Uitslagen Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 2 [2016]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Robin van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 18,78 +0.6 m/s--- 737
2 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 19,55 +0.5 m/s--- 660
3 Sjoerd Verhelst THOR THOR JC 19,66 +0.5 m/s--- 650
4 Menno van den Broek DJA DJA JC 19,71 +0.6 m/s--- 645
5 Job van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 1 19,94 -0.2 m/s--- 624
6 Sebastiaan Philipse AV `56 AV `56 JC Team 1 20,15 --- 605
6 Norbert Weijenberg Spado Spado JC Team 1 20,15 --- 605
8 Marvin Lamers THOR THOR JC 20,23 -0.2 m/s--- 598
9 Jip Haest Spado Spado JC Team 1 20,68 +0.6 m/s--- 559
10 Floris Otterman Spado Spado JC Team 1 20,74 +0.6 m/s--- 0
11 Yannick Velthuyzen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 21,02 +0.6 m/s--- 530
12 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 2 21,17 +0.5 m/s--- 518
13 Youri de Wit DJA DJA JC 21,23 +0.6 m/s--- 513
14 Koen Slabbenkoorn Spado Spado JC Team 2 21,24 +0.5 m/s--- 512
15 Jos Aardoom Groene Ster AV Groene Ster JC 21,47 -0.2 m/s--- 494
16 Tom Dijkstra THOR THOR JC 22,64 --- 0
17 Elmer Janssens Spado Spado JC Team 2 23,03 --- 379
18 Jelle Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 23,23 --- 366
19 Mees Verbrugge AV `56 AV `56 JC Team 2 23,33 -0.2 m/s--- 359
20 Daan Vermeeren DJA DJA JC 25,22 +0.5 m/s--- 0
21 Jense Seesing SV Diomedon SV Diomedon JC 27,05 -0.2 m/s--- 144
Bezuayehu Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bereket Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 2:05,18 --- 845
2 Norbert Weijenberg Spado Spado JC Team 1 2:06,36 --- 829
3 Bezuayehu Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 2:11,55 --- 762
4 Jort Benz SPOB AV Spirit ...JC Team 1 2:18,20 --- 682
5 Menno van den Broek DJA DJA JC 2:19,24 --- 671
6 Job Visscher Spado Spado JC Team 2 2:21,17 --- 649
7 Thieu van den Bergh THOR THOR JC 2:21,19 --- 649
8 Niels van Tuil AV `56 AV `56 JC Team 1 2:21,21 --- 0
9 Matthijs Verbeek Spado Spado JC Team 1 2:25,94 --- 599
10 Wouter Schets AV `56 AV `56 JC Team 2 2:26,10 --- 598
11 Matthijs Roos AV `56 AV `56 JC Team 2 2:29,18 --- 567
12 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 2:29,39 --- 565
13 Mees Verbrugge AV `56 AV `56 JC Team 2 2:29,94 --- 0
14 Stan de Deugd Spado Spado JC Team 1 2:33,52 --- 0
15 Jasper de Jong SV Diomedon SV Diomedon JC 2:33,65 --- 525
16 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 2 2:35,09 --- 512
17 Sam Schrauwen DJA DJA JC 2:36,46 --- 499
18 Rick van B...wershaven Spado Spado JC Team 2 2:37,05 --- 494
19 Atri Gerrits THOR THOR JC 2:38,37 --- 483
20 Elmer Janssens Spado Spado JC Team 2 2:40,26 --- 0
21 Vince Konings THOR THOR JC 2:44,88 --- 0
22 Willem Bosch SPOB AV Spirit ...JC Team 2 2:55,99 --- 346
Jamile Errahmouni DJA DJA JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Marijn de Wit SPOB AV Spirit ...JC Team 1 15,31 +0.3 m/s--- 696
2 Sam Versluijs Spado Spado JC Team 1 15,37 +0.3 m/s--- 691
3 Jip Haest Spado Spado JC Team 1 15,79 +0.3 m/s--- 653
4 Menno van den Broek DJA DJA JC 16,01 +0.3 m/s--- 634
5 Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC Team 1 16,67 +0.2 m/s--- 580
6 Yannick Velthuyzen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 17,87 +0.2 m/s--- 492
7 Sam Schrauwen DJA DJA JC 18,12 +0.2 m/s--- 476
8 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 18,39 +0.3 m/s--- 458
9 Joost Sinke Spado Spado JC Team 2 18,92 -1.2 m/s--- 425
10 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 2 19,07 +0.2 m/s--- 416
11 Koen Slabbenkoorn Spado Spado JC Team 2 19,08 +0.2 m/s--- 415
12 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 19,75 +1.1 m/s--- 376
13 Thierry Castelijn THOR THOR JC 19,96 -1.2 m/s--- 365
14 Thieu van den Bergh THOR THOR JC 20,06 -1.2 m/s--- 359
15 Tom Dijkstra THOR THOR JC 20,46 -1.2 m/s--- 0
16 Baris Akbay AV `56 AV `56 JC Team 1 21,47 -1.2 m/s--- 288
17 Niek van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 2 21,84 +1.1 m/s--- 271
18 Rick van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon JC 22,34 +1.1 m/s--- 248
19 Jorg van Sabben AV `56 AV `56 JC Team 2 23,29 +1.1 m/s--- 209
20 Daan Vermeeren DJA DJA JC 26,46 +1.1 m/s--- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 0 --- 0
1 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 --- 0
1 AV Spirit Oud Beijerland JC Team 1 (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 0 47,79 801
1 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 0 49,32 739
1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 0 50,69 687
1 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 53,22 598
8 AV Spirit Oud Beijerland JC Team 2 (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 0 54,28 563
9 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 0 54,97 541
10 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 0 56,30 500
1 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 0 59,10 420



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jeroen Maas Spado Spado JC Team 1 50,55 --- 773
2 Jochem van Dijk Spado Spado JC Team 1 42,19 --- 0
3 Jim van Mook THOR THOR JC 34,45 --- 562
4 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 31,81 --- 523
5 Tim Klein DJA DJA JC 30,45 --- 502
6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 27,95 --- 0
7 Matthijs Roos AV `56 AV `56 JC Team 2 27,36 --- 453
8 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 26,41 --- 438
9 Job Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 25,72 --- 426
10 Baris Akbay AV `56 AV `56 JC Team 1 24,17 --- 400
11 Beau van Eekeren Spado Spado JC Team 2 24,08 --- 0
12 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 22,09 --- 363
13 Jens van Loenen THOR THOR JC 20,87 --- 0
14 Jense Seesing SV Diomedon SV Diomedon JC 20,73 --- 338
15 Jelle Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 18,59 --- 0
16 Niek van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 2 14,41 --- 0
17 Siem Goverden DJA DJA JC 13,25 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Robin van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 13,81 --- 691
2 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 11,51 --- 592
3 Tim Klein DJA DJA JC 10,70 --- 556
4 Jeroen Maas Spado Spado JC Team 1 10,06 --- 0
5 Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC Team 1 8,20 --- 432
6 Job Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 7,98 --- 420
7 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 7,77 --- 409
8 Jens van Loenen THOR THOR JC 7,59 --- 399
9 Baris Akbay AV `56 AV `56 JC Team 1 7,57 --- 0
10 Koen van Ommeren THOR THOR JC 7,35 --- 0
11 Willem Bosch SPOB AV Spirit ...JC Team 2 6,85 --- 0
12 Jelle Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 6,45 --- 333
13 Jorg van Sabben AV `56 AV `56 JC Team 2 6,29 --- 324
14 Steijn Schout AV `56 AV `56 JC Team 2 5,27 --- 0
15 Beau van Eekeren Spado Spado JC Team 2 5,26 --- 0
16 Mikey Snepvangers DJA DJA JC 5,04 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 1,75 --- 817
2 Joost Sinke Spado Spado JC Team 2 1,70 --- 779
3 Sven Kolk Spado Spado JC Team 1 1,70 --- 0
4 Jim van Mook THOR THOR JC 1,70 --- 779
5 Marijn de Wit SPOB AV Spirit ...JC Team 1 1,65 --- 741
6 Jort Benz SPOB AV Spirit ...JC Team 1 1,65 --- 0
7 Sam Schrauwen DJA DJA JC 1,55 --- 663
8 Sebastiaan Philipse AV `56 AV `56 JC Team 1 1,50 --- 623
9 Vince Konings THOR THOR JC 1,45 --- 0
10 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit ...JC Team 2 1,45 --- 582
11 Jos Aardoom Groene Ster AV Groene Ster JC 1,40 --- 541
12 Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC Team 1 1,35 --- 0
12 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit ...JC Team 2 1,35 --- 0
14 Niek van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 2 1,30 --- 462
14 Jasper de Jong SV Diomedon SV Diomedon JC 1,30 --- 462
16 Jamile Errahmouni DJA DJA JC 1,10 --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 5,68 +1.2 m/s--- 751
2 Marvin Lamers THOR THOR JC 5,35 +1.3 m/s--- 689
3 Tim Klein DJA DJA JC 4,93 +2.7 m/s--- 607
4 Job van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 1 4,80 +1.6 m/s--- 580
5 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 4,73 -0.1 m/s--- 566
6 Sjoerd Verhelst THOR THOR JC 4,61 +1.2 m/s--- 0
7 Sam Versluijs Spado Spado JC Team 1 4,57 +3.2 m/s--- 0
8 Bereket Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 4,43 +1.6 m/s--- 0
9 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,39 +1.4 m/s--- 496
10 Wouter Schets AV `56 AV `56 JC Team 2 4,32 +0.3 m/s--- 482
11 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,30 +2.5 m/s--- 0
12 Ivo de Wit Spado Spado JC Team 2 4,27 +1.4 m/s--- 472
13 Jos Aardoom Groene Ster AV Groene Ster JC 4,13 +1.1 m/s--- 444
14 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 4,09 +1.0 m/s--- 0
15 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 4,07 +0.2 m/s--- 0
16 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 3,92 +1.3 m/s--- 0
17 Rick van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon JC 3,55 -0.2 m/s--- 328
18 Siem Goverden DJA DJA JC 3,50 +3.7 m/s--- 0
19 Steijn Schout AV `56 AV `56 JC Team 2 3,40 -0.7 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jonathan Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JD 10,88 +1.0 m/s--- 639
2 Fabian Molenaar SPOB AV Spirit ...erland JD 11,46 +1.0 m/s--- 546
3 Luc van Westen AV `56 AV `56 JD 12,15 +1.0 m/s--- 447
4 Andrew Garcia THOR THOR JD 12,20 +1.0 m/s--- 440
5 Delano Ververs Spado Spado JD Team 2 12,29 +1.0 m/s--- 428
6 Ryan Karelse AV `56 AV `56 JD 12,37 +1.0 m/s--- 418
7 Daniel Anceaux SCSP AV Scheldesport JD 12,61 +1.0 m/s--- 387
8 Niels van der Kloot Groene Ster AV Groene Ster JD 12,65 +1.2 m/s--- 382
9 Jesper van Meer Spado Spado JD Team 1 12,69 +1.0 m/s--- 377
10 Jovi Koens AV `56 AV `56 JD 12,77 +1.0 m/s--- 0
11 Ruben Feddes Spado Spado JD Team 1 12,81 +1.0 m/s--- 363
12 Tim van Iersel THOR THOR JD 12,93 +1.0 m/s--- 348
13 Lucas van Amerongen SPOB AV Spirit ...erland JD 13,03 +1.0 m/s--- 336
14 Kaj Hoornweg Spado Spado JD Team 2 13,39 +1.2 m/s--- 295
15 Tobias de Zeeuw SCSP AV Scheldesport JD 13,42 +1.2 m/s--- 0
16 Roan Knobel THOR THOR JD 13,43 +1.2 m/s--- 0
17 Jeroen Schepers Spado Spado JD Team 2 14,01 +1.2 m/s--- 0
18 Thijs van Wassenaar Groene Ster AV Groene Ster JD 14,23 +1.2 m/s--- 207



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ernson van den Bos THOR THOR JD 3:02,05 --- 682
2 Jonathan Dobbelaar SCSP AV Scheldesport JD 3:22,27 --- 530
3 Jesse van ...ikkenberg AV `56 AV `56 JD 3:31,71 --- 469
4 Fabio Dudink Spado Spado JD Team 1 3:32,19 --- 466
5 Daan Hultermans Spado Spado JD Team 1 3:37,75 --- 433
6 Axel Linders Spado Spado JD Team 1 3:40,52 --- 0
7 Niels van der Kloot Groene Ster AV Groene Ster JD 3:41,73 --- 410
8 Niels Niewenhuizen SPOB AV Spirit ...erland JD 3:42,07 --- 408
9 Bram Wever THOR THOR JD 3:44,80 --- 393
10 Mink van de Wal SPOB AV Spirit ...erland JD 3:45,91 --- 387
11 Ralph de Maat SCSP AV Scheldesport JD 3:50,47 --- 363
12 Lukas Harthoorn AV `56 AV `56 JD 3:58,71 --- 321
13 Bryan Noordijk SCSP AV Scheldesport JD 3:58,73 --- 0
14 Ryan Karelse AV `56 AV `56 JD 4:07,36 --- 0
15 Jeroen Schepers Spado Spado JD Team 2 4:09,82 --- 269
Roan Knobel THOR THOR JD DNS --- 0
Delano Ververs Spado Spado JD Team 2 DNF --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JD 13,81 +0.8 m/s--- 506
2 Jesper van Meer Spado Spado JD Team 1 14,12 +0.8 m/s--- 477
3 Daan Hultermans Spado Spado JD Team 1 15,29 +0.8 m/s--- 379
4 Ralph de Maat SCSP AV Scheldesport JD 15,46 +0.8 m/s--- 366
5 Ernson van den Bos THOR THOR JD 15,93 -0.9 m/s--- 331
6 Jovi Koens AV `56 AV `56 JD 17,17 +0.8 m/s--- 249
7 Roan Knobel THOR THOR JD 17,31 +0.7 m/s--- 241
8 Ruben Feddes Spado Spado JD Team 1 17,43 +0.7 m/s--- 0
9 Ravi Watzeels Spado Spado JD Team 2 17,67 +0.7 m/s--- 219
10 Bram Wever THOR THOR JD 18,02 -0.9 m/s--- 0
11 Bryan Noordijk SCSP AV Scheldesport JD 18,90 -0.9 m/s--- 0
12 Lucas van den Berg Groene Ster AV Groene Ster JD 18,93 -0.9 m/s--- 151
13 Sjoerd Maasland SPOB AV Spirit ...erland JD 19,18 +0.7 m/s--- 139
14 Kristian Munning SPOB AV Spirit ...erland JD 20,14 +0.7 m/s--- 94



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 0 --- 0
1 RK HAV JD (4x80m) RK HAV - JJD 0 --- 0
1 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 0 43,64 603
1 THOR JD (4x80m) THOR - JJD 0 48,72 419
1 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 48,76 417
1 AV Spirit Oud Beijerland JD (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 0 48,89 413
1 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 0 48,91 412
1 AV `56 JD (4x80m) AV `56 - JJD 0 51,86 323



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Robbert Maas Spado Spado JD Team 1 19,57 --- 299
2 Sven Kramer AV `56 AV `56 JD 19,33 --- 294
3 Kristian Munning SPOB AV Spirit ...erland JD 18,82 --- 285
4 Daniel Anceaux SCSP AV Scheldesport JD 16,83 --- 245
5 Luc van Westen AV `56 AV `56 JD 16,28 --- 0
6 Wouter de Vrind THOR THOR JD 14,86 --- 204
7 Bram van der Velde Spado Spado JD Team 1 14,34 --- 0
8 Kaj Hoornweg Spado Spado JD Team 2 13,64 --- 177
9 Tobias de Zeeuw SCSP AV Scheldesport JD 13,36 --- 0
10 Joep Bovée Spado Spado JD Team 2 13,01 --- 0
11 Niels van der Kloot Groene Ster AV Groene Ster JD 12,98 --- 162
12 Sam Testers THOR THOR JD 11,41 --- 0
13 Niels Niewenhuizen SPOB AV Spirit ...erland JD 9,36 --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Robbert Maas Spado Spado JD Team 1 9,13 --- 480
2 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JD 8,33 --- 439
3 Sven Kramer AV `56 AV `56 JD 7,91 --- 416
4 Fabian Molenaar SPOB AV Spirit ...erland JD 6,99 --- 365
5 Bram van der Velde Spado Spado JD Team 1 6,84 --- 0
6 Kristian Munning SPOB AV Spirit ...erland JD 6,75 --- 0
7 Merijn Vink AV `56 AV `56 JD 6,56 --- 0
8 Wouter de Vrind THOR THOR JD 6,00 --- 306
9 Thijs van Wassenaar Groene Ster AV Groene Ster JD 5,87 --- 298
10 Luca van Santen SCSP AV Scheldesport JD 5,14 --- 0
11 Sam Testers THOR THOR JD 4,95 --- 0
12 Jeroen Schepers Spado Spado JD Team 2 4,58 --- 212



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daniel Anceaux SCSP AV Scheldesport JD 1,40 --- 541
2 Jesper van Meer Spado Spado JD Team 1 1,35 --- 499
3 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JD 1,30 --- 0
4 Ravi Watzeels Spado Spado JD Team 2 1,30 --- 462
5 Robbert Maas Spado Spado JD Team 1 1,30 --- 0
6 Mink van de Wal SPOB AV Spirit ...erland JD 1,25 --- 426
7 Luc van Westen AV `56 AV `56 JD 1,15 --- 352
8 Roan Hekkers AV `56 AV `56 JD 1,15 --- 0
9 Lucas van den Berg Groene Ster AV Groene Ster JD 1,15 --- 352
9 Sander van Mansfeld THOR THOR JD 1,15 --- 352
11 Jochem Huijbregts Spado Spado JD Team 2 1,10 --- 0
11 Gijs Machielse THOR THOR JD 1,10 --- 0
Sjoerd Maasland SPOB AV Spirit ...erland JD --- ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ernson van den Bos THOR THOR JD 4,05 +2.1 m/s--- 428
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 AV `56 JD 4,03 +1.8 m/s--- 424
3 Chris Wieles SCSP AV Scheldesport JD 4,01 +1.3 m/s--- 420
4 Joep Bovée Spado Spado JD Team 2 3,82 --- 382
5 Fabio Dudink Spado Spado JD Team 1 3,66 +2.4 m/s--- 350
6 Mink van de Wal SPOB AV Spirit ...erland JD 3,63 +1.6 m/s--- 344
7 Ravi Watzeels Spado Spado JD Team 2 3,55 +1.9 m/s--- 0
8 Gijs Machielse THOR THOR JD 3,50 --- 0
9 Ruben Feddes Spado Spado JD Team 1 3,41 +2.4 m/s--- 0
10 Lucas van Amerongen SPOB AV Spirit ...erland JD 3,31 --- 0
11 Thijs van Wassenaar Groene Ster AV Groene Ster JD 3,11 +2.2 m/s--- 240
12 Sven Oele AV `56 AV `56 JD 3,07 +1.6 m/s--- 0
13 Lucas van den Berg Groene Ster AV Groene Ster JD 2,98 +1.5 m/s--- 0
14 Luca van Santen SCSP AV Scheldesport JD 2,85 -1.8 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 20,13 +1.2 m/s--- 607
2 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 20,63 +1.2 m/s--- 563
3 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...erland MC 21,15 +1.1 m/s--- 520
4 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 21,25 +1.1 m/s--- 512
5 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 21,29 +1.2 m/s--- 508
6 Tessa Marijnissen Spado Spado MC 21,45 +1.1 m/s--- 496
7 Emie Beurkens SV Diomedon SV Diomedon MC 21,56 +1.7 m/s--- 487
8 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 21,76 +1.1 m/s--- 471
9 Marit van den Bosch Spado Spado MC 21,80 +1.1 m/s--- 0
10 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 21,86 +1.1 m/s--- 464
11 Marit Waterman THOR THOR MC Team 1 21,89 +0.9 m/s--- 461
12 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 22,09 +1.7 m/s--- 0
13 Vivy Verstegen THOR THOR MC Team 2 22,18 +1.7 m/s--- 440
14 Iris Heikoop Delta Sport Delta Sport MC 22,21 +1.2 m/s--- 0
15 Mirte Hereijgers DJA DJA MC 22,25 +1.2 m/s--- 435
16 Evy van Daalen AV `56 AV `56 MC 22,28 +1.2 m/s--- 432
17 Meau Kort THOR THOR MC Team 2 23,03 +0.9 m/s--- 379
18 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 23,05 +1.7 m/s--- 0
19 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 23,85 +0.9 m/s--- 325
20 An Heijmans SPOB AV Spirit ...erland MC 24,63 +0.9 m/s--- 0
21 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 25,38 +1.7 m/s--- 233
Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 2:28,02 --- 578
2 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 2:34,68 --- 515
3 Iris Heikoop Delta Sport Delta Sport MC 2:35,93 --- 504
4 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 2:36,34 --- 500
5 Sophie Kenis DJA DJA MC 2:36,44 --- 500
6 Sterre Kerstens THOR THOR MC Team 1 2:37,16 --- 493
7 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 2:38,09 --- 485
8 Neeltje Lodiers THOR THOR MC Team 1 2:39,11 --- 476
9 Tessa Mertens DJA DJA MC 2:39,97 --- 0
10 Bente de Baat Spado Spado MC 2:44,59 --- 431
11 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 2:52,97 --- 367
12 Britt Louisse THOR THOR MC Team 2 2:56,24 --- 344
13 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MC 2:56,28 --- 344
14 Lara van der Klugt THOR THOR MC Team 1 2:59,16 --- 0
15 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MC 3:05,83 --- 281
16 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 3:20,15 --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 13,71 -1.0 m/s--- 515
2 Mirte Hereijgers DJA DJA MC 14,46 -1.0 m/s--- 447
3 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 14,58 -1.0 m/s--- 436
4 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 14,99 -1.1 m/s--- 402
5 Sem Rijnders THOR THOR MC Team 1 16,13 -1.1 m/s--- 317
6 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 16,15 -1.1 m/s--- 316
7 Meau Kort THOR THOR MC Team 2 16,19 -1.1 m/s--- 313
8 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 16,61 -1.1 m/s--- 285
9 Marit van den Bosch Spado Spado MC 16,81 -1.0 m/s--- 272
10 Phoebe Ehlers SCSP AV Scheldesport MC 16,92 -1.1 m/s--- 265
11 Neeltje Lodiers THOR THOR MC Team 1 17,09 -1.1 m/s--- 0
12 Si-Zhen Graauwmans DJA DJA MC 17,37 -1.0 m/s--- 237
13 Yuan Jiao Dam THOR THOR MC Team 2 17,47 -1.1 m/s--- 231
14 Veerle Smits AV `56 AV `56 MC 17,57 -1.1 m/s--- 225
15 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MC 18,22 -1.1 m/s--- 188
16 Noa van der Wouw SV Diomedon SV Diomedon MC 18,67 -1.0 m/s--- 164
17 Aniek van Opstal DJA DJA MC 19,07 -1.1 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 --- 0
1 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 --- 0
1 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 --- 0
1 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 0 44,86 555
9 Spado MC (4x80m) Spado - MJC 0 44,96 551
10 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 0 45,02 549
1 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 45,45 533
1 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 46,73 486
1 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 46,81 483
1 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 0 46,91 480
11 AV `56 MC (4x80m) AV `56 - MJC 0 48,29 433



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 28,85 --- 477
2 Sophie Kenis DJA DJA MC 24,92 --- 413
3 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 24,75 --- 410
4 Meike Lambregts THOR THOR MC Team 1 23,05 --- 0
5 Ida Zantboer SV Diomedon SV Diomedon MC 21,43 --- 351
6 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 19,59 --- 316
7 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 19,02 --- 305
8 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 17,95 --- 284
9 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 17,46 --- 274
10 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 16,33 --- 251
11 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 14,81 --- 0
12 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 13,91 --- 0
13 Si-Zhen Graauwmans DJA DJA MC 13,28 --- 0
14 Marloes Khoshaba SPOB AV Spirit ...erland MC 12,46 --- 0
15 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MC 12,41 --- 162
16 Fenna Capelle SCSP AV Scheldesport MC 11,52 --- 0
17 Femke Ooms Spado Spado MC 10,76 --- 0
18 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 9,64 --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bowien Snepvangers DJA DJA MC 25,89 --- 410
2 Claudy Nouws THOR THOR MC Team 1 21,67 --- 337
3 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...erland MC 20,83 --- 322
4 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 18,41 --- 277
5 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 17,68 --- 0
6 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 17,21 --- 253
7 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 16,15 --- 231
8 Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC 15,87 --- 225
9 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 15,55 --- 0
10 Eline Verhulst Spado Spado MC 15,47 --- 0
11 Sterre Kerstens THOR THOR MC Team 1 14,46 --- 0
12 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 14,20 --- 190
13 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 13,77 --- 180
14 Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC 12,90 --- 0
15 Tessa Mertens DJA DJA MC 12,71 --- 0
16 Aidan van der Werf Delta Sport Delta Sport MC 12,63 --- 0
17 Chimène Kamp AV `56 AV `56 MC 12,07 --- 140



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bowien Snepvangers DJA DJA MC 9,81 --- 513
2 Ida Zantboer SV Diomedon SV Diomedon MC 8,54 --- 450
3 Meike Lambregts THOR THOR MC Team 1 8,36 --- 440
4 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...erland MC 7,72 --- 406
5 Lara van der Klugt THOR THOR MC Team 1 7,71 --- 0
6 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 7,60 --- 399
7 Eline Verhulst Spado Spado MC 7,46 --- 392
8 Aidan van der Werf Delta Sport Delta Sport MC 6,76 --- 352
9 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 6,33 --- 326
10 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 5,95 --- 0
11 Britt Louisse THOR THOR MC Team 2 5,90 --- 0
12 Chimène Kamp AV `56 AV `56 MC 5,44 --- 270
13 Fenna Capelle SCSP AV Scheldesport MC 5,43 --- 270
14 Marloes Khoshaba SPOB AV Spirit ...erland MC 4,95 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Claudy Nouws THOR THOR MC Team 1 1,55 --- 663
2 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 1,50 --- 623
3 Emie Beurkens SV Diomedon SV Diomedon MC 1,45 --- 582
4 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 1,40 --- 541
5 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 1,40 --- 0
6 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 1,40 --- 541
7 Aniek van Opstal DJA DJA MC 1,35 --- 499
8 Sem Rijnders THOR THOR MC Team 1 1,35 --- 0
9 Bowien Snepvangers DJA DJA MC 1,30 --- 0
10 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 1,30 --- 462
11 Evy van Daalen AV `56 AV `56 MC 1,25 --- 426
11 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 1,25 --- 426
11 Phoebe Ehlers SCSP AV Scheldesport MC 1,25 --- 426
14 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...erland MC 1,25 --- 0
15 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 1,20 --- 0
Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC --- ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 4,87 --- 595
2 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 4,65 +1.6 m/s--- 550
3 Noa van der Wouw SV Diomedon SV Diomedon MC 4,29 +0.9 m/s--- 476
4 Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC 4,26 +2.9 m/s--- 470
5 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 4,12 +2.1 m/s--- 0
6 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 4,03 -0.7 m/s--- 424
7 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 3,97 +1.5 m/s--- 0
8 Veerle Smits AV `56 AV `56 MC 3,87 +3.4 m/s--- 392
9 Vivy Verstegen THOR THOR MC Team 2 3,73 +2.0 m/s--- 364
10 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 3,62 -1.4 m/s--- 342
11 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 3,53 +1.9 m/s--- 0
12 Yuan Jiao Dam THOR THOR MC Team 2 3,47 +1.4 m/s--- 0
13 Femke Ooms Spado Spado MC 3,42 +1.3 m/s--- 0
14 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 3,34 +2.9 m/s--- 286
15 Aniek van Opstal DJA DJA MC 3,16 +2.4 m/s--- 0
16 Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC 3,01 +5.9 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MD 8,76 -0.6 m/s--- 595
2 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MD Team 1 8,78 -0.6 m/s--- 592
3 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 9,00 -0.6 m/s--- 549
4 Britt van ...gdenbergh Spado Spado MD Team 1 9,08 -0.4 m/s--- 534
5 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MD 9,19 -0.6 m/s--- 513
6 Janne de Jager Groene Ster AV Groene Ster MD 9,32 -0.2 m/s--- 490
7 Marit van der Klugt THOR THOR MD 9,34 -0.6 m/s--- 487
8 Tamar van Daalen AV `56 AV `56 MD 9,41 -0.4 m/s--- 474
9 Merel Baaijens AV `56 AV `56 MD 9,57 +0.6 m/s--- 447
10 Nikki Verkade SV Diomedon SV Diomedon MD 9,58 +0.6 m/s--- 445
11 Ineke Aarts Spado Spado MD Team 1 9,71 +0.6 m/s--- 0
12 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MD 9,76 +0.6 m/s--- 416
13 Nina Keukelaar Groene Ster AV Groene Ster MD 9,81 -0.2 m/s--- 408
14 Isabella Hulsken Delta Sport Delta Sport MD 9,83 +0.6 m/s--- 405
15 Tessa Schets AV `56 AV `56 MD 9,98 -0.2 m/s--- 0
16 Pam Kort THOR THOR MD 10,01 -0.4 m/s--- 376
17 Daphne Lambregts Spado Spado MD Team 2 10,22 +0.1 m/s--- 345
18 Maud van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon MD 10,24 -0.2 m/s--- 342
19 Sam Sep THOR THOR MD 10,24 -0.4 m/s--- 0
20 Renske Nuijten Spado Spado MD Team 2 10,44 +0.1 m/s--- 313
21 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MD 10,89 +0.1 m/s--- 0
22 Julia Ooms Spado Spado MD Team 2 11,63 -0.2 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eline van Gameren SPOB AV Spirit ...erland MD 3:29,14 --- 485
2 Emma van Acker RK HAV RK HAV MD 3:29,83 --- 481
3 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 3:33,98 --- 455
4 Lotte Uij...ewilligen THOR THOR MD 3:39,42 --- 423
5 Tessa Schets AV `56 AV `56 MD 3:43,05 --- 402
6 Isis Bakx Spado Spado MD Team 1 3:49,96 --- 365
7 Emma Meulblok SV Diomedon SV Diomedon MD 3:51,20 --- 359
8 Eva den Exter RK HAV RK HAV MD 3:53,20 --- 348
9 Aimée Gladdinés Spado Spado MD Team 1 3:54,92 --- 340
10 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 3:55,03 --- 339
11 Puck Malais SPOB AV Spirit ...erland MD 3:56,26 --- 333
12 Isabella Hulsken Delta Sport Delta Sport MD 3:57,70 --- 326
13 Willemijn de Jonge Spado Spado MD Team 2 4:11,75 --- 261
14 Noelle Oirbans Spado Spado MD Team 2 4:17,35 --- 237
15 Cindy Jansen Spado Spado MD Team 2 4:32,51 --- 0
16 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MD 5:45,83 --- 0
Romy van Rijswijk THOR THOR MD DNS --- 0
Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 DNF --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MD Team 1 10,77 +0.1 m/s--- 509
2 Shanti van Aert SPOB AV Spirit ...erland MD 11,98 +0.1 m/s--- 377
3 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 12,15 --- 360
4 Amber van ... Klundert Spado Spado MD Team 1 12,26 --- 350
5 Charlotte Hanse Delta Sport Delta Sport MD 12,27 --- 349
6 Marit van der Klugt THOR THOR MD 12,43 +0.1 m/s--- 334
7 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MD 12,46 +0.1 m/s--- 332
8 Nikki Verkade SV Diomedon SV Diomedon MD 12,51 +0.6 m/s--- 327
8 Lotte Uij...ewilligen THOR THOR MD 12,51 +0.6 m/s--- 327
10 Eline van Gameren SPOB AV Spirit ...erland MD 12,61 +0.1 m/s--- 318
11 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MD 13,31 --- 260
12 Merel Baaijens AV `56 AV `56 MD 13,34 +0.6 m/s--- 257
13 Eva den Exter RK HAV RK HAV MD 13,40 +0.5 m/s--- 253
14 Ineke Aarts Spado Spado MD Team 1 13,80 +0.5 m/s--- 0
15 Daphne Lambregts Spado Spado MD Team 2 13,85 +0.5 m/s--- 218
16 Gwen Versluijs Spado Spado MD Team 2 14,07 +0.5 m/s--- 203
17 Cindy Jansen Spado Spado MD Team 2 14,47 +0.5 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 --- 0
1 AV Scheldesport MD (4x60m) AV Scheldesport - MJD 0 --- 0
1 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 --- 0
1 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 0 --- 0
1 RK HAV MD (4x60m) RK HAV - MJD 0 34,52 585
6 AV `56 MD (4x60m) AV `56 - MJD 0 35,42 542
7 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 0 35,44 541
8 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 0 35,86 521
9 THOR MD (4x60m) THOR - MJD 0 35,88 520
10 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 0 36,21 505
11 Delta Sport MD (4x60m) Delta Sport - MJD 0 36,74 482
12 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 37,57 446



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MD 28,30 --- 468
2 Lieve van den Broeck THOR THOR MD 23,20 --- 383
3 Janne de Jager Groene Ster AV Groene Ster MD 22,18 --- 364
4 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 20,96 --- 342
5 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MD 19,94 --- 323
6 Lotte Haest Spado Spado MD Team 1 19,71 --- 318
7 Renske Nuijten Spado Spado MD Team 2 18,59 --- 297
8 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 18,34 --- 0
9 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 17,65 --- 0
10 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 16,02 --- 0
11 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 14,36 --- 208
12 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MD 13,96 --- 0
13 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 13,81 --- 195
14 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 12,42 --- 0
Romy van Rijswijk THOR THOR MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Spado MD Team 1 10,67 --- 554
2 Shanti van Aert SPOB AV Spirit ...erland MD 10,36 --- 540
3 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MD 10,35 --- 539
4 Fatima-Zah...uaouioich Spado Spado MD Team 1 10,33 --- 0
5 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MD 9,55 --- 501
6 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 8,42 --- 443
7 Eline van Vugt SV Diomedon SV Diomedon MD 8,30 --- 437
8 Eva van Mook THOR THOR MD 8,03 --- 423
9 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 7,78 --- 409
10 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 7,66 --- 403
11 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MD 7,36 --- 0
12 Nina Keukelaar Groene Ster AV Groene Ster MD 7,23 --- 0
13 Charlotte Hanse Delta Sport Delta Sport MD 6,94 --- 362
14 Renske Nuijten Spado Spado MD Team 2 6,26 --- 0
15 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MD 5,96 --- 0
16 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 5,95 --- 0
17 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MD 5,14 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eva van Mook THOR THOR MD 1,47 --- 582
2 Nina Keukelaar Groene Ster AV Groene Ster MD 1,35 --- 499
2 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MD Team 1 1,35 --- 499
4 Lieve van den Broeck THOR THOR MD 1,35 --- 0
5 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 1,30 --- 462
5 Emma van Acker RK HAV RK HAV MD 1,30 --- 462
5 Emma Meulblok SV Diomedon SV Diomedon MD 1,30 --- 462
8 Janne de Jager Groene Ster AV Groene Ster MD 1,25 --- 0
9 Amber van ... Klundert Spado Spado MD Team 1 1,20 --- 0
10 Puck Malais SPOB AV Spirit ...erland MD 1,20 --- 389
11 Eline van Vugt SV Diomedon SV Diomedon MD 1,15 --- 0
12 Tamar van Daalen AV `56 AV `56 MD 1,10 --- 316
12 Gwen Versluijs Spado Spado MD Team 2 1,10 --- 316
14 Yara Burg AV `56 AV `56 MD 1,05 --- 0
14 Noelle Oirbans Spado Spado MD Team 2 1,05 --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Romy van Rijswijk THOR THOR MD 3,88 +1.3 m/s--- 394
2 Britt van ...gdenbergh Spado Spado MD Team 1 3,84 +0.5 m/s--- 386
3 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MD 3,83 -0.3 m/s--- 384
4 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 3,76 +1.3 m/s--- 0
5 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 3,76 +0.9 m/s--- 370
6 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 3,28 +1.7 m/s--- 274
7 Yara Burg AV `56 AV `56 MD 3,25 -0.3 m/s--- 268
8 Lois Michielsen Spado Spado MD Team 1 3,24 -0.5 m/s--- 0
9 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 3,20 +2.2 m/s--- 258
10 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 3,12 +1.7 m/s--- 0
11 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MD 3,04 +0.5 m/s--- 0
12 Maud van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon MD 2,97 +1.1 m/s--- 212
13 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 2,56 -0.6 m/s--- 130
14 Julia Ooms Spado Spado MD Team 2 2,49 +0.5 m/s--- 0
15 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MD 2,42 +0.5 m/s--- 0