• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Spado MD Team 1 Spado - MJD 10 4988
    2 RK HAV MD RK HAV - MJD 6 4570
    3 THOR MD THOR - MJD 8 4249
    4 Delta Sport MD Delta Sport - MJD 6 4075
    5 AV `56 MD AV `56 - MJD 6 4052
    6 AV Spirit Oud Beijerland MD AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 3579
    7 SV Diomedon MD SV Diomedon - MJD 5 3412
    8 Spado MD Team 2 Spado - MJD 8 3409
    9 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD 3 2462
    10 AV Scheldesport MD AV Scheldesport - MJD 1 1177
    11 DJA MD DJA - MJD 0 0
    11 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MD 8,76 -0.6 m/s--- 595
    2 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MD Team 1 8,78 -0.6 m/s--- 592
    3 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 9,00 -0.6 m/s--- 549
    4 Britt van ...gdenbergh Spado Spado MD Team 1 9,08 -0.4 m/s--- 534
    5 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MD 9,19 -0.6 m/s--- 513
    6 Janne de Jager Groene Ster AV Groene Ster MD 9,32 -0.2 m/s--- 490
    7 Marit van der Klugt THOR THOR MD 9,34 -0.6 m/s--- 487
    8 Tamar van Daalen AV `56 AV `56 MD 9,41 -0.4 m/s--- 474
    9 Merel Baaijens AV `56 AV `56 MD 9,57 +0.6 m/s--- 447
    10 Nikki Verkade SV Diomedon SV Diomedon MD 9,58 +0.6 m/s--- 445
    11 Ineke Aarts Spado Spado MD Team 1 9,71 +0.6 m/s--- 0
    12 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MD 9,76 +0.6 m/s--- 416
    13 Nina Keukelaar Groene Ster AV Groene Ster MD 9,81 -0.2 m/s--- 408
    14 Isabella Hulsken Delta Sport Delta Sport MD 9,83 +0.6 m/s--- 405
    15 Tessa Schets AV `56 AV `56 MD 9,98 -0.2 m/s--- 0
    16 Pam Kort THOR THOR MD 10,01 -0.4 m/s--- 376
    17 Daphne Lambregts Spado Spado MD Team 2 10,22 +0.1 m/s--- 345
    18 Maud van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon MD 10,24 -0.2 m/s--- 342
    19 Sam Sep THOR THOR MD 10,24 -0.4 m/s--- 0
    20 Renske Nuijten Spado Spado MD Team 2 10,44 +0.1 m/s--- 313
    21 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MD 10,89 +0.1 m/s--- 0
    22 Julia Ooms Spado Spado MD Team 2 11,63 -0.2 m/s--- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eline van Gameren SPOB AV Spirit ...erland MD 3:29,14 --- 485
    2 Emma van Acker RK HAV RK HAV MD 3:29,83 --- 481
    3 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 3:33,98 --- 455
    4 Lotte Uij...ewilligen THOR THOR MD 3:39,42 --- 423
    5 Tessa Schets AV `56 AV `56 MD 3:43,05 --- 402
    6 Isis Bakx Spado Spado MD Team 1 3:49,96 --- 365
    7 Emma Meulblok SV Diomedon SV Diomedon MD 3:51,20 --- 359
    8 Eva den Exter RK HAV RK HAV MD 3:53,20 --- 348
    9 Aimée Gladdinés Spado Spado MD Team 1 3:54,92 --- 340
    10 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 3:55,03 --- 339
    11 Puck Malais SPOB AV Spirit ...erland MD 3:56,26 --- 333
    12 Isabella Hulsken Delta Sport Delta Sport MD 3:57,70 --- 326
    13 Willemijn de Jonge Spado Spado MD Team 2 4:11,75 --- 261
    14 Noelle Oirbans Spado Spado MD Team 2 4:17,35 --- 237
    15 Cindy Jansen Spado Spado MD Team 2 4:32,51 --- 0
    16 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MD 5:45,83 --- 0
    Romy van Rijswijk THOR THOR MD DNS --- 0
    Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 DNF --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MD Team 1 10,77 +0.1 m/s--- 509
    2 Shanti van Aert SPOB AV Spirit ...erland MD 11,98 +0.1 m/s--- 377
    3 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 12,15 --- 360
    4 Amber van ... Klundert Spado Spado MD Team 1 12,26 --- 350
    5 Charlotte Hanse Delta Sport Delta Sport MD 12,27 --- 349
    6 Marit van der Klugt THOR THOR MD 12,43 +0.1 m/s--- 334
    7 Xenia Kroonen RK HAV RK HAV MD 12,46 +0.1 m/s--- 332
    8 Nikki Verkade SV Diomedon SV Diomedon MD 12,51 +0.6 m/s--- 327
    8 Lotte Uij...ewilligen THOR THOR MD 12,51 +0.6 m/s--- 327
    10 Eline van Gameren SPOB AV Spirit ...erland MD 12,61 +0.1 m/s--- 318
    11 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MD 13,31 --- 260
    12 Merel Baaijens AV `56 AV `56 MD 13,34 +0.6 m/s--- 257
    13 Eva den Exter RK HAV RK HAV MD 13,40 +0.5 m/s--- 253
    14 Ineke Aarts Spado Spado MD Team 1 13,80 +0.5 m/s--- 0
    15 Daphne Lambregts Spado Spado MD Team 2 13,85 +0.5 m/s--- 218
    16 Gwen Versluijs Spado Spado MD Team 2 14,07 +0.5 m/s--- 203
    17 Cindy Jansen Spado Spado MD Team 2 14,47 +0.5 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MD 28,30 --- 468
    2 Lieve van den Broeck THOR THOR MD 23,20 --- 383
    3 Janne de Jager Groene Ster AV Groene Ster MD 22,18 --- 364
    4 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 20,96 --- 342
    5 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MD 19,94 --- 323
    6 Lotte Haest Spado Spado MD Team 1 19,71 --- 318
    7 Renske Nuijten Spado Spado MD Team 2 18,59 --- 297
    8 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 18,34 --- 0
    9 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 17,65 --- 0
    10 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 16,02 --- 0
    11 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 14,36 --- 208
    12 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MD 13,96 --- 0
    13 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 13,81 --- 195
    14 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 12,42 --- 0
    Romy van Rijswijk THOR THOR MD DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado Spado MD Team 1 10,67 --- 554
    2 Shanti van Aert SPOB AV Spirit ...erland MD 10,36 --- 540
    3 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MD 10,35 --- 539
    4 Fatima-Zah...uaouioich Spado Spado MD Team 1 10,33 --- 0
    5 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MD 9,55 --- 501
    6 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 8,42 --- 443
    7 Eline van Vugt SV Diomedon SV Diomedon MD 8,30 --- 437
    8 Eva van Mook THOR THOR MD 8,03 --- 423
    9 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 7,78 --- 409
    10 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 7,66 --- 403
    11 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MD 7,36 --- 0
    12 Nina Keukelaar Groene Ster AV Groene Ster MD 7,23 --- 0
    13 Charlotte Hanse Delta Sport Delta Sport MD 6,94 --- 362
    14 Renske Nuijten Spado Spado MD Team 2 6,26 --- 0
    15 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MD 5,96 --- 0
    16 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 5,95 --- 0
    17 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MD 5,14 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eva van Mook THOR THOR MD 1,47 --- 582
    2 Nina Keukelaar Groene Ster AV Groene Ster MD 1,35 --- 499
    2 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Lieve van den Broeck THOR THOR MD 1,35 --- 0
    5 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 1,30 --- 462
    5 Emma van Acker RK HAV RK HAV MD 1,30 --- 462
    5 Emma Meulblok SV Diomedon SV Diomedon MD 1,30 --- 462
    8 Janne de Jager Groene Ster AV Groene Ster MD 1,25 --- 0
    9 Amber van ... Klundert Spado Spado MD Team 1 1,20 --- 0
    10 Puck Malais SPOB AV Spirit ...erland MD 1,20 --- 389
    11 Eline van Vugt SV Diomedon SV Diomedon MD 1,15 --- 0
    12 Tamar van Daalen AV `56 AV `56 MD 1,10 --- 316
    12 Gwen Versluijs Spado Spado MD Team 2 1,10 --- 316
    14 Yara Burg AV `56 AV `56 MD 1,05 --- 0
    14 Noelle Oirbans Spado Spado MD Team 2 1,05 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Romy van Rijswijk THOR THOR MD 3,88 +1.3 m/s--- 394
    2 Britt van ...gdenbergh Spado Spado MD Team 1 3,84 +0.5 m/s--- 386
    3 Katja van Eetvelt RK HAV RK HAV MD 3,83 -0.3 m/s--- 384
    4 Anne Verheijden RK HAV RK HAV MD 3,76 +1.3 m/s--- 0
    5 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 2 3,76 +0.9 m/s--- 370
    6 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 3,28 +1.7 m/s--- 274
    7 Yara Burg AV `56 AV `56 MD 3,25 -0.3 m/s--- 268
    8 Lois Michielsen Spado Spado MD Team 1 3,24 -0.5 m/s--- 0
    9 Bente van Geel Groene Ster AV Groene Ster MD 3,20 +2.2 m/s--- 258
    10 Sanne de Baar AV `56 AV `56 MD 3,12 +1.7 m/s--- 0
    11 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MD 3,04 +0.5 m/s--- 0
    12 Maud van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon MD 2,97 +1.1 m/s--- 212
    13 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 2,56 -0.6 m/s--- 130
    14 Julia Ooms Spado Spado MD Team 2 2,49 +0.5 m/s--- 0
    15 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MD 2,42 +0.5 m/s--- 0