Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 THOR MC Team 1 THOR - MJC 9 5700
2 Spado MC Spado - MJC 8 5388
3 DJA MC DJA - MJC 7 5342
4 Delta Sport MC Delta Sport - MJC 7 5179
5 AV Spirit Oud Beijerland MC AV Spirit Oud Beijerland - MJC 8 4701
6 THOR MC Team 2 THOR - MJC 6 4153
7 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC 4 3223
8 AV `56 MC AV `56 - MJC 4 2824
9 AV Scheldesport MC AV Scheldesport - MJC 4 2118
10 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC 3 1920
11 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC 0 0

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 20,13 +1.2 m/s--- 607
2 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 20,63 +1.2 m/s--- 563
3 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...erland MC 21,15 +1.1 m/s--- 520
4 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 21,25 +1.1 m/s--- 512
5 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 21,29 +1.2 m/s--- 508
6 Tessa Marijnissen Spado Spado MC 21,45 +1.1 m/s--- 496
7 Emie Beurkens SV Diomedon SV Diomedon MC 21,56 +1.7 m/s--- 487
8 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 21,76 +1.1 m/s--- 471
9 Marit van den Bosch Spado Spado MC 21,80 +1.1 m/s--- 0
10 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 21,86 +1.1 m/s--- 464
11 Marit Waterman THOR THOR MC Team 1 21,89 +0.9 m/s--- 461
12 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 22,09 +1.7 m/s--- 0
13 Vivy Verstegen THOR THOR MC Team 2 22,18 +1.7 m/s--- 440
14 Iris Heikoop Delta Sport Delta Sport MC 22,21 +1.2 m/s--- 0
15 Mirte Hereijgers DJA DJA MC 22,25 +1.2 m/s--- 435
16 Evy van Daalen AV `56 AV `56 MC 22,28 +1.2 m/s--- 432
17 Meau Kort THOR THOR MC Team 2 23,03 +0.9 m/s--- 379
18 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 23,05 +1.7 m/s--- 0
19 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 23,85 +0.9 m/s--- 325
20 An Heijmans SPOB AV Spirit ...erland MC 24,63 +0.9 m/s--- 0
21 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 25,38 +1.7 m/s--- 233
Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 2:28,02 --- 578
2 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 2:34,68 --- 515
3 Iris Heikoop Delta Sport Delta Sport MC 2:35,93 --- 504
4 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 2:36,34 --- 500
5 Sophie Kenis DJA DJA MC 2:36,44 --- 500
6 Sterre Kerstens THOR THOR MC Team 1 2:37,16 --- 493
7 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 2:38,09 --- 485
8 Neeltje Lodiers THOR THOR MC Team 1 2:39,11 --- 476
9 Tessa Mertens DJA DJA MC 2:39,97 --- 0
10 Bente de Baat Spado Spado MC 2:44,59 --- 431
11 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 2:52,97 --- 367
12 Britt Louisse THOR THOR MC Team 2 2:56,24 --- 344
13 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MC 2:56,28 --- 344
14 Lara van der Klugt THOR THOR MC Team 1 2:59,16 --- 0
15 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MC 3:05,83 --- 281
16 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 3:20,15 --- 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 13,71 -1.0 m/s--- 515
2 Mirte Hereijgers DJA DJA MC 14,46 -1.0 m/s--- 447
3 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 14,58 -1.0 m/s--- 436
4 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 14,99 -1.1 m/s--- 402
5 Sem Rijnders THOR THOR MC Team 1 16,13 -1.1 m/s--- 317
6 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 16,15 -1.1 m/s--- 316
7 Meau Kort THOR THOR MC Team 2 16,19 -1.1 m/s--- 313
8 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 16,61 -1.1 m/s--- 285
9 Marit van den Bosch Spado Spado MC 16,81 -1.0 m/s--- 272
10 Phoebe Ehlers SCSP AV Scheldesport MC 16,92 -1.1 m/s--- 265
11 Neeltje Lodiers THOR THOR MC Team 1 17,09 -1.1 m/s--- 0
12 Si-Zhen Graauwmans DJA DJA MC 17,37 -1.0 m/s--- 237
13 Yuan Jiao Dam THOR THOR MC Team 2 17,47 -1.1 m/s--- 231
14 Veerle Smits AV `56 AV `56 MC 17,57 -1.1 m/s--- 225
15 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MC 18,22 -1.1 m/s--- 188
16 Noa van der Wouw SV Diomedon SV Diomedon MC 18,67 -1.0 m/s--- 164
17 Aniek van Opstal DJA DJA MC 19,07 -1.1 m/s--- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 28,85 --- 477
2 Sophie Kenis DJA DJA MC 24,92 --- 413
3 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 24,75 --- 410
4 Meike Lambregts THOR THOR MC Team 1 23,05 --- 0
5 Ida Zantboer SV Diomedon SV Diomedon MC 21,43 --- 351
6 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 19,59 --- 316
7 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 19,02 --- 305
8 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 17,95 --- 284
9 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 17,46 --- 274
10 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 16,33 --- 251
11 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 14,81 --- 0
12 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 13,91 --- 0
13 Si-Zhen Graauwmans DJA DJA MC 13,28 --- 0
14 Marloes Khoshaba SPOB AV Spirit ...erland MC 12,46 --- 0
15 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MC 12,41 --- 162
16 Fenna Capelle SCSP AV Scheldesport MC 11,52 --- 0
17 Femke Ooms Spado Spado MC 10,76 --- 0
18 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 9,64 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bowien Snepvangers DJA DJA MC 25,89 --- 410
2 Claudy Nouws THOR THOR MC Team 1 21,67 --- 337
3 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...erland MC 20,83 --- 322
4 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 18,41 --- 277
5 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 17,68 --- 0
6 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 17,21 --- 253
7 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 16,15 --- 231
8 Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC 15,87 --- 225
9 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 15,55 --- 0
10 Eline Verhulst Spado Spado MC 15,47 --- 0
11 Sterre Kerstens THOR THOR MC Team 1 14,46 --- 0
12 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 14,20 --- 190
13 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 13,77 --- 180
14 Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC 12,90 --- 0
15 Tessa Mertens DJA DJA MC 12,71 --- 0
16 Aidan van der Werf Delta Sport Delta Sport MC 12,63 --- 0
17 Chimène Kamp AV `56 AV `56 MC 12,07 --- 140

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Claudy Nouws THOR THOR MC Team 1 1,55 --- 663
2 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 1,50 --- 623
3 Emie Beurkens SV Diomedon SV Diomedon MC 1,45 --- 582
4 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 1,40 --- 541
5 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 1,40 --- 0
6 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 1,40 --- 541
7 Aniek van Opstal DJA DJA MC 1,35 --- 499
8 Sem Rijnders THOR THOR MC Team 1 1,35 --- 0
9 Bowien Snepvangers DJA DJA MC 1,30 --- 0
10 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 1,30 --- 462
11 Evy van Daalen AV `56 AV `56 MC 1,25 --- 426
11 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 1,25 --- 426
11 Phoebe Ehlers SCSP AV Scheldesport MC 1,25 --- 426
14 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...erland MC 1,25 --- 0
15 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 1,20 --- 0
Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC --- ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 4,87 --- 595
2 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 4,65 +1.6 m/s--- 550
3 Noa van der Wouw SV Diomedon SV Diomedon MC 4,29 +0.9 m/s--- 476
4 Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC 4,26 +2.9 m/s--- 470
5 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 4,12 +2.1 m/s--- 0
6 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 4,03 -0.7 m/s--- 424
7 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 3,97 +1.5 m/s--- 0
8 Veerle Smits AV `56 AV `56 MC 3,87 +3.4 m/s--- 392
9 Vivy Verstegen THOR THOR MC Team 2 3,73 +2.0 m/s--- 364
10 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 3,62 -1.4 m/s--- 342
11 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 3,53 +1.9 m/s--- 0
12 Yuan Jiao Dam THOR THOR MC Team 2 3,47 +1.4 m/s--- 0
13 Femke Ooms Spado Spado MC 3,42 +1.3 m/s--- 0
14 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 3,34 +2.9 m/s--- 286
15 Aniek van Opstal DJA DJA MC 3,16 +2.4 m/s--- 0
16 Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC 3,01 +5.9 m/s--- 0