• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Spado JC Team 1 Spado - JJC 10 7556
    2 AV Spirit Oud Beijerland JC Team 1 AV Spirit Oud Beijerland - JJC 6 7120
    3 AV `56 JC Team 1 AV `56 - JJC 7 6478
    4 DJA JC DJA - JJC 8 6186
    5 THOR JC THOR - JJC 10 6074
    6 Spado JC Team 2 Spado - JJC 8 5570
    7 AV Spirit Oud Beijerland JC Team 2 AV Spirit Oud Beijerland - JJC 6 5301
    8 AV `56 JC Team 2 AV `56 - JJC 6 4225
    9 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC 3 2917
    10 SV Diomedon JC SV Diomedon - JJC 3 2045

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Robin van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 18,78 +0.6 m/s--- 737
    2 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 19,55 +0.5 m/s--- 660
    3 Sjoerd Verhelst THOR THOR JC 19,66 +0.5 m/s--- 650
    4 Menno van den Broek DJA DJA JC 19,71 +0.6 m/s--- 645
    5 Job van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 1 19,94 -0.2 m/s--- 624
    6 Sebastiaan Philipse AV `56 AV `56 JC Team 1 20,15 --- 605
    6 Norbert Weijenberg Spado Spado JC Team 1 20,15 --- 605
    8 Marvin Lamers THOR THOR JC 20,23 -0.2 m/s--- 598
    9 Jip Haest Spado Spado JC Team 1 20,68 +0.6 m/s--- 559
    10 Floris Otterman Spado Spado JC Team 1 20,74 +0.6 m/s--- 0
    11 Yannick Velthuyzen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 21,02 +0.6 m/s--- 530
    12 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 2 21,17 +0.5 m/s--- 518
    13 Youri de Wit DJA DJA JC 21,23 +0.6 m/s--- 513
    14 Koen Slabbenkoorn Spado Spado JC Team 2 21,24 +0.5 m/s--- 512
    15 Jos Aardoom Groene Ster AV Groene Ster JC 21,47 -0.2 m/s--- 494
    16 Tom Dijkstra THOR THOR JC 22,64 --- 0
    17 Elmer Janssens Spado Spado JC Team 2 23,03 --- 379
    18 Jelle Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 23,23 --- 366
    19 Mees Verbrugge AV `56 AV `56 JC Team 2 23,33 -0.2 m/s--- 359
    20 Daan Vermeeren DJA DJA JC 25,22 +0.5 m/s--- 0
    21 Jense Seesing SV Diomedon SV Diomedon JC 27,05 -0.2 m/s--- 144
    Bezuayehu Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bereket Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 2:05,18 --- 845
    2 Norbert Weijenberg Spado Spado JC Team 1 2:06,36 --- 829
    3 Bezuayehu Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 2:11,55 --- 762
    4 Jort Benz SPOB AV Spirit ...JC Team 1 2:18,20 --- 682
    5 Menno van den Broek DJA DJA JC 2:19,24 --- 671
    6 Job Visscher Spado Spado JC Team 2 2:21,17 --- 649
    7 Thieu van den Bergh THOR THOR JC 2:21,19 --- 649
    8 Niels van Tuil AV `56 AV `56 JC Team 1 2:21,21 --- 0
    9 Matthijs Verbeek Spado Spado JC Team 1 2:25,94 --- 599
    10 Wouter Schets AV `56 AV `56 JC Team 2 2:26,10 --- 598
    11 Matthijs Roos AV `56 AV `56 JC Team 2 2:29,18 --- 567
    12 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 2:29,39 --- 565
    13 Mees Verbrugge AV `56 AV `56 JC Team 2 2:29,94 --- 0
    14 Stan de Deugd Spado Spado JC Team 1 2:33,52 --- 0
    15 Jasper de Jong SV Diomedon SV Diomedon JC 2:33,65 --- 525
    16 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 2 2:35,09 --- 512
    17 Sam Schrauwen DJA DJA JC 2:36,46 --- 499
    18 Rick van B...wershaven Spado Spado JC Team 2 2:37,05 --- 494
    19 Atri Gerrits THOR THOR JC 2:38,37 --- 483
    20 Elmer Janssens Spado Spado JC Team 2 2:40,26 --- 0
    21 Vince Konings THOR THOR JC 2:44,88 --- 0
    22 Willem Bosch SPOB AV Spirit ...JC Team 2 2:55,99 --- 346
    Jamile Errahmouni DJA DJA JC DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Marijn de Wit SPOB AV Spirit ...JC Team 1 15,31 +0.3 m/s--- 696
    2 Sam Versluijs Spado Spado JC Team 1 15,37 +0.3 m/s--- 691
    3 Jip Haest Spado Spado JC Team 1 15,79 +0.3 m/s--- 653
    4 Menno van den Broek DJA DJA JC 16,01 +0.3 m/s--- 634
    5 Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC Team 1 16,67 +0.2 m/s--- 580
    6 Yannick Velthuyzen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 17,87 +0.2 m/s--- 492
    7 Sam Schrauwen DJA DJA JC 18,12 +0.2 m/s--- 476
    8 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 18,39 +0.3 m/s--- 458
    9 Joost Sinke Spado Spado JC Team 2 18,92 -1.2 m/s--- 425
    10 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 2 19,07 +0.2 m/s--- 416
    11 Koen Slabbenkoorn Spado Spado JC Team 2 19,08 +0.2 m/s--- 415
    12 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 19,75 +1.1 m/s--- 376
    13 Thierry Castelijn THOR THOR JC 19,96 -1.2 m/s--- 365
    14 Thieu van den Bergh THOR THOR JC 20,06 -1.2 m/s--- 359
    15 Tom Dijkstra THOR THOR JC 20,46 -1.2 m/s--- 0
    16 Baris Akbay AV `56 AV `56 JC Team 1 21,47 -1.2 m/s--- 288
    17 Niek van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 2 21,84 +1.1 m/s--- 271
    18 Rick van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon JC 22,34 +1.1 m/s--- 248
    19 Jorg van Sabben AV `56 AV `56 JC Team 2 23,29 +1.1 m/s--- 209
    20 Daan Vermeeren DJA DJA JC 26,46 +1.1 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jeroen Maas Spado Spado JC Team 1 50,55 --- 773
    2 Jochem van Dijk Spado Spado JC Team 1 42,19 --- 0
    3 Jim van Mook THOR THOR JC 34,45 --- 562
    4 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 31,81 --- 523
    5 Tim Klein DJA DJA JC 30,45 --- 502
    6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 27,95 --- 0
    7 Matthijs Roos AV `56 AV `56 JC Team 2 27,36 --- 453
    8 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 26,41 --- 438
    9 Job Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 25,72 --- 426
    10 Baris Akbay AV `56 AV `56 JC Team 1 24,17 --- 400
    11 Beau van Eekeren Spado Spado JC Team 2 24,08 --- 0
    12 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 22,09 --- 363
    13 Jens van Loenen THOR THOR JC 20,87 --- 0
    14 Jense Seesing SV Diomedon SV Diomedon JC 20,73 --- 338
    15 Jelle Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 18,59 --- 0
    16 Niek van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 2 14,41 --- 0
    17 Siem Goverden DJA DJA JC 13,25 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 13,81 --- 691
    2 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 11,51 --- 592
    3 Tim Klein DJA DJA JC 10,70 --- 556
    4 Jeroen Maas Spado Spado JC Team 1 10,06 --- 0
    5 Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC Team 1 8,20 --- 432
    6 Job Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 7,98 --- 420
    7 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 7,77 --- 409
    8 Jens van Loenen THOR THOR JC 7,59 --- 399
    9 Baris Akbay AV `56 AV `56 JC Team 1 7,57 --- 0
    10 Koen van Ommeren THOR THOR JC 7,35 --- 0
    11 Willem Bosch SPOB AV Spirit ...JC Team 2 6,85 --- 0
    12 Jelle Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 6,45 --- 333
    13 Jorg van Sabben AV `56 AV `56 JC Team 2 6,29 --- 324
    14 Steijn Schout AV `56 AV `56 JC Team 2 5,27 --- 0
    15 Beau van Eekeren Spado Spado JC Team 2 5,26 --- 0
    16 Mikey Snepvangers DJA DJA JC 5,04 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 1,75 --- 817
    2 Joost Sinke Spado Spado JC Team 2 1,70 --- 779
    3 Sven Kolk Spado Spado JC Team 1 1,70 --- 0
    4 Jim van Mook THOR THOR JC 1,70 --- 779
    5 Marijn de Wit SPOB AV Spirit ...JC Team 1 1,65 --- 741
    6 Jort Benz SPOB AV Spirit ...JC Team 1 1,65 --- 0
    7 Sam Schrauwen DJA DJA JC 1,55 --- 663
    8 Sebastiaan Philipse AV `56 AV `56 JC Team 1 1,50 --- 623
    9 Vince Konings THOR THOR JC 1,45 --- 0
    10 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit ...JC Team 2 1,45 --- 582
    11 Jos Aardoom Groene Ster AV Groene Ster JC 1,40 --- 541
    12 Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC Team 1 1,35 --- 0
    12 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit ...JC Team 2 1,35 --- 0
    14 Niek van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 2 1,30 --- 462
    14 Jasper de Jong SV Diomedon SV Diomedon JC 1,30 --- 462
    16 Jamile Errahmouni DJA DJA JC 1,10 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 5,68 +1.2 m/s--- 751
    2 Marvin Lamers THOR THOR JC 5,35 +1.3 m/s--- 689
    3 Tim Klein DJA DJA JC 4,93 +2.7 m/s--- 607
    4 Job van Belzen AV `56 AV `56 JC Team 1 4,80 +1.6 m/s--- 580
    5 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 1 4,73 -0.1 m/s--- 566
    6 Sjoerd Verhelst THOR THOR JC 4,61 +1.2 m/s--- 0
    7 Sam Versluijs Spado Spado JC Team 1 4,57 +3.2 m/s--- 0
    8 Bereket Petersen AV `56 AV `56 JC Team 1 4,43 +1.6 m/s--- 0
    9 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,39 +1.4 m/s--- 496
    10 Wouter Schets AV `56 AV `56 JC Team 2 4,32 +0.3 m/s--- 482
    11 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,30 +2.5 m/s--- 0
    12 Ivo de Wit Spado Spado JC Team 2 4,27 +1.4 m/s--- 472
    13 Jos Aardoom Groene Ster AV Groene Ster JC 4,13 +1.1 m/s--- 444
    14 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 1 4,09 +1.0 m/s--- 0
    15 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 4,07 +0.2 m/s--- 0
    16 Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC 3,92 +1.3 m/s--- 0
    17 Rick van Ekeren SV Diomedon SV Diomedon JC 3,55 -0.2 m/s--- 328
    18 Siem Goverden DJA DJA JC 3,50 +3.7 m/s--- 0
    19 Steijn Schout AV `56 AV `56 JC Team 2 3,40 -0.7 m/s--- 0