Uitslagen Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 1 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dave Wesselink AV Trias JC 11,88 +1.0 m/s--- 846
2 Jay Beelen AV Trias JC 12,62 +1.0 m/s--- 725
3 Sem Verweij AV Hylas JC 12,65 +1.2 m/s--- 720
4 Bastiaan Church AV NOVA JC Team 1 13,14 +1.0 m/s--- 648
5 Casper van den Top AV Lycurgu...JC Team 1 13,42 +1.2 m/s--- 609
6 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 13,47 +1.3 m/s--- 603
7 Timo Schilp AV Lycurgu...JC Team 1 13,63 +0.9 m/s--- 581
8 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 13,67 +1.2 m/s--- 0
9 Thijs van Noorloos AV Lycurgu...JC Team 2 14,09 +1.3 m/s--- 523
10 Bas Dijk AV Lycurgu...JC Team 2 14,34 +0.9 m/s--- 493
11 Joran Timmerman AV Hera JC 14,39 +1.0 m/s--- 487
12 Sam Steur TAS `82 JC 14,44 +1.3 m/s--- 481
13 Sil de Graaf AV Hollandia JC 14,51 +0.9 m/s--- 473
14 Pieter Brand TAS `82 JC 14,88 +0.9 m/s--- 431
15 Joeri van Rijswijck SAV JC 14,93 +1.3 m/s--- 425
16 Steven de Moel AV NOVA JC Team 1 15,60 +1.0 m/s--- 0
17 Julian van de Beek SAV JC 16,19 +0.9 m/s--- 298
18 Kevin Pronk SAV JC 16,24 +1.2 m/s--- 0
19 Dennis Fagel AV Hera JC 17,07 +1.2 m/s--- 220
20 Luuk Bruins AV Hollandia JC 17,30 +1.3 m/s--- 201
Bagdad Nederstigt AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Dylan Haazelager AV Trias JC DNS --- 0
Jorrit van Amsterdam AV Hollandia JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yannick Ruiter AV Trias JC 2:11,96 --- 756
2 Jens van Gelderen AV Lycurgu...JC Team 1 2:13,30 --- 740
3 Jurriaan Odekerken AV Trias JC 2:19,14 --- 672
4 Mats Heine AV Lycurgu...JC Team 1 2:23,19 --- 628
5 Marc Rademakers AV NOVA JC Team 1 2:28,23 --- 576
6 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 2:35,21 --- 511
7 Mark Dijkstra AV Hylas JC 2:36,18 --- 502
8 Sam Steur TAS `82 JC 2:38,27 --- 484
9 Thijs van Noorloos AV Lycurgu...JC Team 2 2:39,31 --- 475
10 Steven de Moel AV NOVA JC Team 1 2:42,55 --- 0
11 Thomas Bruyn AV Lycurgu...JC Team 2 2:44,38 --- 433
12 Luuk Bruins AV Hollandia JC 2:48,39 --- 401
13 Dean Niesten AV Hera JC 2:53,81 --- 361
14 Simon de Vries AV Hera JC 2:54,73 --- 355
15 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 3:10,05 --- 255
16 Julian van de Beek SAV JC 3:12,45 --- 241
Olle Bosma AV Lycurgu...JC Team 1 DNS --- 0
Job de Koning AV Trias JC DNS --- 0
Joost Glas AV Hollandia JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dave Wesselink AV Trias JC 14,08 +0.1 m/s--- 821
2 Jay Beelen AV Trias JC 15,77 +0.1 m/s--- 655
3 Martijn Kroes AV NOVA JC Team 1 16,08 +1.7 m/s--- 628
4 Jesse Pupping AV Lycurgu...JC Team 1 16,15 +0.1 m/s--- 622
5 Casper van den Top AV Lycurgu...JC Team 1 17,23 +0.2 m/s--- 538
6 Mark Dijkstra AV Hylas JC 18,85 +0.1 m/s--- 429
7 Thomas Bruyn AV Lycurgu...JC Team 2 19,66 +1.7 m/s--- 381
8 Joost Glas AV Hollandia JC 20,31 +0.1 m/s--- 346
9 Kevin Pronk SAV JC 20,83 +1.7 m/s--- 319
10 Rien Groentjes TAS `82 JC 21,47 +0.2 m/s--- 288
11 Steven de Moel AV NOVA JC Team 1 22,56 +1.7 m/s--- 239
12 Jochem Bleeker TAS `82 JC 22,81 +0.2 m/s--- 228
13 Jesse de Jong AV Hera JC 23,97 +0.2 m/s--- 182
14 Dennis Fagel AV Hera JC 24,75 +1.7 m/s--- 153
Jens van Gelderen AV Lycurgu...JC Team 1 DNS --- 0
Bagdad Nederstigt AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Dylan Haazelager AV Trias JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Hylas JC (4x100m) AV Hylas - JJC 0 49,85 719
AV Lycurgus JC Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 0 51,38 662
AV Trias JC (4x100m) AV Trias - JJC 0 52,50 622
AV NOVA JC Team 1 (4x100m) AV NOVA - JJC 0 52,84 611
AV Lycurgus JC Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 0 57,36 469
AV Hera JC (4x100m) AV Hera - JJC 0 59,48 410
TAS `82 JC (4x100m) TAS `82 - JJC 0 DQ 0
AV Hollandia JC (4x100m) AV Hollandia - JJC 0 DNF 0
AV NOVA JC Team 2 (4x100m) AV NOVA - JJC 0 --- 0
SAV JC (4x100m) SAV - JJC 0 --- 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Olle Bosma AV Lycurgu...JC Team 1 31,04 --- 511
2 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 29,15 --- 0
3 Bastiaan Church AV NOVA JC Team 1 26,48 --- 439
4 Michel van den Hoven AV Trias JC 25,53 --- 423
5 Simon de Vries AV Hera JC 21,88 --- 359
6 Willem Grapendaal AV Hylas JC 20,96 --- 342
7 Jesse de Jong AV Hera JC 20,89 --- 0
8 Julien Karsten AV NOVA JC Team 1 20,70 --- 0
9 Stijn Koonings TAS `82 JC 18,94 --- 304
10 Luuk Peterse AV Trias JC 17,61 --- 0
11 Kevin Pronk SAV JC 16,71 --- 259
12 Julian van de Beek SAV JC 14,67 --- 0
13 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 11,45 --- 139
14 Art Stuyvenberg AV NOVA JC Team 2 10,36 --- 110
15 Luuk Bruins AV Hollandia JC 10,19 --- 106



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 31,70 --- 500
2 Dave Wesselink AV Trias JC 27,66 --- 438
3 Huib Blokland AV Hylas JC 21,71 --- 338
4 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 21,27 --- 0
5 Stijn Koonings TAS `82 JC 18,41 --- 277
6 Wouter Vink AV Hollandia JC 17,16 --- 252
7 Pepijn Smilda AV Hera JC 15,79 --- 224
8 Luuk Peterse AV Trias JC 15,65 --- 0
9 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 14,29 --- 0
10 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 13,68 --- 178
11 Remco Timmerman SAV JC 10,17 --- 93
Bagdad Nederstigt AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Dennis Fagel AV Hera JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 10,09 --- 527
2 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 10,04 --- 524
3 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 8,91 --- 0
4 Huib Blokland AV Hylas JC 8,82 --- 464
5 Boet Visser AV Trias JC 8,21 --- 432
6 Stijn Koonings TAS `82 JC 7,92 --- 417
7 Jurriaan Odekerken AV Trias JC 7,53 --- 0
8 Pepijn Smilda AV Hera JC 6,57 --- 341
9 Pieter Brand TAS `82 JC 6,13 --- 0
10 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 5,14 --- 0
11 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 5,04 --- 244
12 Remco Timmerman SAV JC 5,03 --- 243
Jorrit van Amsterdam AV Hollandia JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martijn Kroes AV NOVA JC Team 1 1,70 --- 779
2 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 1,60 --- 702
2 Sem Verweij AV Hylas JC 1,60 --- 702
4 Timo Schilp AV Lycurgu...JC Team 1 1,55 --- 0
5 Wouter Vink AV Hollandia JC 1,50 --- 623
6 Job de Koning AV Trias JC 1,45 --- 582
7 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 1,45 --- 0
8 Michel van den Hoven AV Trias JC 1,30 --- 0
9 Dean Niesten AV Hera JC 1,30 --- 462
9 Jochem Bleeker TAS `82 JC 1,30 --- 462
11 Joeri van Rijswijck SAV JC 1,25 --- 426
Max Deeterink AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Art Stuyvenberg AV NOVA JC Team 2 --- ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jay Beelen AV Trias JC 5,25 +0.0 m/s--- 670
2 Jesse Pupping AV Lycurgu...JC Team 1 5,07 +0.0 m/s--- 634
3 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 4,93 +0.0 m/s--- 0
4 Marc Rademakers AV NOVA JC Team 1 4,62 +0.0 m/s--- 544
5 Sil de Graaf AV Hollandia JC 4,56 +0.0 m/s--- 531
6 Willem Grapendaal AV Hylas JC 4,45 +0.0 m/s--- 508
7 Bas Dijk AV Lycurgu...JC Team 2 4,12 +0.0 m/s--- 442
8 Joran Timmerman AV Hera JC 4,07 +0.0 m/s--- 432
9 Julien Karsten AV NOVA JC Team 1 3,95 +0.0 m/s--- 0
10 Rien Groentjes TAS `82 JC 3,89 +0.0 m/s--- 396
11 Joeri van Rijswijck SAV JC 3,87 +0.0 m/s--- 392
12 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 3,08 +0.0 m/s--- 0
13 Art Stuyvenberg AV NOVA JC Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
14 Remco Timmerman SAV JC 2,97 +0.0 m/s--- 0
Max Deeterink AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
Faas Wijn AV Trias JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 11,20 +2.0 m/s--- 586
2 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 11,45 +2.0 m/s--- 547
3 Koen Hoedjes AV Hera JD 11,56 +2.1 m/s--- 531
4 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 11,66 +1.5 m/s--- 516
5 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 11,70 +2.0 m/s--- 510
6 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JD 11,91 +1.9 m/s--- 480
7 Djoao Lobles SV Noordkop JD 11,99 +2.1 m/s--- 469
8 Jens Oosterink AV Trias JD Team 1 12,04 +1.5 m/s--- 462
9 Kevin Steenbakkers SV Noordkop JD 12,08 +1.9 m/s--- 0
10 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 12,11 +1.5 m/s--- 452
11 Daan Emmaneel AV NOVA JD 12,27 +1.9 m/s--- 431
12 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 12,37 +1.9 m/s--- 418
13 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 12,62 +1.9 m/s--- 386
14 Martijn Dijkhuizen AV Hylas JD 12,65 +2.1 m/s--- 382
15 Mats Dekker AV Hylas JD 12,76 +2.0 m/s--- 369
16 Leon Caballer AV Hera JD 12,98 +2.0 m/s--- 342
17 Aris Beers AV NOVA JD 13,00 +2.0 m/s--- 340
18 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 13,01 +1.5 m/s--- 339
19 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 13,04 +1.9 m/s--- 0
20 Luuk Nijssen AV Hylas JD 13,28 +2.1 m/s--- 0
21 Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 13,31 +2.0 m/s--- 304
22 Sem Groot AV Trias JD Team 2 13,49 +2.0 m/s--- 0
23 Loek Timmer SAV JD Team 2 13,75 +2.1 m/s--- 256
24 Tom Schoemaker AV Hera JD 13,78 +1.9 m/s--- 0
25 Sam van Dijk AV Lycurgu...JD Team 2 14,05 +1.5 m/s--- 225
26 Niels de Boer SAV JD Team 1 14,84 +2.0 m/s--- 150
27 Justin Hoek SAV JD Team 2 14,97 +2.1 m/s--- 138
28 Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 15,30 +1.9 m/s--- 109
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Djoao Lobles SV Noordkop JD 3:14,78 --- 583
2 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3:16,07 --- 573
3 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 3:17,99 --- 560
4 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 3:23,57 --- 521
5 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 3:31,29 --- 472
6 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 3:33,30 --- 459
7 Bram Huizinga SAV JD Team 1 3:34,70 --- 451
8 Olav Mulder AV Hylas JD 3:36,93 --- 438
9 Aris Beers AV NOVA JD 3:37,25 --- 436
10 Ben Aston AV Hylas JD 3:41,72 --- 410
11 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 3:41,75 --- 410
12 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 3:42,28 --- 407
13 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 3:42,63 --- 405
14 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 3:44,80 --- 0
15 Robin Koning AV Trias JD Team 2 3:45,87 --- 387
16 Mark Dekker AV Hylas JD 3:45,87 --- 0
17 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 3:45,98 --- 0
18 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 3:50,18 --- 364
19 Kick Doornbos AV Hera JD 3:51,89 --- 355
20 Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 3:55,57 --- 336
21 Lars Philipsen AV Hera JD 3:56,25 --- 333
22 Loek Timmer SAV JD Team 2 3:59,32 --- 318
23 Koen Looman AV Hera JD 4:02,86 --- 0
24 Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 4:04,66 --- 293
25 Jordy Drijfhout AV Lycurgu...JD Team 2 4:49,62 --- 0
26 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 4:54,69 --- 101
27 Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 5:24,51 --- 14



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 14,83 +2.7 m/s--- 415
2 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 15,02 -0.8 m/s--- 400
3 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 15,97 +2.0 m/s--- 328
4 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 16,15 +2.7 m/s--- 0
5 Pieter Dekker AV NOVA JD 16,19 +2.0 m/s--- 313
6 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JD 16,54 -1.8 m/s--- 289
7 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 16,60 -1.8 m/s--- 285
8 Noah Portier AV Hylas JD 16,88 -0.8 m/s--- 267
9 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 16,93 -1.8 m/s--- 264
10 Casper Peterse AV Trias JD Team 1 17,61 +0.8 m/s--- 0
11 Karsten de Roo AV Hylas JD 17,65 -0.8 m/s--- 220
12 Luuk Nijssen AV Hylas JD 17,74 -0.8 m/s--- 0
13 Lucas Hink AV Trias JD Team 2 17,92 +0.8 m/s--- 205
14 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 18,12 -1.8 m/s--- 194
15 Wessel Aertssen AV Lycurgu...JD Team 2 18,15 +0.8 m/s--- 192
16 Tom Schoemaker AV Hera JD 18,43 +2.0 m/s--- 177
17 Lars Houtman AV NOVA JD 18,44 -0.8 m/s--- 177
18 Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 18,59 +0.8 m/s--- 169
19 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 19,39 +2.7 m/s--- 128
20 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 19,48 +2.7 m/s--- 124
21 Niels de Boer SAV JD Team 1 20,22 +2.0 m/s--- 90
22 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 22,50 +2.0 m/s--- 0
Michael Bartman AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Leon Boersma AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jeremy Laan SAV JD Team 1 DNS --- 0
Amanuel Hensen AV Hera JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 0 44,25 579
AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 0 46,53 493
AV Trias JD Team 1 (4x80m) AV Trias - JJD 0 46,88 481
AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 0 48,04 441
AV Hollandia JD Team 1 (4x80m) AV Hollandia - JJD 0 48,17 437
SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 49,57 391
SAV JD Team 1 (4x80m) SAV - JJD 0 50,40 366
AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 0 51,04 346
AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 0 52,03 318
AV Hollandia JD Team 2 (4x80m) AV Hollandia - JJD 0 DQ 0
AV Trias JD Team 2 (4x80m) AV Trias - JJD 0 DNF 0
AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 --- 0
SAV JD Team 2 (4x80m) SAV - JJD 0 --- 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 25,28 --- 419
2 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 25,24 --- 0
3 Daan Emmaneel AV NOVA JD 21,72 --- 356
4 Sem Gombault SV Noordkop JD 21,62 --- 354
5 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JD 20,89 --- 341
6 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 20,77 --- 339
7 Kees de Vries AV Hylas JD 20,73 --- 338
8 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 20,09 --- 0
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 19,24 --- 309
10 Sam van Dijk AV Lycurgu...JD Team 2 18,51 --- 295
11 Pieter Karel SAV JD Team 1 17,10 --- 267
12 Koen Looman AV Hera JD 17,08 --- 266
13 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 15,22 --- 227
14 Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 14,95 --- 0
15 Sam Wever AV NOVA JD 14,74 --- 0
16 Leon Caballer AV Hera JD 14,03 --- 0
17 Jelle Wittink AV Hylas JD 13,70 --- 0
18 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 1 12,75 --- 0
19 Loek Timmer SAV JD Team 2 12,68 --- 169
20 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 11,04 --- 128
21 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 10,50 --- 0
22 Jeremy Laan SAV JD Team 1 9,00 --- 0
Leon Boersma AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 17,98 --- 268
2 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 16,24 --- 233
3 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 15,60 --- 0
4 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 15,31 --- 214
5 Olav Mulder AV Hylas JD 14,90 --- 205
6 Casper Peterse AV Trias JD Team 1 13,58 --- 0
7 Lucas Hink AV Trias JD Team 2 12,85 --- 159
8 Pieter Karel SAV JD Team 1 12,81 --- 158
9 Kees de Vries AV Hylas JD 12,18 --- 0
10 Falko Krischel AV Holland...JD Team 2 12,05 --- 140
11 Jens Hierck AV Hera JD 11,65 --- 130
12 Sam Wever AV NOVA JD 11,26 --- 121
13 Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 10,99 --- 114
14 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 1 10,07 --- 90
15 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 10,01 --- 0
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Melle Peer SV Noordkop JD DNS --- 0
Hidde Korenstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Hoedjes AV Hera JD 9,24 --- 485
2 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 8,27 --- 435
3 Sem Gombault SV Noordkop JD 8,14 --- 429
4 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 6,98 --- 0
5 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 6,57 --- 341
6 Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 6,54 --- 339
7 Joost Keizer AV Hera JD 6,54 --- 0
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 6,53 --- 338
9 Kees de Vries AV Hylas JD 6,34 --- 327
10 Justin Hoek SAV JD Team 2 5,63 --- 283
10 Sam Wever AV NOVA JD 5,63 --- 283
12 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 5,45 --- 271
13 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 4,78 --- 226
14 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 4,76 --- 0
15 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 3,95 --- 166
16 Lars Houtman AV NOVA JD 3,89 --- 0
Melle Peer SV Noordkop JD DNS --- 0
Hidde Korenstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jay Steen AV Holland...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pieter Dekker AV NOVA JD 1,50 --- 623
2 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 1,35 --- 499
3 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 --- 0
4 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 --- 462
4 Mark Dekker AV Hylas JD 1,30 --- 462
6 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 1,25 --- 426
6 Gideon Möhringer AV Hera JD 1,25 --- 426
8 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 1,20 --- 389
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 1,20 --- 0
9 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 1,20 --- 0
9 Karsten de Roo AV Hylas JD 1,20 --- 0
12 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 1,15 --- 352
12 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 1,15 --- 352
14 Jens Hierck AV Hera JD 1,10 --- 0
15 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 2 1,00 --- 242
15 Niels de Boer SAV JD Team 1 1,00 --- 242
Sem Groot AV Trias JD Team 2 DNS --- 0
Michael Bartman AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 --- ---
Bram Huizinga SAV JD Team 1 --- ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 4,42 +0.0 m/s--- 502
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 4,33 +0.0 m/s--- 484
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 440
4 Jens Oosterink AV Trias JD Team 1 4,01 +0.0 m/s--- 420
5 Pieter Dekker AV NOVA JD 3,98 +0.0 m/s--- 414
6 Gideon Möhringer AV Hera JD 3,96 +0.0 m/s--- 410
7 Falko Krischel AV Holland...JD Team 2 3,89 +0.0 m/s--- 396
8 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3,78 +0.0 m/s--- 0
9 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 3,69 +0.0 m/s--- 0
10 Jeremy Laan SAV JD Team 1 3,55 +0.0 m/s--- 328
11 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 3,30 +0.0 m/s--- 0
12 Kevin Steenbakkers SV Noordkop JD 3,23 +0.0 m/s--- 0
13 Mats Dekker AV Hylas JD 3,22 +0.0 m/s--- 262
14 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 3,08 +0.0 m/s--- 234
15 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 3,07 +0.0 m/s--- 232
16 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 3,04 +0.0 m/s--- 0
17 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
18 Robin Koning AV Trias JD Team 2 2,90 +0.0 m/s--- 0
19 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 2,67 +0.0 m/s--- 152
20 Justin Hoek SAV JD Team 2 2,41 +0.0 m/s--- 0
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Jay Steen AV Holland...JD Team 1 DNS --- 0
Lars Tijmstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Joost Keizer AV Hera JD DNS --- 0
Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Britt Ooijevaar AV Trias MC 10,78 +0.8 m/s--- 656
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 10,85 +1.3 m/s--- 644
3 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 10,92 +2.0 m/s--- 632
4 Anke Schoen AV Hylas MC 11,16 +2.0 m/s--- 593
5 Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 11,17 +2.4 m/s--- 0
6 Fleur Ordelman AV Hylas MC 11,19 +2.4 m/s--- 588
7 Amber Hurkmans AV NOVA MC 11,24 +0.6 m/s--- 580
8 Nienke Tool SAV MC Team 1 11,30 +0.8 m/s--- 570
9 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 11,45 +1.1 m/s--- 547
10 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 11,48 +1.9 m/s--- 543
11 Sarah Dekker AV Trias MC 11,57 +0.8 m/s--- 529
12 Nienke Lockx AV Hera MC 11,65 +1.9 m/s--- 517
13 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 11,81 +1.1 m/s--- 494
14 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 11,97 +1.1 m/s--- 472
15 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 12,04 +1.9 m/s--- 462
15 Sanne Kooijman TAS `82 MC 12,04 +2.0 m/s--- 462
17 Julia Wittebrood AV Hera MC 12,09 +0.6 m/s--- 455
18 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 12,13 +2.0 m/s--- 450
19 Nina Baltus AV Hollandia MC 12,23 +1.3 m/s--- 0
20 Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC 12,28 +0.6 m/s--- 0
21 Kelly van Baar AV NOVA MC 12,37 +1.3 m/s--- 418
22 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 12,46 +1.1 m/s--- 406
23 Rosalie Zonneveld TAS `82 MC 12,51 +1.9 m/s--- 400
24 Femke Sikkink SAV MC Team 1 12,52 +0.8 m/s--- 399
25 Anna Vethman TAS `82 MC 12,59 +1.1 m/s--- 0
26 Charon Lak AV Zaanland MC 12,61 +0.8 m/s--- 387
27 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 12,63 +0.6 m/s--- 385
28 Megan Corzilius AV Zaanland MC 12,66 +2.0 m/s--- 381
29 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 12,75 +1.9 m/s--- 370
30 Anna Doodeman AV Hera MC 12,85 +0.6 m/s--- 0
31 Mette Volkers AV Hylas MC 13,08 +0.8 m/s--- 0
32 Chimene Schuurman AV Zaanland MC 13,18 +2.0 m/s--- 0
33 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 13,57 +2.4 m/s--- 275
34 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 13,60 +1.3 m/s--- 272
Katalin Pol AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 DNS --- 0
Kaeb Aliy...ngidashet AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 3:23,19 --- 524
2 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 3:24,97 --- 512
3 Isa Raadgers AV DOKEV A...ordkop MC 3:25,22 --- 510
4 Noa Zoon TAS `82 MC 3:25,91 --- 506
5 Nina Baltus AV Hollandia MC 3:26,44 --- 502
6 Lieve Butter AV Lycurgu...MC Team 1 3:30,23 --- 478
7 Noor van Bree AV Hollandia MC 3:31,66 --- 469
8 Bregje Dekker AV NOVA MC 3:35,68 --- 445
9 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 3:37,30 --- 435
10 Anke Schoen AV Hylas MC 3:37,40 --- 435
11 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 3:44,51 --- 394
12 Carlijn Bouwer AV Trias MC 3:46,03 --- 386
13 Maud Feenstra AV Hera MC 3:46,48 --- 384
14 Liesbeth Meeussen AV NOVA MC 3:47,53 --- 378
15 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:51,39 --- 358
16 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 3:52,68 --- 351
17 Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 3:53,25 --- 348
18 Britt Agasi AV Trias MC 3:53,34 --- 348
19 Noa Bouwer AV Hera MC 3:58,39 --- 323
20 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 3:59,41 --- 318
21 Charon Lak AV Zaanland MC 4:03,72 --- 297
22 Meike Hartog AV Zaanland MC 4:05,73 --- 288
23 Loes Essen SAV MC Team 1 4:06,60 --- 284
24 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 4:07,38 --- 280
25 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 4:27,85 --- 195
Larissa van der Most AV Trias MC DNS --- 0
Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Britt Ooijevaar AV Trias MC 13,14 -0.4 m/s--- 572
2 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 13,15 +0.5 m/s--- 571
3 Nienke Tool SAV MC Team 1 13,29 -0.4 m/s--- 557
4 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 13,58 +0.5 m/s--- 528
5 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 13,66 +0.0 m/s--- 0
6 Esmee de Jong AV Trias MC 14,69 -0.4 m/s--- 427
7 Bo Westrik AV Zaanland MC 15,13 -0.4 m/s--- 391
8 Nienke Lockx AV Hera MC 15,40 +1.7 m/s--- 370
9 Bregje Dekker AV NOVA MC 15,74 +0.0 m/s--- 345
10 Noor van Bree AV Hollandia MC 16,02 +1.7 m/s--- 325
11 Manon Buter TAS `82 MC 16,05 +0.5 m/s--- 323
12 Evelien Bouma AV Hylas MC 16,34 -0.4 m/s--- 303
13 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 16,55 +0.0 m/s--- 289
14 Judie Jonker AV Hera MC 16,74 +1.7 m/s--- 276
15 Renate Kuijper AV Hollandia MC 16,75 +0.0 m/s--- 276
16 Femke Sikkink SAV MC Team 1 17,12 +0.0 m/s--- 252
17 Gina Beukers AV NOVA MC 17,47 +0.5 m/s--- 231
18 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 17,49 +0.5 m/s--- 230
19 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 17,70 +0.5 m/s--- 218
20 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 17,86 +1.7 m/s--- 208
21 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 18,20 +0.0 m/s--- 190
22 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 18,57 +1.7 m/s--- 170
Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 DNF --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 0 42,00 673
AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 0 43,88 594
AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 0 44,80 558
AV DOKEV Anna Paulowna / SV Noordkop MC (4x80m) - MJC 0 45,27 540
AV Trias MC (4x80m) AV Trias - MJC 0 45,69 524
AV Hera MC (4x80m) AV Hera - MJC 0 46,11 508
SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 0 46,11 508
AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 0 46,88 481
AV Wieringermeer MC (4x80m) AV Wieringermeer - MJC 0 47,71 452
AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 0 47,93 445
AV Lycurgus MC Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 0 DQ 0
TAS `82 MC (4x80m) TAS `82 - MJC 0 DQ 0
AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 0 --- 0
SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 0 --- 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 33,48 --- 548
2 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 24,40 --- 404
3 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 22,11 --- 363
4 Coosje Boom AV Trias MC 21,12 --- 345
5 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 20,37 --- 0
6 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 20,27 --- 0
7 Loes Essen SAV MC Team 1 19,41 --- 313
8 Carlijn Bouwer AV Trias MC 19,34 --- 0
9 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 18,29 --- 291
10 Evelien Bouma AV Hylas MC 17,96 --- 284
11 Jenny Koopman TAS `82 MC 17,49 --- 275
12 Anouk Bakker SAV MC Team 2 17,22 --- 269
13 Ichelle Brands AV Hera MC 16,56 --- 255
14 Judie Jonker AV Hera MC 15,22 --- 0
15 Liesbeth Meeussen AV NOVA MC 14,28 --- 206
16 Talitha Bos AV Zaanland MC 11,27 --- 134
17 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 10,97 --- 126
18 Anna Vethman TAS `82 MC 10,31 --- 0
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 9,99 --- 101
20 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 8,50 --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 32,28 --- 509
2 Robin Post AV Wieringermeer MC 25,25 --- 399
3 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 24,22 --- 0
4 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 21,54 --- 335
5 Puck de Waard AV Trias MC 20,00 --- 307
6 Coosje Boom AV Trias MC 19,40 --- 0
7 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 18,75 --- 283
8 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 17,53 --- 0
9 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 16,98 --- 248
10 Ichelle Brands AV Hera MC 16,88 --- 246
11 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 15,97 --- 228
12 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 15,52 --- 0
13 Anouk Bakker SAV MC Team 2 14,39 --- 194
14 Quintey Bieman AV Hera MC 13,90 --- 0
15 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 13,68 --- 178
16 Talitha Bos AV Zaanland MC 13,55 --- 175
17 Jenny Koopman TAS `82 MC 13,21 --- 167
18 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 12,61 --- 0
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 10,49 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 10,93 --- 566
2 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 9,68 --- 507
3 Megan Hoogland AV Hollandia MC 9,15 --- 481
4 Robin Post AV Wieringermeer MC 8,98 --- 472
5 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 8,62 --- 0
6 Amber Hurkmans AV NOVA MC 8,39 --- 442
7 Ichelle Brands AV Hera MC 8,25 --- 434
8 Puck de Waard AV Trias MC 8,05 --- 424
9 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 7,80 --- 410
10 Rosalie Zonneveld TAS `82 MC 7,73 --- 406
11 Manon Buter TAS `82 MC 7,36 --- 0
12 Talitha Bos AV Zaanland MC 7,26 --- 380
13 Bente Schonewille AV Hera MC 7,11 --- 0
14 Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC 6,95 --- 363
15 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 6,94 --- 0
16 Loes Essen SAV MC Team 1 6,71 --- 0
17 Britt Agasi AV Trias MC 6,69 --- 0
18 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 6,61 --- 0
19 Mette Volkers AV Hylas MC 6,53 --- 338
20 Anouk Bakker SAV MC Team 2 5,84 --- 296
21 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 4,82 --- 0
22 Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 4,35 --- 195
Kaeb Aliy...ngidashet AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amber Hurkmans AV NOVA MC 1,55 --- 663
2 Bo Westrik AV Zaanland MC 1,50 --- 623
3 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 --- 582
3 Renate Kuijper AV Hollandia MC 1,45 --- 582
3 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 1,45 --- 582
6 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 --- 499
6 Britt Ooijevaar AV Trias MC 1,35 --- 499
8 Megan Hoogland AV Hollandia MC 1,35 --- 0
9 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,35 --- 499
9 Evelien Bouma AV Hylas MC 1,35 --- 499
11 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 --- 0
12 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 1,30 --- 462
12 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 1,30 --- 462
14 Michelle van Dorth AV Hylas MC 1,30 --- 0
14 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 1,30 --- 0
16 Anna Doodeman AV Hera MC 1,25 --- 426
16 Sanne Kooijman TAS `82 MC 1,25 --- 426
18 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 --- 389
19 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 1,20 --- 0
19 Gina Beukers AV NOVA MC 1,20 --- 0
21 Britt Agasi AV Trias MC 1,15 --- 0
21 Meike Hartog AV Zaanland MC 1,15 --- 0
21 Lotte Braakman SAV MC Team 1 1,15 --- 0
Katalin Pol AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 4,83 +0.0 m/s--- 587
1 Nienke Tool SAV MC Team 1 4,83 +0.0 m/s--- 587
3 Fleur Ordelman AV Hylas MC 4,44 +0.0 m/s--- 506
4 Maud Feenstra AV Hera MC 4,33 +0.0 m/s--- 484
5 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 4,30 +0.0 m/s--- 478
6 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,25 +0.0 m/s--- 468
7 Sarah Dekker AV Trias MC 4,13 +0.0 m/s--- 444
8 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 4,09 +0.0 m/s--- 0
9 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 4,01 +0.0 m/s--- 420
10 Michelle van Dorth AV Hylas MC 3,99 +0.0 m/s--- 0
11 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 3,89 +0.0 m/s--- 396
12 Kelly van Baar AV NOVA MC 3,77 +0.0 m/s--- 372
13 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 3,73 +0.0 m/s--- 0
13 Esmee de Jong AV Trias MC 3,73 +0.0 m/s--- 0
15 Noa Bouwer AV Hera MC 3,72 +0.0 m/s--- 0
16 Anna Vethman TAS `82 MC 3,71 +0.0 m/s--- 360
17 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 3,69 +0.0 m/s--- 0
18 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 3,68 +0.0 m/s--- 354
19 Bregje Dekker AV NOVA MC 3,68 +0.0 m/s--- 0
20 Lotte Braakman SAV MC Team 1 3,62 +0.0 m/s--- 0
21 Susan Waersegers AV Hollandia MC 3,56 +0.0 m/s--- 0
22 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 3,33 +0.0 m/s--- 0
23 Megan Corzilius AV Zaanland MC 3,30 +0.0 m/s--- 278
24 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3,22 +0.0 m/s--- 262
Chimene Schuurman AV Zaanland MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 8,82 +1.8 m/s--- 584
2 Nina van Diepen AV Hylas MD 8,99 +3.6 m/s--- 551
3 Nienke Madderom AV Trias MD 9,03 +1.8 m/s--- 543
4 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 9,08 +1.8 m/s--- 534
5 Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 9,34 +3.1 m/s--- 487
5 Lysanne Zaal AV Hera MD 9,34 +1.8 m/s--- 487
7 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 2 9,38 +3.2 m/s--- 480
8 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 9,44 +3.2 m/s--- 0
9 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 9,52 +3.6 m/s--- 455
10 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 9,53 +3.1 m/s--- 454
11 Mirre Gielen TAS `82 MD 9,69 +3.2 m/s--- 427
12 Megan Veen AV NOVA MD 9,71 +1.8 m/s--- 424
13 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 9,74 +3.6 m/s--- 419
14 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 9,91 +3.6 m/s--- 0
15 Noa Brunt AV Hylas MD 9,93 +3.6 m/s--- 389
16 Ilja Koelink AV Trias MD 10,05 +1.8 m/s--- 370
17 Romy Kwast TAS `82 MD 10,13 +1.8 m/s--- 358
18 Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 10,19 +1.8 m/s--- 349
19 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 10,27 +1.8 m/s--- 338
20 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 10,31 +1.8 m/s--- 332
21 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 10,57 +1.6 m/s--- 295
22 Sarah Stoop AV NOVA MD 10,60 +3.1 m/s--- 291
23 Alet Juckers SAV MD Team 2 10,74 +1.8 m/s--- 272
24 Bente Lieuwes AV Hera MD 10,74 +1.8 m/s--- 0
25 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 10,94 +3.2 m/s--- 0
26 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 2 10,98 +1.6 m/s--- 0
27 Isa Bakker SAV MD Team 2 11,05 +3.6 m/s--- 0
28 Julia Spekking AV Hollandia MD 11,22 +3.2 m/s--- 211
29 Ece Gökmer AV Hollandia MD 11,25 +1.6 m/s--- 207
30 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 11,41 +3.1 m/s--- 0
Salina de Git AV Hollandia MD DQ --- 0
Lise Cools SV Noordkop MD DNS --- 0
Pleunie Burgering AV Trias MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina van Diepen AV Hylas MD 3:13,70 --- 591
2 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 3:19,33 --- 550
3 Gwen Feenstra AV Hera MD 3:34,21 --- 454
4 Mirte Jansen TAS `82 MD 3:38,76 --- 427
5 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 3:39,81 --- 421
6 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 1 3:41,43 --- 412
7 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 3:42,20 --- 407
8 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 3:44,03 --- 397
9 Wiesje Groot SAV MD Team 2 3:49,23 --- 369
10 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 2 3:51,58 --- 357
11 Abir a Hassan AV Hylas MD 3:55,23 --- 338
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 3:55,81 --- 0
13 Vere Tavenier AV Hera MD 3:56,56 --- 332
14 Salina de Git AV Hollandia MD 3:58,30 --- 323
15 Nik Kwaad AV Hollandia MD 4:00,64 --- 312
16 Silke Jansen AV Hera MD 4:04,12 --- 0
17 Irene Baars SV Noordkop MD 4:06,48 --- 284
18 Annika Boogaard SAV MD Team 2 4:08,99 --- 273
19 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 2 4:17,42 --- 0
20 Lisette Doodeman AV NOVA MD 4:18,70 --- 231
21 Pascal van Leeuwen AV Trias MD 4:21,85 --- 219
22 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 4:28,29 --- 193
23 Leonie Braakman SAV MD Team 2 4:28,48 --- 0
24 Noor Jeninga AV Hollandia MD 4:28,58 --- 0
25 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 4:37,80 --- 158
26 Suze Butter AV Lycurgu...MD Team 3 4:43,42 --- 138
27 Mirelle Ligthart AV NOVA MD 4:48,69 --- 120
28 Lise Cools SV Noordkop MD 4:49,55 --- 117
29 Sterre Haitsma AV Lycurgu...MD Team 3 5:20,60 --- 0
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Simone Winter AV Lycurgu...MD Team 1 10,63 +0.8 m/s--- 526
2 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 11,50 -0.6 m/s--- 426
3 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 11,68 +0.8 m/s--- 407
4 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 11,75 -0.9 m/s--- 400
5 Nienke Madderom AV Trias MD 11,83 -0.6 m/s--- 392
6 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 12,32 -0.6 m/s--- 0
7 Lois Nederveen AV Hollandia MD 12,41 +0.4 m/s--- 336
8 Amanda Jansen TAS `82 MD 13,18 +0.8 m/s--- 270
9 Robin van der Veen AV Hera MD 13,23 +0.8 m/s--- 266
10 Lisa Church AV NOVA MD 13,62 +0.4 m/s--- 236
11 Megan Veen AV NOVA MD 13,69 +0.8 m/s--- 230
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 13,94 -0.6 m/s--- 212
13 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 13,96 +0.4 m/s--- 210
14 Leonie Keppel AV Hera MD 14,02 -0.9 m/s--- 0
15 Mirthe Dok AV NOVA MD 14,18 -0.6 m/s--- 0
16 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 14,23 +0.4 m/s--- 191
17 Isis Jansen AV Hylas MD 14,28 +0.8 m/s--- 188
18 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 15,41 +0.4 m/s--- 116
19 Mabel Borst AV Hylas MD 15,56 -0.9 m/s--- 107
20 Irene Baars SV Noordkop MD 15,61 +0.8 m/s--- 104
21 Pascal van Leeuwen AV Trias MD 16,19 -0.9 m/s--- 72
22 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 16,44 +0.8 m/s--- 59
23 Suze Butter AV Lycurgu...MD Team 3 17,20 +0.8 m/s--- 21
Isabelle Berghuis AV Hollandia MD DNS --- 0
Vivienne Jansen TAS `82 MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 0 34,10 606
AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 0 34,28 597
AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 0 35,34 545
AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 0 35,77 525
AV Trias MD (4x60m) AV Trias - MJD