Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD 8 5778
2 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD 8 5174
3 AV Hera MD AV Hera - MJD 11 4149
4 SAV MD Team 1 SAV - MJD 7 4060
5 AV Hylas MD AV Hylas - MJD 6 3863
6 TAS `82 MD TAS `82 - MJD 7 3576
7 AV Trias MD AV Trias - MJD 8 3481
8 AV NOVA MD AV NOVA - MJD 6 3101
9 AV Hollandia MD AV Hollandia - MJD 10 3076
10 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 10 2674
11 SAV MD Team 2 SAV - MJD 6 2530
12 SV Noordkop MD SV Noordkop - MJD 8 2342

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 8,82 +1.8 m/s--- 584
2 Nina van Diepen AV Hylas MD 8,99 +3.6 m/s--- 551
3 Nienke Madderom AV Trias MD 9,03 +1.8 m/s--- 543
4 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 9,08 +1.8 m/s--- 534
5 Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 9,34 +3.1 m/s--- 487
5 Lysanne Zaal AV Hera MD 9,34 +1.8 m/s--- 487
7 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 2 9,38 +3.2 m/s--- 480
8 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 9,44 +3.2 m/s--- 0
9 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 9,52 +3.6 m/s--- 455
10 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 9,53 +3.1 m/s--- 454
11 Mirre Gielen TAS `82 MD 9,69 +3.2 m/s--- 427
12 Megan Veen AV NOVA MD 9,71 +1.8 m/s--- 424
13 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 9,74 +3.6 m/s--- 419
14 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 9,91 +3.6 m/s--- 0
15 Noa Brunt AV Hylas MD 9,93 +3.6 m/s--- 389
16 Ilja Koelink AV Trias MD 10,05 +1.8 m/s--- 370
17 Romy Kwast TAS `82 MD 10,13 +1.8 m/s--- 358
18 Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 10,19 +1.8 m/s--- 349
19 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 10,27 +1.8 m/s--- 338
20 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 10,31 +1.8 m/s--- 332
21 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 10,57 +1.6 m/s--- 295
22 Sarah Stoop AV NOVA MD 10,60 +3.1 m/s--- 291
23 Alet Juckers SAV MD Team 2 10,74 +1.8 m/s--- 272
24 Bente Lieuwes AV Hera MD 10,74 +1.8 m/s--- 0
25 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 10,94 +3.2 m/s--- 0
26 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 2 10,98 +1.6 m/s--- 0
27 Isa Bakker SAV MD Team 2 11,05 +3.6 m/s--- 0
28 Julia Spekking AV Hollandia MD 11,22 +3.2 m/s--- 211
29 Ece Gökmer AV Hollandia MD 11,25 +1.6 m/s--- 207
30 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 11,41 +3.1 m/s--- 0
Salina de Git AV Hollandia MD DQ --- 0
Lise Cools SV Noordkop MD DNS --- 0
Pleunie Burgering AV Trias MD DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina van Diepen AV Hylas MD 3:13,70 --- 591
2 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 3:19,33 --- 550
3 Gwen Feenstra AV Hera MD 3:34,21 --- 454
4 Mirte Jansen TAS `82 MD 3:38,76 --- 427
5 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 3:39,81 --- 421
6 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 1 3:41,43 --- 412
7 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 3:42,20 --- 407
8 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 3:44,03 --- 397
9 Wiesje Groot SAV MD Team 2 3:49,23 --- 369
10 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 2 3:51,58 --- 357
11 Abir a Hassan AV Hylas MD 3:55,23 --- 338
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 3:55,81 --- 0
13 Vere Tavenier AV Hera MD 3:56,56 --- 332
14 Salina de Git AV Hollandia MD 3:58,30 --- 323
15 Nik Kwaad AV Hollandia MD 4:00,64 --- 312
16 Silke Jansen AV Hera MD 4:04,12 --- 0
17 Irene Baars SV Noordkop MD 4:06,48 --- 284
18 Annika Boogaard SAV MD Team 2 4:08,99 --- 273
19 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 2 4:17,42 --- 0
20 Lisette Doodeman AV NOVA MD 4:18,70 --- 231
21 Pascal van Leeuwen AV Trias MD 4:21,85 --- 219
22 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 4:28,29 --- 193
23 Leonie Braakman SAV MD Team 2 4:28,48 --- 0
24 Noor Jeninga AV Hollandia MD 4:28,58 --- 0
25 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 4:37,80 --- 158
26 Suze Butter AV Lycurgu...MD Team 3 4:43,42 --- 138
27 Mirelle Ligthart AV NOVA MD 4:48,69 --- 120
28 Lise Cools SV Noordkop MD 4:49,55 --- 117
29 Sterre Haitsma AV Lycurgu...MD Team 3 5:20,60 --- 0
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Simone Winter AV Lycurgu...MD Team 1 10,63 +0.8 m/s--- 526
2 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 11,50 -0.6 m/s--- 426
3 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 11,68 +0.8 m/s--- 407
4 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 11,75 -0.9 m/s--- 400
5 Nienke Madderom AV Trias MD 11,83 -0.6 m/s--- 392
6 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 12,32 -0.6 m/s--- 0
7 Lois Nederveen AV Hollandia MD 12,41 +0.4 m/s--- 336
8 Amanda Jansen TAS `82 MD 13,18 +0.8 m/s--- 270
9 Robin van der Veen AV Hera MD 13,23 +0.8 m/s--- 266
10 Lisa Church AV NOVA MD 13,62 +0.4 m/s--- 236
11 Megan Veen AV NOVA MD 13,69 +0.8 m/s--- 230
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 13,94 -0.6 m/s--- 212
13 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 13,96 +0.4 m/s--- 210
14 Leonie Keppel AV Hera MD 14,02 -0.9 m/s--- 0
15 Mirthe Dok AV NOVA MD 14,18 -0.6 m/s--- 0
16 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 14,23 +0.4 m/s--- 191
17 Isis Jansen AV Hylas MD 14,28 +0.8 m/s--- 188
18 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 15,41 +0.4 m/s--- 116
19 Mabel Borst AV Hylas MD 15,56 -0.9 m/s--- 107
20 Irene Baars SV Noordkop MD 15,61 +0.8 m/s--- 104
21 Pascal van Leeuwen AV Trias MD 16,19 -0.9 m/s--- 72
22 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 16,44 +0.8 m/s--- 59
23 Suze Butter AV Lycurgu...MD Team 3 17,20 +0.8 m/s--- 21
Isabelle Berghuis AV Hollandia MD DNS --- 0
Vivienne Jansen TAS `82 MD DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 1 25,68 --- 425
2 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 25,21 --- 0
3 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 22,08 --- 363
4 Kiki Verbart AV Trias MD 15,20 --- 226
5 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 2 15,17 --- 0
6 Alet Juckers SAV MD Team 2 14,37 --- 208
7 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 14,17 --- 203
8 Mirthe Dok AV NOVA MD 13,85 --- 196
9 Vere Tavenier AV Hera MD 13,68 --- 192
10 Wiesje Groot SAV MD Team 2 13,33 --- 0
11 Isis Jansen AV Hylas MD 13,21 --- 181
12 Sabine Kamstra AV Trias MD 12,54 --- 0
13 Babs Braakman SAV MD Team 1 12,17 --- 156
14 Deniece Bromlewe SV Noordkop MD 10,17 --- 105
15 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 9,63 --- 0
16 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 8,68 --- 0
17 Carissa de Git AV Hollandia MD 8,55 --- 60
18 Angelina v...erpenzeel SV Noordkop MD 8,38 --- 0
19 Ece Gökmer AV Hollandia MD 5,68 --- 0
Vivienne Jansen TAS `82 MD DNS --- 0
Amanda Jansen TAS `82 MD DNS --- 0
Abir a Hassan AV Hylas MD --- ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 1 18,90 --- 286
2 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 15,69 --- 222
3 Leonie Keppel AV Hera MD 15,64 --- 221
4 Amanda Jansen TAS `82 MD 14,97 --- 206
5 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 14,58 --- 198
6 Wiesje Groot SAV MD Team 2 14,41 --- 194
7 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 13,60 --- 176
8 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 13,06 --- 0
9 Joyce Smit AV Hera MD 12,95 --- 0
10 Mabel Borst AV Hylas MD 12,83 --- 158
11 Lise Cools SV Noordkop MD 12,08 --- 141
12 Pascal van Leeuwen AV Trias MD 11,38 --- 124
13 Gilhan Ileri AV Hollandia MD 11,37 --- 123
14 Sylke Kabel AV Lycurgu...MD Team 3 10,91 --- 0
15 Andrea Martens SV Noordkop MD 10,45 --- 0
16 Ece Gökmer AV Hollandia MD 9,41 --- 0
Ilja Koelink AV Trias MD DNS --- 0
Vivienne Jansen TAS `82 MD DNS --- 0
Mirelle Ligthart AV NOVA MD --- ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rosa Kuin AV Hera MD 8,95 --- 471
2 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 8,76 --- 461
3 Simone Winter AV Lycurgu...MD Team 1 8,75 --- 460
4 Mirte Jansen TAS `82 MD 8,29 --- 437
5 Luna Braas SAV MD Team 1 7,63 --- 401
6 Mara Cotterink AV Lycurgu...MD Team 2 7,07 --- 0
7 Romy Kwast TAS `82 MD 6,99 --- 0
8 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 6,98 --- 0
9 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 6,91 --- 0
10 Alet Juckers SAV MD Team 2 6,87 --- 358
11 Sabine Kamstra AV Trias MD 6,32 --- 326
12 Sylke Kabel AV Lycurgu...MD Team 3 5,93 --- 302
13 Gilhan Ileri AV Hollandia MD 5,89 --- 299
14 Mabel Borst AV Hylas MD 5,77 --- 292
15 Sarah Stoop AV NOVA MD 5,75 --- 290
16 Esmee van der Wal AV Lycurgu...MD Team 3 5,62 --- 0
17 Hadir a Hassan AV Hylas MD 5,26 --- 0
18 Leonie Braakman SAV MD Team 2 5,18 --- 0
19 Joyce Smit AV Hera MD 5,12 --- 0
20 Andrea Martens SV Noordkop MD 4,62 --- 215
21 Ilja Koelink AV Trias MD 4,54 --- 0
22 Julia Spekking AV Hollandia MD 4,34 --- 0
Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Simone Winter AV Lycurgu...MD Team 1 1,45 --- 582
2 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 1,40 --- 0
3 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 1,30 --- 462
3 Lois Nederveen AV Hollandia MD 1,30 --- 462
5 Iris Glas TAS `82 MD 1,25 --- 426
6 Noa Brunt AV Hylas MD 1,20 --- 389
6 Lisa Church AV NOVA MD 1,20 --- 389
8 Mirre Gielen TAS `82 MD 1,20 --- 0
9 Cindy ten Have SV Noordkop MD 1,15 --- 352
10 Pleunie Burgering AV Trias MD 1,15 --- 0
11 Jip de Waard AV Trias MD 1,15 --- 352
12 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 1,15 --- 0
13 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 1,15 --- 352
13 Leonie Keppel AV Hera MD 1,15 --- 352
15 Mirthe Dok AV NOVA MD 1,10 --- 0
16 Iris Luten AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 --- 279
17 Carissa de Git AV Hollandia MD 1,00 --- 0
18 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 0,90 --- 0
19 Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 0,90 --- 169

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 4,22 +0.0 m/s--- 462
2 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 4,19 +0.0 m/s--- 456
3 Iris Glas TAS `82 MD 3,84 +0.0 m/s--- 386
4 Luna Braas SAV MD Team 1 3,71 +0.0 m/s--- 360
5 Jip de Waard AV Trias MD 3,69 +0.0 m/s--- 356
6 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 338
7 Lysanne Zaal AV Hera MD 3,59 +0.0 m/s--- 336
8 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 2 3,56 +0.0 m/s--- 0
9 Yanniek Bouwer AV Trias MD 3,55 +0.0 m/s--- 0
10 Babs Braakman SAV MD Team 1 3,41 +0.0 m/s--- 0
11 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 3,18 +0.0 m/s--- 0
12 Lisette Doodeman AV NOVA MD 3,18 +0.0 m/s--- 254
13 Esmee van der Wal AV Lycurgu...MD Team 3 3,12 +0.0 m/s--- 242
14 Romy Kwast TAS `82 MD 3,05 +0.0 m/s--- 0
15 Carissa de Git AV Hollandia MD 3,00 +0.0 m/s--- 218
16 Cindy ten Have SV Noordkop MD 2,97 +0.0 m/s--- 212
17 Mirelle Ligthart AV NOVA MD 2,79 +0.0 m/s--- 0
18 Fleur Lentepark AV Hollandia MD 2,70 +0.0 m/s--- 0
19 Hadir a Hassan AV Hylas MD 2,58 +0.0 m/s--- 134
20 Julia Knot AV Hera MD 2,53 +0.0 m/s--- 0
21 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 2,52 +0.0 m/s--- 0
22 Isa Bakker SAV MD Team 2 2,14 +0.0 m/s--- 0
Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD DNS --- 0