Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC 9 6753
2 AV Trias MC AV Trias - MJC 8 5461
3 AV Hollandia MC AV Hollandia - MJC 9 5393
4 AV Hylas MC AV Hylas - MJC 6 5083
5 SAV MC Team 1 SAV - MJC 6 4985
6 AV Hera MC AV Hera - MJC 9 4678
7 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 7 4240
8 AV DOKEV Anna Paulowna / SV Noordkop MC - MJC 5 4147
9 AV NOVA MC AV NOVA - MJC 5 4080
10 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC 6 3779
11 AV Wieringermeer MC AV Wieringermeer - MJC 7 3582
12 TAS `82 MC TAS `82 - MJC 6 3325
13 AV Lycurgus MC Team 3 AV Lycurgus - MJC 7 2821
14 SAV MC Team 2 SAV - MJC 3 2729

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Britt Ooijevaar AV Trias MC 10,78 +0.8 m/s--- 656
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 10,85 +1.3 m/s--- 644
3 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 10,92 +2.0 m/s--- 632
4 Anke Schoen AV Hylas MC 11,16 +2.0 m/s--- 593
5 Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 11,17 +2.4 m/s--- 0
6 Fleur Ordelman AV Hylas MC 11,19 +2.4 m/s--- 588
7 Amber Hurkmans AV NOVA MC 11,24 +0.6 m/s--- 580
8 Nienke Tool SAV MC Team 1 11,30 +0.8 m/s--- 570
9 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 11,45 +1.1 m/s--- 547
10 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 11,48 +1.9 m/s--- 543
11 Sarah Dekker AV Trias MC 11,57 +0.8 m/s--- 529
12 Nienke Lockx AV Hera MC 11,65 +1.9 m/s--- 517
13 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 11,81 +1.1 m/s--- 494
14 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 11,97 +1.1 m/s--- 472
15 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 12,04 +1.9 m/s--- 462
15 Sanne Kooijman TAS `82 MC 12,04 +2.0 m/s--- 462
17 Julia Wittebrood AV Hera MC 12,09 +0.6 m/s--- 455
18 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 12,13 +2.0 m/s--- 450
19 Nina Baltus AV Hollandia MC 12,23 +1.3 m/s--- 0
20 Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC 12,28 +0.6 m/s--- 0
21 Kelly van Baar AV NOVA MC 12,37 +1.3 m/s--- 418
22 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 12,46 +1.1 m/s--- 406
23 Rosalie Zonneveld TAS `82 MC 12,51 +1.9 m/s--- 400
24 Femke Sikkink SAV MC Team 1 12,52 +0.8 m/s--- 399
25 Anna Vethman TAS `82 MC 12,59 +1.1 m/s--- 0
26 Charon Lak AV Zaanland MC 12,61 +0.8 m/s--- 387
27 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 12,63 +0.6 m/s--- 385
28 Megan Corzilius AV Zaanland MC 12,66 +2.0 m/s--- 381
29 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 12,75 +1.9 m/s--- 370
30 Anna Doodeman AV Hera MC 12,85 +0.6 m/s--- 0
31 Mette Volkers AV Hylas MC 13,08 +0.8 m/s--- 0
32 Chimene Schuurman AV Zaanland MC 13,18 +2.0 m/s--- 0
33 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 13,57 +2.4 m/s--- 275
34 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 13,60 +1.3 m/s--- 272
Katalin Pol AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 DNS --- 0
Kaeb Aliy...ngidashet AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 3:23,19 --- 524
2 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 3:24,97 --- 512
3 Isa Raadgers AV DOKEV A...ordkop MC 3:25,22 --- 510
4 Noa Zoon TAS `82 MC 3:25,91 --- 506
5 Nina Baltus AV Hollandia MC 3:26,44 --- 502
6 Lieve Butter AV Lycurgu...MC Team 1 3:30,23 --- 478
7 Noor van Bree AV Hollandia MC 3:31,66 --- 469
8 Bregje Dekker AV NOVA MC 3:35,68 --- 445
9 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 3:37,30 --- 435
10 Anke Schoen AV Hylas MC 3:37,40 --- 435
11 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 3:44,51 --- 394
12 Carlijn Bouwer AV Trias MC 3:46,03 --- 386
13 Maud Feenstra AV Hera MC 3:46,48 --- 384
14 Liesbeth Meeussen AV NOVA MC 3:47,53 --- 378
15 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:51,39 --- 358
16 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 3:52,68 --- 351
17 Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 3:53,25 --- 348
18 Britt Agasi AV Trias MC 3:53,34 --- 348
19 Noa Bouwer AV Hera MC 3:58,39 --- 323
20 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 3:59,41 --- 318
21 Charon Lak AV Zaanland MC 4:03,72 --- 297
22 Meike Hartog AV Zaanland MC 4:05,73 --- 288
23 Loes Essen SAV MC Team 1 4:06,60 --- 284
24 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 4:07,38 --- 280
25 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 4:27,85 --- 195
Larissa van der Most AV Trias MC DNS --- 0
Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC DNS --- 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Britt Ooijevaar AV Trias MC 13,14 -0.4 m/s--- 572
2 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 13,15 +0.5 m/s--- 571
3 Nienke Tool SAV MC Team 1 13,29 -0.4 m/s--- 557
4 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 13,58 +0.5 m/s--- 528
5 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 13,66 +0.0 m/s--- 0
6 Esmee de Jong AV Trias MC 14,69 -0.4 m/s--- 427
7 Bo Westrik AV Zaanland MC 15,13 -0.4 m/s--- 391
8 Nienke Lockx AV Hera MC 15,40 +1.7 m/s--- 370
9 Bregje Dekker AV NOVA MC 15,74 +0.0 m/s--- 345
10 Noor van Bree AV Hollandia MC 16,02 +1.7 m/s--- 325
11 Manon Buter TAS `82 MC 16,05 +0.5 m/s--- 323
12 Evelien Bouma AV Hylas MC 16,34 -0.4 m/s--- 303
13 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 16,55 +0.0 m/s--- 289
14 Judie Jonker AV Hera MC 16,74 +1.7 m/s--- 276
15 Renate Kuijper AV Hollandia MC 16,75 +0.0 m/s--- 276
16 Femke Sikkink SAV MC Team 1 17,12 +0.0 m/s--- 252
17 Gina Beukers AV NOVA MC 17,47 +0.5 m/s--- 231
18 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 17,49 +0.5 m/s--- 230
19 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 17,70 +0.5 m/s--- 218
20 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 17,86 +1.7 m/s--- 208
21 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 18,20 +0.0 m/s--- 190
22 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 18,57 +1.7 m/s--- 170
Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 DNF --- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 33,48 --- 548
2 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 24,40 --- 404
3 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 22,11 --- 363
4 Coosje Boom AV Trias MC 21,12 --- 345
5 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 20,37 --- 0
6 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 20,27 --- 0
7 Loes Essen SAV MC Team 1 19,41 --- 313
8 Carlijn Bouwer AV Trias MC 19,34 --- 0
9 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 18,29 --- 291
10 Evelien Bouma AV Hylas MC 17,96 --- 284
11 Jenny Koopman TAS `82 MC 17,49 --- 275
12 Anouk Bakker SAV MC Team 2 17,22 --- 269
13 Ichelle Brands AV Hera MC 16,56 --- 255
14 Judie Jonker AV Hera MC 15,22 --- 0
15 Liesbeth Meeussen AV NOVA MC 14,28 --- 206
16 Talitha Bos AV Zaanland MC 11,27 --- 134
17 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 10,97 --- 126
18 Anna Vethman TAS `82 MC 10,31 --- 0
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 9,99 --- 101
20 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 8,50 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 32,28 --- 509
2 Robin Post AV Wieringermeer MC 25,25 --- 399
3 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 24,22 --- 0
4 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 21,54 --- 335
5 Puck de Waard AV Trias MC 20,00 --- 307
6 Coosje Boom AV Trias MC 19,40 --- 0
7 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 18,75 --- 283
8 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 17,53 --- 0
9 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 16,98 --- 248
10 Ichelle Brands AV Hera MC 16,88 --- 246
11 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 15,97 --- 228
12 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 15,52 --- 0
13 Anouk Bakker SAV MC Team 2 14,39 --- 194
14 Quintey Bieman AV Hera MC 13,90 --- 0
15 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 13,68 --- 178
16 Talitha Bos AV Zaanland MC 13,55 --- 175
17 Jenny Koopman TAS `82 MC 13,21 --- 167
18 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 12,61 --- 0
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 10,49 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 10,93 --- 566
2 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 9,68 --- 507
3 Megan Hoogland AV Hollandia MC 9,15 --- 481
4 Robin Post AV Wieringermeer MC 8,98 --- 472
5 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 8,62 --- 0
6 Amber Hurkmans AV NOVA MC 8,39 --- 442
7 Ichelle Brands AV Hera MC 8,25 --- 434
8 Puck de Waard AV Trias MC 8,05 --- 424
9 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 7,80 --- 410
10 Rosalie Zonneveld TAS `82 MC 7,73 --- 406
11 Manon Buter TAS `82 MC 7,36 --- 0
12 Talitha Bos AV Zaanland MC 7,26 --- 380
13 Bente Schonewille AV Hera MC 7,11 --- 0
14 Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC 6,95 --- 363
15 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 6,94 --- 0
16 Loes Essen SAV MC Team 1 6,71 --- 0
17 Britt Agasi AV Trias MC 6,69 --- 0
18 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 6,61 --- 0
19 Mette Volkers AV Hylas MC 6,53 --- 338
20 Anouk Bakker SAV MC Team 2 5,84 --- 296
21 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 4,82 --- 0
22 Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 4,35 --- 195
Kaeb Aliy...ngidashet AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amber Hurkmans AV NOVA MC 1,55 --- 663
2 Bo Westrik AV Zaanland MC 1,50 --- 623
3 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 --- 582
3 Renate Kuijper AV Hollandia MC 1,45 --- 582
3 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 1,45 --- 582
6 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 --- 499
6 Britt Ooijevaar AV Trias MC 1,35 --- 499
8 Megan Hoogland AV Hollandia MC 1,35 --- 0
9 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,35 --- 499
9 Evelien Bouma AV Hylas MC 1,35 --- 499
11 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 --- 0
12 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 1,30 --- 462
12 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 1,30 --- 462
14 Michelle van Dorth AV Hylas MC 1,30 --- 0
14 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 1,30 --- 0
16 Anna Doodeman AV Hera MC 1,25 --- 426
16 Sanne Kooijman TAS `82 MC 1,25 --- 426
18 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 --- 389
19 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 1,20 --- 0
19 Gina Beukers AV NOVA MC 1,20 --- 0
21 Britt Agasi AV Trias MC 1,15 --- 0
21 Meike Hartog AV Zaanland MC 1,15 --- 0
21 Lotte Braakman SAV MC Team 1 1,15 --- 0
Katalin Pol AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 4,83 +0.0 m/s--- 587
1 Nienke Tool SAV MC Team 1 4,83 +0.0 m/s--- 587
3 Fleur Ordelman AV Hylas MC 4,44 +0.0 m/s--- 506
4 Maud Feenstra AV Hera MC 4,33 +0.0 m/s--- 484
5 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 4,30 +0.0 m/s--- 478
6 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,25 +0.0 m/s--- 468
7 Sarah Dekker AV Trias MC 4,13 +0.0 m/s--- 444
8 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 4,09 +0.0 m/s--- 0
9 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 4,01 +0.0 m/s--- 420
10 Michelle van Dorth AV Hylas MC 3,99 +0.0 m/s--- 0
11 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 3,89 +0.0 m/s--- 396
12 Kelly van Baar AV NOVA MC 3,77 +0.0 m/s--- 372
13 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 3,73 +0.0 m/s--- 0
13 Esmee de Jong AV Trias MC 3,73 +0.0 m/s--- 0
15 Noa Bouwer AV Hera MC 3,72 +0.0 m/s--- 0
16 Anna Vethman TAS `82 MC 3,71 +0.0 m/s--- 360
17 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 3,69 +0.0 m/s--- 0
18 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 3,68 +0.0 m/s--- 354
19 Bregje Dekker AV NOVA MC 3,68 +0.0 m/s--- 0
20 Lotte Braakman SAV MC Team 1 3,62 +0.0 m/s--- 0
21 Susan Waersegers AV Hollandia MC 3,56 +0.0 m/s--- 0
22 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 3,33 +0.0 m/s--- 0
23 Megan Corzilius AV Zaanland MC 3,30 +0.0 m/s--- 278
24 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3,22 +0.0 m/s--- 262
Chimene Schuurman AV Zaanland MC DNS --- 0