Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD 7 5444
2 SV Noordkop JD SV Noordkop - JJD 7 4534
3 AV NOVA JD AV NOVA - JJD 6 4385
4 AV Hylas JD AV Hylas - JJD 11 4173
5 AV Trias JD Team 1 AV Trias - JJD 6 4169
6 AV Hollandia JD Team 1 AV Hollandia - JJD 9 3943
7 AV Hera JD AV Hera - JJD 10 3896
8 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 9 2827
9 SAV JD Team 1 SAV - JJD 6 2750
10 AV DOKEV Anna Paulowna JD AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 3 2658
11 AV Trias JD Team 2 AV Trias - JJD 5 2592
12 SAV JD Team 2 SAV - JJD 3 1417
13 AV Hollandia JD Team 2 AV Hollandia - JJD 8 1195

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 11,20 +2.0 m/s--- 586
2 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 11,45 +2.0 m/s--- 547
3 Koen Hoedjes AV Hera JD 11,56 +2.1 m/s--- 531
4 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 11,66 +1.5 m/s--- 516
5 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 11,70 +2.0 m/s--- 510
6 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JD 11,91 +1.9 m/s--- 480
7 Djoao Lobles SV Noordkop JD 11,99 +2.1 m/s--- 469
8 Jens Oosterink AV Trias JD Team 1 12,04 +1.5 m/s--- 462
9 Kevin Steenbakkers SV Noordkop JD 12,08 +1.9 m/s--- 0
10 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 12,11 +1.5 m/s--- 452
11 Daan Emmaneel AV NOVA JD 12,27 +1.9 m/s--- 431
12 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 12,37 +1.9 m/s--- 418
13 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 12,62 +1.9 m/s--- 386
14 Martijn Dijkhuizen AV Hylas JD 12,65 +2.1 m/s--- 382
15 Mats Dekker AV Hylas JD 12,76 +2.0 m/s--- 369
16 Leon Caballer AV Hera JD 12,98 +2.0 m/s--- 342
17 Aris Beers AV NOVA JD 13,00 +2.0 m/s--- 340
18 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 13,01 +1.5 m/s--- 339
19 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 13,04 +1.9 m/s--- 0
20 Luuk Nijssen AV Hylas JD 13,28 +2.1 m/s--- 0
21 Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 13,31 +2.0 m/s--- 304
22 Sem Groot AV Trias JD Team 2 13,49 +2.0 m/s--- 0
23 Loek Timmer SAV JD Team 2 13,75 +2.1 m/s--- 256
24 Tom Schoemaker AV Hera JD 13,78 +1.9 m/s--- 0
25 Sam van Dijk AV Lycurgu...JD Team 2 14,05 +1.5 m/s--- 225
26 Niels de Boer SAV JD Team 1 14,84 +2.0 m/s--- 150
27 Justin Hoek SAV JD Team 2 14,97 +2.1 m/s--- 138
28 Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 15,30 +1.9 m/s--- 109
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Djoao Lobles SV Noordkop JD 3:14,78 --- 583
2 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3:16,07 --- 573
3 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 3:17,99 --- 560
4 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 3:23,57 --- 521
5 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 3:31,29 --- 472
6 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 3:33,30 --- 459
7 Bram Huizinga SAV JD Team 1 3:34,70 --- 451
8 Olav Mulder AV Hylas JD 3:36,93 --- 438
9 Aris Beers AV NOVA JD 3:37,25 --- 436
10 Ben Aston AV Hylas JD 3:41,72 --- 410
11 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 3:41,75 --- 410
12 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 3:42,28 --- 407
13 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 3:42,63 --- 405
14 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 3:44,80 --- 0
15 Robin Koning AV Trias JD Team 2 3:45,87 --- 387
16 Mark Dekker AV Hylas JD 3:45,87 --- 0
17 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 3:45,98 --- 0
18 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 3:50,18 --- 364
19 Kick Doornbos AV Hera JD 3:51,89 --- 355
20 Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 3:55,57 --- 336
21 Lars Philipsen AV Hera JD 3:56,25 --- 333
22 Loek Timmer SAV JD Team 2 3:59,32 --- 318
23 Koen Looman AV Hera JD 4:02,86 --- 0
24 Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 4:04,66 --- 293
25 Jordy Drijfhout AV Lycurgu...JD Team 2 4:49,62 --- 0
26 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 4:54,69 --- 101
27 Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 5:24,51 --- 14

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 14,83 +2.7 m/s--- 415
2 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 15,02 -0.8 m/s--- 400
3 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 15,97 +2.0 m/s--- 328
4 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 16,15 +2.7 m/s--- 0
5 Pieter Dekker AV NOVA JD 16,19 +2.0 m/s--- 313
6 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JD 16,54 -1.8 m/s--- 289
7 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 16,60 -1.8 m/s--- 285
8 Noah Portier AV Hylas JD 16,88 -0.8 m/s--- 267
9 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 16,93 -1.8 m/s--- 264
10 Casper Peterse AV Trias JD Team 1 17,61 +0.8 m/s--- 0
11 Karsten de Roo AV Hylas JD 17,65 -0.8 m/s--- 220
12 Luuk Nijssen AV Hylas JD 17,74 -0.8 m/s--- 0
13 Lucas Hink AV Trias JD Team 2 17,92 +0.8 m/s--- 205
14 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 18,12 -1.8 m/s--- 194
15 Wessel Aertssen AV Lycurgu...JD Team 2 18,15 +0.8 m/s--- 192
16 Tom Schoemaker AV Hera JD 18,43 +2.0 m/s--- 177
17 Lars Houtman AV NOVA JD 18,44 -0.8 m/s--- 177
18 Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 18,59 +0.8 m/s--- 169
19 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 19,39 +2.7 m/s--- 128
20 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 19,48 +2.7 m/s--- 124
21 Niels de Boer SAV JD Team 1 20,22 +2.0 m/s--- 90
22 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 22,50 +2.0 m/s--- 0
Michael Bartman AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Leon Boersma AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jeremy Laan SAV JD Team 1 DNS --- 0
Amanuel Hensen AV Hera JD DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 25,28 --- 419
2 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 25,24 --- 0
3 Daan Emmaneel AV NOVA JD 21,72 --- 356
4 Sem Gombault SV Noordkop JD 21,62 --- 354
5 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JD 20,89 --- 341
6 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 20,77 --- 339
7 Kees de Vries AV Hylas JD 20,73 --- 338
8 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 20,09 --- 0
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 19,24 --- 309
10 Sam van Dijk AV Lycurgu...JD Team 2 18,51 --- 295
11 Pieter Karel SAV JD Team 1 17,10 --- 267
12 Koen Looman AV Hera JD 17,08 --- 266
13 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 15,22 --- 227
14 Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 14,95 --- 0
15 Sam Wever AV NOVA JD 14,74 --- 0
16 Leon Caballer AV Hera JD 14,03 --- 0
17 Jelle Wittink AV Hylas JD 13,70 --- 0
18 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 1 12,75 --- 0
19 Loek Timmer SAV JD Team 2 12,68 --- 169
20 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 11,04 --- 128
21 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 10,50 --- 0
22 Jeremy Laan SAV JD Team 1 9,00 --- 0
Leon Boersma AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 17,98 --- 268
2 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 16,24 --- 233
3 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 15,60 --- 0
4 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 15,31 --- 214
5 Olav Mulder AV Hylas JD 14,90 --- 205
6 Casper Peterse AV Trias JD Team 1 13,58 --- 0
7 Lucas Hink AV Trias JD Team 2 12,85 --- 159
8 Pieter Karel SAV JD Team 1 12,81 --- 158
9 Kees de Vries AV Hylas JD 12,18 --- 0
10 Falko Krischel AV Holland...JD Team 2 12,05 --- 140
11 Jens Hierck AV Hera JD 11,65 --- 130
12 Sam Wever AV NOVA JD 11,26 --- 121
13 Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 10,99 --- 114
14 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 1 10,07 --- 90
15 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 10,01 --- 0
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Melle Peer SV Noordkop JD DNS --- 0
Hidde Korenstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Hoedjes AV Hera JD 9,24 --- 485
2 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 8,27 --- 435
3 Sem Gombault SV Noordkop JD 8,14 --- 429
4 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 6,98 --- 0
5 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 6,57 --- 341
6 Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 6,54 --- 339
7 Joost Keizer AV Hera JD 6,54 --- 0
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 6,53 --- 338
9 Kees de Vries AV Hylas JD 6,34 --- 327
10 Justin Hoek SAV JD Team 2 5,63 --- 283
10 Sam Wever AV NOVA JD 5,63 --- 283
12 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 5,45 --- 271
13 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 4,78 --- 226
14 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 4,76 --- 0
15 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 3,95 --- 166
16 Lars Houtman AV NOVA JD 3,89 --- 0
Melle Peer SV Noordkop JD DNS --- 0
Hidde Korenstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jay Steen AV Holland...JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pieter Dekker AV NOVA JD 1,50 --- 623
2 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 1,35 --- 499
3 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 --- 0
4 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 --- 462
4 Mark Dekker AV Hylas JD 1,30 --- 462
6 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 1,25 --- 426
6 Gideon Möhringer AV Hera JD 1,25 --- 426
8 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 1,20 --- 389
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 1,20 --- 0
9 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 1,20 --- 0
9 Karsten de Roo AV Hylas JD 1,20 --- 0
12 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 1,15 --- 352
12 Patrick Marion AV Trias JD Team 2 1,15 --- 352
14 Jens Hierck AV Hera JD 1,10 --- 0
15 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 2 1,00 --- 242
15 Niels de Boer SAV JD Team 1 1,00 --- 242
Sem Groot AV Trias JD Team 2 DNS --- 0
Michael Bartman AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 --- ---
Bram Huizinga SAV JD Team 1 --- ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 4,42 +0.0 m/s--- 502
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 4,33 +0.0 m/s--- 484
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 440
4 Jens Oosterink AV Trias JD Team 1 4,01 +0.0 m/s--- 420
5 Pieter Dekker AV NOVA JD 3,98 +0.0 m/s--- 414
6 Gideon Möhringer AV Hera JD 3,96 +0.0 m/s--- 410
7 Falko Krischel AV Holland...JD Team 2 3,89 +0.0 m/s--- 396
8 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3,78 +0.0 m/s--- 0
9 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 1 3,69 +0.0 m/s--- 0
10 Jeremy Laan SAV JD Team 1 3,55 +0.0 m/s--- 328
11 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 3,30 +0.0 m/s--- 0
12 Kevin Steenbakkers SV Noordkop JD 3,23 +0.0 m/s--- 0
13 Mats Dekker AV Hylas JD 3,22 +0.0 m/s--- 262
14 Jur Groenland AV Trias JD Team 2 3,08 +0.0 m/s--- 234
15 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 3,07 +0.0 m/s--- 232
16 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 3,04 +0.0 m/s--- 0
17 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
18 Robin Koning AV Trias JD Team 2 2,90 +0.0 m/s--- 0
19 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 2,67 +0.0 m/s--- 152
20 Justin Hoek SAV JD Team 2 2,41 +0.0 m/s--- 0
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Jay Steen AV Holland...JD Team 1 DNS --- 0
Lars Tijmstra AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Joost Keizer AV Hera JD DNS --- 0
Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD DNS --- 0