Competitiestand Jongens Junioren B
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum Jongens Team 1 GAC Hilversum - JJB
Begeleider: S. Wienneke
Jurylid: Ton Sweep
11 7092
2 KAV Holland Jongens Team 1 KAV Holland - JJB
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Chris Uiterwijk
9 6942
3 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJB
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Nog niet bekend
13 6827
4 Phanos Jongens Phanos - JJB
Begeleider: Esther Scheeren
12 6478
5 AV NEA-Volharding Jongens AV NEA-Volharding - JJB
Begeleider: danny roukema
Jurylid: Joamo Alfons
6 6286
6 DEM Jongens DEM - JJB
Begeleider: Carolien Adrichem
12 5808
7 GAC Hilversum Jongens Team 2 GAC Hilversum - JJB
Begeleider: S. Wienneke
Jurylid: T. Sweep
10 5443
8 AV NOVA Jongens AV NOVA - JJB
Begeleider: Carol Rademaekeers
Jurylid: Sara Prins (geen kogels terugrollen ivm rugklachten)
8 5272
9 AV Hylas Jongens AV Hylas - JJB
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: Jeroen de Wolf (deeltijd)
7 4892
10 AV Hera Jongens AV Hera - JJB
Begeleider: Joran Klaver
6 4581
11 AAC Jongens AAC - JJB
Begeleider: Rob Schuurman, Niels Kruller
Jurylid: Ria Hulsink (voorkeur hoog)
6 3946
12 AV 1923 Jongens AV 1923 - JJB
Begeleider: Theo Danes
Jurylid: Theo Danes
5 3851
13 AV Haarlem Jongens AV Haarlem - JJB
Begeleider: Niels Ran
Jurylid: Niels Ran
6 3846
14 AV Suomi Jongens AV Suomi - JJB
Begeleider: Koen Kroep
Jurylid: Albert Wigchert
4 3490
15 AV Feniks Jongens AV Feniks - JJB
Begeleider: Pieter Knotnerus
Jurylid: Sylvia Louwris (voorkeur hoog)
8 3263
16 TAS `82 Jongens TAS `82 - JJB
Begeleider: Christ van den Eijnde
Jurylid: Christ van den Eijnde
4 2838
17 AV Startbaan Jongens AV Startbaan - JJB
Begeleider: Erwin Sneek
Jurylid: ja
7 2576
18 KAV Holland Jongens Team 2 KAV Holland - JJB
Begeleider: Ivo van Haaren
1 1362
19 AKU Jongens AKU - JJB
Begeleider: Wouter Heinrich
Jurylid: Wouter Heinrich
2 961
20 AV Trias Jongens AV Trias - JJB
Begeleider: Sven Ootjers
Jurylid: Sven Ootjers (Functie 60)
3 933

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Levi Hazes AV 1923 AV 1923 Jongens 11,11 +1.8 m/s11,35 778
2 Sil Negenman KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 11,31 +1.8 m/s11,57 731
3 Onyema Adigida Startbaan AV Startbaan Jongens 11,32 +1.8 m/s11,53 728
4 Rens Wildschut GACH GAC Hilver...ns Team 1 11,44 +1.8 m/s11,66 701
5 Tyrece Balbin Phanos Phanos Jongens 11,60 +1.8 m/s11,68 665
5 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Jongens 11,60 +1.2 m/s--- 665
7 Skip Renders GACH GAC Hilver...ns Team 1 11,65 +1.8 m/s11,66 0
8 Synnargio Ignatia DEM DEM Jongens 11,71 +2.3 m/s12,02 641
9 Ronaldinho Glasgow AV Hylas AV Hylas Jongens 11,80 +2.3 m/s11,96 622
10 Kevin Jansen DEM DEM Jongens 11,83 +2.3 m/s11,75 0
11 Sam van den Eijnde TAS `82 TAS `82 Jongens 11,97 +1.5 m/s--- 587
12 Kiowa Roukema NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 12,06 +2.3 m/s12,03 568
13 Remly Vry Phanos Phanos Jongens 12,07 +2.3 m/s12,20 0
14 Delano de ...Marreiros KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 12,09 +1.5 m/s12,45 0
15 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem Jongens 12,22 +3.8 m/s13,24 536
16 Thijs van Noorloos AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 12,23 +1.5 m/s12,50 534
17 Bastiaan Church AV NOVA AV NOVA Jongens 12,25 +1.5 m/s12,60 530
18 David Möhringer AV Hera AV Hera Jongens 12,28 +1.2 m/s--- 0
19 Milan Weeda Startbaan AV Startbaan Jongens 12,41 +2.3 m/s12,25 0
20 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks Jongens 12,42 +1.2 m/s--- 497
21 Sjors van der Schot AV 1923 AV 1923 Jongens 12,45 +3.8 m/s--- 0
22 Sten Ellsworth AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 12,60 +3.8 m/s13,20 0
23 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...ns Team 2 12,60 +1.5 m/s12,75 463
24 Tim Zandee AKU AKU Jongens 12,65 +1.5 m/s--- 454
25 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi Jongens 12,76 +1.5 m/s--- 434
26 Thomas Arensman NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 12,77 +1.5 m/s13,01 0
27 Sam Steur TAS `82 TAS `82 Jongens 12,90 +1.5 m/s--- 0
28 Bram Streefkerk GACH GAC Hilver...ns Team 2 12,92 +1.5 m/s13,03 405
29 Zenno de Boer GACH GAC Hilver...ns Team 2 13,01 +3.8 m/s14,84 0
30 Hein Pieters AAC AAC Jongens 13,79 +1.5 m/s--- 261
31 Steven de Moel AV NOVA AV NOVA Jongens 14,30 +3.8 m/s15,27 0
Ammaar Landbrug AAC AAC Jongens DNS --- 0
Raúl van Harmelen AV Feniks AV Feniks Jongens DNS --- 0
Willem Grapendaal AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 13,28 0

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sil Negenman KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 52,28 51,50 708
2 Rens Wildschut GACH GAC Hilver...ns Team 1 52,63 53,10 693
3 Kevin Jansen DEM DEM Jongens 53,39 52,30 663
4 Joep Borninkhof GACH GAC Hilver...ns Team 2 54,11 59,79 635
5 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...ns Team 1 54,14 53,97 0
6 Remco van Woerkom Startbaan AV Startbaan Jongens 54,30 54,00 628
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 55,19 53,53 595
8 Riwan Silva Luiken Phanos Phanos Jongens 55,47 52,00 584
9 Mark Roosien AV Hylas AV Hylas Jongens 55,50 55,75 583
10 Marc Rademakers AV NOVA AV NOVA Jongens 55,78 56,13 573
11 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks Jongens 55,92 --- 568
12 Rinner Zeinstra AV 1923 AV 1923 Jongens 56,12 55,60 561
13 Luwe Groot Startbaan AV Startbaan Jongens 56,43 55,00 0
14 Joes de Heus NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 56,84 --- 536
15 Thijs van Noorloos AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 56,98 56,73 0
16 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 57,35 57,99 0
17 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem Jongens 57,63 --- 509
18 Tim Zandee AKU AKU Jongens 57,69 --- 507
19 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi Jongens 57,79 --- 503
20 Jochem Heinen AKU AKU Jongens 58,63 --- 0
21 Lucas Cohen AAC AAC Jongens 58,99 --- 464
22 Quinten Cambridge Phanos Phanos Jongens 1:00,41 55,01 0
23 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks Jongens 1:00,91 --- 0
24 Timo van der Stoep DEM DEM Jongens 1:02,31 --- 0
25 Jens Beerepoot AV Hera AV Hera Jongens 1:03,36 --- 333
26 Zenno de Boer GACH GAC Hilver...ns Team 2 1:04,37 1:06,30 0
27 Steven de Moel AV NOVA AV NOVA Jongens 1:05,08 1:06,00 0
28 Thian Kaag AV Haarlem AV Haarlem Jongens 1:06,23 --- 0

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hielke Hilberts GACH GAC Hilver...ns Team 1 4:16,56 4:18,40 685
2 Pepijn Smilda AV Hera AV Hera Jongens 4:17,25 4:25,00 679
3 Tijmen van 't Land AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 4:22,35 4:32,80 642
4 Alae Eabdenbitsen Phanos Phanos Jongens 4:23,76 4:26,30 632
5 Tom Hoogeboom AV NOVA AV NOVA Jongens 4:23,81 4:28,39 632
6 Pepijn Janssen GACH GAC Hilver...ns Team 1 4:28,89 4:30,00 0
7 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 4:31,06 4:39,99 582
8 Sareje Bulale Phanos Phanos Jongens 4:32,28 4:45,05 0
9 Max van Groeningen GACH GAC Hilver...ns Team 2 4:33,01 4:50,00 570
10 Jelco Kohlenberg DEM DEM Jongens 4:33,87 4:40,71 564
11 Stein Overtoom Startbaan AV Startbaan Jongens 4:44,81 4:35,00 495
12 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 4:49,58 4:55,00 0
13 Teun Beers AV NOVA AV NOVA Jongens 4:53,34 5:00,41 0
14 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi Jongens 4:54,37 --- 439
15 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Jongens 4:54,90 --- 436
16 Koen de Rooij Startbaan AV Startbaan Jongens 4:55,66 4:50,00 0
17 Max van Craen GACH GAC Hilver...ns Team 2 4:59,57 5:00,00 0
18 Michiel va...der Groen DEM DEM Jongens 5:01,26 5:10,00 0
19 Roan Pool NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 5:03,09 --- 391
20 Achraf Mohammadi AAC AAC Jongens 5:04,91 5:15,00 382
21 Dennis Kleij AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 5:08,44 5:01,00 0
22 Melle Ast AV 1923 AV 1923 Jongens 5:40,43 --- 214
23 Thian Kaag AV Haarlem AV Haarlem Jongens 6:02,73 --- 126
Benjamin San A Jong AV Feniks AV Feniks Jongens DNS --- 0

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Dave Wesselink AV Trias AV Trias Jongens 14,25 +1.5 m/s14,06 933
2 Sil Negenman KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 14,41 +1.5 m/s14,60 914
3 Philip van de Beek Phanos Phanos Jongens 14,88 +1.5 m/s15,11 861
4 Jay Beelen AV Trias AV Trias Jongens 14,97 +1.5 m/s14,68 0
5 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Jongens 15,21 +1.5 m/s16,05 827
6 Martijn Kroes AV NOVA AV NOVA Jongens 16,10 +0.8 m/s17,48 740
7 Kiowa Roukema NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 16,12 +0.8 m/s16,49 738
8 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...ns Team 1 16,27 +0.8 m/s16,52 724
9 Jasper de Hon AAC AAC Jongens 16,68 +2.5 m/s17,51 688
10 Jesse Pupping AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 16,72 +0.8 m/s17,18 684
11 Casper van den Top AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 17,73 +0.8 m/s17,50 0
12 Vyron Saridin DEM DEM Jongens 17,82 +2.5 m/s17,52 596
13 Sjors van der Schot AV 1923 AV 1923 Jongens 18,18 +1.2 m/s--- 569
14 Jelle Rigter GACH GAC Hilver...ns Team 2 18,29 +2.5 m/s17,50 561
15 David Möhringer AV Hera AV Hera Jongens 18,65 +1.2 m/s--- 536
16 Massimo Zandee Phanos Phanos Jongens 18,99 +2.5 m/s19,09 0
17 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem Jongens 19,10 +2.5 m/s19,90 506
18 Marijn Wigchert AV Suomi AV Suomi Jongens 20,25 +2.5 m/s20,65 435
19 Yaël Scope DEM DEM Jongens 20,60 +1.2 m/s21,00 0
20 Melle Ast AV 1923 AV 1923 Jongens 21,03 +1.2 m/s--- 0
21 Jochem Bleeker TAS `82 TAS `82 Jongens 21,18 +1.2 m/s--- 383
Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 DNF 15,45 0
Siem ter Braake GACH GAC Hilver...ns Team 1 DNF 16,16 0

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC Hilversum Jongens Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 45,18 735
2 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 4 45,20 733
3 KAV Holland Jongens Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJB 4 47,15 625
4 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 47,23 621
5 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 47,47 608
6 GAC Hilversum Jongens Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 47,68 597
7 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 48,25 568
8 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJB 4 48,62 549
9 AV Hera Jongens (4x100m) AV Hera - JJB 4 49,64 499
10 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 49,95 485
11 TAS `82 Jongens (4x100m) TAS `82 - JJB 4 50,50 459
12 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 4 51,91 395
13 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJB 4 53,33 335
14 AKU Jongens (4x100m) AKU - JJB 0 DNS 0
14 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJB 0 DNS 0
14 AV Feniks Jongens (4x100m) AV Feniks - JJB 4 DNS 0
14 AV Startbaan Jongens (4x100m) AV Startbaan - JJB 4 DNS 0
14 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 0 DNS 0
14 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 DNS 0
14 KAV Holland Jongens Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJB 0 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...ns Team 1 44,91 42,28 563
2 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 44,34 42,00 555
3 Ramon Kohlhoff NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 44,33 47,02 555
4 Olle Bosma AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 42,71 44,42 531
5 Kristof va...amperdijk GACH GAC Hilver...ns Team 1 41,65 41,58 0
6 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 39,84 36,26 489
7 Marten Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 37,58 38,40 0
8 Max Defize GACH GAC Hilver...ns Team 2 36,59 37,61 439
9 Lucas Cohen AAC AAC Jongens 36,35 41,55 435
10 Bastiaan Church AV NOVA AV NOVA Jongens 35,25 --- 417
11 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks Jongens 35,06 35,00 414
12 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 33,18 36,50 0
13 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...ns Team 2 31,75 33,97 0
14 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi Jongens 30,62 33,03 341
15 Massimo Zandee Phanos Phanos Jongens 30,12 32,04 332
16 Sten van Schagen AV NOVA AV NOVA Jongens 27,95 31,79 0
17 Sam Steur TAS `82 TAS `82 Jongens 23,44 18,02 209
18 Felix Zwolle AV Feniks AV Feniks Jongens 23,41 32,40 0
19 Mats Beentjes DEM DEM Jongens 23,25 32,00 0
20 Roan Pool NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 22,70 36,00 0
21 Tijmen Schouws Phanos Phanos Jongens 21,01 32,00 0
22 Koen Herni AV Haarlem AV Haarlem Jongens 19,18 --- 121
23 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem Jongens 18,24 --- 0
Jens Beerepoot AV Hera AV Hera Jongens DNS 19,91 0
Willem Grapendaal AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 31,92 0

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jens Tolboom NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 40,61 41,82 698
2 Joris Pals AV Feniks AV Feniks Jongens 39,53 38,44 677
3 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Jongens 35,15 36,47 587
4 Seiji Spieker Phanos Phanos Jongens 32,34 31,23 527
5 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 31,45 32,50 507
6 Marten Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 30,19 29,82 479
7 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks Jongens 29,15 35,00 0
8 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...ns Team 1 26,28 30,37 387
9 Timo Schilp AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 25,58 22,55 0
10 Vyron Saridin DEM DEM Jongens 23,56 30,00 318
11 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...ns Team 2 23,51 23,55 317
12 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 23,34 26,50 0
13 Marijn Wigchert AV Suomi AV Suomi Jongens 23,20 20,43 309
14 Stef Tapking GACH GAC Hilver...ns Team 2 21,92 22,87 0
15 Mats Beentjes DEM DEM Jongens 21,68 20,79 0
16 Jeroen de Wolf AV Hylas AV Hylas Jongens 21,06 18,87 252
17 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 Jongens 20,15 22,29 227
18 Koen Herni AV Haarlem AV Haarlem Jongens 19,64 --- 213
19 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem Jongens 18,62 --- 0
20 Thomas Prins AV NOVA AV NOVA Jongens 18,23 34,78 173
21 Pieter Brand TAS `82 TAS `82 Jongens 17,26 20,43 144
22 Sten van Schagen AV NOVA AV NOVA Jongens 15,40 12,91 0
Siem ter Braake GACH GAC Hilver...ns Team 1 DNS 31,37 0

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kiowa Roukema NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 14,15 13,46 737
2 Jelle de Jong AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 13,99 --- 728
3 Marten Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 12,19 11,74 0
4 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 11,63 12,22 575
5 Kristof va...amperdijk GACH GAC Hilver...ns Team 1 11,62 11,00 574
5 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 11,62 --- 574
7 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...ns Team 1 10,77 11,29 0
8 Joris Pals AV Feniks AV Feniks Jongens 10,76 --- 515
9 Rinner Zeinstra AV 1923 AV 1923 Jongens 10,09 --- 467
10 Seiji Spieker Phanos Phanos Jongens 10,01 10,09 461
11 Marijn Wigchert AV Suomi AV Suomi Jongens 9,65 --- 434
12 Stef Tapking GACH GAC Hilver...ns Team 2 9,59 9,13 430
13 Max Defize GACH GAC Hilver...ns Team 2 9,13 9,26 0
14 Jeroen de Wolf AV Hylas AV Hylas Jongens 8,22 7,48 324
15 Pepijn Smilda AV Hera AV Hera Jongens 7,66 --- 278
16 Tijmen Schouws Phanos Phanos Jongens 7,64 7,89 0
17 Synnargio Ignatia DEM DEM Jongens 7,36 --- 0
18 Hein Pieters AAC AAC Jongens 7,33 --- 250
19 Thomas Prins AV NOVA AV NOVA Jongens 6,20 --- 149
Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem Jongens NM --- 0
Koen Herni AV Haarlem AV Haarlem Jongens DNS --- 0
Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks Jongens DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Martijn Kroes AV NOVA AV NOVA Jongens 1,95 --- 813
2 Jelmer van Diepen AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 1,90 1,85 769
3 Jelle Schijfsma Startbaan AV Startbaan Jongens 1,85 1,79 725
4 Jens Tolboom NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 1,70 --- 587
4 Kristof va...amperdijk GACH GAC Hilver...ns Team 1 1,70 1,65 587
6 Koen de Rooij Startbaan AV Startbaan Jongens 1,65 1,40 0
6 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...ns Team 1 1,65 1,70 0
8 David Cairo Phanos Phanos Jongens 1,60 1,50 492
9 Casper van den Top AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 1,60 1,55 0
9 Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 1,60 1,60 0
11 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 1,60 1,75 492
11 Jelle Rigter GACH GAC Hilver...ns Team 2 1,60 1,60 492
11 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Jongens 1,60 1,50 492
11 Yaël Scope DEM DEM Jongens 1,60 --- 492
11 Jochem Bleeker TAS `82 TAS `82 Jongens 1,60 --- 492
16 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem Jongens 1,55 1,50 444
17 Felix Zwolle AV Feniks AV Feniks Jongens 1,50 --- 394
18 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi Jongens 1,45 1,60 344
18 Joran Timmerman AV Hera AV Hera Jongens 1,45 --- 344
20 Jasper van Midden DEM DEM Jongens 1,45 --- 0
21 Melle Ast AV 1923 AV 1923 Jongens 1,35 --- 241
22 Amin el Feddaly AAC AAC Jongens 1,20 --- 79
Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...ns Team 2 NM 1,60 0
Stan Nijhuis AV Trias AV Trias Jongens DNS --- 0
Ammaar Landbrug AAC AAC Jongens DNS --- 0
Max rivera...vera Rios AV Feniks AV Feniks Jongens DNS --- 0

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Philip van de Beek Phanos Phanos Jongens 4,30 4,01 884
2 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...ns Team 1 4,20 4,21 858
3 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 3,60 3,60 700
4 Jesse Pupping AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 3,40 3,16 645
5 Joep Borninkhof GACH GAC Hilver...ns Team 2 3,30 3,16 616
6 Jens Tolboom NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 2,90 --- 498
7 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem Jongens 2,70 2,40 436
7 Jasper de Hon AAC AAC Jongens 2,70 --- 436
9 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...ns Team 2 2,60 2,60 404
9 Dean Niesten AV Hera AV Hera Jongens 2,60 --- 404
11 Martijn Kroes AV NOVA AV NOVA Jongens 2,50 --- 371
12 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 Jongens 2,40 --- 338
12 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 2,40 --- 338
14 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Jongens 2,30 --- 304
15 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks Jongens 2,00 --- 198
Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi Jongens NM --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jasper de Hon AAC AAC Jongens 6,05 +0.2 m/s--- 616
2 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 6,03 +0.0 m/s--- 612
3 Skip Renders GACH GAC Hilver...ns Team 1 5,91 +2.0 m/s6,17 585
4 Sam van den Eijnde TAS `82 TAS `82 Jongens 5,82 +0.7 m/s--- 564
5 Delano de ...Marreiros KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 5,77 +1.3 m/s5,70 553
6 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Hollan...ns Team 1 5,67 +0.4 m/s5,70 0
7 Koert Remijn DEM DEM Jongens 5,59 +0.4 m/s--- 512
8 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...ns Team 2 5,52 +2.0 m/s5,50 495
9 David Cairo Phanos Phanos Jongens 5,50 +1.3 m/s5,39 491
10 Marc Rademakers AV NOVA AV NOVA Jongens 5,45 +0.6 m/s--- 479
11 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem Jongens 5,41 +1.6 m/s5,49 470
12 Rinner Zeinstra AV 1923 AV 1923 Jongens 5,35 +0.7 m/s--- 456
13 Joes de Heus NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 5,16 +0.2 m/s--- 410
14 Bas van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 5,14 +1.2 m/s--- 0
15 Ramon Kohlhoff NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 5,11 +0.0 m/s--- 0
16 Rico Ronde DEM DEM Jongens 5,09 +0.0 m/s--- 0
17 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...ns Team 2 5,04 +1.5 m/s5,11 381
18 Pieter Brand TAS `82 TAS `82 Jongens 4,99 +0.5 m/s--- 0
19 Massimo Zandee Phanos Phanos Jongens 4,91 +1.1 m/s4,39 0
20 Luuk Veldman AV Hylas AV Hylas Jongens 4,79 +1.7 m/s4,76 319
21 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 Jongens 4,58 +0.0 m/s--- 0
22 Joran Timmerman AV Hera AV Hera Jongens 4,54 +2.7 m/s--- 256
23 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi Jongens 4,52 +1.3 m/s--- 251
24 Teun Beers AV NOVA AV NOVA Jongens 3,93 +1.1 m/s--- 0
25 Amin el Feddaly AAC AAC Jongens 3,90 +0.4 m/s--- 0
Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...ns Team 1 DNS 5,60 0
Bram Streefkerk GACH GAC Hilver...ns Team 2 DNS 5,83 0
Benjamin San A Jong AV Feniks AV Feniks Jongens DNS --- 0
Max rivera...vera Rios AV Feniks AV Feniks Jongens DNS --- 0