Uitslagen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2016]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten van Ommen AV Achilles Top JC 12,14 +4.8 m/s--- 802
2 Sylvio Mulders AV Achilles Top JC 12,40 +4.8 m/s--- 759
3 Thijs van Lith Atletiekve...ng ATH JC 13,00 +2.8 m/s13,08 668
4 Olaf Renes AV Caesar JC 13,03 +3.9 m/s--- 664
5 Ruben der Weduwen HAC JC 13,17 +4.8 m/s--- 644
6 Pieter Vriends Lopersgroe...Deurne JC 13,19 +2.8 m/s13,55 641
7 Ike Gerrits Swift Atletiek JC 13,33 +0.0 m/s--- 622
8 Jurn Strik Lopersgroe...Deurne JC 13,35 +2.8 m/s13,71 619
9 Julian Vrkolf Swift Atletiek JC 13,44 +0.0 m/s--- 607
10 Timo Jong de AV Caesar JC 13,53 +3.9 m/s--- 595
11 Daniël Bisschops AV Unitas JC 13,89 +4.5 m/s--- 548
12 Teun van Sloun Atletiek M...tricht JC 14,03 +3.9 m/s--- 530
13 Vincent Sharpe AV Unitas JC 14,08 +4.5 m/s--- 524
14 Rob van Nassau HAC JC 14,34 +4.8 m/s--- 493
15 Shankar Nabben Atletiek M...tricht JC 14,36 +3.9 m/s--- 490
16 Funs Aerts Scopias Atletiek JC 14,42 +4.5 m/s--- 483
17 Finn Bonekamp AV Unitas JC 14,49 +4.5 m/s--- 0
18 Teun Bakens AV `t Jasp... Sport JC 14,54 +2.8 m/s14,74 469
19 Nikita Kingma Atletiek M...tricht JC 14,73 +3.9 m/s--- 0
20 Ian van Dijk Atletiekve...ng ATH JC 14,77 +2.8 m/s14,82 443
21 Arthur Idema Scopias Atletiek JC 14,99 +4.5 m/s--- 419
22 Laurens Verhage AVON JC 15,07 +4.8 m/s--- 410
23 Tom de Kloe Lopersgroe...Deurne JC 15,61 +0.0 m/s--- 0
Daan van Zoggel AV `t Jasp... Sport JC DNS 16,08 0
Willem Teunissen AV Weert JC DNS --- 0
Rowan Fonteijn AV Weert JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Milan Scheepers AV Unitas JC 2:11,47 --- 763
2 Thijs van Lith Atletiekve...ng ATH JC 2:16,40 2:15,50 703
3 Julian Vrkolf Swift Atletiek JC 2:26,50 2:33,00 594
4 Jurn Strik Lopersgroe...Deurne JC 2:28,99 2:27,38 569
5 Sylvio Mulders AV Achilles Top JC 2:29,02 2:34,00 569
6 Davy Schoeber HAC JC 2:29,68 --- 562
7 Ruben der Weduwen HAC JC 2:29,93 --- 560
8 Fraon Bischoff AV Unitas JC 2:32,47 --- 536
9 Tom Honings Lopersgroe...Deurne JC 2:33,77 2:28,97 524
10 Funs Aerts Scopias Atletiek JC 2:40,00 --- 469
11 Mike van Wouwe Atletiekve...ng ATH JC 2:41,41 2:31,20 457
12 Martijn Jansen Scopias Atletiek JC 2:41,89 --- 453
13 Laurens Verhage AVON JC 2:45,57 --- 423
14 Thijs van den Heuvel Atletiek M...tricht JC 2:50,49 --- 385
15 Finn van Hees HAC JC 2:50,79 --- 0
16 Teun Bakens AV `t Jasp... Sport JC 2:52,00 --- 374
17 Jari Snijders Lopersgroe...Deurne JC 2:54,54 --- 0
18 Matthijs v...er Meulen AV Achilles Top JC 3:02,87 2:50,00 299
19 Nikita Kingma Atletiek M...tricht JC 3:06,95 --- 274
20 Jelle van de Vleuten AV `t Jasp... Sport JC 3:22,51 --- 185
Tymo Janssen AV Unitas JC DNS --- 0
Willem Teunissen AV Weert JC DNS --- 0
Rowan Fonteijn AV Weert JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maarten Debeij AV `t Jasp... Sport JC 15,37 +1.0 m/s15,77 691
2 Luc Franck AV Achilles Top JC 17,09 +1.0 m/s16,86 548
3 Davy Schoeber HAC JC 17,10 +3.2 m/s--- 547
4 Teun van Sloun Atletiek M...tricht JC 17,60 +1.7 m/s--- 511
5 Fabian van Herk AV Unitas JC 17,88 +3.2 m/s--- 492
6 Pieter Vriends Lopersgroe...Deurne JC 18,27 +1.0 m/s17,81 466
7 Thijs van Lith Atletiekve...ng ATH JC 18,54 +1.0 m/s18,50 448
8 Jari Snijders Lopersgroe...Deurne JC 19,31 +1.9 m/s--- 401
9 Jesper Gloudemans Lopersgroe...Deurne JC 19,39 +1.9 m/s--- 0
10 Rens van Baars HAC JC 19,86 +3.2 m/s--- 370
11 Kevin Smaling AV Achilles Top JC 20,28 +1.9 m/s--- 347
12 Finn Bonekamp AV Unitas JC 20,75 +1.7 m/s--- 323
13 Sten Driessen Swift Atletiek JC 20,76 +1.9 m/s--- 323
14 Joeri Lahaye AV Caesar JC 21,03 +1.7 m/s--- 309
15 Nikita Kingma Atletiek M...tricht JC 21,41 +1.7 m/s--- 291
16 Rob van Nassau HAC JC 21,65 +3.2 m/s--- 0
Max van der Spek AV `t Jasp... Sport JC DNS --- 0
Gies Aarts Atletiekve...ng ATH JC DNS 18,60 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Achilles Top JC (4x100m) AV Achilles Top - JJC 4 51,92 643
2 Lopersgroep Deurne JC (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJC 4 52,22 632
3 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 52,83 611
4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 55,19 534
4 AV Caesar JC (4x100m) AV Caesar - JJC 4 55,20 534
6 AV Unitas JC (4x100m) AV Unitas - JJC 4 56,38 498
7 AVON JC (4x100m) AVON - JJC 4 59,62 406
8 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:00,54 382
9 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 4 1:03,21 315
10 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 1:04,71 280
11 HAC JC (4x100m) HAC - JJC 4 DQ 0
11 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nigel van Varik AV Unitas JC 33,77 --- 552
2 Fabiël Wijnhoven AV Achilles Top JC 32,11 --- 528
3 Maarten Debeij AV `t Jasp... Sport JC 30,27 36,99 499
4 Raf Baerveldt AVON JC 28,15 --- 466
5 Daan Biemans Lopersgroe...Deurne JC 22,33 --- 367
6 Vincent Sharpe AV Unitas JC 21,83 --- 0
7 Jurre Jaspers AV Caesar JC 20,97 --- 342
8 Saimen Giffel Te AVON JC 19,66 --- 0
9 Jasper Meulen AV Weert JC 19,62 --- 317
10 Jules Sproncken AV Caesar JC 19,51 --- 0
11 Wiek Keiren Scopias Atletiek JC 18,56 --- 296
12 Sam van Giessen Atletiek M...tricht JC 17,04 --- 265
13 Jesper Gloudemans Lopersgroe...Deurne JC 16,79 --- 0
14 Gies Aarts Atletiekve...ng ATH JC 16,76 --- 260
15 Ike Gerrits Swift Atletiek JC 13,55 --- 189
16 Youri Seerden AV Weert JC 11,94 --- 0
Lukas Berkers HAC JC DNS --- 0
Merlijn Sars HAC JC DNS --- 0
Edin Hamulic Swift Atletiek JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Remie Geurts AV Unitas JC 44,20 --- 670
2 Fabiël Wijnhoven AV Achilles Top JC 34,25 --- 537
3 Thies Coenen Swift Atletiek JC 33,06 --- 520
4 Matthijs v...er Meulen AV Achilles Top JC 30,24 26,84 0
5 Nigel van Varik AV Unitas JC 25,13 --- 0
6 Martijn Jansen Scopias Atletiek JC 24,58 --- 388
7 Olaf Renes AV Caesar JC 22,96 --- 360
8 Daan Biemans Lopersgroe...Deurne JC 19,51 --- 298
9 Jasper Meulen AV Weert JC 19,21 --- 292
10 Wiek Keiren Scopias Atletiek JC 18,86 --- 0
11 Tom Honings Lopersgroe...Deurne JC 18,38 --- 0
12 Rion van Eerd Atletiekve...ng ATH JC 14,93 --- 205
13 Rens van Baars HAC JC 14,62 --- 199
14 Sam van Giessen Atletiek M...tricht JC 13,66 --- 177
15 Tim Hurkmans AV `t Jasp... Sport JC 13,45 --- 173
16 Saimen Giffel Te AVON JC 12,64 --- 154
17 Max van der Spek AV `t Jasp... Sport JC 11,16 --- 0
Merlijn Sars HAC JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thies Coenen Swift Atletiek JC 12,40 10,93 632
2 Fabiël Wijnhoven AV Achilles Top JC 11,10 --- 574
3 Maarten Debeij AV `t Jasp... Sport JC 10,70 10,78 556
4 Fabian van Herk AV Unitas JC 10,45 --- 544
5 Casper Vorstermans Atletiek M...tricht JC 8,85 --- 466
6 Niels Donners AVON JC 8,64 --- 455
7 Daan Biemans Lopersgroe...Deurne JC 8,50 --- 448
8 Brad Pilon AV Unitas JC 8,33 --- 0
9 Davy Schoeber HAC JC 7,44 --- 390
10 Jasper Meulen AV Weert JC 6,60 --- 342
11 Jesper Gloudemans Lopersgroe...Deurne JC 5,66 --- 0
12 Thijs van den Heuvel Atletiek M...tricht JC 5,29 --- 0
13 Tim Hurkmans AV `t Jasp... Sport JC 5,20 --- 0
14 Rion van Eerd Atletiekve...ng ATH JC 4,50 --- 206
Willem Teunissen AV Weert JC DNS --- 0
Lukas Berkers HAC JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luc Franck AV Achilles Top JC 1,55 1,50 663
1 Niels Donners AVON JC 1,55 --- 663
3 Nigel van Varik AV Unitas JC 1,45 --- 582
4 Kevin Smaling AV Achilles Top JC 1,40 1,35 0
5 Joeri Lahaye AV Caesar JC 1,40 --- 541
5 Han Baselier Lopersgroe...Deurne JC 1,40 --- 541
7 Harm van d...erkmortel Lopersgroe...Deurne JC 1,40 --- 0
8 Mike van Wouwe Atletiekve...ng ATH JC 1,40 --- 541
9 Daniël Bisschops AV Unitas JC 1,35 --- 0
10 Shankar Nabben Atletiek M...tricht JC 1,25 --- 426
10 Rens van Baars HAC JC 1,25 --- 426
Max van der Spek AV `t Jasp... Sport JC NM --- 0
Jelle van de Vleuten AV `t Jasp... Sport JC NM --- 0
Lukas Berkers HAC JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten van Ommen AV Achilles Top JC 5,48 +0.3 m/s5,47 714
2 Remie Geurts AV Unitas JC 5,45 +1.8 m/s--- 708
3 Harm van d...erkmortel Lopersgroe...Deurne JC 4,74 +1.6 m/s--- 568
4 Timo Jong de AV Caesar JC 4,34 +1.2 m/s--- 486
5 Sten Driessen Swift Atletiek JC 4,30 +0.9 m/s--- 478
6 Casper Vorstermans Atletiek M...tricht JC 4,09 -0.3 m/s--- 436
7 Jules Sproncken AV Caesar JC 4,01 +1.3 m/s--- 0
8 Raf Baerveldt AVON JC 3,93 +1.5 m/s--- 404
9 Brad Pilon AV Unitas JC 3,91 +2.6 m/s--- 0
10 Kevin Smaling AV Achilles Top JC 3,90 +1.7 m/s4,07 0
11 Han Baselier Lopersgroe...Deurne JC 3,71 +1.9 m/s--- 0
12 Ian van Dijk Atletiekve...ng ATH JC 3,61 +3.2 m/s--- 340
13 Finn van Hees HAC JC 3,52 +1.7 m/s--- 322
14 Thijs van den Heuvel Atletiek M...tricht JC 3,37 +1.1 m/s--- 0
15 Daan van Zoggel AV `t Jasp... Sport JC 3,28 +1.9 m/s3,18 274
15 Arthur Idema Scopias Atletiek JC 3,28 +0.5 m/s--- 274
17 Youri Seerden AV Weert JC 3,13 +1.0 m/s--- 244
Rowan Fonteijn AV Weert JC DNS --- 0
Edin Hamulic Swift Atletiek JC DNS 3,68 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Danièl Castro AV Unitas JD Team 1 11,18 +1.8 m/s--- 589
2 Arthur van Ekert HAC JD Team 1 11,76 +3.8 m/s12,15 501
3 Dion Eijssen AV Unitas JD Team 2 11,83 +0.0 m/s--- 491
4 Bart van Mierlo HAC JD Team 1 11,88 +3.8 m/s12,00 484
5 Jeroen Hoogendoorn AV Unitas JD Team 1 12,06 +1.8 m/s--- 459
6 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 12,21 +1.8 m/s--- 0
7 Rens Jacobs AV Weert JD Team 1 12,24 +4.0 m/s--- 435
8 Kai Goertz Swift Atletiek JD 12,28 +4.2 m/s12,82 430
9 Liam Haze...ff Heeres AV Achilles Top JD 12,30 +0.0 m/s--- 427
10 Cedric Smits AV Unitas JD Team 2 12,31 +0.0 m/s--- 426
11 Nick de Gelder HAC JD Team 2 12,46 +0.0 m/s--- 406
12 Tristan van Olffen AV Weert JD Team 1 12,55 +4.0 m/s--- 395
13 Noud Bos AV Weert JD Team 2 12,62 +4.0 m/s--- 386
14 Falco Aarts Atletiek M...tricht JD 12,68 +2.8 m/s--- 379
15 Sasha Vehmendahl AV Unitas JD Team 2 12,77 +0.0 m/s--- 0
16 Max van Minnen ATV Venray JD 13,17 +4.2 m/s--- 320
16 Luuk Hendriksen Scopias Atletiek JD 13,17 +2.8 m/s--- 320
18 Wouter van Asten AV `t Jasp...JD Team 2 13,18 +3.8 m/s12,08 319
19 Liam Ernst Scopias Atletiek JD 13,19 +2.8 m/s--- 318
20 Jordy Soer AV Weert JD Team 2 13,24 +4.0 m/s--- 312
21 Dennis Jager HAC JD Team 2 13,30 +1.8 m/s--- 305
22 Stefan Clercx AV `t Jasp...JD Team 1 13,50 +4.2 m/s--- 283
23 Stijn Gerritsen AV Weert JD Team 1 13,60 +4.0 m/s--- 0
24 Sam Eijkenboom AV Achilles Top JD 13,69 +3.8 m/s12,81 263
25 Jay-jay van Ierland Atletiek M...tricht JD 14,01 +2.8 m/s--- 229
26 Stijn Wolfhagen Swift Atletiek JD 14,11 +3.8 m/s9,36 219
27 Bjorn Bartholomé STB JD 14,50 +0.0 m/s--- 181
28 Olaf Neijnens Swift Atletiek JD 14,52 +3.8 m/s12,50 0
29 Lars van der Zanden HAC JD Team 2 14,53 +1.8 m/s--- 0
30 Martijn Geurts Scopias Atletiek JD 15,39 +2.8 m/s--- 0
Joep van Schaik ATV Venray JD DNS --- 0
Boris Cup ATV Venray JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dion Eijssen AV Unitas JD Team 2 3:23,57 --- 521
2 Carlo Schoonen HAC JD Team 1 3:23,68 3:40,83 521
3 Falco Aarts Atletiek M...tricht JD 3:25,07 --- 511
4 Mischa Hermans AV Unitas JD Team 2 3:25,16 --- 511
5 Luc Stappers HAC JD Team 1 3:28,24 3:21,15 491
6 Liam Ernst Scopias Atletiek JD 3:29,77 --- 481
7 Tijn Meuwissen AV Weert JD Team 1 3:31,31 --- 471
8 Danièl Castro AV Unitas JD Team 1 3:34,38 --- 453
9 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 3:38,11 3:31,65 0
10 Lenny Hermans AV Unitas JD Team 1 3:44,37 --- 395
11 Stijn Wolfhagen Swift Atletiek JD 3:46,36 3:40,00 384
12 Teun van Dijk AV `t Jasp...JD Team 2 3:47,15 --- 380
13 Sjoerd Hodiamont AV Unitas JD Team 2 3:47,44 --- 0
14 Teun Nagel AV `t Jasp...JD Team 1 3:48,50 4:01,54 373
15 Tristan van Olffen AV Weert JD Team 1 3:48,87 --- 371
16 Ruben Hermans Atletiek M...tricht JD 3:51,63 --- 356
17 Olaf Neijnens Swift Atletiek JD 3:52,11 3:40,00 354
18 Jip van den Heuvel Atletiek M...tricht JD 3:52,96 --- 0
19 Max van Minnen ATV Venray JD 3:55,54 --- 337
20 Levi Slangen AV Achilles Top JD 3:59,20 --- 319
21 Sierd Coppen AV Weert JD Team 1 4:01,72 --- 0
22 Casper Kunowski AV Unitas JD Team 1 4:05,65 --- 0
23 Sam Eijkenboom AV Achilles Top JD 4:06,27 4:09,46 285
24 Noud Bos AV Weert JD Team 2 4:10,76 --- 265
25 Wytze Hepburn Scopias Atletiek JD 4:11,52 --- 262
26 Martijn Geurts Scopias Atletiek JD 4:11,88 --- 0
27 Lars van der Zanden HAC JD Team 2 4:12,96 --- 256
28 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 4:39,93 --- 150
29 Roel van Engeland HAC JD Team 2 4:48,69 --- 0
Stefan Clercx AV `t Jasp...JD Team 1 DNF --- 0
Jorn Scheeren STB JD DNF --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Thijmen Poels ATV Venray JD 14,67 +2.6 m/s--- 429
2 Luc Stappers HAC JD Team 1 15,46 +2.6 m/s16,70 366
3 Mischa Hermans AV Unitas JD Team 2 16,52 +1.2 m/s--- 291
4 Teun van Dijk AV `t Jasp...JD Team 2 16,59 +2.6 m/s16,82 286
5 Jeroen Hoogendoorn AV Unitas JD Team 1 17,34 +1.2 m/s--- 239
6 Sierd Coppen AV Weert JD Team 1 17,37 +4.7 m/s--- 237
6 Arthur van Ekert HAC JD Team 1 17,37 +2.6 m/s16,56 237
8 Luc van Veldhoven AV Weert JD Team 1 17,47 +4.7 m/s--- 231
9 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 17,52 +1.2 m/s--- 0
10 Sasha Vehmendahl AV Unitas JD Team 2 17,62 +1.2 m/s--- 222
11 Tom Schmit AV Achilles Top JD 18,00 +3.7 m/s--- 201
12 Tijn Meuwissen AV Weert JD Team 1 18,11 +4.7 m/s--- 0
13 Mees Van den Putte AV Weert JD Team 2 18,12 +3.0 m/s--- 194
14 Kasper Wessels AV Unitas JD Team 1 18,14 +1.2 m/s--- 193
15 Xander Bosman Scopias Atletiek JD 18,17 +1.2 m/s--- 191
16 Lucas Koolen AV Achilles Top JD 18,29 +3.7 m/s--- 185
17 Dennis Jager HAC JD Team 2 18,30 +1.2 m/s--- 184
18 Noud Bos AV Weert JD Team 2 18,31 +4.7 m/s--- 184
19 Rick Faassen Scopias Atletiek JD 18,51 +3.0 m/s--- 173
20 Teun Nagel AV `t Jasp...JD Team 1 18,58 +1.2 m/s--- 169
21 Jamie Koolen Swift Atletiek JD 18,85 +3.7 m/s--- 155
22 Olaf Neijnens Swift Atletiek JD 19,27 +3.7 m/s--- 134
23 Wytze Hepburn Scopias Atletiek JD 19,78 +3.0 m/s--- 0
24 Marijn ten Thije AV `t Jasp...JD Team 2 19,87 +2.6 m/s19,36 106
25 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 20,39 +1.2 m/s--- 83
26 Jay-jay van Ierland Atletiek M...tricht JD 23,42 +3.0 m/s--- 0
Nick de Gelder HAC JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 46,31 501
2 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,38 499
3 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 47,04 475
4 AV Weert JD Team 1 (4x80m) AV Weert - JJD 4 47,17 471
5 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 47,35 465
6 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 49,88 382
7 AV `t Jasper Sport JD Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 50,18 372
8 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 50,88 351
9 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 52,14 315
10 AV Weert JD Team 2 (4x80m) AV Weert - JJD 4 52,43 306
11 Scopias Atletiek JD (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 54,80 243
12 AV `t Jasper Sport JD Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 58,48 104
13 ATV Venray JD (4x80m) ATV Venray - JJD 0 DNS 0
13 AVON JD (4x80m) AVON - JJD 0 DNS 0
13 STB JD (4x80m) STB - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Carlo Schoonen HAC JD Team 1 38,88 37,70 624
2 Matyas Kerekgyarto Swift Atletiek JD 34,38 30,59 561
3 Goos Meuwissen Swift Atletiek JD 30,22 31,38 0
4 Pim Visser AV Unitas JD Team 2 26,19 --- 434
5 Stijn Vootz AV Unitas JD Team 2 25,29 --- 0
6 Tijn Meuwissen AV Weert JD Team 1 23,19 --- 383
7 Rick Faassen Scopias Atletiek JD 23,06 --- 380
8 Jasper Koot AV Unitas JD Team 1 21,86 --- 359
9 Jasper van de Goor AV Weert JD Team 2 17,98 --- 285
10 Xander Bosman Scopias Atletiek JD 17,45 --- 0
11 Jouri Strijbosch AV `t Jasp...JD Team 2 17,32 --- 271
12 Lucas Koolen AV Achilles Top JD 17,23 --- 269
13 Jelle Poeze Atletiek M...tricht JD 16,54 --- 255
14 Rens Jacobs AV Weert JD Team 1 16,31 --- 0
15 Viggo Seerden AV Weert JD Team 2 16,12 --- 0
16 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 14,93 --- 0
17 Kasper Wessels AV Unitas JD Team 1 12,89 --- 0
18 Tom Weegels STB JD 12,17 --- 156
19 Joep van Schaik ATV Venray JD 10,76 --- 121
19 Roel van Engeland HAC JD Team 2 10,76 --- 121
21 Joost Claassen HAC JD Team 2 10,16 --- 0
22 Cas van der Spek AV `t Jasp...JD Team 1 8,31 --- 53
23 Ilja Schoenmakers Atletiek M...tricht JD 7,43 --- 0
Boris Cup ATV Venray JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Matyas Kerekgyarto Swift Atletiek JD 12,03 12,81 615
2 Tom Schmit AV Achilles Top JD 8,96 8,95 471
3 Milo Hanssen AV Unitas JD Team 2 8,28 --- 436
4 Marijn Zandbergen AV Weert JD Team 1 7,72 --- 406
5 Stijn Vootz AV Unitas JD Team 2 7,10 --- 0
6 Thijmen Poels ATV Venray JD 6,91 --- 360
7 Jasper van...udheusden HAC JD Team 1 6,77 --- 352
8 Bart van Mierlo HAC JD Team 1 6,66 --- 0
9 Casper Kunowski AV Unitas JD Team 1 6,56 --- 340
10 Rick Faassen Scopias Atletiek JD 6,52 --- 338
11 Stijn Gerritsen AV Weert JD Team 1 5,78 --- 0
12 Joost Claassen HAC JD Team 2 5,55 --- 278
13 Tom Weegels STB JD 5,42 --- 269
14 Jelle Poeze Atletiek M...tricht JD 5,40 --- 268
15 Max van Minnen ATV Venray JD 5,26 --- 0
16 Roel van Engeland HAC JD Team 2 5,20 --- 0
17 Tobias van der Hoorn AV Unitas JD Team 1 4,92 --- 0
18 Jamie Koolen Swift Atletiek JD 4,90 --- 0
19 Jorn Scheeren STB JD 4,74 --- 0
20 Viggo Seerden AV Weert JD Team 2 4,62 --- 215
21 Jouri Strijbosch AV `t Jasp...JD Team 2 4,48 --- 205
22 Liam Ernst Scopias Atletiek JD 4,23 --- 0
23 Pepijn Schmitz AV `t Jasp...JD Team 1 3,18 --- 104
Jay-jay van Ierland Atletiek M...tricht JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thijmen Poels ATV Venray JD 1,40 --- 541
1 Milo Hanssen AV Unitas JD Team 2 1,40 --- 541
3 Tom Schmit AV Achilles Top JD 1,35 1,40 499
3 Luc van Veldhoven AV Weert JD Team 1 1,35 --- 499
3 Luc Stappers HAC JD Team 1 1,35 1,45 499
6 Sjoerd Hodiamont AV Unitas JD Team 2 1,25 --- 0
6 Jasper van...udheusden HAC JD Team 1 1,25 --- 0
8 Ruben Hermans Atletiek M...tricht JD 1,20 --- 389
8 Lenny Hermans AV Unitas JD Team 1 1,20 --- 389
10 Marijn Zandbergen AV Weert JD Team 1 1,20 --- 0
11 Jorn Scheeren STB JD 1,20 --- 389
12 Mees Van den Putte AV Weert JD Team 2 1,15 --- 352
12 Kars Reijnen HAC JD Team 2 1,15 --- 352
12 Jamie Koolen Swift Atletiek JD 1,15 --- 352
15 Riks Pollen Scopias Atletiek JD 1,10 --- 316
Ilja Schoenmakers Atletiek M...tricht JD NM --- 0
Cas van der Spek AV `t Jasp...JD Team 1 NM --- 0
Marijn ten Thije AV `t Jasp...JD Team 2 NM --- 0
Tobias van der Hoorn AV Unitas JD Team 1 NM --- 0
Lars van der Zanden HAC JD Team 2 NM --- 0
Luuk Hendriksen Scopias Atletiek JD NM --- 0
Bjorn Bartholomé STB JD NM --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Cedric Smits AV Unitas JD Team 2 4,10 +1.4 m/s--- 438
2 Goos Meuwissen Swift Atletiek JD 4,04 +1.9 m/s4,00 426
3 Carlo Schoonen HAC JD Team 1 4,03 +2.4 m/s--- 424
4 Liam Haze...ff Heeres AV Achilles Top JD 3,90 +0.8 m/s--- 398
5 Riks Pollen Scopias Atletiek JD 3,87 +2.1 m/s--- 392
6 Kai Goertz Swift Atletiek JD 3,78 -1.1 m/s3,31 0
7 Levi Slangen AV Achilles Top JD 3,72 +3.3 m/s3,53 0
8 Jordy Soer AV Weert JD Team 2 3,64 +1.1 m/s--- 346
9 Jasper van de Goor AV Weert JD Team 2 3,62 +2.4 m/s--- 0
10 Wouter van Asten AV `t Jasp...JD Team 2 3,55 +1.0 m/s--- 328
11 Xander Bosman Scopias Atletiek JD 3,53 +1.7 m/s--- 0
12 Tristan van Olffen AV Weert JD Team 1 3,44 +2.0 m/s--- 306
13 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 3,40 +0.6 m/s--- 0
14 Kasper Wessels AV Unitas JD Team 1 3,24 +1.3 m/s--- 266
15 Jip van den Heuvel Atletiek M...tricht JD 3,18 +1.3 m/s--- 254
16 Stijn Gerritsen AV Weert JD Team 1 2,90 +1.2 m/s--- 0
17 Joost Claassen HAC JD Team 2 2,81 +1.1 m/s--- 180
18 Bjorn Bartholomé STB JD 2,79 +1.0 m/s--- 176
19 Ilja Schoenmakers Atletiek M...tricht JD 2,73 +1.5 m/s--- 0
20 Tom Weegels STB JD 2,70 +1.4 m/s--- 0
21 Pepijn Schmitz AV `t Jasp...JD Team 1 1,83 +1.3 m/s--- 0
Joep van Schaik ATV Venray JD DNS --- 0
Boris Cup ATV Venray JD DNS --- 0
Jesse IJzerman AV Unitas JD Team 1 DNS --- 0
Malte Cremers AV Unitas JD Team 2 DNS --- 0
Kars Reijnen HAC JD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anouk Rensink AV Unitas MC 10,24 +2.5 m/s10,36 753
2 Janna Doumpas AV `t Jasp...MC Team 1 10,50 +2.5 m/s10,66 705
3 Sara Van de Putten Lopersgroe...Deurne MC 10,51 +3.3 m/s--- 703
4 Birgit Olislagers Atletiek M...tricht MC 10,59 +3.1 m/s--- 689
5 Lisa Moulen AV Achille...MC Team 1 10,92 +2.4 m/s--- 632
6 Julie van de Wal Swift Atle...MC Team 1 10,97 +2.5 m/s10,81 624
7 Vera Versteegen Scopias Atletiek MC 11,19 +3.6 m/s11,60 588
8 Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 11,27 +2.5 m/s10,82 575
9 Georgina Schmitz Swift Atle...MC Team 1 11,31 +2.5 m/s11,00 569
10 Julia van Dijk AV `t Jasp...MC Team 1 11,40 +2.5 m/s11,41 555
11 Kia Vereijken HAC MC 11,63 +2.4 m/s--- 520
12 Noor Wishaupt AV Caesar MC 11,70 +3.1 m/s--- 510
13 Myrthe Zwart Scopias Atletiek MC 11,70 +3.6 m/s11,88 0
14 Isa Bongers Atletiek Leudal MC 11,75 +2.9 m/s--- 503
15 Puck Berendschot Atletiek M...tricht MC 11,81 +3.1 m/s--- 494
16 Julie Heckers Atletiek M...tricht MC 11,85 +3.1 m/s--- 0
17 Adanna Abusomwan HAC MC 11,85 +2.4 m/s--- 489
18 Violet Willems AV Achille...MC Team 1 11,89 +2.4 m/s--- 483
18 Tess Verbruggen STB MC 11,89 +3.3 m/s--- 483
20 Milou Thielen Lopersgroe...Deurne MC 12,01 +2.9 m/s--- 466
21 Dahnee Villerius AV Caesar MC 12,09 +3.1 m/s--- 455
22 Ina Grabert Atletiek Leudal MC 12,12 +2.9 m/s--- 451
23 Sarah Hermsen ATV Venray MC 12,18 +1.9 m/s--- 443
24 Nathalie Pernot Atletiek Leudal MC 12,31 +2.9 m/s--- 0
25 Annika Kroes AV Unitas MC 12,31 +2.4 m/s--- 426
25 Elise van der Eerden AV Weert MC Team 1 12,31 +1.9 m/s--- 426
27 Resy van Iersel AV `t Jasp...MC Team 1 12,44 +3.6 m/s12,75 0
28 Eefje Helwegen Swift Atle...MC Team 2 12,45 +3.6 m/s12,54 408
29 Tessa Hagedoren AV Unitas MC 12,51 +2.4 m/s--- 0
30 Esmée Outjers AVON MC 12,65 +2.9 m/s--- 382
31 Simone van Aerle HAC MC 12,65 +3.3 m/s--- 0
32 Tara Goossens ATV Venray MC 12,75 +1.9 m/s--- 370
32 Ying Dehing AVON MC 12,75 +2.9 m/s--- 370
34 Sophie Nillesen AV `t Jasp...MC Team 2 12,82 +3.6 m/s13,15 361
35 Maud Loven AV Weert MC Team 1 13,34 +1.9 m/s--- 301
36 Simone Pape AV `t Jasp...MC Team 2 13,70 +3.3 m/s--- 261
37 Esther Di Vincenzo AVON MC 14,50 +1.9 m/s--- 0
38 Laura van Laere STB MC 14,99 +3.3 m/s--- 136
Renee Greefkens ATV Venray MC DNS --- 0
Bregje Naus AV Weert MC Team 1 DNS --- 0
Fabiënne ...rtholomé STB MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jette Winkelman AV `t Jasp...MC Team 1 2:36,09 --- 503
2 Channelyn ...rosiussen HAC MC 2:36,10 --- 503
3 Donna Vanwersch AV Achille...MC Team 1 2:40,12 2:50,00 468
4 Denice Jacobs Scopias Atletiek MC 2:40,85 --- 462
5 Jasmijn Gielen AV Unitas MC 2:41,78 --- 454
6 Kirsten Maes AV Unitas MC 2:43,21 --- 442
7 Vera Versteegen Scopias Atletiek MC 2:49,27 --- 395
8 Renee Moers Atletiek M...tricht MC 2:49,58 --- 392
9 Esmée Huijdts Atletiek M...tricht MC 2:50,19 --- 388
10 Violet Willems AV Achille...MC Team 1 2:50,22 --- 387
11 Vera Henning AV Achille...MC Team 1 2:52,58 --- 0
12 Denise Vorsteveld Lopersgroe...Deurne MC 2:52,88 --- 368
13 Esmee Donders ATV Venray MC 2:53,92 --- 360
14 Naoki Hermans Swift Atle...MC Team 2 2:56,17 --- 345
15 Tara Goossens ATV Venray MC 2:57,25 --- 337
16 Aafke Wienen Atletiek Leudal MC 2:58,22 --- 330
17 Fleur Hendriks Swift Atle...MC Team 1 2:58,32 --- 330
18 Pien Postma ATV Venray MC 2:58,45 --- 0
19 Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 3:01,79 --- 0
20 Resy van Iersel AV `t Jasp...MC Team 1 3:07,36 --- 271
21 Jasmijn Smid Atletiek M...tricht MC 3:07,46 --- 0
22 Nathalie Pernot Atletiek Leudal MC 3:08,98 --- 261
23 Sophie Halleen AV `t Jasp...MC Team 2 3:09,02 --- 261
24 Kimmy Koerts Swift Atle...MC Team 1 3:11,26 --- 248
25 Marloe Stroeken Swift Atle...MC Team 2 3:13,96 --- 232
26 Nynke Janssen AV Weert MC Team 1 3:15,55 --- 223
27 Ilse Donners AVON MC 3:20,20 --- 197
28 Meike Schaap HAC MC 3:21,25 --- 191
29 Merel Voncken AV Caesar MC 3:21,91 --- 188
30 Esther Di Vincenzo AVON MC 3:22,83 --- 183
31 Iris Gelissen AV Caesar MC 3:25,65 --- 168
32 Laura van Laere STB MC 3:41,71 --- 92
33 Maja Pniewska AV `t Jasp...MC Team 2 3:56,41 --- 31
Floor Vervuren STB MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Demi Boom ATV Venray MC 13,51 +0.8 m/s--- 535
2 Janna Doumpas AV `t Jasp...MC Team 1 13,72 +1.1 m/s13,55 514
3 Madelief Vaessen Swift Atle...MC Team 1 14,47 +1.1 m/s14,12 446
4 Jette Winkelman AV `t Jasp...MC Team 1 14,69 +1.1 m/s15,12 427
5 Melissa Uranka AV Achille...MC Team 1 14,72 +1.1 m/s16,49 425
6 Isa Bongers Atletiek Leudal MC 15,31 +1.8 m/s--- 377
7 Puck Berendschot Atletiek M...tricht MC 15,73 -1.0 m/s--- 346
8 Lisa Moulen AV Achille...MC Team 1 15,77 +0.3 m/s--- 343
9 Nynke Janssen AV Weert MC Team 1 15,80 -0.9 m/s--- 341
10 Eva Huirne AV Achille...MC Team 1 16,33 +0.0 m/s--- 0
11 Anouk Terheijden HAC MC 16,35 +0.0 m/s--- 302
12 Carolien Winiarska AV `t Jasp...MC Team 2 16,45 -0.9 m/s17,32 295
13 Milou Thielen Lopersgroe...Deurne MC 16,53 +1.8 m/s--- 290
13 Kimmy Koerts Swift Atle...MC Team 1 16,53 +1.1 m/s17,09 290
15 Naoki Hermans Swift Atle...MC Team 2 16,54 +0.8 m/s--- 289
16 Maud Loven AV Weert MC Team 1 16,56 -0.9 m/s--- 288
17 Demy van der Spoel AV Unitas MC 16,62 +0.3 m/s--- 284
18 Mila Barollo AV Weert MC Team 1 16,95 -0.9 m/s--- 0
19 Tess Verbruggen STB MC 17,07 +1.8 m/s--- 255
20 Marieke Kuppens Scopias Atletiek MC 17,33 +0.3 m/s--- 239
21 Jill van de Vinne Scopias Atletiek MC 17,35 +0.3 m/s--- 238
22 Simone Pape AV `t Jasp...MC Team 2 17,73 -0.9 m/s18,84 216
23 Ilse Donners AVON MC 17,99 +0.8 m/s--- 201
24 Maura Welten Lopersgroe...Deurne MC 18,00 +1.8 m/s--- 201
25 Esmee Donders ATV Venray MC 18,19 +0.8 m/s--- 190
26 Tida Cherif Atletiek M...tricht MC 18,32 -1.0 m/s--- 183
27 Vera Simons Atletiek Leudal MC 18,45 +1.8 m/s--- 176
28 Pien Postma ATV Venray MC 18,61 +0.8 m/s--- 0
29 Fabiënne ...rtholomé STB MC 18,61 +0.0 m/s--- 168
30 Annemijn v...der Hoorn AV Unitas MC 18,64 -1.0 m/s--- 166
31 Merel Voncken AV Caesar MC 18,89 -1.0 m/s--- 153
Denise Engel STB MC DNF --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Atletiek Maastricht MC (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 42,30 660
2 AV Unitas MC (4x80m) AV Unitas - MJC 4 42,55 649
3 AV `t Jasper Sport MC Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 43,48 610
4 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 43,68 602
5 HAC MC (4x80m) HAC - MJC 4 43,88 594
6 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,31 577
7 AV Achilles Top MC Team 1 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 44,57 566
8 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 44,74 560
9 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 45,10 546
10 AV Weert MC Team 1 (4x80m) AV Weert - MJC 4 46,73 486
11 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 47,41 462
12 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 47,46 461
13 AV `t Jasper Sport MC Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 48,75 418
14 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 4 50,62 359
15 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 51,16 343
16 AV Achilles Top MC Team 2 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 0 DNS 0
16 AV Weert MC Team 2 (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
16 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Inge Schmit AV Achille...MC Team 1 23,33 21,96 367
2 Jikke Kuijpers AV Caesar MC 21,76 --- 339
3 Judith Verscheijden AV Weert MC Team 1 21,53 --- 335
4 Sanne Dekker AV Achille...MC Team 1 20,67 21,83 0
5 Ella Meuwissen Swift Atle...MC Team 1 20,55 --- 317
6 Adanna Abusomwan HAC MC 19,57 --- 299
7 Meike Vermeulen AV `t Jasp...MC Team 1 18,72 --- 283
8 Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 18,67 --- 282
9 Michelle Weyers AV Unitas MC 17,86 --- 266
10 Meike Schaap HAC MC 17,64 --- 0
11 Julie Heckers Atletiek M...tricht MC 15,32 --- 214
12 Iris Gelissen AV Caesar MC 14,81 --- 0
13 Floor Blom Atletiek Leudal MC 14,64 --- 199
14 Alice Leijssen ATV Venray MC 14,54 --- 197
15 Djaleeza Matauseja Atletiek M...tricht MC 13,84 --- 0
16 Kim Dörenberg STB MC 13,84 --- 181
17 Demy van der Spoel AV Unitas MC 13,69 --- 0
18 Inez Konings Atletiek Leudal MC 13,65 --- 0
19 Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 13,57 --- 0
20 Isa Nadi Lopersgroe...Deurne MC 13,17 --- 166
21 Imke Erens STB MC 10,47 --- 0
22 Maja Pniewska AV `t Jasp...MC Team 2 6,49 --- 0
Bregje Naus AV Weert MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Demi Boom ATV Venray MC 10,26 --- 535
2 Ella Meuwissen Swift Atle...MC Team 1 9,35 --- 491
3 Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 9,31 --- 489
4 Janna Doumpas AV `t Jasp...MC Team 1 8,98 --- 472
5 Inge Schmit AV Achille...MC Team 1 8,53 8,90 449
6 Kim Dörenberg STB MC 8,41 --- 443
7 Lisa Dekker AV Achille...MC Team 1 8,31 6,90 0
8 Jikke Kuijpers AV Caesar MC 8,29 --- 437
9 Meike Schaap HAC MC 8,25 --- 434
10 Elise van der Eerden AV Weert MC Team 1 7,75 --- 408
11 Simone van Aerle HAC MC 7,47 --- 0
12 Alyssa Heuts AV Caesar MC 7,45 --- 0
13 Isa Nadi Lopersgroe...Deurne MC 7,03 --- 367
14 Eefje Helwegen Swift Atle...MC Team 2 6,90 7,14 360
15 Myrthe Zwart Scopias Atletiek MC 6,63 --- 0
16 Resy van Iersel AV `t Jasp...MC Team 1 6,31 --- 0
17 Aaliyah Matauseja Atletiek M...tricht MC 6,29 --- 324
17 Kirsten Maes AV Unitas MC 6,29 --- 324
19 Sophie Nillesen AV `t Jasp...MC Team 2 5,91 --- 300
20 Inez Konings Atletiek Leudal MC 5,85 --- 297
21 Alice Leijssen ATV Venray MC 5,46 --- 0
21 Vera Simons Atletiek Leudal MC 5,46 --- 0
23 Esmée Outjers AVON MC 5,28 --- 260
24 Annemijn v...der Hoorn AV Unitas MC 5,17 --- 0
25 Imke Erens STB MC 5,16 --- 0
26 Jasmijn Smid Atletiek M...tricht MC 5,08 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Demi Boom ATV Venray MC 1,70 --- 779
2 Anke Mols AV Achille...MC Team 1 1,50 1,55 623
3 Eva Huirne AV Achille...MC Team 1 1,40 1,40 0
4 Amy Brendel AV Unitas MC 1,40 --- 541
5 Tara Goossens ATV Venray MC 1,35 --- 0
6 Carolien Winiarska AV `t Jasp...MC Team 2 1,35 --- 499
7 Sophie Halleen AV `t Jasp...MC Team 2 1,35 --- 0
7 Nina van de Ven AV Unitas MC 1,35 --- 0
9 Mila Barollo AV Weert MC Team 1 1,35 1,35 499
9 Denice Jacobs Scopias Atletiek MC 1,35 --- 499
11 Julie van de Wal Swift Atle...MC Team 1 1,35 1,35 0
12 Madelief Vaessen Swift Atle...MC Team 1 1,35 1,30 499
13 Mette de Haas AV `t Jasp...MC Team 1 1,30 --- 462
13 Dahnee Villerius AV Caesar MC 1,30 --- 462
13 Ina Grabert Atletiek Leudal MC 1,30 --- 462
16 Judith Verscheijden AV Weert MC Team 1 1,30 --- 0
17 Fabiënne ...rtholomé STB MC 1,25 --- 426
18 Meike Vermeulen AV `t Jasp...MC Team 1 1,20 --- 0
18 Manon van Rooij Atletiek Leudal MC 1,20 --- 0
20 Ilse Donners AVON MC 1,20 --- 389
20 Anouk Terheijden HAC MC 1,20 --- 389
22 Tida Cherif Atletiek M...tricht MC 1,15 --- 352
23 Maura Welten Lopersgroe...Deurne MC 1,10 --- 316
Guusje Vrolijks Atletiek M...tricht MC NM --- 0
Jill van de Vinne Scopias Atletiek MC DNS --- 0
Denise Engel STB MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anouk Rensink AV Unitas MC 4,93 +1.7 m/s--- 607
2 Channelyn ...rosiussen HAC MC 4,47 +1.3 m/s--- 512
3 Sara Van de Putten Lopersgroe...Deurne MC 4,45 +1.8 m/s--- 508
4 Birgit Olislagers Atletiek M...tricht MC 4,42 +0.5 m/s--- 502
5 Michelle Weyers AV Unitas MC 4,24 -0.5 m/s--- 0
6 Naoki Hermans Swift Atle...MC Team 2 4,24 +1.9 m/s--- 466
7 Julia van Dijk AV `t Jasp...MC Team 1 4,22 +1.6 m/s4,37 462
8 Marieke Kuppens Scopias Atletiek MC 4,18 +1.8 m/s--- 454
9 Anke Mols AV Achille...MC Team 1 4,12 +1.0 m/s3,96 442
10 Floor Blom Atletiek Leudal MC 3,95 +0.3 m/s--- 408
11 Aafke Wienen Atletiek Leudal MC 3,92 +2.6 m/s--- 0
12 Mette de Haas AV `t Jasp...MC Team 1 3,87 +0.3 m/s--- 0
13 Renee Moers Atletiek M...tricht MC 3,86 +1.6 m/s--- 0
14 Mila Barollo AV Weert MC Team 1 3,76 +1.2 m/s--- 370
14 Fleur Hendriks Swift Atle...MC Team 1 3,76 -0.6 m/s--- 370
16 Sarah Hermsen ATV Venray MC 3,70 +2.2 m/s--- 358
17 Noor Wishaupt AV Caesar MC 3,69 +1.2 m/s--- 356
18 Floor Vervuren STB MC 3,62 -0.7 m/s--- 342
19 Kimmy Koerts Swift Atle...MC Team 1 3,62 -0.4 m/s--- 0
20 Alyssa Heuts AV Caesar MC 3,56 +1.1 m/s--- 0
21 Ying Dehing AVON MC 3,53 -0.6 m/s--- 324
22 Simone van Aerle HAC MC 3,53 +1.7 m/s--- 0
22 Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 3,53 +1.2 m/s--- 0
24 Denise Vorsteveld Lopersgroe...Deurne MC 3,40 +0.5 m/s--- 0
25 Maja Pniewska AV `t Jasp...MC Team 2 2,94 +0.5 m/s--- 206
26 Laura van Laere STB MC 2,81 +2.1 m/s--- 0
27 Marloe Stroeken Swift Atle...MC Team 2 2,48 -0.6 m/s--- 0
Renee Greefkens ATV Venray MC DNS --- 0
Bregje Naus AV Weert MC Team 1 DNS --- 0
Anne Kuijpers AVON MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lara Willems Atletiekve...ng ATH MD 8,68 +3.0 m/s8,75 612
2 Angelina Krasznai AV Achilles Top MD 8,70 +3.6 m/s--- 608
3 Laura Büker HAC MD Team 1 8,71 +3.0 m/s9,18 606
4 Jaybre Wau Atletiek M...tricht MD 8,73 +1.5 m/s--- 602
5 Sica Verwasch STB MD 8,77 +3.6 m/s--- 593
6 Marit Bremers AV Unitas MD 8,92 +3.6 m/s--- 564
6 Isa Verberne Swift Atle...MD Team 1 8,92 +3.0 m/s9,42 564
8 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MD 8,95 +2.3 m/s--- 558
9 Yara Ruijsch STB MD 8,97 +3.6 m/s--- 554
10 Maud Daemen AV Caesar MD 8,98 +2.3 m/s--- 553
11 Emer Zuijlen AV Unitas MD 9,02 +2.8 m/s--- 545
12 Susan Verhoeven HAC MD Team 1 9,15 +3.0 m/s9,00 521
13 Iris Hagedoren AV Unitas MD 9,25 +2.8 m/s--- 0
14 Marit Joris Atletiek Leudal MD 9,32 +1.6 m/s--- 490
15 Reema Dandachi Atletiek M...tricht MD 9,38 +1.5 m/s--- 480
16 Merle Büker HAC MD Team 2 9,43 +3.0 m/s10,18 471
17 Julie Bruls AV Caesar MD 9,50 +2.3 m/s--- 459
18 Audrey Jacobs Scopias Atletiek MD 9,60 +2.3 m/s--- 442
19 Lisanne de Vreede Swift Atle...MD Team 1 9,63 +3.0 m/s10,10 437
20 Nyana Jacobs Atletiekve...ng ATH MD 9,66 +1.6 m/s--- 432
21 Britney Eijkmans AV Achilles Top MD 9,69 +1.5 m/s--- 427
22 Saar Stijnen Atletiek Leudal MD 9,72 +1.6 m/s--- 422
23 Geerte Simons HAC MD Team 2 9,73 +2.8 m/s--- 421
23 Nina Vijgen Swift Atle...MD Team 2 9,73 +1.6 m/s10,50 421
25 Lonne Severens AV Achilles Top MD 9,79 +3.6 m/s--- 0
26 Trijn Litjens AV Weert MD 9,88 +1.5 m/s--- 397
27 Nienke Gloudemans Lopersgroe...Deurne MD 9,93 +1.6 m/s--- 389
28 Milou Dormans AV Caesar MD 10,07 +2.8 m/s--- 0
29 Frauke Classen Swift Atle...MD Team 2 10,10 +1.6 m/s--- 363
30 Puck Schreur HAC MD Team 2 10,29 +2.8 m/s--- 0
31 Jill Reijnen STB MD 10,35 +3.6 m/s--- 0
32 Noëlle Haeff Scopias Atletiek MD 10,53 +2.3 m/s--- 0
33 Amy van Veen AV Weert MD 10,60 +1.5 m/s--- 291
34 Kiki van Lieshout Atletiek M...tricht MD 10,70 +1.5 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bo Spoor Atletiekve...ng ATH MD 3:28,79 3:25,25 487
2 Fleur Hamers AV Achilles Top MD 3:31,51 3:26,24 470
3 Iris van den Heuvel Atletiek M...tricht MD 3:35,47 --- 446
4 Lizzy Arts HAC MD Team 1 3:38,10 --- 431
5 Marijn van Dooren AV Weert MD 3:39,38 --- 423
6 J'Leeta va...der Sluis AV Unitas MD 3:41,11 --- 413
7 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MD 3:43,04 --- 403
8 Eline Prickaerts Atletiek M...tricht MD 3:43,90 --- 398
9 Emma Bijnen HAC MD Team 1 3:46,77 --- 382
10 Isa Verberne Swift Atle...MD Team 1 3:48,53 3:44,00 373
11 Emma Holst HAC MD Team 2 3:51,88 --- 355
12 Xenia Raptis Scopias Atletiek MD 3:51,99 --- 355
13 Indra Ivens Atletiek Leudal MD 3:55,30