• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV `t Jasper Sport MC Team 1 AV `t Jasper Sport - MJC
    Begeleider: Karlijn Raijmakers
    6 5264
    2 AV Achilles Top MC Team 1 AV Achilles Top - MJC
    Begeleider: Frans van Mil
    Jurylid: Birgit Mols
    10 5185
    3 AV Unitas MC AV Unitas - MJC
    Begeleider: Cindy Nolte
    Jurylid: Ruud Bisschops (voorkeur hoog)
    10 4912
    4 Scopias Atletiek MC Scopias Atletiek - MJC
    Begeleider: Frank Wetzel
    Jurylid: Menno Zwart
    7 4798
    5 Swift Atletiek MC Team 1 Swift Atletiek - MJC
    Begeleider: Remco Stribos
    Jurylid: Ouders rouleren
    6 4786
    6 Atletiek Maastricht MC Atletiek Maastricht - MJC
    Begeleider: Tos Berendschot
    Jurylid: Marc van den Heuvel
    10 4544
    7 ATV Venray MC ATV Venray - MJC
    Begeleider: Lex Biessels
    7 4463
    8 HAC MC HAC - MJC
    Begeleider: Marcel Smit
    Jurylid: Walter Verhoeven
    6 4233
    9 Atletiek Leudal MC Atletiek Leudal - MJC
    Begeleider: M uiterwijk
    Jurylid: M van Rooij
    8 4024
    10 Lopersgroep Deurne MC Lopersgroep Deurne - MJC
    Begeleider: Mo Nadi
    Jurylid: JP Gloudemans
    5 3931
    11 AV Weert MC Team 1 AV Weert - MJC
    Begeleider: Tim Altena
    Jurylid: Ouder
    7 3677
    12 AV Caesar MC AV Caesar - MJC
    Begeleider: Frans Pepels
    Jurylid: Marc Voncken
    6 3530
    13 STB MC STB - MJC
    Begeleider: Dinand Radstake
    Jurylid: John Reijnen
    7 2987
    14 AV `t Jasper Sport MC Team 2 AV `t Jasper Sport - MJC
    Begeleider: Karlijn Raijmakers
    Jurylid: Harriët van Lierop
    5 2848
    15 AVON MC AVON - MJC
    Begeleider: John Kuijpers
    Jurylid: Jeffrey meens
    5 2649
    16 Swift Atletiek MC Team 2 Swift Atletiek - MJC
    Begeleider: Remco Stribos
    Jurylid: Ouders rouleren
    3 2100
    17 AV Achilles Top MC Team 2 AV Achilles Top - MJC 0 0
    17 AV Weert MC Team 2 AV Weert - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Anouk Rensink AV Unitas MC 10,24 +2.5 m/s10,36 753
    2 Janna Doumpas AV `t Jasp...MC Team 1 10,50 +2.5 m/s10,66 705
    3 Sara Van de Putten Lopersgroe...Deurne MC 10,51 +3.3 m/s--- 703
    4 Birgit Olislagers Atletiek M...tricht MC 10,59 +3.1 m/s--- 689
    5 Lisa Moulen AV Achille...MC Team 1 10,92 +2.4 m/s--- 632
    6 Julie van de Wal Swift Atle...MC Team 1 10,97 +2.5 m/s10,81 624
    7 Vera Versteegen Scopias Atletiek MC 11,19 +3.6 m/s11,60 588
    8 Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 11,27 +2.5 m/s10,82 575
    9 Georgina Schmitz Swift Atle...MC Team 1 11,31 +2.5 m/s11,00 569
    10 Julia van Dijk AV `t Jasp...MC Team 1 11,40 +2.5 m/s11,41 555
    11 Kia Vereijken HAC MC 11,63 +2.4 m/s--- 520
    12 Noor Wishaupt AV Caesar MC 11,70 +3.1 m/s--- 510
    13 Myrthe Zwart Scopias Atletiek MC 11,70 +3.6 m/s11,88 0
    14 Isa Bongers Atletiek Leudal MC 11,75 +2.9 m/s--- 503
    15 Puck Berendschot Atletiek M...tricht MC 11,81 +3.1 m/s--- 494
    16 Julie Heckers Atletiek M...tricht MC 11,85 +3.1 m/s--- 0
    17 Adanna Abusomwan HAC MC 11,85 +2.4 m/s--- 489
    18 Violet Willems AV Achille...MC Team 1 11,89 +2.4 m/s--- 483
    18 Tess Verbruggen STB MC 11,89 +3.3 m/s--- 483
    20 Milou Thielen Lopersgroe...Deurne MC 12,01 +2.9 m/s--- 466
    21 Dahnee Villerius AV Caesar MC 12,09 +3.1 m/s--- 455
    22 Ina Grabert Atletiek Leudal MC 12,12 +2.9 m/s--- 451
    23 Sarah Hermsen ATV Venray MC 12,18 +1.9 m/s--- 443
    24 Nathalie Pernot Atletiek Leudal MC 12,31 +2.9 m/s--- 0
    25 Annika Kroes AV Unitas MC 12,31 +2.4 m/s--- 426
    25 Elise van der Eerden AV Weert MC Team 1 12,31 +1.9 m/s--- 426
    27 Resy van Iersel AV `t Jasp...MC Team 1 12,44 +3.6 m/s12,75 0
    28 Eefje Helwegen Swift Atle...MC Team 2 12,45 +3.6 m/s12,54 408
    29 Tessa Hagedoren AV Unitas MC 12,51 +2.4 m/s--- 0
    30 Esmée Outjers AVON MC 12,65 +2.9 m/s--- 382
    31 Simone van Aerle HAC MC 12,65 +3.3 m/s--- 0
    32 Tara Goossens ATV Venray MC 12,75 +1.9 m/s--- 370
    32 Ying Dehing AVON MC 12,75 +2.9 m/s--- 370
    34 Sophie Nillesen AV `t Jasp...MC Team 2 12,82 +3.6 m/s13,15 361
    35 Maud Loven AV Weert MC Team 1 13,34 +1.9 m/s--- 301
    36 Simone Pape AV `t Jasp...MC Team 2 13,70 +3.3 m/s--- 261
    37 Esther Di Vincenzo AVON MC 14,50 +1.9 m/s--- 0
    38 Laura van Laere STB MC 14,99 +3.3 m/s--- 136
    Renee Greefkens ATV Venray MC DNS --- 0
    Bregje Naus AV Weert MC Team 1 DNS --- 0
    Fabiënne ...rtholomé STB MC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jette Winkelman AV `t Jasp...MC Team 1 2:36,09 --- 503
    2 Channelyn ...rosiussen HAC MC 2:36,10 --- 503
    3 Donna Vanwersch AV Achille...MC Team 1 2:40,12 2:50,00 468
    4 Denice Jacobs Scopias Atletiek MC 2:40,85 --- 462
    5 Jasmijn Gielen AV Unitas MC 2:41,78 --- 454
    6 Kirsten Maes AV Unitas MC 2:43,21 --- 442
    7 Vera Versteegen Scopias Atletiek MC 2:49,27 --- 395
    8 Renee Moers Atletiek M...tricht MC 2:49,58 --- 392
    9 Esmée Huijdts Atletiek M...tricht MC 2:50,19 --- 388
    10 Violet Willems AV Achille...MC Team 1 2:50,22 --- 387
    11 Vera Henning AV Achille...MC Team 1 2:52,58 --- 0
    12 Denise Vorsteveld Lopersgroe...Deurne MC 2:52,88 --- 368
    13 Esmee Donders ATV Venray MC 2:53,92 --- 360
    14 Naoki Hermans Swift Atle...MC Team 2 2:56,17 --- 345
    15 Tara Goossens ATV Venray MC 2:57,25 --- 337
    16 Aafke Wienen Atletiek Leudal MC 2:58,22 --- 330
    17 Fleur Hendriks Swift Atle...MC Team 1 2:58,32 --- 330
    18 Pien Postma ATV Venray MC 2:58,45 --- 0
    19 Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 3:01,79 --- 0
    20 Resy van Iersel AV `t Jasp...MC Team 1 3:07,36 --- 271
    21 Jasmijn Smid Atletiek M...tricht MC 3:07,46 --- 0
    22 Nathalie Pernot Atletiek Leudal MC 3:08,98 --- 261
    23 Sophie Halleen AV `t Jasp...MC Team 2 3:09,02 --- 261
    24 Kimmy Koerts Swift Atle...MC Team 1 3:11,26 --- 248
    25 Marloe Stroeken Swift Atle...MC Team 2 3:13,96 --- 232
    26 Nynke Janssen AV Weert MC Team 1 3:15,55 --- 223
    27 Ilse Donners AVON MC 3:20,20 --- 197
    28 Meike Schaap HAC MC 3:21,25 --- 191
    29 Merel Voncken AV Caesar MC 3:21,91 --- 188
    30 Esther Di Vincenzo AVON MC 3:22,83 --- 183
    31 Iris Gelissen AV Caesar MC 3:25,65 --- 168
    32 Laura van Laere STB MC 3:41,71 --- 92
    33 Maja Pniewska AV `t Jasp...MC Team 2 3:56,41 --- 31
    Floor Vervuren STB MC DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Demi Boom ATV Venray MC 13,51 +0.8 m/s--- 535
    2 Janna Doumpas AV `t Jasp...MC Team 1 13,72 +1.1 m/s13,55 514
    3 Madelief Vaessen Swift Atle...MC Team 1 14,47 +1.1 m/s14,12 446
    4 Jette Winkelman AV `t Jasp...MC Team 1 14,69 +1.1 m/s15,12 427
    5 Melissa Uranka AV Achille...MC Team 1 14,72 +1.1 m/s16,49 425
    6 Isa Bongers Atletiek Leudal MC 15,31 +1.8 m/s--- 377
    7 Puck Berendschot Atletiek M...tricht MC 15,73 -1.0 m/s--- 346
    8 Lisa Moulen AV Achille...MC Team 1 15,77 +0.3 m/s--- 343
    9 Nynke Janssen AV Weert MC Team 1 15,80 -0.9 m/s--- 341
    10 Eva Huirne AV Achille...MC Team 1 16,33 +0.0 m/s--- 0
    11 Anouk Terheijden HAC MC 16,35 +0.0 m/s--- 302
    12 Carolien Winiarska AV `t Jasp...MC Team 2 16,45 -0.9 m/s17,32 295
    13 Milou Thielen Lopersgroe...Deurne MC 16,53 +1.8 m/s--- 290
    13 Kimmy Koerts Swift Atle...MC Team 1 16,53 +1.1 m/s17,09 290
    15 Naoki Hermans Swift Atle...MC Team 2 16,54 +0.8 m/s--- 289
    16 Maud Loven AV Weert MC Team 1 16,56 -0.9 m/s--- 288
    17 Demy van der Spoel AV Unitas MC 16,62 +0.3 m/s--- 284
    18 Mila Barollo AV Weert MC Team 1 16,95 -0.9 m/s--- 0
    19 Tess Verbruggen STB MC 17,07 +1.8 m/s--- 255
    20 Marieke Kuppens Scopias Atletiek MC 17,33 +0.3 m/s--- 239
    21 Jill van de Vinne Scopias Atletiek MC 17,35 +0.3 m/s--- 238
    22 Simone Pape AV `t Jasp...MC Team 2 17,73 -0.9 m/s18,84 216
    23 Ilse Donners AVON MC 17,99 +0.8 m/s--- 201
    24 Maura Welten Lopersgroe...Deurne MC 18,00 +1.8 m/s--- 201
    25 Esmee Donders ATV Venray MC 18,19 +0.8 m/s--- 190
    26 Tida Cherif Atletiek M...tricht MC 18,32 -1.0 m/s--- 183
    27 Vera Simons Atletiek Leudal MC 18,45 +1.8 m/s--- 176
    28 Pien Postma ATV Venray MC 18,61 +0.8 m/s--- 0
    29 Fabiënne ...rtholomé STB MC 18,61 +0.0 m/s--- 168
    30 Annemijn v...der Hoorn AV Unitas MC 18,64 -1.0 m/s--- 166
    31 Merel Voncken AV Caesar MC 18,89 -1.0 m/s--- 153
    Denise Engel STB MC DNF --- 0

    Uitslagen 4 x 80m Meisjes Junior C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MC (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 42,30 660
    2 AV Unitas MC (4x80m) AV Unitas - MJC 4 42,55 649
    3 AV `t Jasper Sport MC Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 43,48 610
    4 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 43,68 602
    5 HAC MC (4x80m) HAC - MJC 4 43,88 594
    6 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,31 577
    7 AV Achilles Top MC Team 1 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 44,57 566
    8 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 44,74 560
    9 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 45,10 546
    10 AV Weert MC Team 1 (4x80m) AV Weert - MJC 4 46,73 486
    11 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 47,41 462
    12 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 47,46 461
    13 AV `t Jasper Sport MC Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 48,75 418
    14 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 4 50,62 359
    15 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 51,16 343
    16 AV Achilles Top MC Team 2 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 0 DNS 0
    16 AV Weert MC Team 2 (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    16 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Inge Schmit AV Achille...MC Team 1 23,33 21,96 367
    2 Jikke Kuijpers AV Caesar MC 21,76 --- 339
    3 Judith Verscheijden AV Weert MC Team 1 21,53 --- 335
    4 Sanne Dekker AV Achille...MC Team 1 20,67 21,83 0
    5 Ella Meuwissen Swift Atle...MC Team 1 20,55 --- 317
    6 Adanna Abusomwan HAC MC 19,57 --- 299
    7 Meike Vermeulen AV `t Jasp...MC Team 1 18,72 --- 283
    8 Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 18,67 --- 282
    9 Michelle Weyers AV Unitas MC 17,86 --- 266
    10 Meike Schaap HAC MC 17,64 --- 0
    11 Julie Heckers Atletiek M...tricht MC 15,32 --- 214
    12 Iris Gelissen AV Caesar MC 14,81 --- 0
    13 Floor Blom Atletiek Leudal MC 14,64 --- 199
    14 Alice Leijssen ATV Venray MC 14,54 --- 197
    15 Djaleeza Matauseja Atletiek M...tricht MC 13,84 --- 0
    16 Kim Dörenberg STB MC 13,84 --- 181
    17 Demy van der Spoel AV Unitas MC 13,69 --- 0
    18 Inez Konings Atletiek Leudal MC 13,65 --- 0
    19 Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 13,57 --- 0
    20 Isa Nadi Lopersgroe...Deurne MC 13,17 --- 166
    21 Imke Erens STB MC 10,47 --- 0
    22 Maja Pniewska AV `t Jasp...MC Team 2 6,49 --- 0
    Bregje Naus AV Weert MC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Demi Boom ATV Venray MC 10,26 --- 535
    2 Ella Meuwissen Swift Atle...MC Team 1 9,35 --- 491
    3 Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 9,31 --- 489
    4 Janna Doumpas AV `t Jasp...MC Team 1 8,98 --- 472
    5 Inge Schmit AV Achille...MC Team 1 8,53 8,90 449
    6 Kim Dörenberg STB MC 8,41 --- 443
    7 Lisa Dekker AV Achille...MC Team 1 8,31 6,90 0
    8 Jikke Kuijpers AV Caesar MC 8,29 --- 437
    9 Meike Schaap HAC MC 8,25 --- 434
    10 Elise van der Eerden AV Weert MC Team 1 7,75 --- 408
    11 Simone van Aerle HAC MC 7,47 --- 0
    12 Alyssa Heuts AV Caesar MC 7,45 --- 0
    13 Isa Nadi Lopersgroe...Deurne MC 7,03 --- 367
    14 Eefje Helwegen Swift Atle...MC Team 2 6,90 7,14 360
    15 Myrthe Zwart Scopias Atletiek MC 6,63 --- 0
    16 Resy van Iersel AV `t Jasp...MC Team 1 6,31 --- 0
    17 Aaliyah Matauseja Atletiek M...tricht MC 6,29 --- 324
    17 Kirsten Maes AV Unitas MC 6,29 --- 324
    19 Sophie Nillesen AV `t Jasp...MC Team 2 5,91 --- 300
    20 Inez Konings Atletiek Leudal MC 5,85 --- 297
    21 Alice Leijssen ATV Venray MC 5,46 --- 0
    21 Vera Simons Atletiek Leudal MC 5,46 --- 0
    23 Esmée Outjers AVON MC 5,28 --- 260
    24 Annemijn v...der Hoorn AV Unitas MC 5,17 --- 0
    25 Imke Erens STB MC 5,16 --- 0
    26 Jasmijn Smid Atletiek M...tricht MC 5,08 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Demi Boom ATV Venray MC 1,70 --- 779
    2 Anke Mols AV Achille...MC Team 1 1,50 1,55 623
    3 Eva Huirne AV Achille...MC Team 1 1,40 1,40 0
    4 Amy Brendel AV Unitas MC 1,40 --- 541
    5 Tara Goossens ATV Venray MC 1,35 --- 0
    6 Carolien Winiarska AV `t Jasp...MC Team 2 1,35 --- 499
    7 Sophie Halleen AV `t Jasp...MC Team 2 1,35 --- 0
    7 Nina van de Ven AV Unitas MC 1,35 --- 0
    9 Mila Barollo AV Weert MC Team 1 1,35 1,35 499
    9 Denice Jacobs Scopias Atletiek MC 1,35 --- 499
    11 Julie van de Wal Swift Atle...MC Team 1 1,35 1,35 0
    12 Madelief Vaessen Swift Atle...MC Team 1 1,35 1,30 499
    13 Mette de Haas AV `t Jasp...MC Team 1 1,30 --- 462
    13 Dahnee Villerius AV Caesar MC 1,30 --- 462
    13 Ina Grabert Atletiek Leudal MC 1,30 --- 462
    16 Judith Verscheijden AV Weert MC Team 1 1,30 --- 0
    17 Fabiënne ...rtholomé STB MC 1,25 --- 426
    18 Meike Vermeulen AV `t Jasp...MC Team 1 1,20 --- 0
    18 Manon van Rooij Atletiek Leudal MC 1,20 --- 0
    20 Ilse Donners AVON MC 1,20 --- 389
    20 Anouk Terheijden HAC MC 1,20 --- 389
    22 Tida Cherif Atletiek M...tricht MC 1,15 --- 352
    23 Maura Welten Lopersgroe...Deurne MC 1,10 --- 316
    Guusje Vrolijks Atletiek M...tricht MC NM --- 0
    Jill van de Vinne Scopias Atletiek MC DNS --- 0
    Denise Engel STB MC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Anouk Rensink AV Unitas MC 4,93 +1.7 m/s--- 607
    2 Channelyn ...rosiussen HAC MC 4,47 +1.3 m/s--- 512
    3 Sara Van de Putten Lopersgroe...Deurne MC 4,45 +1.8 m/s--- 508
    4 Birgit Olislagers Atletiek M...tricht MC 4,42 +0.5 m/s--- 502
    5 Michelle Weyers AV Unitas MC 4,24 -0.5 m/s--- 0
    6 Naoki Hermans Swift Atle...MC Team 2 4,24 +1.9 m/s--- 466
    7 Julia van Dijk AV `t Jasp...MC Team 1 4,22 +1.6 m/s4,37 462
    8 Marieke Kuppens Scopias Atletiek MC 4,18 +1.8 m/s--- 454
    9 Anke Mols AV Achille...MC Team 1 4,12 +1.0 m/s3,96 442
    10 Floor Blom Atletiek Leudal MC 3,95 +0.3 m/s--- 408
    11 Aafke Wienen Atletiek Leudal MC 3,92 +2.6 m/s--- 0
    12 Mette de Haas AV `t Jasp...MC Team 1 3,87 +0.3 m/s--- 0
    13 Renee Moers Atletiek M...tricht MC 3,86 +1.6 m/s--- 0
    14 Mila Barollo AV Weert MC Team 1 3,76 +1.2 m/s--- 370
    14 Fleur Hendriks Swift Atle...MC Team 1 3,76 -0.6 m/s--- 370
    16 Sarah Hermsen ATV Venray MC 3,70 +2.2 m/s--- 358
    17 Noor Wishaupt AV Caesar MC 3,69 +1.2 m/s--- 356
    18 Floor Vervuren STB MC 3,62 -0.7 m/s--- 342
    19 Kimmy Koerts Swift Atle...MC Team 1 3,62 -0.4 m/s--- 0
    20 Alyssa Heuts AV Caesar MC 3,56 +1.1 m/s--- 0
    21 Ying Dehing AVON MC 3,53 -0.6 m/s--- 324
    22 Simone van Aerle HAC MC 3,53 +1.7 m/s--- 0
    22 Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 3,53 +1.2 m/s--- 0
    24 Denise Vorsteveld Lopersgroe...Deurne MC 3,40 +0.5 m/s--- 0
    25 Maja Pniewska AV `t Jasp...MC Team 2 2,94 +0.5 m/s--- 206
    26 Laura van Laere STB MC 2,81 +2.1 m/s--- 0
    27 Marloe Stroeken Swift Atle...MC Team 2 2,48 -0.6 m/s--- 0
    Renee Greefkens ATV Venray MC DNS --- 0
    Bregje Naus AV Weert MC Team 1 DNS --- 0
    Anne Kuijpers AVON MC DNS --- 0