• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 HAC JD Team 1 HAC - JJD
    Begeleider: Jan Crooijmans
    7 4998
    2 AV Unitas JD Team 2 AV Unitas - JJD
    Begeleider: Herman Visser
    Jurylid: Maeve Zuijlen
    9 4812
    3 AV Weert JD Team 1 AV Weert - JJD
    Begeleider: Carlijn Rekmans, Bregje Crolla & Roel Meeuwissen
    Jurylid: Lisa Jacobs (voor jongens team 1 & 2)
    7 4205
    4 Swift Atletiek JD Swift Atletiek - JJD
    Begeleider: Driek Sampers
    6 4105
    5 AV Unitas JD Team 1 AV Unitas - JJD
    Begeleider: Glenn Boessen
    Jurylid: Maeve Zuijlen
    8 4064
    6 AV Achilles Top JD AV Achilles Top - JJD
    Begeleider: Bas Mols
    Jurylid: Birgit Mols
    5 3782
    7 Scopias Atletiek JD Scopias Atletiek - JJD
    Begeleider: Hans Faassen
    Jurylid: Michel Grijseels
    7 3414
    8 Atletiek Maastricht JD Atletiek Maastricht - JJD
    Begeleider: Tos Berendschot
    Jurylid: Marc van den Heuvel
    6 2992
    9 AV Weert JD Team 2 AV Weert - JJD
    Begeleider: Bregje Crolla, Carlijn Rekmans & Roel Meeuwissen
    Jurylid: Lisa Jacobs (net zoals bij jongens D team 1)
    5 2845
    10 HAC JD Team 2 HAC - JJD
    Begeleider: Jan Crooijmans
    7 2630
    11 AV `t Jasper Sport JD Team 2 AV `t Jasper Sport - JJD
    Begeleider: Luc van Lierop
    4 2267
    12 ATV Venray JD ATV Venray - JJD
    Begeleider: Lex Biessels
    4 2108
    13 STB JD STB - JJD
    Begeleider: Dinand Radstake
    Jurylid: John Reijnen
    3 1171
    14 AV `t Jasper Sport JD Team 1 AV `t Jasper Sport - JJD
    Begeleider: Luc van Lierop
    4 1086
    15 AVON JD AVON - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Danièl Castro AV Unitas JD Team 1 11,18 +1.8 m/s--- 589
    2 Arthur van Ekert HAC JD Team 1 11,76 +3.8 m/s12,15 501
    3 Dion Eijssen AV Unitas JD Team 2 11,83 +0.0 m/s--- 491
    4 Bart van Mierlo HAC JD Team 1 11,88 +3.8 m/s12,00 484
    5 Jeroen Hoogendoorn AV Unitas JD Team 1 12,06 +1.8 m/s--- 459
    6 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 12,21 +1.8 m/s--- 0
    7 Rens Jacobs AV Weert JD Team 1 12,24 +4.0 m/s--- 435
    8 Kai Goertz Swift Atletiek JD 12,28 +4.2 m/s12,82 430
    9 Liam Haze...ff Heeres AV Achilles Top JD 12,30 +0.0 m/s--- 427
    10 Cedric Smits AV Unitas JD Team 2 12,31 +0.0 m/s--- 426
    11 Nick de Gelder HAC JD Team 2 12,46 +0.0 m/s--- 406
    12 Tristan van Olffen AV Weert JD Team 1 12,55 +4.0 m/s--- 395
    13 Noud Bos AV Weert JD Team 2 12,62 +4.0 m/s--- 386
    14 Falco Aarts Atletiek M...tricht JD 12,68 +2.8 m/s--- 379
    15 Sasha Vehmendahl AV Unitas JD Team 2 12,77 +0.0 m/s--- 0
    16 Max van Minnen ATV Venray JD 13,17 +4.2 m/s--- 320
    16 Luuk Hendriksen Scopias Atletiek JD 13,17 +2.8 m/s--- 320
    18 Wouter van Asten AV `t Jasp...JD Team 2 13,18 +3.8 m/s12,08 319
    19 Liam Ernst Scopias Atletiek JD 13,19 +2.8 m/s--- 318
    20 Jordy Soer AV Weert JD Team 2 13,24 +4.0 m/s--- 312
    21 Dennis Jager HAC JD Team 2 13,30 +1.8 m/s--- 305
    22 Stefan Clercx AV `t Jasp...JD Team 1 13,50 +4.2 m/s--- 283
    23 Stijn Gerritsen AV Weert JD Team 1 13,60 +4.0 m/s--- 0
    24 Sam Eijkenboom AV Achilles Top JD 13,69 +3.8 m/s12,81 263
    25 Jay-jay van Ierland Atletiek M...tricht JD 14,01 +2.8 m/s--- 229
    26 Stijn Wolfhagen Swift Atletiek JD 14,11 +3.8 m/s9,36 219
    27 Bjorn Bartholomé STB JD 14,50 +0.0 m/s--- 181
    28 Olaf Neijnens Swift Atletiek JD 14,52 +3.8 m/s12,50 0
    29 Lars van der Zanden HAC JD Team 2 14,53 +1.8 m/s--- 0
    30 Martijn Geurts Scopias Atletiek JD 15,39 +2.8 m/s--- 0
    Joep van Schaik ATV Venray JD DNS --- 0
    Boris Cup ATV Venray JD DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dion Eijssen AV Unitas JD Team 2 3:23,57 --- 521
    2 Carlo Schoonen HAC JD Team 1 3:23,68 3:40,83 521
    3 Falco Aarts Atletiek M...tricht JD 3:25,07 --- 511
    4 Mischa Hermans AV Unitas JD Team 2 3:25,16 --- 511
    5 Luc Stappers HAC JD Team 1 3:28,24 3:21,15 491
    6 Liam Ernst Scopias Atletiek JD 3:29,77 --- 481
    7 Tijn Meuwissen AV Weert JD Team 1 3:31,31 --- 471
    8 Danièl Castro AV Unitas JD Team 1 3:34,38 --- 453
    9 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 3:38,11 3:31,65 0
    10 Lenny Hermans AV Unitas JD Team 1 3:44,37 --- 395
    11 Stijn Wolfhagen Swift Atletiek JD 3:46,36 3:40,00 384
    12 Teun van Dijk AV `t Jasp...JD Team 2 3:47,15 --- 380
    13 Sjoerd Hodiamont AV Unitas JD Team 2 3:47,44 --- 0
    14 Teun Nagel AV `t Jasp...JD Team 1 3:48,50 4:01,54 373
    15 Tristan van Olffen AV Weert JD Team 1 3:48,87 --- 371
    16 Ruben Hermans Atletiek M...tricht JD 3:51,63 --- 356
    17 Olaf Neijnens Swift Atletiek JD 3:52,11 3:40,00 354
    18 Jip van den Heuvel Atletiek M...tricht JD 3:52,96 --- 0
    19 Max van Minnen ATV Venray JD 3:55,54 --- 337
    20 Levi Slangen AV Achilles Top JD 3:59,20 --- 319
    21 Sierd Coppen AV Weert JD Team 1 4:01,72 --- 0
    22 Casper Kunowski AV Unitas JD Team 1 4:05,65 --- 0
    23 Sam Eijkenboom AV Achilles Top JD 4:06,27 4:09,46 285
    24 Noud Bos AV Weert JD Team 2 4:10,76 --- 265
    25 Wytze Hepburn Scopias Atletiek JD 4:11,52 --- 262
    26 Martijn Geurts Scopias Atletiek JD 4:11,88 --- 0
    27 Lars van der Zanden HAC JD Team 2 4:12,96 --- 256
    28 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 4:39,93 --- 150
    29 Roel van Engeland HAC JD Team 2 4:48,69 --- 0
    Stefan Clercx AV `t Jasp...JD Team 1 DNF --- 0
    Jorn Scheeren STB JD DNF --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Thijmen Poels ATV Venray JD 14,67 +2.6 m/s--- 429
    2 Luc Stappers HAC JD Team 1 15,46 +2.6 m/s16,70 366
    3 Mischa Hermans AV Unitas JD Team 2 16,52 +1.2 m/s--- 291
    4 Teun van Dijk AV `t Jasp...JD Team 2 16,59 +2.6 m/s16,82 286
    5 Jeroen Hoogendoorn AV Unitas JD Team 1 17,34 +1.2 m/s--- 239
    6 Sierd Coppen AV Weert JD Team 1 17,37 +4.7 m/s--- 237
    6 Arthur van Ekert HAC JD Team 1 17,37 +2.6 m/s16,56 237
    8 Luc van Veldhoven AV Weert JD Team 1 17,47 +4.7 m/s--- 231
    9 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 17,52 +1.2 m/s--- 0
    10 Sasha Vehmendahl AV Unitas JD Team 2 17,62 +1.2 m/s--- 222
    11 Tom Schmit AV Achilles Top JD 18,00 +3.7 m/s--- 201
    12 Tijn Meuwissen AV Weert JD Team 1 18,11 +4.7 m/s--- 0
    13 Mees Van den Putte AV Weert JD Team 2 18,12 +3.0 m/s--- 194
    14 Kasper Wessels AV Unitas JD Team 1 18,14 +1.2 m/s--- 193
    15 Xander Bosman Scopias Atletiek JD 18,17 +1.2 m/s--- 191
    16 Lucas Koolen AV Achilles Top JD 18,29 +3.7 m/s--- 185
    17 Dennis Jager HAC JD Team 2 18,30 +1.2 m/s--- 184
    18 Noud Bos AV Weert JD Team 2 18,31 +4.7 m/s--- 184
    19 Rick Faassen Scopias Atletiek JD 18,51 +3.0 m/s--- 173
    20 Teun Nagel AV `t Jasp...JD Team 1 18,58 +1.2 m/s--- 169
    21 Jamie Koolen Swift Atletiek JD 18,85 +3.7 m/s--- 155
    22 Olaf Neijnens Swift Atletiek JD 19,27 +3.7 m/s--- 134
    23 Wytze Hepburn Scopias Atletiek JD 19,78 +3.0 m/s--- 0
    24 Marijn ten Thije AV `t Jasp...JD Team 2 19,87 +2.6 m/s19,36 106
    25 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 20,39 +1.2 m/s--- 83
    26 Jay-jay van Ierland Atletiek M...tricht JD 23,42 +3.0 m/s--- 0
    Nick de Gelder HAC JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Carlo Schoonen HAC JD Team 1 38,88 37,70 624
    2 Matyas Kerekgyarto Swift Atletiek JD 34,38 30,59 561
    3 Goos Meuwissen Swift Atletiek JD 30,22 31,38 0
    4 Pim Visser AV Unitas JD Team 2 26,19 --- 434
    5 Stijn Vootz AV Unitas JD Team 2 25,29 --- 0
    6 Tijn Meuwissen AV Weert JD Team 1 23,19 --- 383
    7 Rick Faassen Scopias Atletiek JD 23,06 --- 380
    8 Jasper Koot AV Unitas JD Team 1 21,86 --- 359
    9 Jasper van de Goor AV Weert JD Team 2 17,98 --- 285
    10 Xander Bosman Scopias Atletiek JD 17,45 --- 0
    11 Jouri Strijbosch AV `t Jasp...JD Team 2 17,32 --- 271
    12 Lucas Koolen AV Achilles Top JD 17,23 --- 269
    13 Jelle Poeze Atletiek M...tricht JD 16,54 --- 255
    14 Rens Jacobs AV Weert JD Team 1 16,31 --- 0
    15 Viggo Seerden AV Weert JD Team 2 16,12 --- 0
    16 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 14,93 --- 0
    17 Kasper Wessels AV Unitas JD Team 1 12,89 --- 0
    18 Tom Weegels STB JD 12,17 --- 156
    19 Joep van Schaik ATV Venray JD 10,76 --- 121
    19 Roel van Engeland HAC JD Team 2 10,76 --- 121
    21 Joost Claassen HAC JD Team 2 10,16 --- 0
    22 Cas van der Spek AV `t Jasp...JD Team 1 8,31 --- 53
    23 Ilja Schoenmakers Atletiek M...tricht JD 7,43 --- 0
    Boris Cup ATV Venray JD DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Matyas Kerekgyarto Swift Atletiek JD 12,03 12,81 615
    2 Tom Schmit AV Achilles Top JD 8,96 8,95 471
    3 Milo Hanssen AV Unitas JD Team 2 8,28 --- 436
    4 Marijn Zandbergen AV Weert JD Team 1 7,72 --- 406
    5 Stijn Vootz AV Unitas JD Team 2 7,10 --- 0
    6 Thijmen Poels ATV Venray JD 6,91 --- 360
    7 Jasper van...udheusden HAC JD Team 1 6,77 --- 352
    8 Bart van Mierlo HAC JD Team 1 6,66 --- 0
    9 Casper Kunowski AV Unitas JD Team 1 6,56 --- 340
    10 Rick Faassen Scopias Atletiek JD 6,52 --- 338
    11 Stijn Gerritsen AV Weert JD Team 1 5,78 --- 0
    12 Joost Claassen HAC JD Team 2 5,55 --- 278
    13 Tom Weegels STB JD 5,42 --- 269
    14 Jelle Poeze Atletiek M...tricht JD 5,40 --- 268
    15 Max van Minnen ATV Venray JD 5,26 --- 0
    16 Roel van Engeland HAC JD Team 2 5,20 --- 0
    17 Tobias van der Hoorn AV Unitas JD Team 1 4,92 --- 0
    18 Jamie Koolen Swift Atletiek JD 4,90 --- 0
    19 Jorn Scheeren STB JD 4,74 --- 0
    20 Viggo Seerden AV Weert JD Team 2 4,62 --- 215
    21 Jouri Strijbosch AV `t Jasp...JD Team 2 4,48 --- 205
    22 Liam Ernst Scopias Atletiek JD 4,23 --- 0
    23 Pepijn Schmitz AV `t Jasp...JD Team 1 3,18 --- 104
    Jay-jay van Ierland Atletiek M...tricht JD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Thijmen Poels ATV Venray JD 1,40 --- 541
    1 Milo Hanssen AV Unitas JD Team 2 1,40 --- 541
    3 Tom Schmit AV Achilles Top JD 1,35 1,40 499
    3 Luc van Veldhoven AV Weert JD Team 1 1,35 --- 499
    3 Luc Stappers HAC JD Team 1 1,35 1,45 499
    6 Sjoerd Hodiamont AV Unitas JD Team 2 1,25 --- 0
    6 Jasper van...udheusden HAC JD Team 1 1,25 --- 0
    8 Ruben Hermans Atletiek M...tricht JD 1,20 --- 389
    8 Lenny Hermans AV Unitas JD Team 1 1,20 --- 389
    10 Marijn Zandbergen AV Weert JD Team 1 1,20 --- 0
    11 Jorn Scheeren STB JD 1,20 --- 389
    12 Mees Van den Putte AV Weert JD Team 2 1,15 --- 352
    12 Kars Reijnen HAC JD Team 2 1,15 --- 352
    12 Jamie Koolen Swift Atletiek JD 1,15 --- 352
    15 Riks Pollen Scopias Atletiek JD 1,10 --- 316
    Ilja Schoenmakers Atletiek M...tricht JD NM --- 0
    Cas van der Spek AV `t Jasp...JD Team 1 NM --- 0
    Marijn ten Thije AV `t Jasp...JD Team 2 NM --- 0
    Tobias van der Hoorn AV Unitas JD Team 1 NM --- 0
    Lars van der Zanden HAC JD Team 2 NM --- 0
    Luuk Hendriksen Scopias Atletiek JD NM --- 0
    Bjorn Bartholomé STB JD NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Cedric Smits AV Unitas JD Team 2 4,10 +1.4 m/s--- 438
    2 Goos Meuwissen Swift Atletiek JD 4,04 +1.9 m/s4,00 426
    3 Carlo Schoonen HAC JD Team 1 4,03 +2.4 m/s--- 424
    4 Liam Haze...ff Heeres AV Achilles Top JD 3,90 +0.8 m/s--- 398
    5 Riks Pollen Scopias Atletiek JD 3,87 +2.1 m/s--- 392
    6 Kai Goertz Swift Atletiek JD 3,78 -1.1 m/s3,31 0
    7 Levi Slangen AV Achilles Top JD 3,72 +3.3 m/s3,53 0
    8 Jordy Soer AV Weert JD Team 2 3,64 +1.1 m/s--- 346
    9 Jasper van de Goor AV Weert JD Team 2 3,62 +2.4 m/s--- 0
    10 Wouter van Asten AV `t Jasp...JD Team 2 3,55 +1.0 m/s--- 328
    11 Xander Bosman Scopias Atletiek JD 3,53 +1.7 m/s--- 0
    12 Tristan van Olffen AV Weert JD Team 1 3,44 +2.0 m/s--- 306
    13 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 3,40 +0.6 m/s--- 0
    14 Kasper Wessels AV Unitas JD Team 1 3,24 +1.3 m/s--- 266
    15 Jip van den Heuvel Atletiek M...tricht JD 3,18 +1.3 m/s--- 254
    16 Stijn Gerritsen AV Weert JD Team 1 2,90 +1.2 m/s--- 0
    17 Joost Claassen HAC JD Team 2 2,81 +1.1 m/s--- 180
    18 Bjorn Bartholomé STB JD 2,79 +1.0 m/s--- 176
    19 Ilja Schoenmakers Atletiek M...tricht JD 2,73 +1.5 m/s--- 0
    20 Tom Weegels STB JD 2,70 +1.4 m/s--- 0
    21 Pepijn Schmitz AV `t Jasp...JD Team 1 1,83 +1.3 m/s--- 0
    Joep van Schaik ATV Venray JD DNS --- 0
    Boris Cup ATV Venray JD DNS --- 0
    Jesse IJzerman AV Unitas JD Team 1 DNS --- 0
    Malte Cremers AV Unitas JD Team 2 DNS --- 0
    Kars Reijnen HAC JD Team 2 DNS --- 0