Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2016]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Shaquille Haverkamp AV Gouda Mannen 11,09 -0.7 m/s10,90 783
2 Loic Wondel Rotterdam ...ek Mannen 11,24 -0.7 m/s11,03 747
3 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 11,35 -0.7 m/s11,17 722
4 Enrico van Luijk Rotterdam ...ek Mannen 11,35 -0.7 m/s11,23 0
5 Jarno Beuving Climax Mannen 11,47 -0.7 m/s11,30 694
6 Stefan Scholte AV Haarlem Mannen 11,61 -0.7 m/s11,21 663
7 Thomas Reijnders Altis Mannen 11,65 -0.7 m/s11,45 654
8 Hilbrand Wouters AV Triathlon Mannen 11,69 -0.7 m/s11,41 646
9 Nordin El Faresi KAV Holland Mannen 11,76 -0.7 m/s11,69 631
10 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 11,78 -0.7 m/s11,50 626
11 Levi van Agthoven AV Clytoneus Mannen 11,84 -0.4 m/s11,75 614
12 Jelle Meerman AV Fortuna Mannen 11,91 -0.7 m/s11,53 0
13 Joppe Stokvis AV Triathlon Mannen 11,97 -0.7 m/s11,66 0
14 Vincent S...niedewind AV De Spar...an Mannen 12,00 -0.4 m/s11,70 581
15 Alberto Biswane AV Olympus...70 Mannen 12,01 -0.4 m/s11,70 578
16 Kars van der Gragt AV Hylas Mannen 12,04 -0.3 m/s11,85 0
17 Nebbel El Faresi KAV Holland Mannen 12,05 -0.4 m/s11,71 0
18 Richard Assendelft AV De Spar...an Mannen 12,06 -0.4 m/s11,70 0
19 Pim Pauel AV Haarlem Mannen 12,13 -0.3 m/s11,80 0
19 Alexander Kirkels AV Gouda Mannen 12,13 -0.4 m/s11,75 0
21 Brent van de Blaak Climax Mannen 12,14 -0.3 m/s11,92 0
22 Kevin Philipsen AV Olympus...70 Mannen 12,60 -0.3 m/s12,20 0
23 Thijmen Klaarenbeek Altis Mannen 12,96 -0.3 m/s12,51 0
24 Kenneth Moerenhout AV Clytoneus Mannen 12,99 -0.3 m/s--- 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Mannen 22,57 -0.1 m/s22,51 783
2 Job Wiltink KAV Holland Mannen 22,61 -0.1 m/s22,99 779
3 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 22,62 -0.1 m/s22,80 778
4 Lex Bolderheij Rotterdam ...ek Mannen 22,94 -0.1 m/s22,98 746
5 Jarno Beuving Climax Mannen 23,06 -0.1 m/s23,00 734
6 Levi van Agthoven AV Clytoneus Mannen 23,12 -0.1 m/s23,02 728
7 Paul vd Gragt AV Hylas Mannen 23,14 -0.1 m/s23,02 0
8 Hilbrand Wouters AV Triathlon Mannen 23,22 -0.1 m/s23,69 718
9 Jurgen van der Zwet AV De Spar...an Mannen 23,30 -0.1 m/s23,71 710
10 Pim Pauel AV Haarlem Mannen 23,41 -0.1 m/s23,50 700
10 Thomas Reijnders Altis Mannen 23,41 -0.1 m/s23,88 700
12 Nebbel El Faresi KAV Holland Mannen 23,53 -0.1 m/s23,32 0
13 Brent van de Blaak Climax Mannen 23,56 -0.1 m/s24,00 0
14 Niko Zuidema AV Olympus...70 Mannen 23,72 -0.1 m/s23,67 670
15 Jose Pere...do Freire Rotterdam ...ek Mannen 23,91 -0.1 m/s--- 0
16 Wim Vonk AV Triathlon Mannen 24,03 -0.1 m/s24,92 0
17 Rick Veltman AV Gouda Mannen 24,63 -0.1 m/s24,50 588
18 Davian Kerkhof AV Fortuna Mannen 24,81 -0.1 m/s24,85 0
19 Jelle van der Zon AV De Spar...an Mannen 25,03 -0.1 m/s24,35 0
20 Thijmen Klaarenbeek Altis Mannen 25,49 -0.1 m/s25,29 0
21 Kenneth Moerenhout AV Clytoneus Mannen 25,69 -0.1 m/s--- 0
22 Quinten de Brabander AV Olympus...70 Mannen 26,16 -0.1 m/s27,09 0
Stefan Scholte AV Haarlem Mannen DNS 22,69 0
Shaquille Haverkamp AV Gouda Mannen DNS 22,25 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jurgen Wielart AV Haarlem Mannen 48,58 45,83 871
2 Dimitri Julliet Rotterdam ...ek Mannen 49,61 49,69 823
3 Vester van...eijningen KAV Holland Mannen 49,81 48,28 814
4 Anthony Rasmijn Rotterdam ...ek Mannen 51,26 48,90 0
5 Sem Verweij AV Hylas Mannen 51,67 51,32 733
6 Jelle Meerman AV Fortuna Mannen 52,16 50,61 712
7 Niko Zuidema AV Olympus...70 Mannen 52,51 50,22 698
8 Tijs Wijkamp Altis Mannen 52,93 51,25 681
9 Gijs Straver AV Clytoneus Mannen 53,94 52,50 642
10 Rik Hanswijk Climax Mannen 54,48 53,20 621
11 Cosmo van Berkel AV Gouda Mannen 54,94 52,00 604
12 Reinder Prince AV Triathlon Mannen 54,98 54,51 602
13 Jelle Harpenau AV Hylas Mannen 55,89 51,00 0
14 Karel Peterse AV De Spar...an Mannen 56,39 52,89 551
15 Thomas van...er Vooren AV Triathlon Mannen 57,92 55,22 0
15 Steven Oosterkamp AV De Spar...an Mannen 57,92 55,18 0
17 Marijn Michels Altis Mannen 58,63 54,32 0
18 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 59,01 --- 0
Hidde Koot KAV Holland Mannen DNS 50,26 0
Kevin Philipsen AV Olympus...70 Mannen DNS 56,00 0
Tim Bluekens Climax Mannen DNS 50,56 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom de Gelder AV Olympus...70 Mannen 1:55,73 1:55,53 824
2 Jeroen Bakker AV Triathlon Mannen 1:56,65 1:57,26 807
3 Jeroen Swinkels AV Hylas Mannen 1:57,65 1:55,85 789
4 Bob den Hartigh AV Fortuna Mannen 1:57,78 1:59,00 787
5 Chris van Hensbergen KAV Holland Mannen 2:01,74 1:57,00 718
6 Koen van der Meijden Rotterdam ...ek Mannen 2:02,47 1:59,70 706
7 Thijmen Dofferhoff AV De Spar...an Mannen 2:03,49 2:01,62 689
8 Lucas Nieuweboer KAV Holland Mannen 2:04,30 1:58,00 0
9 Cosmo van Berkel AV Gouda Mannen 2:05,62 2:00,00 655
10 Marc Roes AV Clytoneus Mannen 2:07,23 2:09,21 630
11 Remco Bruin AV Hylas Mannen 2:07,94 2:03,00 0
12 Joost de Kleuver Climax Mannen 2:09,21 2:06,26 600
13 Daan Oppenhuis AV Haarlem Mannen 2:09,73 2:06,63 592
14 Sjoerd Veenma Altis Mannen 2:10,20 2:09,12 585
15 Robin van de Mast Altis Mannen 2:16,11 2:12,95 0
16 Jelle Hanswijk Climax Mannen 2:17,45 2:02,22 0
17 Alex van Noort AV De Spar...an Mannen 2:18,00 2:09,30 0
18 Jonathan Dol AV Gouda Mannen 2:19,48 2:15,00 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Wiggers AV Haarlem Mannen 14:51,47 13:38,00 859
2 Christiaan...Bosselaar KAV Holland Mannen 15:28,83 14:54,00 778
3 Mathias Meijer Climax Mannen 15:33,14 15:25,00 769
4 David Hemstede Climax Mannen 15:42,67 15:15,00 0
5 Pieter Bakx Rotterdam ...ek Mannen 15:44,37 15:45,00 747
6 Tristan Valkenburg AV Olympus...70 Mannen 15:58,49 16:00,00 719
7 Constant Huiszoon AV Triathlon Mannen 16:06,23 15:50,00 704
8 Habtom Okbamichael Rotterdam ...ek Mannen 16:27,52 15:50,00 0
9 Ferdy van der Heide AV Hylas Mannen 16:32,48 16:45,00 655
10 Erwin Sparreboom AV Olympus...70 Mannen 16:43,23 16:05,00 0
11 Frank Schotman AV Gouda Mannen 16:47,47 16:30,00 628
12 Davey Kaak AV De Spar...an Mannen 16:50,12 17:12,30 623
13 Sjoerd Veenma Altis Mannen 16:55,84 16:34,00 613
14 Tim Valentijn AV Clytoneus Mannen 17:07,06 16:20,00 594
15 Zeb Beelen AV De Spar...an Mannen 17:17,03 17:44,90 0
16 Rik Wolswinkel Altis Mannen 17:18,69 16:40,00 0
17 Matthijs Riemens AV Fortuna Mannen 18:23,64 17:40,00 474
Daan Oppenhuis AV Haarlem Mannen DNS 16:33,00 0
Bob den Hartigh AV Fortuna Mannen DNS --- 0
Lucas Nieuweboer KAV Holland Mannen DNF 14:51,00 0
Michel Riemersma AV Triathlon Mannen DNF 15:50,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Stefan Nieuwland Climax Mannen 14,39 +0.3 m/s14,20 916
2 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 15,46 +0.3 m/s15,08 801
3 Niko Zuidema AV Olympus...70 Mannen 15,69 +0.3 m/s15,30 778
4 Floris de Boer AV Gouda Mannen 16,01 +0.3 m/s15,75 748
5 Paul vd Gragt AV Hylas Mannen 16,10 +0.3 m/s15,42 740
6 Martijn Hoogewerf KAV Holland Mannen 16,18 +0.3 m/s15,91 732
7 Ronald Meijer Altis Mannen 16,55 +0.8 m/s15,95 699
8 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 16,64 +1.4 m/s17,20 691
9 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem Mannen 16,76 +0.8 m/s16,78 681
10 Thijs Ros AV Clytoneus Mannen 17,13 +0.8 m/s17,00 650
11 Lennart Teunissen Altis Mannen 17,16 +0.8 m/s16,50 0
12 Tim Hoogenboom AV Olympus...70 Mannen 17,62 +1.4 m/s--- 0
13 Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen 18,30 +1.4 m/s18,10 561
14 Daniël Oldenstam AV Fortuna Mannen 18,53 +1.4 m/s18,50 0
15 Jesse Verdoes AV De Spar...an Mannen 19,45 +1.4 m/s17,10 483
Tom Vonk AV De Spar...an Mannen DNS 16,46 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:01,29 917
2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:02,60 895
3 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 2:03,44 881
3 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:03,44 881
5 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:04,29 867
6 AV De Spartaan Mannen (Zweedse) AV De Spartaan - Msen 4 2:07,28 820
7 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:07,94 810
8 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:08,13 807
9 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:08,85 797
10 AV Triathlon Mannen (Zweedse) AV Triathlon - Msen 4 2:10,39 774
11 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:10,63 770
12 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:12,01 751



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Kik van Swol AV Hylas Mannen 12,06 12,22 12,35 12,35 12,20 623
2 Freek Tie...enesteege AV Clytoneus Mannen 11,22 11,75 11,87 11,30 11,87 --- 591
3 Bram Westland AV Hylas Mannen X 10,98 11,74 X 11,74 13,50 0
4 Ronald Meijer Altis Mannen 10,87 11,69 11,64 11,38 11,69 --- 579
5 Davey Beuving Climax Mannen 10,71 11,00 10,81 10,70 11,00 12,50 532
6 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 10,87 10,59 10,92 10,99 10,99 11,43 531
7 Tom Hoekema AV De Spar...an Mannen 10,46 10,65 10,95 10,95 --- 528
8 Geoffrey van Dipten Climax Mannen 10,86 10,60 10,67 X 10,86 11,50 0
9 Peter Markwat AV Haarlem Mannen 10,82 10,72 10,45 10,52 10,82 --- 519
10 Reinier Bliek AV Gouda Mannen 10,72 10,59 10,28 10,18 10,72 10,50 512
11 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 9,93 9,99 X 10,59 10,59 --- 0
12 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 10,58 10,02 10,49 10,58 11,86 502
13 Alex Verver AV Fortuna Mannen 10,43 X 9,91 10,44 10,44 11,19 0
14 Marco Bronswijk AV Olympus...70 Mannen 9,96 9,72 10,37 9,78 10,37 10,68 487
15 Roy Janssen KAV Holland Mannen 9,82 9,94 X 10,33 10,33 10,50 484
16 Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen 9,41 9,92 9,52 9,86 9,92 --- 454
17 Karel Peterse AV De Spar...an Mannen 8,91 9,22 X 9,66 9,66 --- 0
18 Edward van Egdom AV Triathlon Mannen 9,34 9,46 9,26 9,15 9,46 9,96 0
19 Jeremy Bronswijk AV Olympus...70 Mannen 9,00 9,27 9,41 9,41 10,46 0
20 Niels Lambers KAV Holland Mannen 9,13 9,14 9,14 11,00 0
Alexander Kirkels AV Gouda Mannen X X X X NM 10,50 0
Leo van der Blom Rotterdam ...ek Mannen --- ---



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Peter van Noort AV De Spar...an Mannen 44,36 44,36 --- 722
2 Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen 44,02 44,02 39,00 717
3 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 35,88 41,35 41,35 45,24 676
4 Jeremy Bronswijk AV Olympus...70 Mannen 39,07 39,07 38,25 641
5 Roy Janssen KAV Holland Mannen 33,49 38,80 38,42 38,80 38,40 637
6 Marco Bronswijk AV Olympus...70 Mannen 36,21 35,19 33,98 36,21 41,96 0
7 Harald Gijtenbeek Altis Mannen 32,51 30,05 33,91 33,91 39,50 557
8 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 27,43 30,28 30,29 31,72 31,72 --- 519
9 Bart Hanswijk Climax Mannen 31,09 31,09 33,00 508
10 Kik van Swol AV Hylas Mannen 26,55 29,36 29,88 26,63 29,88 35,00 486
11 Geoffrey van Dipten Climax Mannen 25,13 29,71 29,71 27,00 0
12 Thomas Stouten AV Gouda Mannen 28,97 28,97 22,50 470
13 Jeroen Adelaar AV Haarlem Mannen 25,73 23,98 25,73 26,22 408
14 Alex Verver AV Fortuna Mannen 20,46 20,32 21,34 21,34 23,00 319
15 Michael Ketting AV Fortuna Mannen 19,87 19,87 23,00 0
16 Edward van Egdom AV Triathlon Mannen 14,88 16,50 16,92 16,92 25,00 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 1,90 1,92 769
1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Mannen 1,90 1,95 769
1 Tim Hoogenboom AV Olympus...70 Mannen 1,90 1,95 769
4 Levi van der Geest AV De Spar...an Mannen 1,85 --- 725
5 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 1,80 --- 680
5 Sem Verweij AV Hylas Mannen 1,80 1,85 680
5 Christian Rasch Rotterdam ...ek Mannen 1,80 --- 680
8 Niels Ran AV Haarlem Mannen 1,75 1,80 634
9 Joppe Stokvis AV Triathlon Mannen 1,75 1,82 0
10 Rens van Dijk Altis Mannen 1,75 --- 634
11 Guido Persoon AV Olympus...70 Mannen 1,75 1,72 0
12 Dik de Groot AV Haarlem Mannen 1,70 1,75 0
12 Jesse Verdoes AV De Spar...an Mannen 1,70 --- 0
14 Joost van Zutphen AV Gouda Mannen 1,70 1,75 587
14 Jurgen Versluijs Climax Mannen 1,70 1,95 587
16 Jos Hoogewerf KAV Holland Mannen 1,65 --- 540
17 Matthijs ...ernambucq KAV Holland Mannen 1,60 1,65 0
17 Rick Veltman AV Gouda Mannen 1,60 1,70 0
19 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 1,50 --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ronald Meijer Altis Mannen 4,20 4,60 858
2 Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen 3,60 --- 700
3 Thijs Ros AV Clytoneus Mannen 3,40 4,20 645
3 Tom Hoekema AV De Spar...an Mannen 3,40 --- 645
5 Davian Kerkhof AV Fortuna Mannen 3,20 3,00 587
6 Quinten de Brabander AV Olympus...70 Mannen 3,10 3,22 558
6 Bram Wielaard AV Gouda Mannen 3,10 3,30 558
8 Dik de Groot AV Haarlem Mannen 3,00 2,80 528
8 Wim Vonk AV Triathlon Mannen 3,00 3,26 528
10 Kars van der Gragt AV Hylas Mannen 2,60 --- 404
11 Rik Hanswijk Climax Mannen 2,20 --- 270
Martijn Hoogewerf KAV Holland Mannen DQ 4,20 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Loic Wondel Rotterdam ...ek Mannen 6,67 X 6,64 6,35 6,67 +2.0 m/s--- 751
2 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 6,21 6,06 6,34 6,21 6,34 +3.2 m/s6,75 680
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland Mannen - 5,96 5,80 6,27 6,27 +3.8 m/s6,74 665
4 Lennart Teunissen Altis Mannen 6,26 - - 5,91 6,26 +0.9 m/s--- 662
5 Bram Westland AV Hylas Mannen 5,65 5,81 5,90 6,17 6,17 +0.7 m/s--- 643
6 Jelle van der Zon AV De Spar...an Mannen 6,12 X 5,37 6,14 6,14 +1.3 m/s--- 636
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 0,56 6,07 5,81 6,00 6,07 -2.2 m/s6,42 621
8 Thijs Ros AV Clytoneus Mannen 5,75 - 5,81 5,93 5,93 +2.4 m/s--- 589
9 Floris de Boer AV Gouda Mannen 5,84 5,72 - 5,67 5,84 +1.5 m/s--- 569
10 Jos Hoogewerf KAV Holland Mannen 5,49 X 5,48 5,78 5,78 +1.4 m/s--- 0
11 Daniël Oldenstam AV Fortuna Mannen - 5,69 5,59 5,73 5,73 -1.7 m/s6,21 0
12 Niels Ran AV Haarlem Mannen - 5,66 5,50 5,69 5,69 +2.2 m/s5,93 535
13 Tim Bluekens Climax Mannen 5,62 X 5,61 X 5,62 +1.6 m/s5,95 519
14 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 5,58 5,33 5,51 5,35 5,58 +0.9 m/s--- 0
15 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem Mannen 5,54 4,93 4,26 4,50 5,54 +2.0 m/s--- 0
16 Guido Persoon AV Olympus...70 Mannen 5,18 5,29 5,13 5,07 5,29 +1.7 m/s5,30 441
17 Rick Veltman AV Gouda Mannen X 4,91 5,28 5,15 5,28 +0.3 m/s5,50 0
18 Alberto Biswane AV Olympus...70 Mannen 4,72 4,98 5,17 4,83 5,17 +0.7 m/s5,88 0
19 Alex van Noort AV De Spar...an Mannen 4,22 4,73 4,70 4,59 4,73 +1.3 m/s--- 0
Frank Hilberts AV Hylas Mannen - DNS 6,45 0
Marc Suvaal Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Andrea Bouma AV De Spar...n Vrouwen 12,49 -1.1 m/s12,40 773
2 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 12,66 -1.1 m/s12,36 740
3 Franka Hoogeboom AV Hylas Vrouwen 12,95 -1.1 m/s12,33 685
4 Devrah Leerdam U-Track Vrouwen 13,03 -1.0 m/s--- 671
5 Indah van Marrewijk Rotterdam ...en Team 1 13,26 -1.3 m/s12,97 630
6 Renee van Rookhuizen DEM Vrouwen 13,36 -1.1 m/s12,24 613
7 Juliette Pluimert AV De Spar...n Vrouwen 13,37 -1.0 m/s13,18 0
8 Rosa de Jong AV 1923 Vrouwen 13,39 -1.1 m/s12,90 608
9 Rachella Boodoe U-Track Vrouwen 13,51 -1.0 m/s13,76 0
10 Tjeerdtje van Gastel Altis Vrouwen 13,55 -1.3 m/s13,03 581
11 Putri van Marrewijk Rotterdam ...en Team 2 13,74 -1.0 m/s13,20 549
12 Judith Rasch GAC Hilver...m Vrouwen 13,90 -1.1 m/s12,90 524
13 Katja Slangewal Altis Vrouwen 13,92 -1.3 m/s13,08 0
14 Anke Schoen AV Hylas Vrouwen 13,94 -1.0 m/s13,20 0
15 Iris Pieters Rotterdam ...en Team 1 13,96 -1.0 m/s13,70 0
16 Daphne Bakker GAC Hilver...m Vrouwen 14,02 -1.3 m/s12,93 0
17 Femke van der Wolf KAV Holland Vrouwen 14,09 -1.0 m/s13,29 494
18 Mariska Bitter AV Clytoneus Vrouwen 14,18 -1.0 m/s13,50 0
19 Elise Kloos Rotterdam ...en Team 2 14,30 -1.0 m/s14,00 0
20 Rosita Abdollah AV 1923 Vrouwen 14,32 -1.0 m/s13,90 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Andrea Bouma AV De Spar...n Vrouwen 25,10 -0.1 m/s25,02 838
2 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 25,42 -0.1 m/s26,50 810
3 Franka Hoogeboom AV Hylas Vrouwen 26,22 -0.1 m/s25,34 744
4 Indah van Marrewijk Rotterdam ...en Team 1 26,25 -0.1 m/s26,21 742
5 Jessy van Ee Altis Vrouwen 26,26 -0.1 m/s26,85 741
6 Marieke Imhof U-Track Vrouwen 26,39 -0.1 m/s27,00 731
7 Juliette Pluimert AV De Spar...n Vrouwen 26,75 -0.1 m/s27,12 0
8 Rosa de Jong AV 1923 Vrouwen 26,90 -0.1 m/s26,31 0
9 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 27,04 -0.1 m/s27,90 681
10 Putri van Marrewijk Rotterdam ...en Team 2 27,51 -0.1 m/s26,80 647
11 Iris Pieters Rotterdam ...en Team 1 27,61 -0.1 m/s27,40 0
12 Renee van Rookhuizen DEM Vrouwen 27,68 -0.1 m/s28,00 634
13 Femke van der Wolf KAV Holland Vrouwen 27,69 -0.1 m/s27,28 634
14 Judith Rasch GAC Hilver...m Vrouwen 27,76 -0.1 m/s26,30 629
15 Rachella Boodoe U-Track Vrouwen 27,89 -0.1 m/s28,55 0
16 Moniek Stijvers GAC Hilver...m Vrouwen 28,17 -0.1 m/s26,81 0
17 Marlijn Wijkamp Altis Vrouwen 28,43 -0.1 m/s27,65 0
18 Mariska Bitter AV Clytoneus Vrouwen 28,60 -0.1 m/s28,50 0
19 Elise Kloos Rotterdam ...en Team 2 29,17 -0.1 m/s28,00 0
20 Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen 30,87 -0.1 m/s31,90 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marije Doddema AV 1923 Vrouwen 58,56 57,75 823
2 Demi van de Sande Rotterdam ...en Team 1 59,70 58,20 786
3 Floortje van Kampen AV Hylas Vrouwen 1:00,67 58,80 756
4 Lotte van Stijn AV De Spar...n Vrouwen 1:02,28 1:00,77 709
5 Lydia van Dijk KAV Holland Vrouwen 1:03,07 1:03,00 686
6 Lisa Wijmans U-Track Vrouwen 1:03,54 --- 673
7 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1:04,40 1:04,68 650
8 Kibibi Maseland Rotterdam ...en Team 2 1:04,43 1:00,90 649
9 Anja Bekema GAC Hilver...m Vrouwen 1:05,12 1:03,56 631
10 Maaike Honig KAV Holland Vrouwen 1:05,37 1:06,00 0
11 Simone van...ookhuizen DEM Vrouwen 1:06,21 1:09,00 602
12 Rosita Abdollah AV 1923 Vrouwen 1:07,49 1:04,40 0
13 Annemarie ten Kate AV De Spar...n Vrouwen 1:07,62 1:03,45 0
14 Femke Kuiper Altis Vrouwen 1:08,82 1:04,66 538
15 Eva van der Marel Rotterdam ...en Team 2 1:09,16 1:08,80 0
16 Lisa Lensen AV Hylas Vrouwen 1:13,47 --- 0
Monique Hennipman GAC Hilver...m Vrouwen DNS 1:05,00 0
Jo��ll... Willemse Altis Vrouwen DNS 1:09,47 0
Kristin Baas Rotterdam ...en Team 1 DNS 1:02,10 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jetske van Kampen AV Hylas Vrouwen 2:19,37 2:16,22 798
2 Milou Smellink Altis Vrouwen 2:21,31 2:18,62 773
3 Josien Scheepens KAV Holland Vrouwen 2:22,58 2:18,00 758
4 Tessa Strijp AV 1923 Vrouwen 2:23,58 2:18,50 746
5 Ilona van ...r Giessen Rotterdam ...en Team 1 2:23,69 2:21,90 744
6 Evelien Hooijman GAC Hilver...m Vrouwen 2:24,80 2:22,00 731
7 Rebecca Hulshof AV De Spar...n Vrouwen 2:25,01 2:18,48 729
8 Naomi Renssen U-Track Vrouwen 2:26,17 2:19,00 715
9 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...en Team 2 2:29,93 2:28,50 673
10 Ijke Mourits KAV Holland Vrouwen 2:33,03 2:22,00 0
11 Simone van...ookhuizen DEM Vrouwen 2:38,17 --- 587
12 Eden Göbbels GAC Hilver...m Vrouwen 2:39,54 2:30,00 0
13 Paulien Karsemeijer AV Clytoneus Vrouwen 2:43,91 2:29,56 532
14 Rochan Comello AV 1923 Vrouwen 2:49,66 2:30,00 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Josien Scheepens KAV Holland Vrouwen 10:14,20 10:05,00 773
2 Sandra van Doorn Altis Vrouwen 10:47,38 10:33,00 673
3 Mariska Poel DEM Vrouwen 10:50,61 --- 664
4 Rebecca Atteveld U-Track Vrouwen 10:58,62 --- 642
5 Danielle van Dorth AV Hylas Vrouwen 11:02,73 10:56,00 630
6 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Vrouwen 11:12,33 11:35,00 605
7 Mieke Aanen AV De Spar...n Vrouwen 11:25,39 11:31,30 0
8 Birgit Krämer GAC Hilver...m Vrouwen 11:38,56 10:40,00 538
9 Hester Lingsma Rotterdam ...en Team 1 12:00,19 --- 486
10 Kirsten Vendrig AV 1923 Vrouwen 12:21,51 10:50,00 438
11 Annet van Veldhuizen AV Clytoneus Vrouwen 12:25,42 --- 430
12 Roma de Ruiter AV Hylas Vrouwen 12:52,10 --- 0
Daphne Wezenberg AV 1923 Vrouwen DNS 10:50,00 0
Iionka Wolswinkel Altis Vrouwen DNS 10:55,51 0
Maaike Verstege GAC Hilver...m Vrouwen DNF 11:00,00 0
Miranda van den Berg AV Clytoneus Vrouwen DNF 12:20,00 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 15,00 -0.7 m/s14,90 749
2 Devrah Leerdam U-Track Vrouwen 15,67 -2.2 m/s--- 678
3 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 15,80 -0.7 m/s15,10 0
4 Jessy van Ee Altis Vrouwen 16,00 -0.7 m/s15,55 646
5 Moniek Stijvers GAC Hilver...m Vrouwen 16,25 -0.7 m/s14,81 622
6 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 17,49 -2.2 m/s--- 515
6 Rebecca Hulshof AV De Spar...n Vrouwen 17,49 -0.3 m/s16,25 515
8 Aline Bloom GAC Hilver...m Vrouwen 17,98 -0.7 m/s15,99 0
9 Katja Slangewal Altis Vrouwen 18,03 -0.3 m/s16,05 0
10 Zyna van de Poel AV De Spar...n Vrouwen 18,12 -0.3 m/s16,25 0
11 Jasmijn Wierema Rotterdam ...en Team 1 18,59 -0.3 m/s16,80 431
12 Maroussia Eduarda Rotterdam ...en Team 2 18,71 -2.2 m/s19,00 423
13 Lotte Rothweiler KAV Holland Vrouwen 19,22 -0.3 m/s18,00 388
14 Roma de Ruiter AV Hylas Vrouwen 21,04 -2.2 m/s--- 277



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 Vrouwen (Zweedse) AV 1923 - Vsen 4 2:20,98 993
2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:21,45 987
3 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:24,14 952
4 U-Track Vrouwen (Zweedse) U-Track - Vsen 4 2:27,94 905
5 AV Hylas Vrouwen (Zweedse) AV Hylas - Vsen 4 2:28,70 896
6 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:32,29 855
7 KAV Holland Vrouwen (Zweedse) KAV Holland - Vsen 4 2:33,08 846
8 GAC Hilversum Vrouwen (Zweedse) GAC Hilversum - Vsen 4 2:33,24 844
9 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 4 2:34,75 827
10 AV Atverni Vrouwen (Zweedse) AV Atverni - Vsen 0 DNS 0
10 DEM Vrouwen (Zweedse) DEM - Vsen 0 DNS 0
10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 DNS 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 44,64 38,64 44,64 --- 815
2 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 36,34 35,55 37,16 35,34 37,16 40,25 683
3 Solin Isei Rotterdam ...en Team 1 34,83 37,03 36,62 37,03 --- 681
4 Zyna van de Poel AV De Spar...n Vrouwen 34,12 31,38 31,60 34,12 --- 626
5 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 30,83 32,52 33,85 28,05 33,85 --- 621
6 Carolijn Damen Rotterdam ...en Team 2 30,46 27,67 32,17 32,17 --- 588
7 Fiona Lindaya AV Hylas Vrouwen 31,01 30,15 31,01 --- 565
8 Kirsten de Haan AV Clytoneus Vrouwen 30,50 28,48 30,50 --- 0
9 Ilona Verboom Altis Vrouwen 29,20 29,80 29,80 --- 540
10 Inge de Willigen AV De Spar...n Vrouwen 19,38 29,53 27,39 28,32 29,53 --- 0
11 Jenny Tchedjo U-Track Vrouwen 26,97 27,28 25,30 27,28 --- 487
12 Nienke Veerkamp KAV Holland Vrouwen 24,65 25,19 20,15 22,20 25,19 --- 441
13 Wassiliki ...xandridis U-Track Vrouwen 23,19 23,19 --- 0
14 Denise Achterberg Altis Vrouwen 18,03 18,97 18,05 18,97 --- 0
15 Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen 16,32 14,35 16,32 16,28 0
16 Djura Bakker DEM Vrouwen 12,65 15,55 15,55 --- 199
Ingrid van Dijk GAC Hilver...m Vrouwen - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 11,89 X 11,88 X 11,89 10,50 712
2 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 11,48 11,21 11,79 11,83 11,83 --- 708
3 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 10,90 9,77 10,36 11,11 11,11 --- 663
4 Wassiliki ...xandridis U-Track Vrouwen X 9,24 10,46 10,80 10,80 --- 643
5 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 9,23 10,76 9,71 10,49 10,76 10,50 0
6 Solin Isei Rotterdam ...en Team 1 10,76 10,33 X X 10,76 --- 640
7 Miranda de Regt AV De Spar...n Vrouwen X 9,21 10,44 10,26 10,44 --- 619
8 Carolijn Damen Rotterdam ...en Team 2 10,18 9,98 9,35 10,24 10,24 --- 606
9 Ilona Verboom Altis Vrouwen 9,60 9,06 9,37 9,98 9,98 --- 588
10 Romy Smith AV De Spar...n Vrouwen 8,82 9,98 X 8,86 9,98 --- 0
11 Mirthe Wiltink KAV Holland Vrouwen X 9,81 9,13 9,94 9,94 --- 585
12 Kirsten de Haan AV Clytoneus Vrouwen 9,49 8,36 9,08 9,68 9,68 --- 0
13 Melinde Boland Rotterdam ...en Team 2 9,00 9,25 9,09 9,26 9,26 --- 0
14 Fiona Lindaya AV Hylas Vrouwen 8,60 8,81 8,82 8,46 8,82 --- 507
15 Nienke Veerkamp KAV Holland Vrouwen 8,52 7,70 8,21 7,80 8,52 --- 0
16 Denise Achterberg Altis Vrouwen 6,99 6,64 6,46 7,01 7,01 --- 0
17 Lisa Lensen AV Hylas Vrouwen 5,34 6,87 6,51 6,60 6,87 --- 0
18 Simone van...ookhuizen DEM Vrouwen 6,18 6,49 X X 6,49 --- 325
Aline Bloom GAC Hilver...m Vrouwen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Claudia Aernaudts Altis Vrouwen 1,65 --- 0
2 Katja Slangewal Altis Vrouwen 1,65 --- 883
3 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 1,60 1,60 832
3 Kristin Baas Rotterdam ...en Team 1 1,60 --- 832
5 Moniek Stijvers GAC Hilver...m Vrouwen 1,55 --- 779
5 Kimberley Booij AV De Spar...n Vrouwen 1,55 --- 779
7 Lotte Rothweiler KAV Holland Vrouwen 1,50 --- 726
8 Tara Yoro AV 1923 Vrouwen 1,50 1,55 0
9 Aline Bloom GAC Hilver...m Vrouwen 1,45 --- 0
10 Anke Schoen AV Hylas Vrouwen 1,45 1,50 672
11 Kika van B...enegouwen U-Track Vrouwen 1,45 --- 0
12 Jenny Tchedjo U-Track Vrouwen 1,45 --- 672
12 Melinde Boland Rotterdam ...en Team 2 1,45 --- 672
14 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1,40 --- 615
15 Maaike Boon AV De Spar...n Vrouwen 1,40 --- 0
16 Jetske van Kampen AV Hylas Vrouwen 1,30 1,50 0
17 Djura Bakker DEM Vrouwen 1,30 --- 484



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Patricia Krolis Rotterdam ...en Team 1 11,59 11,65 - - 11,65 -2.7 m/s--- 830
2 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 10,38 10,71 11,05 11,06 11,06 +0.4 m/s--- 764
3 Kika van B...enegouwen U-Track Vrouwen 9,94 10,51 10,36 9,93 10,51 +1.0 m/s--- 701
3 Judeska Sheppard Rotterdam ...en Team 2 - 10,51 - - 10,51 -0.6 m/s--- 701
5 Naseya Weinchard AV 1923 Vrouwen 10,16 10,37 9,88 10,31 10,37 +1.4 m/s10,00 685
6 Mirthe Wiltink KAV Holland Vrouwen 10,33 9,97 9,80 9,96 10,33 -0.9 m/s--- 680
7 Tara Yoro AV 1923 Vrouwen 9,82 10,14 9,85 9,97 10,14 -0.2 m/s10,00 0
8 Jessy van Ee Altis Vrouwen 10,14 9,65 9,69 9,72 10,14 +1.3 m/s--- 658
9 Julia van Delft GAC Hilver...m Vrouwen 9,47 X 9,64 9,98 9,98 +3.3 m/s--- 639
10 Franka Hoogeboom AV Hylas Vrouwen 9,90 X 9,91 9,49 9,91 +1.4 m/s10,22 631
11 Sanne Vermeij AV De Spar...n Vrouwen 9,51 9,80 9,88 9,75 9,88 +0.5 m/s--- 627
12 Romy Smith AV De Spar...n Vrouwen 9,83 9,47 9,36 9,76 9,83 -0.3 m/s--- 0
13 Jenny Tchedjo U-Track Vrouwen 9,79 9,60 - - 9,79 -1.0 m/s--- 0
14 Claudia Aernaudts Altis Vrouwen 9,05 9,02 9,46 9,02 9,46 -1.2 m/s--- 0
15 Renee van Rookhuizen DEM Vrouwen 8,83 8,05 8,47 X 8,83 +2.8 m/s--- 498