Uitslagen Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2016]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tygo van de Weijer HAC Jongens 11,40 -0.2 m/s11,43 710
2 Tijn Vaessen Swift Atle...ns Team 1 11,57 -0.2 m/s11,65 672
3 Millenshen Gerard AV Attila ...ns Team 1 11,83 +0.6 m/s12,44 616
4 Pim van Bakel Prins Hend...k Jongens 11,84 -0.2 m/s11,96 614
5 Bodhi van Selow Lopersgroe...e Jongens 11,96 +0.6 m/s12,23 589
6 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 12,04 +0.6 m/s12,32 0
7 Ole van der Horst Eindhoven ...k Jongens 12,04 -0.2 m/s12,10 572
8 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,07 +0.6 m/s12,37 566
9 Mathijs Kromhout Prins Hend...k Jongens 12,10 +0.6 m/s12,52 0
10 Bon ter Horst Atledo Jongens 12,15 -0.2 m/s11,90 550
11 David Thommassen AV Sprint Jongens 12,23 +0.6 m/s12,29 0
12 Stijn van den Broek AV Attila ...ns Team 1 12,30 +0.2 m/s12,74 0
13 Bjorn Schats GVAC Jongens 12,50 -0.2 m/s12,20 482
14 Aron Koning AV De Keien Jongens 12,51 +0.2 m/s12,80 480
15 Derk Zijlmans AV Spiridon Jongens 12,53 -0.5 m/s--- 476
16 Abel Brentjes HAC Jongens 12,60 +0.2 m/s12,63 0
17 Nick Schipperen Scorpio Jongens 12,80 +0.2 m/s12,94 427
18 Johan Crins Swift Atle...ns Team 1 12,81 +0.2 m/s12,65 0
19 Raoel Hahnraths AV Unitas Jongens 12,86 +0.3 m/s--- 416
20 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 12,98 +0.3 m/s13,20 395
21 Björn van Rijswick Swift Atle...ns Team 2 12,99 +0.2 m/s12,65 393
22 Jan Verschueren Typhoon Jongens 13,35 +0.3 m/s--- 331
23 Koen Vermeulen AV Spiridon Jongens 13,36 -0.5 m/s--- 0
24 Jochem van Duren GVAC Jongens 13,40 +0.3 m/s13,20 0
25 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 13,45 +0.3 m/s--- 315
26 Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 13,54 -0.5 m/s--- 300
27 Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 13,72 -0.5 m/s--- 0
28 Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 13,94 -0.5 m/s--- 238
29 Lucien Kuijpers Atledo Jongens 15,49 +0.3 m/s--- 0
Luca Janssen AV Wijchen...ns Team 1 DQ --- 0
Tunde Adesanya Typhoon Jongens DNS 13,00 0
Remie Geurts AV Unitas Jongens DNS 12,12 0
Jelte Hasker Eindhoven ...k Jongens DNS 12,34 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin van Riel AV Attila ...ns Team 1 51,62 53,08 735
2 Bodhi van Selow Lopersgroe...e Jongens 51,83 53,27 726
3 August van de Weijer AV Sprint Jongens 54,13 54,21 634
4 Jasper Janssen Prins Hend...k Jongens 54,54 54,00 619
5 Pie Meuwissen Swift Atle...ns Team 1 55,70 55,95 576
6 Rowan Beun AV Unitas Jongens 55,83 57,35 571
7 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 55,95 55,22 0
8 Rens Hoogendorp GVAC Jongens 56,13 59,00 561
9 Jaap Miessen AV Wijchen...ns Team 1 56,83 57,00 536
10 Floran Thijs HAC Jongens 57,00 57,95 530
11 Bon ter Horst Atledo Jongens 57,02 1:06,10 530
12 Stan Ubachs Swift Atle...ns Team 1 57,68 57,93 0
13 Tijl van Hattum AV Attila ...ns Team 1 57,71 1:01,30 0
14 Juul Knoester GVAC Jongens 57,87 1:00,00 0
15 Sven van der Pas Scorpio Jongens 58,07 55,00 494
16 Alfred Paarlberg Swift Atle...ns Team 2 58,38 --- 484
17 Logan Grellmann Eindhoven ...k Jongens 59,01 58,70 463
18 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 59,53 1:00,00 447
19 Sijmen Doorakkers Atledo Jongens 1:00,21 59,97 0
20 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 1:01,02 1:01,17 401
21 Shurandy Makov AV Attila ...ns Team 2 1:02,38 --- 361
22 Thomas van Vlerken HAC Jongens 1:02,97 1:10,00 0
23 Menno Breddels Typhoon Jongens 1:02,98 1:10,00 0
24 Yannick va...iddelkoop AV Spiridon Jongens 1:05,33 --- 280
25 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 1:05,60 --- 0
26 Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 1:09,38 --- 0
27 Brent Manders AV De Keien Jongens 1:11,92 --- 123
28 Siem Toenders AV Wijchen...ns Team 2 1:12,01 --- 121
Tijmen Roegies AV De Keien Jongens DNS 1:00,00 0
Daan van der Velden Eindhoven ...k Jongens DNS 58,20 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Verbaandert Eindhoven ...k Jongens 4:14,74 4:12,26 698
2 Thom Reynders Swift Atle...ns Team 1 4:21,24 4:24,86 650
3 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 4:21,37 4:15,00 0
4 Troy de Juncker AV Attila ...ns Team 1 4:22,27 4:22,90 643
5 Aron Koning AV De Keien Jongens 4:23,43 4:24,00 635
6 Jaïr van Winkel Atledo Jongens 4:24,74 4:37,38 626
7 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 4:25,82 4:26,00 618
8 Jorg Schellekens AV Attila ...ns Team 1 4:29,00 4:39,58 0
9 Juul Knoester GVAC Jongens 4:29,39 4:40,02 594
10 Dirk Roovers AV Attila ...ns Team 2 4:30,55 4:35,62 586
11 Sven van der Pas Scorpio Jongens 4:34,34 4:50,00 561
12 Rick Jongen HAC Jongens 4:41,21 4:39,93 517
13 Rowan Beun AV Unitas Jongens 4:42,14 --- 511
14 Raphaël ...bbelstein Prins Hend...k Jongens 4:43,32 4:50,00 504
15 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 4:46,43 4:50,00 0
16 Jasper Weevers Prins Hend...k Jongens 4:49,91 4:59,56 0
17 Tom Bierings AV Spiridon Jongens 4:51,72 --- 454
18 Anday Tekle Swift Atle...ns Team 1 4:51,79 4:31,24 0
19 Koen Terheijden Lopersgroe...e Jongens 4:54,12 4:45,00 441
20 Floran Thijs HAC Jongens 4:55,27 4:51,35 0
21 Lucas Poker Typhoon Jongens 4:58,15 4:50,00 418
22 Loek Schlicksupp Swift Atle...ns Team 2 5:00,92 --- 403
23 Ricardo Witkamp AV Sprint Jongens 5:04,83 4:55,13 382
24 Shurandy Makov AV Attila ...ns Team 2 5:07,36 --- 0
25 Nick Wanten Swift Atle...ns Team 2 5:08,76 --- 0
26 Robin Klaassen AV Wijchen...ns Team 2 5:10,53 --- 353
27 Jasper van der Aa AV De Keien Jongens 5:18,18 5:30,00 0
28 Olivier Korte Typhoon Jongens 5:45,66 4:50,00 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 16,06 +0.0 m/s16,20 743
2 Daan Hoogers AV Sprint Jongens 16,07 +0.0 m/s16,13 742
3 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 16,20 +0.0 m/s16,21 730
4 Tim Verhoeven AV Attila ...ns Team 1 16,21 +0.0 m/s16,79 729
5 Tygo van de Weijer HAC Jongens 16,48 +0.0 m/s17,16 705
6 Jochem Holleman AV Sprint Jongens 16,58 +0.0 m/s17,49 0
7 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 16,69 +0.8 m/s17,50 687
8 Bjorn Schats GVAC Jongens 16,75 +0.8 m/s18,54 682
9 Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 17,71 +0.8 m/s18,07 0
10 Pie Meuwissen Swift Atle...ns Team 1 17,95 +0.8 m/s18,30 586
11 Johan Crins Swift Atle...ns Team 1 18,41 +0.0 m/s17,42 0
12 Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 18,95 +0.1 m/s--- 516
13 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 18,96 +0.8 m/s19,00 515
14 Owen van Dijk Swift Atle...ns Team 2 19,06 +0.8 m/s20,65 508
15 Sam Smit HAC Jongens 19,43 +0.8 m/s19,51 0
16 Nick Schipperen Scorpio Jongens 19,75 +0.1 m/s--- 465
17 Yonis Al-Tammar AV Unitas Jongens 19,95 +0.1 m/s--- 452
18 Tom Bierings AV Spiridon Jongens 20,19 +0.1 m/s--- 438
19 Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 20,39 +0.1 m/s--- 0
20 Lucas Poker Typhoon Jongens 20,72 +0.1 m/s--- 408
21 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 20,81 +0.1 m/s--- 403
22 Kane van Zutphen AV De Keien Jongens 21,67 +0.8 m/s19,00 357
23 Yannick va...iddelkoop AV Spiridon Jongens 22,72 +0.1 m/s--- 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 54,60 --- 694
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 47,01 --- 0
3 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 41,92 --- 520
4 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 41,86 42,00 519
5 Phill Pols Atledo Jongens 41,68 --- 516
6 Stan Ubachs Swift Atle...ns Team 1 37,45 33,91 452
7 Nigel Van Varik AV Unitas Jongens 37,16 --- 448
8 Merijn Nolet Prins Hend...k Jongens 36,77 --- 442
9 Wessel van den Elzen Prins Hend...k Jongens 35,89 --- 0
10 Daan Leemrijze AV Wijchen...ns Team 1 34,47 --- 405
11 Sam van Aerle HAC Jongens 32,37 --- 370
12 Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 32,34 --- 370
13 Daan Verbakel HAC Jongens 31,48 --- 0
14 Anday Tekle Swift Atle...ns Team 1 31,34 --- 0
15 Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 31,29 --- 0
16 Olivier Korte Typhoon Jongens 31,14 --- 350
17 Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 30,44 --- 338
18 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,24 --- 334
19 Joppe de Brouwer Swift Atle...ns Team 2 29,88 --- 328
20 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 29,53 --- 322
21 Niels Smits Typhoon Jongens 29,45 --- 0
22 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 28,84 30,05 310
23 Siem Theelen Swift Atle...ns Team 2 28,61 --- 0
24 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 28,07 36,67 296
25 Logan Grellmann Eindhoven ...k Jongens 27,27 --- 0
26 Gijs Knoester GVAC Jongens 26,94 27,66 275
27 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 26,22 33,47 0
28 Cas van Enckevort Lopersgroe...e Jongens 26,19 --- 0
29 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 26,01 --- 0
30 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 24,39 --- 0
31 Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 21,98 --- 180
32 Brad Raessen AV Spiridon Jongens 21,66 --- 0
33 Raoel Hahnraths AV Unitas Jongens 19,29 --- 0
Nick van der Zanden GVAC Jongens NM 20,49 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 47,22 --- 823
2 Florian Wijnen AV Attila ...ns Team 1 45,47 --- 790
3 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 44,73 --- 777
4 Scott Pols Atledo Jongens 44,53 41,03 773
5 Mattijs Mols AV Attila ...ns Team 1 43,39 --- 0
6 Jeroen Rops Scorpio Jongens 42,47 --- 734
7 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 38,00 --- 646
8 Remie Geurts AV Unitas Jongens 37,74 --- 0
9 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 37,40 --- 634
10 Gijs Wolters AV De Keien Jongens 36,05 42,00 606
11 Phill Pols Atledo Jongens 33,48 --- 0
12 Kjell Broos AV Sprint Jongens 32,92 --- 539
13 Roy Berris AV Wijchen...ns Team 1 32,31 --- 526
14 Taro Swart AV Spiridon Jongens 32,30 --- 0
15 Jaap Miessen AV Wijchen...ns Team 1 30,21 --- 0
16 August van de Weijer AV Sprint Jongens 29,14 --- 0
17 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 27,58 --- 0
18 Thies Coenen Swift Atle...ns Team 1 27,30 25,55 411
19 Sam van Aerle HAC Jongens 23,92 --- 328
20 Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 23,07 --- 306
21 Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 21,91 --- 275
22 Cas van Enckevort Lopersgroe...e Jongens 19,79 --- 217
23 Ronan van Dinther Lopersgroe...e Jongens 18,45 --- 0
24 Sander Grummels AV Wijchen...ns Team 2 18,44 --- 0
25 Gijs Knoester GVAC Jongens 18,08 16,52 168
26 Jan Verschueren Typhoon Jongens 17,43 --- 0
27 Bram Verhagen HAC Jongens 17,20 --- 0
28 Harm van Son Eindhoven ...k Jongens 16,71 --- 127
Nick van der Zanden GVAC Jongens DNS 21,22 0
Luc Gubbels Swift Atle...ns Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 15,59 --- 824
2 Mattijs Mols AV Attila ...ns Team 1 15,54 --- 821
3 Florian Wijnen AV Attila ...ns Team 1 14,47 --- 0
4 Scott Pols Atledo Jongens 13,11 13,65 672
5 Merijn Nolet Prins Hend...k Jongens 12,24 --- 616
6 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 11,95 --- 0
7 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 11,91 --- 594
8 Jochem Holleman AV Sprint Jongens 11,84 --- 589
9 Jeroen Rops Scorpio Jongens 11,79 --- 586
10 Thies Coenen Swift Atle...ns Team 1 11,75 11,64 583
11 Gijs Wolters AV De Keien Jongens 11,71 12,00 580
12 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 10,73 --- 513
13 Kjell Broos AV Sprint Jongens 10,65 --- 0
14 Roy Berris AV Wijchen...ns Team 1 10,61 --- 504
15 Taro Swart AV Spiridon Jongens 10,50 --- 0
16 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 10,13 11,00 0
17 Sam van Aerle HAC Jongens 9,66 --- 435
18 Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 9,37 --- 413
19 Björn van Rijswick Swift Atle...ns Team 2 9,10 8,61 393
20 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 8,53 --- 348
21 Jan Verschueren Typhoon Jongens 8,27 --- 0
22 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 7,92 8,89 299
23 Harm van Son Eindhoven ...k Jongens 7,88 --- 296
24 Jordi Franssen Lopersgroe...e Jongens 7,48 --- 0
25 Gijs Knoester GVAC Jongens 7,36 8,06 252
26 Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 7,22 --- 0
27 Sander Grummels AV Wijchen...ns Team 2 6,57 --- 0
28 Thom van der Klauw HAC Jongens 6,24 --- 0
29 Lucien Kuijpers Atledo Jongens 5,59 5,36 0
Joost Sanders Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0
Nick van der Zanden GVAC Jongens DNS 8,09 0
Luc Gubbels Swift Atle...ns Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Hoogers AV Sprint Jongens 1,85 --- 725
2 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 1,80 --- 680
3 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 1,75 1,90 634
4 Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 1,70 --- 587
5 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 1,65 --- 540
5 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 540
7 Kane van Zutphen AV De Keien Jongens 1,60 1,60 492
7 Thomas Brouns Swift Atle...ns Team 1 1,60 1,60 492
9 Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 1,60 --- 0
10 Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 1,55 --- 0
11 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1,55 --- 444
11 Daan van der Velden Eindhoven ...k Jongens 1,55 --- 444
11 Rens Hoogendorp GVAC Jongens 1,55 1,55 444
11 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,55 --- 444
11 Owen van Dijk Swift Atle...ns Team 2 1,55 1,55 444
16 Menno Breddels Typhoon Jongens 1,50 --- 0
17 Sijmen Doorakkers Atledo Jongens 1,50 1,55 394
18 Sam Smit HAC Jongens 1,50 --- 0
19 Thomas van Vlerken HAC Jongens 1,50 --- 394
20 Loek Schlicksupp Swift Atle...ns Team 2 1,50 1,50 0
21 Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 1,50 --- 394
22 Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 1,45 --- 344
23 Siem Toenders AV Wijchen...ns Team 2 1,30 --- 0
24 Brad Raessen AV Spiridon Jongens 1,20 --- 0
Laurens Handels Swift Atle...ns Team 1 DNS 1,79 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 3,10 --- 558
1 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 3,10 --- 558
3 Tim Verhoeven AV Attila ...ns Team 1 3,00 --- 528
4 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 2,80 --- 467
5 Thomas Brouns Swift Atle...ns Team 1 2,70 --- 436
6 Ronan van Dinther Lopersgroe...e Jongens 2,40 2,50 338
6 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 2,40 --- 338
8 Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 2,30 --- 304
9 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 2,20 --- 270
9 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 2,20 --- 270
11 Delano Dresens Typhoon Jongens 2,00 --- 198
12 Bram Verhagen HAC Jongens 1,80 --- 122
Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Millenshen Gerard AV Attila ...ns Team 1 5,93 +0.9 m/s--- 589
2 Teun Peeters Prins Hend...k Jongens 5,92 -0.1 m/s--- 587
3 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 5,84 -0.2 m/s--- 569
4 Tijn Vaessen Swift Atle...ns Team 1 5,62 -0.2 m/s5,78 519
5 Luca Janssen AV Wijchen...ns Team 1 5,51 +0.2 m/s--- 493
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 5,35 +0.1 m/s--- 456
7 David van der Lugt GVAC Jongens 5,28 +0.0 m/s5,28 439
8 Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 5,19 -1.0 m/s--- 0
9 Remie Geurts AV Unitas Jongens 5,17 -0.1 m/s--- 413
10 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 5,13 +0.0 m/s5,49 403
11 Bon ter Horst Atledo Jongens 5,03 -0.4 m/s5,21 379
12 Ole van der Horst Eindhoven ...k Jongens 5,02 --- 0
13 Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 4,95 -0.4 m/s--- 0
14 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 4,92 +0.0 m/s5,08 352
15 Derk Zijlmans AV Spiridon Jongens 4,87 +0.1 m/s--- 339
16 Jochem van Duren GVAC Jongens 4,86 +0.2 m/s4,71 0
17 Thom van der Klauw HAC Jongens 4,84 +0.4 m/s--- 332
18 Nick Schipperen Scorpio Jongens 4,75 +0.0 m/s--- 309
19 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 4,74 -0.1 m/s4,83 0
20 Delano Dresens Typhoon Jongens 4,73 +0.0 m/s--- 304
21 Joppe de Brouwer Swift Atle...ns Team 2 4,55 +0.0 m/s--- 259
22 Daan Verbakel HAC Jongens 4,51 -0.1 m/s--- 0
23 Koen Vermeulen AV Spiridon Jongens 4,44 -1.7 m/s--- 0
24 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 4,24 -1.6 m/s--- 0
25 Robin Klaassen AV Wijchen...ns Team 2 4,15 +0.1 m/s--- 154
26 Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 4,08 -0.7 m/s--- 135
27 Jordi Franssen Lopersgroe...e Jongens 4,00 +0.0 m/s--- 0
28 Brent Manders AV De Keien Jongens 3,74 -0.7 m/s--- 41
29 Lucien Kuijpers Atledo Jongens 3,22 -1.0 m/s--- 0
30 Sander Herckenrath AV De Keien Jongens 2,73 +0.7 m/s--- 0
Yonis Al-Tammar AV Unitas Jongens DNS --- 0
Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens DNS --- 0
Laurens Handels Swift Atle...ns Team 1 DNS 5,35 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven ...k Meisjes 12,56 -0.1 m/s12,61 759
2 Anouk Rensink AV Unitas Meisjes 12,79 -0.1 m/s12,95 715
3 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 13,00 -0.1 m/s13,05 676
4 Fleur van Haaren Prins Hend...k Meisjes 13,02 -0.1 m/s12,88 673
5 Maeve Zuijlen AV Unitas Meisjes 13,13 -0.1 m/s13,24 0
6 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 13,23 -0.1 m/s13,00 635
7 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 13,45 -0.1 m/s13,64 597
8 Julie van de Wal Swift Atle...k Meisjes 13,52 -1.3 m/s14,00 586
9 Laura Vluggen AV Caesar Meisjes 13,54 -0.6 m/s--- 582
10 Maud Waajen Swift Atle...k Meisjes 13,68 -1.3 m/s13,78 0
11 Anne Hoeke AV Attila Meisjes 13,76 -0.6 m/s--- 546
12 Kim Peters AV Wijchen...es Team 1 14,17 -0.3 m/s--- 0
13 Maare de Visser AV De Keien Meisjes 14,30 -1.3 m/s14,30 462
14 Eline Rijzenga AV Sprint Meisjes 14,31 -1.3 m/s14,11 0
15 Caitlin Hibbs HAC Meisjes 14,42 -1.3 m/s14,24 444
16 Isa de Bruijn AV Marvel Meisjes 14,66 -0.3 m/s--- 409
17 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 14,71 -0.3 m/s--- 0
18 Julie Jilissen Nijmegen A...k Meisjes 14,76 -0.7 m/s14,69 395
19 Aukje Meeuwesen AV Attila Meisjes 14,77 -0.7 m/s15,09 0
20 Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 14,83 -0.3 m/s--- 385
21 Sophie Crawford Prins Hend...k Meisjes 15,01 -1.3 m/s13,70 0
22 Hannah Wichern Nijmegen A...k Meisjes 15,05 -0.7 m/s15,13 0
23 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 15,19 -0.6 m/s--- 336
24 Nina den Haan Typhoon Meisjes 15,20 -0.7 m/s15,00 335
25 Laura de With Typhoon Meisjes 15,26 -0.3 m/s--- 0
26 Eline Demandt AV Caesar Meisjes 15,59 -0.6 m/s--- 0
27 Kim Dekkers Scorpio Meisjes 15,84 -0.7 m/s15,10 0
28 Diede van ...r Vleuten GVAC Meisjes 15,89 -0.7 m/s18,00 247
29 Anne Huirne AV Achille...p Meisjes 16,13 -1.3 m/s14,19 0
30 Lisa Galama AV De Keien Meisjes 16,42 -0.6 m/s--- 0
31 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 16,45 -0.6 m/s--- 182
32 Lisa Cornelissen HAC Meisjes 16,50 -0.7 m/s16,41 0
33 Sanne Verstappen GVAC Meisjes 18,25 -0.3 m/s18,24 0
Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 1:00,90 1:02,45 749
2 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 1:01,81 1:01,00 722
3 Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 1:02,17 59,53 712
4 Anouk Schonewille AV Unitas Meisjes 1:02,49 --- 703
5 Julie Jilissen Nijmegen A...k Meisjes 1:03,95 1:03,80 662
6 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1:04,15 1:05,13 0
7 Bente de Jager Scorpio Meisjes 1:04,76 --- 0
8 Sophie van Leeuwen Prins Hend...k Meisjes 1:05,09 1:02,00 631
9 Anne-Wil Kroon Typhoon Meisjes 1:05,42 1:05,00 623
10 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 1:06,10 1:05,35 605
11 Maud Aretz Swift Atle...k Meisjes 1:06,56 1:07,58 593
12 Linde Derksen Eindhoven ...k Meisjes 1:06,61 1:05,80 592
13 Berbel Boymans AV Caesar Meisjes 1:07,15 1:02,40 579
14 Evy Spierings Prins Hend...k Meisjes 1:07,58 1:05,00 0
15 Melissa Uranka AV Achille...p Meisjes 1:07,74 --- 0
16 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 1:08,24 --- 552
17 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 1:08,91 --- 536
18 Sara Rey Swift Atle...k Meisjes 1:09,31 1:07,82 0
19 Fem Bongers AV De Keien Meisjes 1:09,97 1:06,00 512
20 Caitlin Hibbs HAC Meisjes 1:11,92 1:15,00 468
21 Lotte de Graauw AV Attila Meisjes 1:13,33 --- 0
22 Vera Frijters GVAC Meisjes 1:13,80 1:20,00 429
23 Diede van ...r Vleuten GVAC Meisjes 1:15,25 1:30,00 0
24 Hanna Jaspers AV Marvel Meisjes 1:15,88 --- 387
25 Lisa Galama AV De Keien Meisjes 1:24,71 --- 0
Maeve Zuijlen AV Unitas Meisjes DNS 1:03,13 0
Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes DNS 58,90 0



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emmy van den Berg Prins Hend...k Meisjes 4:51,01 5:05,00 734
2 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 5:00,61 4:57,00 672
3 Esmee Ernes AV Unitas Meisjes 5:10,25 --- 615
4 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 5:13,14 --- 598
5 Hanna Kloek AV Sprint Meisjes 5:31,85 5:25,54 498
6 Sofie Blankers Scorpio Meisjes 5:31,98 5:45,00 497
7 Romy Samsi Eindhoven ...k Meisjes 5:33,90 5:20,00 488
8 Vera Trieling AV Wijchen...es Team 1 5:40,16 --- 457
9 Vera Frijters GVAC Meisjes 5:44,88 5:45,00 434
10 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 5:48,99 --- 415
11 Lotte de Graauw AV Attila Meisjes 5:52,48 --- 0
12 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 5:54,22 --- 392
13 Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 5:56,24 5:40,00 383
14 Kyra Koerts Swift Atle...k Meisjes 5:56,47 5:40,00 0
15 Janneke Bouten GVAC Meisjes 5:58,36 5:35,00 0
16 Anne van den Broek AV De Keien Meisjes 5:59,67 --- 368
17 Naomi van de Wouw Scorpio Meisjes 6:00,31 5:59,00 0
18 Karlijn de Jong HAC Meisjes 6:18,74 --- 290
19 Marieke Derksen AV De Keien Meisjes 6:19,88 --- 0
20 Isa Buddingh Typhoon Meisjes 6:39,59 --- 213
21 Bibi Ettema AV Achille...p Meisjes 6:57,33 --- 154



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anna Postema Prins Hend...k Meisjes 14,20 +0.3 m/s14,29 841
2 Sarah Kortland Typhoon Meisjes 14,46 +0.5 m/s17,00 810
3 Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 15,31 +0.3 m/s15,45 715
4 Tessa Smits AV Sprint Meisjes 15,37 +0.3 m/s15,81 0
5 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 15,46 +0.3 m/s15,73 700
6 Isa Stommels HAC Meisjes 16,41 +0.5 m/s16,95 607
7 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 16,49 +0.5 m/s17,61 600
8 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 16,88 +0.3 m/s16,14 566
9 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 16,92 +0.3 m/s16,24 562
10 Anne Hoeke AV Attila Meisjes 17,39 +0.5 m/s18,00 523
11 Lara Frijters GVAC Meisjes 17,61 +0.5 m/s18,20 505
12 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 17,63 +0.5 m/s17,76 0
13 Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 17,66 +0.1 m/s--- 501
14 Fem Bongers AV De Keien Meisjes 17,81 +0.5 m/s17,80 489
15 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 18,42 +0.7 m/s--- 443
16 Liesje Knelissen Swift Atle...k Meisjes 18,47 +0.1 m/s19,20 440
17 Steffie Bosboom Swift Atle...k Meisjes 18,60 +0.1 m/s19,41 0
18 Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 18,73 +0.1 m/s18,86 0
19 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 18,94 +0.7 m/s--- 407
20 Lisan Scholten AV De Keien Meisjes 18,94 +0.7 m/s--- 0
21 Ziggy Birker ACW `66 Meisjes 19,62 +0.7 m/s--- 0
22 Nina Scholten Nijmegen A...k Meisjes 19,72 +0.1 m/s20,02 355
23 Jorine van Vught Scorpio Meisjes 19,81 +0.7 m/s--- 0
24 Nina den Haan Typhoon Meisjes 21,17 +0.1 m/s20,00 0
25 Renee Koenigs AV Caesar Meisjes 21,70 +0.7 m/s--- 241
Anouk Rensink AV Unitas Meisjes DNS 16,52 0
Caitlin Hibbs HAC Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 36,96 --- 718
2 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 36,70 36,97 713
3 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 35,02 42,09 686
4 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 31,18 --- 620
5 Babette Oerlemans Prins Hend...k Meisjes 31,04 --- 0
6 Anouk Wouters AV Caesar Meisjes 28,53 --- 572
7 Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 28,01 --- 0
8 Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 24,90 --- 503
9 Louise Beuk GVAC Meisjes 24,69 21,77 498
10 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 23,32 --- 471
11 Renee Koenigs AV Caesar Meisjes 23,18 --- 0
12 Sara Rey Swift Atle...k Meisjes 23,09 26,55 466
13 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 22,75 --- 0
14 Karlijn de Jong HAC Meisjes 22,75 --- 459
15 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 22,60 --- 0
16 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 22,50 --- 454
17 Merel Burm Scorpio Meisjes 21,54 --- 0
18 Isa de Bruijn AV Marvel Meisjes 20,00 22,08 400
19 Laura de With Typhoon Meisjes 19,95 --- 399
20 Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 19,89 --- 398
21 Emma Verhoeven Nijmegen A...k Meisjes 19,73 20,00 394
22 Hanna Jaspers AV Marvel Meisjes 18,66 --- 0
23 Maare de Visser AV De Keien Meisjes 18,62 20,00 369
24 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 18,22 19,00 0
25 Lily Wigglesworth AV Achille...p Meisjes 18,20 19,67 360
26 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 17,79 --- 0
27 Amy Brendel AV Unitas Meisjes 16,94 26,12 330
28 Maud Aretz Swift Atle...k Meisjes 16,44 --- 0
29 Lisa Galama AV De Keien Meisjes 16,38 --- 0
30 Lisa Cornelissen HAC Meisjes 15,10 --- 0
31 Inge Schmit AV Achille...p Meisjes 11,80 13,82 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 44,02 41,09 804
2 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 43,24 --- 791
3 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 33,68 --- 618
4 Helena Pluimes Scorpio Meisjes 29,09 --- 0
5 Maud van Hoorn AV De Keien Meisjes 27,36 32,40 489
6 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 27,12 --- 484
7 Robin Cuijpers AV Caesar Meisjes 26,29 --- 466
8 Sabine Boonen Swift Atle...k Meisjes 26,25 26,22 465
9 Manon Lutt AV Caesar Meisjes 24,78 --- 0
10 Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 23,86 --- 411
11 Inge Schmit AV Achille...p Meisjes 21,57 23,33 0
12 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 21,27 19,86 350
13 Anne Roosen GVAC Meisjes 21,16 19,45 347
14 Karlijn de Jong HAC Meisjes 20,97 --- 342
15 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 20,66 --- 335
16 Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 20,59 --- 333
17 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 20,41 16,43 0
18 Fleur van de Loop AV Wijchen...es Team 1 19,04 --- 0
19 Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 18,56 --- 281
20 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 18,47 --- 0
21 Angeliki Nastou Typhoon Meisjes 18,03 --- 268
22 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 17,97 --- 0
23 Loes Donders Swift Atle...k Meisjes 17,50 18,04 0
24 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 16,51 --- 226
25 Nina Scholten Nijmegen A...k Meisjes 15,27 13,49 191
26 Linda Dortmans AV De Keien Meisjes 14,74 --- 0
27 Femke Alessie GVAC Meisjes 14,03 15,70 0
28 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 13,57 --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 13,40 --- 803
2 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 12,62 --- 757
3 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 11,77 12,51 705
4 Isa Stommels HAC Meisjes 10,78 --- 641
5 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 10,76 --- 640
6 Maud van Hoorn AV De Keien Meisjes 10,52 10,40 624
7 Mabinty Bangura AV De Keien Meisjes 10,42 11,00 0
8 Tessa Smits AV Sprint Meisjes 10,25 --- 606
9 Manon Lutt AV Caesar Meisjes 9,78 --- 574
10 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 9,66 --- 0
11 Sabine Boonen Swift Atle...k Meisjes 9,66 10,35 566
12 Robin Cuijpers AV Caesar Meisjes 9,35 --- 0
13 Inge Schmit AV Achille...p Meisjes 8,83 9,08 0
14 Kim Peters AV Wijchen...es Team 1 8,28 --- 467
15 Isa de Bruijn AV Marvel Meisjes 8,20 8,33 461
16 Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 8,18 --- 460
17 Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 7,51 --- 408
18 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 7,35 --- 396
19 Hanna Jaspers AV Marvel Meisjes 7,27 --- 0
20 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 7,17 --- 0
21 Loes Donders Swift Atle...k Meisjes 7,12 8,23 0
22 Angeliki Nastou Typhoon Meisjes 7,03 --- 370
23 Emma Verhoeven Nijmegen A...k Meisjes 6,87 7,00 357
24 Anke Jeucken Eindhoven ...k Meisjes 6,75 --- 347
25 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 6,74 --- 0
26 Femke Alessie GVAC Meisjes 6,12 6,90 294
27 Sanne Verstappen GVAC Meisjes 5,97 5,82 0
Tia Ackermans Scorpio Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elise Jocaille Prins Hend...k Meisjes 1,60 --- 832
2 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 1,55 --- 779
3 Sarah Kortland Typhoon Meisjes 1,50 --- 726
3 Anke Mols AV Achille...p Meisjes 1,50 1,50 726
3 Famke Paulussen AV Caesar Meisjes 1,50 --- 726
3 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 1,50 --- 726
3 Isa Stommels HAC Meisjes 1,50 --- 726
3 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 1,50 1,55 726
9 Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55 0
10 Steffie Bosboom Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55 726
11 Anne Hoeke AV Attila Meisjes 1,45 1,50 0
12 Jolien Stuijk AV Attila Meisjes 1,45 1,60 672
12 Lisan Scholten AV De Keien Meisjes 1,45 1,50 672
12 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1,45 --- 672
15 Lotte Houtman Prins Hend...k Meisjes 1,45 --- 0
16 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1,40 --- 0
16 Amy Brendel AV Unitas Meisjes 1,40 1,50 0
16 Lotte Gommers Eindhoven ...k Meisjes 1,40 --- 0
19 Laura Mierlo HAC Meisjes 1,30 --- 0
20 Vera Trieling AV Wijchen...es Team 1 1,30 --- 484
21 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 1,25 --- 417
21 Louise Beuk GVAC Meisjes 1,25 1,35 417
21 Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 1,25 --- 417
24 Linda Dortmans AV De Keien Meisjes 1,10 1,25 0
24 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 1,10 --- 0
Tia Ackermans Scorpio Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 5,08 +0.1 m/s--- 696
2 Djim van den Berg Prins Hend...k Meisjes 4,72 +0.5 m/s--- 608
3 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 4,56 -0.8 m/s--- 568
4 Lily Wigglesworth AV Achille...p Meisjes 4,51 +0.0 m/s4,63 556
5 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 4,43 +1.0 m/s4,92 535
6 Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 4,34 -0.4 m/s--- 512
7 Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 4,29 -0.1 m/s--- 0
8 Lara Frijters GVAC Meisjes 4,27 -0.3 m/s4,32 494
9 Liesje Knelissen Swift Atle...k Meisjes 4,22 +0.4 m/s4,84 481
10 Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 4,19 +0.4 m/s4,60 0
11 Eline Rijzenga AV Sprint Meisjes 4,10 -0.2 m/s--- 0
12 Ankie Habets AV Caesar Meisjes 4,09 +0.0 m/s--- 447
13 Angeliki Nastou Typhoon Meisjes 4,08 +0.0 m/s--- 444
14 Anne-Wil Kroon Typhoon Meisjes 4,04 +0.4 m/s--- 0
15 Laura Mierlo HAC Meisjes 4,04 -0.1 m/s--- 433
16 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 4,02 +0.0 m/s--- 428
17 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 4,00 +0.1 m/s--- 423
18 Alexandra Willemsen AV Achille...p Meisjes 3,99 +0.4 m/s--- 0
19 Anne Roosen GVAC Meisjes 3,97 -0.9 m/s4,26 0
20 Fleur van de Loop AV Wijchen...es Team 1 3,95 +0.3 m/s--- 0
21 Jorine van Vught Scorpio Meisjes 3,94 -0.1 m/s--- 406
22 Helena Pluimes Scorpio Meisjes 3,93 +0.2 m/s--- 0
23 Nina Scholten Nijmegen A...k Meisjes 3,85 +0.0 m/s4,00 382
24 Ziggy Birker ACW `66 Meisjes 3,84 +0.7 m/s--- 379
25 Eline Demandt AV Caesar Meisjes 3,71 -0.6 m/s--- 0
26 Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 3,57 +0.7 m/s--- 0
27 Anke Jeucken Eindhoven ...k Meisjes 3,56 +0.7 m/s--- 0
28 Mabinty Bangura AV De Keien Meisjes 3,50 -0.4 m/s--- 284
29 Hannah Wichern Nijmegen A...k Meisjes 3,45 -0.5 m/s4,00 0
30 Lisa Cornelissen HAC Meisjes 3,35 -1.2 m/s--- 0
31 Linda Dortmans AV De Keien Meisjes 3,03 +0.6 m/s--- 0