Competitiestand Meisjes U18
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik Meisjes Prins Hendrik - MJB
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
11 6908
2 AV Unitas Meisjes AV Unitas - MJB
Begeleider: Robbert Lommelen
8 6155
3 Scorpio Meisjes Scorpio - MJB
Begeleider: Janneke Visser
Jurylid: Esther Nijdam van Nieuwburg
11 5994
4 AV Achilles Top Meisjes AV Achilles Top - MJB
Begeleider: Chantal van der Meulen
Jurylid: Suzan Schmit hoogspringen
10 5770
5 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJB
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Tanja Rijzenga (60), voorkeur voor hoog of ver
8 5682
6 Swift Atletiek Meisjes Swift Atletiek - MJB
Begeleider: Guido Klaassen
10 5322
7 AV Attila Meisjes AV Attila - MJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Peter Westermann
8 5227
8 AV Wijchen Meisjes Team 1 AV Wijchen - MJB
Begeleider: Robin Scholten
6 5180
9 Eindhoven Atletiek Meisjes Eindhoven Atletiek - MJB
Begeleider: Jonathan Zammit
9 5097
10 AV De Keien Meisjes AV De Keien - MJB
Begeleider: Geert Verhamme
9 4824
11 AV Caesar Meisjes AV Caesar - MJB
Begeleider: Frans Pepels
Jurylid: Raoul Kuijpers
9 4750
12 Typhoon Meisjes Typhoon - MJB
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton smits
6 4713
13 HAC Meisjes HAC - MJB
Begeleider: A.Schrama
5 4410
14 GVAC Meisjes GVAC - MJB
Begeleider: Jurgen Alessie
Jurylid: Jaap van der Lugt
8 4029
15 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJB
Begeleider: Eddy Stadwijk
6 4026
16 Nijmegen Atletiek Meisjes Nijmegen Atletiek - MJB
Begeleider: Ton Verhoeven
Jurylid: Patricia Heijmen (geen ervaring)
5 3889
17 AV Marvel Meisjes AV Marvel - MJB
Begeleider: Henk van de Langenberg
Jurylid: Arjan de Bruijn
4 2842
18 AV Wijchen Meisjes Team 2 AV Wijchen - MJB
Begeleider: Merel Kramer
4 2401
19 AV Weert Meisjes AV Weert - MJB 0 0
19 Lopersgroep Deurne Meisjes Lopersgroep Deurne - MJB 0 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven ...k Meisjes 12,56 -0.1 m/s12,61
2 Anouk Rensink AV Unitas Meisjes 12,79 -0.1 m/s12,95
3 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 13,00 -0.1 m/s13,05
4 Fleur van Haaren Prins Hend...k Meisjes 13,02 -0.1 m/s12,88
5 Maeve Zuijlen AV Unitas Meisjes 13,13 -0.1 m/s13,24
6 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 13,23 -0.1 m/s13,00
7 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 13,45 -0.1 m/s13,64
8 Julie van de Wal Swift Atle...k Meisjes 13,52 -1.3 m/s14,00
9 Laura Vluggen AV Caesar Meisjes 13,54 -0.6 m/s---
10 Maud Waajen Swift Atle...k Meisjes 13,68 -1.3 m/s13,78
11 Anne Hoeke AV Attila Meisjes 13,76 -0.6 m/s---
12 Kim Peters AV Wijchen...es Team 1 14,17 -0.3 m/s---
13 Maare de Visser AV De Keien Meisjes 14,30 -1.3 m/s14,30
14 Eline Rijzenga AV Sprint Meisjes 14,31 -1.3 m/s14,11
15 Caitlin Hibbs HAC Meisjes 14,42 -1.3 m/s14,24
16 Isa de Bruijn AV Marvel Meisjes 14,66 -0.3 m/s---
17 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 14,71 -0.3 m/s---
18 Julie Jilissen Nijmegen A...k Meisjes 14,76 -0.7 m/s14,69
19 Aukje Meeuwesen AV Attila Meisjes 14,77 -0.7 m/s15,09
20 Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 14,83 -0.3 m/s---
21 Sophie Crawford Prins Hend...k Meisjes 15,01 -1.3 m/s13,70
22 Hannah Wichern Nijmegen A...k Meisjes 15,05 -0.7 m/s15,13
23 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 15,19 -0.6 m/s---
24 Nina den Haan Typhoon Meisjes 15,20 -0.7 m/s15,00
25 Laura de With Typhoon Meisjes 15,26 -0.3 m/s---
26 Eline Demandt AV Caesar Meisjes 15,59 -0.6 m/s---
27 Kim Dekkers Scorpio Meisjes 15,84 -0.7 m/s15,10
28 Diede van ...r Vleuten GVAC Meisjes 15,89 -0.7 m/s18,00
29 Anne Huirne AV Achille...p Meisjes 16,13 -1.3 m/s14,19
30 Lisa Galama AV De Keien Meisjes 16,42 -0.6 m/s---
31 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 16,45 -0.6 m/s---
32 Lisa Cornelissen HAC Meisjes 16,50 -0.7 m/s16,41
33 Sanne Verstappen GVAC Meisjes 18,25 -0.3 m/s18,24
Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 DNS ---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 1:00,90 1:02,45
2 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 1:01,81 1:01,00
3 Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 1:02,17 59,53
4 Anouk Schonewille AV Unitas Meisjes 1:02,49 ---
5 Julie Jilissen Nijmegen A...k Meisjes 1:03,95 1:03,80
6 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1:04,15 1:05,13
7 Bente de Jager Scorpio Meisjes 1:04,76 ---
8 Sophie van Leeuwen Prins Hend...k Meisjes 1:05,09 1:02,00
9 Anne-Wil Kroon Typhoon Meisjes 1:05,42 1:05,00
10 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 1:06,10 1:05,35
11 Maud Aretz Swift Atle...k Meisjes 1:06,56 1:07,58
12 Linde Derksen Eindhoven ...k Meisjes 1:06,61 1:05,80
13 Berbel Boymans AV Caesar Meisjes 1:07,15 1:02,40
14 Evy Spierings Prins Hend...k Meisjes 1:07,58 1:05,00
15 Melissa Uranka AV Achille...p Meisjes 1:07,74 ---
16 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 1:08,24 ---
17 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 1:08,91 ---
18 Sara Rey Swift Atle...k Meisjes 1:09,31 1:07,82
19 Fem Bongers AV De Keien Meisjes 1:09,97 1:06,00
20 Caitlin Hibbs HAC Meisjes 1:11,92 1:15,00
21 Lotte de Graauw AV Attila Meisjes 1:13,33 ---
22 Vera Frijters GVAC Meisjes 1:13,80 1:20,00
23 Diede van ...r Vleuten GVAC Meisjes 1:15,25 1:30,00
24 Hanna Jaspers AV Marvel Meisjes 1:15,88 ---
25 Lisa Galama AV De Keien Meisjes 1:24,71 ---
Maeve Zuijlen AV Unitas Meisjes DNS 1:03,13
Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes DNS 58,90

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Emmy van den Berg Prins Hend...k Meisjes 4:51,01 5:05,00
2 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 5:00,61 4:57,00
3 Esmee Ernes AV Unitas Meisjes 5:10,25 ---
4 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 5:13,14 ---
5 Hanna Kloek AV Sprint Meisjes 5:31,85 5:25,54
6 Sofie Blankers Scorpio Meisjes 5:31,98 5:45,00
7 Romy Samsi Eindhoven ...k Meisjes 5:33,90 5:20,00
8 Vera Trieling AV Wijchen...es Team 1 5:40,16 ---
9 Vera Frijters GVAC Meisjes 5:44,88 5:45,00
10 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 5:48,99 ---
11 Lotte de Graauw AV Attila Meisjes 5:52,48 ---
12 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 5:54,22 ---
13 Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 5:56,24 5:40,00
14 Kyra Koerts Swift Atle...k Meisjes 5:56,47 5:40,00
15 Janneke Bouten GVAC Meisjes 5:58,36 5:35,00
16 Anne van den Broek AV De Keien Meisjes 5:59,67 ---
17 Naomi van de Wouw Scorpio Meisjes 6:00,31 5:59,00
18 Karlijn de Jong HAC Meisjes 6:18,74 ---
19 Marieke Derksen AV De Keien Meisjes 6:19,88 ---
20 Isa Buddingh Typhoon Meisjes 6:39,59 ---
21 Bibi Ettema AV Achille...p Meisjes 6:57,33 ---

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anna Postema Prins Hend...k Meisjes 14,20 +0.3 m/s14,29
2 Sarah Kortland Typhoon Meisjes 14,46 +0.5 m/s17,00
3 Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 15,31 +0.3 m/s15,45
4 Tessa Smits AV Sprint Meisjes 15,37 +0.3 m/s15,81
5 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 15,46 +0.3 m/s15,73
6 Isa Stommels HAC Meisjes 16,41 +0.5 m/s16,95
7 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 16,49 +0.5 m/s17,61
8 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 16,88 +0.3 m/s16,14
9 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 16,92 +0.3 m/s16,24
10 Anne Hoeke AV Attila Meisjes 17,39 +0.5 m/s18,00
11 Lara Frijters GVAC Meisjes 17,61 +0.5 m/s18,20
12 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 17,63 +0.5 m/s17,76
13 Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 17,66 +0.1 m/s---
14 Fem Bongers AV De Keien Meisjes 17,81 +0.5 m/s17,80
15 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 18,42 +0.7 m/s---
16 Liesje Knelissen Swift Atle...k Meisjes 18,47 +0.1 m/s19,20
17 Steffie Bosboom Swift Atle...k Meisjes 18,60 +0.1 m/s19,41
18 Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 18,73 +0.1 m/s18,86
19 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 18,94 +0.7 m/s---
19 Lisan Scholten AV De Keien Meisjes 18,94 +0.7 m/s---
21 Ziggy Birker ACW `66 Meisjes 19,62 +0.7 m/s---
22 Nina Scholten Nijmegen A...k Meisjes 19,72 +0.1 m/s20,02
23 Jorine van Vught Scorpio Meisjes 19,81 +0.7 m/s---
24 Nina den Haan Typhoon Meisjes 21,17 +0.1 m/s20,00
25 Renee Koenigs AV Caesar Meisjes 21,70 +0.7 m/s---
Anouk Rensink AV Unitas Meisjes DNS 16,52
Caitlin Hibbs HAC Meisjes DNS ---

Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 36,96 ---
2 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 36,70 36,97
3 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 35,02 42,09
4 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 31,18 ---
5 Babette Oerlemans Prins Hend...k Meisjes 31,04 ---
6 Anouk Wouters AV Caesar Meisjes 28,53 ---
7 Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 28,01 ---
8 Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 24,90 ---
9 Louise Beuk GVAC Meisjes 24,69 21,77
10 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 23,32 ---
11 Renee Koenigs AV Caesar Meisjes 23,18 ---
12 Sara Rey Swift Atle...k Meisjes 23,09 26,55
13 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 22,75 ---
13 Karlijn de Jong HAC Meisjes 22,75 ---
15 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 22,60 ---
16 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 22,50 ---
17 Merel Burm Scorpio Meisjes 21,54 ---
18 Isa de Bruijn AV Marvel Meisjes 20,00 22,08
19 Laura de With Typhoon Meisjes 19,95 ---
20 Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 19,89 ---
21 Emma Verhoeven Nijmegen A...k Meisjes 19,73 20,00
22 Hanna Jaspers AV Marvel Meisjes 18,66 ---
23 Maare de Visser AV De Keien Meisjes 18,62 20,00
24 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 18,22 19,00
25 Lily Wigglesworth AV Achille...p Meisjes 18,20 19,67
26 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 17,79 ---
27 Amy Brendel AV Unitas Meisjes 16,94 26,12
28 Maud Aretz Swift Atle...k Meisjes 16,44 ---
29 Lisa Galama AV De Keien Meisjes 16,38 ---
30 Lisa Cornelissen HAC Meisjes 15,10 ---
31 Inge Schmit AV Achille...p Meisjes 11,80 13,82

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 44,02 41,09
2 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 43,24 ---
3 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 33,68 ---
4 Helena Pluimes Scorpio Meisjes 29,09 ---
5 Maud van Hoorn AV De Keien Meisjes 27,36 32,40
6 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 27,12 ---
7 Robin Cuijpers AV Caesar Meisjes 26,29 ---
8 Sabine Boonen Swift Atle...k Meisjes 26,25 26,22
9 Manon Lutt AV Caesar Meisjes 24,78 ---
10 Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 23,86 ---
11 Inge Schmit AV Achille...p Meisjes 21,57 23,33
12 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 21,27 19,86
13 Anne Roosen GVAC Meisjes 21,16 19,45
14 Karlijn de Jong HAC Meisjes 20,97 ---
15 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 20,66 ---
16 Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 20,59 ---
17 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 20,41 16,43
18 Fleur van de Loop AV Wijchen...es Team 1 19,04 ---
19 Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 18,56 ---
20 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 18,47 ---
21 Angeliki Nastou Typhoon Meisjes 18,03 ---
22 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 17,97 ---
23 Loes Donders Swift Atle...k Meisjes 17,50 18,04
24 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 16,51 ---
25 Nina Scholten Nijmegen A...k Meisjes 15,27 13,49
26 Linda Dortmans AV De Keien Meisjes 14,74 ---
27 Femke Alessie GVAC Meisjes 14,03 15,70
28 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 13,57 ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 13,40 ---
2 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 12,62 ---
3 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 11,77 12,51
4 Isa Stommels HAC Meisjes 10,78 ---
5 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 10,76 ---
6 Maud van Hoorn AV De Keien Meisjes 10,52 10,40
7 Mabinty Bangura AV De Keien Meisjes 10,42 11,00
8 Tessa Smits AV Sprint Meisjes 10,25 ---
9 Manon Lutt AV Caesar Meisjes 9,78 ---
10 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 9,66 ---
10 Sabine Boonen Swift Atle...k Meisjes 9,66 10,35
12 Robin Cuijpers AV Caesar Meisjes 9,35 ---
13 Inge Schmit AV Achille...p Meisjes 8,83 9,08
14 Kim Peters AV Wijchen...es Team 1 8,28 ---
15 Isa de Bruijn AV Marvel Meisjes 8,20 8,33
16 Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 8,18 ---
17 Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 7,51 ---
18 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 7,35 ---
19 Hanna Jaspers AV Marvel Meisjes 7,27 ---
20 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 7,17 ---
21 Loes Donders Swift Atle...k Meisjes 7,12 8,23
22 Angeliki Nastou Typhoon Meisjes 7,03 ---
23 Emma Verhoeven Nijmegen A...k Meisjes 6,87 7,00
24 Anke Jeucken Eindhoven ...k Meisjes 6,75 ---
25 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 6,74 ---
26 Femke Alessie GVAC Meisjes 6,12 6,90
27 Sanne Verstappen GVAC Meisjes 5,97 5,82
Tia Ackermans Scorpio Meisjes DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Elise Jocaille Prins Hend...k Meisjes 1,60 ---
2 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 1,55 ---
3 Sarah Kortland Typhoon Meisjes 1,50 ---
3 Anke Mols AV Achille...p Meisjes 1,50 1,50
3 Famke Paulussen AV Caesar Meisjes 1,50 ---
3 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 1,50 ---
3 Isa Stommels HAC Meisjes 1,50 ---
3 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 1,50 1,55
3 Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55
3 Steffie Bosboom Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55
11 Anne Hoeke AV Attila Meisjes 1,45 1,50
11 Jolien Stuijk AV Attila Meisjes 1,45 1,60
11 Lisan Scholten AV De Keien Meisjes 1,45 1,50
11 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1,45 ---
11 Lotte Houtman Prins Hend...k Meisjes 1,45 ---
16 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1,40 ---
16 Amy Brendel AV Unitas Meisjes 1,40 1,50
16 Lotte Gommers Eindhoven ...k Meisjes 1,40 ---
19 Laura Mierlo HAC Meisjes 1,30 ---
19 Vera Trieling AV Wijchen...es Team 1 1,30 ---
21 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 1,25 ---
21 Louise Beuk GVAC Meisjes 1,25 1,35
21 Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 1,25 ---
24 Linda Dortmans AV De Keien Meisjes 1,10 1,25
24 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 1,10 ---
Tia Ackermans Scorpio Meisjes DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 5,08 +0.1 m/s---
2 Djim van den Berg Prins Hend...k Meisjes 4,72 +0.5 m/s---
3 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 4,56 -0.8 m/s---
4 Lily Wigglesworth AV Achille...p Meisjes 4,51 +0.0 m/s4,63
5 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 4,43 +1.0 m/s4,92
6 Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 4,34 -0.4 m/s---
7 Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 4,29 -0.1 m/s---
8 Lara Frijters GVAC Meisjes 4,27 -0.3 m/s4,32
9 Liesje Knelissen Swift Atle...k Meisjes 4,22 +0.4 m/s4,84
10 Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 4,19 +0.4 m/s4,60
11 Eline Rijzenga AV Sprint Meisjes 4,10 -0.2 m/s---
12 Ankie Habets AV Caesar Meisjes 4,09 +0.0 m/s---
13 Angeliki Nastou Typhoon Meisjes 4,08 +0.0 m/s---
14 Anne-Wil Kroon Typhoon Meisjes 4,04 +0.4 m/s---
14 Laura Mierlo HAC Meisjes 4,04 -0.1 m/s---
16 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 4,02 +0.0 m/s---
17 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 4,00 +0.1 m/s---
18 Alexandra Willemsen AV Achille...p Meisjes 3,99 +0.4 m/s---
19 Anne Roosen GVAC Meisjes 3,97 -0.9 m/s4,26
20 Fleur van de Loop AV Wijchen...es Team 1 3,95 +0.3 m/s---
21 Jorine van Vught Scorpio Meisjes 3,94 -0.1 m/s---
22 Helena Pluimes Scorpio Meisjes 3,93 +0.2 m/s---
23 Nina Scholten Nijmegen A...k Meisjes 3,85 +0.0 m/s4,00
24 Ziggy Birker ACW `66 Meisjes 3,84 +0.7 m/s---
25 Eline Demandt AV Caesar Meisjes 3,71 -0.6 m/s---
26 Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 3,57 +0.7 m/s---
27 Anke Jeucken Eindhoven ...k Meisjes 3,56 +0.7 m/s---
28 Mabinty Bangura AV De Keien Meisjes 3,50 -0.4 m/s---
29 Hannah Wichern Nijmegen A...k Meisjes 3,45 -0.5 m/s4,00
30 Lisa Cornelissen HAC Meisjes 3,35 -1.2 m/s---
31 Linda Dortmans AV De Keien Meisjes 3,03 +0.6 m/s---