Competitiestand Jongens U18
# Team Leden Punten
1 AV Attila Jongens Team 1 AV Attila - JJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Carolien Ritsema (voorkeur springen)
11 7071
2 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Tanja Rijzenga (60), voorkeur voor hoog of ver
8 6405
3 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJB
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
11 6203
4 Swift Atletiek Jongens Team 1 Swift Atletiek - JJB
Begeleider: Henk Meuwissen
Jurylid: Wim Crins
9 6015
5 AV Wijchen Jongens Team 1 AV Wijchen - JJB
Begeleider: Robin Scholten
8 5746
6 Typhoon Jongens Typhoon - JJB
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton smits
9 5203
7 Atledo Jongens Atledo - JJB
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Leo van der Pol
7 5113
8 HAC Jongens HAC - JJB
Begeleider: A.Schrama
10 5030
9 Lopersgroep Deurne Jongens Lopersgroep Deurne - JJB
Begeleider: Martien van den Berg
Jurylid: Luzan Janssen (geen dipl)
8 4673
10 Scorpio Jongens Scorpio - JJB
Begeleider: Arno vd Pas
5 4624
11 Eindhoven Atletiek Jongens Eindhoven Atletiek - JJB
Begeleider: Jonathan Zammit
Jurylid: Bieneke Bauling
10 4572
12 AV Spiridon Jongens AV Spiridon - JJB
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: Volgt nog
8 4540
13 GVAC Jongens GVAC - JJB
Begeleider: Mark Jacobs
Jurylid: Ouder
7 4388
14 AV De Keien Jongens AV De Keien - JJB
Begeleider: Geert Verhamme
8 4197
15 AV Unitas Jongens AV Unitas - JJB
Begeleider: Robbert Lommelen
6 4182
16 Swift Atletiek Jongens Team 2 Swift Atletiek - JJB
Begeleider: Henk Meuwissen
Jurylid: nog te bepalen
8 3676
17 AV Wijchen Jongens Team 2 AV Wijchen - JJB
Begeleider: Tim Klinkhamer
6 3165
18 AV Attila Jongens Team 2 AV Attila - JJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Carolien Ritsema (voorkeur springen)
4 2721
19 AV Marvel Jongens AV Marvel - JJB
Begeleider: Henk van de Langenberg
Jurylid: Arjan de Bruijn
2 1458
20 AV Weert Jongens AV Weert - JJB 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Tygo van de Weijer HAC Jongens 11,40 -0.2 m/s11,43
2 Tijn Vaessen Swift Atle...ns Team 1 11,57 -0.2 m/s11,65
3 Millenshen Gerard AV Attila ...ns Team 1 11,83 +0.6 m/s12,44
4 Pim van Bakel Prins Hend...k Jongens 11,84 -0.2 m/s11,96
5 Bodhi van Selow Lopersgroe...e Jongens 11,96 +0.6 m/s12,23
6 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 12,04 +0.6 m/s12,32
6 Ole van der Horst Eindhoven ...k Jongens 12,04 -0.2 m/s12,10
8 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,07 +0.6 m/s12,37
9 Mathijs Kromhout Prins Hend...k Jongens 12,10 +0.6 m/s12,52
10 Bon ter Horst Atledo Jongens 12,15 -0.2 m/s11,90
11 David Thommassen AV Sprint Jongens 12,23 +0.6 m/s12,29
12 Stijn van den Broek AV Attila ...ns Team 1 12,30 +0.2 m/s12,74
13 Bjorn Schats GVAC Jongens 12,50 -0.2 m/s12,20
14 Aron Koning AV De Keien Jongens 12,51 +0.2 m/s12,80
15 Derk Zijlmans AV Spiridon Jongens 12,53 -0.5 m/s---
16 Abel Brentjes HAC Jongens 12,60 +0.2 m/s12,63
17 Nick Schipperen Scorpio Jongens 12,80 +0.2 m/s12,94
18 Johan Crins Swift Atle...ns Team 1 12,81 +0.2 m/s12,65
19 Raoel Hahnraths AV Unitas Jongens 12,86 +0.3 m/s---
20 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 12,98 +0.3 m/s13,20
21 Björn van Rijswick Swift Atle...ns Team 2 12,99 +0.2 m/s12,65
22 Jan Verschueren Typhoon Jongens 13,35 +0.3 m/s---
23 Koen Vermeulen AV Spiridon Jongens 13,36 -0.5 m/s---
24 Jochem van Duren GVAC Jongens 13,40 +0.3 m/s13,20
25 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 13,45 +0.3 m/s---
26 Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 13,54 -0.5 m/s---
27 Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 13,72 -0.5 m/s---
28 Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 13,94 -0.5 m/s---
29 Lucien Kuijpers Atledo Jongens 15,49 +0.3 m/s---
Luca Janssen AV Wijchen...ns Team 1 DQ ---
Tunde Adesanya Typhoon Jongens DNS 13,00
Remie Geurts AV Unitas Jongens DNS 12,12
Jelte Hasker Eindhoven ...k Jongens DNS 12,34

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila ...ns Team 1 51,62 53,08
2 Bodhi van Selow Lopersgroe...e Jongens 51,83 53,27
3 August van de Weijer AV Sprint Jongens 54,13 54,21
4 Jasper Janssen Prins Hend...k Jongens 54,54 54,00
5 Pie Meuwissen Swift Atle...ns Team 1 55,70 55,95
6 Rowan Beun AV Unitas Jongens 55,83 57,35
7 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 55,95 55,22
8 Rens Hoogendorp GVAC Jongens 56,13 59,00
9 Jaap Miessen AV Wijchen...ns Team 1 56,83 57,00
10 Floran Thijs HAC Jongens 57,00 57,95
11 Bon ter Horst Atledo Jongens 57,02 1:06,10
12 Stan Ubachs Swift Atle...ns Team 1 57,68 57,93
13 Tijl van Hattum AV Attila ...ns Team 1 57,71 1:01,30
14 Juul Knoester GVAC Jongens 57,87 1:00,00
15 Sven van der Pas Scorpio Jongens 58,07 55,00
16 Alfred Paarlberg Swift Atle...ns Team 2 58,38 ---
17 Logan Grellmann Eindhoven ...k Jongens 59,01 58,70
18 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 59,53 1:00,00
19 Sijmen Doorakkers Atledo Jongens 1:00,21 59,97
20 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 1:01,02 1:01,17
21 Shurandy Makov AV Attila ...ns Team 2 1:02,38 ---
22 Thomas van Vlerken HAC Jongens 1:02,97 1:10,00
23 Menno Breddels Typhoon Jongens 1:02,98 1:10,00
24 Yannick va...iddelkoop AV Spiridon Jongens 1:05,33 ---
25 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 1:05,60 ---
26 Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 1:09,38 ---
27 Brent Manders AV De Keien Jongens 1:11,92 ---
28 Siem Toenders AV Wijchen...ns Team 2 1:12,01 ---
Tijmen Roegies AV De Keien Jongens DNS 1:00,00
Daan van der Velden Eindhoven ...k Jongens DNS 58,20

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven ...k Jongens 4:14,74 4:12,26
2 Thom Reynders Swift Atle...ns Team 1 4:21,24 4:24,86
3 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 4:21,37 4:15,00
4 Troy de Juncker AV Attila ...ns Team 1 4:22,27 4:22,90
5 Aron Koning AV De Keien Jongens 4:23,43 4:24,00
6 Jaïr van Winkel Atledo Jongens 4:24,74 4:37,38
7 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 4:25,82 4:26,00
8 Jorg Schellekens AV Attila ...ns Team 1 4:29,00 4:39,58
9 Juul Knoester GVAC Jongens 4:29,39 4:40,02
10 Dirk Roovers AV Attila ...ns Team 2 4:30,55 4:35,62
11 Sven van der Pas Scorpio Jongens 4:34,34 4:50,00
12 Rick Jongen HAC Jongens 4:41,21 4:39,93
13 Rowan Beun AV Unitas Jongens 4:42,14 ---
14 Raphaël ...bbelstein Prins Hend...k Jongens 4:43,32 4:50,00
15 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 4:46,43 4:50,00
16 Jasper Weevers Prins Hend...k Jongens 4:49,91 4:59,56
17 Tom Bierings AV Spiridon Jongens 4:51,72 ---
18 Anday Tekle Swift Atle...ns Team 1 4:51,79 4:31,24
19 Koen Terheijden Lopersgroe...e Jongens 4:54,12 4:45,00
20 Floran Thijs HAC Jongens 4:55,27 4:51,35
21 Lucas Poker Typhoon Jongens 4:58,15 4:50,00
22 Loek Schlicksupp Swift Atle...ns Team 2 5:00,92 ---
23 Ricardo Witkamp AV Sprint Jongens 5:04,83 4:55,13
24 Shurandy Makov AV Attila ...ns Team 2 5:07,36 ---
25 Nick Wanten Swift Atle...ns Team 2 5:08,76 ---
26 Robin Klaassen AV Wijchen...ns Team 2 5:10,53 ---
27 Jasper van der Aa AV De Keien Jongens 5:18,18 5:30,00
28 Olivier Korte Typhoon Jongens 5:45,66 4:50,00

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 16,06 +0.0 m/s16,20
2 Daan Hoogers AV Sprint Jongens 16,07 +0.0 m/s16,13
3 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 16,20 +0.0 m/s16,21
4 Tim Verhoeven AV Attila ...ns Team 1 16,21 +0.0 m/s16,79
5 Tygo van de Weijer HAC Jongens 16,48 +0.0 m/s17,16
6 Jochem Holleman AV Sprint Jongens 16,58 +0.0 m/s17,49
7 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 16,69 +0.8 m/s17,50
8 Bjorn Schats GVAC Jongens 16,75 +0.8 m/s18,54
9 Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 17,71 +0.8 m/s18,07
10 Pie Meuwissen Swift Atle...ns Team 1 17,95 +0.8 m/s18,30
11 Johan Crins Swift Atle...ns Team 1 18,41 +0.0 m/s17,42
12 Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 18,95 +0.1 m/s---
13 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 18,96 +0.8 m/s19,00
14 Owen van Dijk Swift Atle...ns Team 2 19,06 +0.8 m/s20,65
15 Sam Smit HAC Jongens 19,43 +0.8 m/s19,51
16 Nick Schipperen Scorpio Jongens 19,75 +0.1 m/s---
17 Yonis Al-Tammar AV Unitas Jongens 19,95 +0.1 m/s---
18 Tom Bierings AV Spiridon Jongens 20,19 +0.1 m/s---
19 Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 20,39 +0.1 m/s---
20 Lucas Poker Typhoon Jongens 20,72 +0.1 m/s---
21 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 20,81 +0.1 m/s---
22 Kane van Zutphen AV De Keien Jongens 21,67 +0.8 m/s19,00
23 Yannick va...iddelkoop AV Spiridon Jongens 22,72 +0.1 m/s---

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 54,60 ---
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 47,01 ---
3 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 41,92 ---
4 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 41,86 42,00
5 Phill Pols Atledo Jongens 41,68 ---
6 Stan Ubachs Swift Atle...ns Team 1 37,45 33,91
7 Nigel Van Varik AV Unitas Jongens 37,16 ---
8 Merijn Nolet Prins Hend...k Jongens 36,77 ---
9 Wessel van den Elzen Prins Hend...k Jongens 35,89 ---
10 Daan Leemrijze AV Wijchen...ns Team 1 34,47 ---
11 Sam van Aerle HAC Jongens 32,37 ---
12 Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 32,34 ---
13 Daan Verbakel HAC Jongens 31,48 ---
14 Anday Tekle Swift Atle...ns Team 1 31,34 ---
15 Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 31,29 ---
16 Olivier Korte Typhoon Jongens 31,14 ---
17 Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 30,44 ---
18 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,24 ---
19 Joppe de Brouwer Swift Atle...ns Team 2 29,88 ---
20 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 29,53 ---
21 Niels Smits Typhoon Jongens 29,45 ---
22 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 28,84 30,05
23 Siem Theelen Swift Atle...ns Team 2 28,61 ---
24 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 28,07 36,67
25 Logan Grellmann Eindhoven ...k Jongens 27,27 ---
26 Gijs Knoester GVAC Jongens 26,94 27,66
27 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 26,22 33,47
28 Cas van Enckevort Lopersgroe...e Jongens 26,19 ---
29 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 26,01 ---
30 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 24,39 ---
31 Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 21,98 ---
32 Brad Raessen AV Spiridon Jongens 21,66 ---
33 Raoel Hahnraths AV Unitas Jongens 19,29 ---
Nick van der Zanden GVAC Jongens NM 20,49

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 47,22 ---
2 Florian Wijnen AV Attila ...ns Team 1 45,47 ---
3 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 44,73 ---
4 Scott Pols Atledo Jongens 44,53 41,03
5 Mattijs Mols AV Attila ...ns Team 1 43,39 ---
6 Jeroen Rops Scorpio Jongens 42,47 ---
7 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 38,00 ---
8 Remie Geurts AV Unitas Jongens 37,74 ---
9 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 37,40 ---
10 Gijs Wolters AV De Keien Jongens 36,05 42,00
11 Phill Pols Atledo Jongens 33,48 ---
12 Kjell Broos AV Sprint Jongens 32,92 ---
13 Roy Berris AV Wijchen...ns Team 1 32,31 ---
14 Taro Swart AV Spiridon Jongens 32,30 ---
15 Jaap Miessen AV Wijchen...ns Team 1 30,21 ---
16 August van de Weijer AV Sprint Jongens 29,14 ---
17 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 27,58 ---
18 Thies Coenen Swift Atle...ns Team 1 27,30 25,55
19 Sam van Aerle HAC Jongens 23,92 ---
20 Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 23,07 ---
21 Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 21,91 ---
22 Cas van Enckevort Lopersgroe...e Jongens 19,79 ---
23 Ronan van Dinther Lopersgroe...e Jongens 18,45 ---
24 Sander Grummels AV Wijchen...ns Team 2 18,44 ---
25 Gijs Knoester GVAC Jongens 18,08 16,52
26 Jan Verschueren Typhoon Jongens 17,43 ---
27 Bram Verhagen HAC Jongens 17,20 ---
28 Harm van Son Eindhoven ...k Jongens 16,71 ---
Nick van der Zanden GVAC Jongens DNS 21,22
Luc Gubbels Swift Atle...ns Team 2 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 15,59 ---
2 Mattijs Mols AV Attila ...ns Team 1 15,54 ---
3 Florian Wijnen AV Attila ...ns Team 1 14,47 ---
4 Scott Pols Atledo Jongens 13,11 13,65
5 Merijn Nolet Prins Hend...k Jongens 12,24 ---
6 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 11,95 ---
7 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 11,91 ---
8 Jochem Holleman AV Sprint Jongens 11,84 ---
9 Jeroen Rops Scorpio Jongens 11,79 ---
10 Thies Coenen Swift Atle...ns Team 1 11,75 11,64
11 Gijs Wolters AV De Keien Jongens 11,71 12,00
12 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 10,73 ---
13 Kjell Broos AV Sprint Jongens 10,65 ---
14 Roy Berris AV Wijchen...ns Team 1 10,61 ---
15 Taro Swart AV Spiridon Jongens 10,50 ---
16 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 10,13 11,00
17 Sam van Aerle HAC Jongens 9,66 ---
18 Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 9,37 ---
19 Björn van Rijswick Swift Atle...ns Team 2 9,10 8,61
20 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 8,53 ---
21 Jan Verschueren Typhoon Jongens 8,27 ---
22 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 7,92 8,89
23 Harm van Son Eindhoven ...k Jongens 7,88 ---
24 Jordi Franssen Lopersgroe...e Jongens 7,48 ---
25 Gijs Knoester GVAC Jongens 7,36 8,06
26 Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 7,22 ---
27 Sander Grummels AV Wijchen...ns Team 2 6,57 ---
28 Thom van der Klauw HAC Jongens 6,24 ---
29 Lucien Kuijpers Atledo Jongens 5,59 5,36
Joost Sanders Eindhoven ...k Jongens DNS ---
Nick van der Zanden GVAC Jongens DNS 8,09
Luc Gubbels Swift Atle...ns Team 2 DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Daan Hoogers AV Sprint Jongens 1,85 ---
2 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 1,80 ---
3 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 1,75 1,90
4 Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 1,70 ---
5 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 1,65 ---
5 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 ---
7 Kane van Zutphen AV De Keien Jongens 1,60 1,60
7 Thomas Brouns Swift Atle...ns Team 1 1,60 1,60
7 Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 1,60 ---
10 Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 1,55 ---
10 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1,55 ---
10 Daan van der Velden Eindhoven ...k Jongens 1,55 ---
10 Rens Hoogendorp GVAC Jongens 1,55 1,55
10 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,55 ---
10 Owen van Dijk Swift Atle...ns Team 2 1,55 1,55
16 Menno Breddels Typhoon Jongens 1,50 ---
16 Sijmen Doorakkers Atledo Jongens 1,50 1,55
16 Sam Smit HAC Jongens 1,50 ---
16 Thomas van Vlerken HAC Jongens 1,50 ---
16 Loek Schlicksupp Swift Atle...ns Team 2 1,50 1,50
16 Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 1,50 ---
22 Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 1,45 ---
23 Siem Toenders AV Wijchen...ns Team 2 1,30 ---
24 Brad Raessen AV Spiridon Jongens 1,20 ---
Laurens Handels Swift Atle...ns Team 1 DNS 1,79

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 3,10 ---
1 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 3,10 ---
3 Tim Verhoeven AV Attila ...ns Team 1 3,00 ---
4 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 2,80 ---
5 Thomas Brouns Swift Atle...ns Team 1 2,70 ---
6 Ronan van Dinther Lopersgroe...e Jongens 2,40 2,50
6 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 2,40 ---
8 Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 2,30 ---
9 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 2,20 ---
9 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 2,20 ---
11 Delano Dresens Typhoon Jongens 2,00 ---
12 Bram Verhagen HAC Jongens 1,80 ---
Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Millenshen Gerard AV Attila ...ns Team 1 5,93 +0.9 m/s---
2 Teun Peeters Prins Hend...k Jongens 5,92 -0.1 m/s---
3 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 5,84 -0.2 m/s---
4 Tijn Vaessen Swift Atle...ns Team 1 5,62 -0.2 m/s5,78
5 Luca Janssen AV Wijchen...ns Team 1 5,51 +0.2 m/s---
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 5,35 +0.1 m/s---
7 David van der Lugt GVAC Jongens 5,28 +0.0 m/s5,28
8 Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 5,19 -1.0 m/s---
9 Remie Geurts AV Unitas Jongens 5,17 -0.1 m/s---
10 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 5,13 +0.0 m/s5,49
11 Bon ter Horst Atledo Jongens 5,03 -0.4 m/s5,21
12 Ole van der Horst Eindhoven ...k Jongens 5,02 ---
13 Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 4,95 -0.4 m/s---
14 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 4,92 +0.0 m/s5,08
15 Derk Zijlmans AV Spiridon Jongens 4,87 +0.1 m/s---
16 Jochem van Duren GVAC Jongens 4,86 +0.2 m/s4,71
17 Thom van der Klauw HAC Jongens 4,84 +0.4 m/s---
18 Nick Schipperen Scorpio Jongens 4,75 +0.0 m/s---
19 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 4,74 -0.1 m/s4,83
20 Delano Dresens Typhoon Jongens 4,73 +0.0 m/s---
21 Joppe de Brouwer Swift Atle...ns Team 2 4,55 +0.0 m/s---
22 Daan Verbakel HAC Jongens 4,51 -0.1 m/s---
23 Koen Vermeulen AV Spiridon Jongens 4,44 -1.7 m/s---
24 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 4,24 -1.6 m/s---
25 Robin Klaassen AV Wijchen...ns Team 2 4,15 +0.1 m/s---
26 Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 4,08 -0.7 m/s---
27 Jordi Franssen Lopersgroe...e Jongens 4,00 +0.0 m/s---
28 Brent Manders AV De Keien Jongens 3,74 -0.7 m/s---
29 Lucien Kuijpers Atledo Jongens 3,22 -1.0 m/s---
30 Sander Herckenrath AV De Keien Jongens 2,73 +0.7 m/s---
Yonis Al-Tammar AV Unitas Jongens DNS ---
Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens DNS ---
Laurens Handels Swift Atle...ns Team 1 DNS 5,35