Uitslagen Nationale D-spelen

Jongens Junior D1 - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,44Q +1.8 m/s10,58
2 Jan Vriesman BAV 10,86Q -0.3 m/s11,75
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,86Q -0.3 m/s11,17
4 Justin van Dooren AV Sparta 10,87Q +0.9 m/s10,68
5 Milo de Langen AV Feniks 11,22Q 10,98
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,22Q +2.1 m/s11,09
7 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,23Q +1.8 m/s11,28
8 Tom Zoetelief Nijmegen 11,32Q +1.8 m/s11,25
9 Jens De Wilde Scorpio 11,41Q -1.3 m/s10,90
9 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,41Q +1.8 m/s11,79
11 Tom Schmit ATOP 11,43Q -0.3 m/s11,49
12 Max Birdja Haag 11,55Q +0.9 m/s11,36
13 Timo Spiering PAC 11,63Q -1.3 m/s11,14
14 Cas Hoekstra AV34 11,64Q +0.9 m/s11,20
15 Ewan ter Hennepe AV Gouda 11,66Q +0.9 m/s11,76
16 Joost van Mierlo HAC 11,72Q -0.3 m/s11,83
17 Ian van Dijk ATH 11,85Q +2.1 m/s11,61
18 Lucas Man GACH 11,95Q +2.1 m/s11,93
19 Sem Jongenburger Phanos 11,96q -0.3 m/s---
20 Justin Labrijn Almere `81 11,97q -0.3 m/s10,72
21 Mats Roskamp BAV 12,05q +0.9 m/s12,14
22 Lucca Marks HLLS 12,07Q -1.3 m/s11,56
22 Thijs Jorritsma HRRR 12,07q +0.9 m/s11,83
24 Wester de Groot AV Gouda 12,13Q -1.3 m/s11,96
25 Revelinio Denswil PAC 12,17 +1.8 m/s12,20
26 Roel Bouma BAV 12,21 -0.3 m/s12,65
27 Samuel Schinagl Nijmegen 12,22 -1.3 m/s11,67
28 Zeger Haspels AV Aalsmeer 12,32 +2.1 m/s11,90
29 Daniel Sleiman KAV Holland 12,33 -1.3 m/s11,90
30 Jurre Dies...lumpenaar VAV 12,43 +1.8 m/s12,15
31 Thomas Wals AV Lycurgus 12,66 +2.1 m/s12,83
32 Mike Paauw Haag 12,77 -0.3 m/s11,97
33 Rik Dijkslag VAV 12,83 +2.1 m/s12,73
34 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 13,28 -1.3 m/s12,70
35 Wesley Beentjes AV Lycurgus 13,63 +0.9 m/s12,50
36 Johan Bouma Flevo Delta 13,68 -1.3 m/s---
Thijs van Tol VS97 DNS 11,80
Niels van Weesep PAC DNS 11,67



Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,65Q +2.3 m/s---
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,81Q +0.3 m/s---
3 Justin van Dooren AV Sparta 10,87Q +0.5 m/s---
4 Justin Labrijn Almere `81 10,98Q +0.3 m/s---
5 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,14Q +2.3 m/s---
6 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,20q +2.3 m/s---
7 Milo de Langen AV Feniks 11,30q +0.3 m/s---
8 Jens De Wilde Scorpio 11,36Q +0.5 m/s---
9 Tom Schmit ATOP 11,49 +0.3 m/s---
10 Tom Zoetelief Nijmegen 11,64 +0.3 m/s---
11 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,66 +0.5 m/s---
12 Max Birdja Haag 11,72 +2.3 m/s---
13 Timo Spiering PAC 11,75 +2.3 m/s---
14 Cas Hoekstra AV34 11,76 +0.3 m/s---
15 Joost van Mierlo HAC 11,80 +0.5 m/s---
16 Ian van Dijk ATH 11,86 +0.3 m/s---
17 Lucca Marks HLLS 11,98 +0.3 m/s---
18 Thijs Jorritsma HRRR 12,31 +0.5 m/s---
Sem Jongenburger Phanos DNS ---
Lucas Man GACH DNS ---
Mats Roskamp BAV DNS ---
Jan Vriesman BAV DNS ---
Ewan ter Hennepe AV Gouda DNS ---
Wester de Groot AV Gouda DNS ---



Jongens Junior D1 - 80 meter finale

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,55 +1.3 m/s---
2 Justin van Dooren AV Sparta 10,78 +1.3 m/s---
3 Thom Kortenoever Typhoon 10,83 +1.3 m/s---
4 Justin Labrijn Almere `81 11,11 +1.3 m/s---
5 Milo de Langen AV Feniks 11,21 +1.3 m/s---
6 Jens De Wilde Scorpio 11,30 +1.3 m/s---
7 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,49 +1.3 m/s---
8 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,52 +1.3 m/s---



Jongens Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 20,09 +1.2 m/s20,76
2 Wouter van Gorcom HLLS 21,25 -1.2 m/s21,33
3 Lucas Bal CAV Energie 21,57 -1.2 m/s---
4 Tom Zoetelief Nijmegen 21,89 -1.2 m/s---
5 Jelte van Es AV Hylas 22,17 -1.2 m/s21,70
6 Sander Buikman AV Edam 22,41 -1.2 m/s21,43
7 Lucas Man GACH 22,42 +1.2 m/s22,72
8 Samuel Schinagl Nijmegen 23,04 -1.2 m/s---
9 Gijs van Lieshout HAC 23,07 -1.2 m/s---
10 Dieter Stolzenbach PH 23,12 +1.2 m/s---
11 Niek Kollé SV Noordkop 23,26 +1.2 m/s23,04
12 Thomas Wals AV Lycurgus 23,71 +1.2 m/sDNS
13 Rick Velkers Heerenveen 23,87 -1.2 m/s---
13 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 23,87 +1.2 m/s---
15 Wesley Beentjes AV Lycurgus 24,85 -1.2 m/s---
16 Harvey Elgood Phanos 25,55 -1.2 m/s---
17 Lucas Weber KAV Holland 26,28 -1.2 m/s24,81
Zeger Haspels AV Aalsmeer DNS 22,71



Jongens Junior D1 - 150 meter finale

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 20,82 +0.1 m/s---
2 Wouter van Gorcom HLLS 21,13 +0.1 m/s---
3 Tom Zoetelief Nijmegen 21,37 +0.1 m/s---
4 Lucas Bal CAV Energie 21,94 +0.1 m/s---
5 Jelte van Es AV Hylas 21,98 +0.1 m/s---
6 Lucas Man GACH 22,53 +0.1 m/s---
7 Sander Buikman AV Edam 22,57 +0.1 m/s---
8 Samuel Schinagl Nijmegen 22,71 +0.1 m/s---
9 Zeger Haspels AV Aalsmeer 23,23 +0.3 m/s---



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:59,98 3:04,28
2 Pieter Fallaux CAV Energie 3:00,94 3:04,62
3 Yohannes Hiensch Phanos 3:03,68 3:05,72
4 Niek Nijman AV Rijssen 3:05,08 3:03,00
5 Martijn van der Lecq AV34 3:06,95 3:03,84
6 Jarik van de Mast Altis 3:07,50 3:11,38
7 Max Swabedissen AV Rijssen 3:09,54 3:12,00
8 Justin van Dooren AV Sparta 3:11,11 3:07,21
9 Eyoël Hiensch Phanos 3:11,25 3:11,45
10 Tim Schüssel Nijmegen 3:11,73 3:12,44
11 Jeen Hammink Phanos 3:13,53 3:16,30
12 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:14,99 3:19,00
13 Sem van Dijk U-Track 3:15,14 3:13,68
14 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:15,50 3:15,70
15 Jelle van der Veer Climax 3:15,64 3:21,46
16 Max Vernooij PH 3:15,84 3:18,61
17 Steyn Potuit CAV Energie 3:17,48 3:12,88
18 Falco Aarts Maastricht 3:18,97 3:11,82
19 Ioann Lobles SV Noordkop 3:22,37 3:13,03
20 Ian Tesselaar AV NOVA 3:22,76 3:17,61
21 Niek Kollé SV Noordkop 3:23,87 3:24,00
22 Lukas Renaud GACH 3:24,29 3:20,78
23 Primo Burgstra AV 1923 3:24,30 3:26,71
24 Jip van Dinther AV De Keien 3:24,35 3:30,00
25 Melle Ketellapper AV Lionitas 3:27,34 3:15,26
26 Dennis Janssen GACH 3:31,99 3:32,00
27 Marijn Piek AV Impala 3:33,20 3:35,00
28 Daan Bergmans Flevo Delta 3:33,27 3:28,00
29 Toon van Vuuren DEM 3:38,09 3:37,73
30 Rick Velkers Heerenveen 3:51,07 3:37,00
31 Harvey Elgood Phanos 4:03,05 ---
Anthon Croockewit Phanos DNS 3:15,00
Lucas Weber KAV Holland DNS 4:06,58
Rutger Berends Heerenveen DNS 3:23,01
Lasse Klijn U-Track DNS 3:33,46
Boris van den Burg AV Gouda DNS 4:58,00
Sven Teekens AV Gouda DNS 3:12,30
Wester de Groot AV Gouda DNS 3:35,22
Daan Reefman Pallas `67 DNS 3:39,68



Jongens Junior D1 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 13,06Q +2.3 m/s12,52
2 Joas van Hellemondt Leiden 13,13Q +0.3 m/s13,46
3 Tim Pelkmans AV Sprint 13,60Q +0.5 m/s12,90
4 Mark Scholten AV Impala 13,66Q +0.3 m/s13,59
5 Berend Zwolle AV Feniks 13,99q +0.5 m/s14,71
5 Wouter van Gorcom HLLS 13,99q +0.5 m/s13,59
7 Jip de Greef Altis 14,01 +0.5 m/s14,22
8 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 14,18 +0.3 m/s14,38
9 Binne Brok Tempo AV 14,27Q +2.3 m/s14,03
10 Jur Bakker AV Edam 14,40 +2.3 m/s14,12
11 Tobias Janssens DEM 14,79 +2.3 m/s14,94
12 Jamie Sesay Almere `81 14,82 +0.3 m/s15,26
13 Jared Broers AV Hera 15,66 +2.3 m/s14,84
14 Anders Haringma AV 1923 15,85 +0.5 m/s---
15 Daniel Sleiman KAV Holland 15,89 +0.5 m/s15,79
16 Kim Alofsen Startbaan 16,06 +0.3 m/s15,58
17 Erik Mies Nijmegen 16,99 +2.3 m/s16,98
18 Lauran van Wunnik Phanos 17,19 +0.5 m/s17,55
19 Mike Bossers Flevo Delta 17,68 +0.3 m/s18,33
20 Ryan Honders Flevo Delta 17,69 +0.3 m/s17,56
Thomas Fructus AV 1923 DNS 15,11
Robin Hegeman AV NOP DNS 16,10
Niels van Weesep PAC DNS 14,52



Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,43 +1.1 m/s---
2 Joas van Hellemondt Leiden 12,93 +1.1 m/s---
3 Mark Scholten AV Impala 13,20 +1.1 m/s---
4 Tim Pelkmans AV Sprint 13,46 +1.1 m/s---
5 Berend Zwolle AV Feniks 13,96 +1.1 m/s---
5 Binne Brok Tempo AV 13,96 +1.1 m/s---
7 Wouter van Gorcom HLLS 15,74 +1.1 m/s---



Jongens Junior D1 - 1000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Julius Geleijns Scorpio 3:27,72 3:32,60
2 William Knol HLLS 3:28,21 DNS
3 Robin Pos GACH 3:34,80 ---
4 Sander Buikman AV Edam 3:44,69 3:49,00
5 Gijs van Lieshout HAC 3:46,53 ---
6 Yannick Vollaard KAV Holland 3:52,70 ---
7 Bart Adriaanse Voorne 3:53,42 3:59,13
8 Ezequiel Bolsman Phanos 4:01,19 4:03,29
9 Willem van Leeuwen KAV Holland 4:01,90 ---
Thijmen Immerzeel AV Phoenix DNS ---
Wesley Steenbakker AV Lycurgus DNS 3:31,27
Ties Arensman NEAV DNS ---
Thomas Fructus AV 1923 DNS ---
Yorick Brethouwer Scorpio DNS ---



Jongens Junior D1 - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jip de Greef Altis 26,20 24,69
2 Tygo Naafs AV Spiridon 24,10 22,06
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 23,66 22,47
4 Finn Damhoff AV Haarlem 19,55 18,90
5 Siebe Pals AV Feniks 18,67 15,82
6 Mark Scholten AV Impala 16,20 16,33
7 Dylan Nieuwlaat AAV `36 15,70 17,61
8 Ezequiel Bolsman Phanos 15,58 13,43
9 Roel Bouma BAV 12,08 11,60
10 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 11,37 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tim Klein DJA 11,62 13,50
2 Max Kreeft AV Spiridon 10,10 9,95
3 Mick Baldew Phanos 10,09 10,50
4 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,99 9,42
5 Thom Kortenoever Typhoon 8,65 8,91
6 Martijn Pos HLLS 8,59 8,35
7 Finn Damhoff AV Haarlem 8,54 7,82
8 Benjamin den Hartog CAV Energie 8,49 8,30
9 Milo de Langen AV Feniks 8,45 9,13
10 Bart Adriaanse Voorne 8,21 7,91
11 Marek Schanzleh Olympus `70 7,74 8,28
12 Tijs Manni Voorne 7,72 8,42
13 Thomas Kleijweg Olympus `70 7,54 8,30
14 Ryan Honders Flevo Delta 7,25 7,00
15 Lucca Marks HLLS 7,01 7,00
16 Sem Jongenburger Phanos 6,65 ---
17 Mats Roskamp BAV 6,38 6,07
18 Pim Harleman Flevo Delta 5,19 4,88
Boris van den Burg AV Gouda DNS 5,30



Jongens Junior D1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 38,45 28,73
2 Tygo Naafs AV Spiridon 37,05 26,59
3 Benjamin den Hartog CAV Energie 33,79 29,71
4 Daniel vd Poel AV Phoenix 32,82 30,65
5 Tijn Kauffman De Spartaan 30,28 26,23
6 Martijn Pos HLLS 29,99 24,19
7 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 29,27 27,43
8 Jelle Müller AV Lycurgus 28,44 26,07
9 Yorick Brethouwer Scorpio 26,09 28,79
10 Siebe Pals AV Feniks 25,72 21,44
11 Ties Arensman NEAV 25,21 24,50
12 Robin Pos GACH 24,82 ---
13 Michael Quirk HLLS 23,46 26,67
14 Kim Alofsen Startbaan 22,21 28,31
15 Thomas Kleijweg Olympus `70 17,31 23,21
16 Sander de Lange AV Gouda 14,72 12,04
17 Marek Schanzleh Olympus `70 14,19 20,08
18 Pim Harleman Flevo Delta 11,75 14,97
Bradley Daniels Almere `81 DNS ---
Thijs van Tol VS97 DNS 28,30



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim Klein DJA 1,72 1,70
2 Stijn Hendriks Scorpio 1,60 1,65
3 Jamie Sesay Almere `81 1,50 1,44
4 Tom Schmit ATOP 1,45 1,50
4 Melchior Treffers AV34 1,45 1,50
6 Krijn van Hofweegen Pallas `67 1,45 1,50
7 Binne Brok Tempo AV 1,40 1,40
7 Max Birdja Haag 1,40 1,45
9 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,40 1,35
10 Jasper Kaal CAV Energie 1,35 1,45
11 Lucas van ...haffelaar AV 1923 1,35 1,35
12 Marijn Piek AV Impala 1,30 1,30
13 Mick Baldew Phanos 1,30 1,35
14 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 1,20 1,22
14 Ivar Pijnenburg GACH 1,20 1,30
14 Michael Quirk HLLS 1,20 1,33
14 Thijs Jorritsma HRRR 1,20 1,35
18 Tigo van der Werf AV Lycurgus 1,20 1,35
Mike Bossers Flevo Delta NM 1,25
Robin Hegeman AV NOP DNS 1,40
Timo Spiering PAC DNS 1,30



Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 2,10 2,20
2 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1,90 1,97
Willem van Leeuwen KAV Holland NM 1,60



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jur Bakker AV Edam 4,75 -2.5 m/s4,64
2 Jens De Wilde Scorpio 4,54 +0.9 m/s4,66
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,52 +0.2 m/s4,85
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,52 +4.5 m/s4,29
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,41 +2.5 m/s4,70
6 Jelte van Es AV Hylas 4,33 -0.1 m/s4,60
7 Ruiz Lodder Typhoon 4,30 +2.6 m/s4,50
8 Franklyn Nwanaforo Phanos 4,30 -2.5 m/s4,49
9 Joas van Hellemondt Leiden 4,29 +4.5 m/s4,67
10 Melle Ketellapper AV Lionitas 4,11 +1.5 m/s4,20
11 Tygo Willems ATNY 4,10 +3.3 m/s4,67
12 Tobias Janssens DEM 4,10 +0.7 m/s4,17
13 Mike Paauw Haag 4,07 +2.6 m/s4,34
14 Ian van Dijk ATH 4,05 -0.5 m/s4,36
15 Jeen Hammink Phanos 4,03 -0.1 m/s4,42
16 Lucas Bal CAV Energie 3,98 -2.9 m/s4,58
17 Daniel vd Poel AV Phoenix 3,92 +1.8 m/s4,09
18 Dieter Stolzenbach PH 3,75 +0.3 m/s4,15
19 Dylan Nieuwlaat AAV `36 3,59 +0.0 m/s3,83
20 Jan Vriesman BAV 3,58 -2.1 m/s4,03
21 Rik Dijkslag VAV 3,57 +0.4 m/s3,42
22 Revelinio Denswil PAC 3,46 -0.2 m/s4,13
23 Sander de Lange AV Gouda 3,34 -1.2 m/s3,15
24 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 3,20 -1.5 m/s3,84
25 Johan Bouma Flevo Delta 2,96 +4.4 m/s---
Anthon Croockewit Phanos DNS 4,01
Bradley Daniels Almere `81 DNS ---
Melchior Treffers AV34 DNS 4,74



Jongens Junior D2 - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 10,22Q -0.1 m/s8,83
2 Damian Felter Rotterdam 10,67Q -0.3 m/s9,89
3 Ties van Beek AV Sprint 10,78Q -0.1 m/s10,91
4 Jonathan Dobbelaar SCSP 10,83Q +0.1 m/s10,69
5 Mark van der Linden Haag 10,84Q -0.5 m/s9,78
5 Mika Gravenberch MPM 10,84Q +1.7 m/s11,19
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,94Q +1.7 m/s10,79
8 Rhomen Romeo AV Atverni 11,02Q -0.1 m/s11,38
9 Alexander ...derikhoff Altis 11,06Q +0.1 m/s10,68
10 Dave Boamah AV Feniks 11,07Q -0.9 m/s10,78
10 Bjorn Rinsma AV Impala 11,07Q -0.9 m/s11,17
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,10q -0.1 m/s10,91
13 Lucas Witlox AV Oss `78 11,13Q -0.5 m/s10,95
14 Miro van Wieringen GACH 11,18Q -0.5 m/s10,87
15 Noa Struyve DEM 11,22Q +0.1 m/s11,10
16 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,29Q -0.9 m/s11,06
17 Gianni Brunken AV Sprint 11,38Q -0.3 m/s10,82
18 Sylvain Kramer Phanos 11,44q +0.1 m/s11,63
19 Fabian Molenaar SPOB 11,50q -0.5 m/s11,27
20 Bjorn Kottink MPM 11,65q -0.5 m/s11,74
21 Dennis van Veen Olympus `70 11,66Q +1.7 m/s11,59
22 Luc van Veldhoven AV Weert 11,71q -0.1 m/s11,34
23 Sidate Seck AV Feniks 11,73q -0.5 m/s11,49
24 Rick Mallens AV Sprint 11,74 -0.1 m/s11,76
25 Daan Pos AV 1923 11,75 -0.3 m/s11,54
25 Danièl Castro AV Unitas 11,75 -0.3 m/s11,00
27 Isaac Kammeron AV Lycurgus 11,82 -0.9 m/s11,60
28 Rens Jacobs AV Weert 11,93 -0.9 m/s12,24
28 Steven Zollinger Nijmegen 11,93 +0.1 m/s11,60
30 Giann-Carlo Denswil PAC 11,99 +1.7 m/s11,96
31 Chris van den Berg SPOB 12,00 -0.1 m/s11,78
32 Pieter Bulte Pallas `67 12,03 +1.7 m/s11,66
33 Nils Reefman Pallas `67 12,04 -0.9 m/s12,56
34 Oliver van der Velde Haag 12,10 -0.3 m/s11,73
35 Julian Vries Heerenveen 12,43 -0.3 m/s11,92
36 David Punt PAC 12,48 -0.5 m/s11,79
37 Mark Terpstra AV Impala 12,56 +0.1 m/s12,33
38 Frank Rüegg AV Gouda 12,59 +1.7 m/s12,79
Nout Heine AV Lycurgus DNS 12,43
Jasper Oele PAC DNS 11,02
Leon van der Waal PAC DNS 11,07
Bayo Abisoye Ciko `66 DNS 11,66
Daniljo Vriendwijk Ciko `66 DNS 10,14



Jongens Junior D2 - 80 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 9,97Q +0.1 m/s---
2 Damian Felter Rotterdam 10,20Q +0.5 m/s---
3 Mark van der Linden Haag 10,67Q +0.1 m/s---
4 Ties van Beek AV Sprint 10,76Q +1.3 m/s---
5 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,90 +0.1 m/s---
6 Alexander ...derikhoff Altis 10,91Q +1.3 m/s---
7 Mika Gravenberch MPM 10,94Q +0.5 m/s---
8 Jonathan Dobbelaar SCSP 10,95 +1.3 m/s---
9 Dave Boamah AV Feniks 11,04 +0.5 m/s---
10 Lucas Witlox AV Oss `78 11,09 +0.1 m/s---
11 Bjorn Rinsma AV Impala 11,14 +1.3 m/s---
12 Rhomen Romeo AV Atverni 11,26 +0.5 m/s---
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,26 +0.1 m/s---
14 Noa Struyve DEM 11,35 +1.3 m/s---
15 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,40 +1.3 m/s---
16 Fabian Molenaar SPOB 11,59 +0.1 m/s---
17 Sidate Seck AV Feniks 11,81 +0.5 m/s---
18 Luc van Veldhoven AV Weert 11,85 +1.3 m/s---
19 Gianni Brunken AV Sprint 11,91 +0.5 m/s---
Sylvain Kramer Phanos DNS ---
Miro van Wieringen GACH DNS ---
Dennis van Veen Olympus `70 DNS ---
Bjorn Kottink MPM DNF ---



Jongens Junior D2 - 80 meter finale

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 9,83 -1.3 m/s---
2 Damian Felter Rotterdam 9,93 -1.3 m/s---
3 Mark van der Linden Haag 9,95 -1.3 m/s---
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,90 -1.3 m/s---
5 Mika Gravenberch MPM 10,92 -1.3 m/s---
6 Ties van Beek AV Sprint 10,94 -1.3 m/s---
7 Alexander ...derikhoff Altis 10,99 -1.3 m/s---



Jongens Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,79q -1.2 m/s---
2 Jonathan Pronk AV Sparta 19,34q -1.2 m/s---
3 Gaby Emmanuel AV Sparta 19,35q -1.2 m/s---
4 Daniel Engelhart AAV `36 19,57q -1.2 m/s19,50
5 Muhameed Huseen Typhoon 19,83q -1.2 m/s19,70
6 Amar Wong AV Feniks 19,98q -1.2 m/s20,91
7 Jonathan Dobbelaar SCSP 20,04q -1.2 m/s20,51
8 Chris Wieles SCSP 20,19q -1.2 m/s20,66
9 Twan Deumers AV Lycurgus 20,21 -1.2 m/s19,69
10 Bart van Zandwijk AV Atverni 20,23 -1.2 m/s20,08
11 Alexander ...derikhoff Altis 20,44 -1.2 m/s20,16
12 Fabian Molenaar SPOB 20,86 -1.2 m/s---
13 Dennis van Veen Olympus `70 21,14 -1.2 m/s22,35
14 Rafiq el Morabit THOR 21,30 -1.2 m/s---
15 Carlo Schoonen HAC 21,33 -1.2 m/s---
16 Tom van Buuren Olympus `70 21,57 -1.2 m/s21,33
17 Bjorn Hulsebos VAV 21,60 -1.2 m/s21,60
18 Mike van Wouwe ATH 21,84 -1.2 m/s23,08
19 Sidate Seck AV Feniks 21,94 -1.2 m/s21,71
20 Robin van ...Boogaardt Haag 22,05 -1.2 m/s---
21 Quinten Wormer Haag 22,34 -1.2 m/s---
22 David Punt PAC 22,41 -1.2 m/s---
23 Thijmen Poels ATV Venray 22,60 -1.2 m/s21,74
24 Oliver van der Velde Haag 22,75 -1.2 m/s---
25 Julian Vries Heerenveen 22,76 -1.2 m/s23,19
26 Mark Dullaart Haag 23,10 -1.2 m/s---
27 Fabio Dudink Spado 23,42 -1.2 m/s---
Danièl Castro AV Unitas DNS ---



Jongens Junior D2 - 150 meter finale

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,90 +0.6 m/s---
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 19,32 +0.6 m/s---
3 Daniel Engelhart AAV `36 19,42 +0.6 m/s---
4 Jonathan Pronk AV Sparta 19,72 +0.6 m/s---
4 Muhameed Huseen Typhoon 19,72 +0.6 m/s---
6 Amar Wong AV Feniks 20,15 +0.6 m/s---
Chris Wieles SCSP DNS ---
Jonathan Dobbelaar SCSP DNS ---



Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 2:51,09 2:49,06
2 Luca van Diepen AV Hylas 2:51,81 2:51,97
3 Teun ter Haar Nijmegen 2:53,23 2:52,09
4 Ids van Korven Eindhoven 2:56,99 2:53,60
5 Gijs de Haan AV `40 2:59,01 2:55,92
6 Guus Winkelman JSPR 2:59,32 2:54,30
7 Bas Sloot AV `47 2:59,56 3:04,42
8 Jeff Tesselaar AV Hera 2:59,95 3:04,11
9 Ernson van den Bos THOR 3:01,62 3:02,05
10 Nelson Johnson Haag 3:07,56 3:04,19
11 René Schultinga Heerenveen 3:09,61 3:03,05
12 Alex van B...a Wichers Tempo AV 3:10,17 3:04,88
13 Jip Janissen VRT 3:10,36 3:01,05
14 Lucas Jansen AV Oss `78 3:10,55 3:00,69
15 Tijn Baumann Ciko `66 3:11,14 3:03,94
16 Max van Liempdt Almere `81 3:12,40 3:05,31
17 Maël Plasschaert Almere `81 3:13,37 3:06,89
18 Jurre Brouwer GACH 3:13,43 3:13,41
19 Jaap Ullersma Ciko `66 3:14,48 3:12,28
20 Stan Buddingh' Typhoon 3:15,65 3:14,98
21 Twan Deumers AV Lycurgus 3:18,19 3:10,00
22 Lennard Valk PAC 3:18,46 3:10,83
23 Gijs Houtman PH 3:19,32 3:09,28
24 Florian va...er Dussen AV Impala 3:19,44 3:16,28
25 Jamal Abdallah SCSP 3:20,18 3:14,00
26 Ralph de Maat SCSP 3:21,43 3:19,17
27 Ewoud Boer CAV Energie 3:21,99 3:12,27
28 Rik Spelthan PH 3:23,15 3:13,13
29 Mark Dullaart Haag 3:23,23 3:26,13
30 Dave Boamah AV Feniks 3:23,90 3:14,16
31 Elijah Kaijser PAC 3:24,47 3:11,07
32 Nout Heine AV Lycurgus 3:31,42 3:20,54
33 Jelle Swaanen Altis 3:31,54 3:24,61
34 Jasper Vermaase Leiden 3:32,54 3:27,54
35 Hugo Habraken AV Gouda 3:33,37 3:55,24
36 Fabio Dudink Spado 3:33,66 3:24,21
37 Jesper Ponstein PAC 3:35,80 3:11,04
38 Tjebbe Hemler PAC 3:36,60 3:10,90
39 Stijn Verheij U-Track 3:41,17 3:20,00
40 Noah Larsson Phanos 3:44,78 ---
41 Niels Rewijk AKU 3:52,45 3:26,16
42 Ties van Beek AV Sprint 4:01,68 3:45,23
43 Tom Bloemberg Flevo Delta 4:08,89 3:49,00
Djimon de Groot Almere `81 DNS 3:18,00
David Neidig GACH DNS 3:30,30
Rafiq el Morabit THOR DNS 3:16,87
Mark Terpstra AV Impala DNS 3:51,45
Nils Reefman Pallas `67 DNS 3:26,68
Remco Scheffer PAC DNF 3:16,99



Jongens Junior D2 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 11,74Q 11,71
2 Rens de Graauw PH 13,16Q -1.2 m/s12,86
3 Bart Veltman AV Gouda 13,18Q -0.9 m/s13,07
4 Pieter Bulte Pallas `67 13,23Q -1.2 m/s14,21
5 Ole van Tiel AV Trias 13,27Q 13,38
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,33Q -1.2 m/s13,22
7 Brend Baak Flevo Delta 13,45Q -1.5 m/s12,98
8 Twan van Rijn AAV `36 13,48Q -0.9 m/s13,24
9 Sam Steffens Ciko `66 13,60Q -1.2 m/s13,21
10 Taron Punt PAC 13,69Q -0.9 m/s14,01
11 Gianni Brunken AV Sprint 13,71Q -1.2 m/s15,15
12 Jesper van Meer Spado 13,76Q -1.2 m/s13,80
13 Leon Spiekerman MPM 13,79q 13,80
14 Stan Atsma HLLS 13,84Q -1.5 m/s13,26
15 Thijmen Poels ATV Venray 14,41Q 14,38
16 Gianni Louhenapessy AV Atverni 14,43Q -1.2 m/s13,32
17 Jesse Lamberst AAV `36 14,49Q 14,22
18 Miro van Wieringen GACH 14,50q 13,46
19 Ronin van der Holst PAC 14,68Q -1.2 m/s14,43
20 Rutger Hoekstra AV Impala 14,69Q -0.9 m/s13,68
21 Lucius Bout Phanos 14,69q -0.9 m/s---
22 Chris Wieles SCSP 15,01q -1.2 m/s13,51
23 Giann-Carlo Denswil PAC 15,06 -1.2 m/s15,11
24 Stefan Beukers Pallas `67 15,12 -0.9 m/s14,88
25 Chiel Hulshof PH 15,44Q -1.5 m/s14,21
26 Luc Stappers HAC 15,67 -0.9 m/s15,29
27 Gwen Hanekamp Haag 15,87 -1.2 m/s15,48
28 Fedor Musil Phanos 15,91Q -1.5 m/s15,37
29 Steijn Koops Nijmegen 16,34 -1.2 m/s15,84
30 Chris van den Berg SPOB 16,61 -1.5 m/s16,11
31 Frank Rüegg AV Gouda 16,94 -0.9 m/s17,00
32 Hugo Habraken AV Gouda 17,04 -1.2 m/s17,92
33 Boaz Freij Voorne 17,25 15,58
34 Tom Bloemberg Flevo Delta 18,19 -1.2 m/s18,02
Graeme 't Hoen AV Aalsmeer DNS 15,65



Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 12,50Q ---
2 Bart Veltman AV Gouda 12,92Q ---
3 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,05Q ---
4 Rens de Graauw PH 13,12Q ---
5 Twan van Rijn AAV `36 13,19Q ---
6 Ole van Tiel AV Trias 13,29q ---
7 Chris Wieles SCSP 13,36Q ---
8 Sam Steffens Ciko `66 13,41q ---
9 Stan Atsma HLLS 13,42 ---
10 Brend Baak Flevo Delta 13,45 ---
11 Taron Punt PAC 13,72 ---
12 Lucius Bout Phanos 13,73 ---
13 Jesper van Meer Spado 13,78 ---
14 Rutger Hoekstra AV Impala 13,87 ---
15 Leon Spiekerman MPM 13,90 ---
16 Gianni Brunken AV Sprint 14,25 ---
17 Thijmen Poels ATV Venray 14,39 ---
18 Ronin van der Holst PAC 15,00 ---
19 Jesse Lamberst AAV `36 15,02 ---
20 Chiel Hulshof PH 15,78 ---
Fedor Musil Phanos DNS ---
Miro van Wieringen GACH DNS ---
Gianni Louhenapessy AV Atverni DNS ---
Pieter Bulte Pallas `67 DNS ---



Jongens Junior D2 - 80 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 11,65 +1.0 m/s---
2 Bart Veltman AV Gouda 12,63 +1.0 m/s---
3 Rens de Graauw PH 12,95 +1.0 m/s---
4 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,08 +1.0 m/s---
5 Ole van Tiel AV Trias 13,09 +1.0 m/s---
6 Chris Wieles SCSP 13,26 +1.0 m/s---
7 Twan van Rijn AAV `36 13,37 +1.0 m/s---
8 Sam Steffens Ciko `66 14,06 +1.0 m/s---



Jongens Junior D2 - 1000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Daan Roosenschoon GVAC 3:12,21 3:20,84
2 William Webster GVAC 3:19,36 ---
3 Tim de Wild HLLS 3:21,33 3:20,35
4 Robin van ...Boogaardt Haag 3:29,58 3:33,06
5 Mike van Wouwe ATH 3:33,86 3:40,43
6 Stefan Beukers Pallas `67 3:39,53 3:29,56
7 Arend Plomp AV Lycurgus 3:41,03 ---
8 Luc Stappers HAC 3:44,10 3:50,71
9 Tom van Buuren Olympus `70 3:44,17 3:41,71
10 Micha Groenenboom AV Gouda 4:05,57 4:12,74
Seb Wals AV Lycurgus DNS 3:32,81
Nathan Oerlemans Altis DNS 3:54,53
Jaap Rodermond AV Sprint DNS 3:48,40



Jongens Junior D2 - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 42,00 42,57
2 Floris Smink AC TION 37,08 33,27
3 Julian Mejame Ejong PAC 34,40 32,46
4 Thijs van Dijke AV Spiridon 33,66 32,05
5 Koen Zandvliet Scorpio 33,41 33,19
6 Johan de Vries Heerenveen 29,67 23,47
7 Matyas Kerekgyarto Swift 29,25 33,74
8 Stef de Jong SAV 27,32 28,72
9 Rens de Graauw PH 25,61 30,71
10 Robin van Kooij PAC 24,24 28,43
11 Bram van Alebeek Nijmegen 23,64 20,00
12 Rens van Beek AV Spiridon 22,97 24,12
13 Kristian Munning SPOB 21,59 27,24
14 Aran Swart AV Spiridon 19,83 22,17
15 Bjorn van der Velden HLLS 19,34 17,73
16 Kyan Krol AAV `36 18,31 17,57
17 Stan Buddingh' Typhoon 17,64 19,11
18 Amar Wong AV Feniks 17,27 20,29
19 Steven Zollinger Nijmegen 16,82 17,11
20 Jamie Hanselaar Typhoon 16,68 16,20
Laurens Prins GACH NM 32,53
Jord Pluimes Scorpio DNS 23,61



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 15,29 14,59
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 14,31 14,08
3 Julian Mejame Ejong PAC 14,17 13,73
4 Jonathan Pronk AV Sparta 13,51 13,20
5 Matyas Kerekgyarto Swift 12,03 12,81
6 Robin van Kooij PAC 11,74 11,74
7 Mark Groen Voorne 11,29 11,46
8 Laurens Prins GACH 11,13 13,40
9 Floris Smink AC TION 10,95 10,92
10 Koen Zandvliet Scorpio 10,68 10,39
11 Stef de Jong SAV 10,38 10,83
12 Johan de Vries Heerenveen 10,35 10,52
13 Lennard Valk PAC 9,69 9,90
14 Lucas Witlox AV Oss `78 9,55 9,21
15 Rens van Beek AV Spiridon 9,53 10,19
16 Bjorn van der Velden HLLS 9,38 8,86
17 Jonas Elzinga GACH 9,37 9,37
18 Adam Amghar AV Lycurgus 9,31 8,64
19 Rens Schuit SCSP 8,97 8,68
20 Mika Gravenberch MPM 8,91 9,20
21 Tim Weber Almere `81 8,88 8,08
22 Bjorn Rinsma AV Impala 8,77 9,20
23 Aran Swart AV Spiridon 7,64 8,45
24 Johan Zomer AV Phoenix 6,11 5,99
Djimon de Groot Almere `81 DNS ---



Jongens Junior D2 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion 46,47 46,47 48,27
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 43,31 43,31 43,11
3 Yoram Vriezen GACH 41,97 41,97 42,59
4 Adam Amghar AV Lycurgus 38,46 38,46 37,00
5 Brend Baak Flevo Delta 37,07 37,07 38,46
6 Chuck Pols Scorpio 36,18 36,18 37,16
7 Mark Groen Voorne 35,89 35,89 43,13
8 Yannick Jong SAV 35,37 35,37 33,83
9 Goos Meuwissen Swift 34,40 34,40 34,21
10 Bram van Alebeek Nijmegen 33,65 33,65 31,19
11 Robbert Maas Spado 31,42 31,42 39,18
12 Seb Wals AV Lycurgus 30,92 30,92 31,47
13 Carlo Schoonen HAC 30,81 30,81 40,92
14 Bjorn Hulsebos VAV 30,59 30,59 31,73
15 Erick Könst AV Haarlem 29,60 29,60 31,55
16 Quinten Wormer Haag 28,85 28,85 31,12
17 Thijs van Dijke AV Spiridon 28,58 28,58 34,62
18 Benjamin ...bbelstein PH 26,64 26,64 28,88
19 Gwen Hanekamp Haag 26,62 26,62 26,60
20 Ruben Meijer Pijnenburg 26,54 26,54 30,25
21 Bjorn Kottink MPM 26,36 26,36 29,56
22 Steijn Koops Nijmegen 25,52 25,52 28,65
23 Jamie Hanselaar Typhoon 24,32 24,32 24,30
24 Menno Backx PAC 21,89 21,89 21,19
25 Rens Jacobs AV Weert 21,24 21,24 16,67
26 Perry Severijnse Almere `81 21,18 21,18 30,58
27 Jasper Vermaase Leiden 20,21 20,21 22,67
28 Kyan Krol AAV `36 17,38 17,38 22,97
Graeme 't Hoen AV Aalsmeer - DNS 21,91
Bayo Abisoye Ciko `66 - - - DNS 28,48



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Finn de Graaf AV Attila 1,65 1,65
2 Rutger Hoekstra AV Impala 1,60 1,60
3 Taron Punt PAC 1,55 1,55
4 Jesse Lamberst AAV `36 1,50 1,50
4 Jord Pluimes Scorpio 1,50 1,50
6 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,50 1,45
7 Boaz Freij Voorne 1,40 1,46
8 Isaac Kammeron AV Lycurgus 1,40 1,45
8 Twan van Rijn AAV `36 1,40 1,56
8 Ruben Meijer Pijnenburg 1,40 1,40
8 Lucas Jansen AV Oss `78 1,40 1,47
8 Jon Rijnsburger Nijmegen 1,40 1,45
13 Luc de Bruin Tempo AV 1,40 1,50
13 Nelson Johnson Haag 1,40 1,50
13 Kevin Smaling ATOP 1,40 1,45
16 Julian Jonkmans AV 1923 1,40 1,45
16 Jonas Elzinga GACH 1,40 1,45
16 Florian va...er Dussen AV Impala 1,40 1,45
19 Lucius Bout Phanos 1,30 ---
19 Wouter Konijn AV Lycurgus 1,30 1,37
19 Jesper Ponstein PAC 1,30 1,45
Remco Scheffer PAC NM 1,45
Casper Haagh Scorpio DNS 1,50



Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,80 2,77
2 Jasper Oele PAC 2,40 2,30
3 Wouter Konijn AV Lycurgus 2,30 2,27
4 Joep Bovee Spado 2,10 2,35
5 Chuck Pols Scorpio 2,00 2,05
6 Fedor Musil Phanos 2,00 ---
Kalle Veldhuisen AV Lycurgus NM 1,70



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Damian Felter Rotterdam 5,95 +0.7 m/s5,73
2 Jeff Tesselaar AV Hera 5,40 +3.8 m/s5,55
3 Daniel Engelhart AAV `36 5,28 +0.2 m/s5,57
4 Bart Veltman AV Gouda 5,22 +0.1 m/s4,98
5 Daan Roosenschoon GVAC 5,18 -1.0 m/s5,02
6 Leon Spiekerman MPM 5,04 +0.5 m/s4,86
7 Sam Steffens Ciko `66 4,99 -2.3 m/s5,00
8 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,80 -1.0 m/s4,74
9 Milo Hanssen AV Unitas 4,68 +0.0 m/s4,56
10 Luc van Veldhoven AV Weert 4,42 +1.9 m/s4,31
11 Kevin Smaling ATOP 4,39 +0.0 m/s4,70
12 Noa Struyve DEM 4,34 +4.4 m/s4,62
13 Chiel Hulshof PH 3,97 -2.6 m/s4,40
14 Niels Rewijk AKU 3,91 +2.4 m/s4,18
15 Sylvain Kramer Phanos 3,91 +1.7 m/s3,97
16 Ronin van der Holst PAC 3,81 +3.1 m/s4,22
17 Micha Groenenboom AV Gouda 3,80 -1.1 m/s3,97
18 Menno Backx PAC 3,71 +1.5 m/s3,91
19 Rick Mallens AV Sprint 3,69 -1.8 m/s4,22
20 Tim Weber Almere `81 3,68 +0.7 m/s4,28
21 Johan Zomer AV Phoenix 3,54 -1.9 m/s3,23
22 Noah Larsson Phanos 3,51 +0.9 m/s4,24
23 Jon Rijnsburger Nijmegen 3,51 +1.6 m/s3,77
Perry Severijnse Almere `81 DNS 4,37
Stan Atsma HLLS DNS 4,63
Leon van der Waal PAC DNS 4,99
Finn de Graaf AV Attila DNS 5,42
Casper Haagh Scorpio DNS 4,92
Daniljo Vriendwijk Ciko `66 DNS 5,29



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,55Q -0.4 m/s8,53
2 Rosella van Keulen VAV 8,63Q 8,50
3 Amber de Roo AV `40 8,75Q -1.6 m/s8,55
4 Jade Vrij Phanos 8,76Q +2.4 m/s8,45
4 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,76Q -0.9 m/s8,87
6 Esmee Douma Groningen 8,76Q +0.3 m/s8,61
7 Bente Madderom AV Trias 8,85Q -1.6 m/s8,68
8 Nine Fransen AV Sprint 8,88Q +1.1 m/s8,45
8 Marleen Baas AC TION 8,88Q +2.4 m/s8,84
10 Bijou Leto AV Sprint 8,90Q 8,85
11 Amber Bosman CAV Energie 8,93Q +2.4 m/s9,18
12 Katja van Eetvelt RK HAV 8,98Q +0.3 m/s8,67
13 Merel van Maasdam AV Lycurgus 9,02Q -0.9 m/s8,71
14 Antonia Benevento Phanos 9,05Q -1.6 m/s9,04
15 Romee van Dam Startbaan 9,07Q -0.4 m/s8,71
15 Wietske van der Weij AV Lionitas 9,07q +2.4 m/s9,14
17 Siva van Middelkoop AV Passaat 9,09Q +1.1 m/s8,84
18 Imogene Cleofa AV 1923 9,10Q +0.3 m/s9,02
19 Eva Tops Tempo AV 9,12q +0.3 m/s9,29
20 Isa Kolle SV Noordkop 9,13Q 8,73
21 Noa J Bionda Nijmegen 9,15Q -0.9 m/s9,06
22 Roos Wortel GACH 9,17q -1.6 m/s8,98
23 Ava Meijerink Haag 9,18Q +1.1 m/s8,80
24 Maartje R...senschoon GVAC 9,19Q -0.4 m/s9,05
25 Floor Olthof Pallas `67 9,21 9,07
25 Maureen Rekers AV Rijssen 9,21 +2.4 m/s8,80
27 Fleur van Leersum AV Gouda 9,34 +0.3 m/s9,33
28 Xenia Kroonen RK HAV 9,36 +0.3 m/s9,01
29 Ilse Stok CAV Energie 9,40 9,52
30 Sara Bossché PAC 9,43 +1.1 m/s9,15
31 Marije Brouwer HRRR 9,44 -1.6 m/s9,35
32 Isa Leidekker VAV 9,47 -0.9 m/s9,24
33 Femke Hofstra Spartacus 9,48 +1.1 m/s9,16
34 Merel Jorna AV Phoenix 9,55 -0.9 m/s9,51
35 Laura Varona Perez Leiden 9,57 -0.1 m/s9,54
36 Arwen Narayanan AV Sprint 9,64 +2.4 m/s9,70
36 Merle Büker HAC 9,64 -0.4 m/s9,38
38 Elke Bordes AV `40 9,66 +2.4 m/s9,56
38 Maud van S...rtensdijk Voorne 9,66 9,21
40 Anna Bijl Reusel `69 9,68 -0.4 m/s9,26
41 Roos Leerkes Almere `81 9,71 +1.1 m/s9,63
42 Elka Wybenga BAV 9,74 -1.6 m/s9,28
43 Marit Staal Heerenveen 9,79 +1.1 m/s9,57
44 Lena Elderhorst Leiden 9,82 9,87
45 Nora Varona Perez Leiden 10,26 -0.9 m/s10,26
46 Anne Eijer DVTR 10,47 -1.6 m/s---
47 Belle Schyns AV Phoenix 10,54 +0.3 m/s---
48 Lisette Steenman Almere `81 10,60 -0.4 m/s10,54
Renee Langenhuizen AV `40 DNS ---
Jaybre Wau Maastricht DNS 8,50
Sterre Kurpershoek AV Athlos DNS 8,90



Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,56Q +0.0 m/s---
2 Nine Fransen AV Sprint 8,63Q +0.4 m/s---
3 Rosella van Keulen VAV 8,66Q +0.4 m/s---
4 Amber de Roo AV `40 8,69 +0.4 m/s---
5 Esmee Douma Groningen 8,71Q +0.0 m/s---
6 Bente Madderom AV Trias 8,72 +0.0 m/s---
7 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,73Q +0.5 m/s---
8 Jade Vrij Phanos 8,91Q +0.5 m/s---
9 Isa Kolle SV Noordkop 9,00 +0.4 m/s---
10 Marleen Baas AC TION 9,02 +0.4 m/s---
11 Bijou Leto AV Sprint 9,03 +0.0 m/s---
12 Merel van Maasdam AV Lycurgus 9,07 +0.0 m/s---
13 Amber Bosman CAV Energie 9,10 +0.5 m/s---
14 Ava Meijerink Haag 9,12 +0.0 m/s---
15 Katja van Eetvelt RK HAV 9,16 +0.5 m/s---
16 Siva van Middelkoop AV Passaat 9,17 +0.5 m/s---
17 Antonia Benevento Phanos 9,25 +0.4 m/s---
18 Wietske van der Weij AV Lionitas 9,34 +0.0 m/s---
19 Romee van Dam Startbaan 9,35 +0.4 m/s---
20 Noa J Bionda Nijmegen 9,39 +0.4 m/s---
21 Maartje R...senschoon GVAC 9,40 +0.5 m/s---
Imogene Cleofa AV 1923 DNS ---
Eva Tops Tempo AV DNS ---
Roos Wortel GACH --- ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,60 -0.4 m/s---
2 Jaybre Wau Maastricht 8,62 -0.4 m/s---
3 Miro Vlasman Phanos 8,65 -0.4 m/s---
4 Esmee Douma Groningen 8,75 -0.4 m/s---
5 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,77 -0.4 m/s---
6 Rosella van Keulen VAV 8,82 -0.4 m/s---
Jade Vrij Phanos --- ---



Meisjes Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 20,64q ---
2 Rosella van Keulen VAV 20,82q 20,59
3 Jade Vrij Phanos 21,46q -1.2 m/s---
4 Donna Dorgelo Flevo Delta 21,75q -1.2 m/s---
5 Babs Koeman AV Haarlem 21,87q -1.2 m/s21,38
6 Christel Philipsen AV Hera 22,03q 21,32
7 Loes Winter AV Lycurgus 22,18 22,53
8 Roos Wortel GACH 22,31q 22,50
9 Eline Brouwer DEM 22,39 -1.2 m/s21,42
10 Isis Tinneveld Olympus `70 22,47 22,69
11 Katja van Eetvelt RK HAV 22,79 -1.2 m/s22,39
12 Esther Klok Phanos 22,81 -1.2 m/s22,22
13 Annick Koks HLLS 23,04 -1.2 m/s---
14 Romee van Dam Startbaan 23,16 22,46
15 Indy Faassen Flevo Delta 23,26 ---
16 Bo Spoor ATH 23,37 -1.2 m/s---
17 Isabel van Noordenne CAV Energie 23,41 -1.2 m/s---
18 Ellemijn Blok Olympus `70 23,44 -1.2 m/s23,33
19 Noa Snijders Eindhoven 23,68 -1.2 m/s23,22
20 Ilse Stok CAV Energie 23,77 ---
21 Sara Bossché PAC 23,83 ---
22 Krisje van Dongen Phanos 24,21 ---
23 Maaike Meewisse HLLS 24,23 ---
24 Kore Hengeveld Pallas `67 24,47 -1.2 m/s---
25 Noor Verduin AAV `36 24,78 -1.2 m/s25,20
26 Arwen Narayanan AV Sprint 24,89 -1.2 m/s---
27 Sanne van der Pijl Olympus `70 25,22 -1.2 m/s25,48
Klara van der Gaast PAC DNS ---



Meisjes Junior D1 - 150 meter finale

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 20,32