Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,55Q -0.4 m/s8,53
2 Rosella van Keulen VAV 8,63Q 8,50
3 Amber de Roo AV `40 8,75Q -1.6 m/s8,55
4 Jade Vrij Phanos 8,76Q +2.4 m/s8,45
4 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,76Q -0.9 m/s8,87
6 Esmee Douma Groningen 8,76Q +0.3 m/s8,61
7 Bente Madderom AV Trias 8,85Q -1.6 m/s8,68
8 Nine Fransen AV Sprint 8,88Q +1.1 m/s8,45
8 Marleen Baas AC TION 8,88Q +2.4 m/s8,84
10 Bijou Leto AV Sprint 8,90Q 8,85
11 Amber Bosman CAV Energie 8,93Q +2.4 m/s9,18
12 Katja van Eetvelt RK HAV 8,98Q +0.3 m/s8,67
13 Merel van Maasdam AV Lycurgus 9,02Q -0.9 m/s8,71
14 Antonia Benevento Phanos 9,05Q -1.6 m/s9,04
15 Romee van Dam Startbaan 9,07Q -0.4 m/s8,71
15 Wietske van der Weij AV Lionitas 9,07q +2.4 m/s9,14
17 Siva van Middelkoop AV Passaat 9,09Q +1.1 m/s8,84
18 Imogene Cleofa AV 1923 9,10Q +0.3 m/s9,02
19 Eva Tops Tempo AV 9,12q +0.3 m/s9,29
20 Isa Kolle SV Noordkop 9,13Q 8,73
21 Noa J Bionda Nijmegen 9,15Q -0.9 m/s9,06
22 Roos Wortel GACH 9,17q -1.6 m/s8,98
23 Ava Meijerink Haag 9,18Q +1.1 m/s8,80
24 Maartje R...senschoon GVAC 9,19Q -0.4 m/s9,05
25 Floor Olthof Pallas `67 9,21 9,07
25 Maureen Rekers AV Rijssen 9,21 +2.4 m/s8,80
27 Fleur van Leersum AV Gouda 9,34 +0.3 m/s9,33
28 Xenia Kroonen RK HAV 9,36 +0.3 m/s9,01
29 Ilse Stok CAV Energie 9,40 9,52
30 Sara Bossché PAC 9,43 +1.1 m/s9,15
31 Marije Brouwer HRRR 9,44 -1.6 m/s9,35
32 Isa Leidekker VAV 9,47 -0.9 m/s9,24
33 Femke Hofstra Spartacus 9,48 +1.1 m/s9,16
34 Merel Jorna AV Phoenix 9,55 -0.9 m/s9,51
35 Laura Varona Perez Leiden 9,57 -0.1 m/s9,54
36 Arwen Narayanan AV Sprint 9,64 +2.4 m/s9,70
36 Merle Büker HAC 9,64 -0.4 m/s9,38
38 Elke Bordes AV `40 9,66 +2.4 m/s9,56
38 Maud van S...rtensdijk Voorne 9,66 9,21
40 Anna Bijl Reusel `69 9,68 -0.4 m/s9,26
41 Roos Leerkes Almere `81 9,71 +1.1 m/s9,63
42 Elka Wybenga BAV 9,74 -1.6 m/s9,28
43 Marit Staal Heerenveen 9,79 +1.1 m/s9,57
44 Lena Elderhorst Leiden 9,82 9,87
45 Nora Varona Perez Leiden 10,26 -0.9 m/s10,26
46 Anne Eijer DVTR 10,47 -1.6 m/s---
47 Belle Schyns AV Phoenix 10,54 +0.3 m/s---
48 Lisette Steenman Almere `81 10,60 -0.4 m/s10,54
Renee Langenhuizen AV `40 DNS ---
Jaybre Wau Maastricht DNS 8,50
Sterre Kurpershoek AV Athlos DNS 8,90

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,56Q +0.0 m/s---
2 Nine Fransen AV Sprint 8,63Q +0.4 m/s---
3 Rosella van Keulen VAV 8,66Q +0.4 m/s---
4 Amber de Roo AV `40 8,69 +0.4 m/s---
5 Esmee Douma Groningen 8,71Q +0.0 m/s---
6 Bente Madderom AV Trias 8,72 +0.0 m/s---
7 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,73Q +0.5 m/s---
8 Jade Vrij Phanos 8,91Q +0.5 m/s---
9 Isa Kolle SV Noordkop 9,00 +0.4 m/s---
10 Marleen Baas AC TION 9,02 +0.4 m/s---
11 Bijou Leto AV Sprint 9,03 +0.0 m/s---
12 Merel van Maasdam AV Lycurgus 9,07 +0.0 m/s---
13 Amber Bosman CAV Energie 9,10 +0.5 m/s---
14 Ava Meijerink Haag 9,12 +0.0 m/s---
15 Katja van Eetvelt RK HAV 9,16 +0.5 m/s---
16 Siva van Middelkoop AV Passaat 9,17 +0.5 m/s---
17 Antonia Benevento Phanos 9,25 +0.4 m/s---
18 Wietske van der Weij AV Lionitas 9,34 +0.0 m/s---
19 Romee van Dam Startbaan 9,35 +0.4 m/s---
20 Noa J Bionda Nijmegen 9,39 +0.4 m/s---
21 Maartje R...senschoon GVAC 9,40 +0.5 m/s---
Imogene Cleofa AV 1923 DNS ---
Eva Tops Tempo AV DNS ---
Roos Wortel GACH --- ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,60 -0.4 m/s---
2 Jaybre Wau Maastricht 8,62 -0.4 m/s---
3 Miro Vlasman Phanos 8,65 -0.4 m/s---
4 Esmee Douma Groningen 8,75 -0.4 m/s---
5 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,77 -0.4 m/s---
6 Rosella van Keulen VAV 8,82 -0.4 m/s---
Jade Vrij Phanos --- ---

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 20,64q ---
2 Rosella van Keulen VAV 20,82q 20,59
3 Jade Vrij Phanos 21,46q -1.2 m/s---
4 Donna Dorgelo Flevo Delta 21,75q -1.2 m/s---
5 Babs Koeman AV Haarlem 21,87q -1.2 m/s21,38
6 Christel Philipsen AV Hera 22,03q 21,32
7 Loes Winter AV Lycurgus 22,18 22,53
8 Roos Wortel GACH 22,31q 22,50
9 Eline Brouwer DEM 22,39 -1.2 m/s21,42
10 Isis Tinneveld Olympus `70 22,47 22,69
11 Katja van Eetvelt RK HAV 22,79 -1.2 m/s22,39
12 Esther Klok Phanos 22,81 -1.2 m/s22,22
13 Annick Koks HLLS 23,04 -1.2 m/s---
14 Romee van Dam Startbaan 23,16 22,46
15 Indy Faassen Flevo Delta 23,26 ---
16 Bo Spoor ATH 23,37 -1.2 m/s---
17 Isabel van Noordenne CAV Energie 23,41 -1.2 m/s---
18 Ellemijn Blok Olympus `70 23,44 -1.2 m/s23,33
19 Noa Snijders Eindhoven 23,68 -1.2 m/s23,22
20 Ilse Stok CAV Energie 23,77 ---
21 Sara Bossché PAC 23,83 ---
22 Krisje van Dongen Phanos 24,21 ---
23 Maaike Meewisse HLLS 24,23 ---
24 Kore Hengeveld Pallas `67 24,47 -1.2 m/s---
25 Noor Verduin AAV `36 24,78 -1.2 m/s25,20
26 Arwen Narayanan AV Sprint 24,89 -1.2 m/s---
27 Sanne van der Pijl Olympus `70 25,22 -1.2 m/s25,48
Klara van der Gaast PAC DNS ---

Uitslagen 150 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 20,32 -1.7 m/s---
2 Rosella van Keulen VAV 20,62 -1.7 m/s---
3 Babs Koeman AV Haarlem 21,15 -1.7 m/s---
4 Jade Vrij Phanos 21,38 -1.7 m/s---
5 Donna Dorgelo Flevo Delta 21,74 -1.7 m/s---
6 Roos Wortel GACH 21,76 -1.7 m/s---
7 Loes Winter AV Lycurgus 21,80 -1.7 m/s---
8 Christel Philipsen AV Hera 22,22 -1.7 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Nynke Streppel Fit 3:10,29 3:13,56
2 Myrte van der Schoot GACH 3:13,54 3:16,54
3 Celine van...erikhuize Climax 3:15,31 3:21,46
4 Tess van Randtwijk AV34 3:16,95 3:14,67
5 Bridget Konings Ciko `66 3:18,38 3:13,90
6 Anne de Jong Atledo 3:19,85 3:15,37
7 Tessa van Herp AV Lycurgus 3:21,33 3:17,23
8 Amber Bosman CAV Energie 3:22,93 3:29,80
9 Bieke Schipperen Scorpio 3:23,08 3:16,51
10 Michelle Frowijn PAC 3:24,36 3:30,17
11 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 3:24,79 3:25,83
12 Bo Spoor ATH 3:26,11 3:16,50
13 Tess Goessens AV Caesar 3:26,40 3:23,82
14 Julia Borst Fit 3:27,14 3:29,00
15 Phileine Kipping AV `40 3:28,24 3:28,55
16 Lieke van Santen Voorne 3:28,86 3:32,65
17 Carlijn Mols ATOP 3:29,14 3:26,00
18 Hannah Talstra AV Impala 3:29,24 3:31,24
19 Danique Schram DEM 3:32,49 3:31,61
20 Maud van Beest AAV `36 3:32,57 3:27,21
21 Iris Verheij PH 3:33,70 3:36,41
22 Suze de Vries HRRR 3:34,47 3:29,57
23 Noa Tilkema AV Impala 3:35,11 3:33,01
24 Meike Leenders VAV 3:35,88 3:39,50
25 Eva Kroon Altis 3:36,54 3:33,30
26 Kike Velting HAC `63 3:36,96 3:41,00
27 Maud van S...rtensdijk Voorne 3:37,03 3:30,02
28 Melissa Steenbakker AV Atos 3:37,15 3:40,62
29 Madelon van der Kuur AV `40 3:37,31 3:47,53
30 Emma Bijnen HAC 3:37,38 3:37,73
31 Eva van Ieperen Pijnenburg 3:37,99 3:36,02
32 Eline Ruige AV Lionitas 3:38,01 3:44,90
33 Myrthe Martens Altis 3:39,32 3:34,36
34 Rianne Buijs AV Gouda 3:40,08 3:55,00
35 Marlot Groeneweg Altis 3:41,10 3:34,16
36 Valerie Hagnauer AV Lycurgus 3:44,47 3:42,46
37 Puck Malais SPOB 3:44,56 3:43,29
38 Isabel van Noordenne CAV Energie 3:45,85 3:39,02
39 Lisanne Boot HLLS 3:47,02 3:35,45
40 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3:47,94 3:50,54
41 Isa Leidekker VAV 3:48,20 3:40,62
42 Femke van ...Nouweland AV `40 3:48,78 3:48,17
43 Amelie de Wit AV 1923 3:48,99 3:44,95
44 Noortje Huitema Groningen 3:49,68 3:30,07
45 Zoë Lammertink DEM 3:50,03 3:35,10
46 Bethe Siemonsma HRRR 3:51,00 3:48,75
47 Anna Bijl Reusel `69 3:51,49 3:37,03
48 Indy Faassen Flevo Delta 3:53,74 3:43,00
49 Esmée Rossenaar AV Edam 3:53,76 3:37,55
50 Helene Ooink AV `40 3:59,09 3:44,00
51 Felicia Gilliad Startbaan 4:02,58 3:58,88
Faye Traube AAC DNS 3:52,25
Isa van der Valk ARV Ilion DNS 3:23,49
Sanna de Koning Olympus `70 DNS 3:41,73
Tamika Conrad CAV Energie DNS 4:05,00
Liv de Winkel PAC DNS 3:49,12
Robin Dessauvagie U-Track DNS 3:46,24
Fleur Boender Eindhoven DNS 3:36,15

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado 10,30Q -0.8 m/s10,24
2 Miro Vlasman Phanos 10,33Q -2.3 m/s10,61
2 Fenna Achterberg VAV 10,33Q -2.3 m/s10,15
4 Brecht van der Vliet AV Impala 10,51Q +1.6 m/s10,37
5 Hanna van Baast AV Attila 10,87Q -1.1 m/s10,33
6 Eline Brouwer DEM 11,04Q -1.1 m/s11,02
7 Lynn van der Meij DEM 11,16Q -0.8 m/s---
8 Nine Fransen AV Sprint 11,28Q -2.3 m/s10,37
9 Bente Madderom AV Trias 11,30Q -2.3 m/s11,83
10 Maud van Beest AAV `36 11,53Q -1.1 m/s11,63
11 Romee Hermse PAC 11,55Q -2.3 m/s11,12
12 Kika de Vos PAC 11,62Q -0.8 m/s11,15
13 Romée de Best HRRR 11,76Q -0.8 m/s11,15
14 Annick Koks HLLS 11,90Q -2.3 m/s11,33
15 Femke Dam AV Sprint 12,12q -2.3 m/s11,68
16 Renee de Hon AAC 12,17Q +1.6 m/s11,78
17 Merle Büker HAC 12,25Q -0.8 m/s12,14
18 Sanna van de Griend Hollandia 12,26q -1.1 m/s12,59
19 Jelka Böhm De Spartaan 12,38Q +1.6 m/s11,72
20 Imke Boersma AV Phoenix 12,49q -2.3 m/s12,00
21 Fleur Blezer ATOP 12,54Q -0.8 m/s11,62
22 Lena Elderhorst Leiden 12,60q -0.8 m/s12,32
23 Sanne de Lange Leiden 12,75q +1.6 m/s10,48
24 Klara van der Gaast PAC 12,80q -1.1 m/s11,88
25 Elke Bordes AV `40 12,85 -2.3 m/s12,75
26 Phileine Kipping AV `40 12,88 +1.6 m/s12,62
27 Ellemijn Blok Olympus `70 12,91 -2.3 m/s12,56
28 Sophie van Ekeris KAV Holland 12,96 +1.6 m/s12,67
29 Daphne Zintel AAV `36 13,13Q -0.8 m/s12,56
30 Marit Staal Heerenveen 13,28 -0.8 m/s10,00
31 Esmée Rossenaar AV Edam 13,29 -0.8 m/s11,92
32 Anne Eijer DVTR 13,39 +1.6 m/s14,83
33 Amelie de Wit AV 1923 13,44 -0.8 m/s12,96
34 Trijn Litjens AV Weert 13,56 -0.8 m/s13,42
35 Roos Leerkes Almere `81 13,90 -2.3 m/s13,40
36 Belle Schyns AV Phoenix 14,00 -2.3 m/s---
37 Jaya de Jong Phanos 14,47 -2.3 m/s14,53
38 Fera Fieke de Vries Heerenveen 16,08 -1.1 m/s14,09
Florijne van Well Leiden DNS 11,09
Renee Langenhuizen AV `40 DNS ---
Samantha Westerweel GACH DNS 12,60
Rikkie Bosman GACH DNS 12,79
Sanna de Koning Olympus `70 DNS 12,83
Eva van Ieperen Pijnenburg DNS 13,15
Veerle Derksen Typhoon DNS 12,83

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Fenna Achterberg VAV 10,31Q ---
2 Miro Vlasman Phanos 10,33Q ---
3 Brecht van der Vliet AV Impala 10,35Q ---
4 Trijntje v... Elzakker Spado 10,53Q ---
5 Hanna van Baast AV Attila 10,84Q ---
6 Bente Madderom AV Trias 11,05q ---
7 Kika de Vos PAC 11,29Q ---
8 Eline Brouwer DEM 11,33q ---
9 Romée de Best HRRR 11,38 ---
10 Maud van Beest AAV `36 11,42 ---
11 Romee Hermse PAC 11,56 ---
12 Renee de Hon AAC 11,97 ---
13 Annick Koks HLLS 12,01 ---
14 Fleur Blezer ATOP 12,05 ---
15 Jelka Böhm De Spartaan 12,18 ---
16 Lynn van der Meij DEM 12,20 ---
17 Merle Büker HAC 12,31 ---
18 Daphne Zintel AAV `36 12,91 ---
Imke Boersma AV Phoenix DNS ---
Lena Elderhorst Leiden DNS ---
Sanne de Lange Leiden DNS ---
Nine Fransen AV Sprint DNS ---
Femke Dam AV Sprint DNS ---
Sanna van de Griend Hollandia DNF ---
Klara van der Gaast PAC --- ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado 10,04 -0.7 m/s---
2 Miro Vlasman Phanos 10,11 -0.7 m/s---
3 Fenna Achterberg VAV 10,15 -0.7 m/s---
4 Bente Madderom AV Trias 10,71 -0.7 m/s---
4 Brecht van der Vliet AV Impala 10,71 -0.7 m/s---
6 Eline Brouwer DEM 11,39 -0.7 m/s---
7 Hanna van Baast AV Attila 11,51 -0.7 m/s---
Kika de Vos PAC DNS ---

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Lotte Haest Spado 11,84 11,94
2 Christel Philipsen AV Hera 11,38 10,78
3 Suzanne Verschuren SCSP 11,12 10,48
4 Iris Oosterbaan HRRR 10,56 10,30
5 Danique Schram DEM 10,19 9,09
6 Isa Kolle SV Noordkop 10,11 10,32
7 Lisanne Boot HLLS 9,99 9,89
8 Lizelotte Bouvy Haag 9,83 10,18
9 Emma Beekman AV34 9,57 9,75
10 Fenna Gelderblom AV `56 9,36 10,73
11 Anna Jebose AAC 9,30 9,36
12 Audrey Jacobs Scopias 9,30 9,58
13 Marit Speerstra PAC 9,28 8,72
14 Meike Bakker GACH 9,14 9,92
15 Jaybre Wau Maastricht 9,09 10,00
16 Tula Frijters Pallas `67 8,97 9,50
17 Moise Tutuarima SAV 8,84 8,72
18 Tessa Molenaar Olympus `70 8,78 9,06
19 Tessa de Wit De Spartaan 8,66 9,43
20 Pearl Lodder Typhoon 8,60 8,83
21 Loes Winter AV Lycurgus 8,26 7,61
22 Femke Dam AV Sprint 8,07 7,70
23 Eva Martens Groningen 8,00 8,68
24 Bente van Lindert AV 1923 7,97 8,17
25 Fleur Verwijmeren ACHL 7,83 8,05
26 Nora Varona Perez Leiden 7,53 7,54
27 Natalie van Mil KAV Holland 7,04 6,13
28 Faye Traube AAC 6,62 6,77
29 Romy Leenstra NEAV 5,91 5,79
Felicity Bareman Voorne DNS 8,58

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Isa Hartjes Ciko `66 26,66 23,62
2 Fleur Smeets De Spartaan 26,00 26,85
3 Fenna Gelderblom AV `56 25,24 28,30
4 Joanne Schaap PH 23,93 25,26
5 Iris Oosterbaan HRRR 23,86 20,38
6 Pearl Lodder Typhoon 22,90 ---
7 Maartje R...senschoon GVAC 22,45 22,74
8 Eva Hoogewerf KAV Holland 22,13 21,70
9 Emma Beekman AV34 20,30 19,20
10 Fenne Gringhuis Rotterdam 20,20 21,35
11 Esther Klok Phanos 20,11 23,08
12 Zoë Lammertink DEM 19,03 18,67
13 Lisette Steenman Almere `81 18,92 17,60
14 Meike Bakker GACH 18,14 20,80
15 Femke van ...Nouweland AV `40 17,57 16,39
16 Bethe Siemonsma HRRR 17,30 20,35
17 Karin Vlasblom AV Impala 16,04 15,65
18 Emma Kamer HLLS 15,81 18,37
19 Lisa Kraan AV Aalsmeer 12,20 ---
20 Eva Martens Groningen 11,68 17,06
21 Estella Verwiel AV Lycurgus 11,60 11,50
Moise Tutuarima SAV DNS 21,12
Lieke Vreugdenhil AV Statina DNS ---
Loes van der Pennen AV Spiridon DNS 15,94

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,50 1,50
1 Fenna Achterberg VAV 1,50 1,50
3 Marinka Schuurman Altis 1,45 1,50
3 Romee Hermse PAC 1,45 1,46
5 Ava Meijerink Haag 1,40 1,45
6 Sacha Goedhart AV Gouda 1,40 1,46
7 Eva van Mook THOR 1,40 1,47
8 Hanna van Baast AV Attila 1,35 1,50
9 Jelka Böhm De Spartaan 1,30 1,35
9 Robin Vuik AV Astylos 1,30 1,35
11 Steffie Seher CAV Energie 1,30 1,35
12 Rosa Candido Leiden 1,30 1,25
12 Elka Wybenga BAV 1,30 1,35
14 Jetske Meijer Altis 1,30 1,40
14 Mikki Lips AV Sprint 1,30 1,40
16 Loes van der Pennen AV Spiridon 1,30 1,30
17 Laura Varona Perez Leiden 1,30 1,25
18 Maria Kuipers Phanos 1,25 1,30
19 Lynn van der Meij DEM 1,25 ---
20 Romée de Best HRRR 1,25 1,35
21 Rochelle Negenman KAV Holland 1,25 ---
22 Sophie van Ekeris KAV Holland 1,20 1,30
23 Marije Brouwer HRRR 1,20 1,35
24 Maaike Meewisse HLLS 1,15 1,25
Florijne van Well Leiden DNS 1,20

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Daphne Lambregts Spado 2,20 ---
2 Rochelle Negenman KAV Holland 2,20 ---
Jona Kuijt AV 1923 DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 4,95 +1.9 m/s4,86
2 Esmee Douma Groningen 4,66 +0.1 m/s4,83
3 Trijntje v... Elzakker Spado 4,43 +0.9 m/s4,47
4 Brecht van der Vliet AV Impala 4,41 +0.1 m/s4,59
5 Noortje Huitema Groningen 4,35 +1.6 m/s4,12
6 Daphne Zintel AAV `36 4,35 +0.0 m/s4,40
7 Eva van Mook THOR 4,29 +0.8 m/s4,25
8 Amber de Roo AV `40 4,27 +1.0 m/s4,47
9 Isis Tinneveld Olympus `70 4,25 -1.3 m/s4,09
10 Jetske Meijer Altis 4,22 +1.2 m/s4,21
11 Sacha Goedhart AV Gouda 4,18 +0.9 m/s4,62
12 Babs Koeman AV Haarlem 4,08 +0.9 m/s4,54
13 Antonia Benevento Phanos 4,08 -0.2 m/s4,12
14 Renee de Hon AAC 4,07 +0.3 m/s4,04
15 Marleen Baas AC TION 4,07 +1.2 m/s4,16
16 Anna Lusthof Olympus `70 4,06 -1.2 m/s4,04
17 Merel van Maasdam AV Lycurgus 4,05 +0.1 m/s4,04
18 Tessa van Herp AV Lycurgus 4,04 +1.6 m/s3,92
19 Bijou Leto AV Sprint 3,92 +0.1 m/s3,83
20 Madelon van der Kuur AV `40 3,88 +2.7 m/s3,98
21 Xenia Kroonen RK HAV 3,87 -0.9 m/s4,00
22 Mikki Lips AV Sprint 3,87 +4.5 m/s3,95
23 Sanne de Lange Leiden 3,86 +0.1 m/s3,90
24 Eline Ruige AV Lionitas 3,86 +2.2 m/s3,82
25 Wietske van der Weij AV Lionitas 3,86 +1.1 m/s3,75
26 Myrte van der Schoot GACH 3,81 +1.4 m/s4,22
27 Maureen Rekers AV Rijssen 3,81 -1.1 m/s4,15
28 Steffie Seher CAV Energie 3,75 +1.8 m/s4,07
29 Floor Olthof Pallas `67 3,72 +0.9 m/s3,61
30 Imke Boersma AV Phoenix 3,61 +1.4 m/s3,95
31 Karin Vlasblom AV Impala 3,60 +1.0 m/s4,09
32 Robin Vuik AV Astylos 3,58 +3.8 m/s3,92
33 Carmen de Jong De Spartaan 3,50 +1.6 m/s4,22
34 Krisje van Dongen Phanos 3,41 +0.1 m/s---
35 Femke Hofstra Spartacus 3,34 +1.8 m/s3,89
36 Estella Verwiel AV Lycurgus 3,19 +3.4 m/s3,34
37 Felicia Gilliad Startbaan 3,14 +2.5 m/s3,45
38 Elise Spijkers AAV `36 3,13 +1.9 m/s3,73
39 Trijn Litjens AV Weert 3,09 +0.7 m/s3,71
40 Romy Leenstra NEAV 3,05 -1.5 m/s3,47
41 Jaya de Jong Phanos 2,96 +2.0 m/s3,38
42 Lisa Kraan AV Aalsmeer 2,81 -0.1 m/s3,17
Samantha Westerweel GACH DNS 4,19
Rianne Buijs AV Gouda DNS 3,00