Uitslagen 80 meter Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,44Q +1.8 m/s10,58
2 Jan Vriesman BAV 10,86Q -0.3 m/s11,75
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,86Q -0.3 m/s11,17
4 Justin van Dooren AV Sparta 10,87Q +0.9 m/s10,68
5 Milo de Langen AV Feniks 11,22Q 10,98
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,22Q +2.1 m/s11,09
7 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,23Q +1.8 m/s11,28
8 Tom Zoetelief Nijmegen 11,32Q +1.8 m/s11,25
9 Jens De Wilde Scorpio 11,41Q -1.3 m/s10,90
9 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,41Q +1.8 m/s11,79
11 Tom Schmit ATOP 11,43Q -0.3 m/s11,49
12 Max Birdja Haag 11,55Q +0.9 m/s11,36
13 Timo Spiering PAC 11,63Q -1.3 m/s11,14
14 Cas Hoekstra AV34 11,64Q +0.9 m/s11,20
15 Ewan ter Hennepe AV Gouda 11,66Q +0.9 m/s11,76
16 Joost van Mierlo HAC 11,72Q -0.3 m/s11,83
17 Ian van Dijk ATH 11,85Q +2.1 m/s11,61
18 Lucas Man GACH 11,95Q +2.1 m/s11,93
19 Sem Jongenburger Phanos 11,96q -0.3 m/s---
20 Justin Labrijn Almere `81 11,97q -0.3 m/s10,72
21 Mats Roskamp BAV 12,05q +0.9 m/s12,14
22 Lucca Marks HLLS 12,07Q -1.3 m/s11,56
22 Thijs Jorritsma HRRR 12,07q +0.9 m/s11,83
24 Wester de Groot AV Gouda 12,13Q -1.3 m/s11,96
25 Revelinio Denswil PAC 12,17 +1.8 m/s12,20
26 Roel Bouma BAV 12,21 -0.3 m/s12,65
27 Samuel Schinagl Nijmegen 12,22 -1.3 m/s11,67
28 Zeger Haspels AV Aalsmeer 12,32 +2.1 m/s11,90
29 Daniel Sleiman KAV Holland 12,33 -1.3 m/s11,90
30 Jurre Dies...lumpenaar VAV 12,43 +1.8 m/s12,15
31 Thomas Wals AV Lycurgus 12,66 +2.1 m/s12,83
32 Mike Paauw Haag 12,77 -0.3 m/s11,97
33 Rik Dijkslag VAV 12,83 +2.1 m/s12,73
34 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 13,28 -1.3 m/s12,70
35 Wesley Beentjes AV Lycurgus 13,63 +0.9 m/s12,50
36 Johan Bouma Flevo Delta 13,68 -1.3 m/s---
Thijs van Tol VS97 DNS 11,80
Niels van Weesep PAC DNS 11,67

Uitslagen 80 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,65Q +2.3 m/s---
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,81Q +0.3 m/s---
3 Justin van Dooren AV Sparta 10,87Q +0.5 m/s---
4 Justin Labrijn Almere `81 10,98Q +0.3 m/s---
5 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,14Q +2.3 m/s---
6 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,20q +2.3 m/s---
7 Milo de Langen AV Feniks 11,30q +0.3 m/s---
8 Jens De Wilde Scorpio 11,36Q +0.5 m/s---
9 Tom Schmit ATOP 11,49 +0.3 m/s---
10 Tom Zoetelief Nijmegen 11,64 +0.3 m/s---
11 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,66 +0.5 m/s---
12 Max Birdja Haag 11,72 +2.3 m/s---
13 Timo Spiering PAC 11,75 +2.3 m/s---
14 Cas Hoekstra AV34 11,76 +0.3 m/s---
15 Joost van Mierlo HAC 11,80 +0.5 m/s---
16 Ian van Dijk ATH 11,86 +0.3 m/s---
17 Lucca Marks HLLS 11,98 +0.3 m/s---
18 Thijs Jorritsma HRRR 12,31 +0.5 m/s---
Sem Jongenburger Phanos DNS ---
Lucas Man GACH DNS ---
Mats Roskamp BAV DNS ---
Jan Vriesman BAV DNS ---
Ewan ter Hennepe AV Gouda DNS ---
Wester de Groot AV Gouda DNS ---

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,55 +1.3 m/s---
2 Justin van Dooren AV Sparta 10,78 +1.3 m/s---
3 Thom Kortenoever Typhoon 10,83 +1.3 m/s---
4 Justin Labrijn Almere `81 11,11 +1.3 m/s---
5 Milo de Langen AV Feniks 11,21 +1.3 m/s---
6 Jens De Wilde Scorpio 11,30 +1.3 m/s---
7 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,49 +1.3 m/s---
8 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,52 +1.3 m/s---

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 20,82 +0.1 m/s---
2 Wouter van Gorcom HLLS 21,13 +0.1 m/s---
3 Tom Zoetelief Nijmegen 21,37 +0.1 m/s---
4 Lucas Bal CAV Energie 21,94 +0.1 m/s---
5 Jelte van Es AV Hylas 21,98 +0.1 m/s---
6 Lucas Man GACH 22,53 +0.1 m/s---
7 Sander Buikman AV Edam 22,57 +0.1 m/s---
8 Samuel Schinagl Nijmegen 22,71 +0.1 m/s---
9 Zeger Haspels AV Aalsmeer 23,23 +0.3 m/s---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:59,98 3:04,28
2 Pieter Fallaux CAV Energie 3:00,94 3:04,62
3 Yohannes Hiensch Phanos 3:03,68 3:05,72
4 Niek Nijman AV Rijssen 3:05,08 3:03,00
5 Martijn van der Lecq AV34 3:06,95 3:03,84
6 Jarik van de Mast Altis 3:07,50 3:11,38
7 Max Swabedissen AV Rijssen 3:09,54 3:12,00
8 Justin van Dooren AV Sparta 3:11,11 3:07,21
9 Eyoël Hiensch Phanos 3:11,25 3:11,45
10 Tim Schüssel Nijmegen 3:11,73 3:12,44
11 Jeen Hammink Phanos 3:13,53 3:16,30
12 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:14,99 3:19,00
13 Sem van Dijk U-Track 3:15,14 3:13,68
14 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:15,50 3:15,70
15 Jelle van der Veer Climax 3:15,64 3:21,46
16 Max Vernooij PH 3:15,84 3:18,61
17 Steyn Potuit CAV Energie 3:17,48 3:12,88
18 Falco Aarts Maastricht 3:18,97 3:11,82
19 Ioann Lobles SV Noordkop 3:22,37 3:13,03
20 Ian Tesselaar AV NOVA 3:22,76 3:17,61
21 Niek Kollé SV Noordkop 3:23,87 3:24,00
22 Lukas Renaud GACH 3:24,29 3:20,78
23 Primo Burgstra AV 1923 3:24,30 3:26,71
24 Jip van Dinther AV De Keien 3:24,35 3:30,00
25 Melle Ketellapper AV Lionitas 3:27,34 3:15,26
26 Dennis Janssen GACH 3:31,99 3:32,00
27 Marijn Piek AV Impala 3:33,20 3:35,00
28 Daan Bergmans Flevo Delta 3:33,27 3:28,00
29 Toon van Vuuren DEM 3:38,09 3:37,73
30 Rick Velkers Heerenveen 3:51,07 3:37,00
31 Harvey Elgood Phanos 4:03,05 ---
Anthon Croockewit Phanos DNS 3:15,00
Lucas Weber KAV Holland DNS 4:06,58
Rutger Berends Heerenveen DNS 3:23,01
Lasse Klijn U-Track DNS 3:33,46
Boris van den Burg AV Gouda DNS 4:58,00
Sven Teekens AV Gouda DNS 3:12,30
Wester de Groot AV Gouda DNS 3:35,22
Daan Reefman Pallas `67 DNS 3:39,68

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 13,06Q +2.3 m/s12,52
2 Joas van Hellemondt Leiden 13,13Q +0.3 m/s13,46
3 Tim Pelkmans AV Sprint 13,60Q +0.5 m/s12,90
4 Mark Scholten AV Impala 13,66Q +0.3 m/s13,59
5 Berend Zwolle AV Feniks 13,99q +0.5 m/s14,71
5 Wouter van Gorcom HLLS 13,99q +0.5 m/s13,59
7 Jip de Greef Altis 14,01 +0.5 m/s14,22
8 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 14,18 +0.3 m/s14,38
9 Binne Brok Tempo AV 14,27Q +2.3 m/s14,03
10 Jur Bakker AV Edam 14,40 +2.3 m/s14,12
11 Tobias Janssens DEM 14,79 +2.3 m/s14,94
12 Jamie Sesay Almere `81 14,82 +0.3 m/s15,26
13 Jared Broers AV Hera 15,66 +2.3 m/s14,84
14 Anders Haringma AV 1923 15,85 +0.5 m/s---
15 Daniel Sleiman KAV Holland 15,89 +0.5 m/s15,79
16 Kim Alofsen Startbaan 16,06 +0.3 m/s15,58
17 Erik Mies Nijmegen 16,99 +2.3 m/s16,98
18 Lauran van Wunnik Phanos 17,19 +0.5 m/s17,55
19 Mike Bossers Flevo Delta 17,68 +0.3 m/s18,33
20 Ryan Honders Flevo Delta 17,69 +0.3 m/s17,56
Thomas Fructus AV 1923 DNS 15,11
Robin Hegeman AV NOP DNS 16,10
Niels van Weesep PAC DNS 14,52

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,43 +1.1 m/s---
2 Joas van Hellemondt Leiden 12,93 +1.1 m/s---
3 Mark Scholten AV Impala 13,20 +1.1 m/s---
4 Tim Pelkmans AV Sprint 13,46 +1.1 m/s---
5 Berend Zwolle AV Feniks 13,96 +1.1 m/s---
5 Binne Brok Tempo AV 13,96 +1.1 m/s---
7 Wouter van Gorcom HLLS 15,74 +1.1 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 2,10 2,20
2 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1,90 1,97
Willem van Leeuwen KAV Holland NM 1,60

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Jur Bakker AV Edam 4,75 -2.5 m/s4,64
2 Jens De Wilde Scorpio 4,54 +0.9 m/s4,66
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,52 +0.2 m/s4,85
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,52 +4.5 m/s4,29
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,41 +2.5 m/s4,70
6 Jelte van Es AV Hylas 4,33 -0.1 m/s4,60
7 Ruiz Lodder Typhoon 4,30 +2.6 m/s4,50
8 Franklyn Nwanaforo Phanos 4,30 -2.5 m/s4,49
9 Joas van Hellemondt Leiden 4,29 +4.5 m/s4,67
10 Melle Ketellapper AV Lionitas 4,11 +1.5 m/s4,20
11 Tygo Willems ATNY 4,10 +3.3 m/s4,67
12 Tobias Janssens DEM 4,10 +0.7 m/s4,17
13 Mike Paauw Haag 4,07 +2.6 m/s4,34
14 Ian van Dijk ATH 4,05 -0.5 m/s4,36
15 Jeen Hammink Phanos 4,03 -0.1 m/s4,42
16 Lucas Bal CAV Energie 3,98 -2.9 m/s4,58
17 Daniel vd Poel AV Phoenix 3,92 +1.8 m/s4,09
18 Dieter Stolzenbach PH 3,75 +0.3 m/s4,15
19 Dylan Nieuwlaat AAV `36 3,59 +0.0 m/s3,83
20 Jan Vriesman BAV 3,58 -2.1 m/s4,03
21 Rik Dijkslag VAV 3,57 +0.4 m/s3,42
22 Revelinio Denswil PAC 3,46 -0.2 m/s4,13
23 Sander de Lange AV Gouda 3,34 -1.2 m/s3,15
24 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 3,20 -1.5 m/s3,84
25 Johan Bouma Flevo Delta 2,96 +4.4 m/s---
Anthon Croockewit Phanos DNS 4,01
Bradley Daniels Almere `81 DNS ---
Melchior Treffers AV34 DNS 4,74