Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,80Q -0.6 m/s7,74
2 Alysée Lester ARV Ilion 8,48Q 8,35
3 Sindy de Bruijn AKU 8,57Q -0.1 m/s8,42
3 Décheny Vreugd PAC 8,57Q +0.5 m/s8,34
5 Amara Nnadi Altis 8,59Q -0.6 m/s8,48
6 Denise Arisa ARV Ilion 8,62Q +1.6 m/s8,52
7 Maureen Louws AV NOP 8,66Q +1.2 m/s8,49
8 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,67Q -2.6 m/s8,35
8 Tanisha Brigitha AV Impala 8,67Q +0.5 m/s8,69
10 Thyra Terweij NEAV 8,73Q +1.2 m/s8,59
11 Wies Rosenberg Tempo AV 8,77Q -2.6 m/s8,62
12 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,78Q -0.6 m/s8,69
13 Jaenelle Kammeron DVTR 8,79Q 8,65
14 Sica Verwasch STB 8,80Q -0.1 m/s8,60
15 Jessica Peters ATOP 8,81q +0.5 m/s8,82
16 Rosa Ellens Haag 8,82q -0.1 m/s8,92
16 Lotte Uij...ewilligen THOR 8,82q +1.2 m/s8,78
18 Isabel van Bokhoven PH 8,83q -0.1 m/s8,72
19 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,83Q +1.6 m/s8,56
20 Lisa Hulst AV Iphitos 8,84q -0.1 m/s8,80
20 Lara Willems ATH 8,84q +0.5 m/s8,66
22 Ilse Hogeveen HLLM 8,88q -0.6 m/s8,89
23 Suzan Schippers MPM 8,89q +0.5 m/s8,90
24 Karin Mentz Ciko `66 8,90 -0.6 m/s8,69
25 Aïsha Snieder VS97 8,91 +1.6 m/s8,95
25 Kim Brouwer HLLS 8,91 +1.6 m/s8,79
25 Viva van Vliet OSM `75 8,91Q -0.6 m/s8,93
28 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,95 -2.6 m/s8,71
29 Linde Sluimer PAC 8,97 +1.6 m/s---
29 Laura Gerritsen AV34 8,97 -0.6 m/s8,60
31 Linde van Dijken VAV 9,01 +1.2 m/s8,97
31 Laura Büker HAC 9,01 8,71
33 Nienke Meubermans PH 9,04 -0.6 m/s8,85
34 Ellis de Vries Altis 9,11 -0.6 m/s8,74
35 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 9,12 -2.6 m/s8,90
36 Marloes Bos AV Zuidwal 9,13 +1.6 m/s8,95
37 Jade Pique AV `40 9,15 +1.2 m/s8,80
38 Lieke Cox PAC 9,17 -0.1 m/s9,06
39 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 9,18 +0.5 m/s9,34
40 Valerie Afognon ARV Ilion 9,21 -0.6 m/s8,80
41 Rory Ganz CAV Energie 9,22 +0.5 m/s9,22
41 Emer Zuijlen AV Unitas 9,22 -0.6 m/s9,02
43 Roosmarijn...nszelmann Startbaan 9,24 +1.2 m/s9,60
44 Hedda van Dort Haag 9,25Q -0.7 m/s---
45 Mette van Werven AV Impala 9,28 8,90
46 Michelle Elferink Almere `81 9,36 -2.6 m/s8,81
46 Kenya Ramos PAC 9,36 -0.6 m/s9,54
48 Silvie Mol Haag 9,37 9,07
49 Elsje Blokhuis AV Passaat 9,38 -0.6 m/s---
50 Amy van den Berg Eindhoven 9,48 -2.6 m/s9,07
51 Ciara van Dongeren SAV 9,49 -0.6 m/s9,29
52 Iris Louws Flevo Delta 9,67 -2.6 m/s9,51
53 Marit Buijsse AV Sprint 9,71 +1.6 m/s9,66
54 Judith Wirht Startbaan 9,80 -0.6 m/s9,30
55 Amy Janssen AV `40 10,00 9,46
56 Noa Joesri Startbaan 10,26 +1.2 m/s---
Amber Knippen AV Trias DNS 8,82
Kim Lutgendorp Almere `81 DNS 8,80
Sinte Bras HRCL DNS 8,95

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,92 +0.2 m/s---
2 Alysée Lester ARV Ilion 8,40Q +1.0 m/s---
3 Sindy de Bruijn AKU 8,55Q ---
4 Denise Arisa ARV Ilion 8,66 +0.2 m/s---
5 Amara Nnadi Altis 8,69Q +1.0 m/s---
6 Jaenelle Kammeron DVTR 8,71 +0.2 m/s---
7 Décheny Vreugd PAC 8,71Q ---
8 Wies Rosenberg Tempo AV 8,72q +1.0 m/s---
9 Thyra Terweij NEAV 8,76 ---
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,82 ---
10 Maureen Louws AV NOP 8,82 +0.2 m/s---
12 Tanisha Brigitha AV Impala 8,87 ---
13 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,90 +0.2 m/s---
13 Lara Willems ATH 8,90 ---
15 Jessica Peters ATOP 8,92 ---
16 Viva van Vliet OSM `75 8,96 +0.2 m/s---
17 Lotte Uij...ewilligen THOR 8,98 ---
18 Lisa Hulst AV Iphitos 9,02 +1.0 m/s---
19 Suzan Schippers MPM 9,03 +1.0 m/s---
20 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,04 +0.2 m/s---
21 Sica Verwasch STB 9,13 +1.0 m/s---
22 Rosa Ellens Haag 9,24 +1.0 m/s---
Ilse Hogeveen HLLM DNS ---
Isabel van Bokhoven PH DNS ---
Hedda van Dort Haag --- ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,87 -0.1 m/s---
2 Alysée Lester ARV Ilion 8,41 -0.1 m/s---
3 Sindy de Bruijn AKU 8,60 -0.1 m/s---
4 Denise Arisa ARV Ilion 8,65 -0.1 m/s---
5 Jaenelle Kammeron DVTR 8,76 -0.1 m/s---
6 Amara Nnadi Altis 8,87 -0.1 m/s---
7 Décheny Vreugd PAC 8,96 -0.1 m/s---
Wies Rosenberg Tempo AV DNS ---

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 20,53q -2.0 m/s21,32
2 Décheny Vreugd PAC 20,72q -2.0 m/s---
3 Sindy de Bruijn AKU 20,86q -2.0 m/s20,64
4 Roxy Ramars De Spartaan 20,92q -1.2 m/s22,32
5 Laura Wilde NEAV 21,00q -1.2 m/s20,43
6 Amara Nnadi Altis 21,09q -1.2 m/s20,44
7 Amber Knippen AV Trias 21,22q -2.0 m/s20,75
8 Rosaly Zomerdijk NEAV 21,25q +0.0 m/s20,23
9 Isis Hordijk HLLS 21,36 -1.2 m/s21,65
10 Anouk van Dal DAK 21,50 -2.0 m/s21,30
11 Thyra van Diemen PAC 21,52 -1.2 m/s21,35
12 Carmen Huikeshoven Altis 21,56 -1.2 m/s21,26
13 Felicia Vogeland AV Sparta 21,58 -2.0 m/s23,50
14 Ilse Hogeveen HLLM 21,60 +0.0 m/s21,35
15 Rozemarie Fokkema AAC `61 21,80 -1.2 m/s20,80
16 Bente van der Stoel AV34 21,86 +0.0 m/s---
17 Milana Sikkema AV Lycurgus 21,91 +0.0 m/s22,80
18 Rosa Ellens Haag 21,92 +0.0 m/s---
19 Eline van Gameren SPOB 21,95 -2.0 m/s9,14
20 Laura Gerritsen AV34 21,99 -1.2 m/s---
21 Kim Brouwer HLLS 22,03 -1.2 m/s22,22
22 Viva van Vliet OSM `75 22,04 -2.0 m/s22,15
23 Linde Sluimer PAC 22,05 -1.2 m/s---
24 Maud Daemen AV Caesar 22,09 -1.2 m/s---
25 Isabel van Bokhoven PH 22,15 -2.0 m/s---
26 Lotte Uij...ewilligen THOR 22,36 -1.2 m/s---
27 Nastia Kimel Nijmegen 22,48 -2.0 m/s---
28 Nadieh Meerman Almere `81 22,54 -1.2 m/s---
29 Jade Pique AV `40 22,70 -2.0 m/s---
30 Lara van den Waal Olympus `70 22,72 -2.0 m/s22,80
31 Isa Verberne Swift 22,95 +0.0 m/s23,67
32 Sylvie van...r Giessen AAV `36 22,99 +0.0 m/s21,27
33 Elle van Kasteren AV34 23,21 -2.0 m/s---
34 Emer Zuijlen AV Unitas 23,23 -1.2 m/s---
35 Michelle Elferink Almere `81 23,26 +0.0 m/s---
36 Mikayla van den Berg AV34 23,83 -2.0 m/s---
37 Lotte van Orsouw AV Oss `78 24,04 -1.2 m/s23,93
38 Sarah Derksen Leiden 24,22 -1.2 m/s24,23

Uitslagen 150 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 20,36 -2.2 m/s---
2 Sindy de Bruijn AKU 20,53 -2.2 m/s---
3 Rosaly Zomerdijk NEAV 20,77 -2.2 m/s---
4 Roxy Ramars De Spartaan 20,84 -2.2 m/s---
5 Amara Nnadi Altis 20,98 -2.2 m/s---
6 Laura Wilde NEAV 21,02 -2.2 m/s---
7 Amber Knippen AV Trias 21,08 -2.2 m/s---
8 Décheny Vreugd PAC 22,43 -2.2 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Britt Roos HAC `63 3:02,71 3:02,26
2 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:03,31 3:01,71
3 Laura van Langen SAV 3:04,42 2:57,35
4 Sara Schouten AV Atverni 3:06,46 3:04,78
5 Fee Mok SAV 3:06,66 3:07,77
6 Eline Mast NEAV 3:14,72 3:09,62
7 Demi van Mourik PAC 3:16,02 3:13,44
8 Carlijn de Bie AV Atverni 3:18,00 3:14,59
9 Tessa Beugelink AAC 3:19,37 3:17,72
10 Brecht Frensel Heerenveen 3:19,89 3:26,39
11 Sanne Schouten AV Atverni 3:20,46 3:21,40
12 Lotte Zethof AV Aalsmeer 3:21,68 3:28,37
13 Naomi van Opstal Eindhoven 3:22,15 3:10,60
14 Luna de Bruin LGAS 3:22,34 3:16,00
15 Azualjak Agok AAV `36 3:23,89 3:15,27
16 Iris de Bie AV Atverni 3:24,24 3:15,60
17 Eline van Gameren SPOB 3:25,02 3:25,50
18 Lotte van Lieshout CAV Energie 3:26,27 3:19,63
19 Elke Wijkmans AV Astylos 3:26,40 3:27,44
20 Carmen Huikeshoven Altis 3:27,57 3:17,09
21 Rosa Molenberg AV Athlos 3:30,07 3:17,23
22 Selma Spikman Groningen 3:30,11 3:22,89
23 Anne Zuijdgeest PAC 3:31,40 3:30,00
24 Jasmijn van Wissen Ciko `66 3:31,53 3:23,28
25 Nina Kruijer AV Hylas 3:32,49 3:17,67
26 Loïs Kok Altis 3:34,25 3:30,78
27 Teuntje Uiters PAC 3:38,27 3:34,97
28 Judith Haarsma PAC 3:41,16 3:34,26
29 Alyssa Folles AV Gouda 3:41,50 3:38,57
30 Jildou Guest Haag 3:41,91 3:27,93
31 Lotte van Orsouw AV Oss `78 3:42,19 3:37,25
32 Aïsha Snieder VS97 3:42,53 3:37,23
33 Nastia Kimel Nijmegen 3:42,73 3:25,53
34 Jane Wanten Swift 3:44,18 3:36,68
35 Jasmijn Welling Startbaan 3:44,54 3:34,52
36 Kyra Agasi AV Trias 3:46,15 3:40,51
37 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:46,19 3:44,18
38 Lotte Weevers PH 3:54,65 3:41,31
Marijn Laban PAC DNS 3:36,71
Nienke Meubermans PH DNS 3:25,12

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,80Q -0.3 m/s9,58
2 Ruth Vogels Rotterdam 9,81Q +0.1 m/s9,60
3 Isabel Raap PAC 9,94 -1.3 m/s9,95
4 Denise Zanferrari AAC `61 9,97Q +0.1 m/s9,52
5 Idilay Kaymaz AC TION 9,97Q -0.5 m/s9,81
6 Lizzy Arts HAC 10,03Q +0.1 m/s11,16
6 Femke Kuppens Scorpio 10,03Q -0.1 m/s9,66
8 Maureen Louws AV NOP 10,08 -1.3 m/s9,68
9 Sabrina Kim Cruden HRRR 10,28Q -0.3 m/s10,03
10 Denise Arisa ARV Ilion 10,29Q -0.1 m/s9,95
11 Mette van der Meer Flevo Delta 10,48Q +0.1 m/s10,00
12 Anke Binnema Heerenveen 10,52Q +1.9 m/s10,13
13 Sterre van Bragt PH 10,58Q -0.1 m/s10,71
14 Daan de Reijdt AV Sprint 10,61q -0.1 m/s10,29
15 Kristina Tergau PAC 10,69Q -0.3 m/s10,20
16 Sofie Thomas PAC 10,73Q +0.1 m/s10,15
17 Britta Driessen AV Sprint 10,95q +0.1 m/s12,28
18 Femke Jonker AV Hera 10,97Q +0.1 m/s10,21
19 Mette Nuijen Leiden 11,25Q +1.9 m/s11,18
20 Laura Büker HAC 11,29q -0.3 m/s11,34
21 Annemiek van Iersel PH 11,39Q -0.5 m/s10,62
22 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 11,42 +0.1 m/s10,91
23 Isabel Roeleveld Leiden 11,45 +0.1 m/s11,36
24 Laura Wilde NEAV 11,53 -1.3 m/s10,63
25 Nimah Lommerse De Spartaan 11,58 +0.1 m/s10,04
26 Ciara van Dongeren SAV 11,60Q -0.5 m/s11,54
27 Fiona de Vries AV Impala 11,61 -0.1 m/s12,00
28 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 11,67 -0.5 m/s9,80
29 Karin Mentz Ciko `66 11,71 -1.3 m/s10,32
30 Jildou Guest Haag 11,91 -0.5 m/s11,54
31 Bo van der Aar DEM 11,92 +0.1 m/s11,33
32 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 12,25Q +1.9 m/s8,71
33 Margot Lankamp AV Rijssen 12,27 -0.1 m/s11,46
34 Isis Heemskerk Leiden 12,29 +0.1 m/s---
35 Luca Klumpenhouwer SAV 12,33 -0.3 m/s12,25
36 Noah Mecklenfeld AV Zuidwal 12,46 +1.9 m/s12,40
37 Jasmijn van den Bos Olympus `70 12,51 +0.1 m/s12,58
38 Kenya Ramos PAC 12,54 +0.1 m/s12,20
39 Eva Kaaki ATOP 12,57 -1.3 m/s11,53
40 Marit Buijsse AV Sprint 12,74 +1.9 m/s12,39
41 Amy Janssen AV `40 12,99 +0.1 m/s12,84
42 Maaike Nagtegaal AV NOP 13,14 +1.9 m/s11,30
43 Nadia Lensen AV Lycurgus 13,54 -0.1 m/s12,88
44 Nikki Bakker AV34 13,82 -1.3 m/s12,98
45 Rory Ganz CAV Energie 13,82 -0.3 m/s12,80
46 Femke van Balen AV Lycurgus 14,49 -0.5 m/s13,77
Wicky Hulselmans GACH DNS 11,11
Eva Schram AV Zuidwal DNS 11,85
Venisha Da Silva CAV Energie DNS 10,10
Roxy Ramars De Spartaan DNS 10,40

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 9,48Q ---
2 Alysée Lester ARV Ilion 9,56Q ---
3 Femke Kuppens Scorpio 9,59Q ---
4 Isabel Raap PAC 9,89Q ---
5 Denise Zanferrari AAC `61 10,00Q ---
6 Denise Arisa ARV Ilion 10,03q ---
7 Nimah Lommerse De Spartaan 10,17Q ---
8 Sabrina Kim Cruden HRRR 10,30q ---
9 Sterre van Bragt PH 10,45 ---
10 Maureen Louws AV NOP 10,49Q ---
11 Anke Binnema Heerenveen 10,51 ---
11 Mette van der Meer Flevo Delta 10,51 ---
13 Daan de Reijdt AV Sprint 10,58 ---
14 Idilay Kaymaz AC TION 10,69 ---
15 Sofie Thomas PAC 10,74 ---
15 Britta Driessen AV Sprint 10,74 ---
17 Lizzy Arts HAC 11,16 ---
18 Femke Jonker AV Hera 11,18 ---
19 Mette Nuijen Leiden 11,22 ---
20 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 12,13 ---
21 Laura Büker HAC 12,25 ---
22 Kristina Tergau PAC 12,54 ---
Laura Wilde NEAV DNS ---
Ciara van Dongeren SAV DNS ---
Annemiek van Iersel PH DNF ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 9,35 -0.9 m/s---
2 Alysée Lester ARV Ilion 9,48 -0.9 m/s---
3 Femke Kuppens Scorpio 9,61 -0.9 m/s---
4 Denise Zanferrari AAC `61 9,82 -0.9 m/s---
5 Isabel Raap PAC 9,89 -0.9 m/s---
6 Sabrina Kim Cruden HRRR 10,21 -0.9 m/s---
7 Denise Arisa ARV Ilion 10,28 -0.9 m/s---
8 Nimah Lommerse De Spartaan 10,56 -0.9 m/s---
Maureen Louws AV NOP DNS ---

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Hagar Bruil PAC 30,47 26,08
2 Milou Kaestner HLLM 28,16 26,76
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 28,12 25,33
4 Danara Stoppels Groningen 27,90 27,18
5 Julia Jongejeugd NEAV 27,70 27,25
6 Rozemarie Fokkema AAC `61 27,59 27,40
7 Floor Alessie AV Attila 25,76 29,25
8 Anouk van Dal DAK 25,72 24,93
9 Meike Kroon PAC 24,81 21,99
10 Dionne van der Hilst CAV Energie 24,62 25,66
11 Julie Bruls AV Caesar 24,24 26,08
12 Loïs Steenbeek Leiden 22,72 26,54
13 Emma Verhoeff Voorne 22,27 25,10
14 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 22,21 23,65
15 Merel Pijnenburg PAC 21,75 26,97
16 Simone Schouws Phanos 21,75 22,88
17 Fabienne van der Tak PAC 21,21 24,07
18 Lena Nijhof MPM 20,58 20,44
19 Sandy de Does Haag 20,45 26,14
20 Anne ter Horst Atledo 19,78 21,04
21 Chaja Plochg Triathlon 19,15 22,75
22 Sarah Derksen Leiden 19,06 17,46
23 Mieke van de Pasch AV Gouda 18,28 21,28
24 Robin Kuller NEAV 17,04 19,26
25 Danique Visser DEM 16,77 20,64
26 Milou Jongeneel NEAV 16,57 19,40
27 Ruth Vogels Rotterdam 15,72 25,35
28 Eva Torres HAC 13,86 15,39
29 Jinke van de Lageweg AV Lycurgus 13,06 15,43

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Joyce van Welie PAC 14,54 13,91
2 Femke Kuppens Scorpio 13,18 12,44
3 Hagar Bruil PAC 12,23 12,60
4 Merel Pijnenburg PAC 11,30 11,45
5 Femke Akkermans Tempo AV 11,24 11,31
6 Milou Kaestner HLLM 11,21 12,39
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,15 12,02
8 Charlotte Emanuel AV Feniks 11,00 11,05
9 Meike Kroon PAC 10,54 10,36
10 Shanti van Aert SPOB 10,51 10,93
11 Linde van Dijken VAV 10,03 10,05
12 Anne ter Horst Atledo 9,80 10,40
13 Azualjak Agok AAV `36 9,80 10,97
14 Maud Daemen AV Caesar 9,77 10,90
15 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 9,49 10,40
16 Rixt ter Woord DVTR 9,25 9,70
17 Sacha van Heijningen Olympus `70 9,10 9,65
18 Lara van den Waal Olympus `70 9,05 9,91
19 Nienke Houwer AV NOP 9,04 8,50
20 Valerie Afognon ARV Ilion 8,74 8,64
21 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 8,62 10,97
22 Anika Hus AV `40 8,45 8,99
23 Felicia Vogeland AV Sparta 8,29 ---
24 Tanisha Brigitha AV Impala 8,14 8,92
25 Thyra Terweij NEAV 8,10 10,20
26 Dagmar Salomons AV Lycurgus 7,76 7,53
27 Irene de Beer HAC 7,55 7,42
28 Raisa Diehl AV Lycurgus 6,42 6,51
Loes Mullink AAV SISU DNS 10,67
Jasmijn van den Bos Olympus `70 DNS 8,01

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 32,93 30,04
2 Dionne van der Hilst CAV Energie 31,10 33,48
3 Loïs Steenbeek Leiden 30,85 30,60
4 Floor Alessie AV Attila 30,52 32,40
5 Wicky Hulselmans GACH 29,83 30,53
6 Femke Guit AV Edam 26,73 26,20
7 Noah Verduin TAS `82 25,14 25,37
8 Nadieh Meerman Almere `81 25,07 25,53
9 Elle van Kasteren AV34 24,73 26,06
10 Ffion van Gulik Tempo AV 24,17 26,17
11 Sandy de Does Haag 23,18 26,83
12 Deniece Veenstra SPOB 22,85 20,96
13 Mieke van de Pasch AV Gouda 21,68 23,22
14 Myrthe Steenbeek Leiden 21,59 25,81
15 Laura Sijben Haag 21,50 23,34
16 Mette Nuijen Leiden 21,49 23,52
17 Milou Jongeneel NEAV 21,28 22,01
18 Sacha van Heijningen Olympus `70 21,13 21,37
19 Simone Schouws Phanos 20,78 25,21
20 Chaja Plochg Triathlon 20,72 21,93
21 Linsy Heestermans AV Sprint 20,39 28,08
22 Jessica Peters ATOP 20,22 22,29
23 Fabienne van der Tak PAC 18,69 20,89
24 Nikki Bakker AV34 13,91 17,50
25 Jinke van de Lageweg AV Lycurgus 12,27 13,73
26 Raisa Diehl AV Lycurgus 10,71 12,99
Noah Mecklenfeld AV Zuidwal NM 12,47
Anouk van Manen MPM DNS 22,29

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Rixt ter Woord DVTR 1,55 1,50
2 Nina Borger AV Unitas 1,50 1,55
3 Joyce van Welie PAC 1,50 1,51
4 Britt Nederveen Hollandia 1,45 1,55
5 Anke Binnema Heerenveen 1,45 1,50
6 Julia Jongejeugd NEAV 1,45 1,50
6 Kim Lutgendorp Almere `81 1,45 1,55
8 Bo van der Aar DEM 1,45 1,45
9 Danique Visser DEM 1,40 1,40
9 Nathalie Meurs Voorne 1,40 1,45
11 Sterre van Bragt PH 1,40 1,45
12 Fiona de Vries AV Impala 1,40 1,40
13 Judith Haarsma PAC 1,35 1,41
13 Anne Zuijdgeest PAC 1,35 1,42
15 Alyssa Folles AV Gouda 1,35 1,30
15 Margot Lankamp AV Rijssen 1,35 1,40
17 Anne van Nierop DAK 1,35 1,50
18 Dagmar Salomons AV Lycurgus 1,25 1,35
18 Denise de Does Haag 1,25 1,45
18 Silvie Mol Haag 1,25 1,42
18 Pien van Berk AV Gouda 1,25 1,35
18 Daan de Reijdt AV Sprint 1,25 1,50
18 Emma de Maaijer Flevo Delta 1,25 1,35
24 Isis Heemskerk Leiden 1,25 1,30
24 Irene de Beer HAC 1,25 1,35
Femke Akkermans Tempo AV DNS 1,50
Venisha Da Silva CAV Energie DNS 1,50

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Thyra van Diemen PAC 3,10 3,13
2 Kristina Tergau PAC 2,80 2,73
3 Mette van der Meer Flevo Delta 2,30 2,20
4 Nynke Kuipers HRCL 2,00 2,00
Sofie Thomas PAC DNS 2,23

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Isabel Raap PAC 5,00 +2.0 m/s5,25
2 Bente van der Stoel AV34 4,73 +1.8 m/s4,87
3 Denise Zanferrari AAC `61 4,71 +0.5 m/s5,11
4 Sabrina Kim Cruden HRRR 4,60 +0.8 m/s4,54
5 Idilay Kaymaz AC TION 4,59 +2.1 m/s4,87
6 Isa Verberne Swift 4,53 +2.0 m/s4,36
7 Anne van Nierop DAK 4,51 -0.5 m/s4,37
8 Mikayla van den Berg AV34 4,37 +0.5 m/s4,71
9 Britt Nederveen Hollandia 4,37 +0.1 m/s4,49
10 Ellis de Vries Altis 4,32 +1.5 m/s4,44
11 Femke Jonker AV Hera 4,32 +2.8 m/s4,40
12 Linsy Heestermans AV Sprint 4,32 +0.9 m/s4,44
13 Britta Driessen AV Sprint 4,26 +1.4 m/s4,38
14 Annemiek van Iersel PH 4,18 +2.0 m/s4,51
15 Pien van Berk AV Gouda 4,17 -0.2 m/s3,97
16 Sica Verwasch STB 4,14 -1.6 m/s4,38
17 Isis Hordijk HLLS 4,11 +0.2 m/s4,28
18 Eva Schram AV Zuidwal 4,11 +0.0 m/s4,18
19 Roosmarijn...nszelmann Startbaan 4,10 +0.5 m/s3,40
20 Lara Willems ATH 4,01 -0.2 m/s4,34
21 Merel Dekker SAV 4,01 +1.8 m/s4,31
22 Anouk van Manen MPM 3,96 -1.0 m/s4,34
23 Nynke Kuipers HRCL 3,96 +0.9 m/s3,97
24 Suzan Schippers MPM 3,94 +1.4 m/s4,15
25 Lisa Hulst AV Iphitos 3,90 -1.0 m/s3,99
26 Sinte Bras HRCL 3,76 +2.2 m/s3,90
27 Isabel Roeleveld Leiden 3,76 +1.5 m/s3,78
28 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,73 +0.3 m/s3,98
29 Mette van Werven AV Impala 3,62 +0.8 m/s4,11
30 Marloes Bos AV Zuidwal 3,56 +0.4 m/s4,08
31 Noah Verduin TAS `82 3,49 -1.9 m/s3,80
32 Eva Torres HAC 3,37 +2.7 m/s3,62
33 Renske Idzenga AV Zuidwal 3,35 -0.5 m/s---
34 Amy van den Berg Eindhoven 3,28 -0.6 m/s3,99
Nadia Lensen AV Lycurgus DNS 3,60
Femke van Balen AV Lycurgus DNS ---
Hedda van Dort Haag DNS ---