Uitslagen 80 meter Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 10,22Q -0.1 m/s8,83
2 Damian Felter Rotterdam 10,67Q -0.3 m/s9,89
3 Ties van Beek AV Sprint 10,78Q -0.1 m/s10,91
4 Jonathan Dobbelaar SCSP 10,83Q +0.1 m/s10,69
5 Mark van der Linden Haag 10,84Q -0.5 m/s9,78
5 Mika Gravenberch MPM 10,84Q +1.7 m/s11,19
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,94Q +1.7 m/s10,79
8 Rhomen Romeo AV Atverni 11,02Q -0.1 m/s11,38
9 Alexander ...derikhoff Altis 11,06Q +0.1 m/s10,68
10 Dave Boamah AV Feniks 11,07Q -0.9 m/s10,78
10 Bjorn Rinsma AV Impala 11,07Q -0.9 m/s11,17
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,10q -0.1 m/s10,91
13 Lucas Witlox AV Oss `78 11,13Q -0.5 m/s10,95
14 Miro van Wieringen GACH 11,18Q -0.5 m/s10,87
15 Noa Struyve DEM 11,22Q +0.1 m/s11,10
16 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,29Q -0.9 m/s11,06
17 Gianni Brunken AV Sprint 11,38Q -0.3 m/s10,82
18 Sylvain Kramer Phanos 11,44q +0.1 m/s11,63
19 Fabian Molenaar SPOB 11,50q -0.5 m/s11,27
20 Bjorn Kottink MPM 11,65q -0.5 m/s11,74
21 Dennis van Veen Olympus `70 11,66Q +1.7 m/s11,59
22 Luc van Veldhoven AV Weert 11,71q -0.1 m/s11,34
23 Sidate Seck AV Feniks 11,73q -0.5 m/s11,49
24 Rick Mallens AV Sprint 11,74 -0.1 m/s11,76
25 Daan Pos AV 1923 11,75 -0.3 m/s11,54
25 Danièl Castro AV Unitas 11,75 -0.3 m/s11,00
27 Isaac Kammeron AV Lycurgus 11,82 -0.9 m/s11,60
28 Rens Jacobs AV Weert 11,93 -0.9 m/s12,24
28 Steven Zollinger Nijmegen 11,93 +0.1 m/s11,60
30 Giann-Carlo Denswil PAC 11,99 +1.7 m/s11,96
31 Chris van den Berg SPOB 12,00 -0.1 m/s11,78
32 Pieter Bulte Pallas `67 12,03 +1.7 m/s11,66
33 Nils Reefman Pallas `67 12,04 -0.9 m/s12,56
34 Oliver van der Velde Haag 12,10 -0.3 m/s11,73
35 Julian Vries Heerenveen 12,43 -0.3 m/s11,92
36 David Punt PAC 12,48 -0.5 m/s11,79
37 Mark Terpstra AV Impala 12,56 +0.1 m/s12,33
38 Frank Rüegg AV Gouda 12,59 +1.7 m/s12,79
Nout Heine AV Lycurgus DNS 12,43
Jasper Oele PAC DNS 11,02
Leon van der Waal PAC DNS 11,07
Bayo Abisoye Ciko `66 DNS 11,66
Daniljo Vriendwijk Ciko `66 DNS 10,14

Uitslagen 80 meter halve finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 9,97Q +0.1 m/s---
2 Damian Felter Rotterdam 10,20Q +0.5 m/s---
3 Mark van der Linden Haag 10,67Q +0.1 m/s---
4 Ties van Beek AV Sprint 10,76Q +1.3 m/s---
5 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,90 +0.1 m/s---
6 Alexander ...derikhoff Altis 10,91Q +1.3 m/s---
7 Mika Gravenberch MPM 10,94Q +0.5 m/s---
8 Jonathan Dobbelaar SCSP 10,95 +1.3 m/s---
9 Dave Boamah AV Feniks 11,04 +0.5 m/s---
10 Lucas Witlox AV Oss `78 11,09 +0.1 m/s---
11 Bjorn Rinsma AV Impala 11,14 +1.3 m/s---
12 Rhomen Romeo AV Atverni 11,26 +0.5 m/s---
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,26 +0.1 m/s---
14 Noa Struyve DEM 11,35 +1.3 m/s---
15 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,40 +1.3 m/s---
16 Fabian Molenaar SPOB 11,59 +0.1 m/s---
17 Sidate Seck AV Feniks 11,81 +0.5 m/s---
18 Luc van Veldhoven AV Weert 11,85 +1.3 m/s---
19 Gianni Brunken AV Sprint 11,91 +0.5 m/s---
Sylvain Kramer Phanos DNS ---
Miro van Wieringen GACH DNS ---
Dennis van Veen Olympus `70 DNS ---
Bjorn Kottink MPM DNF ---

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 9,83 -1.3 m/s---
2 Damian Felter Rotterdam 9,93 -1.3 m/s---
3 Mark van der Linden Haag 9,95 -1.3 m/s---
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,90 -1.3 m/s---
5 Mika Gravenberch MPM 10,92 -1.3 m/s---
6 Ties van Beek AV Sprint 10,94 -1.3 m/s---
7 Alexander ...derikhoff Altis 10,99 -1.3 m/s---

Uitslagen 150 meter Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,79q -1.2 m/s---
2 Jonathan Pronk AV Sparta 19,34q -1.2 m/s---
3 Gaby Emmanuel AV Sparta 19,35q -1.2 m/s---
4 Daniel Engelhart AAV `36 19,57q -1.2 m/s19,50
5 Muhameed Huseen Typhoon 19,83q -1.2 m/s19,70
6 Amar Wong AV Feniks 19,98q -1.2 m/s20,91
7 Jonathan Dobbelaar SCSP 20,04q -1.2 m/s20,51
8 Chris Wieles SCSP 20,19q -1.2 m/s20,66
9 Twan Deumers AV Lycurgus 20,21 -1.2 m/s19,69
10 Bart van Zandwijk AV Atverni 20,23 -1.2 m/s20,08
11 Alexander ...derikhoff Altis 20,44 -1.2 m/s20,16
12 Fabian Molenaar SPOB 20,86 -1.2 m/s---
13 Dennis van Veen Olympus `70 21,14 -1.2 m/s22,35
14 Rafiq el Morabit THOR 21,30 -1.2 m/s---
15 Carlo Schoonen HAC 21,33 -1.2 m/s---
16 Tom van Buuren Olympus `70 21,57 -1.2 m/s21,33
17 Bjorn Hulsebos VAV 21,60 -1.2 m/s21,60
18 Mike van Wouwe ATH 21,84 -1.2 m/s23,08
19 Sidate Seck AV Feniks 21,94 -1.2 m/s21,71
20 Robin van ...Boogaardt Haag 22,05 -1.2 m/s---
21 Quinten Wormer Haag 22,34 -1.2 m/s---
22 David Punt PAC 22,41 -1.2 m/s---
23 Thijmen Poels ATV Venray 22,60 -1.2 m/s21,74
24 Oliver van der Velde Haag 22,75 -1.2 m/s---
25 Julian Vries Heerenveen 22,76 -1.2 m/s23,19
26 Mark Dullaart Haag 23,10 -1.2 m/s---
27 Fabio Dudink Spado 23,42 -1.2 m/s---
Danièl Castro AV Unitas DNS ---

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,90 +0.6 m/s---
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 19,32 +0.6 m/s---
3 Daniel Engelhart AAV `36 19,42 +0.6 m/s---
4 Jonathan Pronk AV Sparta 19,72 +0.6 m/s---
4 Muhameed Huseen Typhoon 19,72 +0.6 m/s---
6 Amar Wong AV Feniks 20,15 +0.6 m/s---
Chris Wieles SCSP DNS ---
Jonathan Dobbelaar SCSP DNS ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 2:51,09 2:49,06
2 Luca van Diepen AV Hylas 2:51,81 2:51,97
3 Teun ter Haar Nijmegen 2:53,23 2:52,09
4 Ids van Korven Eindhoven 2:56,99 2:53,60
5 Gijs de Haan AV `40 2:59,01 2:55,92
6 Guus Winkelman JSPR 2:59,32 2:54,30
7 Bas Sloot AV `47 2:59,56 3:04,42
8 Jeff Tesselaar AV Hera 2:59,95 3:04,11
9 Ernson van den Bos THOR 3:01,62 3:02,05
10 Nelson Johnson Haag 3:07,56 3:04,19
11 René Schultinga Heerenveen 3:09,61 3:03,05
12 Alex van B...a Wichers Tempo AV 3:10,17 3:04,88
13 Jip Janissen VRT 3:10,36 3:01,05
14 Lucas Jansen AV Oss `78 3:10,55 3:00,69
15 Tijn Baumann Ciko `66 3:11,14 3:03,94
16 Max van Liempdt Almere `81 3:12,40 3:05,31
17 Maël Plasschaert Almere `81 3:13,37 3:06,89
18 Jurre Brouwer GACH 3:13,43 3:13,41
19 Jaap Ullersma Ciko `66 3:14,48 3:12,28
20 Stan Buddingh' Typhoon 3:15,65 3:14,98
21 Twan Deumers AV Lycurgus 3:18,19 3:10,00
22 Lennard Valk PAC 3:18,46 3:10,83
23 Gijs Houtman PH 3:19,32 3:09,28
24 Florian va...er Dussen AV Impala 3:19,44 3:16,28
25 Jamal Abdallah SCSP 3:20,18 3:14,00
26 Ralph de Maat SCSP 3:21,43 3:19,17
27 Ewoud Boer CAV Energie 3:21,99 3:12,27
28 Rik Spelthan PH 3:23,15 3:13,13
29 Mark Dullaart Haag 3:23,23 3:26,13
30 Dave Boamah AV Feniks 3:23,90 3:14,16
31 Elijah Kaijser PAC 3:24,47 3:11,07
32 Nout Heine AV Lycurgus 3:31,42 3:20,54
33 Jelle Swaanen Altis 3:31,54 3:24,61
34 Jasper Vermaase Leiden 3:32,54 3:27,54
35 Hugo Habraken AV Gouda 3:33,37 3:55,24
36 Fabio Dudink Spado 3:33,66 3:24,21
37 Jesper Ponstein PAC 3:35,80 3:11,04
38 Tjebbe Hemler PAC 3:36,60 3:10,90
39 Stijn Verheij U-Track 3:41,17 3:20,00
40 Noah Larsson Phanos 3:44,78 ---
41 Niels Rewijk AKU 3:52,45 3:26,16
42 Ties van Beek AV Sprint 4:01,68 3:45,23
43 Tom Bloemberg Flevo Delta 4:08,89 3:49,00
Djimon de Groot Almere `81 DNS 3:18,00
David Neidig GACH DNS 3:30,30
Rafiq el Morabit THOR DNS 3:16,87
Mark Terpstra AV Impala DNS 3:51,45
Nils Reefman Pallas `67 DNS 3:26,68
Remco Scheffer PAC DNF 3:16,99

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 11,74Q 11,71
2 Rens de Graauw PH 13,16Q -1.2 m/s12,86
3 Bart Veltman AV Gouda 13,18Q -0.9 m/s13,07
4 Pieter Bulte Pallas `67 13,23Q -1.2 m/s14,21
5 Ole van Tiel AV Trias 13,27Q 13,38
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,33Q -1.2 m/s13,22
7 Brend Baak Flevo Delta 13,45Q -1.5 m/s12,98
8 Twan van Rijn AAV `36 13,48Q -0.9 m/s13,24
9 Sam Steffens Ciko `66 13,60Q -1.2 m/s13,21
10 Taron Punt PAC 13,69Q -0.9 m/s14,01
11 Gianni Brunken AV Sprint 13,71Q -1.2 m/s15,15
12 Jesper van Meer Spado 13,76Q -1.2 m/s13,80
13 Leon Spiekerman MPM 13,79q 13,80
14 Stan Atsma HLLS 13,84Q -1.5 m/s13,26
15 Thijmen Poels ATV Venray 14,41Q 14,38
16 Gianni Louhenapessy AV Atverni 14,43Q -1.2 m/s13,32
17 Jesse Lamberst AAV `36 14,49Q 14,22
18 Miro van Wieringen GACH 14,50q 13,46
19 Ronin van der Holst PAC 14,68Q -1.2 m/s14,43
20 Rutger Hoekstra AV Impala 14,69Q -0.9 m/s13,68
21 Lucius Bout Phanos 14,69q -0.9 m/s---
22 Chris Wieles SCSP 15,01q -1.2 m/s13,51
23 Giann-Carlo Denswil PAC 15,06 -1.2 m/s15,11
24 Stefan Beukers Pallas `67 15,12 -0.9 m/s14,88
25 Chiel Hulshof PH 15,44Q -1.5 m/s14,21
26 Luc Stappers HAC 15,67 -0.9 m/s15,29
27 Gwen Hanekamp Haag 15,87 -1.2 m/s15,48
28 Fedor Musil Phanos 15,91Q -1.5 m/s15,37
29 Steijn Koops Nijmegen 16,34 -1.2 m/s15,84
30 Chris van den Berg SPOB 16,61 -1.5 m/s16,11
31 Frank Rüegg AV Gouda 16,94 -0.9 m/s17,00
32 Hugo Habraken AV Gouda 17,04 -1.2 m/s17,92
33 Boaz Freij Voorne 17,25 15,58
34 Tom Bloemberg Flevo Delta 18,19 -1.2 m/s18,02
Graeme 't Hoen AV Aalsmeer DNS 15,65

Uitslagen 80 meter horden halve finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 12,50Q ---
2 Bart Veltman AV Gouda 12,92Q ---
3 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,05Q ---
4 Rens de Graauw PH 13,12Q ---
5 Twan van Rijn AAV `36 13,19Q ---
6 Ole van Tiel AV Trias 13,29q ---
7 Chris Wieles SCSP 13,36Q ---
8 Sam Steffens Ciko `66 13,41q ---
9 Stan Atsma HLLS 13,42 ---
10 Brend Baak Flevo Delta 13,45 ---
11 Taron Punt PAC 13,72 ---
12 Lucius Bout Phanos 13,73 ---
13 Jesper van Meer Spado 13,78 ---
14 Rutger Hoekstra AV Impala 13,87 ---
15 Leon Spiekerman MPM 13,90 ---
16 Gianni Brunken AV Sprint 14,25 ---
17 Thijmen Poels ATV Venray 14,39 ---
18 Ronin van der Holst PAC 15,00 ---
19 Jesse Lamberst AAV `36 15,02 ---
20 Chiel Hulshof PH 15,78 ---
Fedor Musil Phanos DNS ---
Miro van Wieringen GACH DNS ---
Gianni Louhenapessy AV Atverni DNS ---
Pieter Bulte Pallas `67 DNS ---

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 11,65 +1.0 m/s---
2 Bart Veltman AV Gouda 12,63 +1.0 m/s---
3 Rens de Graauw PH 12,95 +1.0 m/s---
4 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,08 +1.0 m/s---
5 Ole van Tiel AV Trias 13,09 +1.0 m/s---
6 Chris Wieles SCSP 13,26 +1.0 m/s---
7 Twan van Rijn AAV `36 13,37 +1.0 m/s---
8 Sam Steffens Ciko `66 14,06 +1.0 m/s---

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 42,00 42,57
2 Floris Smink AC TION 37,08 33,27
3 Julian Mejame Ejong PAC 34,40 32,46
4 Thijs van Dijke AV Spiridon 33,66 32,05
5 Koen Zandvliet Scorpio 33,41 33,19
6 Johan de Vries Heerenveen 29,67 23,47
7 Matyas Kerekgyarto Swift 29,25 33,74
8 Stef de Jong SAV 27,32 28,72
9 Rens de Graauw PH 25,61 30,71
10 Robin van Kooij PAC 24,24 28,43
11 Bram van Alebeek Nijmegen 23,64 20,00
12 Rens van Beek AV Spiridon 22,97 24,12
13 Kristian Munning SPOB 21,59 27,24
14 Aran Swart AV Spiridon 19,83 22,17
15 Bjorn van der Velden HLLS 19,34 17,73
16 Kyan Krol AAV `36 18,31 17,57
17 Stan Buddingh' Typhoon 17,64 19,11
18 Amar Wong AV Feniks 17,27 20,29
19 Steven Zollinger Nijmegen 16,82 17,11
20 Jamie Hanselaar Typhoon 16,68 16,20
Laurens Prins GACH NM 32,53
Jord Pluimes Scorpio DNS 23,61

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 15,29 14,59
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 14,31 14,08
3 Julian Mejame Ejong PAC 14,17 13,73
4 Jonathan Pronk AV Sparta 13,51 13,20
5 Matyas Kerekgyarto Swift 12,03 12,81
6 Robin van Kooij PAC 11,74 11,74
7 Mark Groen Voorne 11,29 11,46
8 Laurens Prins GACH 11,13 13,40
9 Floris Smink AC TION 10,95 10,92
10 Koen Zandvliet Scorpio 10,68 10,39
11 Stef de Jong SAV 10,38 10,83
12 Johan de Vries Heerenveen 10,35 10,52
13 Lennard Valk PAC 9,69 9,90
14 Lucas Witlox AV Oss `78 9,55 9,21
15 Rens van Beek AV Spiridon 9,53 10,19
16 Bjorn van der Velden HLLS 9,38 8,86
17 Jonas Elzinga GACH 9,37 9,37
18 Adam Amghar AV Lycurgus 9,31 8,64
19 Rens Schuit SCSP 8,97 8,68
20 Mika Gravenberch MPM 8,91 9,20
21 Tim Weber Almere `81 8,88 8,08
22 Bjorn Rinsma AV Impala 8,77 9,20
23 Aran Swart AV Spiridon 7,64 8,45
24 Johan Zomer AV Phoenix 6,11 5,99
Djimon de Groot Almere `81 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion 46,47 46,47 48,27
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 43,31 43,31 43,11
3 Yoram Vriezen GACH 41,97 41,97 42,59
4 Adam Amghar AV Lycurgus 38,46 38,46 37,00
5 Brend Baak Flevo Delta 37,07 37,07 38,46
6 Chuck Pols Scorpio 36,18 36,18 37,16
7 Mark Groen Voorne 35,89 35,89 43,13
8 Yannick Jong SAV 35,37 35,37 33,83
9 Goos Meuwissen Swift 34,40 34,40 34,21
10 Bram van Alebeek Nijmegen 33,65 33,65 31,19
11 Robbert Maas Spado 31,42 31,42 39,18
12 Seb Wals AV Lycurgus 30,92 30,92 31,47
13 Carlo Schoonen HAC 30,81 30,81 40,92
14 Bjorn Hulsebos VAV 30,59 30,59 31,73
15 Erick Könst AV Haarlem 29,60 29,60 31,55
16 Quinten Wormer Haag 28,85 28,85 31,12
17 Thijs van Dijke AV Spiridon 28,58 28,58 34,62
18 Benjamin ...bbelstein PH 26,64 26,64 28,88
19 Gwen Hanekamp Haag 26,62 26,62 26,60
20 Ruben Meijer Pijnenburg 26,54 26,54 30,25
21 Bjorn Kottink MPM 26,36 26,36 29,56
22 Steijn Koops Nijmegen 25,52 25,52 28,65
23 Jamie Hanselaar Typhoon 24,32 24,32 24,30
24 Menno Backx PAC 21,89 21,89 21,19
25 Rens Jacobs AV Weert 21,24 21,24 16,67
26 Perry Severijnse Almere `81 21,18 21,18 30,58
27 Jasper Vermaase Leiden 20,21 20,21 22,67
28 Kyan Krol AAV `36 17,38 17,38 22,97
Graeme 't Hoen AV Aalsmeer - DNS 21,91
Bayo Abisoye Ciko `66 - - - DNS 28,48

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,80 2,77
2 Jasper Oele PAC 2,40 2,30
3 Wouter Konijn AV Lycurgus 2,30 2,27
4 Joep Bovee Spado 2,10 2,35
5 Chuck Pols Scorpio 2,00 2,05
6 Fedor Musil Phanos 2,00 ---
Kalle Veldhuisen AV Lycurgus NM 1,70

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Damian Felter Rotterdam 5,95 +0.7 m/s5,73
2 Jeff Tesselaar AV Hera 5,40 +3.8 m/s5,55
3 Daniel Engelhart AAV `36 5,28 +0.2 m/s5,57
4 Bart Veltman AV Gouda 5,22 +0.1 m/s4,98
5 Daan Roosenschoon GVAC 5,18 -1.0 m/s5,02
6 Leon Spiekerman MPM 5,04 +0.5 m/s4,86
7 Sam Steffens Ciko `66 4,99 -2.3 m/s5,00
8 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,80 -1.0 m/s4,74
9 Milo Hanssen AV Unitas 4,68 +0.0 m/s4,56
10 Luc van Veldhoven AV Weert 4,42 +1.9 m/s4,31
11 Kevin Smaling ATOP 4,39 +0.0 m/s4,70
12 Noa Struyve DEM 4,34 +4.4 m/s4,62
13 Chiel Hulshof PH 3,97 -2.6 m/s4,40
14 Niels Rewijk AKU 3,91 +2.4 m/s4,18
15 Sylvain Kramer Phanos 3,91 +1.7 m/s3,97
16 Ronin van der Holst PAC 3,81 +3.1 m/s4,22
17 Micha Groenenboom AV Gouda 3,80 -1.1 m/s3,97
18 Menno Backx PAC 3,71 +1.5 m/s3,91
19 Rick Mallens AV Sprint 3,69 -1.8 m/s4,22
20 Tim Weber Almere `81 3,68 +0.7 m/s4,28
21 Johan Zomer AV Phoenix 3,54 -1.9 m/s3,23
22 Noah Larsson Phanos 3,51 +0.9 m/s4,24
23 Jon Rijnsburger Nijmegen 3,51 +1.6 m/s3,77
Perry Severijnse Almere `81 DNS 4,37
Stan Atsma HLLS DNS 4,63
Leon van der Waal PAC DNS 4,99
Finn de Graaf AV Attila DNS 5,42
Casper Haagh Scorpio DNS 4,92
Daniljo Vriendwijk Ciko `66 DNS 5,29