Uitslagen Avondwedstrijd Circuit 14

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Stefan van der Palen AVV 11,85 -1.3 m/s11,68
2 Domingos Muanza AV Attila 12,71 -1.3 m/s11,43
3 Ton Winkelmolen Leudal 12,81 -1.3 m/s12,70
4 Jason van Pol Leudal 13,23 -1.4 m/s13,00
5 Marco Rietjens Leudal 13,42 -1.4 m/s13,00



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Merthijn Roggeveen AV Attila 56,43 54,18
2 Marco Rietjens Leudal 1:00,95 59,50
3 Lucas van Vroonhoven Eindhoven 1:06,32 1:03,00



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rick Lambregts ACHL 4:29,00 4:20,00
2 Rens Simons VRT 4:32,00 4:28,63
3 Daan Van Hoof AVGM 4:41,24 4:33,00
4 Joran De Bie Eindhoven 4:53,14 4:44,00
5 Stijn Groen AVGM 5:16,36 ---



Jongens Junior A - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Daan Valstar Olympus `70 12:24,77 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Matthijs Slegt AVGM 21,15 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ton Winkelmolen Leudal 1,55 ---
Lars Dirkzwager AV `56 DNS 1,90



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Domingos Muanza AV Attila 5,50 6,47
2 Ton Winkelmolen Leudal 4,56 ---
Jason van Pol Leudal DNS ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ole van der Horst Eindhoven 12,54 -1.4 m/s12,85
2 Rens Hoogendorp GVAC 13,27 -1.3 m/s12,80



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wessel van Nierop AVV 1:00,31 59,00
2 Reno Lathouwers AVGM 1:17,29 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Daan van der Velden Eindhoven 4:35,00 4:24,90
2 Tonnie de Benis AVGM 4:54,51 4:58,00
3 Rob Rutjes Eindhoven 4:58,47 4:44,00
4 Reno Lathouwers AVGM 5:59,48 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sam van der Pol Atledo 39,79 40,80
2 Scott Pols Atledo 39,07 45,97



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Scott Pols Atledo 13,72 13,68
2 Sam van der Pol Atledo 12,72 13,28



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Job Derks Leudal 1,55 ---
2 Kevin van Heel Leudal 1,45 ---
3 Rob Schelle Reusel `69 1,35 1,25



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Job Derks Leudal 5,22 ---
2 Rens Hoogendorp GVAC 4,69 4,83
3 Kevin van Heel Leudal 4,62 ---
4 Rob Schelle Reusel `69 3,63 3,75



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Juno Schuwer Eindhoven 13,35 -1.3 m/s12,80
2 Tom van Schijndel AVGM 13,85 -1.7 m/s---
3 Noah Terhoeve AVGM 15,14 -1.4 m/s14,93
4 Mats Keulstra AVGM 15,24 -2.1 m/s15,00
5 Michiel Nooijen FT67 15,26 -1.4 m/s15,00
6 Lucas van der Leij Eindhoven 15,46 -1.7 m/s---
7 Niklas Dhondt AVGM 15,79 -2.1 m/s---
8 Daan van Schijndel FT67 19,05 -2.1 m/s15,20



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Juno Schuwer Eindhoven 43,00 ---
2 Mike van Bree AVGM 49,57 ---
3 Sander ten Berge Eindhoven 50,76 ---
4 Pelle Mutsaers Eindhoven 51,95 ---



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jens Peeters Eindhoven 4:21,00 4:15,00
2 Ids van Korven Eindhoven 4:42,58 4:35,00
3 Daan Roosenschoon GVAC 4:44,58 4:35,00
4 Guus Winkelman JSPR 4:45,22 4:39,00
5 Mats Keulstra AVGM 5:21,06 5:00,00
6 Pelle Mutsaers Eindhoven 5:31,38 ---
7 Ivar van der Sanden FT67 5:32,30 ---
8 Sander ten Berge Eindhoven 5:50,13 ---
Merlijn va...er Velden Eindhoven DNS 4:34,90
Guus van Kessel FT67 DNS 5:20,00



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tom van Schijndel AVGM 17,61 ---
2 Bertus de Liefde Eindhoven 12,36 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Robin Beks Eindhoven 1,75 ---
2 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,75
3 Mike van Bree AVGM 1,30 1,40
Jasper Cobussen Eindhoven DNS 1,70



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jasper Cobussen Eindhoven 5,33 5,34
2 David van der Lugt GVAC 4,92 ---
3 Daan Roosenschoon GVAC 4,85 4,75
4 Niklas Dhondt AVGM 4,16 ---
5 Lucas van der Leij Eindhoven 4,08 4,01
6 Noah Terhoeve AVGM 3,93 4,41



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jacques Wang GVAC 12,94 -1.7 m/s---
2 Wilbert Ulijn AV Oss `78 13,90 -1.4 m/s13,49
3 Tom Lassing AVGM 15,15 -2.1 m/s---
4 Hans Cuijlits Reusel `69 15,37 -2.1 m/s16,07



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marc van Gils Eindhoven 56,67 54,00
2 Hans Cuijlits Reusel `69 1:12,40 1:09,09



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Freddy van Dijk Eindhoven 4:39,15 4:30,00
2 Ronnie van Dortmont AVGM 4:42,13 4:35,00
3 Niek Roset Eindhoven 4:46,40 4:30,00
4 Fons Liebregts Eindhoven 4:52,23 4:40,00
5 Ad Peeters Eindhoven 4:52,66 4:28,70
6 Renzo Mariani Eindhoven 4:58,99 4:48,00
7 Jos Bergervoet Eindhoven 5:20,34 5:05,00
8 Kees van der Put Eindhoven 5:24,50 5:10,00



Masters Mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Frans Pasmans Reusel `69 11:23,24 11,00



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marcel Leijten AVGM 30,92 ---
2 Joris van Vlerken GVAC 30,45 ---
3 Frank Pols Atledo 24,56 ---
4 Tom Lassing AVGM 20,70 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Brian Lesterhuis Eindhoven 13,09 ---
2 Frank Pols Atledo 9,49 ---
3 Jeroen Munsters Eindhoven 7,89 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tom Lassing AVGM 1,43 ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joris van Vlerken GVAC 5,44 ---
2 Jacques Wang GVAC 4,57 ---
3 Hans Cuijlits Reusel `69 4,20 4,46
Philippe Scheepers AV Attila NM ---



Masters Vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Thea Ottens Eindhoven 5:56,29 5:36,85



Masters Vrouwen - 3000 meter steeplechase (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Gerrie Driessen AV Weert 19,16 ---
2 Jacqueline Aelmans GVAC 11,10 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jacqueline Aelmans GVAC 4,63 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eveline Saalberg GVAC 13,29 -1.3 m/s10,85
2 Manon Enting AVGM 15,81 -1.7 m/s---
3 Nadieh Severens Leudal 16,14 -1.7 m/s---
Nele van den Broek AV Sprint DNS 12,60



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Chris Blom Leudal 1:17,23 1:07,50
2 Sandra Luijten AVGM 1:23,67 ---
Marit de Jongh AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Maud ter Bogt GVAC 5:19,34 5:00,00
2 Jolien Bruininx Reusel `69 5:42,01 5:20,00
3 Sanne van Lieshout FT67 5:52,18 5:50,00
4 Lenny Engelen Leudal 7:01,09 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter steeplechase (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Maureen de Bresser AVGM 21,45 ---
Marit de Jongh AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Eveline Saalberg GVAC 8,40 ---
2 Maureen de Bresser AVGM 6,39 ---
3 Inge Hendrix Leudal 5,57 ---
4 Lenny Engelen Leudal 4,41 ---
Nele van den Broek AV Sprint DNS 10,35



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Manon Enting AVGM 1,30 ---
Bo Smit HAC DNS 1,60



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Inge Hendrix Leudal 3,83 ---
2 Chris Blom Leudal 3,78 ---
3 Maureen de Bresser AVGM 3,67 ---
4 Sandra Luijten AVGM 3,57 ---
Nadieh Severens Leudal DNS ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hannah Cranen Leudal 13,67 -1.4 m/s13,40
2 Joke Benne Reusel `69 14,48 -2.1 m/s15,30
3 Gwennan Wouters Leudal 15,30 -2.1 m/s15,40
4 Inge Timmermans FT67 15,40 -2.1 m/s15,14
Fay Kitzen Eindhoven DNS ---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Silke Peeters Eindhoven 1:03,39 1:01,14
2 Yosta de Stigter CAV Energie 1:04,86 1:03,00
3 Laura Schelling Eindhoven 1:11,63 ---
4 Gwennan Wouters Leudal 1:13,26 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Linde Derksen Eindhoven 6:07,52 5:30,00



Meisjes Junior B - 3000 meter steeplechase (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Anouk van Loon Leudal 12,36 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Anouk van Loon Leudal 5,32 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ning Slaats AVGM 1,45 1,55
2 Hannah Cranen Leudal 1,20 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Hannah Cranen Leudal 4,74 ---
2 Ning Slaats AVGM 4,44 4,57
3 Joke Benne Reusel `69 4,19 4,38
Fay Kitzen Eindhoven DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Marte van der Weegen Eindhoven 12,04 -3.9 m/s11,18
2 Lauren van Tits Eindhoven 12,09 -3.9 m/s---
3 Sarah van der Stam AVGM 12,15 -3.9 m/s---
4 Eline van Wanrooij AVGM 12,47 -3.9 m/s---
5 Maartje R...senschoon GVAC 12,57 -3.9 m/s---
6 Richa Zope Eindhoven 12,64 -3.9 m/s---
7 Amy van den Berg Eindhoven 12,88 -3.9 m/s---
8 Shannon Baijens AVGM 13,30 -3.9 m/s---
9 Floor van Veen AVGM 13,50 -3.9 m/s---



Meisjes Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Veerle van Erp AVGM 50,75 ---
2 Sharon Lathouwers AVGM 1:00,82 ---



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jette Winkelman JSPR 5:23,38 5:09,00
2 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 5:24,02 5:20,19
3 Fleur Boender Eindhoven 5:56,91 ---
4 Noa Snijders Eindhoven 6:13,90 ---
5 Emma van Oijen FT67 7:49,65 6:00,00



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Moos van Gendt Eindhoven 13,82 ---
2 Noa Wiltschek AVGM 13,71 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marte van der Weegen Eindhoven 8,56 ---
2 Moos van Gendt Eindhoven 7,68 ---
3 Floor van Veen AVGM 7,34 ---
4 Noa Wiltschek AVGM 6,16 ---
5 Jantine Strikwerda AVGM 5,43 ---
6 Joelle Donkers Eindhoven 5,42 ---
7 Emma van Oijen FT67 4,94 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sarah van der Stam AVGM 1,40 ---
2 Aafke Wienen Leudal 1,30 ---
3 Ina Grabert Leudal 1,20 ---
4 Floor Blom Leudal 1,10 ---
4 Manon van Rooij Leudal 1,10 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Marte van der Weegen Eindhoven 4,43 4,65
2 Lauren van Tits Eindhoven 4,28 ---
3 Manon van Rooij Leudal 4,24 ---
4 Richa Zope Eindhoven 4,09 ---
5 Maartje R...senschoon GVAC 4,02 ---
6 Amy van den Berg Eindhoven 3,80 ---
7 Moos van Gendt Eindhoven 3,76 ---
8 Floor Blom Leudal 3,75 ---
9 Aafke Wienen Leudal 3,63 ---
10 Veerle van Erp AVGM 3,57 3,75
11 Ina Grabert Leudal 3,55 ---
12 Eline van Wanrooij AVGM 3,51 ---
13 Shannon Baijens AVGM 3,33 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Thomas Ritte Eindhoven 12,48 -1.3 m/s11,90



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 André Faesen AV Attila 53,59 50,17
2 Rob Michiels Reusel `69 55,26 54,00
3 Patrick Sanders FT67 59,04 59,55



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Casper van...er Putten Eindhoven 4:00,00 3:59,00
2 Niek van Son Eindhoven 4:22,00 4:15,00
3 Robin Spijkerboer AVGM 4:24,50 4:28,23
4 Teun Duisters Eindhoven 4:24,60 4:15,00
5 Koen Bastiaens Eindhoven 4:27,00 4:15,00
6 Martin Mom Eindhoven 4:27,80 4:15,00
7 Ben Vriends ASTX 4:28,50 4:17,00
8 Björn Schepers Eindhoven 4:31,00 4:15,00
9 Ben Souwen Eindhoven 4:31,41 4:29,00
10 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 4:33,60 4:44,00
11 Marco Verbeek FT67 4:53,77 4:50,00



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Menno Beck Haag 10:41,31 10,20
2 Jack van der Walle U-Track 11:05,68 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rohan de Bresser AVGM 21,86 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC 12,63 ---
Thomas Ritte Eindhoven DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Thomas Ritte Eindhoven 6,21 ---
2 Yuri Engels AV Attila 5,96 6,41
Rohan de Bresser AVGM DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marianne Verdonk AVGM 14,24 -1.4 m/s13,40
Jolijn Sandbrink AVGM DNS ---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Carin van Schijndel FT67 1:26,27 1:20,00
Marianne Verdonk AVGM DNS 1:01,73



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rosanne van Hoesel Eindhoven 5:33,96 5:25,00
2 Tessa Mom Eindhoven 5:46,21 5:33,00



Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase (76cm)

# Naam ResOBP
1 Ilse Zorge RREL 13:27,57 ---
2 Chantal Bos AV Unitas 14:38,43 14:39,30



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Nina de Poorter Eindhoven 41,31 ---
2 Eefje Frissen GVAC 25,52 ---
3 Ilonka de Bresser AVGM 23,71 ---
4 Demi Saris AVGM 23,40 ---
Jolijn Sandbrink AVGM DNS ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ankie Timmers Eindhoven 11,91 11,08
2 Eefje Frissen GVAC 10,20 ---
3 Demi Saris AVGM 8,37 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Maureen Herremans AVGM DNS ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maureen Herremans AVGM 5,23 5,40
Ilonka de Bresser AVGM NM ---
Jolijn Sandbrink AVGM DNS ---