Uitslagen Avondwedstrijd ARV Achilles

Jongens Junioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bart Hondeveld JJA - ACHL 11,61 +3.6 m/s11,76
2 Jaimy Schraauwen JJB - THOR 11,80 +3.6 m/s11,97
3 Ruben Jaspers JJC - ACHL 12,20 +3.9 m/s12,57
4 Rik van Laerhoven JJB - DJA 12,25 +3.9 m/s12,26
5 Raymond de Bruijn JJB - ACHL 12,43 +3.9 m/s12,58
6 Dylan Frijters JJA - ACHL 12,63 +2.9 m/s13,00
7 Pascal Reichert JJB - ACHL 12,64 +4.4 m/s13,49
8 Marvin Lamers JJC - THOR 12,69 +2.9 m/s13,09
9 Ruben Baljon JJC - ACHL 13,88 +2.0 m/s13,90
10 Björn Ve...aarschott JJB - ACHL 13,99 +4.4 m/s13,81
11 Vincent Spierings JJC - ACHL 16,23 +2.0 m/s17,47



Jongens Junioren - 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Jaimy Schraauwen JJB - THOR DNF 56,80 0



Jongens Junioren - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Dirks JJA - ACHL 2:02,06 2:05,00
2 Rick Lambregts JJA - ACHL 2:02,63 2:01,00
3 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:03,61 2:01,72
4 Ruben Baljon JJC - ACHL 2:29,72 2:27,00



Jongens Junioren - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stef Dirks JJA - ACHL 9:31,25 8:59,99 650
2 Thijs Staps JJA - RREL 10:02,74 9:59,99 552



Jongens Junioren - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Timo in t Hout JJA - PAC 43,50 44,94
2 Rik van der Made JJB - THOR 36,50 30,00
3 Mark de Rond JJA - AV Sprint 35,65 38,31
4 Jorik van den Broek JJB - ACHL 22,41 24,69
5 Rens van den Nobelen JJC - ACHL 19,88 ---
6 Vincent Spierings JJC - ACHL 11,22 ---
Kjell Broos JJB - AV Sprint DNS 33,64



Jongens Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rik van der Made JJB - THOR 10,88 10,00
2 Kjell Broos JJB - AV Sprint 10,13 11,43
3 Jorik van den Broek JJB - ACHL 8,90 8,88
4 Ruben Jaspers JJC - ACHL 8,47 8,75
5 Rens van den Nobelen JJC - ACHL 7,49 ---



Jongens Junioren - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Timo in t Hout JJA - PAC 46,68 44,94



Jongens Junioren - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim Dirne JJB - ACHL 1,65 1,65
2 Jim van Mook JJC - THOR 1,60 1,70
3 Ruben Jaspers JJC - ACHL 1,55 1,50
3 Sven Kolk JJC - Spado 1,55 1,66
5 Vincent Spierings JJC - ACHL 1,40 ---



Jongens Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bart Hondeveld JJA - ACHL 6,14 +2.3 m/s6,56
2 Raymond de Bruijn JJB - ACHL 5,27 5,51
3 Pascal Reichert JJB - ACHL 5,20 5,02
4 Marvin Lamers JJC - THOR 5,01 5,26
5 Rik van Laerhoven JJB - DJA 4,94 4,76
6 Björn Ve...aarschott JJB - ACHL 4,87 4,67
7 Jorik van den Broek JJB - ACHL 4,78 4,70
8 Ruben Baljon JJC - ACHL 4,15 4,32



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Florian Luiken THOR 12,72 +3.9 m/s12,24
2 Arie Heiden PAC 12,95 +4.4 m/s13,30
3 Wim Jongeneelen THOR 14,21 +2.0 m/s14,12



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thierry Huberland Belgie 1:08,54 1:05,00



Masters mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Aken Haag 9:09,04 8:59,00
2 Kees Lazeroms ACHL 10:15,97 10:00,00
3 Dennis van den Bemt RREL 10:22,97 10:25,00
4 Toon Heeren ACHL 10:28,70 10:00,00
5 Mark Kamphuis ACHL 10:35,88 9:59,00
6 Jan Arnouts ACHL 10:53,93 10:44,00
7 Willem Dekkers ACHL 11:13,97 11:00,00
8 Ad Buijs AV Phoenix 11:14,52 10:55,00
9 Marco Genefaas RREL 11:18,36 11:30,00
10 Hans Coremans ACHL 11:38,52 11:30,00
11 Peter Gulden ACHL 11:47,67 11:20,00
12 Jacques de Groot Spado 11:59,23 12:00,00
13 Gertwan Soethout ACHL 12:11,49 12:30,00
14 Rabin Mohunlol ACHL 12:20,72 12:00,00
15 Kees de Hoon ACHL 12:25,23 12:30,00
16 Jac Beekers ACHL 13:13,64 13:12,00
17 Wil Goossens ACHL 13:40,41 ---
18 Bauke de Jong avVN 13:54,69 14:00,00
19 Willem van...enhuijzen ACHL 14:10,66 14:50,00
20 Bert IJzerman ACHL 15:29,87 15:30,00
Christ Machielsen ACHL DNS 14:30,00
Kees van de Sande ACHL DNS 13:15,00
Marc Rotsaert KOPL DNF 9:55,00



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Parthenon 39,21 40,53
2 Kees Aerts SV Noordkop 38,02 38,72
3 Geert Oerlemans SV Diomedon 36,92 39,98
4 Ryan Smits Groene Ster 35,90 37,42
5 Albert van der Mee AV Sprint 33,67 34,66



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Parthenon 13,91 13,31
2 Kees Aerts SV Noordkop 12,54 12,69



Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Albert van der Mee AV Sprint 34,52 42,06



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Arie Heiden PAC 1,55 ---
2 Corné Bolders SV Diomedon 1,50 ---



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ryan Smits Groene Ster 4,55 4,44



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda Maris Groene Ster 15,56 +2.0 m/s15,98



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lonneke Elzerman TLVL 2:46,38 ---



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Paddy Herijgers DJA 10:27,96 10:29,00
2 José van der Linden ACHL 12:13,69 12:30,00
3 Corina van Koulil RREL 13:57,31 13:05,00
4 Achilles Atleet III ACHL 13:58,96 14:30,00
5 Karin Wijtmans ACHL 13:59,81 ---
6 Achilles Atleet II ACHL 14:17,07 ---
Agnes Schipper HLLS DNS 10:38,00
Achilles Atleet I ACHL DNS ---



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ingrid van Kranen AV Sprint 25,61 ---
2 Ans Schel...-Frijters DJA 18,34 18,80



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ans Schel...-Frijters DJA 8,07 ---



Masters vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ingrid van Kranen AV Sprint 26,10 24,83



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Hanneke Verheesen MJC - AV Sprint 10,95 +4.5 m/s11,32
2 Esmee Lamers MJC - THOR 11,67 +4.5 m/s11,80
3 Britt Luijkx MJC - ACHL 12,01 +4.5 m/s12,79
4 Lara van der Klugt MJC - THOR 12,11 +4.5 m/s12,08



Meisjes Junioren - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Kim van Merode MJB - Spado 14,13 +4.4 m/s13,80 488
2 Suzanne Snellen MJB - DJA 14,99 +2.0 m/s14,96 363



Meisjes Junioren - 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ankie Vermeeren MJB - DJA 1:04,98 1:07,71 634



Meisjes Junioren - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte Bakx MJB - THOR 2:40,77 2:28,41
Lara van der Klugt MJC - THOR DNS 2:55,14



Meisjes Junioren - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eva Vermeeren MJB - DJA 13:23,08 14:00,00 315



Meisjes Junioren - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 34,45 32,49
2 Manon Schellekens MJA - DJA 28,55 27,81
3 Marit de Jongh MJA - AV Sprint 26,90 28,62
4 Bowien Snepvangers MJC - DJA 25,92 26,10
5 Talitha G...ro Obando MJA - PAC 25,16 24,23
6 Mirte Rommers MJC - DJA 17,84 15,72
7 Lotte Bakx MJB - THOR 17,70 ---
8 Julissa van den Berg MJC - ACHL 16,10 16,61



Meisjes Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 10,89 10,81
2 Bowien Snepvangers MJC - DJA 8,89 9,88
3 Julissa van den Berg MJC - ACHL 7,82 ---
4 Eline Verhulst MJC - Spado 6,97 ---
5 Ankie Vermeeren MJB - DJA 6,56 ---
6 Britt Luijkx MJC - ACHL 6,47 ---
7 Eva Vermeeren MJB - DJA 5,90 ---



Meisjes Junioren - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Manon Schellekens MJA - DJA 28,93 27,81
2 Marit de Jongh MJA - AV Sprint 27,75 28,62



Meisjes Junioren - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Claudy Nouws MJC - THOR 1,55 1,50
2 Emie Beurkens MJC - SV Diomedon 1,50 1,50
3 Nienke Voorheijen MJB - THOR 1,45 1,50
4 Mirte Rommers MJC - DJA 1,40 1,45
4 Lara van der Klugt MJC - THOR 1,40 1,45



Meisjes Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Esmee Lamers MJC - THOR 4,19 4,14
2 Suzanne Snellen MJB - DJA 3,96 3,97
3 Britt Luijkx MJC - ACHL 3,37 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joost Ketel ACHL 11,56 +3.6 m/s11,56
2 Max Kooijmans Spado 11,64 +3.6 m/s11,50
3 Alex Gravendeel SPOB 11,81 +3.6 m/s11,78
4 Niels Hanegraaf DJA 11,91 +3.6 m/s11,77
5 Richard Kalis DJA 12,45 +3.9 m/s12,50



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Dijkstra PAC 52,82 52,52
2 Tim de Hoog Scorpio 1:05,65 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marco van Erp ASTX 2:03,75 1:59,78
2 Jeroen Nijland RREL 2:13,63 2:11,93
3 François Huberland Belgie 2:21,38 2:11,50
4 Bart van Gurp RREL 2:25,95 2:18,00
5 Joram Withagen THOR 2:26,11 2:20,00
Maarten Roeloffs ACHL DNF 2:01,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Alwin Roovers ACHL 9:00,37 9:00,00
2 Ben Vriends ASTX 9:24,30 9:07,46
3 Felix Warndorff ACHL 9:37,65 9:59,99
4 Karsten Nefs ACHL 9:47,29 9:59,00
5 Jordy van Bodegraven AVO 1983 13:09,99 13:30,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Benjamin Janssen Leiden 40,24 40,18
2 Maarten Roeloffs ACHL 32,10 33,94
3 Alex Heijnemans ACHL 24,69 27,92



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Robin van der Sanden ACHL 10,55 11,25



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mark de Rond AV Sprint 33,92 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Hanegraaf DJA 1,95 2,12
2 Joost Ketel ACHL 1,90 1,90
3 Robin van der Sanden ACHL 1,85 1,90
4 Jordy van Bodegraven AVO 1983 1,60 1,75
4 Joram Withagen THOR 1,60 1,75



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Niels Hanegraaf DJA 6,23 6,57
2 Alex Gravendeel SPOB 5,57 5,28
3 Alex Heijnemans ACHL 5,54 5,56
4 Richard Kalis DJA 5,00 5,11



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 12,70 +2.9 m/s12,93
2 Kitty Latupeirissa PAC 12,86 +2.9 m/s12,96
3 Hannelore Smilde PAC 12,92 +2.9 m/s12,76
4 Evelien Brugmans AV Sprint 13,56 +4.4 m/s13,75



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Elke Wouters RREL 2:35,42 2:28,00
2 Aline Roks Scorpio 2:45,49 2:46,72



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marjon van...er Wansem TLVL 10:03,49 9:55,00
2 Yvonne Boot AVO 1983 11:41,96 11:51,64
3 Milou Goossen AVO 1983 13:10,00 13:30,00



Senioren vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten