Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 6,86 2:17,49 18,03 3,48 1641
2 Marieke Pos HLLS 7,21 2:11,96 15,42 2,81 1439
3 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,33 2:17,55 13,65 3,20 1415
4 Yorinde Speear Tempo AV 7,47 2:18,84 16,79 3,02 1390
5 Romy Bendanon Triathlon 7,26 2:18,25 10,87 3,07 1346
6 Noortje Zwaal Altis 7,74 2:22,14 18,69 2,46 1229
7 Kate Nijs GACH 7,47 2:24,80 10,91 2,88 1214
8 Karlijn Koop Altis 7,41 2:23,99 9,85 2,71 1178
9 Lucile Verburg GACH 7,77 2:26,04 14,26 2,69 1171
10 Tess Kuijer AV Zuidwal 7,59 2:32,07 13,53 2,80 1169
11 Marit Kleijnen Pijnenburg 7,69 2:28,94 17,15 2,48 1168
12 Widayanti Feryanto Almere `81 7,48 2:34,29 12,94 2,78 1161
13 Jet Molkenboer GACH 7,63 2:19,12 9,52 2,60 1146
14 Carmen van Soest GACH 7,39 2:56,05 15,61 2,93 1126
15 Inaya Yahyaoui Almere `81 7,70 2:28,21 10,62 2,78 1121
16 Noa Valerius Almere `81 7,45 2:35,52 11,68 2,67 1115
17 Nikki Vroemen Triathlon 7,46 2:47,89 15,58 2,73 1115
18 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 7,94 2:30,52 13,34 2,71 1096
19 Mette Wiggers Triathlon 7,70 2:27,79 8,97 2,69 1072
20 Yara Keers Fit 7,46 DNF 16,63 3,08 1058
21 Fay Spier GACH 7,80 2:31,78 11,06 2,62 1052
22 Donna Lokhorst Altis 8,09 2:24,67 7,61 2,87 1034
23 Jade Broer Triathlon 7,67 2:37,34 10,11 2,63 1023
24 Lotte Konijn AV Zuidwal 7,90 2:41,56 12,33 2,65 1000
25 Eva Wagemakers Altis 7,84 2:38,97 9,12 2,81 998
26 Lotte Westland AV Zuidwal 8,27 2:40,72 10,21 2,76 928
27 Jiska Stockschen Almere `81 8,09 2:55,19 11,76 2,68 887
28 Julia Zwaan Almere `81 7,93 2:57,16 11,00 2,55 864
29 Vere Ingram Fit 8,17 2:30,98 7,55 2,26 851
30 Sigrid Schaap AV Zuidwal 8,50 3:01,74 10,34 2,87 800
31 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 8,24 2:43,53 6,50 2,39 758
32 Isolde Bisschop Triathlon 8,41 3:07,08 8,99 2,17 622
33 Sarah van de Pol Fit DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 6,86 6,88 583
2 Marieke Pos HLLS 7,21 --- 506
3 Romy Bendanon Triathlon 7,26 --- 496
4 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,33 --- 482
5 Carmen van Soest GACH 7,39 7,62 470
6 Karlijn Koop Altis 7,41 --- 466
7 Noa Valerius Almere `81 7,45 --- 458
8 Nikki Vroemen Triathlon 7,46 --- 456
8 Yara Keers Fit 7,46 --- 456
10 Kate Nijs GACH 7,47 7,69 454
10 Yorinde Speear Tempo AV 7,47 --- 454
12 Widayanti Feryanto Almere `81 7,48 --- 452
13 Tess Kuijer AV Zuidwal 7,59 --- 431
14 Jet Molkenboer GACH 7,63 7,77 423
15 Jade Broer Triathlon 7,67 --- 416
16 Marit Kleijnen Pijnenburg 7,69 --- 412
17 Inaya Yahyaoui Almere `81 7,70 --- 411
17 Mette Wiggers Triathlon 7,70 --- 411
19 Noortje Zwaal Altis 7,74 --- 403
20 Lucile Verburg GACH 7,77 7,91 398
21 Fay Spier GACH 7,80 8,16 392
22 Eva Wagemakers Altis 7,84 --- 385
23 Lotte Konijn AV Zuidwal 7,90 --- 375
24 Julia Zwaan Almere `81 7,93 --- 370
25 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 7,94 --- 368
26 Jiska Stockschen Almere `81 8,09 --- 343
26 Donna Lokhorst Altis 8,09 --- 343
28 Vere Ingram Fit 8,17 --- 330
29 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 8,24 --- 318
30 Lotte Westland AV Zuidwal 8,27 --- 314
31 Isolde Bisschop Triathlon 8,41 --- 292
32 Sigrid Schaap AV Zuidwal 8,50 --- 278
Sarah van de Pol Fit DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marieke Pos HLLS 2:11,96 --- 404
2 Renske van der Maas Fit 2:17,49 --- 355
3 Iris van Eerde AV Zeewolde 2:17,55 --- 355
4 Romy Bendanon Triathlon 2:18,25 --- 349
5 Yorinde Speear Tempo AV 2:18,84 --- 344
6 Jet Molkenboer GACH 2:19,12 2:18,24 342
7 Noortje Zwaal Altis 2:22,14 --- 317
8 Karlijn Koop Altis 2:23,99 --- 303
9 Donna Lokhorst Altis 2:24,67 --- 297
10 Kate Nijs GACH 2:24,80 2:26,59 296
11 Lucile Verburg GACH 2:26,04 2:24,48 287
12 Mette Wiggers Triathlon 2:27,79 --- 274
13 Inaya Yahyaoui Almere `81 2:28,21 --- 271
14 Marit Kleijnen Pijnenburg 2:28,94 --- 266
15 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 2:30,52 --- 254
16 Vere Ingram Fit 2:30,98 --- 251
17 Fay Spier GACH 2:31,78 2:30,96 245
18 Tess Kuijer AV Zuidwal 2:32,07 --- 243
19 Widayanti Feryanto Almere `81 2:34,29 --- 228
20 Noa Valerius Almere `81 2:35,52 --- 220
21 Jade Broer Triathlon 2:37,34 --- 208
22 Eva Wagemakers Altis 2:38,97 --- 198
23 Lotte Westland AV Zuidwal 2:40,72 --- 187
24 Lotte Konijn AV Zuidwal 2:41,56 --- 181
25 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 2:43,53 --- 169
26 Nikki Vroemen Triathlon 2:47,89 --- 144
27 Jiska Stockschen Almere `81 2:55,19 --- 104
28 Carmen van Soest GACH 2:56,05 2:30,49 100
29 Julia Zwaan Almere `81 2:57,16 --- 94
30 Sigrid Schaap AV Zuidwal 3:01,74 --- 71
31 Isolde Bisschop Triathlon 3:07,08 --- 46
Sarah van de Pol Fit DNS --- 0
Yara Keers Fit DNF --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noortje Zwaal Altis 18,69 --- 299
2 Renske van der Maas Fit 18,03 --- 289
3 Marit Kleijnen Pijnenburg 17,15 --- 276
4 Yorinde Speear Tempo AV 16,79 --- 270
5 Yara Keers Fit 16,63 --- 268
6 Carmen van Soest GACH 15,61 19,10 252
7 Nikki Vroemen Triathlon 15,58 --- 251
8 Marieke Pos HLLS 15,42 --- 249
9 Lucile Verburg GACH 14,26 10,95 230
10 Iris van Eerde AV Zeewolde 13,65 --- 220
11 Tess Kuijer AV Zuidwal 13,53 --- 217
12 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 13,34 --- 214
13 Widayanti Feryanto Almere `81 12,94 --- 207
14 Lotte Konijn AV Zuidwal 12,33 --- 196
15 Jiska Stockschen Almere `81 11,76 --- 186
16 Noa Valerius Almere `81 11,68 --- 185
17 Fay Spier GACH 11,06 10,59 173
18 Julia Zwaan Almere `81 11,00 --- 172
19 Kate Nijs GACH 10,91 11,60 170
20 Romy Bendanon Triathlon 10,87 --- 169
21 Inaya Yahyaoui Almere `81 10,62 --- 165
22 Sigrid Schaap AV Zuidwal 10,34 --- 159
23 Lotte Westland AV Zuidwal 10,21 --- 157
24 Jade Broer Triathlon 10,11 --- 155
25 Karlijn Koop Altis 9,85 --- 149
26 Jet Molkenboer GACH 9,52 11,37 143
27 Eva Wagemakers Altis 9,12 --- 135
28 Isolde Bisschop Triathlon 8,99 --- 132
29 Mette Wiggers Triathlon 8,97 --- 131
30 Donna Lokhorst Altis 7,61 --- 102
31 Vere Ingram Fit 7,55 --- 100
32 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 6,50 --- 75
Sarah van de Pol Fit DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 3,48 --- 414
2 Iris van Eerde AV Zeewolde 3,20 --- 358
3 Yara Keers Fit 3,08 --- 334
4 Romy Bendanon Triathlon 3,07 --- 332
5 Yorinde Speear Tempo AV 3,02 --- 322
6 Carmen van Soest GACH 2,93 3,05 304
7 Kate Nijs GACH 2,88 3,09 294
8 Donna Lokhorst Altis 2,87 --- 292
8 Sigrid Schaap AV Zuidwal 2,87 --- 292
10 Eva Wagemakers Altis 2,81 --- 280
10 Marieke Pos HLLS 2,81 --- 280
12 Tess Kuijer AV Zuidwal 2,80 --- 278
13 Inaya Yahyaoui Almere `81 2,78 --- 274
13 Widayanti Feryanto Almere `81 2,78 --- 274
15 Lotte Westland AV Zuidwal 2,76 --- 270
16 Nikki Vroemen Triathlon 2,73 --- 264
17 Karlijn Koop Altis 2,71 --- 260
17 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 2,71 --- 260
19 Mette Wiggers Triathlon 2,69 --- 256
19 Lucile Verburg GACH 2,69 2,58 256
21 Jiska Stockschen Almere `81 2,68 --- 254
22 Noa Valerius Almere `81 2,67 --- 252
23 Lotte Konijn AV Zuidwal 2,65 --- 248
24 Jade Broer Triathlon 2,63 --- 244
25 Fay Spier GACH 2,62 2,51 242
26 Jet Molkenboer GACH 2,60 3,01 238
27 Julia Zwaan Almere `81 2,55 --- 228
28 Marit Kleijnen Pijnenburg 2,48 --- 214
29 Noortje Zwaal Altis 2,46 --- 210
30 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 2,39 --- 196
31 Vere Ingram Fit 2,26 --- 170
32 Isolde Bisschop Triathlon 2,17 --- 152
Sarah van de Pol Fit DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 GAC Hilversum 5177 [+/-]
2 AV Triathlon 5066 [+/-]
3 Altis 4908 [+/-]
4 Almere `81 4798 [+/-]
5 AV Zuidwal 4609 [+/-]
6 Fit 4027 [+/-]
7 Hellas Utrecht 1439 [+/-]
8 AV Zeewolde 1415 [+/-]
9 Tempo AV 1390 [+/-]
10 AV Pijnenburg 1168 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC MPC GAC Hilversum - MPC 4 27,86 520
2 Almere'81 MPC Almere `81 - MPC 4 27,98 514
3 AVT MPC AV Triathlon - MPC 4 28,04 510
4 FIT - MPC Fit - MPC 4 28,69 477
5 Altis MPC Altis - MPC 4 28,85 469
6 AV Zuidwal MPC AV Zuidwal - MPC 5 29,97 416