Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 6,72 4:27,05 6,39 3,91 1844
2 Evie de Roos Fit 6,95 3:37,61 4,35 3,54 1817
3 Anne-Linde Peterse ATHL 6,82 4:00,44 5,03 3,73 1812
4 Tanisha Haakmat Almere `81 6,77 4:08,54 4,54 3,65 1736
5 Berrit Roex Triathlon 6,81 4:12,75 5,07 3,38 1691
6 Amélie da Graça Altis 7,05 3:58,46 4,87 3,30 1672
7 Iris Loonstra HLLS 7,04 4:11,75 5,02 3,25 1614
8 Iris Breslau Fit 7,18 4:06,48 4,90 3,18 1584
9 Tirza Streppel Fit 7,51 3:48,74 4,90 3,06 1582
10 Ivanka Majoor GACH 7,07 4:21,67 5,12 3,26 1574
11 Maud te Pas AV Zuidwal 7,31 3:57,42 4,14 3,24 1559
12 Inte van Kralingen GACH 7,56 4:10,74 5,12 3,31 1531
13 Anneloes v... Erkelens Fit 7,07 4:31,23 4,71 3,36 1529
14 Bente Rutten Altis 7,21 4:39,94 5,58 3,38 1529
15 Fenna van der Kooij Altis 7,16 4:02,12 3,74 3,12 1513
16 Baps Hagenaars Fit 7,30 3:54,19 4,38 2,79 1505
17 Madelief van Leur Altis 7,25 4:11,44 3,59 3,37 1489
18 Julia Velt GACH 7,46 3:56,07 3,75 2,96 1450
19 Kyra van der Meer Triathlon 7,47 4:36,89 5,04 3,07 1391
20 Micha Waterval Almere `81 7,41 4:34,57 4,32 3,13 1373
21 Rosalie Franken Almere `81 7,35 4:29,20 4,10 3,02 1367
22 Carmen Lijzenga Triathlon 7,22 4:40,00 4,12 3,01 1353
23 Karlijn Greeve GACH 7,39 4:44,00 5,37 2,78 1346
24 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 7,24 4:42,88 4,10 2,98 1331
25 Hannah Rebel AV Zuidwal 7,88 4:09,92 4,02 2,92 1320
26 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 7,73 4:45,38 5,02 3,10 1317
27 Laurenne v... den Berg Almere `81 7,35 4:27,23 3,67 2,87 1311
28 Lieve Kroon Almere `81 8,07 4:10,65 4,58 2,83 1308
29 Jolie Minnée Triathlon 7,49 4:18,28 2,95 3,09 1303
30 Indy Broer Triathlon 7,74 4:45,48 4,98 2,98 1288
31 Danne Mossink Altis 7,18 4:03,48 4,80 DNS 1237
32 Iris Tanck AV Zuidwal 7,60 5:05,57 3,65 2,71 1098
33 Florien van Kesteren GACH DNS DNS DNS 3,07 332

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 6,72 --- 616
2 Tanisha Haakmat Almere `81 6,77 --- 604
3 Berrit Roex Triathlon 6,81 --- 594
4 Anne-Linde Peterse ATHL 6,82 --- 592
5 Evie de Roos Fit 6,95 --- 562
6 Iris Loonstra HLLS 7,04 --- 542
7 Amélie da Graça Altis 7,05 7,27 540
8 Ivanka Majoor GACH 7,07 --- 536
8 Anneloes v... Erkelens Fit 7,07 --- 536
10 Fenna van der Kooij Altis 7,16 7,39 517
11 Danne Mossink Altis 7,18 7,11 512
11 Iris Breslau Fit 7,18 --- 512
13 Bente Rutten Altis 7,21 6,97 506
14 Carmen Lijzenga Triathlon 7,22 --- 504
15 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 7,24 --- 500
16 Madelief van Leur Altis 7,25 7,26 498
17 Baps Hagenaars Fit 7,30 --- 488
18 Maud te Pas AV Zuidwal 7,31 7,22 486
19 Rosalie Franken Almere `81 7,35 --- 478
19 Laurenne v... den Berg Almere `81 7,35 --- 478
21 Karlijn Greeve GACH 7,39 --- 470
22 Micha Waterval Almere `81 7,41 --- 466
23 Julia Velt GACH 7,46 --- 456
24 Kyra van der Meer Triathlon 7,47 --- 454
25 Jolie Minnée Triathlon 7,49 --- 450
26 Tirza Streppel Fit 7,51 --- 446
27 Inte van Kralingen GACH 7,56 --- 437
28 Iris Tanck AV Zuidwal 7,60 --- 429
29 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 7,73 --- 405
30 Indy Broer Triathlon 7,74 --- 403
31 Hannah Rebel AV Zuidwal 7,88 --- 378
32 Lieve Kroon Almere `81 8,07 --- 346
Florien van Kesteren GACH DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evie de Roos Fit 3:37,61 --- 534
2 Tirza Streppel Fit 3:48,74 --- 472
3 Baps Hagenaars Fit 3:54,19 --- 443
4 Julia Velt GACH 3:56,07 --- 434
5 Maud te Pas AV Zuidwal 3:57,42 3:47,33 427
6 Amélie da Graça Altis 3:58,46 3:58,85 422
7 Anne-Linde Peterse ATHL 4:00,44 --- 413
8 Fenna van der Kooij Altis 4:02,12 4:02,64 405
9 Danne Mossink Altis 4:03,48 4:05,17 398
10 Iris Breslau Fit 4:06,48 --- 384
11 Tanisha Haakmat Almere `81 4:08,54 --- 375
12 Hannah Rebel AV Zuidwal 4:09,92 --- 369
13 Lieve Kroon Almere `81 4:10,65 --- 366
14 Inte van Kralingen GACH 4:10,74 --- 365
15 Madelief van Leur Altis 4:11,44 4:13,81 362
16 Iris Loonstra HLLS 4:11,75 --- 361
17 Berrit Roex Triathlon 4:12,75 --- 357
18 Jolie Minnée Triathlon 4:18,28 --- 333
19 Ivanka Majoor GACH 4:21,67 --- 319
20 Maria Pascal SPLS 4:27,05 --- 298
21 Laurenne v... den Berg Almere `81 4:27,23 --- 297
22 Rosalie Franken Almere `81 4:29,20 --- 290
23 Anneloes v... Erkelens Fit 4:31,23 --- 282
24 Micha Waterval Almere `81 4:34,57 --- 270
25 Kyra van der Meer Triathlon 4:36,89 --- 261
26 Bente Rutten Altis 4:39,94 4:35,73 250
27 Carmen Lijzenga Triathlon 4:40,00 --- 250
28 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 4:42,88 --- 240
29 Karlijn Greeve GACH 4:44,00 --- 236
30 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 4:45,38 --- 231
31 Indy Broer Triathlon 4:45,48 --- 231
32 Iris Tanck AV Zuidwal 5:05,57 --- 167
Florien van Kesteren GACH DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 6,39 --- 430
2 Bente Rutten Altis 5,58 --- 379
3 Karlijn Greeve GACH 5,37 --- 366
4 Inte van Kralingen GACH 5,12 --- 349
4 Ivanka Majoor GACH 5,12 --- 349
6 Berrit Roex Triathlon 5,07 --- 346
7 Kyra van der Meer Triathlon 5,04 --- 344
8 Anne-Linde Peterse ATHL 5,03 --- 343
9 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 5,02 --- 343
9 Iris Loonstra HLLS 5,02 --- 343
11 Indy Broer Triathlon 4,98 --- 340
12 Iris Breslau Fit 4,90 --- 334
12 Tirza Streppel Fit 4,90 --- 334
14 Amélie da Graça Altis 4,87 --- 332
15 Danne Mossink Altis 4,80 --- 327
16 Anneloes v... Erkelens Fit 4,71 --- 321
17 Lieve Kroon Almere `81 4,58 --- 312
18 Tanisha Haakmat Almere `81 4,54 --- 309
19 Baps Hagenaars Fit 4,38 --- 298
20 Evie de Roos Fit 4,35 --- 295
21 Micha Waterval Almere `81 4,32 --- 293
22 Maud te Pas AV Zuidwal 4,14 --- 280
23 Carmen Lijzenga Triathlon 4,12 --- 279
24 Rosalie Franken Almere `81 4,10 --- 277
24 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 4,10 --- 277
26 Hannah Rebel AV Zuidwal 4,02 --- 271
27 Julia Velt GACH 3,75 --- 250
28 Fenna van der Kooij Altis 3,74 --- 249
29 Laurenne v... den Berg Almere `81 3,67 --- 244
30 Iris Tanck AV Zuidwal 3,65 --- 242
31 Madelief van Leur Altis 3,59 --- 237
32 Jolie Minnée Triathlon 2,95 --- 184
Florien van Kesteren GACH DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 3,91 --- 500
2 Anne-Linde Peterse ATHL 3,73 --- 464
3 Tanisha Haakmat Almere `81 3,65 --- 448
4 Evie de Roos Fit 3,54 --- 426
5 Berrit Roex Triathlon 3,38 --- 394
5 Bente Rutten Altis 3,38 --- 394
7 Madelief van Leur Altis 3,37 --- 392
8 Anneloes v... Erkelens Fit 3,36 --- 390
9 Inte van Kralingen GACH 3,31 --- 380
10 Amélie da Graça Altis 3,30 --- 378
11 Ivanka Majoor GACH 3,26 --- 370
12 Iris Loonstra HLLS 3,25 --- 368
13 Maud te Pas AV Zuidwal 3,24 --- 366
14 Iris Breslau Fit 3,18 --- 354
15 Micha Waterval Almere `81 3,13 --- 344
16 Fenna van der Kooij Altis 3,12 --- 342
17 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 3,10 --- 338
18 Jolie Minnée Triathlon 3,09 --- 336
19 Kyra van der Meer Triathlon 3,07 --- 332
19 Florien van Kesteren GACH 3,07 --- 332
21 Tirza Streppel Fit 3,06 --- 330
22 Rosalie Franken Almere `81 3,02 --- 322
23 Carmen Lijzenga Triathlon 3,01 --- 320
24 Indy Broer Triathlon 2,98 --- 314
24 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 2,98 --- 314
26 Julia Velt GACH 2,96 --- 310
27 Hannah Rebel AV Zuidwal 2,92 --- 302
28 Laurenne v... den Berg Almere `81 2,87 --- 292
29 Lieve Kroon Almere `81 2,83 --- 284
30 Baps Hagenaars Fit 2,79 --- 276
31 Karlijn Greeve GACH 2,78 --- 274
32 Iris Tanck AV Zuidwal 2,71 --- 260
Danne Mossink Altis DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn1000mPtnKogelPtnVerPtn Punten
1 Fit 7121 [+/-]
2 Altis 6801 [+/-]
3 GAC Hilversum 6495 [+/-]
4 Almere `81 6425 [+/-]
5 AV Triathlon 6311 [+/-]
6 AV Zuidwal 6032 [+/-]
7 AV Spirit Lelystad 1844 [+/-]
8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI 1812 [+/-]
9 Hellas Utrecht 1614 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere'81 MPB Almere `81 - MPB 4 25,80 638
2 FIT-MPB Fit - MPB 5 26,28 609
3 Altis MPB Altis - MPB 4 26,46 598
4 GAC MPB GAC Hilversum - MPB 4 26,53 594
5 AVT MPB AV Triathlon - MPB 4 26,89 573
6 AV Zuidwal MPB AV Zuidwal - MPB 5 28,15 505