Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 8,89 3:28,02 8,83 1,30 2389
2 Maya Clark HLLS 8,93 3:38,25 5,96 1,25 2121
3 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,37 3:44,05 6,22 1,20 1987
4 Fleur Dirks Almere `81 9,75 3:45,62 7,40 1,20 1982
5 Lianne Wuring GACH 10,03 3:33,32 6,75 1,20 1972
6 Iza de Waal Almere `81 10,03 3:43,56 7,35 1,20 1947
7 Lois Doornheim GACH 9,50 3:53,41 6,63 1,20 1939
8 Fien Linssen AV Zuidwal 10,12 3:45,08 5,49 1,25 1851
9 Merel Veltman Almere `81 10,10 3:44,61 6,32 1,15 1835
10 Loes Kempe Altis 9,60 3:31,35 4,40 1,10 1828
11 Sofie van Kooij Altis 9,84 3:44,24 5,16 1,15 1803
12 Joyce Bakker Schut Triathlon 9,62 3:53,59 5,90 1,10 1801
13 Ilse van Veenendaal HLLS 9,82 4:15,75 6,91 1,20 1799
14 Ella de Bruijne AV Zuidwal 9,78 3:49,97 6,40 1,05 1787
15 Isabella Frissen HLLS 9,74 4:07,15 6,35 1,15 1779
16 Selina Franken Almere `81 10,38 3:34,27 5,59 1,05 1734
17 Asraar Kortokela AV Zuidwal 10,06 3:50,76 6,01 1,05 1716
18 Anissa Toumi Triathlon 9,16 4:22,06 6,36 1,00 1707
19 Manon Greeve GACH 10,63 3:57,75 7,67 1,05 1695
20 Tara Zorgdrager GACH 10,72 3:57,88 5,99 1,20 1694
21 Lola Uffels Altis 9,79 4:39,72 5,97 1,20 1655
22 Froukje Bootsma HLLS 9,73 4:14,12 4,73 1,15 1647
23 Meike Tan HLLS 10,08 4:13,63 5,80 1,10 1628
24 Jasmijn Post Altis 9,99 3:59,64 5,40 1,00 1607
25 Senna Vroemen Triathlon 10,21 4:13,38 6,20 1,00 1560
26 Freija Slijper AV Zuidwal 10,15 4:19,49 5,26 1,10 1558
27 Renée van de Mast Altis 9,63 4:00,50 4,35 0,90 1513
28 Lieke Bakker Triathlon 10,53 4:30,61 5,10 1,05 1412
29 Maaike van Kesteren GACH 9,99 DNS 5,44 1,20 1339
30 Naomi Eskes AV Zuidwal 11,47 4:35,52 4,80 1,00 1216

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 8,89 --- 670
2 Maya Clark HLLS 8,93 --- 662
3 Anissa Toumi Triathlon 9,16 --- 619
4 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,37 --- 581
5 Lois Doornheim GACH 9,50 --- 559
6 Loes Kempe Altis 9,60 9,87 542
7 Joyce Bakker Schut Triathlon 9,62 --- 539
8 Renée van de Mast Altis 9,63 9,73 537
9 Froukje Bootsma HLLS 9,73 --- 521
10 Isabella Frissen HLLS 9,74 --- 519
11 Fleur Dirks Almere `81 9,75 --- 517
12 Ella de Bruijne AV Zuidwal 9,78 9,66 513
13 Lola Uffels Altis 9,79 9,83 511
14 Ilse van Veenendaal HLLS 9,82 --- 506
15 Sofie van Kooij Altis 9,84 9,91 503
16 Maaike van Kesteren GACH 9,99 --- 480
16 Jasmijn Post Altis 9,99 10,21 480
18 Iza de Waal Almere `81 10,03 --- 473
18 Lianne Wuring GACH 10,03 --- 473
20 Asraar Kortokela AV Zuidwal 10,06 10,03 469
21 Meike Tan HLLS 10,08 --- 466
22 Merel Veltman Almere `81 10,10 --- 463
23 Fien Linssen AV Zuidwal 10,12 --- 460
24 Freija Slijper AV Zuidwal 10,15 --- 455
25 Senna Vroemen Triathlon 10,21 --- 446
26 Selina Franken Almere `81 10,38 --- 422
27 Lieke Bakker Triathlon 10,53 --- 401
28 Manon Greeve GACH 10,63 --- 387
29 Tara Zorgdrager GACH 10,72 --- 375
30 Naomi Eskes AV Zuidwal 11,47 --- 281

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 3:28,02 --- 592
2 Loes Kempe Altis 3:31,35 3:38,05 571
3 Lianne Wuring GACH 3:33,32 --- 559
4 Selina Franken Almere `81 3:34,27 --- 553
5 Maya Clark HLLS 3:38,25 --- 530
6 Iza de Waal Almere `81 3:43,56 --- 500
7 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 3:44,05 --- 497
8 Sofie van Kooij Altis 3:44,24 3:45,11 496
9 Merel Veltman Almere `81 3:44,61 --- 494
10 Fien Linssen AV Zuidwal 3:45,08 --- 491
11 Fleur Dirks Almere `81 3:45,62 --- 488
12 Ella de Bruijne AV Zuidwal 3:49,97 3:34,66 465
13 Asraar Kortokela AV Zuidwal 3:50,76 3:39,24 461
14 Lois Doornheim GACH 3:53,41 --- 447
15 Joyce Bakker Schut Triathlon 3:53,59 --- 446
16 Manon Greeve GACH 3:57,75 --- 426
17 Tara Zorgdrager GACH 3:57,88 --- 425
18 Jasmijn Post Altis 3:59,64 3:48,45 417
19 Renée van de Mast Altis 4:00,50 4:03,00 412
20 Isabella Frissen HLLS 4:07,15 --- 381
21 Senna Vroemen Triathlon 4:13,38 --- 354
22 Meike Tan HLLS 4:13,63 --- 353
23 Froukje Bootsma HLLS 4:14,12 --- 351
24 Ilse van Veenendaal HLLS 4:15,75 --- 344
25 Freija Slijper AV Zuidwal 4:19,49 --- 328
26 Anissa Toumi Triathlon 4:22,06 --- 318
27 Lieke Bakker Triathlon 4:30,61 --- 284
28 Naomi Eskes AV Zuidwal 4:35,52 --- 266
29 Lola Uffels Altis 4:39,72 4:41,00 251
Maaike van Kesteren GACH DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 8,83 --- 565
2 Manon Greeve GACH 7,67 --- 503
3 Fleur Dirks Almere `81 7,40 --- 488
4 Iza de Waal Almere `81 7,35 --- 485
5 Ilse van Veenendaal HLLS 6,91 --- 460
6 Lianne Wuring GACH 6,75 --- 451
7 Lois Doornheim GACH 6,63 --- 444
8 Ella de Bruijne AV Zuidwal 6,40 --- 430
9 Anissa Toumi Triathlon 6,36 --- 428
10 Isabella Frissen HLLS 6,35 --- 427
11 Merel Veltman Almere `81 6,32 --- 426
12 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 6,22 --- 420
13 Senna Vroemen Triathlon 6,20 --- 418
14 Asraar Kortokela AV Zuidwal 6,01 --- 407
15 Tara Zorgdrager GACH 5,99 --- 405
16 Lola Uffels Altis 5,97 --- 404
17 Maya Clark HLLS 5,96 --- 403
18 Joyce Bakker Schut Triathlon 5,90 --- 400
19 Meike Tan HLLS 5,80 --- 393
20 Selina Franken Almere `81 5,59 --- 380
21 Fien Linssen AV Zuidwal 5,49 --- 374
22 Maaike van Kesteren GACH 5,44 --- 370
23 Jasmijn Post Altis 5,40 --- 368
24 Freija Slijper AV Zuidwal 5,26 --- 359
25 Sofie van Kooij Altis 5,16 --- 352
26 Lieke Bakker Triathlon 5,10 --- 348
27 Naomi Eskes AV Zuidwal 4,80 --- 327
28 Froukje Bootsma HLLS 4,73 --- 323
29 Loes Kempe Altis 4,40 --- 299
30 Renée van de Mast Altis 4,35 --- 295

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 1,30 --- 562
2 Fien Linssen AV Zuidwal 1,25 --- 526
2 Maya Clark HLLS 1,25 --- 526
4 Iza de Waal Almere `81 1,20 --- 489
4 Fleur Dirks Almere `81 1,20 --- 489
4 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 1,20 --- 489
4 Maaike van Kesteren GACH 1,20 --- 489
4 Lois Doornheim GACH 1,20 --- 489
4 Lianne Wuring GACH 1,20 --- 489
4 Tara Zorgdrager GACH 1,20 --- 489
4 Lola Uffels Altis 1,20 --- 489
4 Ilse van Veenendaal HLLS 1,20 --- 489
13 Merel Veltman Almere `81 1,15 --- 452
13 Sofie van Kooij Altis 1,15 --- 452
13 Froukje Bootsma HLLS 1,15 --- 452
13 Isabella Frissen HLLS 1,15 --- 452
17 Joyce Bakker Schut Triathlon 1,10 --- 416
17 Loes Kempe Altis 1,10 --- 416
17 Freija Slijper AV Zuidwal 1,10 --- 416
17 Meike Tan HLLS 1,10 --- 416
21 Selina Franken Almere `81 1,05 --- 379
21 Lieke Bakker Triathlon 1,05 --- 379
21 Manon Greeve GACH 1,05 --- 379
21 Asraar Kortokela AV Zuidwal 1,05 --- 379
21 Ella de Bruijne AV Zuidwal 1,05 --- 379
26 Anissa Toumi Triathlon 1,00 --- 342
26 Senna Vroemen Triathlon 1,00 --- 342
26 Jasmijn Post Altis 1,00 --- 342
26 Naomi Eskes AV Zuidwal 1,00 --- 342
30 Renée van de Mast Altis 0,90 --- 269
[+/-] alles
#Naam 60mPtn1000mPtnKogelPtnHoogPtn Punten
1 Almere `81 8742 [+/-]
2 Hellas Utrecht 7965 [+/-]
3 GAC Hilversum 7855 [+/-]
4 AV Triathlon 7679 [+/-]
5 Altis 7488 [+/-]
6 AV Zuidwal 7446 [+/-]


Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPA2 AV Triathlon - MPA2 4 35,80 624
2 MPA2 Hellas Hellas Utrecht - MPA2 5 35,90 619
3 Altis MPA2 Altis - MPA2 4 36,44 595
4 Almere'81 MPA2 Almere `81 - MPA2 4 36,56 589
5 GAC Team M1 GAC Hilversum - MPA2 4 37,35 555
6 AV Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 5 37,86 534