Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Blessin Uiterwijk Almere `81 9,21 3:36,08 17,26 3,89 1926
2 Israe Elmakkaoui HLLS 9,45 3:50,16 25,60 3,76 1893
3 Laila Yahyaoui Almere `81 9,68 3:30,99 20,19 3,60 1860
4 Loïs Mateman GACH 9,64 4:06,84 27,08 3,84 1814
5 Anouk Leguit Almere `81 9,60 3:45,48 17,62 3,54 1740
6 Indy Kortman Altis 9,96 3:57,40 21,03 3,76 1713
7 Merle van Logtestijn Pijnenburg 10,06 3:46,72 21,84 3,48 1708
8 Floor Bomer HLLS 9,94 3:39,80 15,73 3,63 1706
9 Elena Slagt Altis 9,84 4:02,63 17,91 3,73 1656
10 Vera Lutgendorp Almere `81 9,78 4:40,84 30,33 3,56 1638
11 Aaya Lazaar HLLS 9,83 4:02,58 20,12 3,41 1627
12 Jikke van der Ploeg Triathlon 10,03 3:40,12 14,85 3,36 1622
13 Aisha Meijer HLLS 9,93 4:02,51 26,30 3,04 1618
14 Britt van Westerlaak Altis 10,50 3:47,03 22,39 3,24 1602
15 Sophie van...er Schoot GACH 10,12 3:41,42 17,01 3,15 1594
16 Terra van Leeuwen GACH 9,69 4:28,06 20,71 3,61 1588
17 Emmelie Pos GACH 10,60 3:52,91 19,96 3,24 1524
18 Paula Kliphuis GACH 10,39 3:59,61 18,75 3,26 1507
19 Annemijn Kerstholt Altis 10,38 4:06,63 19,21 3,37 1504
20 Zita Maxime Kloos Tempo AV 10,18 3:47,45 11,30 3,19 1463
21 Sanne Geurtsen HLLS 10,20 4:09,63 15,28 3,27 1437
22 Esmée Heesters Almere `81 10,05 4:33,86 20,42 3,25 1433
23 Daphne Berrevoets Tempo AV 10,40 4:27,09 16,52 3,37 1375
24 Evy Berrevoets Tempo AV 10,24 4:15,16 14,79 3,04 1353
25 Marlieke Castelein Triathlon 10,68 4:17,15 17,25 3,09 1331
26 Pien van der Molen Tempo AV 11,21 4:20,77 12,69 2,99 1154
27 Noralie Schuurman Altis 9,89 DNS 15,52 3,41 1145
28 Ireen Stoter Triathlon 10,83 4:27,85 9,99 2,96 1117
29 Ereza Plochg Triathlon 11,02 4:38,98 13,13 2,96 1111
30 Robin Rijnja Triathlon 11,84 4:41,84 14,69 2,66 970
31 Jiske Terpstra Tempo AV 10,04 DNS 21,88 DNS 815

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Blessin Uiterwijk Almere `81 9,21 --- 610
2 Israe Elmakkaoui HLLS 9,45 --- 567
3 Anouk Leguit Almere `81 9,60 --- 542
4 Loïs Mateman GACH 9,64 9,55 535
5 Laila Yahyaoui Almere `81 9,68 --- 529
6 Terra van Leeuwen GACH 9,69 9,96 527
7 Vera Lutgendorp Almere `81 9,78 --- 513
8 Aaya Lazaar HLLS 9,83 --- 505
9 Elena Slagt Altis 9,84 9,97 503
10 Noralie Schuurman Altis 9,89 9,65 495
11 Aisha Meijer HLLS 9,93 --- 489
12 Floor Bomer HLLS 9,94 --- 487
13 Indy Kortman Altis 9,96 9,80 484
14 Jikke van der Ploeg Triathlon 10,03 --- 473
15 Jiske Terpstra Tempo AV 10,04 --- 472
16 Esmée Heesters Almere `81 10,05 --- 470
17 Merle van Logtestijn Pijnenburg 10,06 --- 469
18 Sophie van...er Schoot GACH 10,12 9,90 460
19 Zita Maxime Kloos Tempo AV 10,18 --- 451
20 Sanne Geurtsen HLLS 10,20 --- 448
21 Evy Berrevoets Tempo AV 10,24 --- 442
22 Annemijn Kerstholt Altis 10,38 10,20 422
23 Paula Kliphuis GACH 10,39 10,41 420
24 Daphne Berrevoets Tempo AV 10,40 --- 419
25 Britt van Westerlaak Altis 10,50 10,82 405
26 Emmelie Pos GACH 10,60 10,73 391
27 Marlieke Castelein Triathlon 10,68 --- 380
28 Ireen Stoter Triathlon 10,83 --- 360
29 Ereza Plochg Triathlon 11,02 --- 336
30 Pien van der Molen Tempo AV 11,21 --- 312
31 Robin Rijnja Triathlon 11,84 --- 239

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:30,99 --- 573
2 Blessin Uiterwijk Almere `81 3:36,08 --- 543
3 Floor Bomer HLLS 3:39,80 --- 521
4 Jikke van der Ploeg Triathlon 3:40,12 --- 519
5 Sophie van...er Schoot GACH 3:41,42 3:40,58 512
6 Anouk Leguit Almere `81 3:45,48 --- 489
7 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3:46,72 --- 482
8 Britt van Westerlaak Altis 3:47,03 3:56,21 481
9 Zita Maxime Kloos Tempo AV 3:47,45 --- 478
10 Israe Elmakkaoui HLLS 3:50,16 --- 464
11 Emmelie Pos GACH 3:52,91 3:48,02 450
12 Indy Kortman Altis 3:57,40 3:53,33 427
13 Paula Kliphuis GACH 3:59,61 3:58,08 417
14 Aisha Meijer HLLS 4:02,51 --- 403
15 Aaya Lazaar HLLS 4:02,58 --- 403
16 Elena Slagt Altis 4:02,63 3:56,62 402
17 Annemijn Kerstholt Altis 4:06,63 4:15,09 384
18 Loïs Mateman GACH 4:06,84 4:00,81 383
19 Sanne Geurtsen HLLS 4:09,63 --- 370
20 Evy Berrevoets Tempo AV 4:15,16 --- 346
21 Marlieke Castelein Triathlon 4:17,15 --- 338
22 Pien van der Molen Tempo AV 4:20,77 --- 323
23 Daphne Berrevoets Tempo AV 4:27,09 --- 298
24 Ireen Stoter Triathlon 4:27,85 --- 295
25 Terra van Leeuwen GACH 4:28,06 4:25,77 294
26 Esmée Heesters Almere `81 4:33,86 --- 272
27 Ereza Plochg Triathlon 4:38,98 --- 254
28 Vera Lutgendorp Almere `81 4:40,84 --- 247
29 Robin Rijnja Triathlon 4:41,84 --- 244
Noralie Schuurman Altis DNS 4:04,25 0
Jiske Terpstra Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Vera Lutgendorp Almere `81 30,33 --- 448
2 Loïs Mateman GACH 27,08 22,65 410
3 Aisha Meijer HLLS 26,30 --- 400
4 Israe Elmakkaoui HLLS 25,60 --- 392
5 Britt van Westerlaak Altis 22,39 --- 350
6 Jiske Terpstra Tempo AV 21,88 --- 343
7 Merle van Logtestijn Pijnenburg 21,84 --- 343
8 Indy Kortman Altis 21,03 --- 332
9 Terra van Leeuwen GACH 20,71 18,71 327
10 Esmée Heesters Almere `81 20,42 --- 323
11 Laila Yahyaoui Almere `81 20,19 --- 320
12 Aaya Lazaar HLLS 20,12 --- 319
13 Emmelie Pos GACH 19,96 18,78 317
14 Annemijn Kerstholt Altis 19,21 --- 306
15 Paula Kliphuis GACH 18,75 18,09 300
16 Elena Slagt Altis 17,91 --- 287
17 Anouk Leguit Almere `81 17,62 --- 283
18 Blessin Uiterwijk Almere `81 17,26 --- 277
19 Marlieke Castelein Triathlon 17,25 --- 277
20 Sophie van...er Schoot GACH 17,01 16,90 274
21 Daphne Berrevoets Tempo AV 16,52 --- 266
22 Floor Bomer HLLS 15,73 --- 254
23 Noralie Schuurman Altis 15,52 --- 250
24 Sanne Geurtsen HLLS 15,28 --- 247
25 Jikke van der Ploeg Triathlon 14,85 --- 240
26 Evy Berrevoets Tempo AV 14,79 --- 239
27 Robin Rijnja Triathlon 14,69 --- 237
28 Ereza Plochg Triathlon 13,13 --- 211
29 Pien van der Molen Tempo AV 12,69 --- 203
30 Zita Maxime Kloos Tempo AV 11,30 --- 178
31 Ireen Stoter Triathlon 9,99 --- 152

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Blessin Uiterwijk Almere `81 3,89 --- 496
2 Loïs Mateman GACH 3,84 4,06 486
3 Indy Kortman Altis 3,76 --- 470
3 Israe Elmakkaoui HLLS 3,76 --- 470
5 Elena Slagt Altis 3,73 --- 464
6 Floor Bomer HLLS 3,63 --- 444
7 Terra van Leeuwen GACH 3,61 3,65 440
8 Laila Yahyaoui Almere `81 3,60 --- 438
9 Vera Lutgendorp Almere `81 3,56 --- 430
10 Anouk Leguit Almere `81 3,54 --- 426
11 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3,48 --- 414
12 Noralie Schuurman Altis 3,41 --- 400
12 Aaya Lazaar HLLS 3,41 --- 400
14 Annemijn Kerstholt Altis 3,37 --- 392
14 Daphne Berrevoets Tempo AV 3,37 --- 392
16 Jikke van der Ploeg Triathlon 3,36 --- 390
17 Sanne Geurtsen HLLS 3,27 --- 372
18 Paula Kliphuis GACH 3,26 3,39 370
19 Esmée Heesters Almere `81 3,25 --- 368
20 Emmelie Pos GACH 3,24 3,54 366
20 Britt van Westerlaak Altis 3,24 --- 366
22 Zita Maxime Kloos Tempo AV 3,19 --- 356
23 Sophie van...er Schoot GACH 3,15 3,29 348
24 Marlieke Castelein Triathlon 3,09 --- 336
25 Evy Berrevoets Tempo AV 3,04 --- 326
25 Aisha Meijer HLLS 3,04 --- 326
27 Pien van der Molen Tempo AV 2,99 --- 316
28 Ereza Plochg Triathlon 2,96 --- 310
28 Ireen Stoter Triathlon 2,96 --- 310
30 Robin Rijnja Triathlon 2,66 --- 250
Jiske Terpstra Tempo AV DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 60mPtn1000mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 Almere `81 7763 [+/-]
2 Hellas Utrecht 7404 [+/-]
3 GAC Hilversum 7025 [+/-]
4 Altis 7023 [+/-]
5 Tempo AV 5809 [+/-]
6 AV Triathlon 5628 [+/-]
7 AV Pijnenburg 1708 [+/-]


Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere'81 MPA1 Almere `81 - MPA1 4 36,35 599
2 MPA1 Hellas Hellas Utrecht - MPA1 5 37,23 560
3 Altis MPA1 Altis - MPA1 4 37,52 548
4 MPA1 Team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,57 505
5 Tempo MPA1 Tempo AV - MPA1 4 39,62 464
6 AVT MPA1 AV Triathlon - MPA1 4 40,08 447