Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Berend van de Beek BAV 7,09 2:05,70 33,62 3,49 1898
2 Thimo Gisius GACH 7,07 2:09,53 26,75 3,38 1763
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,12 2:05,54 26,07 3,24 1754
4 Martijn Leih Clytoneus 7,10 2:14,66 24,11 3,23 1646
5 Kealan Steba GACH 7,07 2:09,83 17,43 3,19 1596
6 Sebastiaan...uttervelt GACH 7,43 2:18,84 26,46 2,86 1498
7 Beau van Van Balen Almere `81 7,28 2:16,80 16,68 3,28 1496
8 Pieter van der Zee HLLS 7,40 2:24,26 23,14 3,21 1489
9 Niels Karel Altis 7,28 2:21,33 14,70 3,45 1461
10 Youri van der Linden GACH 7,03 2:23,78 14,19 3,20 1436
11 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 7,77 2:11,07 18,34 2,99 1420
12 Sami Benali AV Atverni 7,92 2:18,19 21,39 3,10 1395
13 Nout van der Schoot GACH 7,45 2:13,60 13,18 3,03 1382
14 Chiel Brouwer BAV 7,62 2:24,57 19,97 3,12 1382
15 David Knuth Altis 7,00 2:30,62 12,78 3,19 1365
16 Floris Kamer HLLS 7,57 2:21,81 18,22 2,93 1351
17 Mathijs Bakker Almere `81 7,53 2:24,31 14,30 3,20 1330
18 Chris de Jong Pijnenburg 7,62 2:25,62 20,23 2,84 1322
19 Thijmen Hatzmann BAV 7,90 2:27,93 23,55 2,81 1293
20 Shane Benjamin Almere `81 7,77 2:26,42 18,79 2,79 1258
21 Stijn Kroeze Altis 7,31 2:35,37 12,99 3,10 1253
22 Aram de Coninck Almere `81 7,34 2:35,68 11,75 3,19 1241
23 Sijmen van der Harst Altis 7,73 2:37,88 18,25 3,10 1240
24 Jonne Velstra BAV 7,92 2:28,78 20,46 2,67 1214
25 Thomas Daselaar Pijnenburg 7,97 2:23,35 16,97 2,69 1200
26 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 7,65 2:28,40 13,72 2,83 1194
27 Koen Van Kats HLLS 7,95 2:27,02 11,83 3,04 1159
28 Mike Kragten Altis 7,98 2:40,88 15,72 3,08 1135
29 Mike van de Vooren HLLS 8,21 2:19,60 15,01 2,52 1125
30 Olaf Knol BAV 7,91 2:41,11 12,07 2,73 1013
31 Teun Jansen HLLS 8,00 3:19,74 17,65 2,42 843
32 Liam Vega Almere `81 DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 David Knuth Altis 7,00 --- 551
2 Youri van der Linden GACH 7,03 --- 545
3 Thimo Gisius GACH 7,07 --- 536
3 Kealan Steba GACH 7,07 --- 536
5 Berend van de Beek BAV 7,09 --- 532
6 Martijn Leih Clytoneus 7,10 --- 529
7 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,12 7,12 525
8 Beau van Van Balen Almere `81 7,28 --- 492
8 Niels Karel Altis 7,28 --- 492
10 Stijn Kroeze Altis 7,31 --- 486
11 Aram de Coninck Almere `81 7,34 --- 480
12 Pieter van der Zee HLLS 7,40 --- 468
13 Sebastiaan...uttervelt GACH 7,43 --- 462
14 Nout van der Schoot GACH 7,45 --- 458
15 Mathijs Bakker Almere `81 7,53 --- 442
16 Floris Kamer HLLS 7,57 --- 435
17 Chris de Jong Pijnenburg 7,62 --- 425
17 Chiel Brouwer BAV 7,62 --- 425
19 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 7,65 --- 420
20 Sijmen van der Harst Altis 7,73 --- 405
21 Shane Benjamin Almere `81 7,77 --- 398
21 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 7,77 --- 398
23 Thijmen Hatzmann BAV 7,90 --- 375
24 Olaf Knol BAV 7,91 --- 373
25 Sami Benali AV Atverni 7,92 --- 371
25 Jonne Velstra BAV 7,92 --- 371
27 Koen Van Kats HLLS 7,95 --- 366
28 Thomas Daselaar Pijnenburg 7,97 --- 363
29 Mike Kragten Altis 7,98 --- 361
30 Teun Jansen HLLS 8,00 --- 358
31 Mike van de Vooren HLLS 8,21 --- 323
Liam Vega Almere `81 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 2:05,54 2:06,48 466
2 Berend van de Beek BAV 2:05,70 --- 465
3 Thimo Gisius GACH 2:09,53 --- 427
4 Kealan Steba GACH 2:09,83 --- 424
5 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 2:11,07 --- 412
6 Nout van der Schoot GACH 2:13,60 --- 389
7 Martijn Leih Clytoneus 2:14,66 --- 380
8 Beau van Van Balen Almere `81 2:16,80 --- 361
9 Sami Benali AV Atverni 2:18,19 --- 349
10 Sebastiaan...uttervelt GACH 2:18,84 --- 344
11 Mike van de Vooren HLLS 2:19,60 --- 338
12 Niels Karel Altis 2:21,33 --- 324
13 Floris Kamer HLLS 2:21,81 --- 320
14 Thomas Daselaar Pijnenburg 2:23,35 --- 308
15 Youri van der Linden GACH 2:23,78 --- 304
16 Pieter van der Zee HLLS 2:24,26 --- 301
17 Mathijs Bakker Almere `81 2:24,31 --- 300
18 Chiel Brouwer BAV 2:24,57 --- 298
19 Chris de Jong Pijnenburg 2:25,62 --- 290
20 Shane Benjamin Almere `81 2:26,42 --- 284
21 Koen Van Kats HLLS 2:27,02 --- 280
22 Thijmen Hatzmann BAV 2:27,93 --- 273
23 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 2:28,40 --- 269
24 Jonne Velstra BAV 2:28,78 --- 267
25 David Knuth Altis 2:30,62 --- 254
26 Stijn Kroeze Altis 2:35,37 --- 221
27 Aram de Coninck Almere `81 2:35,68 --- 219
28 Sijmen van der Harst Altis 2:37,88 --- 205
29 Mike Kragten Altis 2:40,88 --- 186
30 Olaf Knol BAV 2:41,11 --- 184
31 Teun Jansen HLLS 3:19,74 --- 0
Liam Vega Almere `81 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Berend van de Beek BAV 33,62 --- 485
2 Thimo Gisius GACH 26,75 --- 406
3 Sebastiaan...uttervelt GACH 26,46 --- 402
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 26,07 23,66 397
5 Martijn Leih Clytoneus 24,11 --- 373
6 Thijmen Hatzmann BAV 23,55 --- 365
7 Pieter van der Zee HLLS 23,14 --- 360
8 Sami Benali AV Atverni 21,39 --- 337
9 Jonne Velstra BAV 20,46 --- 324
10 Chris de Jong Pijnenburg 20,23 --- 321
11 Chiel Brouwer BAV 19,97 --- 317
12 Shane Benjamin Almere `81 18,79 --- 300
13 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 18,34 --- 294
14 Sijmen van der Harst Altis 18,25 --- 292
15 Floris Kamer HLLS 18,22 --- 292
16 Teun Jansen HLLS 17,65 --- 283
17 Kealan Steba GACH 17,43 --- 280
18 Thomas Daselaar Pijnenburg 16,97 --- 273
19 Beau van Van Balen Almere `81 16,68 --- 269
20 Mike Kragten Altis 15,72 --- 254
21 Mike van de Vooren HLLS 15,01 --- 242
22 Niels Karel Altis 14,70 --- 237
23 Mathijs Bakker Almere `81 14,30 --- 230
24 Youri van der Linden GACH 14,19 --- 229
25 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 13,72 --- 221
26 Nout van der Schoot GACH 13,18 --- 211
27 Stijn Kroeze Altis 12,99 --- 208
28 David Knuth Altis 12,78 --- 204
29 Olaf Knol BAV 12,07 --- 192
30 Koen Van Kats HLLS 11,83 --- 187
31 Aram de Coninck Almere `81 11,75 --- 186
Liam Vega Almere `81 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Berend van de Beek BAV 3,49 --- 416
2 Niels Karel Altis 3,45 --- 408
3 Thimo Gisius GACH 3,38 --- 394
4 Beau van Van Balen Almere `81 3,28 --- 374
5 Diede Schotsman AV Zuidwal 3,24 3,75 366
6 Martijn Leih Clytoneus 3,23 --- 364
7 Pieter van der Zee HLLS 3,21 --- 360
8 Mathijs Bakker Almere `81 3,20 --- 358
8 Youri van der Linden GACH 3,20 --- 358
10 Aram de Coninck Almere `81 3,19 --- 356
10 Kealan Steba GACH 3,19 --- 356
10 David Knuth Altis 3,19 --- 356
13 Chiel Brouwer BAV 3,12 --- 342
14 Sami Benali AV Atverni 3,10 --- 338
14 Stijn Kroeze Altis 3,10 --- 338
14 Sijmen van der Harst Altis 3,10 --- 338
17 Mike Kragten Altis 3,08 --- 334
18 Koen Van Kats HLLS 3,04 --- 326
19 Nout van der Schoot GACH 3,03 --- 324
20 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 2,99 --- 316
21 Floris Kamer HLLS 2,93 --- 304
22 Sebastiaan...uttervelt GACH 2,86 --- 290
23 Chris de Jong Pijnenburg 2,84 --- 286
24 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 2,83 --- 284
25 Thijmen Hatzmann BAV 2,81 --- 280
26 Shane Benjamin Almere `81 2,79 --- 276
27 Olaf Knol BAV 2,73 --- 264
28 Thomas Daselaar Pijnenburg 2,69 --- 256
29 Jonne Velstra BAV 2,67 --- 252
30 Mike van de Vooren HLLS 2,52 --- 222
31 Teun Jansen HLLS 2,42 --- 202
Liam Vega Almere `81 DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 GAC Hilversum 6857 [+/-]
2 BAV 6148 [+/-]
3 Almere `81 5874 [+/-]
4 Altis 5866 [+/-]
5 AV Pijnenburg 5535 [+/-]
6 Hellas Utrecht 5529 [+/-]
7 AV Zuidwal 1754 [+/-]
8 AV Clytoneus 1646 [+/-]
9 AV Atverni 1395 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPC1 GAC Hilversum - JPC 4 27,05 564
2 Almere'81 JPC Almere `81 - JPC 4 27,32 549
3 Altis JPC Altis - JPC 4 27,35 547
4 JPC Hellas Hellas Utrecht - JPC 5 30,22 405
5 JPC AV Pijnenburg AV Pijnenburg - JPC 0 30,36 399
6 BAV JPC BAV - JPC 4 31,23 361