Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 7,04 3:45,64 6,61 3,55 1901
2 Nariño Renfurm Almere `81 7,09 3:32,45 4,96 3,63 1878
3 Arvin Bronder Altis 6,73 4:01,46 5,46 3,61 1833
4 Tijmen de Beer GACH 6,36 4:45,70 5,52 3,92 1815
5 Lucas Scheepers Almere `81 7,24 3:48,47 5,89 3,46 1782
6 Wout van den Brink AV Zuidwal 6,79 4:13,31 5,80 3,57 1778
7 Jelle van ...r Heijden Altis 6,95 3:58,06 5,59 3,40 1764
8 Jaouad Boussakout AV Phoenix 7,10 4:09,89 6,05 3,54 1733
9 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 7,00 3:52,56 4,06 3,42 1679
10 Guus Boorsma Altis 6,99 4:02,28 4,32 3,41 1650
11 Rens Feringa AV Phoenix 7,10 4:05,86 4,78 3,32 1624
12 Stijn Wink Altis 7,10 4:15,06 5,32 3,27 1611
13 Niels Bitter GACH 7,10 4:10,75 5,21 3,19 1605
14 Aidan de Bok HLLS 7,15 3:49,00 3,49 3,31 1598
15 Nathan le Comte HLLS 7,14 4:14,93 5,64 3,13 1595
16 Felix Bosschaart AV Phoenix 7,03 4:20,26 4,29 3,51 1581
17 Tim Verhagen HLLS 7,20 4:01,28 4,68 2,92 1538
18 Tom Zwaan Almere `81 7,77 3:54,54 5,52 2,99 1532
19 Floris van Tuijl Almere `81 7,56 4:06,83 5,24 3,18 1531
20 Marijn Walstra GACH 7,27 4:26,55 5,28 3,21 1514
21 Daniël Frissen HLLS 7,32 3:57,67 4,26 2,95 1507
22 Jente van Geest Altis 7,42 4:23,00 4,83 3,34 1494
23 Wessel Meskers Almere `81 7,42 4:13,44 4,41 3,27 1490
24 Jesper Rosier AV Zuidwal 7,49 4:24,81 5,58 2,99 1452
25 Tim van der Knaap GACH 7,46 4:12,59 4,39 2,91 1411
26 Jurre Dijkstra GACH 7,81 4:30,91 5,89 2,89 1369
27 Djibril Ndiaye AV Phoenix 6,75 DNS 4,41 3,35 1297
28 Ruben Immerzeel AV Phoenix 8,05 4:19,39 4,15 3,08 1293
29 Otis Notenboom AV Zuidwal 7,58 4:36,35 4,06 3,02 1292
30 Yuri van den Berg AV Zuidwal 7,76 4:23,65 3,48 3,02 1262
31 Nelson Moude Foko HLLS DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 6,36 6,38 707
2 Arvin Bronder Altis 6,73 6,84 613
3 Djibril Ndiaye AV Phoenix 6,75 7,01 609
4 Wout van den Brink AV Zuidwal 6,79 6,81 599
5 Jelle van ...r Heijden Altis 6,95 6,73 562
6 Guus Boorsma Altis 6,99 7,03 553
7 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 7,00 --- 551
8 Felix Bosschaart AV Phoenix 7,03 7,12 545
9 Tion Hilgeman AV Zuidwal 7,04 7,18 542
10 Nariño Renfurm Almere `81 7,09 --- 532
11 Rens Feringa AV Phoenix 7,10 7,00 529
11 Jaouad Boussakout AV Phoenix 7,10 7,20 529
11 Niels Bitter GACH 7,10 7,09 529
11 Stijn Wink Altis 7,10 7,21 529
15 Nathan le Comte HLLS 7,14 --- 521
16 Aidan de Bok HLLS 7,15 --- 519
17 Tim Verhagen HLLS 7,20 --- 508
18 Lucas Scheepers Almere `81 7,24 --- 500
19 Marijn Walstra GACH 7,27 7,54 494
20 Daniël Frissen HLLS 7,32 --- 484
21 Wessel Meskers Almere `81 7,42 --- 464
21 Jente van Geest Altis 7,42 7,50 464
23 Tim van der Knaap GACH 7,46 7,38 456
24 Jesper Rosier AV Zuidwal 7,49 --- 450
25 Floris van Tuijl Almere `81 7,56 --- 437
26 Otis Notenboom AV Zuidwal 7,58 7,54 433
27 Yuri van den Berg AV Zuidwal 7,76 7,69 400
28 Tom Zwaan Almere `81 7,77 --- 398
29 Jurre Dijkstra GACH 7,81 7,65 391
30 Ruben Immerzeel AV Phoenix 8,05 7,95 349
Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nariño Renfurm Almere `81 3:32,45 --- 564
2 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3:45,64 3:50,47 488
3 Lucas Scheepers Almere `81 3:48,47 --- 473
4 Aidan de Bok HLLS 3:49,00 --- 470
5 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:52,56 --- 452
6 Tom Zwaan Almere `81 3:54,54 --- 442
7 Daniël Frissen HLLS 3:57,67 --- 426
8 Jelle van ...r Heijden Altis 3:58,06 3:53,80 424
9 Tim Verhagen HLLS 4:01,28 --- 409
10 Arvin Bronder Altis 4:01,46 4:00,50 408
11 Guus Boorsma Altis 4:02,28 4:08,85 404
12 Rens Feringa AV Phoenix 4:05,86 4:07,06 387
13 Floris van Tuijl Almere `81 4:06,83 --- 383
14 Jaouad Boussakout AV Phoenix 4:09,89 4:11,47 369
15 Niels Bitter GACH 4:10,75 --- 365
16 Tim van der Knaap GACH 4:12,59 --- 357
17 Wout van den Brink AV Zuidwal 4:13,31 4:11,83 354
18 Wessel Meskers Almere `81 4:13,44 --- 354
19 Nathan le Comte HLLS 4:14,93 --- 347
20 Stijn Wink Altis 4:15,06 4:38,43 347
21 Ruben Immerzeel AV Phoenix 4:19,39 4:18,36 329
22 Felix Bosschaart AV Phoenix 4:20,26 4:04,08 325
23 Jente van Geest Altis 4:23,00 4:33,93 314
24 Yuri van den Berg AV Zuidwal 4:23,65 4:17,06 311
25 Jesper Rosier AV Zuidwal 4:24,81 --- 307
26 Marijn Walstra GACH 4:26,55 --- 300
27 Jurre Dijkstra GACH 4:30,91 --- 283
28 Otis Notenboom AV Zuidwal 4:36,35 4:19,36 263
29 Tijmen de Beer GACH 4:45,70 --- 230
Djibril Ndiaye AV Phoenix DNS 3:40,39 0
Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 6,61 5,97 443
2 Jaouad Boussakout AV Phoenix 6,05 --- 409
3 Lucas Scheepers Almere `81 5,89 --- 399
3 Jurre Dijkstra GACH 5,89 --- 399
5 Wout van den Brink AV Zuidwal 5,80 5,76 393
6 Nathan le Comte HLLS 5,64 --- 383
7 Jelle van ...r Heijden Altis 5,59 --- 380
8 Jesper Rosier AV Zuidwal 5,58 --- 379
9 Tom Zwaan Almere `81 5,52 --- 376
9 Tijmen de Beer GACH 5,52 --- 376
11 Arvin Bronder Altis 5,46 --- 372
12 Stijn Wink Altis 5,32 --- 363
13 Marijn Walstra GACH 5,28 --- 360
14 Floris van Tuijl Almere `81 5,24 --- 357
15 Niels Bitter GACH 5,21 --- 355
16 Nariño Renfurm Almere `81 4,96 --- 338
17 Jente van Geest Altis 4,83 --- 330
18 Rens Feringa AV Phoenix 4,78 --- 326
19 Tim Verhagen HLLS 4,68 --- 319
20 Djibril Ndiaye AV Phoenix 4,41 --- 300
20 Wessel Meskers Almere `81 4,41 --- 300
22 Tim van der Knaap GACH 4,39 --- 298
23 Guus Boorsma Altis 4,32 --- 293
24 Felix Bosschaart AV Phoenix 4,29 --- 291
25 Daniël Frissen HLLS 4,26 --- 289
26 Ruben Immerzeel AV Phoenix 4,15 --- 281
27 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 4,06 --- 274
27 Otis Notenboom AV Zuidwal 4,06 3,34 274
29 Aidan de Bok HLLS 3,49 --- 229
30 Yuri van den Berg AV Zuidwal 3,48 3,18 229
Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 3,92 --- 502
2 Nariño Renfurm Almere `81 3,63 --- 444
3 Arvin Bronder Altis 3,61 --- 440
4 Wout van den Brink AV Zuidwal 3,57 3,37 432
5 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3,55 3,35 428
6 Jaouad Boussakout AV Phoenix 3,54 --- 426
7 Felix Bosschaart AV Phoenix 3,51 --- 420
8 Lucas Scheepers Almere `81 3,46 --- 410
9 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,42 --- 402
10 Guus Boorsma Altis 3,41 --- 400
11 Jelle van ...r Heijden Altis 3,40 --- 398
12 Djibril Ndiaye AV Phoenix 3,35 --- 388
13 Jente van Geest Altis 3,34 --- 386
14 Rens Feringa AV Phoenix 3,32 --- 382
15 Aidan de Bok HLLS 3,31 --- 380
16 Wessel Meskers Almere `81 3,27 --- 372
16 Stijn Wink Altis 3,27 --- 372
18 Marijn Walstra GACH 3,21 --- 360
19 Niels Bitter GACH 3,19 --- 356
20 Floris van Tuijl Almere `81 3,18 --- 354
21 Nathan le Comte HLLS 3,13 --- 344
22 Ruben Immerzeel AV Phoenix 3,08 --- 334
23 Otis Notenboom AV Zuidwal 3,02 2,96 322
23 Yuri van den Berg AV Zuidwal 3,02 2,95 322
25 Tom Zwaan Almere `81 2,99 --- 316
25 Jesper Rosier AV Zuidwal 2,99 --- 316
27 Daniël Frissen HLLS 2,95 --- 308
28 Tim Verhagen HLLS 2,92 --- 302
29 Tim van der Knaap GACH 2,91 --- 300
30 Jurre Dijkstra GACH 2,89 --- 296
Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn1000mPtnKogelPtnVerPtn Punten
1 Altis 7471 [+/-]
2 Almere `81 7244 [+/-]
3 AV Zuidwal 6974 [+/-]
4 GAC Hilversum 6922 [+/-]
5 AV Phoenix 6746 [+/-]
6 Hellas Utrecht 6655 [+/-]
7 AV Zeewolde 1679 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPB Altis - JPB 4 26,21 613
2 GAC JPB GAC Hilversum - JPB 4 26,82 577
3 AV Zuidwal JPB AV Zuidwal - JPB 5 27,29 551
4 Almere'81 JPB Almere `81 - JPB 4 27,84 521
5 AV Phoenix JPB AV Phoenix - JPB 4 28,03 511
6 JPB Hellas Hellas Utrecht - JPB 5 29,96 417