Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 9,45 3:35,80 8,16 1,45 2323
2 Simon Mol Almere `81 9,26 3:37,30 7,48 1,40 2270
3 Tim Tempelman SPLS 9,10 3:33,53 8,48 1,25 2260
4 Meije Bosma HLLS 9,55 3:16,04 6,45 1,35 2256
5 Quirijn de Wit ATHL 9,03 3:27,55 6,38 1,30 2229
6 Djorden Andrea Triathlon 9,13 3:59,22 10,06 1,25 2194
7 Levi Posthuma Altis 9,27 3:36,59 7,81 1,25 2176
8 Kenan van der Kooij Altis 9,07 4:17,42 9,27 1,35 2159
9 Mees Overbeek Altis 9,40 3:25,57 6,69 1,25 2158
10 Julius Meijer AV Zuidwal 9,55 3:54,39 7,64 1,40 2135
11 Daniël va...Brummelen GACH 9,54 3:36,76 8,03 1,15 2066
12 Ryan Andela GACH 9,50 3:57,67 8,54 1,25 2061
13 Luciano va...en Heuvel Almere `81 9,75 3:21,55 7,06 1,10 2037
14 Max van der Weerd HLLS 9,35 4:00,53 7,48 1,20 1979
15 Marijn van der Harst Altis 9,73 3:41,85 6,21 1,20 1938
16 Casper van Tuijl Almere `81 9,97 3:59,64 7,79 1,25 1936
17 Mich Sweep GACH 9,87 3:42,24 6,54 1,20 1933
18 Thomas van...uttervelt GACH 9,66 4:01,34 7,93 1,15 1909
19 Marcello v...en Heuvel Almere `81 9,66 3:37,85 6,29 1,10 1904
20 Sven van Weezep SPLS 9,96 3:56,57 6,60 1,25 1884
21 Casper Evelein HLLS 9,65 4:18,12 7,08 1,20 1827
22 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,81 4:20,63 6,44 1,25 1790
23 Fons Borninkhof GACH 10,22 3:52,33 5,76 1,15 1741
24 Tom Houtveen Altis 9,85 4:13,14 6,58 1,10 1713
25 Koen van Eden SPLS 10,38 4:03,26 8,46 0,95 1672
26 Koen van den Berg SPLS 10,01 4:12,67 6,66 1,00 1621
27 Olaf van der Hidde HLLS 10,18 4:10,46 5,53 1,05 1573
28 Kevin Deenik AV Zuidwal 11,00 4:20,13 5,91 1,00 1406
29 Lars Molenkamp Almere `81 10,07 DNF 6,35 1,20 1383
30 Wouter Kap HLLS 11,25 4:29,60 5,82 1,05 1369
31 Robin Buunen AV Zuidwal 11,81 4:33,14 5,10 0,90 1135

Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Quirijn de Wit ATHL 9,03 --- 643
2 Kenan van der Kooij Altis 9,07 8,89 636
3 Tim Tempelman SPLS 9,10 --- 630
4 Djorden Andrea Triathlon 9,13 --- 624
5 Simon Mol Almere `81 9,26 --- 601
6 Levi Posthuma Altis 9,27 9,27 599
7 Max van der Weerd HLLS 9,35 --- 585
8 Mees Overbeek Altis 9,40 +0.0 m/s9,27 576
9 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 9,45 9,71 567
10 Ryan Andela GACH 9,50 --- 559
11 Daniël va...Brummelen GACH 9,54 --- 552
12 Julius Meijer AV Zuidwal 9,55 9,43 550
12 Meije Bosma HLLS 9,55 --- 550
14 Casper Evelein HLLS 9,65 --- 534
15 Marcello v...en Heuvel Almere `81 9,66 --- 532
15 Thomas van...uttervelt GACH 9,66 +0.0 m/s--- 532
17 Marijn van der Harst Altis 9,73 9,52 521
18 Luciano va...en Heuvel Almere `81 9,75 --- 517
19 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,81 9,76 508
20 Tom Houtveen Altis 9,85 10,14 501
21 Mich Sweep GACH 9,87 --- 498
22 Sven van Weezep SPLS 9,96 --- 484
23 Casper van Tuijl Almere `81 9,97 --- 483
24 Koen van den Berg SPLS 10,01 --- 476
25 Lars Molenkamp Almere `81 10,07 --- 467
26 Olaf van der Hidde HLLS 10,18 --- 451
27 Fons Borninkhof GACH 10,22 --- 445
28 Koen van Eden SPLS 10,38 --- 422
29 Kevin Deenik AV Zuidwal 11,00 +0.0 m/s11,10 338
30 Wouter Kap HLLS 11,25 +0.0 m/s--- 307
31 Robin Buunen AV Zuidwal 11,81 +0.0 m/s9,99 243

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meije Bosma HLLS 3:16,04 --- 674
2 Luciano va...en Heuvel Almere `81 3:21,55 --- 635
3 Mees Overbeek Altis 3:25,57 3:28,43 608
4 Quirijn de Wit ATHL 3:27,55 --- 595
5 Tim Tempelman SPLS 3:33,53 --- 558
6 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 3:35,80 3:29,15 544
7 Levi Posthuma Altis 3:36,59 3:25,02 540
8 Daniël va...Brummelen GACH 3:36,76 --- 539
9 Simon Mol Almere `81 3:37,30 --- 535
10 Marcello v...en Heuvel Almere `81 3:37,85 --- 532
11 Marijn van der Harst Altis 3:41,85 3:39,70 509
12 Mich Sweep GACH 3:42,24 --- 507
13 Fons Borninkhof GACH 3:52,33 --- 453
14 Julius Meijer AV Zuidwal 3:54,39 3:49,58 442
15 Sven van Weezep SPLS 3:56,57 --- 432
16 Ryan Andela GACH 3:57,67 --- 426
17 Djorden Andrea Triathlon 3:59,22 --- 419
18 Casper van Tuijl Almere `81 3:59,64 --- 417
19 Max van der Weerd HLLS 4:00,53 --- 412
20 Thomas van...uttervelt GACH 4:01,34 --- 408
21 Koen van Eden SPLS 4:03,26 --- 399
22 Olaf van der Hidde HLLS 4:10,46 --- 367
23 Koen van den Berg SPLS 4:12,67 --- 357
24 Tom Houtveen Altis 4:13,14 --- 355
25 Kenan van der Kooij Altis 4:17,42 4:08,83 337
26 Casper Evelein HLLS 4:18,12 --- 334
27 Kevin Deenik AV Zuidwal 4:20,13 4:24,00 326
28 Justin Middelbos AV Zuidwal 4:20,63 4:07,14 323
29 Wouter Kap HLLS 4:29,60 --- 288
30 Robin Buunen AV Zuidwal 4:33,14 3:34,68 275
Lars Molenkamp Almere `81 DNF --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Djorden Andrea Triathlon 10,06 --- 625
2 Kenan van der Kooij Altis 9,27 --- 587
3 Ryan Andela GACH 8,54 --- 550
4 Tim Tempelman SPLS 8,48 --- 546
5 Koen van Eden SPLS 8,46 --- 545
6 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 8,16 9,01 530
7 Daniël va...Brummelen GACH 8,03 --- 523
8 Thomas van...uttervelt GACH 7,93 --- 517
9 Levi Posthuma Altis 7,81 --- 511
10 Casper van Tuijl Almere `81 7,79 --- 510
11 Julius Meijer AV Zuidwal 7,64 7,84 502
12 Simon Mol Almere `81 7,48 --- 493
12 Max van der Weerd HLLS 7,48 --- 493
14 Casper Evelein HLLS 7,08 --- 470
15 Luciano va...en Heuvel Almere `81 7,06 --- 469
16 Mees Overbeek Altis 6,69 --- 448
17 Koen van den Berg SPLS 6,66 --- 446
18 Sven van Weezep SPLS 6,60 --- 442
19 Tom Houtveen Altis 6,58 --- 441
20 Mich Sweep GACH 6,54 --- 439
21 Meije Bosma HLLS 6,45 --- 433
22 Justin Middelbos AV Zuidwal 6,44 6,43 433
23 Quirijn de Wit ATHL 6,38 --- 429
24 Lars Molenkamp Almere `81 6,35 --- 427
25 Marcello v...en Heuvel Almere `81 6,29 --- 424
26 Marijn van der Harst Altis 6,21 --- 419
27 Kevin Deenik AV Zuidwal 5,91 4,54 400
28 Wouter Kap HLLS 5,82 --- 395
29 Fons Borninkhof GACH 5,76 --- 391
30 Olaf van der Hidde HLLS 5,53 --- 376
31 Robin Buunen AV Zuidwal 5,10 6,00 348

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 1,45 1,40 682
2 Simon Mol Almere `81 1,40 --- 641
2 Julius Meijer AV Zuidwal 1,40 1,40 641
4 Kenan van der Kooij Altis 1,35 --- 599
4 Meije Bosma HLLS 1,35 --- 599
6 Quirijn de Wit ATHL 1,30 --- 562
7 Casper van Tuijl Almere `81 1,25 --- 526
7 Djorden Andrea Triathlon 1,25 --- 526
7 Ryan Andela GACH 1,25 --- 526
7 Mees Overbeek Altis 1,25 --- 526
7 Levi Posthuma Altis 1,25 --- 526
7 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,25 1,25 526
7 Tim Tempelman SPLS 1,25 --- 526
7 Sven van Weezep SPLS 1,25 --- 526
15 Lars Molenkamp Almere `81 1,20 --- 489
15 Mich Sweep GACH 1,20 --- 489
15 Marijn van der Harst Altis 1,20 --- 489
15 Casper Evelein HLLS 1,20 --- 489
15 Max van der Weerd HLLS 1,20 --- 489
20 Daniël va...Brummelen GACH 1,15 --- 452
20 Fons Borninkhof GACH 1,15 --- 452
20 Thomas van...uttervelt GACH 1,15 --- 452
23 Marcello v...en Heuvel Almere `81 1,10 --- 416
23 Luciano va...en Heuvel Almere `81 1,10 --- 416
23 Tom Houtveen Altis 1,10 --- 416
26 Olaf van der Hidde HLLS 1,05 --- 379
26 Wouter Kap HLLS 1,05 --- 379
28 Kevin Deenik AV Zuidwal 1,00 1,05 342
28 Koen van den Berg SPLS 1,00 --- 342
30 Koen van Eden SPLS 0,95 --- 306
31 Robin Buunen AV Zuidwal 0,90 1,25 269
[+/-] alles
#Naam 60mPtn1000mPtnKogelPtnHoogPtn Punten
1 Altis 9105 [+/-]
2 Almere `81 8789 [+/-]
3 GAC Hilversum 8518 [+/-]
4 Hellas Utrecht 8224 [+/-]
5 AV Zuidwal 8199 [+/-]
6 AV Spirit Lelystad 7992 [+/-]
7 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI 2229 [+/-]
8 AV Triathlon 2194 [+/-]


Uitslagen 4 x 60m Jongens Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPA2 Altis - JPA2 4 34,74 674
2 Almere'81 JPA2 Almere `81 - JPA2 4 35,41 642
3 GAC Team J1 GAC Hilversum - JPA2 4 36,34 549
3 JPA2 Hellas Hellas Utrecht - JPA2 5 36,57 589
5 Spirit AV Spirit Lelystad - JPA2 3 37,36 555
6 AV Zuidwal JPA 2 AV Zuidwal - JPA2 5 37,60 545