Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 9,50 3:24,38 36,79 4,13 2237
2 Senne Gisius GACH 9,16 3:42,59 31,38 4,15 2132
3 Luca Dooper Tempo AV 9,26 3:21,58 19,99 4,08 2087
4 Rogier Groeneweg Altis 9,34 3:36,89 33,75 3,74 2077
5 Harm Welleweerd HLLS 9,77 3:18,62 25,04 3,76 2024
6 Floris van der Vijgh HLLS 9,40 3:35,26 29,78 3,57 1997
7 Finn van Ek HLLS 10,19 3:28,71 31,88 3,73 1966
8 Karsten van Beelen U-Track 9,40 3:39,55 21,17 4,07 1964
9 Rick Scherrenburg Pijnenburg 9,40 3:43,50 24,76 3,91 1957
10 Gijs Bomer HLLS 9,96 3:31,43 28,32 3,65 1928
11 Luce Wijma GACH 9,68 3:57,69 29,38 3,78 1866
12 Benjamin Post Altis 10,02 3:34,02 23,59 3,45 1804
13 Maxx Bogaert Almere `81 9,29 3:47,80 17,66 3,65 1803
14 Denzel Arduin Almere `81 9,58 3:41,87 16,63 3,65 1770
15 Philip Walraven Altis 9,78 4:03,24 25,43 3,75 1769
16 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 9,77 4:03,86 26,23 3,65 1758
17 Micha Castillion Almere `81 10,05 3:47,88 27,78 3,36 1754
18 Tijs Hollander GACH 10,24 3:39,65 22,88 3,37 1713
19 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 10,67 3:40,96 28,90 3,24 1693
20 Thom van der Leest Altis 10,42 3:43,07 24,68 3,37 1690
21 Pascal Ekelmans Almere `81 10,52 4:04,48 32,98 3,39 1670
22 Jaraino Bendanon U-Track 9,49 4:20,03 26,92 3,27 1667
23 Quin Spieker GACH 9,97 4:14,58 23,84 3,67 1653
24 Joep van Ede U-Track 10,34 4:02,24 29,93 3,28 1648
25 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 10,50 3:53,36 28,17 3,25 1644
26 Theun Blommers Pijnenburg 10,42 4:01,61 27,60 3,41 1639
27 Sjoerd van Solinge U-Track 10,35 4:15,27 20,43 3,51 1516
28 Sven Huijnen Altis 10,47 4:00,06 20,70 3,23 1515
29 Riley Plet Almere `81 9,24 DNS 23,95 3,96 1485
30 Daniël Jonker U-Track 10,01 4:06,43 14,58 3,18 1450
31 Sam de Wild HLLS 9,57 DNS 25,81 3,78 1415

Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Senne Gisius GACH 9,16 9,24 619
2 Riley Plet Almere `81 9,24 --- 604
3 Luca Dooper Tempo AV 9,26 --- 601
4 Maxx Bogaert Almere `81 9,29 --- 595
5 Rogier Groeneweg Altis 9,34 9,37 587
6 Rick Scherrenburg Pijnenburg 9,40 --- 576
6 Floris van der Vijgh HLLS 9,40 --- 576
6 Karsten van Beelen U-Track 9,40 --- 576
9 Jaraino Bendanon U-Track 9,49 --- 561
10 Florian Vriezen GACH 9,50 9,48 559
11 Sam de Wild HLLS 9,57 --- 547
12 Denzel Arduin Almere `81 9,58 --- 545
13 Luce Wijma GACH 9,68 9,75 529
14 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 9,77 --- 514
14 Harm Welleweerd HLLS 9,77 --- 514
16 Philip Walraven Altis 9,78 9,49 513
17 Gijs Bomer HLLS 9,96 --- 484
18 Quin Spieker GACH 9,97 9,79 483
19 Daniël Jonker U-Track 10,01 --- 476
20 Benjamin Post Altis 10,02 9,93 475
21 Micha Castillion Almere `81 10,05 --- 470
22 Finn van Ek HLLS 10,19 --- 449
23 Tijs Hollander GACH 10,24 10,09 442
24 Joep van Ede U-Track 10,34 --- 427
25 Sjoerd van Solinge U-Track 10,35 --- 426
26 Thom van der Leest Altis 10,42 10,27 416
26 Theun Blommers Pijnenburg 10,42 --- 416
28 Sven Huijnen Altis 10,47 10,63 409
29 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 10,50 --- 405
30 Pascal Ekelmans Almere `81 10,52 --- 402
31 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 10,67 --- 382

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Harm Welleweerd HLLS 3:18,62 --- 655
2 Luca Dooper Tempo AV 3:21,58 --- 635
3 Florian Vriezen GACH 3:24,38 3:14,18 616
4 Finn van Ek HLLS 3:28,71 --- 588
5 Gijs Bomer HLLS 3:31,43 --- 571
6 Benjamin Post Altis 3:34,02 3:32,83 555
7 Floris van der Vijgh HLLS 3:35,26 --- 547
8 Rogier Groeneweg Altis 3:36,89 3:31,62 538
9 Karsten van Beelen U-Track 3:39,55 --- 522
10 Tijs Hollander GACH 3:39,65 3:39,78 522
11 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3:40,96 --- 514
12 Denzel Arduin Almere `81 3:41,87 --- 509
13 Senne Gisius GACH 3:42,59 3:37,52 505
14 Thom van der Leest Altis 3:43,07 3:36,11 502
15 Rick Scherrenburg Pijnenburg 3:43,50 --- 500
16 Maxx Bogaert Almere `81 3:47,80 --- 477
17 Micha Castillion Almere `81 3:47,88 --- 476
18 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3:53,36 --- 448
19 Luce Wijma GACH 3:57,69 3:36,53 426
20 Sven Huijnen Altis 4:00,06 4:00,73 415
21 Theun Blommers Pijnenburg 4:01,61 --- 407
22 Joep van Ede U-Track 4:02,24 --- 404
23 Philip Walraven Altis 4:03,24 4:02,44 399
24 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 4:03,86 --- 397
25 Pascal Ekelmans Almere `81 4:04,48 --- 394
26 Daniël Jonker U-Track 4:06,43 --- 385
27 Quin Spieker GACH 4:14,58 4:21,99 349
28 Sjoerd van Solinge U-Track 4:15,27 --- 346
29 Jaraino Bendanon U-Track 4:20,03 --- 326
Riley Plet Almere `81 DNS --- 0
Sam de Wild HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 36,79 35,15 518
2 Rogier Groeneweg Altis 33,75 --- 486
3 Pascal Ekelmans Almere `81 32,98 --- 478
4 Finn van Ek HLLS 31,88 --- 465
5 Senne Gisius GACH 31,38 29,65 460
6 Joep van Ede U-Track 29,93 --- 443
7 Floris van der Vijgh HLLS 29,78 --- 442
8 Luce Wijma GACH 29,38 28,34 437
9 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 28,90 --- 431
10 Gijs Bomer HLLS 28,32 --- 425
11 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 28,17 --- 423
12 Micha Castillion Almere `81 27,78 --- 418
13 Theun Blommers Pijnenburg 27,60 --- 416
14 Jaraino Bendanon U-Track 26,92 --- 408
15 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 26,23 --- 399
16 Sam de Wild HLLS 25,81 --- 394
17 Philip Walraven Altis 25,43 --- 389
18 Harm Welleweerd HLLS 25,04 --- 385
19 Rick Scherrenburg Pijnenburg 24,76 --- 381
20 Thom van der Leest Altis 24,68 --- 380
21 Riley Plet Almere `81 23,95 --- 371
22 Quin Spieker GACH 23,84 18,06 369
23 Benjamin Post Altis 23,59 --- 366
24 Tijs Hollander GACH 22,88 27,14 357
25 Karsten van Beelen U-Track 21,17 --- 334
26 Sven Huijnen Altis 20,70 --- 327
27 Sjoerd van Solinge U-Track 20,43 --- 324
28 Luca Dooper Tempo AV 19,99 --- 317
29 Maxx Bogaert Almere `81 17,66 --- 283
30 Denzel Arduin Almere `81 16,63 --- 268
31 Daniël Jonker U-Track 14,58 --- 235

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Senne Gisius GACH 4,15 4,12 548
2 Florian Vriezen GACH 4,13 4,26 544
3 Luca Dooper Tempo AV 4,08 --- 534
4 Karsten van Beelen U-Track 4,07 --- 532
5 Riley Plet Almere `81 3,96 --- 510
6 Rick Scherrenburg Pijnenburg 3,91 --- 500
7 Luce Wijma GACH 3,78 3,75 474
7 Sam de Wild HLLS 3,78 --- 474
9 Harm Welleweerd HLLS 3,76 --- 470
10 Philip Walraven Altis 3,75 --- 468
11 Rogier Groeneweg Altis 3,74 --- 466
12 Finn van Ek HLLS 3,73 --- 464
13 Quin Spieker GACH 3,67 3,44 452
14 Maxx Bogaert Almere `81 3,65 --- 448
14 Denzel Arduin Almere `81 3,65 --- 448
14 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,65 --- 448
14 Gijs Bomer HLLS 3,65 --- 448
18 Floris van der Vijgh HLLS 3,57 --- 432
19 Sjoerd van Solinge U-Track 3,51 --- 420
20 Benjamin Post Altis 3,45 --- 408
21 Theun Blommers Pijnenburg 3,41 --- 400
22 Pascal Ekelmans Almere `81 3,39 --- 396
23 Tijs Hollander GACH 3,37 3,55 392
23 Thom van der Leest Altis 3,37 --- 392
25 Micha Castillion Almere `81 3,36 --- 390
26 Joep van Ede U-Track 3,28 --- 374
27 Jaraino Bendanon U-Track 3,27 --- 372
28 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3,25 --- 368
29 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3,24 --- 366
30 Sven Huijnen Altis 3,23 --- 364
31 Daniël Jonker U-Track 3,18 --- 354
[+/-] alles
#Naam 60mPtn1000mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 GAC Hilversum 8539 [+/-]
2 Hellas Utrecht 8505 [+/-]
3 Altis 7913 [+/-]
4 Almere `81 7610 [+/-]
5 AV Pijnenburg 7581 [+/-]
6 U-Track 7325 [+/-]
7 Tempo AV 2087 [+/-]


Uitslagen 4 x 60m Jongens Pupil A1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere'81 JPA1 Almere `81 - JPA1 4 36,04 613
2 JPA1 Team 1 GAC Hilversum - JPA1 4 36,52 591
3 JPA1 Hellas Hellas Utrecht - JPA1 5 36,54 590
4 Altis JPA1 Altis - JPA1 4 36,94 573
5 JPA1 team U-Track U-Track - JPA1 4 37,96 530
6 JPA1 AV Pijnenburg AV Pijnenburg - JPA1 4 37,98 529