Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Décheny Vreugd PAC 8,49q +0.8 m/s8,41
2 Alyssa Ekelmans Startbaan 8,88q -0.9 m/s9,07
3 Rosa Ellens Haag 9,04 +0.8 m/s9,26
4 Kim Brouwer HLLS 9,06 +0.8 m/s9,09
5 Ava Meijerink Haag 9,08 -0.9 m/s8,80
6 Linde van Dijken VAV 9,14 -0.9 m/s9,21
7 Kika de Vos PAC 9,15 +0.8 m/s9,14
8 Strea Ajise Haag 9,20Q +0.8 m/s9,31
9 Tessa Dielessen HRCL 9,44Q -0.9 m/s9,41
10 Klara van der Gaast PAC 9,46Q -0.9 m/s9,46
11 Maudie van Schelt Typhoon 10,26Q +0.8 m/s---
Sara Bossché PAC DNF 9,15

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Décheny Vreugd PAC 8,45 -0.1 m/s---
2 Rosa Ellens Haag 8,92 -0.1 m/s---
3 Alyssa Ekelmans Startbaan 8,94 -0.1 m/s---
4 Linde van Dijken VAV 8,97 -0.1 m/s---
5 Kim Brouwer HLLS 9,26 -0.1 m/s---
Ava Meijerink Haag DNS ---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Rosa Ellens Haag 3:29,05 3:29,16
2 Elke Wijkmans AV Astylos 3:35,02 3,37
3 Lisanne Boot HLLS 3:43,88 3:35,58
4 Judith Haarsma PAC 3:46,13 3:42,46
5 Emily van der Hoeff PAC 3:47,24 3:48,53
6 Klara van der Gaast PAC 3:48,53 3:48,76
7 Meike Kroon PAC 3:49,47 3:44,42
Ava Meijerink Haag DNF 3:55,72

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,84Q +0.3 m/s9,98
2 Floor Alessie AV Attila 10,43Q -1.4 m/s10,72
3 Sofie Thomas PAC 10,47Q +0.3 m/s10,84
4 Fenna Achterberg VAV 10,50Q 10,42
5 Décheny Vreugd PAC 10,53Q -1.4 m/s10,66
6 Romee Hermse PAC 11,26q -1.4 m/s11,51
7 Trijntje v... Elzakker Spado 11,38Q 10,77
8 Safira den Oudsten AV Spiridon 11,51Q 11,91
9 Kika de Vos PAC 11,63q +0.3 m/s11,15
10 Danara Stoppels Groningen 11,75q -1.4 m/s11,39
11 Kim Brouwer HLLS 11,90 11,32
12 Emily van der Hoeff PAC 11,94 11,71
13 Klara van der Gaast PAC 12,24Q +0.3 m/s11,88
14 Tessa Dielessen HRCL 12,40 +0.3 m/s11,82
15 Veerle Derksen Typhoon 12,94Q -1.4 m/s13,43
Sara Bossché PAC DNS 12,39

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,66q +0.1 m/s---
2 Sofie Thomas PAC 10,15q +0.6 m/s---
3 Décheny Vreugd PAC 10,38 +0.1 m/s---
4 Fenna Achterberg VAV 10,56Q +0.1 m/s---
5 Floor Alessie AV Attila 10,57Q +0.6 m/s---
6 Trijntje v... Elzakker Spado 10,72 +0.6 m/s---
7 Romee Hermse PAC 11,12 +0.6 m/s---
8 Danara Stoppels Groningen 11,19Q +0.6 m/s---
9 Kika de Vos PAC 11,51Q +0.1 m/s---
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 11,51 +0.1 m/s---
11 Kim Brouwer HLLS 11,89Q -1.8 m/s---
12 Emily van der Hoeff PAC 12,01 -1.8 m/s---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,77 -0.8 m/s---
2 Décheny Vreugd PAC 10,38 -0.8 m/s---
3 Fenna Achterberg VAV 10,60 -0.8 m/s---
4 Sofie Thomas PAC 10,72 -0.8 m/s---
5 Floor Alessie AV Attila 10,89 -0.8 m/s---
6 Trijntje v... Elzakker Spado 12,75 -0.8 m/s---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 1,41 1,45
1 Trijntje v... Elzakker Spado 1,41 1,41
3 Ava Meijerink Haag 1,31 ---
3 Linde van Dijken VAV 1,31 1,30
5 Judith Haarsma PAC 1,26 1,35
6 Kim Brouwer HLLS 1,21 1,30
6 Kika de Vos PAC 1,21 1,17

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 4,59 +2.4 m/s---
2 Floor Alessie AV Attila 4,49 -0.5 m/s4,57
3 Danara Stoppels Groningen 4,43 +0.7 m/s4,59
4 Fenna Achterberg VAV 4,05 -0.1 m/s4,46
5 Kim Brouwer HLLS 4,00 -1.2 m/s4,10
6 Sofie Thomas PAC 3,89 +1.8 m/s3,96
6 Emily van der Hoeff PAC 3,89 +1.1 m/s3,70
8 Tessa Dielessen HRCL 3,81 +1.9 m/s4,29
9 Lisanne Boot HLLS 3,72 +1.5 m/s3,62
9 Kika de Vos PAC 3,72 +0.9 m/s3,94
11 Rosa Ellens Haag 3,58 +0.5 m/s---
12 Strea Ajise Haag 3,40 +0.4 m/s---
13 Judith Haarsma PAC 3,30 -0.3 m/s---
14 Marit Speerstra PAC 3,29 +1.0 m/s3,70
15 Maudie van Schelt Typhoon 3,11 +1.2 m/s---
16 Veerle Derksen Typhoon 3,05 +0.0 m/s---