Uitslagen Onderlinge oefenwedstrijd AV'56

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Jordi Bot AV `56 12,8 12,50



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jordi Bot AV `56 2:48,5 2:50,00
2 Franklin van Anrooij AV `56 2:50,0 ---
Pelle Gelderblom AV `56 DNF 2:58,00



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Jorick de Vries AV `56 12,4 12,23
2 Stijn Lavooij AV `56 13,8 13,80
3 Axl van Putten AV `56 14,8 ---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jorick de Vries AV `56 2:55,9 2:52,20
2 Stijn Lavooij AV `56 3:08,3 3:15,00
Axl van Putten AV `56 DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Ruud Louter AV `56 15,90 ---
2 Noah Lauwers AV `56 11,70 ---
3 Toine Bos van den AV `56 11,35 ---
4 Axl van Putten AV `56 6,53 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Stijn Lavooij AV `56 4,74 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Job Van Belzen AV `56 13,1 12,90
2 Bezuayehu Petersen AV `56 13,2 12,73
3 Bereket Petersen AV `56 13,7 13,04
4 Sebastiaan Philipse AV `56 14,2 ---
5 Mees Verbrugge AV `56 14,5 ---
6 Wouter Schets AV `56 14,7 ---
7 Stef Kapteijn AV `56 14,8 ---
8 Matthijs Roos AV `56 14,9 ---
9 Niek van Belzen AV `56 15,5 ---
10 Jorg van Sabben AV `56 15,7 ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Bereket Petersen AV `56 2:45,6 2:47,33
2 Bezuayehu Petersen AV `56 2:51,1 2:49,48
3 Stef Kapteijn AV `56 2:57,2 ---
4 Niels van Van Tuil AV `56 3:05,9 3:06,00
5 Shirin van Anrooij AV `56 3:06,1 3:10,00
6 Job Van Belzen AV `56 3:14,2 3:22,20
7 Mees Verbrugge AV `56 3:21,2 ---
8 Niek van Belzen AV `56 4:10,9 ---
Wouter Schets AV `56 DNS ---
Matthijs Roos AV `56 DNS ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Job Van Belzen AV `56 25,20 26,12
2 Matthijs Roos AV `56 23,26 ---
3 Bezuayehu Petersen AV `56 22,28 ---
4 Bereket Petersen AV `56 19,60 ---
5 Mees Verbrugge AV `56 17,95 ---
6 Sebastiaan Philipse AV `56 17,04 ---
7 Jorg van Sabben AV `56 13,69 ---
8 Niek van Belzen AV `56 13,06 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Job Van Belzen AV `56 1,35 1,50
1 Matthijs Roos AV `56 1,35 ---
3 Niek van Belzen AV `56 1,30 ---
4 Mees Verbrugge AV `56 1,25 ---
4 Jorg van Sabben AV `56 1,25 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80mOBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 12,5 ---
2 Luc van Westen AV `56 12,8 ---
3 Ryan Karelse AV `56 13,0 ---
4 Jovi Koens AV `56 13,5 ---
5 Jelmer Weezepoel AV `56 13,7 ---
6 Sven Kramer AV `56 14,5 ---
7 Roan Hekkers AV `56 14,8 14,08
8 Sven Oele AV `56 15,0 ---
9 Willem Eversdijk AV `56 15,2 ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3:36,0 ---
2 Sven Kramer AV `56 4:11,8 ---
3 Ryan Karelse AV `56 4:17,7 ---
4 Jovi Koens AV `56 4:26,7 ---
5 Sven Oele AV `56 4:27,2 ---
5 Willem Eversdijk AV `56 4:27,2 ---
7 Jelmer Weezepoel AV `56 4:32,5 ---
8 Roan Hekkers AV `56 4:36,3 4:17,03



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Sven Kramer AV `56 8,20 ---
2 Ryan Karelse AV `56 7,94 ---
3 Jesse van ...ikkenberg AV `56 6,48 ---
3 Luc van Westen AV `56 6,48 ---
5 Jovi Koens AV `56 5,49 ---
6 Jelmer Weezepoel AV `56 5,31 ---
7 Sven Oele AV `56 4,20 ---
8 Willem Eversdijk AV `56 3,77 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3,99 m/s---
2 Jovi Koens AV `56 3,63 m/s---
3 Luc van Westen AV `56 3,47 m/s---
4 Jelmer Weezepoel AV `56 3,35 m/s---
5 Roan Hekkers AV `56 3,28 m/s3,07
6 Sven Kramer AV `56 3,04 m/s---
7 Sven Oele AV `56 3,01 m/s---
8 Willem Eversdijk AV `56 2,94 m/s---
Ryan Karelse AV `56 DNS ---



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Remco de Baar AV `56 9,5 3:37,4 7,28 1,20 2025
2 Quinten Mertens AV `56 9,5 4:08,3 6,08 1,25 1832
3 Mart Kapteijn AV `56 9,8 3:59,9 6,08 1,15 1750
4 Ipe Verbrugge AV `56 10,2 3:38,8 5,49 0,95 1620
5 Nino van den Berg AV `56 10,5 4:32,8 5,98 1,20 1542
6 Koen Steenblok AV `56 10,5 4:04,5 5,23 1,05 1502
7 Mart Zuidweg AV `56 10,9 4:20,3 4,80 0,80 1169
8 Menno van Westen AV `56 11,3 5:02,2 4,53 0,95 1064
9 Rody Dees AV `56 11,5 4:49,4 4,15 0,90 1018
10 Jari Groen AV `56 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Samil Para...Vithanage AV `56 8,0 4:34,4 13,26 2,77 1073
2 Niels Oele AV `56 8,5 4:31,7 13,49 2,32 922



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Jens Beuns AV `56 8,0 2:31,6 12,93 2,76 1042
2 Jerom Sinke AV `56 8,3 2:39,7 10,63 2,26 800



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Bernard Ruijsink AV `56 10,15 ---



Masters Mannen 45+ - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 12,3 11,88



Masters Mannen 45+ - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Peter Balkenende AV `56 2:56,7 ---



Masters Mannen 45+ - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 7,49 ---



Masters Mannen 45+ - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 5,07 m/s5,08



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Nanatte va...een-Koers AV `56 7,11 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Britt van ...euwendijk AV `56 15,0 13,74



Meisjes Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Britt van ...euwendijk AV `56 8,85 8,93



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Britt van ...euwendijk AV `56 4,28 m/s4,75



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80mOBP
1 Evy van Daalen AV `56 11,9 ---
2 Mijke Kooiker AV `56 12,7 ---
3 Eeke Flink AV `56 13,5 ---
4 Chimène Kamp AV `56 14,1 ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eeke Flink AV `56 4:04,1 ---
2 Evy van Daalen AV `56 4:05,4 ---
3 Mijke Kooiker AV `56 4:22,4 ---
Chimène Kamp AV `56 DNF ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Eeke Flink AV `56 11,20 ---
2 Mijke Kooiker AV `56 10,85 ---
3 Chimène Kamp AV `56 7,93 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Mijke Kooiker AV `56 1,30 ---
2 Evy van Daalen AV `56 1,25 ---
3 Eeke Flink AV `56 1,15 ---
3 Chimène Kamp AV `56 1,15 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 9,4 9,51
2 Tamar van Daalen AV `56 9,5 ---
3 Tessa Schets AV `56 9,8 ---
4 Sanne de Baar AV `56 10,6 ---
4 Ilse de Kraker AV `56 10,6 ---
6 Yara Burg AV `56 11,0 ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tessa Schets AV `56 3:38,3 ---
2 Tamar van Daalen AV `56 3:51,5 ---
3 Sanne de Baar AV `56 3:55,6 ---
4 Ilse de Kraker AV `56 4:25,8 ---
5 Yara Burg AV `56 4:40,2 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 7,94 ---
2 Ilse de Kraker AV `56 6,53 ---
3 Sanne de Baar AV `56 5,59 ---
4 Yara Burg AV `56 5,34 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Tamar van Daalen AV `56 3,77 m/s---
2 Fenna Gelderblom AV `56 3,70 m/s---
3 Sanne de Baar AV `56 3,41 m/s---
4 Yara Burg AV `56 3,19 m/s---
5 Ilse de Kraker AV `56 3,08 m/s---



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Yara Karelse AV `56 9,9 4:02,2 5,21 1,15 1668
2 Inke van d...ikkenberg AV `56 10,3 4:08,8 4,97 1,05 1491
3 Zoe van Luijk AV `56 11,0 4:09,5 4,74 0,95 1308
4 Femke van Sluijs AV `56 11,0 4:38,8 4,97 0,95 1207
5 Karlijn Steenhart AV `56 11,7 4:38,2 4,12 1,00 1105
6 Loïs van Daalen AV `56 11,4 4:33,2 3,59 0,95 1080
7 Marit Simonse AV `56 11,9 4:24,9 3,77 0,90 1034
8 Rachel Paul AV `56 11,1 4:33,6 3,09 0,85 997
9 Mila Kramer AV `56 12,0 5:29,1 4,42 0,90 869



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Marise Harthoorn AV `56 7,5 4:18,5 8,03 2,68 1100
2 Tess van Luijk AV `56 7,7 DNF 13,22 2,51 800



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Jade de Lange AV `56 7,7 2:32,3 7,85 2,69 973
2 Elise Mol AV `56 8,8 2:43,3 6,15 2,24 605



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Anouk Govers AV `56 8,5 2:50,0 12,21 2,31 749
2 Mirthe Bruijnes AV `56 9,0 2:54,4 7,12 1,74 440



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Chiel bij de Vaate AV `56 12,0 ---



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Patrick de Vos AV `56 2:45,2 2:51,50
2 Jasper Zuidhof AV `56 2:49,4 2:48,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Chiel bij de Vaate AV `56 9,76 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Chiel bij de Vaate AV `56 5,49 m/s---