Uitslagen Runnersworld Utrecht Track Meetings

IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lisa Cornelissen HAC 17,46 -0.7 m/s---



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Joyce de Wit Rotterdam 6,46 ---



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Joyce de Wit Rotterdam 12,80 ---



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lisa Cornelissen HAC 3,53 +0.6 m/s---



IPC 42 Vrouwen Amputatie - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Annette Roozen U-Track 17,88 -0.7 m/s---



IPC 42 Vrouwen Amputatie - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Fleur Schouten Hollandia 3,04 +0.0 m/s---
2 Annette Roozen U-Track 2,59 +1.7 m/s---



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Calvin Hoogland Castricum 11,20 -0.4 m/s---
2 Rakeem Zuylen U-Track 11,54 -0.4 m/s---
3 Roeland Heitkönig AV Haarlem 11,78 -0.3 m/s---
4 Matthijs de Waal AV `47 12,07 -0.9 m/s---
5 Bram van Hastenberg U-Track 12,36 +0.1 m/s---
6 Nick Cornelissen HLLS 12,51 -0.3 m/s---
Gennara Biswane Phanos DQ ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Calvin Hoogland Castricum 22,49 +0.1 m/s---
2 Gennara Biswane Phanos 23,66 +0.1 m/s---
3 Roeland Heitkönig AV Haarlem 23,71 +0.1 m/s---
4 Matthijs de Waal AV `47 23,91 +0.0 m/s---
5 Nick Cornelissen HLLS 25,21 +0.0 m/s---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verbeek AV Cifla 1:58,31 ---
2 Ruben Sansom Pallas `67 2:00,28 ---
3 Samuel Chapple AV `40 2:00,61 ---
4 Tristan Slobben AV Trias 2:01,12 ---
5 Koen van Duijnhoven THOR 2:03,34 ---
6 Jesper Verbruggen Castricum 2:03,69 ---
7 Wiel Wijnen HLLS 2:04,10 ---
8 Tim Vogel PAC 2:08,23 ---
9 Marien van der Niet PAC 2:08,61 ---
10 Tristan Valkenburg Olympus `70 2:08,99 ---
11 Rafael Gridelli Phanos 2:09,80 ---
12 Bram van Hastenberg U-Track 2:10,02 ---
13 Christiaan... der Gaag TRTL 2:10,46 ---
14 Basile Wierer. Phanos 2:30,88 ---



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Doornwaard De Gemzen 2:28,50 ---
2 Tom de Gelder Olympus `70 2:29,07 ---
3 Tom de Leeuw Almere `81 2:29,61 ---
4 Guus Winkelmolen Swift 2:33,80 ---
5 Peter-Jan de Jong HRRR 2:41,87 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Yahal Awal Aman AV Argo 15:25,07 ---
2 Bob te Lindert AV Argo 15:32,60 ---
3 Constant Huiszoon Triathlon 15:55,99 ---
4 Luc Velzeboer Almere `81 16:26,00 ---
5 Piet Wiersma AV Jahn II 16:40,53 ---
6 Tristan Valkenburg Olympus `70 17:05,86 ---
7 Elwin den Breejen U-Track 19:46,34 ---
Bram van Hastenberg U-Track DNF ---
Jelmer van der Veen AV Lionitas DNF ---



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rens van der Schaaf VAV 15,54 -0.5 m/s---
2 Luc Nloounziza U-Track 16,61 -0.5 m/s---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 12,02 ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Bryan van Ingen HLLM 45,65 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joost van Zutphen AV Gouda 1,70 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 11,95 -0.4 m/s---
2 Netinai Inapai U-Track 11,98 -0.4 m/s---
3 Maxim Boven U-Track 12,06 -0.3 m/s---
4 Daan Schuurman AV `47 12,08 -0.3 m/s---
5 Thom Clemens HLLS 12,26 -0.3 m/s---
6 Hans Harting AV `47 12,39 -0.4 m/s---
7 Casper Decates Nijmegen 12,53 -0.9 m/s---
8 Stefan Pol U-Track 12,59 -0.9 m/s---
9 Luciandro Andeloe U-Track 12,66 +1.2 m/s---
10 Montell Weewee U-Track 12,77 -0.9 m/s---
11 Mahomaddian Bah U-Track 12,81 +1.2 m/s---
12 Rajeev Mahabier OSM `75 13,40 -1.0 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 23,48 +0.0 m/s---
2 Maxim Boven U-Track 24,42 +0.1 m/s---
3 Thom Clemens HLLS 24,58 +0.0 m/s---
4 Jasper Rou VAV 25,25 +0.1 m/s---
5 Mahomaddian Bah U-Track 25,64 -0.2 m/s---
6 Montell Weewee U-Track 25,86 +0.8 m/s---
7 Casper Decates Nijmegen 25,94 +0.1 m/s---
8 Brik van Dusseldorp Typhoon 26,23 -1.3 m/s---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Brian Versluis AV Atverni 1:56,18 ---
2 Sam Kraaijeveld AV Passaat 1:56,37 ---
3 Mudesir Awal Aman AV Argo 1:58,49 ---
4 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 2:01,97 ---
5 Bezuayehu Petersen AV `56 2:02,39 ---
6 Rick van Riel AV Attila 2:02,62 ---
7 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:03,00 ---
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:03,04 ---
9 Abdikhani Mohamed Nijmegen 2:03,13 ---
10 Bereket Petersen AV `56 2:03,56 ---
11 Abdiniini Hassan AV Cifla 2:03,92 ---
12 Tim Verbaandert Eindhoven 2:04,54 ---
13 Troy de Juncker AV Attila 2:04,86 ---
14 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:06,29 ---
15 Mohammed Diallo AV Lionitas 2:07,24 ---
16 Joep Vermeulen AV Cifla 2:07,98 ---
17 Alae Eabdenbitsen Phanos 2:08,06 ---
18 Mark van Ginkel SV Veendam 2:08,10 ---
19 Mohamed Huseen Typhoon 2:08,58 ---
20 Aimane Benchellal ARV Ilion 2:08,66 ---
21 Janco Rijpstra AV Lionitas 2:08,92 ---
22 Thijs Zoon Flevo Delta 2:11,10 ---
23 Daan van der Velden Eindhoven 2:12,35 ---
24 Pepijn Bartels AV Cifla 2:12,63 ---
25 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:14,08 ---
26 Nial van der Steeg AV Atverni 2:14,35 ---
27 Casper Peterse AV Trias 2:16,97 ---
28 Robert de Graaf AV `56 2:17,49 ---
29 Daniel van Noordenne CAV Energie 2:21,23 ---
30 Wouter Schets AV `56 2:21,29 ---
31 Wesley van Dalen ARV Ilion 2:21,77 ---
32 Julian Hollander AV Atverni 2:25,04 ---
33 Rijk Stiemer Onbekend 2:28,37 ---
34 Gijs van Male ARV Ilion 2:28,84 ---
35 Stijn Prijten OSM `75 2:33,89 ---
36 Daniã«L Vink U-Track 2:34,60 ---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila 2:30,00 ---
2 Mark Naaijer CAV Energie 2:34,88 ---
3 Reinder Prince Triathlon 2:37,49 ---
4 Jelle de Roon Atledo 2:40,00 ---
5 Mojalefa Kloprogge AV Phoenix 2:41,16 ---
6 Jan Bouwknegt HAC `63 2:43,05 ---
7 Thom Reynders Swift 2:44,65 ---
8 Kjell Segers GVAC 2:48,39 ---
9 Viggo Parol AV Atverni 2:48,75 ---
10 Jaimy Voogt CAV Energie 2:48,79 ---
11 Jaïr van Winkel Atledo 2:49,86 ---
12 Jens Gerrits AV Wijchen 2:50,99 ---
13 Jort Benz SPLS 2:51,29 ---
14 Jan Oldhoff AV Lionitas 2:54,75 ---
15 Welmer de Boer HRRR 2:59,91 ---
16 Jesper Fortuin CAV Energie 3:00,68 ---
17 Jim van 't Schip AAV `36 3:01,66 ---
18 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 3:01,70 ---
19 Anday Tekle Swift 3:02,44 ---
20 Camiel Colen HLLS 3:03,48 ---
21 Marlon van Zijl CAV Energie 3:05,62 ---
22 Sybren Kiewiet HLLS 3:06,84 ---
23 Bram van der Marel AAV `36 3:14,50 ---
24 Ernst Cancrinus AAV `36 3:18,75 ---



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen AKU 14:57,64 ---
2 Illian Martens AV Cifla 15:50,21 ---
3 Benjamin Schurink AV Cifla 16:08,29 ---
4 Loek Janmaat AKU 16:10,97 ---
5 Tijmen Hoedjes Castricum 18:13,88 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Koen van Perse HLLS 16,19 -0.8 m/s---
2 Stefan Pol U-Track 16,73 -0.8 m/s---
3 Filip van der Vegt AV Phoenix 18,97 -0.8 m/s---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ivo van de Pasch AV Gouda 8,64 ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ruben Smink AC TION 55,13 ---
2 Ivo van de Pasch AV Gouda 15,87 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Peter de Kruyff HLLS 1,60 ---
Jordi van der Wal PAC DNS ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Jordi van der Wal PAC 12,18 +0.6 m/s---
2 Floris van Dijk Typhoon 10,67 +1.8 m/s---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daan Schuurman AV `47 5,88 +2.3 m/s---
2 Rajeev Mahabier OSM `75 5,09 +2.6 m/s---
3 Hans Harting AV `47 5,05 +0.9 m/s---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Vincent Cairo M35 - SV Veendam 12,20 -0.4 m/s--- 0
2 Richard van Delft M40 - Onbekend 12,35 -0.4 m/s--- 0
3 Rob Langezaal M50 - HLLS 12,89 -0.9 m/s--- 0
4 Toni Palacio Serrat M50 - SPLS 13,07 -0.9 m/s--- 0
5 Ben Bakker M45 - AV Lycurgus 13,18 +1.2 m/s--- 0
6 Frank Stam M50 - Castricum 13,51 -1.0 m/s--- 0
7 Jos Warmerdam M50 - U-Track 13,62 +0.1 m/s--- 0
8 Gilbert Pothoff M40 - PAC 13,73 -0.7 m/s--- 0



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Richard van Delft M40 - Onbekend 25,00 +0.1 m/s--- 0
2 Fulvio Scarano M45 - AV `40 25,41 -1.3 m/s--- 0
3 Ben Bakker M45 - AV Lycurgus 26,23 -1.3 m/s--- 0
4 Toni Palacio Serrat M50 - SPLS 26,33 -1.3 m/s--- 0
5 Jeen Nauta M35 - Start `78 26,44 -1.3 m/s--- 0
6 Werner Themen M50 - AV 1923 27,39 +0.8 m/s--- 0
7 Fokke Draaijer M50 - AV Lionitas 27,98 -0.2 m/s--- 0
8 Wilbert Ulijn M40 - AV Oss `78 27,99 -0.2 m/s--- 0
9 André Heinst M45 - De Liemers 28,61 -0.7 m/s--- 0
Vincent Cairo M35 - SV Veendam DNS --- 0
Frank Stam M50 - Castricum DNS --- 0



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Justin Meerenburgh M35 - De Liemers 2:03,49 --- 0
2 Tycho Schol M40 - Pallas `67 2:07,36 --- 0
3 Ad Peeters M50 - Eindhoven 2:17,49 --- 0
4 Arie Barnhoorn M40 - Leiden 2:21,47 --- 0
5 Dirk van Haastrecht M45 - HLLS 2:23,32 --- 0
6 Michiel Stiemer M45 - Onbekend 2:25,29 --- 0
7 Hans Marsman M55 - AV Veluwe 2:30,04 --- 0
8 Nico Alberts M60 - PAC 2:33,22 --- 0
9 Jos Bergervoet M55 - Eindhoven 2:33,44 --- 0
10 Paul Diepen M45 - PH 2:34,12 --- 0
Wing Tong M35 - PAC DNF --- 0
Ton Duits M70 - Triathlon DNF --- 0



Masters Mannen - 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Arthur van Dijk M45 - Olympus `70 2:36,13 --- 0
2 Michiel Löschner M35 - Onbekend 2:45,54 --- 0
3 Corné Haast M55 - Spado 2:55,45 --- 0
4 Eric Korver M45 - HLLS 2:56,63 --- 0
5 Lowies van Zanen M35 - AV 1923 3:00,67 --- 0
6 Jos Warmerdam M50 - U-Track 3:30,42 --- 0
Erik Witpeerd M45 - AV Aalsmeer DNF --- 0
Stan Spangenberg M55 - Phanos DNF --- 0



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim van Os M35 - AV Cifla 17:05,71 --- 0
2 Dirk-Jan v... der Gaag M45 - Pallas `67 17:42,84 --- 0
3 Ton Sweep M40 - Onbekend 17:54,24 --- 0
4 Remco Hoetmer M45 - Onbekend 18:15,63 --- 0
5 Peter Wijn M45 - AV Phoenix 18:36,97 --- 0
6 Najim el Bouayadi M40 - AV Phoenix 19:18,16 --- 0
7 Marc van den Heuvel M45 - U-Track 20:08,24 --- 0
8 Anton Kiewiet M50 - HLLS 20:34,60 --- 0



Masters Mannen - 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jos Warmerdam M50 - U-Track 16,82 -0.1 m/s--- 0



Masters Mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lars Janssen M40 - AV Phoenix 16,62 -0.5 m/s--- 0



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Vincent Cairo M35 - SV Veendam 13,15 --- 0
2 Cor Nijhoff M65 - AV Atverni 10,58 --- 0
3 Fokke Draaijer M50 - AV Lionitas 8,44 --- 0



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jos Warmerdam M50 - U-Track 29,38 --- 0
2 Cor Nijhoff M65 - AV Atverni 26,95 --- 0



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Onno Waalewijn M65 - Phanos 7,85 +1.9 m/s--- 0



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Gilbert Pothoff M40 - PAC 4,38 +0.4 m/s--- 0



Masters Vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anja van der Gugten V55 - Triathlon 21:44,49 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rina Groenendijk V60 - AV `47 6,89 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mirjam van...en Bremen V50 - Clytoneus 36,10 --- 0



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rina Groenendijk V60 - AV `47 7,90 +1.2 m/s--- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anniek Nijhof AAC `61 12,74 +1.2 m/s---
2 Noa Dhore AAC `61 13,21 +1.2 m/s---
3 Rachella Boodoe U-Track 13,61 +0.1 m/s---
4 Tamar Nijhof AAC `61 13,86 -1.0 m/s---
5 Nienke Timmer CAV Energie 16,88 -0.7 m/s---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stevie Eekman PAC 26,13 -1.3 m/s---
2 Anniek Nijhof AAC `61 26,68 +0.8 m/s---
3 Kim Traas AAC 28,20 -0.7 m/s---
3 Jamie Verweij AV Statina 28,20 -0.2 m/s---
5 Tamar Nijhof AAC `61 28,31 -0.7 m/s---
6 Marjolein Weeland Castricum 28,62 -0.7 m/s---
7 Nienke Streekstra SPLS 28,76 -0.7 m/s---
8 Rachella Boodoe U-Track 29,22 -0.2 m/s---
9 Nienke Timmer CAV Energie 37,15 -1.8 m/s---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Boekel AV NOVA 2:11,30 ---
2 Corinde van Es PAC 2:12,15 ---
3 Annemarie Slangewal Triathlon 2:14,99 ---
4 Thelma Solleveld Olympus `70 2:17,46 ---
5 Marjet Groen AV Lycurgus 2:18,74 ---
6 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 2:20,78 ---
7 Meike Lokker CAV Energie 2:39,73 ---
Nienke Streekstra SPLS DNF ---



Meisjes Junior A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ashley Melcherts CAV Energie 2:57,07 ---
2 Kristel van den Berg CAV Energie 2:59,72 ---
3 Sanne van Gils Spado 3:05,96 ---
4 Silke Jonkman VTLS 3:10,02 ---
5 Iris van Driest Flevo Delta 3:19,11 ---



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisan Duijvestijn Olympus `70 17:05,45 ---
2 Josien Scheepens KAV Holland 17:39,19 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Talitha G...ro Obando PAC 22,97 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nienke Streekstra SPLS 1,50 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Noa Dhore AAC `61 5,35 +1.2 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anouk Hellingh AV Lycurgus 13,49 +0.1 m/s---
2 Carlijn Helder Clytoneus 13,78 +0.1 m/s---
3 Loes Vogelaar Fit 13,82 -1.0 m/s---
4 Maartje va...en Kommer Castricum 13,98 -0.7 m/s---
5 Amy Walraven Altis 14,11 -1.0 m/s---
6 An Mei van Dam U-Track 14,78 -1.0 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 26,82 -1.3 m/s---
2 Anouk Hellingh AV Lycurgus 27,52 -0.7 m/s---
3 Jinke van der Sluis AV Phoenix 28,07 -0.2 m/s---
4 Carlijn Helder Clytoneus 28,66 -1.8 m/s---
5 Maartje va...en Kommer Castricum 28,70 -1.8 m/s---
6 Amy Walraven Altis 28,92 -1.8 m/s---
7 Eden Göbbels Onbekend 29,20 -1.8 m/s---
8 Shaliyah Themen AV 1923 29,24 -0.7 m/s---
9 Puck van Wiltenburg PAC 30,07 -0.7 m/s---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Famke Heinst Onbekend 2:14,06 ---
2 Emma Dekker Olympus `70 2:18,09 ---
3 Sophie Dielissen VRT 2:18,63 ---
4 Ilse van de Haar AV Atverni 2:22,68 ---
5 Noa Zoon SV Noordkop 2:23,82 ---
6 Lotte van der Pol AV Cifla 2:24,35 ---
7 Sophie Schwering AV Cifla 2:26,43 ---
8 Elsa Rijpstra AV Lionitas 2:27,44 ---
9 Bregje Sloot Onbekend 2:27,71 ---
10 Maaike Bakker Castricum 2:30,13 ---
11 Myrthe Kouwenberg PH 2:30,32 ---
12 Cinder Vis VOLO 2:30,84 ---
13 Febora Ridder Castricum 2:32,11 ---
14 Sanne Diepen PH 2:32,22 ---
15 Cheryl Konijn Castricum 2:35,99 ---
16 Sterre Kerstens THOR 2:36,36 ---
17 Sanne van Beek PAC 2:37,01 ---
18 Martha Chapple AV `40 2:37,13 ---
19 Marene Scholtens AV Lionitas 2:37,46 ---
20 Laura Schelling Eindhoven 2:42,82 ---
21 Amber Noordermeer CAV Energie 2:47,36 ---
22 Romy van N...wenhuizen AAV `36 2:54,17 ---



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk Verbaandert Eindhoven 3:05,18 ---
2 Nienke van Dok AV Aalsmeer 3:06,16 ---
3 Inger van Dok AV Aalsmeer 3:11,88 ---
4 Kyra Keurentjes De Liemers 3:11,92 ---
5 Anne Geytenbeek U-Track 3:13,39 ---
6 Lotte Jansen AV Aalsmeer 3:25,60 ---
6 Lotte de Visser CAV Energie 3:25,60 ---
8 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 3:31,56 ---



Meisjes Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Kayla Smith Leiden 18:09,59 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 15,80 -0.1 m/s---
2 Puck van Wiltenburg PAC 17,71 -0.1 m/s---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sophie van Veen AV Gouda 11,73 ---
2 Shanella Bleecke Almere `81 11,34 ---
3 Lotte Smink HLLS 10,68 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Lotte Smink HLLS 38,93 ---
2 Jamila Kerkmeester PAC 34,08 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 1,60 ---
2 Anyk Warmerdam U-Track 1,45 ---
3 Nynke Hazewindus Fit 1,35 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Samar Ahmed HLLS 9,13 +1.4 m/s---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,34 +1.6 m/s---
2 Julia Hollander AV Gouda 4,95 +1.2 m/s---
3 Elly Thomas U-Track 4,67 +0.0 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,45 -0.4 m/s---
2 Menno Renkens ASTX 11,47 -0.4 m/s---
3 Nick van Schagen Leiden 11,53 -0.4 m/s---
4 Wouter Vr...wenvelder Haag 11,60 -0.4 m/s---
5 Mattheus Campbell Phanos 11,70 -0.3 m/s---
6 Joel Creton U-Track 11,80 -0.4 m/s---
7 Dani Nivillac Nijmegen 11,85 -0.7 m/s---
8 Coen Buiting HAAS 11,87 -0.3 m/s---
9 Bas Jubels AV Phoenix 11,88 -0.4 m/s---
10 Eric van der Meer VTLS 11,90 -0.4 m/s---
11 Vincent Kruit SC Antilope 12,08 -0.3 m/s---
12 Rafael Bouts U-Track 12,19 +0.1 m/s---
13 Cosmo van Berkel AV Gouda 12,48 -0.4 m/s---
14 Dominic Koster HAAS 12,67 -0.7 m/s---
15 Levi Vloet Nijmegen 12,73 -0.9 m/s---
16 Kevin Klomp AV Statina 12,83 -0.9 m/s---
17 Michael Majoor HLLS 12,93 +1.2 m/s---
18 Anco van den Berg HLLS 13,06 +1.2 m/s---
19 Jessie Snoep OSM `75 13,07 +0.1 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,87 +0.1 m/s---
2 Nick van Schagen Leiden 22,91 +0.1 m/s---
3 Menno Renkens ASTX 23,32 +0.1 m/s---
4 Eric van der Meer VTLS 23,41 +0.1 m/s---
5 Bas Jubels AV Phoenix 23,44 +0.0 m/s---
6 Mattheus Campbell Phanos 23,55 +0.0 m/s---
7 Coen Buiting HAAS 23,63 +0.0 m/s---
8 Stijn Jorissen AC TION 24,05 +0.0 m/s---
9 Sten Stein AV Impala 24,26 +0.1 m/s---
10 Sersinio Williams Phanos 25,00 +0.1 m/s---
11 Dominic Koster HAAS 25,15 -1.8 m/s---
12 Levi Vloet Nijmegen 25,81 +0.1 m/s---
13 Kevin Klomp AV Statina 25,85 +0.1 m/s---
14 Jessie Snoep OSM `75 26,03 +0.8 m/s---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Weijers Nijmegen 1:50,30 ---
2 Valentijn Weinans Nijmegen 1:51,50 ---
3 Reinout Wiggers De Liemers 1:55,40 ---
4 Harmen Hoek Kronos 1:57,14 ---
5 Bjorn Blauwhof Phanos 1:57,35 ---
6 Sjoerd Heemskerk AV 1923 1:59,67 ---
7 Alvin Severijn ARV Ilion 2:01,05 ---
8 Robbin Pieterman ARV Ilion 2:01,06 ---
9 Twan Kleijwegt ARV Ilion 2:01,32 ---
10 Jimmy Ruter PAC 2:01,94 ---
11 Cameron Assmann PAC 2:02,49 ---
12 Cosmo van Berkel AV Gouda 2:02,75 ---
13 Matthew Freeman Phanos 2:03,31 ---
14 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 2:03,43 ---
15 Martijn de Lange AV Argo 2:03,47 ---
16 Lars Biemans AV Atverni 2:03,86 ---
17 Thijs Frijling Rotterdam 2:04,50 ---
18 Jasper Boot Leiden 2:07,90 ---
19 Edwin Kammerman CAV Energie 2:08,70 ---
20 Tame Ghehretensai DEM 2:09,37 ---
21 Cees van Maanen HLLS 2:10,27 ---
22 Peter Peereboom Heerenveen 2:11,58 ---
23 Teije van Prooije AV Cifla 2:13,08 ---
24 Seb Harrevelt Groningen 2:20,65 ---
25 Rafael Bouts U-Track 2:22,84 ---
26 Tim de Graaff AV Phoenix 2:24,28 ---
27 Guido Vijselaar Onbekend 2:31,79 ---
Wouter Visser Rotterdam DNS ---
Wilfred van Holst Groningen DNF ---



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mike Foppen AV Cifla 2:24,86 ---
2 David Vonk Onbekend 2:32,40 ---
3 Thomas Lewis Phanos 2:33,27 ---
4 Martin Flipsen AV Weert 2:33,97 ---
5 Tobias van Helden AV Cifla 2:35,90 ---
6 Rick Wishaupt Maastricht 2:41,22 ---
7 Stefan Breet Flevo Delta 2:44,22 ---
8 Martijn Flipsen HAAS 2:45,46 ---
9 Erwin Poldervaart Pallas `93 2:46,34 ---
10 Siem Uittenhout AV Phoenix 2:49,45 ---
11 Hend de Jager AV Statina 2:50,69 ---
12 Marco Vermond Spado 2:55,39 ---
13 Conrad Balzer Clytoneus 3:00,09 ---
14 Wilco Kroes HLLS 3:15,04 ---
Reinout Wiggers De Liemers DNF ---
Jelle Kemper Onbekend DNF ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink HAC `63 14:59,18 ---
2 Yassine Loukili HLLS 15:02,95 ---
3 Sten Stoltenborg HLLM 15:15,24 ---
4 Mels Lambregts THOR 15:15,57 ---
5 Luuk Hendrikx AV Phoenix 15:25,38 ---
6 Bram Rouwen Hanzesport 15:26,98 ---
7 Niels de Jong AV Sprint 15:28,79 ---
8 Wouter Doesburg ASV 15:32,12 ---
9 Gerrit Wolbers AV Lionitas 15:36,75 ---
10 Rob Vijver AV Lionitas 15:40,54 ---
11 Yoram Polak PAC 15:42,47 ---
12 Nijland RREL 15:50,85 ---
13 Mark te Brake AVA `70 15:50,94 ---
14 Mitchell Franken Spado 15:53,30 ---
15 Erik Kallenberg Onbekend 15:53,48 ---
16 Kasper Bisschop BB lopers 16:28,47 ---
17 Nathan Bade HLLS 16:29,38 ---
18 Geale simon Postma AV Lionitas 16:33,75 ---
19 Tim Janssen AV Cifla 16:34,06 ---
20 Michiel Kallenberg AV Cifla 16:42,31 ---
21 Robert Bijl Dolichos 16:55,97 ---
22 Jim Rothweiler KAV Holland 17:38,01 ---
23 Thomas Luttikhold U-Track 18:05,53 ---
24 Jack van der Walle U-Track 18:23,93 ---
25 Lennart Nap U-Track 19:13,09 ---
26 Thierry Kortekaas AV Phoenix 20:43,83 ---
Arjen van der Logt AV Phoenix DNF ---
Wouter Visser Rotterdam DNF ---
Fabian ten Kate VTLS DNF ---



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Kees Janssen PH 15,87 -0.5 m/s---
2 Coen Buiting HAAS 17,86 -0.5 m/s---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shaquille Bleecke Almere `81 14,60 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erwin Vor VAV 1,95 ---
2 Martijn Rebel HLLS 1,80 ---
3 Martijn Flipsen HAAS 1,70 ---
4 Anco van den Berg HLLS 1,65 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Vincent Kruit SC Antilope 6,02 +1.5 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Bardoel Fit 13,40 +1.2 m/s---
2 Laura Hoogers AVGM 13,41 +0.1 m/s---
3 Mariska Bitter Clytoneus 14,07 -1.0 m/s---
4 Rosanne Verbruggen Onbekend 14,38 -1.0 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hannelore Smilde PAC 26,72 -1.3 m/s---
2 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 27,25 +0.8 m/s---
3 Vera Feitsma HAAS 27,30 +0.8 m/s---
4 Laura Hoogers AVGM 27,40 +0.8 m/s---
5 Mariska Bitter Clytoneus 29,52 -1.8 m/s---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lisanne de Witte AV Trias 2:06,37 ---
2 Inga Michejenko Olympus `70 2:08,59 ---
3 Fenna van Burg PH 2:17,92 ---
4 Annemiek Keijser De Liemers 2:19,45 ---
5 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 2:20,91 ---
6 Imme Lammertink AV Cifla 2:28,01 ---
7 Debra Akkermans ARV Ilion 2:28,50 ---
8 Inge van 't Veer AV Phoenix 2:31,49 ---
9 Aranka Dolislager CAV Energie 2:49,53 ---
10 Willemijn Drok U-Track 2:51,35 ---
Manon Krutver AV NOVA DNS ---



Senioren vrouwen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nisrine Masrhalmi CAV Energie 2:54,93 ---
2 Suzanne Thierry Onbekend 2:55,26 ---
3 Judy Middelburg Olympus `70 3:03,71 ---
4 Ghyta Denz AV 1923 3:10,37 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte Krause AKU 16:37,07 ---
2 Saskia Weinans AL73 17:58,43 ---
3 Lisa te Molder AVA `70 18:31,20 ---
4 Krista Bruns AV Phoenix 19:50,56 ---
5 Marnelle de Groot AV Phoenix 20:22,48 ---
6 Wesselien te Raa Triathlon 21:48,18 ---
Marijke de Visser AV Phoenix DNF ---
Lieke Marijnen Rotterdam DNF ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Vera Feitsma HAAS 17,73 -0.1 m/s---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Patty Mich... Burgman CAV Energie 10,23 ---
2 Sofia Zuidam AAV `36 9,28 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Femke Corbière Clytoneus 39,50 ---
2 Patty Mich... Burgman CAV Energie 37,15 ---
3 Sofia Zuidam AAV `36 28,72 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marlies van Haaren HLLS 1,70 ---
2 Claudia Aernaudts Altis 1,60 ---
3 Eline Bardoel Fit 1,45 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Astrid van der Maas AV Gouda 4,82 +0.6 m/s---
2 Marit van ...Hullenaar AV Phoenix 4,64 +0.3 m/s---
3 Rosanne Verbruggen Onbekend 4,32 +0.6 m/s---



Senioren vrouwen - Club Throw

# Naam ResOBP
1 Marielle Boers AV PEC 1910 13,36 ---