Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anouk Hellingh AV Lycurgus 13,49 +0.1 m/s---
2 Carlijn Helder Clytoneus 13,78 +0.1 m/s---
3 Loes Vogelaar Fit 13,82 -1.0 m/s---
4 Maartje va...en Kommer Castricum 13,98 -0.7 m/s---
5 Amy Walraven Altis 14,11 -1.0 m/s---
6 An Mei van Dam U-Track 14,78 -1.0 m/s---

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 26,82 -1.3 m/s---
2 Anouk Hellingh AV Lycurgus 27,52 -0.7 m/s---
3 Jinke van der Sluis AV Phoenix 28,07 -0.2 m/s---
4 Carlijn Helder Clytoneus 28,66 -1.8 m/s---
5 Maartje va...en Kommer Castricum 28,70 -1.8 m/s---
6 Amy Walraven Altis 28,92 -1.8 m/s---
7 Eden Göbbels Onbekend 29,20 -1.8 m/s---
8 Shaliyah Themen AV 1923 29,24 -0.7 m/s---
9 Puck van Wiltenburg PAC 30,07 -0.7 m/s---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Famke Heinst Onbekend 2:14,06 ---
2 Emma Dekker Olympus `70 2:18,09 ---
3 Sophie Dielissen VRT 2:18,63 ---
4 Ilse van de Haar AV Atverni 2:22,68 ---
5 Noa Zoon SV Noordkop 2:23,82 ---
6 Lotte van der Pol AV Cifla 2:24,35 ---
7 Sophie Schwering AV Cifla 2:26,43 ---
8 Elsa Rijpstra AV Lionitas 2:27,44 ---
9 Bregje Sloot Onbekend 2:27,71 ---
10 Maaike Bakker Castricum 2:30,13 ---
11 Myrthe Kouwenberg PH 2:30,32 ---
12 Cinder Vis VOLO 2:30,84 ---
13 Febora Ridder Castricum 2:32,11 ---
14 Sanne Diepen PH 2:32,22 ---
15 Cheryl Konijn Castricum 2:35,99 ---
16 Sterre Kerstens THOR 2:36,36 ---
17 Sanne van Beek PAC 2:37,01 ---
18 Martha Chapple AV `40 2:37,13 ---
19 Marene Scholtens AV Lionitas 2:37,46 ---
20 Laura Schelling Eindhoven 2:42,82 ---
21 Amber Noordermeer CAV Energie 2:47,36 ---
22 Romy van N...wenhuizen AAV `36 2:54,17 ---

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Kayla Smith Leiden 18:09,59 ---

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 15,80 -0.1 m/s---
2 Puck van Wiltenburg PAC 17,71 -0.1 m/s---

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sophie van Veen AV Gouda 11,73 ---
2 Shanella Bleecke Almere `81 11,34 ---
3 Lotte Smink HLLS 10,68 ---

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lotte Smink HLLS 38,93 ---
2 Jamila Kerkmeester PAC 34,08 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Marijke Esselink AV Archeus 1,60 ---
2 Anyk Warmerdam U-Track 1,45 ---
3 Nynke Hazewindus Fit 1,35 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Samar Ahmed HLLS 9,13 +1.4 m/s---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,34 +1.6 m/s---
2 Julia Hollander AV Gouda 4,95 +1.2 m/s---
3 Elly Thomas U-Track 4,67 +0.0 m/s---