Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 11,95 -0.4 m/s---
2 Netinai Inapai U-Track 11,98 -0.4 m/s---
3 Maxim Boven U-Track 12,06 -0.3 m/s---
4 Daan Schuurman AV `47 12,08 -0.3 m/s---
5 Thom Clemens HLLS 12,26 -0.3 m/s---
6 Hans Harting AV `47 12,39 -0.4 m/s---
7 Casper Decates Nijmegen 12,53 -0.9 m/s---
8 Stefan Pol U-Track 12,59 -0.9 m/s---
9 Luciandro Andeloe U-Track 12,66 +1.2 m/s---
10 Montell Weewee U-Track 12,77 -0.9 m/s---
11 Mahomaddian Bah U-Track 12,81 +1.2 m/s---
12 Rajeev Mahabier OSM `75 13,40 -1.0 m/s---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 23,48 +0.0 m/s---
2 Maxim Boven U-Track 24,42 +0.1 m/s---
3 Thom Clemens HLLS 24,58 +0.0 m/s---
4 Jasper Rou VAV 25,25 +0.1 m/s---
5 Mahomaddian Bah U-Track 25,64 -0.2 m/s---
6 Montell Weewee U-Track 25,86 +0.8 m/s---
7 Casper Decates Nijmegen 25,94 +0.1 m/s---
8 Brik van Dusseldorp Typhoon 26,23 -1.3 m/s---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Brian Versluis AV Atverni 1:56,18 ---
2 Sam Kraaijeveld AV Passaat 1:56,37 ---
3 Mudesir Awal Aman AV Argo 1:58,49 ---
4 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 2:01,97 ---
5 Bezuayehu Petersen AV `56 2:02,39 ---
6 Rick van Riel AV Attila 2:02,62 ---
7 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:03,00 ---
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:03,04 ---
9 Abdikhani Mohamed Nijmegen 2:03,13 ---
10 Bereket Petersen AV `56 2:03,56 ---
11 Abdiniini Hassan AV Cifla 2:03,92 ---
12 Tim Verbaandert Eindhoven 2:04,54 ---
13 Troy de Juncker AV Attila 2:04,86 ---
14 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:06,29 ---
15 Mohammed Diallo AV Lionitas 2:07,24 ---
16 Joep Vermeulen AV Cifla 2:07,98 ---
17 Alae Eabdenbitsen Phanos 2:08,06 ---
18 Mark van Ginkel SV Veendam 2:08,10 ---
19 Mohamed Huseen Typhoon 2:08,58 ---
20 Aimane Benchellal ARV Ilion 2:08,66 ---
21 Janco Rijpstra AV Lionitas 2:08,92 ---
22 Thijs Zoon Flevo Delta 2:11,10 ---
23 Daan van der Velden Eindhoven 2:12,35 ---
24 Pepijn Bartels AV Cifla 2:12,63 ---
25 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:14,08 ---
26 Nial van der Steeg AV Atverni 2:14,35 ---
27 Casper Peterse AV Trias 2:16,97 ---
28 Robert de Graaf AV `56 2:17,49 ---
29 Daniel van Noordenne CAV Energie 2:21,23 ---
30 Wouter Schets AV `56 2:21,29 ---
31 Wesley van Dalen ARV Ilion 2:21,77 ---
32 Julian Hollander AV Atverni 2:25,04 ---
33 Rijk Stiemer Onbekend 2:28,37 ---
34 Gijs van Male ARV Ilion 2:28,84 ---
35 Stijn Prijten OSM `75 2:33,89 ---
36 Daniã«L Vink U-Track 2:34,60 ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila 2:30,00 ---
2 Mark Naaijer CAV Energie 2:34,88 ---
3 Reinder Prince Triathlon 2:37,49 ---
4 Jelle de Roon Atledo 2:40,00 ---
5 Mojalefa Kloprogge AV Phoenix 2:41,16 ---
6 Jan Bouwknegt HAC `63 2:43,05 ---
7 Thom Reynders Swift 2:44,65 ---
8 Kjell Segers GVAC 2:48,39 ---
9 Viggo Parol AV Atverni 2:48,75 ---
10 Jaimy Voogt CAV Energie 2:48,79 ---
11 Jaïr van Winkel Atledo 2:49,86 ---
12 Jens Gerrits AV Wijchen 2:50,99 ---
13 Jort Benz SPLS 2:51,29 ---
14 Jan Oldhoff AV Lionitas 2:54,75 ---
15 Welmer de Boer HRRR 2:59,91 ---
16 Jesper Fortuin CAV Energie 3:00,68 ---
17 Jim van 't Schip AAV `36 3:01,66 ---
18 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 3:01,70 ---
19 Anday Tekle Swift 3:02,44 ---
20 Camiel Colen HLLS 3:03,48 ---
21 Marlon van Zijl CAV Energie 3:05,62 ---
22 Sybren Kiewiet HLLS 3:06,84 ---
23 Bram van der Marel AAV `36 3:14,50 ---
24 Ernst Cancrinus AAV `36 3:18,75 ---

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen AKU 14:57,64 ---
2 Illian Martens AV Cifla 15:50,21 ---
3 Benjamin Schurink AV Cifla 16:08,29 ---
4 Loek Janmaat AKU 16:10,97 ---
5 Tijmen Hoedjes Castricum 18:13,88 ---

Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Koen van Perse HLLS 16,19 -0.8 m/s---
2 Stefan Pol U-Track 16,73 -0.8 m/s---
3 Filip van der Vegt AV Phoenix 18,97 -0.8 m/s---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Ivo van de Pasch AV Gouda 8,64 ---

Uitslagen Kogelslingeren Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Ruben Smink AC TION 55,13 ---
2 Ivo van de Pasch AV Gouda 15,87 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Peter de Kruyff HLLS 1,60 ---
Jordi van der Wal PAC DNS ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Jordi van der Wal PAC 12,18 +0.6 m/s---
2 Floris van Dijk Typhoon 10,67 +1.8 m/s---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Daan Schuurman AV `47 5,88 +2.3 m/s---
2 Rajeev Mahabier OSM `75 5,09 +2.6 m/s---
3 Hans Harting AV `47 5,05 +0.9 m/s---