• 100m
  • 200m
  • 800m
  • 1000m
  • 5000m
  • 110mH
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,87 +0.1 m/s---
    2 Nick van Schagen Leiden 22,91 +0.1 m/s---
    3 Menno Renkens ASTX 23,32 +0.1 m/s---
    4 Eric van der Meer VTLS 23,41 +0.1 m/s---
    5 Bas Jubels AV Phoenix 23,44 +0.0 m/s---
    6 Mattheus Campbell Phanos 23,55 +0.0 m/s---
    7 Coen Buiting HAAS 23,63 +0.0 m/s---
    8 Stijn Jorissen AC TION 24,05 +0.0 m/s---
    9 Sten Stein AV Impala 24,26 +0.1 m/s---
    10 Sersinio Williams Phanos 25,00 +0.1 m/s---
    11 Dominic Koster HAAS 25,15 -1.8 m/s---
    12 Levi Vloet Nijmegen 25,81 +0.1 m/s---
    13 Kevin Klomp AV Statina 25,85 +0.1 m/s---
    14 Jessie Snoep OSM `75 26,03 +0.8 m/s---

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Sjoerd Weijers Nijmegen 1:50,30 ---
    2 Valentijn Weinans Nijmegen 1:51,50 ---
    3 Reinout Wiggers De Liemers 1:55,40 ---
    4 Harmen Hoek Kronos 1:57,14 ---
    5 Bjorn Blauwhof Phanos 1:57,35 ---
    6 Sjoerd Heemskerk AV 1923 1:59,67 ---
    7 Alvin Severijn ARV Ilion 2:01,05 ---
    8 Robbin Pieterman ARV Ilion 2:01,06 ---
    9 Twan Kleijwegt ARV Ilion 2:01,32 ---
    10 Jimmy Ruter PAC 2:01,94 ---
    11 Cameron Assmann PAC 2:02,49 ---
    12 Cosmo van Berkel AV Gouda 2:02,75 ---
    13 Matthew Freeman Phanos 2:03,31 ---
    14 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 2:03,43 ---
    15 Martijn de Lange AV Argo 2:03,47 ---
    16 Lars Biemans AV Atverni 2:03,86 ---
    17 Thijs Frijling Rotterdam 2:04,50 ---
    18 Jasper Boot Leiden 2:07,90 ---
    19 Edwin Kammerman CAV Energie 2:08,70 ---
    20 Tame Ghehretensai DEM 2:09,37 ---
    21 Cees van Maanen HLLS 2:10,27 ---
    22 Peter Peereboom Heerenveen 2:11,58 ---
    23 Teije van Prooije AV Cifla 2:13,08 ---
    24 Seb Harrevelt Groningen 2:20,65 ---
    25 Rafael Bouts U-Track 2:22,84 ---
    26 Tim de Graaff AV Phoenix 2:24,28 ---
    27 Guido Vijselaar Onbekend 2:31,79 ---
    Wouter Visser Rotterdam DNS ---
    Wilfred van Holst Groningen DNF ---

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Erik Leusink HAC `63 14:59,18 ---
    2 Yassine Loukili HLLS 15:02,95 ---
    3 Sten Stoltenborg HLLM 15:15,24 ---
    4 Mels Lambregts THOR 15:15,57 ---
    5 Luuk Hendrikx AV Phoenix 15:25,38 ---
    6 Bram Rouwen Hanzesport 15:26,98 ---
    7 Niels de Jong AV Sprint 15:28,79 ---
    8 Wouter Doesburg ASV 15:32,12 ---
    9 Gerrit Wolbers AV Lionitas 15:36,75 ---
    10 Rob Vijver AV Lionitas 15:40,54 ---
    11 Yoram Polak PAC 15:42,47 ---
    12 Nijland RREL 15:50,85 ---
    13 Mark te Brake AVA `70 15:50,94 ---
    14 Mitchell Franken Spado 15:53,30 ---
    15 Erik Kallenberg Onbekend 15:53,48 ---
    16 Kasper Bisschop BB lopers 16:28,47 ---
    17 Nathan Bade HLLS 16:29,38 ---
    18 Geale simon Postma AV Lionitas 16:33,75 ---
    19 Tim Janssen AV Cifla 16:34,06 ---
    20 Michiel Kallenberg AV Cifla 16:42,31 ---
    21 Robert Bijl Dolichos 16:55,97 ---
    22 Jim Rothweiler KAV Holland 17:38,01 ---
    23 Thomas Luttikhold U-Track 18:05,53 ---
    24 Jack van der Walle U-Track 18:23,93 ---
    25 Lennart Nap U-Track 19:13,09 ---
    26 Thierry Kortekaas AV Phoenix 20:43,83 ---
    Arjen van der Logt AV Phoenix DNF ---
    Wouter Visser Rotterdam DNF ---
    Fabian ten Kate VTLS DNF ---

    Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Kees Janssen PH 15,87 -0.5 m/s---
    2 Coen Buiting HAAS 17,86 -0.5 m/s---

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Shaquille Bleecke Almere `81 14,60 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Erwin Vor VAV 1,95 ---
    2 Martijn Rebel HLLS 1,80 ---
    3 Martijn Flipsen HAAS 1,70 ---
    4 Anco van den Berg HLLS 1,65 ---

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Vincent Kruit SC Antilope 6,02 +1.5 m/s---