Uitslagen Runnersworld Track Meeting Utrecht

IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ingrid van Kranen AV Sprint 26,05 ---



IPC 32 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Club Throw

# Naam ResOBP
1 Marielle Boers AV PEC 1910 13,55 ---



IPC 34 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter Wheelers

# Naam Res OBP
1 Amy Siemons HAC 19,38 -0.5 m/s---



IPC 34 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter Wheelers

# Naam Res OBP
1 Amy Siemons HAC 36,07 ---



IPC 37 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jelmar Bos Almere `81 12,05 +1.6 m/s---



IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Edo ten Thije MPM 2:33,94 ---



IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Pim Bos CAV Energie 25,03 ---



IPC 40 Vrouwen Verticaal Beperkt - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lara Baars Nijmegen 18,49 ---



IPC 40 Vrouwen Verticaal Beperkt - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lara Baars Nijmegen 6,08 ---



IPC 44 Mannen Amputatie - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ronald Hertog Rotterdam 7,21 +3.3 m/s---



IPC 44 Vrouwen Amputatie - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Iris Pruysen HRCL 4,76 +0.1 m/s---



IPC 54 Vrouwen Ruggenmerg Letsel - 100 meter Wheelers

# Naam Res OBP
1 Nikita den Boer KAV Holland 19,81 -0.5 m/s---



IPC 54 Vrouwen Ruggenmerg Letsel - 200 meter Wheelers

# Naam Res OBP
1 Nikita den Boer KAV Holland 35,94 ---



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Serencio Lionahr Phanos 10,91 +0.8 m/s---
2 Shaquille Brahm AV Atverni 11,21 +0.8 m/s---
3 Jurian van Lohuizen AV34 11,33 -0.2 m/s---
4 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,41 -0.2 m/s---
5 Rutger Postma HLLM 11,57 +0.8 m/s---
6 Koen Koenders PH 11,63 -0.4 m/s---
7 Roeland Heitkönig AV Haarlem 11,66 +0.2 m/s---
8 Corné Parol AV Atverni 11,76 -0.2 m/s---
9 Vimpi Dos Santos U-Track 11,83 -0.1 m/s---
10 Samuel Chapple AV `40 11,92 -0.4 m/s---
11 Julian Record AV 1923 11,95 -0.5 m/s---
12 Bram van Hastenberg U-Track 12,10 +1.6 m/s---
13 Ruben Harmsen Tempo AV 12,15 +0.5 m/s---
14 Daan Alers Tempo AV 12,16 +0.5 m/s---
15 Jeroen Gehrels HLLM 12,21 -0.5 m/s---
16 Tom van Bergen Tempo AV 12,23 +0.2 m/s---
17 Nick Cornelissen HLLS 12,24 +0.2 m/s---
18 Danilo Lima AV Gouda 12,41 -0.5 m/s---
19 Dominique Veninga SV Veendam 12,86 ---
20 Natalie Puper AV Statina 12,95 +0.2 m/s---
21 Marieke Imhof U-Track 12,98 ---
22 Daan Gielen PH 13,08 ---
23 Kika van Bergen U-Track 13,10 +0.2 m/s---
24 Eva Mollema Fit 13,20 -0.3 m/s---
25 Anneke Kootstra AV Impala 13,77 -0.3 m/s---
26 Hanna Knotnerus Feniks 13,91 -0.8 m/s---
27 Aafke Roelofs GACH 14,34 -0.8 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Shaquille Brahm AV Atverni 21,86 ---
2 Serencio Lionahr Phanos 22,55 ---
3 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,30 ---
3 Tim Bluekens Climax 23,30 ---
5 Roeland Heitkönig AV Haarlem 23,42 ---
6 Jurian van Lohuizen AV34 23,44 ---
7 Corné Parol AV Atverni 23,60 ---
8 Samuel Chapple AV `40 23,67 ---
9 Rutger Postma HLLM 23,69 ---
10 Jeroen Gehrels HLLM 24,62 ---
11 Nick Cornelissen HLLS 25,17 ---
12 Dominique Veninga SV Veendam 26,16 ---
13 Marieke Imhof U-Track 26,49 ---
14 Anneke Kootstra AV Impala 27,95 ---
15 Natascha Fedder AC TION 29,08 ---
Alexander Soethout DEM DNF ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Steven Feenstra Castricum 1:59,50 ---
2 Douwe Mooij AV Aquilo 1:59,81 ---
3 Tijke Wentink AV Attila 2:00,12 ---
4 Bart Maas Ciko `66 2:00,32 ---
5 Sven van Miltenburg AV Atverni 2:01,03 ---
6 Peter-Jan de Jong HRRR 2:02,01 ---
7 Jelte ter Braake VTLS 2:02,29 ---
8 Jesper Verbruggen Castricum 2:04,73 ---
9 Jeremy Wevers Castricum 2:07,46 ---
10 Jeroen van Dijk Heerenveen 2:08,41 ---
11 Corinde van Es PAC 2:12,25 ---
12 Jelmer van der Veen AV Lionitas 2:12,31 ---
13 Lex van Aartsen DNMC 2:12,36 ---
14 Owi Boon Castricum 2:17,01 ---
15 Cato Bontekoe AV Impala 2:22,71 ---
16 Sophie Baartman AV Atverni 2:23,09 ---
17 Elwin den Breejen U-Track 2:25,14 ---
18 Job Petersen Ciko `66 2:31,39 ---
19 Marjolein Weeland Castricum 2:33,62 ---
20 Judith Lodder FLKK 2:33,96 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sem van den Eijnde Ciko `66 4:10,23 ---
2 Koen van Duijnhoven THOR 4:14,25 ---
3 Menno Wilhelm LGHT 4:14,43 ---
4 Piet Wiersma AV Jahn II 4:18,78 ---
5 Thijs Staps RREL 4:28,99 ---
6 Lars van Surksum AV PEC 1910 4:32,96 ---
7 Christiaan... der Gaag Pallas `67 4:33,29 ---
8 Bram van Hastenberg U-Track 4:55,19 ---
9 Silke Jonkman VTLS 4:55,89 ---
Ruben Sansom Pallas `67 DNF ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin Sjerps SAV 8:44,58 ---
2 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 8:47,96 ---
3 Constant Huiszoon Tempo AV 8:56,27 ---
4 Franklin van Anrooij AV 1923 9:10,73 ---
5 Rens Simons VRT 9:29,60 ---
6 Veerle Bakker Triathlon 9:37,48 ---
7 Kristel van den Berg CAV Energie 9:57,93 ---
8 Josien Scheepens KAV Holland 10:08,43 ---



Jongens Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nick Smidt AAC `61 52,13 ---
2 Daan Modderkolk AL73 1:04,58 ---
3 Merel Demaret Belgie 1:10,22 ---
4 Dionne Sloot HAAS 1:13,24 ---
Tim Bluekens Climax DNF ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lieke Mulder HLLS 10,60 ---
2 Daan Gielen PH 9,41 ---
3 Natascha Fedder AC TION 8,25 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben Harmsen Tempo AV 52,27 ---
2 Wietse Folkers AV Zeewolde 47,22 ---
3 Floris Aarts AV 1923 43,30 ---
4 Johnny van...hooneveld AV 1923 40,91 ---
5 Julian Record AV 1923 37,52 ---
6 Rens van der Schaaf VAV 33,90 ---
7 Aafke Roelofs GACH 28,19 ---
8 Lieke Mulder HLLS 27,93 ---



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Giel Ritmeijer AV 1923 12,39 ---
2 Jarik Beukers De Spartaan 11,74 +2.0 m/s---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Rens van der Schaaf VAV NM ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Alexander Soethout DEM 6,54 +0.9 m/s---
2 Giel Ritmeijer AV 1923 5,97 +1.0 m/s---
3 Koen Koenders PH 5,84 +2.0 m/s---
4 Jarik Beukers De Spartaan 5,82 +0.6 m/s---
5 Tara Yoro AV 1923 5,73 +0.4 m/s---
6 Ruben Harmsen Tempo AV 5,72 +0.4 m/s---
7 Bram van Hastenberg U-Track 5,53 +0.1 m/s---
8 Lianne van Krieken PH 5,51 -0.1 m/s---
9 Daan Alers Tempo AV 5,40 -0.1 m/s---
10 Rens van der Schaaf VAV 5,31 +0.3 m/s---
11 Kika van Bergen U-Track 5,15 +0.8 m/s---
12 Maureen Pelgrim PH 5,01 +0.9 m/s---
13 Danilo Lima AV Gouda 4,98 +0.7 m/s---
14 Hanna Knotnerus Feniks 4,63 +0.2 m/s---
15 Dieuwertje Kok GACH 3,44 +0.2 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 11,09 +0.8 m/s---
2 Luc Orbons AV Phoenix 11,58 +0.5 m/s---
3 Olav Donker PH 11,60 -0.4 m/s---
4 Tunji Abisoye Ciko `66 11,63 -0.4 m/s---
5 Gabriël ...rnelissen GACH 11,78 +0.2 m/s---
6 Maxim Boven U-Track 11,87 +1.6 m/s---
7 Kai van Gaalen HLLS 11,91 +1.6 m/s---
8 Henrik Kok AV Atverni 11,93 +0.5 m/s---
9 Mischa Lips ARV Ilion 11,94 +0.2 m/s---
10 Anton Hilhorst AV Zuidwal 12,00 +1.6 m/s---
11 Jurriaan de Rijk Haag 12,18 +1.6 m/s---
11 Netinai Inapai U-Track 12,18 +0.2 m/s---
11 Leon van Aartsen DNMC 12,18 +1.6 m/s---
14 Stein Glastra AV 1923 12,36 +0.5 m/s---
15 Koen van Perse HLLS 12,39 +0.5 m/s---
16 Montell Weewee U-Track 12,49 ---
17 Sebastiaan Ceuppens Tempo AV 12,71 -0.5 m/s---
18 Maurits van der Ziel VAV 12,86 -0.8 m/s---
19 Jonathan van Dam Ciko `66 12,88 ---
20 Kato Leusink GACH 12,93 +0.2 m/s---
21 Janna Doumpas JSPR 12,96 +0.2 m/s---
22 Eric Wolfrat GACH 13,17 +0.2 m/s---
22 Mutale Hi...s Lambers GACH 13,17 -0.3 m/s---
24 Valéria Montijn CAV Energie 13,21 ---
25 Gabrielle Opmeer PAC 13,22 -0.3 m/s---
26 Sterre Weber GACH 13,52 -0.8 m/s---
27 Loes Vogelaar Fit 13,90 -0.4 m/s---
28 Puck van Wiltenburg PAC 14,03 -0.3 m/s---
29 An Mei van Dam U-Track 14,07 -0.8 m/s---
30 Sophie van Leeuwen PH 14,09 -0.8 m/s---
31 Henry van der Ziel VAV 14,15 -0.4 m/s---
32 Shaliayah Themen AV 1923 14,29 -0.8 m/s---
33 Fay Blank GACH 14,55 -0.8 m/s---
34 Linde Buruma GACH 14,80 -0.4 m/s---
Mattias Nab AV Gouda DNF ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 21,73 ---
2 Tunji Abisoye Ciko `66 23,05 ---
3 Jurriaan de Rijk Haag 23,78 ---
4 Henrik Kok AV Atverni 23,89 ---
5 Maxim Boven U-Track 24,05 ---
6 Sam Kraaijeveld AV Passaat 24,62 ---
7 Stein Glastra AV 1923 24,72 ---
8 Leon van Aartsen DNMC 24,94 ---
9 Thijs Tienstra Castricum 25,21 ---
10 Aaron Donker Fit 25,77 ---
11 Jonathan van Dam Ciko `66 25,79 ---
12 Sebastiaan Ceuppens Tempo AV 25,97 ---
13 Koen Kamps Ciko `66 26,06 ---
14 Bram Vijzelaar Castricum 26,58 ---
15 Janna Doumpas JSPR 27,24 ---
16 Joy de Bruijne AV Atverni 27,45 ---
17 Gabrielle Opmeer PAC 27,51 ---
18 Ivo van de Pasch AV Gouda 28,01 ---
19 Maartje va...en Kommer Castricum 28,91 ---
20 Sophie van Leeuwen PH 29,03 ---
21 Martha Chapple AV `40 29,19 ---
22 Shaliayah Themen AV 1923 29,46 ---
23 Puck van Wiltenburg PAC 29,47 ---
24 Amina Schellekens Phanos 30,18 ---
25 Tessa Verweij AV Atverni 30,22 ---
26 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 30,90 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lars van Hoeven Heerenveen 1:56,19 ---
2 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:57,44 ---
3 Reinder Prince Triathlon 1:59,85 ---
4 Timo Stegink Castricum 2:00,33 ---
5 Justin Lam Almere `81 2:01,84 ---
6 Noah Baltus Hollandia 2:06,20 ---
7 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:06,62 ---
8 Troy de Juncker AV Attila 2:06,84 ---
9 Tim van Enk AV Phoenix 2:07,29 ---
10 Aron Koning AV De Keien 2:07,71 ---
11 Kjell Venderbosch AV Argo 2:08,93 ---
12 Menno Dieke Triathlon 2:09,21 ---
13 Raphaël ...bbelstein PH 2:09,72 ---
14 Klaas Douwe Yska HRRR 2:09,90 ---
15 Viggo Parol AV Atverni 2:11,70 ---
16 Raphael van de Linde Rotterdam 2:13,04 ---
17 Koen Kamps Ciko `66 2:13,50 ---
18 Jordi Ouwehand AV Edam 2:14,68 ---
19 Welmer de Boer HRRR 2:14,85 ---
20 Job van den End Tempo AV 2:15,86 ---
21 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:16,69 ---
22 Casper Aarnts Castricum 2:17,05 ---
23 Sybren Kiewiet HLLS 2:17,40 ---
24 Annabelle Krebbers HLLS 2:21,03 ---
25 Esra Zijderlaan AV Atverni 2:23,03 ---
26 Sophie Schwering AV Cifla 2:23,87 ---
27 Maria Onassis HLLS 2:24,28 ---
28 Marlon van Syl CAV Energie 2:25,16 ---
29 Frederike Verhoeven AV Cifla 2:25,43 ---
30 Lotte van der Pol AV Cifla 2:25,77 ---
31 Maaike Bakker Castricum 2:26,67 ---
32 Ewout van der Sluijs FLKK 2:26,68 ---
33 Naomi Renssen U-Track 2:27,41 ---
34 Eden Göbbels GACH 2:28,75 ---
35 Chris van Meeuwen HLLS 2:29,53 ---
36 Sri Hollema Heerenveen 2:29,62 ---
37 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:30,89 ---
38 Eline Runderkamp AV Edam 2:31,22 ---
39 Maud Kaarsgaren Fit 2:31,43 ---
40 Wieke van Kaam GACH 2:32,00 ---
41 Febora Ridder Castricum 2:33,82 ---
42 Cheryl Konijn Castricum 2:34,65 ---
43 Terra Muntjewerff Ciko `66 2:37,31 ---
44 Niek Smit AV Zeewolde 2:38,61 ---
45 Laura Schelling Eindhoven 2:40,15 ---
46 Annick Steenman Almere `81 2:43,44 ---
47 Sophie de Ruijter Castricum 2:48,52 ---
Rijk Stiemer GACH DNF ---
Max Duys AV Zuidwal DNF ---
Paavo de Leng DNMC DNF ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila 3:57,35 ---
2 Benjamin Schurink AV Cifla 4:13,75 ---
3 Lars van der Knaap Ciko `66 4:15,68 ---
4 Mojalefa Kloprogge AV Phoenix 4:18,30 ---
5 Rick van Riel AV Attila 4:20,50 ---
6 Abdi Hassan AV Cifla 4:21,44 ---
7 Koen Grandiek Castricum 4:23,39 ---
8 Jaïr van Winkel Atledo 4:24,58 ---
9 Jelle de Roon Atledo 4:26,23 ---
10 Jasmijn Bakker Triathlon 4:26,91 ---
11 Marijn Pleijsant Ciko `66 4:27,66 ---
12 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:28,37 ---
13 Joep Vermeulen AV Cifla 4:30,97 ---
14 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,49 ---
15 Roman Weber Castricum 4:32,52 ---
16 Mirto Canters AV Cifla 4:34,94 ---
17 Pepijn Bartels AV Cifla 4:35,48 ---
18 Anna Hightower Ciko `66 4:36,08 ---
19 Tijmen Bouw AV34 4:37,20 ---
20 Floor Doornwaard De Gemzen 4:37,80 ---
21 Kjell Segers GVAC 4:38,54 ---
22 Max van Groeningen GACH 4:41,28 ---
23 Tonnie de Benis AVGM 4:44,30 ---
24 Kick Castricum Castricum 4:44,87 ---
25 Yasmine Abbes Nijmegen 4:46,17 ---
26 Maaike Telkamp Almere `81 4:46,19 ---
27 Jana van Lent Belgie 4:48,11 ---
28 Sarah Peerik Hanzesport 4:48,14 ---
29 Gijs Brands AV Attila 4:48,72 ---
30 Shirin van Anrooij AV `56 4:49,72 ---
31 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4:50,70 ---
32 Jasper Weevers PH 4:50,78 ---
33 Linda Alz...e Ramirex ARV Ilion 4:52,94 ---
34 Jelle Molenaar Castricum 4:53,16 ---
35 Mariska Poel DEM 4:54,25 ---
36 Tijmen Hoedjes Castricum 5:00,68 ---
37 Noa Zoon SV Noordkop 5:08,12 ---
38 Karlijn Bongenaar PH 5:08,33 ---
39 Sanne Diepen PH 5:08,72 ---
40 Lars Schellekens AV Attila 5:11,87 ---
41 Ian de Juncker AV Attila 5:12,77 ---
42 Anne Geytenbeek U-Track 5:13,59 ---
43 Myrthe Kouwenberg PH 5:13,87 ---
44 Cinder Vis VOLO 5:18,04 ---
45 Chai de Bruijne AV Zuidwal 5:18,59 ---
46 Kyara Gijsbers AV Oss `78 5:19,97 ---
47 Mellani Goezinnen NEAV 5:21,87 ---
48 Robin van Leijsen AV Spiridon 5:22,24 ---
49 Maaike Vermepren Belgie 5:29,26 ---
50 Lotte de Graauw AV Attila 5:39,37 ---
51 Kirsten Heemskerk AKU 5:44,29 ---
Cas Van Kaauwen AV Cifla DNS ---
Naomi Renssen U-Track DNF ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert GVAC 8:52,77 ---
2 Hielke Hilberts GACH 8:52,78 ---
3 Thom Reynders Swift 9:12,11 ---
4 Daan van der Velden GVAC 9:29,68 ---
5 Juul Knoester GVAC 9:42,91 ---
6 Leon Huiszoon Tempo AV 9:50,13 ---
7 Job Ijtsma HAC `63 9:58,26 ---
8 Sophie Dielissen VRT 10:06,04 ---
9 Lydia van Dijk KAV Holland 10:34,07 ---
10 Isa Raadgers SV Noordkop 11:30,19 ---
Anday Tekle Swift DNF ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Floris Meeuwse AV Attila 1:08,31 ---
2 Bente Smagge AV Attila 1:13,67 ---
3 Sanne van Beek PAC 1:17,18 ---
4 Emma Rijsdijk PAC 1:20,75 ---
5 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 1:23,68 ---
Niek Smit AV Zeewolde DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sophie van Veen AV Gouda 12,38 ---
2 Julia Hollander AV Gouda 11,82 ---
3 Maxime Beverwijk PH 11,65 ---
4 Jitse van Esch AV Gouda 11,16 ---
5 Annerice Bakker Phanos 10,20 ---
6 Mattias Nab AV Gouda 10,18 ---
7 Marloes Abbink Almere `81 9,92 ---
8 Bjorn Sloot AL73 9,83 ---
9 Amina Schellekens Phanos 8,80 ---
10 Ivo van de Pasch AV Gouda 8,10 ---
11 Luuk Peeters AV Gouda 8,04 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jitse van Esch AV Gouda 44,71 ---
2 Sanne van den Brink AV Athlos 38,88 ---
3 Bjorn Sloot AL73 37,26 ---
4 Maxime Beverwijk PH 35,50 ---
5 Luuk Peeters AV Gouda 32,18 ---
6 Aaron Donker Fit 31,35 ---
7 Edwin Mol Avantri 28,95 ---
8 Julius Milo GACH 26,34 ---
9 Lianne Runderkamp AV Edam 25,83 ---
10 Marloes Abbink Almere `81 25,46 ---
11 Ivo van de Pasch AV Gouda 24,92 ---
12 Gabrielle Opmeer PAC 24,18 ---
13 Puck van Wiltenburg PAC 22,43 ---
14 Amina Schellekens Phanos 21,54 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Peter de Kruyff HLLS 10,93 ---
2 Ezra Verboom HLLM 10,63 +1.4 m/s---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maurits van der Ziel VAV 3,60 ---
2 Eric Wolfrat GACH 3,00 ---
3 Samar Ahmed HLLS 2,80 ---
Julius Milo GACH NM ---
Kira van den Ham HLLS NM ---
Henry van der Ziel VAV NM ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jorrit Hildebrand SPLS 6,16 +0.7 m/s---
2 Mischa Lips ARV Ilion 5,80 -0.2 m/s---
3 Jitse van Esch AV Gouda 5,78 +0.3 m/s---
4 Gabriël ...rnelissen GACH 5,59 +1.0 m/s---
5 Peter de Kruyff HLLS 5,39 +0.7 m/s---
6 Mattias Nab AV Gouda 5,25 +0.8 m/s---
7 Julia Hollander AV Gouda 5,10 +0.1 m/s---
8 Annerice Bakker Phanos 4,99 +0.4 m/s---
9 Loes Vogelaar Fit 4,33 +0.5 m/s---
10 Aleid Frissel Tempo AV 4,31 +0.4 m/s---
11 Sophie van Veen AV Gouda 4,29 +0.4 m/s---
12 Levie Bettonviel Fit 4,27 +0.6 m/s---
13 Henry van der Ziel VAV 4,21 +0.5 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Richard van Delft GACH 12,19 +1.6 m/s---
2 Patrick Schoo U-Track 13,08 +0.2 m/s---
3 Chishala Wijmans GACH 13,21 +0.2 m/s---
4 Ron Eijkenboom AV34 13,50 -0.3 m/s---
5 Kees-Justus Vogel AAV `36 14,28 -0.8 m/s---
6 Onno Waalewijn AV 1923 15,50 -0.4 m/s---
7 Andries de Waard AV Statina 15,68 -0.4 m/s---
8 Hans Veldmeijer GACH 16,45 -0.4 m/s---



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Klaas de Vries AV Impala 26,20 ---
2 Ron Eijkenboom AV34 27,35 ---
3 Kees-Justus Vogel AAV `36 30,14 ---
4 Jos Bergervoet Eindhoven 31,39 ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter de Boer AC TION 1:51,95 ---
2 Remon van der Wal AV Passaat 2:07,25 ---
3 Lennart Teunissen Altis 2:12,19 ---
4 John Romkes AV Gouda 2:17,72 ---
5 Dolf van de Voort PAC 2:18,89 ---
6 Piet van Mourik Delta Sport 2:19,80 ---
7 Stan Spangenberg Phanos 2:20,41 ---
8 Johan Smet Phanos 2:27,39 ---
9 Jochem van Hal AV 1923 2:32,74 ---
10 Rendolf van Hoof GACH 5:28,24 ---
Reinier Stroo HLLS DNF ---
Ronald Weevers PH DNF ---



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marco Barendregt Rotterdam 4:24,49 ---
2 Michiel Stiemer GACH 4:25,80 ---
3 Tonnie Stouten AV Veluwe 4:31,55 ---
4 Ton Sweep GACH 4:37,79 ---
5 Willem de Ruijter Altis 4:46,40 ---
6 Jacob van der Meulen Groningen 4:46,99 ---
7 Armand van...r Smissen TRR 4:49,81 ---
8 Sake Timmermans LGAS 4:53,49 ---
9 Paul Diepen PH 5:10,16 ---
10 Jos Bergervoet Eindhoven 5:10,47 ---
Ruben Jongkind AV Phoenix DNF ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Colin Bekers TRR 8:43,71 ---
2 Eltjo van Mechelen THOR 8:53,84 ---
3 Mathijs de Vroome Groningen 8:54,12 ---
4 Vincent Veldstra HLLS 9:31,73 ---
5 Jeroen Kramer AV Zaanland 9:44,64 ---
6 Chris de Smit RK HAV 10:01,61 ---
7 Kenneth Sarmaat LGAS 10:23,83 ---
8 Jos Bloem Pijnenburg 10:36,66 ---
9 Geert Moelker AV Gouda 11:06,31 ---
10 Ruud Mom Eindhoven 11:14,41 ---



Masters mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bart van Rookhuizen DEM 1:02,29 ---
Toine van Beckhoven AV Attila DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marcus Treep HLLM 9,24 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Martijn va...de Peppel VAV 30,77 ---
2 Stéphane Wienneke GACH 29,77 ---



Masters mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,99 +0.7 m/s---
2 Onno Waalewijn AV 1923 8,47 +2.3 m/s---



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Martijn va...de Peppel VAV 2,80 ---



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kees-Justus Vogel AAV `36 4,20 +1.3 m/s---
Onno Waalewijn AV 1923 NM ---



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pascale Schure AV Phoenix 13,95 -0.8 m/s---
2 Inez Veld...r-Lubbers GACH 15,51 -0.4 m/s---



Masters vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 1:07,12 ---
2 Alet Ludwig Ciko `66 1:12,08 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Weia Reinboud HLLS 30,12 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rodrigo-Willy Broer DVTR 10,78 +0.8 m/s---
2 Jeroen Piek Heerenveen 11,05 -0.2 m/s---
3 Olaf van den Bergh PH 11,11 +0.8 m/s---
4 Ronel Brigitha AV Impala 11,12 +0.8 m/s---
5 Jesper Arts LGDR 11,23 -0.2 m/s---
6 Steven Nuytinck AAV `36 11,26 -0.2 m/s---
7 Gaard van Vugt NEAV 11,27 +0.8 m/s---
8 Remy van Aanholt Haag 11,39 -0.1 m/s---
9 Vincent Wodtke Spark 11,45 -0.1 m/s---
10 Muus Evers AV Hylas 11,48 -0.4 m/s---
10 Robert Hendriks De Liemers 11,48 -0.2 m/s---
12 Bas Uitbeijerse Haag 11,49 -0.1 m/s---
13 Fred Lommers AC TION 11,54 -0.4 m/s---
14 Ronaldo Eustatia ARV Ilion 11,61 -0.1 m/s---
15 Koen Bastiaansen AV Sprint 11,62 -0.1 m/s---
16 Guido de Bruijn CAV Energie 11,65 -0.1 m/s---
16 Melvin Van Der Meij De Liemers 11,65 -0.4 m/s---
18 Dennis Coehoorn AC TION 11,74 -0.4 m/s---
19 Gijs Kemper PH 11,97 +0.2 m/s---
20 Vincent te Brake AV Archeus 11,99 -0.1 m/s---
21 Hedser de Boer AV Impala 12,22 +0.5 m/s---
22 Kasper Bos HAAS 12,25 +0.5 m/s---
23 Mebrahtom Tsegag HLLM 12,35 ---
24 Lars Zuijdeweg CAV Energie 12,46 -0.5 m/s---
25 David de Vries HLLM 12,57 -0.5 m/s---
26 Wing-Hin Wong ASTX 12,78 +0.2 m/s---
Maarten Nabbe PH DNS ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rodrigo-Willy Broer DVTR 21,61 ---
2 Chidel Cecilia AV Atverni 21,90 ---
2 Jesper Arts LGDR 21,90 ---
4 Olaf van den Bergh PH 22,19 ---
5 Ronel Brigitha AV Impala 22,23 ---
6 Steven Nuytinck AAV `36 22,42 ---
7 Roel Huijsmans AV Atverni 22,67 ---
8 Bas Uitbeijerse Haag 22,86 ---
9 Jeroen Piek Heerenveen 22,92 ---
10 Gaard van Vugt NEAV 22,96 ---
11 Muus Evers AV Hylas 23,09 ---
11 Guido de Bruijn CAV Energie 23,09 ---
13 Fred Lommers AC TION 23,19 ---
14 Melvin Van Der Meij De Liemers 23,24 ---
15 Robert Hendriks De Liemers 23,29 ---
16 Remy van Aanholt Haag 23,31 ---
17 Vincent Wodtke Spark 23,38 ---
18 Sten Stein AV Impala 23,49 ---
19 Koen Bastiaansen AV Sprint 23,54 ---
20 Gijs Kemper PH 23,55 ---
21 Houd Benyahya AV Suomi 23,82 ---
22 Ronaldo Eustatia ARV Ilion 24,02 ---
23 Hedser de Boer AV Impala 24,73 ---
24 Mebrahtom Tsegag HLLM 24,98 ---
25 David de Vries HLLM 26,12 ---
26 Wing-Hin Wong ASTX 26,40 ---
27 Tanja van Mameren AV Atverni 31,91 ---
Vincent te Brake AV Archeus DNF ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Reinout Wiggers De Liemers 1:54,49 ---
2 Frank Futselaar De Liemers 1:54,52 ---
3 Arjen van der Logt AV Phoenix 1:55,84 ---
4 Gerrit Wolbers AV Lionitas 1:56,49 ---
5 Seppe van ... Westende Leiden 1:57,02 ---
6 Laurens den Ouden AV Cifla 1:57,03 ---
7 Lars Remijn DEM 1:58,33 ---
8 Jeroen Engels PH 1:59,25 ---
9 Robbin Pieterman ARV Ilion 1:59,39 ---
10 Paul Hanke Haag 1:59,57 ---
10 Bram Verhagen PH 1:59,57 ---
12 Steve Bakker AV Suomi 2:00,43 ---
13 Stefan den Ouden Maastricht 2:00,54 ---
14 Marc Averesch AV Rijssen 2:00,66 ---
15 Twan Kleijwegt ARV Ilion 2:00,74 ---
16 Jelle Kemper PH 2:00,89 ---
17 Cameron Assmann PAC 2:01,95 ---
18 Ko Bontje GACH 2:02,20 ---
19 Wouter Heinrich Phanos 2:02,42 ---
20 Mischa Petie TRTL 2:04,01 ---
21 Thijs Frijling Rotterdam 2:05,98 ---
22 Martijn de Lange AV Argo 2:06,65 ---
23 Christian Rasch Rotterdam 2:07,16 ---
24 Dylan Meyer AV34 2:12,94 ---
25 Koen van der Meijden Rotterdam 2:16,15 ---
David Vonk GACH DNF ---
Yunis Abu Stitan AV NOVA DNF ---
Edwin Kammerman CAV Energie DNF ---
Paul van der Sluijs Haag DNF ---
Stijn Jorissen AC TION DNF ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Casper van...er Putten Eindhoven 3:55,27 ---
2 Gert-Jan Stevens HAC `63 4:00,09 ---
3 Tobias van Helden AV Cifla 4:00,24 ---
4 Remyo Tielsema Phanos 4:00,89 ---
5 Geart Jorritsma HRRR 4:04,10 ---
6 Yassine Loukili HLLS 4:06,24 ---
7 Jim Rothweiler KAV Holland 4:06,54 ---
8 Eduard Grob GACH 4:07,29 ---
9 Sjoerd Heemskerk AV 1923 4:09,98 ---
10 Andre Venter Zuid-Afrika 4:12,97 ---
11 Vincent Sokolowski HLLS 4:13,19 ---
12 Rick Wishaupt Maastricht 4:14,02 ---
13 Sander van Heteren AV Passaat 4:14,41 ---
14 Rob Vijver AV Lionitas 4:15,05 ---
15 Erik van Rijsewijk AV Cifla 4:15,23 ---
16 Martin Mom Eindhoven 4:18,75 ---
17 Edward Monrad Phanos 4:20,77 ---
18 Matthew Freeman Phanos 4:22,32 ---
19 Tom Kleist Phanos 4:22,41 ---
20 Rindert Keulen VTLS 4:22,59 ---
21 Wouter Ploeger AAC `61 4:23,63 ---
22 Djurre den Heeten Phanos 4:24,47 ---
23 Mitchell v...denaarden TLVL 4:24,53 ---
24 Jelle Kemper PH 4:26,40 ---
25 Nijland RREL 4:27,20 ---
26 Francisco ... Gonzalez Spanje 4:31,07 ---
27 Wouter Dijkstra VTLS 4:36,70 ---
28 Peter-Jan Hardenbol HLLS 4:38,09 ---
29 Mark Jochem HAAS 4:54,13 ---
30 Richard Holstege AV `40 4:57,46 ---
31 Wilco Kroes HLLS 5:09,50 ---
Lars Biemans AV Atverni DNS ---
Martijn van Haren VTLS DNF ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink HAC `63 8:31,99 ---
2 Tim van den Broeke DNMC 8:34,42 ---
3 Bram Rouwen Hanzesport 8:43,27 ---
4 Jeroen Bakker Triathlon 8:43,59 ---
5 Maarten Hindriks AAC `61 8:45,85 ---
6 Bas ten Dam AV 1923 8:46,14 ---
7 Steef Severijn ARV Ilion 8:46,70 ---
8 Niels Gersonius Castricum 8:50,49 ---
9 Alvin Severijn ARV Ilion 8:51,46 ---
10 Mark te Brake AVA `70 8:51,58 ---
11 Mitchell Franken Spado 8:53,45 ---
12 Wouter Doesburg ASV 8:53,96 ---
13 Jeroen Verboom Pijnenburg 8:57,73 ---
14 Pieter Bakx Rotterdam 8:58,47 ---
15 Ad Sluijter LGAS 9:00,06 ---
16 Ricardo S... Nicolaas FLKK 9:12,35 ---
17 Geale simon Postma AV Lionitas 9:13,47 ---
18 Nathan Bade HLLS 9:18,32 ---
19 Eric Wolfert FLKK 9:19,04 ---
20 Herbert Jansen BAV 9:20,42 ---
21 Matthijs van Goor Pijnenburg 9:21,24 ---
22 Oscar Mulder Eindhoven 9:23,05 ---
23 Rik van der Sterren Swift 9:23,31 ---
24 Sam Krop ASTX 9:23,88 ---
25 David Bouman FLKK 9:24,81 ---
26 Arjan Kaashoek Typhoon 9:41,53 ---
27 Dave Hulzebos HAC `63 9:47,96 ---
28 Marijn Buijtendorp AV Zaanland 9:49,56 ---
29 Michael G...eneweegen ACHL 9:53,20 ---
30 Thomas Luttikhold U-Track 9:56,43 ---
31 Freek Goedhart FLKK 9:58,26 ---
32 Niels Anders AV Zaanland 10:05,22 ---
David Vonk GACH DNF ---
Alex Bouwmeester AV Zaanland DNF ---
Casper van...er Putten Eindhoven DNF ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Stef van der Schaaf VAV 54,06 ---
2 Maarten Nabbe PH 55,87 ---
3 Benno Snepvangers Atledo 58,73 ---
4 Sjoerd Dijkstra PAC 59,16 ---
5 Thijs Moesker AV Impala 1:00,56 ---
6 Stijn Jorissen AC TION 1:06,68 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shaaqille Pleecke Almere `81 13,75 ---
2 Daniël Treep HLLM 10,79 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Andrew Kooijman HLLS 54,29 ---
2 Harald Bust GACH 47,55 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Jelle van der Zon De Spartaan 13,00 +0.6 m/s---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noobar Vartan Clytoneus 3,60 ---
2 Noobar Vartan Clytoneus 3,40 ---
Rogier Overkamp AV Phoenix NM ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ranki Oberoi Rotterdam 6,72 -0.4 m/s---
2 Dennis Coehoorn AC TION 6,29 +0.9 m/s---
3 Jelle van der Zon De Spartaan 6,20 -0.3 m/s---
4 Jonas Mars AV Phoenix 5,31 +0.9 m/s---
5 Lars Spitteler HLLM 4,73 -0.3 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Hovenkamp Climax 11,91 +0.2 m/s---
2 Myrthe Fonck AAC 12,48 ---
2 Henderyke Wonink Groningen 12,48 -0.5 m/s---
4 Anke Zonderland AV Impala 13,20 -0.3 m/s---
5 Jip Zinsmeister GACH 13,76 -0.8 m/s---
6 Astrid van der Maas AV Gouda 14,08 -0.3 m/s---
7 Fleur Jong. Hollandia 14,31 -0.8 m/s---
8 Nikky van Buuren AV `40 14,52 -0.8 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Hovenkamp Climax 24,09 ---
2 Marije van...unenstijn AV34 24,16 ---
3 Myrthe Fonck AAC 25,38 ---
4 Henderyke Wonink Groningen 25,77 ---
5 Anke Zonderland AV Impala 26,85 ---
6 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 27,65 ---
7 Cathelijn Peeters HAAS 27,80 ---
8 Fleur Jong. Hollandia 29,54 ---
9 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 30,95 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Inga Michejenko Olympus `70 2:11,45 ---
2 Karlijn van Es PAC 2:12,11 ---
3 Carlijn Wagenaar Groningen 2:16,10 ---
4 Marissa Damink ASTX 2:16,25 ---
5 Rachel Rozenkamp AV Rijssen 2:17,70 ---
6 Ilona van ...r Giessen VOLO 2:20,48 ---
7 Esmee van der Wissel ARV Ilion 2:21,01 ---
8 Erika Bremer VTLS 2:25,14 ---
9 Imme Lammertink AV Cifla 2:29,86 ---
10 Saskia Kroon Rotterdam 2:30,63 ---
11 Emma van Mourik Delta Sport 2:31,54 ---
12 Madelon Wentink KAV Holland 2:32,52 ---
13 Fleur Berkhof Rotterdam 2:38,99 ---
14 Wendy Albada VTLS 2:51,83 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marcella Herzog Running2000 4:23,97 ---
2 Anne van den Bosch VOLO 4:51,02 ---
3 Yara Stunnenberg VTLS 5:10,35 ---
4 Felica Los DEM 5:17,86 ---
5 Nina de Winter VTLS 5:23,12 ---
6 Anne Bavelaar PH 5:34,25 ---
7 Tessa Mom Eindhoven 5:48,09 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marjon van...er Wansem TLVL 9:55,30 ---
2 Jolien de Waard Groningen 10:06,28 ---
3 Lieke Marijnen Rotterdam 10:06,90 ---
4 Annick Taselaar Rotterdam 10:44,55 ---
5 Annemiek Keijser PRCV 10:58,17 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Wassiliki ...xandridis U-Track 10,76 ---
2 Nikky van Buuren AV `40 8,33 ---
3 Lisanne Verhoeven AV Phoenix 7,49 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Susanne va...er Hoeven Phanos 41,32 ---
2 Anne-Lique Weeren HLLS 40,38 ---
3 Nikky van Buuren AV `40 26,18 ---
4 Lisanne Verhoeven AV Phoenix 20,37 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Tamara Middelburg ARV Ilion 12,53 +3.1 m/s---
2 Cathelijn Peeters HAAS 10,43 -0.2 m/s---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eline Albers AV Phoenix 2,80 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lieke van den Brink AC TION 5,54 +0.2 m/s---
2 Anne-Lique Weeren HLLS 4,91 +0.6 m/s---
3 Astrid van der Maas AV Gouda 4,80 +1.9 m/s---