Uitslagen Runnersworld Track Meeting Utrecht

IPC 13 Mannen Visueel Beperkt - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Pascal Munniks Almere `81 2:42,89 ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Werner Gentle LGDR 4:40,18 ---



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nienke Timmer CAV Energie 30,97 ---



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Gert-Jan Schep Rotterdam 14,15 ---



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Gert-Jan Schep Rotterdam 28,90 ---



IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 16,58 ---



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
Lisa Cornelissen HAC DNS ---



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lisa Cornelissen HAC 3,32 ---



IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Edo ten Thije MPM 2:37,69 ---



IPC 44 Mannen Amputatie - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Levi Vloet Nijmegen 12,85 ---



IPC 44 Mannen Amputatie - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Levi Vloet Nijmegen 27,28 ---



IPC 46 Vrouwen Amputatie - 100 meter

# Naam Res OBP
Mayra Smith ARV Ilion DNS ---



IPC 46 Vrouwen Amputatie - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mayra Smith ARV Ilion 3:02,99 ---



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Timo Brandehof HLLM 11,78 ---
2 Dennis Langenbach OSM `75 12,03 ---
3 Stefan van Langen HLLM 12,16 ---
4 Bram van Hastenberg U-Track 12,56 ---
5 Otto de Visser SAV 13,56 ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Timo Brandehof HLLM 23,53 ---
2 Mitchell Emmers AV Attila 24,54 ---
3 Stefan van Langen HLLM 24,56 ---
4 Nick Cornelissen HLLS 24,67 ---
5 Otto de Visser SAV 27,81 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tom de Leeuw Almere `81 1:56,66 ---
2 Jelmer van der Veen AV Lionitas 1:58,06 ---
3 Nick Marsman ACO 2:01,68 ---
4 Koen van Duijnhoven THOR 2:01,72 ---
5 Peter-Jan de Jong HRRR 2:04,50 ---
6 Robin Wassens Groningen 2:04,62 ---
7 Reinoud Lampe Fit 2:19,10 ---
8 Guy Rigler Altis 2:21,89 ---
Achraf Boutkabout PAC DNF ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tom de Gelder Olympus `70 4:10,01 ---
2 Menno Wilhelm Onbekend 4:21,58 ---
3 Stan van Helmond LGDR 4:22,38 ---
4 Achraf Boutkabout PAC 4:34,77 ---
5 Marien van der Niet PAC 4:36,91 ---
6 Rowan Veenhuizen AAC `61 4:44,72 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Stijn van Geene VOLO 9:08,19 ---
2 Thijs Staps RREL 10:14,57 ---
3 Elwin den Breejen U-Track 11:31,67 ---



Jongens Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bram van Hastenberg U-Track 1:02,66 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sven Vernooij Fit 1,55 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dennis Langenbach OSM `75 5,70 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 11,86 ---
2 Gabriël ...rnelissen Onbekend 12,02 ---
2 Rens Wildschut Onbekend 12,02 ---
4 Thom Clemens HLLS 12,13 ---
5 Stefan Pol U-Track 12,49 ---
6 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,51 ---
7 Koen Roskamp BAV 12,62 ---
8 Jelle Rigter Onbekend 12,81 ---
9 Max van Rhijn BAV 12,84 ---
10 Giorgis Kampman ACO 13,01 ---
11 Luciandro Andeloe U-Track 13,25 ---
12 Eric Wolfrat Onbekend 13,40 ---
13 Flyn in 't Hout OSM `75 13,75 ---
14 Wessel Terpstra BAV 14,22 ---
15 Julius Milo Onbekend 14,46 ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rens Wildschut Onbekend 24,27 ---
2 Gabriël ...rnelissen Onbekend 24,42 ---
3 Thom Clemens HLLS 25,20 ---
4 Jelle Rigter Onbekend 25,54 ---
5 Giorgis Kampman ACO 26,00 ---
6 Gabriel Strickx HLLS 26,35 ---
7 Philip Brinkman Castricum 30,23 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Najib Hassan PAC 1:57,53 ---
2 Cain Rutgers Almere `81 2:00,67 ---
3 Jurriaan de Rijk Haag 2:01,89 ---
4 Rick van Riel AV Attila 2:04,61 ---
5 Victor van der Wel PAC 2:05,58 ---
6 Jesse Hendriks THOR 2:10,63 ---
7 Abdi Hassan AV Cifla 2:11,25 ---
8 Friso Santen OSM `75 2:11,84 ---
9 Hugo Roelofsen Castricum 2:15,58 ---
10 Max van Rhijn BAV 2:22,43 ---
11 Wessel Terpstra BAV 2:25,76 ---
12 Gijs van Male ARV Ilion 2:27,21 ---
13 Philip Brinkman Castricum 2:34,80 ---
14 Ian de Juncker AV Attila 2:36,00 ---
15 Rijk Stiemer Onbekend 2:38,13 ---
16 Lars Schellekens AV Attila 2:41,50 ---
Lars Mol Onbekend DNF ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila 4:11,00 ---
2 Loek Janmaat AKU 4:22,87 ---
3 Aimane Benchellal ARV Ilion 4:23,02 ---
4 Max Polak PAC 4:24,64 ---
5 Gian Oerlemans Triathlon 4:26,53 ---
6 Norbert Weijenberg Spado 4:27,41 ---
7 Troy de Juncker AV Attila 4:31,74 ---
8 Koen Grandiek Castricum 4:32,67 ---
9 Jan Oldhoff AV Lionitas 4:34,18 ---
10 Jan Bouwknegt HAC `63 4:38,48 ---
11 Casper Aarnts Castricum 4:39,61 ---
12 Jorg Schellekens AV Attila 4:39,63 ---
13 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:40,50 ---
14 Joep Vermeulen AV Cifla 4:48,58 ---
15 Jens van Geel THOR 4:54,86 ---
16 Jaïr van Winkel Atledo 4:55,29 ---
17 Jing Oldhoff AV Lionitas 5:17,00 ---
18 Ouassim Belhaj AV Gouda 6:13,65 ---
19 Ilias Benhadu AV Gouda 7:07,88 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaimy Voogt CAV Energie 10:39,15 ---
2 Max van Craen Onbekend 11:10,01 ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Koen van Perse HLLS 1:02,64 ---
2 Aaron Donker HLLS 1:03,91 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 1,75 ---
2 Lars Lindner HLLS 1,65 ---
3 Julius Milo Onbekend 1,40 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Lars Lindner HLLS 11,23 +1.5 m/s---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jelle Rigter Onbekend 5,20 ---
2 Max van Rhijn BAV 4,57 ---
3 Eric Wolfrat Onbekend 4,38 ---
4 Koen Roskamp BAV 3,87 ---
5 Julius Milo Onbekend 3,79 ---
Koen van Perse HLLS NM ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Werner Andrea M40 - Altis 12,72 --- 0
2 Okke van der Maas M50 - Fit 13,39 --- 0
3 Werner Themen M50 - AV 1923 14,01 --- 0



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Klaas de Vries M45 - AV Impala 26,75 --- 0
2 Stephan Cauwels M45 - AV Suomi 28,19 --- 0



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Simon van den Enden M40 - AV Phoenix 2:13,31 --- 0
2 Corné Haast M55 - Spado 2:13,81 --- 0
3 Robin van de Mast M45 - Altis 2:15,17 --- 0
4 Marijn Michels M50 - Altis 2:17,10 --- 0
5 Jeroen Vels M45 - AV NOP 2:18,80 --- 0
6 Paul v.d. Voort M35 - HLLS 2:19,42 --- 0
7 Dolf van de Voort M40 - PAC 2:21,64 --- 0
8 Elco van Groningen M35 - AV Hera 2:31,45 --- 0
9 Hans Marsman M50 - AV Veluwe 2:34,43 --- 0
10 Leo Kruit M55 - Altis 2:35,57 --- 0
11 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 2:40,38 --- 0
12 Ton Duits M70 - Triathlon 3:50,01 --- 0
Rik Wolswinkel M35 - Altis DNF --- 0



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sjoerd Veenma M40 - Altis 4:34,46 --- 0
2 Ronald Weevers M45 - PH 4:39,61 --- 0
3 Anne Wiersma M40 - Climax 4:39,94 --- 0
Najim el Bouayadi M40 - AV Phoenix DNF --- 0



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Harm Jan Martens M35 - HAC `63 9:29,41 --- 0
2 Jaap Vink M35 - AV Phoenix 10:03,06 --- 0
3 Sjoerd Veenma M40 - Altis 10:03,15 --- 0
4 Rik Wolswinkel M35 - Altis 10:11,84 --- 0
Michel van Liempdt M40 - LGAS DNS --- 0
Saïd Kanfaoui M40 - AV Gouda DNS --- 0
John de Wi...uissteden M45 - avVN DNS --- 0



Masters Mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Remco Hoetmer M45 - Onbekend 1:11,03 --- 0



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor Nijhoff M65 - AV Atverni 10,86 --- 0



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor Nijhoff M65 - AV Atverni 24,01 --- 0



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 1,20 --- 0



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 7,27 +1.7 m/s--- 0



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yvonne Meijer V35 - ACO 2:27,17 --- 0



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marlien van Beek V50 - TLVL 5:15,85 --- 0



Masters Vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ingrid Smit V45 - Ciko `66 1:13,90 --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Mollema Fit 13,53 ---
2 Evelien van Wijk Fit 14,04 ---
3 Rachella Boodoe U-Track 14,09 ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Mollema Fit 27,82 ---
2 Evelien van Wijk Fit 29,47 ---
3 Rachella Boodoe U-Track 30,47 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Corinde van Es PAC 2:17,76 ---
2 Meike Lokker CAV Energie 2:49,25 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Susan van Weperen Invictus 4:50,09 ---
2 Josien Scheepens KAV Holland 4:51,69 ---
3 Sanne van Gils Spado 5:06,49 ---
4 Cato Bontekoe AV Impala 5:06,61 ---
5 Thelma Solleveld Olympus `70 5:06,68 ---



Meisjes Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maaike Schoute AV Lycurgus 1:08,94 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Veerle Bakker Triathlon 10:40,94 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Marije Efdee Leiden 47,99 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Natalie Puper AV Statina 10,81 +1.9 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kato Leusink Onbekend 13,70 ---
2 Brit van der Meijden Fit 13,75 ---
3 Anouk Schoute AV Lycurgus 13,79 ---
4 Sarafina Harderwijk AAC 14,01 ---
5 Leonie Wierenga SAV 14,24 ---
6 Isabel Hooijman AKU 14,33 ---
7 Shaliyah Themen AV 1923 14,52 ---
7 Justine Fleming Onbekend 14,52 ---
9 Floor Geelen Onbekend 14,67 ---
10 Emma van der Schoor Onbekend 15,11 ---
Vivian Kip OSM `75 DNS ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Yara Linnekamp HLLS 27,06 ---
2 Brit van der Meijden Fit 27,83 ---
3 Leonie Wierenga SAV 28,67 ---
4 Julia van Delft Onbekend 28,81 ---
5 Femke van den Bos Tempo AV 28,86 ---
6 Sarafina Harderwijk AAC 28,88 ---
7 Isabel Hooijman AKU 29,20 ---
8 Blanca van Haaren Fit 29,76 ---
9 Justine Fleming Onbekend 30,12 ---
10 Maartje va...er Kommer Castricum 32,17 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Roos Hop THOR 2:18,33 ---
2 Yasmine Abbes Nijmegen 2:24,12 ---
3 Mare te Biesebeek AV Lionitas 2:25,98 ---
4 Meike Verdaasdonk Spado 2:27,35 ---
5 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 2:28,10 ---
6 Naomi Renssen U-Track 2:28,79 ---
7 Femke Been Castricum 2:30,30 ---
8 Frederike Verhoeven AV Cifla 2:30,64 ---
9 Maud Kaarsgaren Fit 2:31,75 ---
10 Nine Immink Triathlon 2:31,80 ---
11 Marene Scholtens AV Lionitas 2:33,92 ---
12 Febora Ridder Castricum 2:37,66 ---
13 Sanne van Beek PAC 2:38,01 ---
14 Annick Steenman Almere `81 2:38,74 ---
15 Sterre Kieft Castricum 2:39,48 ---
16 Ella van Veen AV Statina 2:40,96 ---
17 Noelle Bakker Castricum 2:45,85 ---
18 Kim Schelvis Castricum 2:50,92 ---
19 Charlotte Brantjes Castricum 2:55,61 ---
20 Britt Veldhuis Castricum 2:55,91 ---
21 Danique B...msterboer Castricum 2:56,18 ---
22 Maartje va...er Kommer Castricum 2:58,86 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anouk Prop Spado 4:57,49 ---
2 Lydia van Dijk KAV Holland 4:58,06 ---
3 Anouk van Gils Spado 5:04,36 ---
4 Madelief Kok Triathlon 5:08,81 ---
5 Anne Geytenbeek U-Track 5:15,62 ---
6 Ilse Rooks Invictus 5:15,79 ---
7 Ijke Mourits KAV Holland 5:20,39 ---
8 Sanne Averesch AV Rijssen 5:25,48 ---
9 Cinder Vis VOLO 5:34,64 ---
10 Lara Dijkhuis Castricum 5:54,55 ---
11 Lise Lemsom Castricum 5:54,61 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte van der Pol AV Cifla 11:02,33 ---



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Blanca van Haaren Fit 1:14,31 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Eva Riemeijer AV Cifla 11:53,33 ---
Jasmijn Bakker Triathlon DNF ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Daniëlle Wooning Avantri 10,78 ---
2 Vivian Kip OSM `75 10,35 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Lotte Smink HLLS 29,57 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink Onbekend 1,50 ---
2 Nynke Hazewindus Fit 1,35 ---
2 Levie Bettonviel Fit 1,35 ---
4 Carmen Kamstra Onbekend 1,20 ---
Vivienne ...rssinkhof Fit NM ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Julia van Delft Onbekend 9,95 +2.4 m/s---
2 Emma van der Schoor Onbekend 7,75 +2.4 m/s---
Carmen Kamstra Onbekend NM ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Meike Verdaasdonk Spado 4,59 ---
2 Daniëlle Wooning Avantri 4,52 ---
3 Floor Geelen Onbekend 4,20 ---
Vivienne ...rssinkhof Fit NM ---
Julia van Delft Onbekend DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Chidel Cecilia AV Atverni 11,56 ---
2 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,62 ---
3 Igor Rutka PAC 11,79 ---
4 Dennis de Groot HLLS 11,91 ---
5 Vincent Wodtke Spark 11,96 ---
6 Kevin Saarberg AV Zuidwal 12,14 ---
7 Michael Hooper AV PEC 1910 12,15 ---
8 Gijs Langkamp HLLS 12,28 ---
9 Peter Peereboom Heerenveen 12,49 ---
10 Simon Jonis AV Statina 12,58 ---
11 Kevin Klomp AV Statina 12,89 ---
12 Thijs Hunink Fit 13,06 ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Chidel Cecilia AV Atverni 22,68 ---
2 Jordy Visscher AV PEC 1910 23,03 ---
3 Michael Hooper AV PEC 1910 24,19 ---
4 Koen van d...Meiracker Spark 24,87 ---
5 Kevin Klomp AV Statina 25,79 ---
6 Thijs Hunink Fit 27,13 ---
Peter Peereboom Heerenveen DNF ---
Kevin Saarberg AV Zuidwal DNF ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yunis Abu Stitan Haag 1:56,39 ---
2 Roel Huijsmans AV Atverni 1:57,29 ---
3 Lasse Wiggemans DVTR 1:59,95 ---
4 Marc Averesch AV Rijssen 2:02,87 ---
5 Jorick Nijenhuis HAC `63 2:04,60 ---
6 Cameron Assmann PAC 2:04,61 ---
7 Robert Planting AV Phoenix 2:04,64 ---
8 Rick Wishaupt Maastricht 2:05,51 ---
9 Remco Vrijbloed KAV Holland 2:05,67 ---
10 Mitchell v...denaarden TLVL 2:10,61 ---
11 Francisco ...-Gonzalez Spanje 2:10,91 ---
12 Daniel Diest Altis 2:14,25 ---
13 Joost van den Broek. HLLS 2:16,08 ---
14 Martijn Hanekamp. Altis 2:23,02 ---
15 Lankneet. Altis 2:29,27 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lucas Nieuweboer KAV Holland 4:06,73 ---
2 Mitchell Franken Spado 4:11,70 ---
3 Remyo Tielsema Phanos 4:11,85 ---
4 Christiaan...Bosselaar KAV Holland 4:12,62 ---
5 Ron Szigetti AV Attila 4:13,66 ---
6 Yoram Polak PAC 4:16,63 ---
7 Björn Koreman TRR 4:17,49 ---
8 Pim Lambregts Swift 4:18,64 ---
9 Alvin Severijn ARV Ilion 4:19,78 ---
10 Mark Buiks AV Sprint 4:20,23 ---
11 Lauran Beijens TRR 4:22,17 ---
12 Ben Vriends ASTX 4:23,09 ---
13 Wesley Odenkirchen Olympus `70 4:26,61 ---
14 Jimmy Ruter PAC 4:30,55 ---
15 Wouter Stokkermans Atledo 4:31,49 ---
16 Nijland RREL 4:39,37 ---
17 Colin Straathof AV Haarlem 4:51,26 ---
Steef Severijn ARV Ilion DNF ---
Guus Beking Hanzesport DNF ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink HAC `63 8:46,20 ---
2 Kilian van der Wolf TRR 8:53,21 ---
3 Geart Jorritsma HRRR 8:54,19 ---
4 Thomas Nijman HLLS 9:01,50 ---
5 Remyo Tielsema Phanos 9:01,76 ---
6 Pieter Bakx Rotterdam 9:01,82 ---
7 Jim Rothweiler KAV Holland 9:02,56 ---
8 Luuk Maas TRR 9:05,31 ---
9 Ad Sluijter LGAS 9:17,93 ---
10 Rob Vijver AV Lionitas 9:24,77 ---
11 Ernst Beekhuizen AV Zaanland 9:32,30 ---
12 Messaoud Dardouri HLLS 9:32,86 ---
13 Marnix Langeveld Pijnenburg 9:36,20 ---
14 Geale simon Postma AV Lionitas 9:50,96 ---
15 Jasper Stein U-Track 9:52,01 ---
16 Alex Bouwmeester AV Zaanland 9:58,53 ---
17 David Bouman FLKK 10:00,24 ---
18 Thomas Luttikhold U-Track 10:09,53 ---
19 Willem Verhoeven U-Track 10:49,89 ---
20 Daan Dekker U-Track 10:59,84 ---
21 Pierre Schreven De Liemers 11:15,51 ---
22 Jan de Kok GVAC 11:22,86 ---
23 Aalzen Alma AV Impala 11:53,63 ---
Mischa Petie AV Phoenix DNS ---
Jeroen Verboom Pijnenburg DNS ---
Matthijs van Goor Pijnenburg DNS ---
Herbert Jansen BAV DNS ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maarten Nabbe PH 56,58 ---
2 Rik Hanswijk Climax 57,28 ---
3 Bas Land AV Phoenix 1:00,35 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Gijs Langkamp HLLS 11,19 ---
2 Dennis de Jong AV PEC 1910 9,22 ---
3 Ruben Overbeeke AV PEC 1910 8,94 ---
Jasper Christiaan AAC DNS ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Jasper Christiaan AAC 56,33 ---
2 Dennis de Jong AV PEC 1910 46,38 ---
3 Ruben Overbeeke AV PEC 1910 35,92 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jonas Mars AV Phoenix 1,65 ---
1 Vincent Wodtke Spark 1,65 ---
1 Paul Groen Onbekend 1,65 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Harald Bust HLLS 13,07 +1.8 m/s---
2 Benno Snepvangers Atledo 12,53 +0.5 m/s---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Benno Snepvangers Atledo 5,70 ---
Harald Bust HLLS NM ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Bardoel Fit 13,56 ---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Bardoel Fit 28,67 ---
Marillion ...ijnenburg Avantri DNS ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karlijn van Es PAC 2:14,54 ---
2 Nikkie van Willigen Eindhoven 2:19,29 ---
3 Milou Smellink Altis 2:21,47 ---
4 Debra Akkermans ARV Ilion 2:23,02 ---
5 Serana Ti...beek-Kemp Eindhoven 2:27,01 ---
6 Rosanne van Hoesel Eindhoven 2:27,05 ---
7 Jacolien Ruizendaal AV NOP 2:28,21 ---
8 Aranka Dolislager CAV Energie 2:44,68 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marjon van...er Wansem TLVL 4:41,47 ---
2 Inga Michejenko Olympus `70 4:51,51 ---
3 Judy Middelburg Olympus `70 4:58,53 ---
4 Rachel Rozenkamp AV Rijssen 5:19,68 ---
5 Mira Laurier Eindhoven 5:39,08 ---
Esmee van der Wissel ARV Ilion DNF ---
Linda Ooms Hanzesport DNF ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Nisrine Masrhalmi CAV Energie 10:33,48 ---
2 Anne van den Bosch VOLO 10:40,28 ---
3 Ghyta Denz AV 1923 11:21,49 ---
4 Vera Keidel AV Lionitas 11:43,33 ---
5 Brigith S...Willemsen De Liemers 12:53,20 ---



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lisanne Drost AV Athlos 1:01,78 ---
2 Tamara Bos PH 1:04,12 ---
3 Monique Hennipman Onbekend 1:17,03 ---
4 Jasmijn Verboom Onbekend 1:18,03 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Kristel van den Berg CAV Energie 11:06,11 ---
2 Lotte van den Boom AV Sprint 13:04,58 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lisette van der Kolk ARV Ilion 10,21 ---
2 Marillion ...ijnenburg Avantri 9,56 ---
3 Lara Hubenet Spark 9,49 ---
4 Emma Boeve AV PEC 1910 8,80 ---
5 Ellen Lok Spark 7,04 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Linda Prop Spado 49,20 ---
2 Emma Boeve AV PEC 1910 40,54 ---
3 Amber van der Waal AV Passaat 34,68 ---
4 Vincie Vossenaar PH 33,11 ---
5 Lisette van der Kolk ARV Ilion 33,08 ---
6 Patty Mich... Burgman CAV Energie 29,51 ---
7 Lara Hubenet Spark 21,56 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eline Bardoel Fit 1,45 ---
2 Marillion ...ijnenburg Avantri 1,35 ---
2 Ellen Lok Spark 1,35 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Maaike Boon De Spartaan 9,42 +1.3 m/s---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maaike Boon De Spartaan 4,26 ---