Uitslagen 4e Westlandse Avondinstuif 2016

overall uitslag - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna JJB 11,36 +5.1 m/s11,62
2 Alberto Biswane Olympus `70 JJB 11,42 +5.1 m/s11,45
3 Benjamin Coolen Haag JJC 11,73 +5.1 m/s11,80
4 Ferrie Hamer Haag JJC 11,89 +5.1 m/s12,00
5 Glenn Kunst Haag JJB 11,96 +5.1 m/s12,28
6 Quinten de Brabander Olympus `70 JJB 12,12 +3.3 m/s12,49
7 Guido Stokmans Olympus `70 Msen 12,14 +5.1 m/s12,00
8 Niels van der Weide AAV `36 JJB 12,31 +5.1 m/s12,37
9 Lars Tinneveld Olympus `70 JJA 12,33 +5.1 m/s12,48
10 Sven Noordermeer Voorne M40 12,55 +3.3 m/s12,80
10 Sam de Paauw Haag JJC 12,55 +3.3 m/s12,67
12 Stijn te Hennepe Leiden M35 12,65 +3.3 m/s13,10
13 Maikel van Gemert Haag M40 12,77 +3.3 m/s12,80
14 John Romkes AV Gouda M50 13,31 +3.3 m/s13,45
15 Robin Hassing AV Fortuna MJB 13,42 +3.3 m/s13,15
16 Timothy Strik Olympus `70 JJC 13,69 +3.0 m/s14,69
17 Paddy Smit Olympus `70 JJC 13,73 +3.0 m/s15,00
18 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 MJA 13,83 +3.0 m/s14,10
19 Dano van Calsteren Olympus `70 JJC 13,93 +3.0 m/s15,00
20 Jacco Aalbregt Olympus `70 JJC 14,39 +3.0 m/s14,37
21 Linda van Berkel AV `40 V45 14,89 +3.0 m/s14,71
22 Gert Velthuizen Spark M55 15,18 +3.3 m/s13,99
23 Fep van der Ende Olympus `70 M60 15,70 +3.0 m/s15,05



overall uitslag - 400 meter

# Naam Categorie 400mOBP
1 Guido de Bruijn Barendrecht Msen 50,40 49,40
2 Niko Zuidema Olympus `70 Msen 50,67 49,99
3 Tom de Gelder Olympus `70 JJA 50,71 50,81
4 Samuel Chapple AV `40 JJA 51,54 50,81
5 Teun Wilde VS97 JJA 51,78 50,81
6 Bas Jubels Utrecht Msen 52,53 50,79
7 Martijn Tiersma Olympus `70 JJA 54,64 54,63
8 Inga Michejenko Hoek van Holland Vsen 56,97 57,09
9 Roderik Resseler 's-Gravenhage Msen 58,35 1:00,00
10 Thelma Solleveld Olympus `70 MJA 59,88 58,71
11 Frank Stam Uitgeest M50 1:01,48 1:01,83
12 Bas van der Meule Leiden JJB 1:01,87 1:00,00
13 John Romkes AV Gouda M50 1:03,23 1:00,76
14 Silke Brakkee PAC MJB 1:03,28 1:02,00
15 Hilde Pracht VS97 Vsen 1:03,60 1:05,00
16 Rik Pennartz AV Sparta M55 1:08,74 1:00,00
17 Tom van Buuren Olympus `70 JJC 1:10,05 1:10,00
18 Dirk Schouten AV Fortuna M45 1:11,92 1:15,00
19 Fep van der Ende Olympus `70 M60 1:12,13 1:10,00
20 Suzanne de Jong Olympus `70 MJA 1:12,62 1:10,00
21 Hilde Keuning Pijnacker V45 1:13,31 1:15,00
22 Linda van Berkel AV `40 V45 1:21,56 1:15,00
23 Frederika ...le Donker AV Fortuna V55 1:21,96 1:30,00
24 Fulvio Scarano AV `40 M45 1:30,04 55,33



overall uitslag - 1500 meter

# Naam Categorie 1500mOBP
1 Seppe van ... Westende Leiden Msen 3:58,66 3:55,00
2 Mebrahtom Fesseha AV Sparta Msen 4:13,08 4:15,00
3 Marien van der Niet PAC JJA 4:27,55 4:21,98
4 Maarten Bakker Olympus `70 Msen 4:27,92 4:30,00
5 Sjaak Van der Linde Rotterdam M45 4:29,42 4:20,00
6 Arjan Weijenborg KOPL Msen 4:32,33 4:27,95
7 Thomas Pe...ira Horta ACHL JJA 4:33,21 4:20,00
8 Daan Valstar Olympus `70 JJA 4:34,90 4:30,00
9 Marco Barendregt Rotterdam M35 4:36,52 4:25,00
10 Arthur van Dijk Olympus `70 M45 4:42,05 4:39,00
11 Judy Middelburg Olympus `70 Vsen 4:42,53 4:39,00
12 Paco Oltheten Leiden M35 4:43,98 4:35,00
13 Lisan Duijvestijn Olympus `70 MJA 4:44,96 4:39,00
14 Roderik Resseler 's-Gravenhage Msen 4:46,88 4:40,00
15 Justin Scheffers PAC Msen 4:53,84 5:20,20
16 Annemieke Bloem Rotterdam Vsen 4:56,09 4:59,00
17 Evert Rosbergen Rotterdam JJC 5:00,29 4:50,23
18 Marlies Jongerius Wateringen V35 5:01,25 4:57,00
19 Remco Mocking Haag Msen 5:13,30 4:56,00
20 Irene Aldersma Haag Vsen 5:16,64 4:56,00
21 Amber Aarssen AV Fortuna MJC 5:19,14 ---
22 Erik Remark AV Sparta Msen 5:35,74 6:00,00
23 Paddy Smit Olympus `70 JJC 5:43,24 4:00,00
24 Harry Oosterveen AV Sparta M50 5:43,41 5:30,00
25 Izaak Luteijn HRR M70 6:59,52 6:59,00
Flores Weverling Leiden Msen DNF 3:55,00
Robbin Pieterman ARV Ilion Msen DNF 3:25,99



overall uitslag - 5000 meter

# Naam Categorie 5000mOBP
1 Michael Gebreliwet AV Sparta Msen 15:25,38 15:30,00
2 Habtom Okbamichael Rotterdam Msen 15:30,51 15:30,00
3 Marco van Etten Rotterdam Msen 16:03,52 16:17,31
4 Michael M ...s Berhane AV Sparta Msen 16:06,67 16:00,00
5 Wynfrith Meijwes Haag Msen 16:14,07 16:10,00
6 Niels Baljet Rotterdam Msen 16:18,31 16:20,00
7 Menco Schuurman KOPL Msen 16:19,57 16:05,00
8 Issak Berhan Olympus `70 Msen 16:42,32 18:00,00
9 Ton Hettema Rotterdam Msen 17:00,60 16:47,09
10 Merhawi Fsahatian Olympus `70 Msen 17:20,10 16:52,00
11 Willem de Graaf Olympus `70 M50 17:31,79 17:30,00
12 Jan van Hoeven Olympus `70 M45 17:39,12 17:30,00
13 Wesley Odenkirchen Olympus `70 Msen 17:40,35 17:30,00
14 Esmee Teeling 's-Gravenhage Vsen 17:55,80 17:30,00
15 Richard Holstege AV `40 Msen 18:15,00 18:14,00
16 Bram van Paassen Olympus `70 Msen 18:31,55 18:30,00
17 Eric van Oosten Maassluis Msen 18:33,90 18:40,00
18 Jeroen Ruigrok Olympus `70 M35 19:27,95 19:20,00
19 Carla Ophorst Honselersdijk V55 19:48,50 20:00,00
20 Sander van Assen Olympus `70 Msen 21:01,02 21:30,00
21 Rob Barendregt AV Sparta M65 21:24,76 ---
22 Hans Valstar Olympus `70 M50 21:43,93 21:09,00
23 Maarten Bakker Olympus `70 Msen 21:49,51 21:16,00
24 Lynn van Toledo Olympus `70 MJA 21:49,68 21:16,00
25 Jac Suijkerbuijk THOR M55 21:56,31 21:00,00
26 Hermina V...er Maarel Olympus `70 V50 23:09,25 22:30,00
27 Bert Wentink Haag M65 25:06,54 25:00,00
Mattijs va...ulkenraad AV Sparta M40 DNS ---
Erwin Sparreboom Olympus `70 M45 DNS 15:53,00
Arthur van Dijk Olympus `70 M45 DNF 15:35,36



overall uitslag - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Thijs Meershoek AV Sparta JJB 12,99 ---
2 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna JJB 12,47 12,00
3 Robin Hassing AV Fortuna MJB 11,61 11,89
4 Daan van der Lee AAV `36 JJC 11,22 11,24
5 Ruben Rolvink Olympus `70 JJC 10,88 11,50
6 Hilde Pracht VS97 Vsen 9,86 9,76
7 Etienne Rolvink Olympus `70 M40 9,28 10,00
8 Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 JJC 6,44 ---
9 André van der Pijl Olympus `70 M45 6,19 6,00



overall uitslag - Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Sven Markesteijn SPOB JJB 47,57 47,99
2 Bodhy Wijnings AV Spiridon JJB 46,37 51,76
3 Thijs Meershoek AV Sparta JJB 41,07 ---
4 Lars van der Salm 's-Gravenhage JJB 40,71 40,47
5 Daan van der Lee AAV `36 JJC 38,64 45,44
6 Bastiaan Deul AAV `36 JJB 36,49 ---
7 Ruben Rolvink Olympus `70 JJC 36,37 28,50
8 Bo Herrewijnen Olympus `70 JJC 34,44 30,00
9 Enya Hoogewoning Typhoon MJB 32,87 42,00
10 Nanne Gelderblom AV `56 MJB 32,02 33,65
11 Elsa de Lange SPOB MJB 31,86 ---
11 Eva Tetteroo Olympus `70 MJA 31,86 38,45
13 Timothy Strik Olympus `70 JJC 26,73 24,00
14 Take Zonneveld Schiedam JJA 26,72 29,93
15 Amber Aarssen AV Fortuna MJC 19,32 ---



overall uitslag - Polsstokhoogspringen

# Naam Categorie PolshoogOBP
1 Glenn Kunst Haag JJB 4,05 ---
2 Benjamin Coolen Haag JJC 3,80 3,90
3 Maikel Schouten 's-Gravenhage Msen 3,60 ---
4 Chris Verploegh Haag Msen 3,40 3,51
4 Sam de Paauw Haag JJC 3,40 3,30
6 Fleurine van Beek Haag MJA 2,90 2,90
7 Roderik Cobben Voorne JJC 2,60 ---
8 Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 JJC 2,40 2,20
9 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 MJB 2,20 2,30
10 Joyce Bahnerth Voorne MJB 1,90 ---
Michel van Osch Haag M65 NM 2,80
Ferrie Hamer Haag JJC NM 2,70



overall uitslag - Verspringen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Brian Kortekaas AAV `36 JJB 5,95 m/s5,78
2 Ferrie Hamer Haag JJC 5,88 m/s5,60
3 Alberto Biswane Olympus `70 JJB 5,77 m/s5,70
4 Eva Tetteroo Olympus `70 MJA 5,11 m/s5,64
5 Brett Duff AV Sparta JJC 5,07 m/s5,40
6 Daan de Jong Olympus `70 JJC 5,06 m/s4,80
7 Bastiaan Deul AAV `36 JJB 4,99 m/s---
8 Tarik Hochlaf AV Sparta JJC 4,60 m/s5,06
9 Aline Philipsen Olympus `70 MJA 4,44 m/s4,70
10 Angela De Vries Olympus `70 MJC 4,36 m/s4,65
11 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 MJA 4,21 m/s4,50
12 Linda van Berkel AV `40 V45 4,20 m/s4,41
13 Gert Velthuizen Spark M55 4,03 m/s4,48
14 Jacco Aalbregt Olympus `70 JJC 3,83 m/s---
Niels van der Weide AAV `36 JJB NM ---
Benjamin Coolen Haag JJC DNS 6,00