• 100m
  • 400m
  • 1500m
  • 5000m
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter overall uitslag

    # Naam Categorie 100m OBP
    1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna JJB 11,36 +5.1 m/s11,62
    2 Alberto Biswane Olympus `70 JJB 11,42 +5.1 m/s11,45
    3 Benjamin Coolen Haag JJC 11,73 +5.1 m/s11,80
    4 Ferrie Hamer Haag JJC 11,89 +5.1 m/s12,00
    5 Glenn Kunst Haag JJB 11,96 +5.1 m/s12,28
    6 Quinten de Brabander Olympus `70 JJB 12,12 +3.3 m/s12,49
    7 Guido Stokmans Olympus `70 Msen 12,14 +5.1 m/s12,00
    8 Niels van der Weide AAV `36 JJB 12,31 +5.1 m/s12,37
    9 Lars Tinneveld Olympus `70 JJA 12,33 +5.1 m/s12,48
    10 Sven Noordermeer Voorne M40 12,55 +3.3 m/s12,80
    10 Sam de Paauw Haag JJC 12,55 +3.3 m/s12,67
    12 Stijn te Hennepe Leiden M35 12,65 +3.3 m/s13,10
    13 Maikel van Gemert Haag M40 12,77 +3.3 m/s12,80
    14 John Romkes AV Gouda M50 13,31 +3.3 m/s13,45
    15 Robin Hassing AV Fortuna MJB 13,42 +3.3 m/s13,15
    16 Timothy Strik Olympus `70 JJC 13,69 +3.0 m/s14,69
    17 Paddy Smit Olympus `70 JJC 13,73 +3.0 m/s15,00
    18 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 MJA 13,83 +3.0 m/s14,10
    19 Dano van Calsteren Olympus `70 JJC 13,93 +3.0 m/s15,00
    20 Jacco Aalbregt Olympus `70 JJC 14,39 +3.0 m/s14,37
    21 Linda van Berkel AV `40 V45 14,89 +3.0 m/s14,71
    22 Gert Velthuizen Spark M55 15,18 +3.3 m/s13,99
    23 Fep van der Ende Olympus `70 M60 15,70 +3.0 m/s15,05

    Uitslagen 400 meter overall uitslag

    # Naam Categorie 400mOBP
    1 Guido de Bruijn Barendrecht Msen 50,40 49,40
    2 Niko Zuidema Olympus `70 Msen 50,67 49,99
    3 Tom de Gelder Olympus `70 JJA 50,71 50,81
    4 Samuel Chapple AV `40 JJA 51,54 50,81
    5 Teun Wilde VS97 JJA 51,78 50,81
    6 Bas Jubels Utrecht Msen 52,53 50,79
    7 Martijn Tiersma Olympus `70 JJA 54,64 54,63
    8 Inga Michejenko Hoek van Holland Vsen 56,97 57,09
    9 Roderik Resseler 's-Gravenhage Msen 58,35 1:00,00
    10 Thelma Solleveld Olympus `70 MJA 59,88 58,71
    11 Frank Stam Uitgeest M50 1:01,48 1:01,83
    12 Bas van der Meule Leiden JJB 1:01,87 1:00,00
    13 John Romkes AV Gouda M50 1:03,23 1:00,76
    14 Silke Brakkee PAC MJB 1:03,28 1:02,00
    15 Hilde Pracht VS97 Vsen 1:03,60 1:05,00
    16 Rik Pennartz AV Sparta M55 1:08,74 1:00,00
    17 Tom van Buuren Olympus `70 JJC 1:10,05 1:10,00
    18 Dirk Schouten AV Fortuna M45 1:11,92 1:15,00
    19 Fep van der Ende Olympus `70 M60 1:12,13 1:10,00
    20 Suzanne de Jong Olympus `70 MJA 1:12,62 1:10,00
    21 Hilde Keuning Pijnacker V45 1:13,31 1:15,00
    22 Linda van Berkel AV `40 V45 1:21,56 1:15,00
    23 Frederika ...le Donker AV Fortuna V55 1:21,96 1:30,00
    24 Fulvio Scarano AV `40 M45 1:30,04 55,33

    Uitslagen 1500 meter overall uitslag

    # Naam Categorie 1500mOBP
    1 Seppe van ... Westende Leiden Msen 3:58,66 3:55,00
    2 Mebrahtom Fesseha AV Sparta Msen 4:13,08 4:15,00
    3 Marien van der Niet PAC JJA 4:27,55 4:21,98
    4 Maarten Bakker Olympus `70 Msen 4:27,92 4:30,00
    5 Sjaak Van der Linde Rotterdam M45 4:29,42 4:20,00
    6 Arjan Weijenborg KOPL Msen 4:32,33 4:27,95
    7 Thomas Pe...ira Horta ACHL JJA 4:33,21 4:20,00
    8 Daan Valstar Olympus `70 JJA 4:34,90 4:30,00
    9 Marco Barendregt Rotterdam M35 4:36,52 4:25,00
    10 Arthur van Dijk Olympus `70 M45 4:42,05 4:39,00
    11 Judy Middelburg Olympus `70 Vsen 4:42,53 4:39,00
    12 Paco Oltheten Leiden M35 4:43,98 4:35,00
    13 Lisan Duijvestijn Olympus `70 MJA 4:44,96 4:39,00
    14 Roderik Resseler 's-Gravenhage Msen 4:46,88 4:40,00
    15 Justin Scheffers PAC Msen 4:53,84 5:20,20
    16 Annemieke Bloem Rotterdam Vsen 4:56,09 4:59,00
    17 Evert Rosbergen Rotterdam JJC 5:00,29 4:50,23
    18 Marlies Jongerius Wateringen V35 5:01,25 4:57,00
    19 Remco Mocking Haag Msen 5:13,30 4:56,00
    20 Irene Aldersma Haag Vsen 5:16,64 4:56,00
    21 Amber Aarssen AV Fortuna MJC 5:19,14 ---
    22 Erik Remark AV Sparta Msen 5:35,74 6:00,00
    23 Paddy Smit Olympus `70 JJC 5:43,24 4:00,00
    24 Harry Oosterveen AV Sparta M50 5:43,41 5:30,00
    25 Izaak Luteijn HRR M70 6:59,52 6:59,00
    Flores Weverling Leiden Msen DNF 3:55,00
    Robbin Pieterman ARV Ilion Msen DNF 3:25,99

    Uitslagen 5000 meter overall uitslag

    # Naam Categorie 5000mOBP
    1 Michael Gebreliwet AV Sparta Msen 15:25,38 15:30,00
    2 Habtom Okbamichael Rotterdam Msen 15:30,51 15:30,00
    3 Marco van Etten Rotterdam Msen 16:03,52 16:17,31
    4 Michael M ...s Berhane AV Sparta Msen 16:06,67 16:00,00
    5 Wynfrith Meijwes Haag Msen 16:14,07 16:10,00
    6 Niels Baljet Rotterdam Msen 16:18,31 16:20,00
    7 Menco Schuurman KOPL Msen 16:19,57 16:05,00
    8 Issak Berhan Olympus `70 Msen 16:42,32 18:00,00
    9 Ton Hettema Rotterdam Msen 17:00,60 16:47,09
    10 Merhawi Fsahatian Olympus `70 Msen 17:20,10 16:52,00
    11 Willem de Graaf Olympus `70 M50 17:31,79 17:30,00
    12 Jan van Hoeven Olympus `70 M45 17:39,12 17:30,00
    13 Wesley Odenkirchen Olympus `70 Msen 17:40,35 17:30,00
    14 Esmee Teeling 's-Gravenhage Vsen 17:55,80 17:30,00
    15 Richard Holstege AV `40 Msen 18:15,00 18:14,00
    16 Bram van Paassen Olympus `70 Msen 18:31,55 18:30,00
    17 Eric van Oosten Maassluis Msen 18:33,90 18:40,00
    18 Jeroen Ruigrok Olympus `70 M35 19:27,95 19:20,00
    19 Carla Ophorst Honselersdijk V55 19:48,50 20:00,00
    20 Sander van Assen Olympus `70 Msen 21:01,02 21:30,00
    21 Rob Barendregt AV Sparta M65 21:24,76 ---
    22 Hans Valstar Olympus `70 M50 21:43,93 21:09,00
    23 Maarten Bakker Olympus `70 Msen 21:49,51 21:16,00
    24 Lynn van Toledo Olympus `70 MJA 21:49,68 21:16,00
    25 Jac Suijkerbuijk THOR M55 21:56,31 21:00,00
    26 Hermina V...er Maarel Olympus `70 V50 23:09,25 22:30,00
    27 Bert Wentink Haag M65 25:06,54 25:00,00
    Mattijs va...ulkenraad AV Sparta M40 DNS ---
    Erwin Sparreboom Olympus `70 M45 DNS 15:53,00
    Arthur van Dijk Olympus `70 M45 DNF 15:35,36

    Uitslagen Verspringen overall uitslag

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Brian Kortekaas AAV `36 JJB 5,95 m/s5,78
    2 Ferrie Hamer Haag JJC 5,88 m/s5,60
    3 Alberto Biswane Olympus `70 JJB 5,77 m/s5,70
    4 Eva Tetteroo Olympus `70 MJA 5,11 m/s5,64
    5 Brett Duff AV Sparta JJC 5,07 m/s5,40
    6 Daan de Jong Olympus `70 JJC 5,06 m/s4,80
    7 Bastiaan Deul AAV `36 JJB 4,99 m/s---
    8 Tarik Hochlaf AV Sparta JJC 4,60 m/s5,06
    9 Aline Philipsen Olympus `70 MJA 4,44 m/s4,70
    10 Angela De Vries Olympus `70 MJC 4,36 m/s4,65
    11 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 MJA 4,21 m/s4,50
    12 Linda van Berkel AV `40 V45 4,20 m/s4,41
    13 Gert Velthuizen Spark M55 4,03 m/s4,48
    14 Jacco Aalbregt Olympus `70 JJC 3,83 m/s---
    Niels van der Weide AAV `36 JJB NM ---
    Benjamin Coolen Haag JJC DNS 6,00