Uitslagen 1e Westlandse Avondinstuif 2016

overall uitslag - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 11,42 -1.3 m/s11,15
2 Alberto Biswane JJB - Olympus `70 11,99 -1.3 m/s11,71
3 Bart Huisman Msen - Olympus `70 12,15 -1.3 m/s12,00
4 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 12,20 -1.3 m/s12,00
5 Luuk Kuijper JJB - AV `40 12,41 -1.3 m/s12,01
6 Rick Schreuder JJA - AV Sparta 12,43 -1.3 m/s12,16
7 Lars Tinneveld JJA - Olympus `70 12,61 -0.7 m/s13,07
8 Quinten de Brabander JJB - Olympus `70 12,69 -1.7 m/s12,60
9 Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna 12,90 -1.3 m/s12,25
10 Dewi Lafontaine MJB - Haag 12,98 -1.3 m/s12,92
11 Sam de Paauw JJC - Haag 13,00 -0.7 m/s13,40
12 Kadidja Sangare MJC - AAV `36 13,13 -0.7 m/s12,96
13 Yvonne de Jong Vsen - Olympus `70 13,20 -0.7 m/s13,00
14 Robin Hassing MJB - Vlaardingen 13,34 -0.7 m/s13,30
15 Devi Robbemond JJB - AV Fortuna 13,39 -0.7 m/s13,52
16 Jokèh Engelhart MJC - Alphen aan den Rijn 13,91 -1.7 m/s---
17 Aline Philipsen MJA - Olympus `70 14,00 -0.7 m/s13,70
18 Claudia De...o Delgado MJC - AV Sparta 14,24 -1.7 m/s---
19 Anne-Fleur Blok MJB - Olympus `70 15,08 -1.7 m/s14,34
20 Hans Bakker M55 - Olympus `70 15,12 -1.7 m/s15,00
21 Angela de Vries MJC - Olympus `70 15,20 -1.7 m/s14,50
22 Martijn va...er Linden Msen - Olympus `70 15,94 -1.7 m/s1:01,00
Bretton Randall M55 - Haag DNS 13,73
Tim Stoetzer JJB - Haag DNS 14,00



overall uitslag - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Samuel Chapple JJA - AV `40 23,70 -1.4 m/s23,00
2 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 23,86 -1.4 m/s23,45
3 Alberto Biswane JJB - Olympus `70 24,35 -1.4 m/s24,71
4 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 24,73 -1.4 m/s24,50
5 Bart Huisman Msen - Olympus `70 24,80 -1.4 m/s24,30
6 Guido Persoon JJB - Olympus `70 25,20 -2.2 m/s26,00
7 Lars Tinneveld JJA - Olympus `70 25,62 -1.8 m/s26,51
8 Quinten de Brabander JJB - Olympus `70 25,73 -1.4 m/s25,00
9 Niels van der Lee JJA - AAV `36 26,58 -2.2 m/s26,50
10 Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna 26,73 -2.2 m/s26,00
11 Sam de Paauw JJC - Haag 26,99 -1.8 m/s28,00
12 Dewi Lafontaine MJB - Haag 27,06 -2.2 m/s26,50
13 Kadidja Sangare MJC - AAV `36 27,21 -1.8 m/s27,04
14 Jonne vd Giessen MJC - AAV `36 27,44 -1.2 m/s28,12
15 Yvonne de Jong Vsen - Olympus `70 27,48 -1.8 m/s26,50
16 Robin Hassing MJB - Vlaardingen 27,63 -1.8 m/s27,62
17 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 27,82 -2.2 m/s26,50
18 Larissa Smit MJB - AV `40 28,41 -0.9 m/s---
19 Leo Olsthoorn M50 - Olympus `70 29,78 -1.2 m/s29,00
20 Claudia De...o Delgado MJC - AV Sparta 29,87 -0.9 m/s---
21 Jelke Scholte MJB - Haag 29,96 -1.5 m/s30,00
22 Ruud Groenewoud M55 - Olympus `70 30,45 -0.9 m/s---
23 Hans Bakker M55 - Olympus `70 30,63 -1.2 m/s29,00
24 Lynn van Toledo MJA - Olympus `70 31,26 -0.9 m/s---
25 Linda Vroom V35 - Olympus `70 31,31 -1.5 m/s31,00
26 Anne-Fleur Blok MJB - Olympus `70 31,50 -1.5 m/s29,50
27 Linda van Berkel V45 - AV `40 31,87 -1.5 m/s30,60
28 Martijn va...er Linden Msen - Olympus `70 33,47 -1.5 m/s3:03,00
Bretton Randall M55 - Haag DNS 28,70
Frank Hendriks M45 - avVN DNS 29,35
Ferrie Hamer JJC - 's-Gravenhage DNS ---



overall uitslag - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Kleijwegt Msen - ARV Ilion 2:04,40 2:03,00
2 Aimane Benchellal JJB - ARV Ilion 2:06,57 2:05,00
3 Marnix Vos JJB - Haag 2:07,28 2:11,44
4 Marijn Wolf JJB - Haag 2:08,71 2:10,00
5 Abel Hijstek JJB - Haag 2:09,01 2:11,00
6 Inga Michejenko Vsen - Hoek van Holland 2:13,21 2:09,89
7 Fulvio Scarano M45 - AV `40 2:13,89 2:19,80
8 Martijn Tiersma JJA - Olympus `70 2:15,98 2:09,75
9 Thelma Solleveld MJA - Olympus `70 2:18,56 2:30,00
10 Nadine de Jong Vsen - Olympus `70 2:29,29 2:32,00
11 Tarik Hochlaf JJC - AV Sparta 2:30,24 2:28,00
12 Lisan Duijvestijn MJA - Olympus `70 2:31,04 2:30,00
13 Iza De Kort MJB - Haag 2:44,16 2:41,89
14 Suzanne de Jong MJA - Olympus `70 2:44,94 2:45,00
15 Hilde Keuning V45 - AV `40 2:50,89 2:55,00
16 Sylvie Heijnen MJB - Haag 2:54,94 ---
17 Piet van Schie M70 - Olympus `70 2:57,43 3:30,00
18 Corry van Rijn V50 - Olympus `70 3:01,25 ---
Robin Kuiper JJA - AV Sparta DNS 2:24,00
Saso Jongen JJC - PAC DNS ---
Tom de Gelder JJA - Olympus `70 DNS 2:30,00
Frank Hendriks M45 - avVN DNS 2:35,43



overall uitslag - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Micheal G...et Teclay Msen - AV Sparta 9:00,09 9:20,00
2 Tristan Valkenburg JJA - Olympus `70 9:02,22 9:14,12
3 Wesley Odenkirchen Msen - Naaldwijk 9:23,83 9:32,98
4 Michael Megos Mrec - AV Sparta 9:27,34 9:20,00
5 Maarten Bakker Msen - 's-Gravenzande 9:28,14 9:30,00
6 Christiaan...Solleveld Msen - Olympus `70 9:34,77 9:20,00
7 Richard va...der Knaap Msen - Olympus `70 9:48,44 9:30,00
8 Mebrahtom Fesseha Msen - AV Sparta 9:50,24 9:10,00
9 Jelle Enthoven Msen - LGPK 9:56,05 9:50,00
10 Bob Nederpel M35 - Leiden 9:56,25 9:59,00
11 Dimitri Heskes M50 - HRR 10:18,24 10:00,00
12 Rose Tanui-Enthoven Vsen - LGPK 10:28,26 10:15,00
13 ISSAK BERHANE Mrec - AV Sparta 10:32,88 10:30,00
14 Esmee Teeling Vsen - Olympus `70 10:33,24 10:30,00
15 Mattijs va...ulkenraad M40 - AV Sparta 10:48,85 10:17,00
16 Stephan Stam M40 - Olympus `70 10:59,89 11:00,00
17 Freek van Zoest M35 - Voorschoten 11:00,12 11:00,00
18 Jamal El-Fassi M45 - AV Sparta 11:01,60 11:00,00
19 Marcel Horrocks M50 - AV Sparta 11:02,06 11:10,00
20 Jeroen Ruigrok M35 - Olympus `70 11:18,71 11:15,00
21 Rob van Zanten M55 - AV Fortuna 11:34,77 11:00,00
22 Peter van Leeuwen M55 - HRR 11:36,82 12:00,00
23 Michael Westerbeek Msen - VS97 11:51,88 12:10,00
24 Sander van Assen Msen - Olympus `70 11:55,01 10:38,00
25 Roland Lindeloo M50 - HRR 11:56,73 12:00,00
26 Piet van Schie M70 - Olympus `70 12:01,13 12:00,00
27 Jan Groen M55 - Start `78 12:02,41 12:00,00
28 Rob Barendregt JJA - AV `40 12:16,56 12:30,00
29 Hans Valstar M50 - Olympus `70 12:27,52 12:27,90
30 Harry Oosterveen M50 - AV Sparta 12:28,80 12:30,00
31 Hilair Zwinkels Mrec - Olympus `70 12:31,00 12:45,00
32 Aad van Leeuwen M55 - AV Waterweg 12:31,09 12:30,00
33 Bg Guddisa Msen - AV Sparta 12:37,97 15:00,00
34 Ruud Groenewoud M55 - Olympus `70 12:44,13 ---
35 Corry van Rijn V50 - Olympus `70 12:45,40 ---
36 Iris van Toledo Vsen - Olympus `70 13:21,49 16:00,00
37 Gerard Rolff M55 - AV Fortuna 18:38,13 19:30,01
Tom de Gelder JJA - Olympus `70 DNF 9:00,00
Ad Buijs M60 - AV Phoenix DNF 10:40,00
Roché Silvius M45 - Olympus `70 DNF 9:50,00
Arthur van Dijk M45 - Olympus `70 DNF 8:59,99



overall uitslag - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Benjamin Coolen JJC - Haag X 39,56 42,20 X 42,20 38,00
2 Cees den Hoedt M60 - AV Fortuna 38,36 X X X 38,36 39,57
3 Niels Groot Msen - Spark 34,67 37,34 34,52 36,50 37,34 41,51
4 Marije van...on-Langen Vsen - ARV Ilion 25,32 31,35 31,49 34,59 34,59 36,10
5 Alex Verver M50 - AV Fortuna 32,98 31,27 X 33,74 33,74 31,00
6 Loek van Zevenbergen Msen - AV Fortuna 33,25 30,71 X 33,31 33,31 36,78
7 Thijs Meershoek JJB - AV Sparta X X X 31,88 31,88 ---
8 Laura Bastiaanse MJA - AV Fortuna 30,76 31,09 27,98 31,40 31,40 25,96
9 Michael Ketting Msen - Vlaardingen 31,36 X 30,76 X 31,36 ---
10 Marco Bronswijk M45 - Olympus `70 30,18 27,70 30,54 X 30,54 35,00
11 Rowan Hagendoorn Vsen - Zoetermeer 28,55 30,25 X 29,47 30,25 ---
12 Cor van Dam M65 - Olympus `70 28,00 28,73 30,15 X 30,15 35,40
12 Mirjam Aberkrom V50 - AV Edam 29,73 29,94 30,15 29,60 30,15 34,77
14 Annemarie Jacobs Vsen - ARV Ilion 29,68 28,44 27,82 27,63 29,68 30,72
15 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 27,90 X X 29,07 29,07 30,00
16 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 23,37 27,71 28,58 26,60 28,58 31,07
17 Sam de Paauw JJC - Haag 25,05 X 28,14 27,42 28,14 28,00
18 Rick van de Noort JJB - AAV `36 23,25 28,04 X 27,02 28,04 20,91
19 Ruben Rolvink JJC - Olympus `70 26,69 X 26,84 26,90 26,90 25,00
20 Niels van der Lee JJA - AAV `36 25,66 X 26,67 25,85 26,67 25,00
21 Danique de Brabander MJB - Olympus `70 26,14 X X X 26,14 27,97
22 Etienne Rolvink M40 - Olympus `70 25,09 23,34 23,29 X 25,09 27,00
23 Misha Hollaar MJB - AV Fortuna X 18,09 20,11 X 20,11 20,00
24 Carola Diederik V45 - PAC 19,55 19,29 19,59 19,99 19,99 22,28
25 Jokèh Engelhart MJC - Alphen aan den Rijn X 16,42 19,06 X 19,06 24,53
26 Loes Luijendijk V50 - PAC X 16,74 18,86 17,97 18,86 23,00
Enrico Jellema JJC - Haag - - - - DNS 25,00
Ferrie Hamer JJC - 's-Gravenhage - - - - DNS 27,12



overall uitslag - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 15,25 14,69 14,52 14,43 15,25 16,16
2 Benjamin Coolen JJC - Haag 12,81 13,77 12,50 12,76 13,77 13,50
3 Laura Bastiaanse MJA - AV Fortuna 11,97 11,80 12,06 12,42 12,42 12,94
4 Cees den Hoedt M60 - AV Fortuna 10,91 12,02 12,33 12,09 12,33 12,45
5 Thijs Meershoek JJB - AV Sparta 12,15 11,65 X X 12,15 ---
6 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 10,61 11,13 10,68 11,26 11,26 11,50
7 Danique de Brabander MJB - Olympus `70 10,40 10,52 10,98 11,10 11,10 11,61
8 Robin Hassing MJB - Vlaardingen 10,83 10,88 11,04 10,98 11,04 11,46
9 Alex Verver M50 - AV Fortuna 11,03 X X 10,59 11,03 12,75
10 Loek van Zevenbergen Msen - AV Fortuna 10,47 10,75 10,21 10,77 10,77 11,43
11 Devi Robbemond JJB - AV Fortuna 10,08 10,27 9,96 10,45 10,45 10,52
12 Ruben Rolvink JJC - Olympus `70 10,36 X 9,74 9,67 10,36 10,50
13 Mirjam Aberkrom V50 - AV Edam X 10,33 10,02 X 10,33 12,80
14 Misha Hollaar MJB - AV Fortuna 10,22 10,20 9,69 X 10,22 10,86
15 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 9,41 10,02 10,00 10,06 10,06 10,85
16 Marije van...on-Langen Vsen - ARV Ilion 9,54 9,77 10,04 9,63 10,04 10,85
17 Rick van de Noort JJB - AAV `36 10,03 9,86 9,76 9,93 10,03 9,93
18 Niels van der Lee JJA - AAV `36 9,27 9,56 9,37 9,26 9,56 10,00
19 Jonne vd Giessen MJC - AAV `36 9,41 9,01 8,63 X 9,41 ---
20 Niels de Groot JJB - Alphen aan den Rijn 9,14 9,32 9,25 9,28 9,32 11,02
21 Jelke Scholte MJB - Haag 9,27 8,30 7,99 8,71 9,27 9,50
22 Etienne Rolvink M40 - Olympus `70 8,95 8,33 8,45 8,52 8,95 10,00
23 Sam de Paauw JJC - Haag X 8,22 8,73 8,80 8,80 9,72
24 Maxim Scholma JJB - AAV `36 8,25 7,69 8,10 8,63 8,63 ---
25 Zier Schaap M60 - HRR 7,50 7,89 7,24 7,64 7,89 10,00
26 Annemarie Jacobs Vsen - ARV Ilion 7,37 7,84 7,77 X 7,84 11,00
27 Carola Diederik V45 - PAC 6,99 6,81 6,83 7,25 7,25 7,21
28 Loes Luijendijk V50 - PAC 6,10 6,19 6,14 5,92 6,19 7,00
Michael Ketting Msen - Vlaardingen X X X X NM ---
Marco Bronswijk M45 - Olympus `70 - DNS 10,68
Enrico Jellema JJC - Haag - DNS 10,90
Thomas Wassenaar JJC - AV `47 - DNS 10,40



overall uitslag - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rick Schreuder JJA - AV Sparta 1,75 1,80
2 Niels de Groot JJB - Alphen aan den Rijn 1,70 1,81
3 Benjamin Coolen JJC - Haag 1,65 ---
4 Tarik Hochlaf JJC - AV Sparta 1,55 1,50
5 Bo Herrewijnen JJC - Olympus `70 1,50 1,60
5 Ivo Kerklaan Msen - Olympus `70 1,50 1,70
5 Jelke Scholte MJB - Haag 1,50 ---
5 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 1,50 1,66
5 Ruben Rolvink JJC - Olympus `70 1,50 1,50
10 Dewi Lafontaine MJB - Haag 1,45 ---
10 Maxim Scholma JJB - AAV `36 1,45 ---
12 Jonne vd Giessen MJC - AAV `36 1,40 ---
12 Linda Vroom V35 - Olympus `70 1,40 1,35
12 Leo Olsthoorn M50 - Olympus `70 1,40 1,30
15 Linda van Berkel V45 - AV `40 1,35 1,48
Enrico Jellema JJC - Haag NM ---
Tim Stoetzer JJB - Haag NM ---



overall uitslag - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Guido Persoon JJB - Olympus `70 11,52 11,63 11,95 11,65 X 12,02 12,02 12,20
2 Luuk Kuijper JJB - AV `40 10,93 X 10,35 X X X 10,93 13,00
3 Tarik Hochlaf JJC - AV Sparta X 9,61 9,76 9,57 9,65 9,98 9,98 10,20
4 Aline Philipsen MJA - Olympus `70 X X X 9,75 X X 9,75 10,40
5 Angela de Vries MJC - Olympus `70 X X 9,42 X 9,41 X 9,42 9,40
6 Maaike Boon Vsen - De Spartaan 8,87 9,13 9,10 9,18 9,39 9,37 9,39 9,50
7 Linda van Berkel V45 - AV `40 9,14 8,95 8,61 X X 9,14 9,14 9,20
7 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 8,49 8,55 8,56 8,66 8,87 9,14 9,14 9,53
9 Linda Vroom V35 - Olympus `70 8,89 8,99 8,81 8,93 8,91 8,93 8,99 9,00
Rina Groenendijk V60 - AV `47 - - - - - - DNS ---
Ferrie Hamer JJC - 's-Gravenhage - - - - - - DNS ---
Sanne Vermeij MJA - De Spartaan - - - - - - DNS 10,20