Uitslagen CK junioren en senioren

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Yaran Wienneke GACH 12,07 -1.0 m/s11,64



Jongens Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Yaran Wienneke GACH 44,28 37,41



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Yaran Wienneke GACH 1,70 1,70



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Yaran Wienneke GACH 5,93 +2.0 m/s6,02



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Skip Renders GACH 12,08 -1.0 m/s11,65
2 Kristof va...amperdijk GACH 12,18 -1.0 m/s12,15
3 Nicolaas Romagnoli GACH 12,35 -1.6 m/s12,00
4 Joep Borninkhof GACH 12,39 -2.4 m/s12,22
5 Siem ter Braake GACH 12,52 -1.6 m/s12,34
6 Jelle Rigter GACH 12,66 -1.0 m/s12,54
7 Olaf van de Pavert GACH 12,70 -1.0 m/s12,60
8 Mark den Blanken GACH 13,62 -0.2 m/s---
9 Zenno de Boer GACH 13,68 -2.4 m/s---
10 Damon Burgman GACH 14,77 -1.2 m/s14,73
11 Martijn de Boer GACH 15,56 +0.1 m/s16,86
Max Defize GACH DNS 12,80
Siebe Heuperman GACH DNS 10,45



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Joep Borninkhof GACH 54,19 54,00
2 Nicolaas Romagnoli GACH 55,00 53,79
3 Jelle Rigter GACH 56,92 53,75
4 Zenno de Boer GACH 1:04,23 ---
5 Damon Burgman GACH 1:12,21 1:25,90



Jongens Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior B - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 4x400m TEAM MILA GAC Hilversum - JJB 4 4:33,59 204



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Patrick Feijen GACH 23,26 23,55
2 Martijn de Boer GACH 19,84 17,18
3 Zenno de Boer GACH 16,54 ---
4 Nicolaas Romagnoli GACH 14,20 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Patrick Feijen GACH 8,30 8,46
Siebe Heuperman GACH DNS 10,10



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Olaf van de Pavert GACH 36,99 35,00
2 Kristof va...amperdijk GACH 35,54 41,82
3 Patrick Feijen GACH 32,56 33,97
4 Jelle Rigter GACH 30,60 27,20
5 Max Defize GACH 29,98 38,00
6 Martijn de Boer GACH 24,05 21,76
Siebe Heuperman GACH DNS 36,84



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Siem ter Braake GACH 1,85 1,85
2 Skip Renders GACH 1,60 1,60
2 Olaf van de Pavert GACH 1,60 1,70
2 Max Defize GACH 1,60 1,60
5 Mark den Blanken GACH 1,50 ---
6 Julius Milo GACH 1,45 1,40



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Kristof va...amperdijk GACH 11,96 -1.9 m/s11,95
2 Skip Renders GACH 11,73 -1.8 m/s11,63
3 Mark den Blanken GACH 9,84 -0.7 m/s---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Siem ter Braake GACH 4,20 4,40
2 Joep Borninkhof GACH 3,30 3,30
Julius Milo GACH DNS 2,60



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Siem ter Braake GACH 5,89 +1.9 m/s6,11
2 Skip Renders GACH 5,83 +2.0 m/s6,18
3 Joep Borninkhof GACH 5,38 +2.5 m/s5,50
4 Max Defize GACH 5,29 +1.3 m/s5,30
5 Kristof va...amperdijk GACH 5,22 +0.5 m/s5,24
6 Olaf van de Pavert GACH 4,80 +1.5 m/s5,18
7 Jelle Rigter GACH 4,72 +1.3 m/s5,20
8 Mark den Blanken GACH 4,58 +1.0 m/s---
9 Nicolaas Romagnoli GACH 4,52 -1.0 m/s---
10 Zenno de Boer GACH 4,25 +0.5 m/s---
11 Julius Milo GACH 3,93 +2.1 m/s4,00
Siebe Heuperman GACH DNS 5,63



Jongens Junior C - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 11,96 -1.2 m/s11,66
2 Luc Blank GACH 13,08 +0.1 m/s13,37
3 Eric Wolfrat GACH 13,15 +0.1 m/s13,14
4 Bram van der Laan GACH 13,28 -1.2 m/s12,82
5 Sean Ansara GACH 13,89 -0.7 m/s---
6 Quinten Feijen GACH 14,34 -1.2 m/s13,88
7 Tom Fontani GACH 14,39 -0.3 m/s---
8 Joris van Luyken GACH 14,65 +0.1 m/s13,00
9 Tim Buskens GACH 14,73 -0.7 m/s---
10 Emiel Breken GACH 14,77 -0.3 m/s---
11 André Fel...dal Lopes GACH 16,97 -1.2 m/s---
12 Floris van Borselen GACH 18,09 -1.2 m/s---
13 Koen Duikersloot GACH 20,18 -0.3 m/s15,44



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 54,85 1:00,00
2 Bram van der Laan GACH 57,74 1:00,00
3 Thijmen Hakenkruger GACH 1:03,90 57,05
4 Tim Buskens GACH 1:06,22 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Luc Blank GACH 2:22,49 2:17,00
2 Max van Craen GACH 2:24,97 2:18,67
3 Lars Mol GACH 2:33,30 2:31,35
4 Thijmen Hakenkruger GACH 2:35,94 2:30,84



Jongens Junior C - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior C - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Rob Dankers GACH 21,99 20,70
2 Niels de Boer GACH 21,74 20,59
3 Quinten Feijen GACH 20,29 19,74



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sean Ansara GACH 10,63 ---
2 Thijmen Hakenkruger GACH 8,38 8,42
3 Niels de Boer GACH 7,46 7,59
4 Rob Dankers GACH 6,72 7,55
5 Emiel Breken GACH 5,63 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Bram van der Laan GACH 47,39 51,94
2 Sean Ansara GACH 28,98 ---
3 Quinten Feijen GACH 25,26 22,23
4 Tom Fontani GACH 20,25 ---
5 Niels de Boer GACH 19,99 26,52
6 André Fel...dal Lopes GACH 17,88 ---
7 Rob Dankers GACH 17,57 14,76
8 Floris van Borselen GACH 13,23 ---
Koen Duikersloot GACH DNS 25,96



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Eric Wolfrat GACH 1,60 1,60
2 Luc Blank GACH 1,55 1,61
3 Emiel Breken GACH 1,35 ---
Floris van Borselen GACH DNS ---



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 11,36 +0.5 m/s11,80
2 Rob Dankers GACH 7,31 +3.0 m/s6,37



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Eric Wolfrat GACH 3,00 3,25
2 Luc Blank GACH 2,80 2,81
3 Thijmen Hakenkruger GACH 2,70 2,65
4 Koen Duikersloot GACH 2,50 2,65
5 Sean Ansara GACH 2,40 ---
5 Joris van Luyken GACH 2,40 2,50
7 Tom Fontani GACH 2,20 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 5,42 +2.0 m/s5,70
2 Bram van der Laan GACH 5,29 +1.0 m/s5,36
3 Eric Wolfrat GACH 5,15 +1.7 m/s5,11
4 Tom Fontani GACH 4,28 +1.2 m/s---
5 Quinten Feijen GACH 4,05 +0.5 m/s4,13
6 Emiel Breken GACH 3,86 -0.7 m/s---
Koen Duikersloot GACH DNS 3,99



Jongens Junior D1 - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lucas Man GACH 14,90 -1.1 m/s14,48
2 Dennis Janssen GACH 15,20 -1.5 m/s---
3 Daniël Breken GACH 16,04 -1.5 m/s---
4 Tom Benschop GACH 16,22 -1.1 m/s---
5 Melle Olthuis GACH 17,00 -1.5 m/s---
Felix van Craen GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Lucas Man GACH 1:08,68 ---
2 Lukas Renaud GACH 1:10,33 ---
3 Dennis Janssen GACH 1:13,83 ---
4 Dani Suparmono GACH 1:15,00 1:20,00
Felix van Craen GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Robin Pos GACH 2:34,82 2:35,01
2 Lukas Renaud GACH 2:40,10 ---
3 Dani Suparmono GACH 2:52,01 ---
Felix van Craen GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior D1 - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior D1 - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
Daniël Breken GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Robin Pos GACH 22,82 24,82
2 Tom Benschop GACH 18,18 18,50



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Robin Pos GACH 1,30 1,30
2 Tom Benschop GACH 1,20 1,20
2 Daniël Breken GACH 1,20 ---
4 Lukas Renaud GACH 1,15 1,25
4 Dennis Janssen GACH 1,15 ---



Jongens Junior D1 - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Lukas Renaud GACH 7,99 +0.6 m/s---
2 Lucas Man GACH 7,57 +2.6 m/s7,92
3 Dani Suparmono GACH 7,55 -0.7 m/s---



Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Robin Pos GACH 4,00 -0.9 m/s4,20
2 Dennis Janssen GACH 3,58 -0.8 m/s---
3 Melle Olthuis GACH 3,52 -0.7 m/s---
4 Dani Suparmono GACH 3,41 -0.7 m/s3,50
5 Lucas Man GACH 3,24 +2.3 m/s3,47
6 Tom Benschop GACH 3,14 +1.5 m/s3,53
Daniël Breken GACH DNS ---
Felix van Craen GACH DNS ---



Jongens Junior D2 - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Miro van Wieringen GACH 13,69 -0.7 m/s1:18,00
2 Kris Andriessen GACH 14,27 -1.1 m/s15,54
3 Laurens Jordense GACH 14,29 -1.0 m/s14,49
4 Jonas Elzinga GACH 14,32 -1.1 m/s14,78
5 Flo van Raalte GACH 14,68 -1.0 m/s14,43
6 Bastian Jansma GACH 15,38 -0.7 m/s15,10
7 Milan Falentijn GACH 16,08 -1.1 m/s15,52
8 Onno Krans GACH 17,49 -1.0 m/s17,80
9 Merlijn Munneke GACH 19,50 -0.7 m/s---
10 Aron Doehri GACH 20,17 -1.1 m/s16,15



Jongens Junior D2 - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Laurens Jordense GACH 1:09,32 1:14,65
2 Miro van Wieringen GACH 1:14,08 15:13,00
Aron Doehri GACH DNS ---



Jongens Junior D2 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2:25,05 2:29,62
2 David Neidig GACH 2:46,11 ---
3 Bastian Jansma GACH 2:53,43 3:01,14



Jongens Junior D2 - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior D2 - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior D2 - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Kris Andriessen GACH 18,82 21,59
2 Max Veldhuizen GACH 16,77 22,33
3 Merlijn Munneke GACH 13,32 ---
4 Flo van Raalte GACH 12,40 ---
Laurens Prins GACH DNS 32,53



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Yoram Vriezen GACH 10,70 12,42
2 Jonas Elzinga GACH 9,50 9,37
3 Kris Andriessen GACH 9,45 9,61
4 Yoep van Loenen GACH 6,37 6,47
5 Merlijn Munneke GACH 6,18 ---
Laurens Prins GACH DNS 13,40



Jongens Junior D2 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Yoram Vriezen GACH 40,11 42,59
2 Jonas Elzinga GACH 27,21 23,85
3 Max Veldhuizen GACH 21,45 26,47
4 Kris Andriessen GACH 20,53 15,01
5 Onno Krans GACH 16,85 16,33
6 Yoep van Loenen GACH 16,34 16,78
7 Merlijn Munneke GACH 13,28 ---
8 Aron Doehri GACH 12,44 16,25
Laurens Prins GACH DNS 25,65



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jonas Elzinga GACH 1,40 1,45
2 Miro van Wieringen GACH 1,30 1,20
3 Onno Krans GACH 1,20 1,05



Jongens Junior D2 - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Max Veldhuizen GACH 8,88 +0.8 m/s9,04
2 Laurens Jordense GACH 8,83 +0.9 m/s7,73
3 Milan Falentijn GACH 8,49 +2.2 m/s---
4 Flo van Raalte GACH 8,45 +1.4 m/s8,40



Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,90 2,80



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Miro van Wieringen GACH 4,08 -0.7 m/s3,92
2 Flo van Raalte GACH 3,96 -0.3 m/s3,77
3 Max Veldhuizen GACH 3,95 -0.9 m/s4,39
4 Laurens Jordense GACH 3,94 +1.6 m/s3,64
5 Milan Falentijn GACH 3,80 +1.0 m/s3,51
6 Bastian Jansma GACH 3,67 +0.4 m/s3,89
7 Onno Krans GACH 3,56 +1.8 m/s3,45
8 Yoep van Loenen GACH 3,50 -0.5 m/s3,30
9 David Neidig GACH 2,99 -0.4 m/s---
Aron Doehri GACH DNS 3,63
Laurens Prins GACH DNS 3,32



Masters mannen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Chishala Wijmans GACH 13,72 -1.6 m/s13,03



Masters mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Rendolf van Hoof GACH 2:28,44 ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Rendolf van Hoof GACH 5:50,83 ---



Masters mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 4x100m Vroegah Toen GAC Hilversum - Mmas 4 53,26 338



Masters mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 4x400m Vroegah Toen GAC Hilversum - Mmas 4 4:10,66 353



Masters mannen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Chishala Wijmans GACH 27,26 28,31



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters vrouwen - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Brigitte v...Linnebank GACH 9,29 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Brigitte v...Linnebank GACH 2,80 ---



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Dieuwertje Kok GACH 8,36 9,50



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Dieuwertje Kok GACH 1,30 1,30



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Dieuwertje Kok GACH 8,79 -2.2 m/s9,15



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Dieuwertje Kok GACH 4,22 +1.4 m/s4,58



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Anja Bekema GACH 13,85 -0.2 m/s13,72
2 Luna Scheffer GACH 13,99 -1.5 m/s13,23
3 Sterre Weber GACH 14,02 -1.5 m/s13,50
4 Justine Fleming GACH 14,18 -1.5 m/s13,88
5 Eden Göbbels GACH 14,25 -1.5 m/s14,00
6 Mauve Bos GACH 14,55 -1.0 m/s14,00
7 Fay Blank GACH 14,82 -1.0 m/s14,12
8 Marieke de Vor GACH 14,88 -2.4 m/s14,90
9 Linde Buruma GACH 15,39 -1.0 m/s14,80
Laura Sluyters GACH DNS 14,43



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Anja Bekema GACH 1:04,15 1:03,26



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Eden Göbbels GACH 2:37,62 2:30,00
2 Justine Fleming GACH 2:49,14 2:47,67



Meisjes Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Marieke Van der Laan GACH 20,35 ---
2 Marieke de Vor GACH 20,08 ---
3 Channa Van Gameren GACH 19,23 20,46



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Marieke Van der Laan GACH 9,77 ---
2 Luna Scheffer GACH 9,33 9,87
3 Channa Van Gameren GACH 8,50 8,64
4 Linde Buruma GACH 7,15 7,47
5 Fay Blank GACH 6,70 6,50



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Anja Bekema GACH 30,15 30,64
2 Marieke Van der Laan GACH 23,31 ---
3 Channa Van Gameren GACH 19,53 20,61



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Sterre Weber GACH 1,40 1,54
2 Mauve Bos GACH 1,35 1,50



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Sterre Weber GACH 10,07 +0.1 m/s9,33
2 Mauve Bos GACH 9,75 +0.5 m/s---
3 Susan Visser GACH 9,72 -0.5 m/s10,37
4 Luna Scheffer GACH 9,52 -1.8 m/s9,55
5 Eden Göbbels GACH 9,44 -0.6 m/s9,00
6 Justine Fleming GACH 8,46 -0.6 m/s---
7 Linde Buruma GACH 8,22 -1.0 m/s---
8 Fay Blank GACH 8,04 +2.1 m/s7,50



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Anja Bekema GACH 2,70 2,90



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Sterre Weber GACH 4,82 +1.1 m/s5,10
2 Eden Göbbels GACH 4,59 -0.5 m/s4,80
3 Mauve Bos GACH 4,41 +0.7 m/s4,76
4 Susan Visser GACH 4,36 -0.9 m/s4,74
5 Luna Scheffer GACH 4,20 +1.3 m/s4,78
6 Justine Fleming GACH 3,98 +0.8 m/s3,77
7 Linde Buruma GACH 3,92 +2.1 m/s4,92
8 Fay Blank GACH 3,88 +1.2 m/s4,00



Meisjes Junior C - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Kato Leusink GACH 13,24 -2.0 m/s12,63
2 Puck Harms GACH 13,72 -1.5 m/s13,30
3 Milou Mijnhout GACH 14,09 -2.0 m/s13,75
4 Emma van der Schoor GACH 14,69 -2.0 m/s14,74
5 Mette Oosterink GACH 14,70 -1.0 m/s---
6 Mella Scheffer GACH 14,72 -2.0 m/s---
7 Babet Tabak GACH 15,08 -0.4 m/s14,51
8 Ilse Hengeveld GACH 15,23 -0.3 m/s---
9 Sterre Renner GACH 15,35 -2.0 m/s---
10 Ella Keijser GACH 16,24 -2.0 m/s---
11 Xanthe Buruma GACH 16,59 -1.5 m/s---



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Kato Leusink GACH 1:01,49 1:00,00



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Mette Oosterink GACH 2:43,82 2:30,00
2 Pien Scheer GACH 2:44,04 ---



Meisjes Junior C - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior C - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Ella Keijser GACH 15,86 ---
2 Xanthe Buruma GACH 14,92 ---
3 Sterre Renner GACH 12,62 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Puck Harms GACH 9,56 10,00
2 Lilian Tabak GACH 8,74 ---
3 Charlize Capel GACH 8,41 ---
4 Mella Scheffer GACH 7,24 ---
5 Milou Mijnhout GACH 7,12 7,57
6 Xanthe Buruma GACH 6,04 ---
7 Pien Scheer GACH 5,89 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Kato Leusink GACH 32,92 33,81
2 Babet Tabak GACH 28,03 23,62
3 Lilian Tabak GACH 23,46 ---
4 Mette Oosterink GACH 22,17 ---
5 Emma van der Schoor GACH 21,64 ---
6 Milou Mijnhout GACH 20,54 20,41
7 Charlize Capel GACH 18,24 ---
8 Ella Keijser GACH 17,41 ---
9 Sterre Renner GACH 12,73 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Puck Harms GACH 1,60 1,65
2 Babet Tabak GACH 1,50 1,50
3 Kato Leusink GACH 1,45 1,60
4 Mella Scheffer GACH 1,40 ---
5 Sterre Renner GACH 1,30 ---
5 Pien Scheer GACH 1,30 ---
5 Ilse Hengeveld GACH 1,30 1,40
5 Lilian Tabak GACH 1,30 ---
9 Ella Keijser GACH 1,25 ---



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Emma van der Schoor GACH 8,16 -2.8 m/s---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Otte Wienese GACH 3,00 3,01
2 Ilse Hengeveld GACH 2,30 2,21



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Puck Harms GACH 4,89 +1.2 m/s4,98
2 Mette Oosterink GACH 4,48 +1.5 m/s---
3 Babet Tabak GACH 4,25 +2.2 m/s4,45
4 Mella Scheffer GACH 4,14 +0.7 m/s---
5 Ilse Hengeveld GACH 4,10 +1.7 m/s4,47
6 Milou Mijnhout GACH 4,08 +1.7 m/s4,15
7 Lilian Tabak GACH 4,04 +0.8 m/s---
8 Pien Scheer GACH 3,82 -0.4 m/s---
9 Xanthe Buruma GACH 3,70 +1.2 m/s---
10 Emma van der Schoor GACH 3,64 +0.5 m/s---



Meisjes Junior D1 - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Roos Wortel GACH 14,90 -1.3 m/s---
2 Mare Lei GACH 15,09 -0.3 m/s14,71
3 Hassanatou Barry GACH 15,71 -1.3 m/s---
4 Masja Wilders GACH 16,22 -1.3 m/s---
5 Sterre de Beer GACH 16,35 -0.3 m/s---
6 Jildou Smit GACH 17,04 -1.3 m/s---
7 Marit van der Vliet GACH 17,79 -1.5 m/s17,62
8 Elisa van der Linden GACH 18,36 -1.5 m/s18,49



Meisjes Junior D1 - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Roos Wortel GACH 1:10,34 ---
2 Mare Lei GACH 1:19,61 ---
3 Sterre de Beer GACH 1:26,58 ---



Meisjes Junior D1 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Myrte van der Schoot GACH 2:34,69 2:35,00
2 Roos Wortel GACH 2:47,76 2:35,00
3 Mila Nijsse GACH 2:55,48 ---
4 Rikkie Bosman GACH 2:59,11 2:58,00



Meisjes Junior D1 - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior D1 - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Elisa van der Linden GACH 16,51 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Meike Bakker GACH 8,88 9,92
2 Sterre de Beer GACH 5,45 ---



Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Meike Bakker GACH 17,87 20,80
2 Mila Nijsse GACH 11,31 14,76
3 Marit van der Vliet GACH 9,77 9,83
4 Hassanatou Barry GACH 8,59 ---
5 Eva Schwencke GACH 8,19 ---
6 Elisa van der Linden GACH 7,69 ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Myrte van der Schoot GACH 1,40 1,35
2 Rikkie Bosman GACH 1,30 1,25
3 Hassanatou Barry GACH 1,25 ---
4 Eva Schwencke GACH 1,10 ---
4 Marit van der Vliet GACH 1,10 1,20



Meisjes Junior D1 - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Myrte van der Schoot GACH 9,07 +3.2 m/s8,98
2 Rikkie Bosman GACH 8,26 +0.4 m/s7,45
3 Meike Bakker GACH 8,16 +1.3 m/s7,98
4 Mare Lei GACH 6,97 +0.8 m/s---
5 Eva Schwencke GACH 6,06 +2.5 m/s---
Mila Nijsse GACH DNS 6,70



Meisjes Junior D1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Myrte van der Schoot GACH 4,20 +1.7 m/s4,29
2 Meike Bakker GACH 3,90 -1.1 m/s4,14
3 Roos Wortel GACH 3,71 -1.5 m/s4,09
4 Rikkie Bosman GACH 3,63 -0.4 m/s3,55
5 Mare Lei GACH 3,59 +1.8 m/s3,68
6 Masja Wilders GACH 3,38 -1.5 m/s---
7 Marit van der Vliet GACH 3,33 +1.2 m/s3,38
8 Hassanatou Barry GACH 3,30 -0.8 m/s---
9 Sterre de Beer GACH 3,28 +1.2 m/s---
10 Mila Nijsse GACH 3,27 -1.0 m/s3,35
11 Elisa van der Linden GACH 3,03 +0.5 m/s3,02
12 Eva Schwencke GACH 2,82 +0.3 m/s---
12 Jildou Smit GACH 2,82 +1.9 m/s---



Meisjes Junior D2 - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lara van Beusekom GACH 14,62 -0.4 m/s14,44
2 Sophie Romagnoli GACH 14,69 -1.5 m/s14,50
3 Wicky Hulselmans GACH 14,83 -0.4 m/s14,82
4 Meintje Glimmerveen GACH 15,09 -0.4 m/s14,99
5 Sarah Breken GACH 15,42 -0.4 m/s15,69
6 Suzet Doornheim GACH 15,76 -0.3 m/s15,71
7 Sacha Dekker GACH 16,08 -0.3 m/s15,55
8 Eva van Kampen GACH 16,37 -0.3 m/s---
9 Tamara Hoeksel GACH 16,84 -0.3 m/s---
10 Charlotte Kooiman GACH 17,34 -1.3 m/s---
11 Marieke Buskens GACH 17,54 -0.4 m/s17,08
12 Isa Nijkamp GACH 18,06 -1.3 m/s---



Meisjes Junior D2 - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Sophie Romagnoli GACH 1:08,82 1:06,00
2 Meintje Glimmerveen GACH 1:10,53 ---
3 Wicky Hulselmans GACH 1:11,44 1:16,34
4 Eva van Kampen GACH 1:14,45 ---
5 Helena Kruger GACH 1:14,59 ---
Marieke Buskens GACH DNS 1:24,58



Meisjes Junior D2 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Suzet Doornheim GACH 2:50,67 2:56,22
2 Charlotte Kooiman GACH 3:14,04 ---
3 Isa Nijkamp GACH 3:15,91 ---



Meisjes Junior D2 - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior D2 - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Tamara Hoeksel GACH 17,74 ---
2 Sarah Breken GACH 14,64 16,11
3 Charlotte Kooiman GACH 12,79 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Wicky Hulselmans GACH 9,71 10,11
2 Sacha Dekker GACH 8,04 7,87
3 Sophie Romagnoli GACH 7,83 7,50



Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Wicky Hulselmans GACH 30,39 30,53
2 Sarah Breken GACH 17,25 18,51
3 Charlotte Kooiman GACH 17,04 ---
4 Lara van Beusekom GACH 12,33 10,19
5 Isa Nijkamp GACH 11,33 ---
6 Marieke Buskens GACH 9,24 10,86



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara van Beusekom GACH 1,35 1,40
1 Meintje Glimmerveen GACH 1,35 1,35



Meisjes Junior D2 - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Eva van Kampen GACH 7,83 +1.8 m/s---
2 Sacha Dekker GACH 7,75 +1.3 m/s7,96
3 Sarah Breken GACH 7,74 +0.7 m/s---
4 Tamara Hoeksel GACH 6,63 +0.2 m/s---
Suzet Doornheim GACH DNS 8,23



Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Suzet Doornheim GACH 3,89 +0.7 m/s3,98
2 Lara van Beusekom GACH 3,83 +1.1 m/s3,88
3 Sophie Romagnoli GACH 3,82 -0.7 m/s3,98
4 Meintje Glimmerveen GACH 3,69 +1.3 m/s4,06
5 Sacha Dekker GACH 3,49 +2.5 m/s3,85
6 Eva van Kampen GACH 3,41 +1.2 m/s---
7 Isa Nijkamp GACH 2,93 +0.6 m/s---
8 Tamara Hoeksel GACH 2,89 +0.7 m/s---
9 Helena Kruger GACH 2,87 +1.5 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Paul Groen GACH 11,53 -1.6 m/s---
2 Roman Monte GACH 12,10 -1.0 m/s11,60
3 Steven Mijnhout GACH 13,53 -1.0 m/s12,59



Senioren mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 David Vonk GACH 53,40 53,00
2 Pieter Mijnhout GACH 53,93 52,70



Senioren mannen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 David Vonk GACH 2:06,78 1:54,71
2 Pieter Mijnhout GACH 2:09,15 1:56,09
3 Thomas Mijnhout GACH 2:38,38 2:10,00



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Met Twee Vingers in de Neus GAC Hilversum - Msen 4 46,79 644
2 Team Mijnhout GAC Hilversum - Msen 4 55,18 260
3 Gouden oude ploeg 4x100 GAC Hilversum - Msen 4 55,88 234
4 4x100m D+ groep GAC Hilversum - Msen 4 58,87 126
5 Ladies on the run GAC Hilversum - Msen 4 1:01,62 37



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team Roman GAC Hilversum - Msen 4 4:06,28 385
2 D+ Fun Team GAC Hilversum - Msen 4 4:19,21 294
3 Gouden oude ploeg 4x400 GAC Hilversum - Msen 4 4:24,10 262
4 4x400m D+ team 2 GAC Hilversum - Msen 4 4:50,98 106



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Paul Groen GACH 40,59 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Thomas Mijnhout GACH 8,44 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Paul Groen GACH 48,65 ---
2 Roman Monte GACH 42,69 46,00
3 Tom Dankers GACH 32,96 32,37
4 Steven Mijnhout GACH 32,17 35,65
5 Thomas Mijnhout GACH 30,25 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Steven Mijnhout GACH 1,65 1,77



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 David Vonk GACH 10,45 -1.0 m/s10,60



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Roman Monte GACH 4,60 5,00
2 Pieter Mijnhout GACH 3,60 4,30
3 Pieter Knotnerus GACH 3,00 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Paul Groen GACH 6,50 -0.9 m/s---
2 Roman Monte GACH 6,34 +2.3 m/s6,00
3 Pieter Mijnhout GACH 5,68 +0.3 m/s---
4 Steven Mijnhout GACH 5,38 +2.2 m/s6,05
5 David Vonk GACH 5,01 +0.8 m/s---
6 Thomas Mijnhout GACH 4,41 +0.6 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Judith Rasch GACH 13,80 -0.2 m/s---
2 Aline Bloom GACH 13,99 -0.2 m/s---
3 Tessa van der Mark GACH 14,85 -1.0 m/s---
4 Amelie Blankenzee GACH 14,90 -2.4 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren vrouwen - 4 x 400m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Wendy Vet GACH 26,26 ---
2 Judith Rasch GACH 23,66 ---
3 Aline Bloom GACH 22,07 ---
4 Tessa van der Mark GACH 20,19 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Amelie Blankenzee GACH 8,83 ---
2 Wendy Vet GACH 8,33 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Monique Hennipman GACH 29,46 ---
2 Aline Bloom GACH 27,37 ---
3 Judith Rasch GACH 26,88 ---
4 Wendy Vet GACH 24,63 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Amelie Blankenzee GACH 1,35 ---
1 Monique Hennipman GACH 1,35 ---
3 Wendy Vet GACH 1,25 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Tessa van der Mark GACH 8,47 -1.1 m/s---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Aline Bloom GACH 4,49 +0.3 m/s---
2 Judith Rasch GACH 4,35 +1.7 m/s---
3 Amelie Blankenzee GACH 4,29 +1.5 m/s---
4 Tessa van der Mark GACH 3,89 +0.7 m/s---