Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Ammerens v.d. Ploeg MPC - Team 21 7,7 850,00 8,0 7,50 13,00 0,75 372 372
Andes van Os JPB - Team 13 7,9 875,00 9,1 8,50 17,50 0,90 288 214
Aniek Koopmans MPC - Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Annemijn ...hoonhoven MPC - Team 23 8,2 775,00 10,1 7,50 12,00 0,65 271 189
Anouk van Wijk MPB - Team 13 7,6 750,00 9,0 7,50 12,50 0,75 257 149
Anthe Troost MPB - Team 16 6,8 950,00 7,5 13,00 16,50 0,85 419 419
Benthe Holwerda MPB - Team 13 7,4 750,00 8,7 9,00 9,50 0,80 272 213
Berend Hoekstra JPB - Team 16 8,1 850,00 8,1 12,00 13,00 0,80 288 157
Britt Huisman MPC - Team 23 7,6 825,00 8,5 6,00 7,00 0,75 310 263
Britt Miedema MPB - Team 16 7,6 725,00 9,0 10,00 13,50 0,75 277 60
Cas Jonker JPMini - Team 23 8,3 850,00 9,8 9,50 9,50 0,60 325 284
Chloe Lemke MPC - Team 18 7,8 800,00 8,9 13,00 12,50 0,70 375 375
Corneel Algra JPMini - Team 24 8,3 825,00 9,3 8,50 9,00 0,70 335 335
Danielle Offringa MPC - Team 21 7,7 850,00 8,0 8,50 12,00 0,75 376 376
Dione van Gelder MPB - Team 18 8,0 750,00 9,4 12,50 8,50 0,70 251 0
Edith Jensma MPB - Team 18 7,4 750,00 8,3 16,00 19,00 0,75 369 338
Elbrich Busman MPB - Team 16 8,3 775,00 9,3 11,00 8,50 0,85 259 61
Fanta Kondeh MPC - Team 23 8,2 750,00 9,8 7,50 8,50 0,70 259 133
Femke Knijn MPB - Team 15 8,2 850,00 9,6 11,00 15,00 0,80 291 254
Fleur Brouwer MPB - Team 15 7,4 650,00 8,1 11,50 13,00 0,75 298 298
Foske Bouma MPC - Team 23 8,4 800,00 11,3 7,00 9,00 0,65 228 82
Geke Jongsma MPB - Team 13 7,4 825,00 8,3 9,50 12,00 0,85 314 274
Gijs Dalstra JPMini - Team 17 8,5 775,00 10,9 8,50 8,00 0,55 251 105
Hans Koopmans JPC - Team 24 7,8 850,00 9,2 12,15 12,50 0,60 304 273
Hessel Pijlman JPC - Team 18 8,9 775,00 10,3 6,50 10,50 0,70 203 44
Ids Waanders JPB - Team 18 7,4 900,00 8,8 11,50 12,00 0,75 288 156
Ilana Tel MPC - Team 23 9,1 700,00 10,4 7,00 7,00 0,60 185 0
Ilse Jorritsma MPC - Team 18 7,8 750,00 8,9 11,50 7,00 0,65 313 207
Iris Linnebank MPC - Team 23 8,2 775,00 10,0 6,50 9,00 0,70 254 85
Isaac Tkabo JPMini - Team 24 8,1 750,00 10,9 7,00 5,50 0,45 212 151
Jelmer Teppema JPMini - Team 18 8,5 775,00 10,6 7,50 10,00 0,65 275 145
Jeltsje Scholtens MPC - Team 23 9,3 700,00 10,9 5,50 8,50 0,50 153 0
Jere Wiersma JPB - Team 13 8,0 775,00 8,5 8,00 13,50 0,80 249 174
Jeroen Feenstra JPB - Team 16 7,8 825,00 8,1 13,50 17,00 0,85 326 326
Jesper Schra JPMini - Team 21 6,8 850,00 7,9 9,50 11,00 0,70 466 466
Jesse Valkema JPC - Team 24 8,2 675,00 9,5 6,00 7,00 0,55 177 42
Joas Berdik JPMini - Team 18 9,1 725,00 11,2 6,50 9,00 0,55 202 40
Jort Jellema JPB - Team 18 8,0 775,00 9,1 15,50 18,00 0,75 304 143
Julie Bodbijl MPB - Team 17 8,2 700,00 9,9 7,50 9,50 0,65 192 0
Kyra van de Hoonaard MPB - Team 15 7,6 800,00 8,2 8,00 15,00 0,70 289 215
Levi Oppewal JPMini - Team 24 8,5 675,00 10,9 6,50 6,00 0,65 214 50
Lisa Bodewes MPC - Team 23 7,4 850,00 8,5 10,00 11,50 0,80 394 394
Loïs Richardson MPMini - Team 23 8,2 700,00 10,4 5,00 7,00 0,65 260 171
Mariame Diallo MPB - Team 15 DNS DNS 8,3 12,00 13,50 0,80 223 223
Marne van der Kooi JPB - Team 13 7,3 875,00 7,9 10,00 19,00 0,90 342 342
Mart Bijker JPB - Team 15 6,8 950,00 8,0 17,50 17,50 0,95 419 419
Marten Hofstra JPC - Team 18 7,9 825,00 9,6 12,00 12,50 0,70 302 136
Merel Dalstra MPC - Team 17 7,8 DNS 9,7 8,00 6,00 0,60 208 114
Milou Sieperda MPB - Team 16 8,2 725,00 9,0 11,50 13,50 0,85 286 211
Minke Hoek MPMini - Team 24 8,3 675,00 10,1 7,50 7,00 0,65 286 251
Niek IJsbrandij JPMini - Team 24 9,1 700,00 11,0 5,00 6,50 0,65 188 108
Niels Dijksma JPC - Team 23 8,5 800,00 10,8 8,00 8,50 0,65 204 36
Noa IJsbrandij MPB - Team 16 8,4 800,00 8,7 10,50 14,00 0,85 292 202
Noa de Boer MPC - Team 24 7,4 950,00 8,1 10,00 11,00 0,75 415 415
Norah Keijzer MPB - Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Quintijn Jansma JPB - Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Reinder Andringa JPB - Team 18 7,5 800,00 7,7 15,00 12,00 0,70 308 200
Rick Mastenbroek JPB - Team 17 8,4 750,00 9,5 8,00 11,00 0,75 204 75
Rico Hassing JPC - Team 17 7,6 800,00 9,1 10,00 15,00 0,65 306 306
Rienk Loonstra JPB - Team 13 8,2 800,00 8,8 9,50 14,00 0,75 248 119
Robina Karimi MPC - Team 21 8,1 725,00 9,9 9,50 10,50 0,55 262 262
Ruben de Jong JPC - Team 18 8,8 700,00 10,7 9,50 7,00 0,60 180 0
Sander de Haan JPB - Team 16 7,4 825,00 8,3 12,50 15,50 0,80 314 265
Sian Smit MPB - Team 15 8,0 750,00 9,1 9,00 13,00 0,70 250 206
Simon Talstra JPMini - Team 21 8,3 825,00 9,7 11,50 14,00 0,60 373 373
Stijn Weijdema JPC - Team 17 7,4 800,00 8,7 10,00 12,00 0,75 319 319
Thijmen Smit JPC - Team 17 7,2 950,00 8,3 11,00 11,50 0,85 384 384
Tieme Wiersma JPB - Team 13 DNS DNS DNS DNS 11,50 DNS 34 0
Tim de Raad JPB - Team 13 8,4 750,00 9,0 9,50 11,50 0,75 224 40
Tim Duiven JPB - Team 17 7,8 775,00 8,9 10,50 10,50 0,65 234 92
Tymen Paulus JPB - Team 17 7,5 950,00 9,1 10,50 17,00 0,75 304 216

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Ammerens v.d. Ploeg MPC - Team 21 7,7 --- 73 73
Andes van Os JPB - Team 13 7,9 --- 47 47
Aniek Koopmans MPC - Team 24 DNS --- 0 0
Annemijn ...hoonhoven MPC - Team 23 8,2 --- 56 56
Anouk van Wijk MPB - Team 13 7,6 --- 60 60
Anthe Troost MPB - Team 16 6,8 --- 85 85
Benthe Holwerda MPB - Team 13 7,4 --- 66 66
Berend Hoekstra JPB - Team 16 8,1 --- 42 0
Britt Miedema MPB - Team 16 7,6 --- 60 60
Britt Huisman MPC - Team 23 7,6 --- 77 77
Cas Jonker JPMini - Team 23 8,3 --- 61 61
Chloe Lemke MPC - Team 18 7,8 --- 69 69
Corneel Algra JPMini - Team 24 8,3 --- 61 61
Danielle Offringa MPC - Team 21 7,7 --- 73 73
Dione van Gelder MPB - Team 18 8,0 --- 49 0
Edith Jensma MPB - Team 18 7,4 --- 66 66
Elbrich Busman MPB - Team 16 8,3 --- 42 0
Fanta Kondeh MPC - Team 23 8,2 --- 56 0
Femke Knijn MPB - Team 15 8,2 --- 44 44
Fleur Brouwer MPB - Team 15 7,4 --- 66 66
Foske Bouma MPC - Team 23 8,4 --- 50 0
Geke Jongsma MPB - Team 13 7,4 --- 66 66
Gijs Dalstra JPMini - Team 17 8,5 --- 54 0
Hans Koopmans JPC - Team 24 7,8 --- 59 59
Hessel Pijlman JPC - Team 18 8,9 --- 31 0
Ids Waanders JPB - Team 18 7,4 --- 60 60
Ilana Tel MPC - Team 23 9,1 --- 31 0
Ilse Jorritsma MPC - Team 18 7,8 --- 69 69
Iris Linnebank MPC - Team 23 8,2 --- 56 0
Isaac Tkabo JPMini - Team 24 8,1 --- 68 68
Jelmer Teppema JPMini - Team 18 8,5 --- 54 0
Jeltsje Scholtens MPC - Team 23 9,3 --- 26 0
Jere Wiersma JPB - Team 13 8,0 --- 45 0
Jeroen Feenstra JPB - Team 16 7,8 --- 49 49
Jesper Schra JPMini - Team 21 6,8 --- 124 124
Jesse Valkema JPC - Team 24 8,2 --- 48 0
Joas Berdik JPMini - Team 18 9,1 --- 35 0
Jort Jellema JPB - Team 18 8,0 --- 45 0
Julie Bodbijl MPB - Team 17 8,2 --- 44 0
Kyra van de Hoonaard MPB - Team 15 7,6 --- 60 60
Levi Oppewal JPMini - Team 24 8,5 --- 54 0
Lisa Bodewes MPC - Team 23 7,4 --- 84 84
Loïs Richardson MPMini - Team 23 8,2 --- 72 72
Mariame Diallo MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Marne van der Kooi JPB - Team 13 7,3 --- 63 63
Mart Bijker JPB - Team 15 6,8 --- 77 77
Marten Hofstra JPC - Team 18 7,9 --- 57 0
Merel Dalstra MPC - Team 17 7,8 --- 69 69
Milou Sieperda MPB - Team 16 8,2 --- 44 44
Minke Hoek MPMini - Team 24 8,3 --- 68 68
Niek IJsbrandij JPMini - Team 24 9,1 --- 35 0
Niels Dijksma JPC - Team 23 8,5 --- 40 0
Noa IJsbrandij MPB - Team 16 8,4 --- 39 0
Noa de Boer MPC - Team 24 7,4 --- 84 84
Norah Keijzer MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Quintijn Jansma JPB - Team 15 DNS --- 0 0
Reinder Andringa JPB - Team 18 7,5 --- 57 57
Rick Mastenbroek JPB - Team 17 8,4 --- 36 0
Rico Hassing JPC - Team 17 7,6 --- 66 66
Rienk Loonstra JPB - Team 13 8,2 --- 40 0
Robina Karimi MPC - Team 21 8,1 --- 59 59
Ruben de Jong JPC - Team 18 8,8 --- 33 0
Sander de Haan JPB - Team 16 7,4 --- 60 60
Sian Smit MPB - Team 15 8,0 --- 49 49
Simon Talstra JPMini - Team 21 8,3 --- 61 61
Stijn Weijdema JPC - Team 17 7,4 --- 72 72
Thijmen Smit JPC - Team 17 7,2 --- 79 79
Tieme Wiersma JPB - Team 13 DNS --- 0 0
Tim de Raad JPB - Team 13 8,4 --- 36 0
Tim Duiven JPB - Team 17 7,8 --- 49 0
Tymen Paulus JPB - Team 17 7,5 --- 57 57

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Ammerens v.d. Ploeg MPC - Team 21 850,00 --- 60 60
Andes van Os JPB - Team 13 875,00 --- 46 46
Aniek Koopmans MPC - Team 24 DNS --- 0 0
Annemijn ...hoonhoven MPC - Team 23 775,00 --- 44 44
Anouk van Wijk MPB - Team 13 750,00 --- 31 0
Anthe Troost MPB - Team 16 950,00 --- 65 65
Benthe Holwerda MPB - Team 13 750,00 --- 31 0
Berend Hoekstra JPB - Team 16 850,00 --- 42 42
Britt Miedema MPB - Team 16 725,00 --- 28 0
Britt Huisman MPC - Team 23 825,00 --- 54 54
Cas Jonker JPMini - Team 23 850,00 --- 68 68
Chloe Lemke MPC - Team 18 800,00 --- 49 49
Corneel Algra JPMini - Team 24 825,00 --- 62 62
Danielle Offringa MPC - Team 21 850,00 --- 60 60
Dione van Gelder MPB - Team 18 750,00 --- 31 0
Edith Jensma MPB - Team 18 750,00 --- 31 0
Elbrich Busman MPB - Team 16 775,00 --- 35 0
Fanta Kondeh MPC - Team 23 750,00 --- 40 0
Femke Knijn MPB - Team 15 850,00 --- 47 47
Fleur Brouwer MPB - Team 15 650,00 --- 18 18
Foske Bouma MPC - Team 23 800,00 --- 49 49
Geke Jongsma MPB - Team 13 825,00 --- 43 43
Gijs Dalstra JPMini - Team 17 775,00 --- 51 51
Hans Koopmans JPC - Team 24 850,00 --- 51 51
Hessel Pijlman JPC - Team 18 775,00 --- 38 0
Ids Waanders JPB - Team 18 900,00 --- 50 50
Ilana Tel MPC - Team 23 700,00 --- 31 0
Ilse Jorritsma MPC - Team 18 750,00 --- 40 0
Iris Linnebank MPC - Team 23 775,00 --- 44 0
Isaac Tkabo JPMini - Team 24 750,00 --- 45 45
Jelmer Teppema JPMini - Team 18 775,00 --- 51 51
Jeltsje Scholtens MPC - Team 23 700,00 --- 31 0
Jere Wiersma JPB - Team 13 775,00 --- 32 32
Jeroen Feenstra JPB - Team 16 825,00 --- 39 39
Jesper Schra JPMini - Team 21 850,00 --- 68 68
Jesse Valkema JPC - Team 24 675,00 --- 23 0
Joas Berdik JPMini - Team 18 725,00 --- 40 40
Jort Jellema JPB - Team 18 775,00 --- 32 0
Julie Bodbijl MPB - Team 17 700,00 --- 24 0
Kyra van de Hoonaard MPB - Team 15 800,00 --- 39 39
Levi Oppewal JPMini - Team 24 675,00 --- 31 0
Lisa Bodewes MPC - Team 23 850,00 --- 60 60
Loïs Richardson MPMini - Team 23 700,00 --- 40 0
Mariame Diallo MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Marne van der Kooi JPB - Team 13 875,00 --- 46 46
Mart Bijker JPB - Team 15 950,00 --- 59 59
Marten Hofstra JPC - Team 18 825,00 --- 46 46
Merel Dalstra MPC - Team 17 DNS --- 0 0
Milou Sieperda MPB - Team 16 725,00 --- 28 0
Minke Hoek MPMini - Team 24 675,00 --- 35 0
Niek IJsbrandij JPMini - Team 24 700,00 --- 36 36
Niels Dijksma JPC - Team 23 800,00 --- 42 0
Noa IJsbrandij MPB - Team 16 800,00 --- 39 39
Noa de Boer MPC - Team 24 950,00 --- 83 83
Norah Keijzer MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Quintijn Jansma JPB - Team 15 DNS --- 0 0
Reinder Andringa JPB - Team 18 800,00 --- 35 0
Rick Mastenbroek JPB - Team 17 750,00 --- 28 0
Rico Hassing JPC - Team 17 800,00 --- 42 42
Rienk Loonstra JPB - Team 13 800,00 --- 35 35
Robina Karimi MPC - Team 21 725,00 --- 35 35
Ruben de Jong JPC - Team 18 700,00 --- 27 0
Sander de Haan JPB - Team 16 825,00 --- 39 39
Sian Smit MPB - Team 15 750,00 --- 31 31
Simon Talstra JPMini - Team 21 825,00 --- 62 62
Stijn Weijdema JPC - Team 17 800,00 --- 42 42
Thijmen Smit JPC - Team 17 950,00 --- 71 71
Tieme Wiersma JPB - Team 13 DNS --- 0 0
Tim de Raad JPB - Team 13 750,00 --- 28 0
Tim Duiven JPB - Team 17 775,00 --- 32 0
Tymen Paulus JPB - Team 17 950,00 --- 59 59

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Ammerens v.d. Ploeg MPC - Team 21 8,0 --- 85 85
Andes van Os JPB - Team 13 9,1 --- 41 0
Aniek Koopmans MPC - Team 24 DNS --- 0 0
Annemijn ...hoonhoven MPC - Team 23 10,1 --- 38 0
Anouk van Wijk MPB - Team 13 9,0 --- 47 47
Anthe Troost MPB - Team 16 7,5 --- 77 77
Benthe Holwerda MPB - Team 13 8,7 --- 53 53
Berend Hoekstra JPB - Team 16 8,1 --- 58 58
Britt Miedema MPB - Team 16 9,0 --- 47 0
Britt Huisman MPC - Team 23 8,5 --- 72 72
Cas Jonker JPMini - Team 23 9,8 --- 50 50
Chloe Lemke MPC - Team 18 8,9 --- 63 63
Corneel Algra JPMini - Team 24 9,3 --- 61 61
Danielle Offringa MPC - Team 21 8,0 --- 85 85
Dione van Gelder MPB - Team 18 9,4 --- 40 0
Edith Jensma MPB - Team 18 8,3 --- 60 60
Elbrich Busman MPB - Team 16 9,3 --- 42 0
Fanta Kondeh MPC - Team 23 9,8 --- 43 43
Femke Knijn MPB - Team 15 9,6 --- 37 0
Fleur Brouwer MPB - Team 15 8,1 --- 64 64
Foske Bouma MPC - Team 23 11,3 --- 19 0
Geke Jongsma MPB - Team 13 8,3 --- 60 60
Gijs Dalstra JPMini - Team 17 10,9 --- 28 0
Hans Koopmans JPC - Team 24 9,2 --- 48 48
Hessel Pijlman JPC - Team 18 10,3 --- 29 0
Ids Waanders JPB - Team 18 8,8 --- 46 46
Ilana Tel MPC - Team 23 10,4 --- 32 0
Ilse Jorritsma MPC - Team 18 8,9 --- 63 63
Iris Linnebank MPC - Team 23 10,0 --- 40 0
Isaac Tkabo JPMini - Team 24 10,9 --- 28 0
Jelmer Teppema JPMini - Team 18 10,6 --- 33 0
Jeltsje Scholtens MPC - Team 23 10,9 --- 24 0
Jere Wiersma JPB - Team 13 8,5 --- 51 51
Jeroen Feenstra JPB - Team 16 8,1 --- 58 58
Jesper Schra JPMini - Team 21 7,9 --- 100 100
Jesse Valkema JPC - Team 24 9,5 --- 42 42
Joas Berdik JPMini - Team 18 11,2 --- 23 0
Jort Jellema JPB - Team 18 9,1 --- 41 0
Julie Bodbijl MPB - Team 17 9,9 --- 32 0
Kyra van de Hoonaard MPB - Team 15 8,2 --- 62 62
Levi Oppewal JPMini - Team 24 10,9 --- 28 0
Lisa Bodewes MPC - Team 23 8,5 --- 72 72
Loïs Richardson MPMini - Team 23 10,4 --- 42 42
Mariame Diallo MPB - Team 15 8,3 --- 60 60
Marne van der Kooi JPB - Team 13 7,9 --- 62 62
Mart Bijker JPB - Team 15 8,0 --- 60 60
Marten Hofstra JPC - Team 18 9,6 --- 41 0
Merel Dalstra MPC - Team 17 9,7 --- 45 45
Milou Sieperda MPB - Team 16 9,0 --- 47 0
Minke Hoek MPMini - Team 24 10,1 --- 49 49
Niek IJsbrandij JPMini - Team 24 11,0 --- 26 0
Niels Dijksma JPC - Team 23 10,8 --- 22 0
Noa IJsbrandij MPB - Team 16 8,7 --- 53 53
Noa de Boer MPC - Team 24 8,1 --- 82 82
Norah Keijzer MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Quintijn Jansma JPB - Team 15 DNS --- 0 0
Reinder Andringa JPB - Team 18 7,7 --- 66 66
Rick Mastenbroek JPB - Team 17 9,5 --- 35 0
Rico Hassing JPC - Team 17 9,1 --- 50 50
Rienk Loonstra JPB - Team 13 8,8 --- 46 0
Robina Karimi MPC - Team 21 9,9 --- 41 41
Ruben de Jong JPC - Team 18 10,7 --- 23 0
Sander de Haan JPB - Team 16 8,3 --- 55 55
Sian Smit MPB - Team 15 9,1 --- 45 45
Simon Talstra JPMini - Team 21 9,7 --- 52 52
Stijn Weijdema JPC - Team 17 8,7 --- 58 58
Thijmen Smit JPC - Team 17 8,3 --- 66 66
Tieme Wiersma JPB - Team 13 DNS --- 0 0
Tim de Raad JPB - Team 13 9,0 --- 43 0
Tim Duiven JPB - Team 17 8,9 --- 45 45
Tymen Paulus JPB - Team 17 9,1 --- 41 0

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Ammerens v.d. Ploeg MPC - Team 21 7,50 --- 38 38
Andes van Os JPB - Team 13 8,50 --- 33 0
Aniek Koopmans MPC - Team 24 DNS --- 0 0
Annemijn ...hoonhoven MPC - Team 23 7,50 --- 38 38
Anouk van Wijk MPB - Team 13 7,50 --- 30 0
Anthe Troost MPB - Team 16 13,00 --- 70 70
Benthe Holwerda MPB - Team 13 9,00 --- 40 40
Berend Hoekstra JPB - Team 16 12,00 --- 57 57
Britt Miedema MPB - Team 16 10,00 --- 48 0
Britt Huisman MPC - Team 23 6,00 --- 25 0
Cas Jonker JPMini - Team 23 9,50 --- 64 64
Chloe Lemke MPC - Team 18 13,00 --- 89 89
Corneel Algra JPMini - Team 24 8,50 --- 54 54
Danielle Offringa MPC - Team 21 8,50 --- 47 47
Dione van Gelder MPB - Team 18 12,50 --- 66 0
Edith Jensma MPB - Team 18 16,00 --- 93 93
Elbrich Busman MPB - Team 16 11,00 --- 55 0
Fanta Kondeh MPC - Team 23 7,50 --- 38 38
Femke Knijn MPB - Team 15 11,00 --- 55 55
Fleur Brouwer MPB - Team 15 11,50 --- 59 59
Foske Bouma MPC - Team 23 7,00 --- 33 0
Geke Jongsma MPB - Team 13 9,50 --- 44 44
Gijs Dalstra JPMini - Team 17 8,50 --- 54 54
Hans Koopmans JPC - Team 24 12,15 --- 69 69
Hessel Pijlman JPC - Team 18 6,50 --- 25 0
Ids Waanders JPB - Team 18 11,50 --- 53 0
Ilana Tel MPC - Team 23 7,00 --- 33 0
Ilse Jorritsma MPC - Team 18 11,50 --- 75 75
Iris Linnebank MPC - Team 23 6,50 --- 29 0
Isaac Tkabo JPMini - Team 24 7,00 --- 38 38
Jelmer Teppema JPMini - Team 18 7,50 --- 43 0
Jeltsje Scholtens MPC - Team 23 5,50 --- 20 0
Jere Wiersma JPB - Team 13 8,00 --- 30 0
Jeroen Feenstra JPB - Team 16 13,50 --- 67 67
Jesper Schra JPMini - Team 21 9,50 --- 64 64
Jesse Valkema JPC - Team 24 6,00 --- 21 0
Joas Berdik JPMini - Team 18 6,50 --- 33 0
Jort Jellema JPB - Team 18 15,50 --- 81 81
Julie Bodbijl MPB - Team 17 7,50 --- 30 0
Kyra van de Hoonaard MPB - Team 15 8,00 --- 33 0
Levi Oppewal JPMini - Team 24 6,50 --- 33 0
Lisa Bodewes MPC - Team 23 10,00 --- 61 61
Loïs Richardson MPMini - Team 23 5,00 --- 21 0
Mariame Diallo MPB - Team 15 12,00 --- 62 62
Marne van der Kooi JPB - Team 13 10,00 --- 43 43
Mart Bijker JPB - Team 15 17,50 --- 95 95
Marten Hofstra JPC - Team 18 12,00 --- 68 0
Merel Dalstra MPC - Team 17 8,00 --- 42 0
Milou Sieperda MPB - Team 16 11,50 --- 59 59
Minke Hoek MPMini - Team 24 7,50 --- 49 49
Niek IJsbrandij JPMini - Team 24 5,00 --- 19 0
Niels Dijksma JPC - Team 23 8,00 --- 36 36
Noa IJsbrandij MPB - Team 16 10,50 --- 51 0
Noa de Boer MPC - Team 24 10,00 --- 61 61
Norah Keijzer MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Quintijn Jansma JPB - Team 15 DNS --- 0 0
Reinder Andringa JPB - Team 18 15,00 --- 77 77
Rick Mastenbroek JPB - Team 17 8,00 --- 30 0
Rico Hassing JPC - Team 17 10,00 --- 52 52
Rienk Loonstra JPB - Team 13 9,50 --- 40 40
Robina Karimi MPC - Team 21 9,50 --- 56 56
Ruben de Jong JPC - Team 18 9,50 --- 48 0
Sander de Haan JPB - Team 16 12,50 --- 60 60
Sian Smit MPB - Team 15 9,00 --- 40 40
Simon Talstra JPMini - Team 21 11,50 --- 86 86
Stijn Weijdema JPC - Team 17 10,00 --- 52 52
Thijmen Smit JPC - Team 17 11,00 --- 60 60
Tieme Wiersma JPB - Team 13 DNS --- 0 0
Tim de Raad JPB - Team 13 9,50 --- 40 40
Tim Duiven JPB - Team 17 10,50 --- 47 47
Tymen Paulus JPB - Team 17 10,50 --- 47 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Ammerens v.d. Ploeg MPC - Team 21 13,00 --- 56 56
Andes van Os JPB - Team 13 17,50 --- 59 59
Aniek Koopmans MPC - Team 24 DNS --- 0 0
Annemijn ...hoonhoven MPC - Team 23 12,00 --- 51 51
Anouk van Wijk MPB - Team 13 12,50 --- 42 42
Anthe Troost MPB - Team 16 16,50 --- 61 61
Benthe Holwerda MPB - Team 13 9,50 --- 28 0
Berend Hoekstra JPB - Team 16 13,00 --- 40 0
Britt Miedema MPB - Team 16 13,50 --- 47 0
Britt Huisman MPC - Team 23 7,00 --- 22 0
Cas Jonker JPMini - Team 23 9,50 --- 41 41
Chloe Lemke MPC - Team 18 12,50 --- 53 53
Corneel Algra JPMini - Team 24 9,00 --- 38 38
Danielle Offringa MPC - Team 21 12,00 --- 51 51
Dione van Gelder MPB - Team 18 8,50 --- 24 0
Edith Jensma MPB - Team 18 19,00 --- 72 72
Elbrich Busman MPB - Team 16 8,50 --- 24 0
Fanta Kondeh MPC - Team 23 8,50 --- 30 0
Femke Knijn MPB - Team 15 15,00 --- 54 54
Fleur Brouwer MPB - Team 15 13,00 --- 44 44
Foske Bouma MPC - Team 23 9,00 --- 33 33
Geke Jongsma MPB - Team 13 12,00 --- 40 0
Gijs Dalstra JPMini - Team 17 8,00 --- 31 0
Hans Koopmans JPC - Team 24 12,50 --- 46 46
Hessel Pijlman JPC - Team 18 10,50 --- 36 0
Ids Waanders JPB - Team 18 12,00 --- 36 0
Ilana Tel MPC - Team 23 7,00 --- 22 0
Ilse Jorritsma MPC - Team 18 7,00 --- 22 0
Iris Linnebank MPC - Team 23 9,00 --- 33 33
Isaac Tkabo JPMini - Team 24 5,50 --- 15 0
Jelmer Teppema JPMini - Team 18 10,00 --- 44 44
Jeltsje Scholtens MPC - Team 23 8,50 --- 30 0
Jere Wiersma JPB - Team 13 13,50 --- 42 42
Jeroen Feenstra JPB - Team 16 17,00 --- 57 57
Jesper Schra JPMini - Team 21 11,00 --- 51 51
Jesse Valkema JPC - Team 24 7,00 --- 18 0
Joas Berdik JPMini - Team 18 9,00 --- 38 0
Jort Jellema JPB - Team 18 18,00 --- 62 62
Julie Bodbijl MPB - Team 17 9,50 --- 28 0
Kyra van de Hoonaard MPB - Team 15 15,00 --- 54 54
Levi Oppewal JPMini - Team 24 6,00 --- 18 0
Lisa Bodewes MPC - Team 23 11,50 --- 48 48
Loïs Richardson MPMini - Team 23 7,00 --- 28 0
Mariame Diallo MPB - Team 15 13,50 --- 47 47
Marne van der Kooi JPB - Team 13 19,00 --- 66 66
Mart Bijker JPB - Team 15 17,50 --- 59 59
Marten Hofstra JPC - Team 18 12,50 --- 46 46
Merel Dalstra MPC - Team 17 6,00 --- 16 0
Milou Sieperda MPB - Team 16 13,50 --- 47 47
Minke Hoek MPMini - Team 24 7,00 --- 28 28
Niek IJsbrandij JPMini - Team 24 6,50 --- 22 22
Niels Dijksma JPC - Team 23 8,50 --- 26 0
Noa IJsbrandij MPB - Team 16 14,00 --- 49 49
Noa de Boer MPC - Team 24 11,00 --- 45 45
Norah Keijzer MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Quintijn Jansma JPB - Team 15 DNS --- 0 0
Reinder Andringa JPB - Team 18 12,00 --- 36 0
Rick Mastenbroek JPB - Team 17 11,00 --- 32 32
Rico Hassing JPC - Team 17 15,00 --- 58 58
Rienk Loonstra JPB - Team 13 14,00 --- 44 44
Robina Karimi MPC - Team 21 10,50 --- 42 42
Ruben de Jong JPC - Team 18 7,00 --- 18 0
Sander de Haan JPB - Team 16 15,50 --- 51 51
Sian Smit MPB - Team 15 13,00 --- 44 0
Simon Talstra JPMini - Team 21 14,00 --- 71 71
Stijn Weijdema JPC - Team 17 12,00 --- 43 43
Thijmen Smit JPC - Team 17 11,50 --- 41 41
Tieme Wiersma JPB - Team 13 11,50 --- 34 0
Tim de Raad JPB - Team 13 11,50 --- 34 0
Tim Duiven JPB - Team 17 10,50 --- 30 0
Tymen Paulus JPB - Team 17 17,00 --- 57 57

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Ammerens v.d. Ploeg MPC - Team 21 0,75 --- 60 60
Andes van Os JPB - Team 13 0,90 --- 62 62
Aniek Koopmans MPC - Team 24 DNS --- 0 0
Annemijn ...hoonhoven MPC - Team 23 0,65 --- 44 0
Anouk van Wijk MPB - Team 13 0,75 --- 47 0
Anthe Troost MPB - Team 16 0,85 --- 61 61
Benthe Holwerda MPB - Team 13 0,80 --- 54 54
Berend Hoekstra JPB - Team 16 0,80 --- 49 0
Britt Miedema MPB - Team 16 0,75 --- 47 0
Britt Huisman MPC - Team 23 0,75 --- 60 60
Cas Jonker JPMini - Team 23 0,60 --- 41 0
Chloe Lemke MPC - Team 18 0,70 --- 52 52
Corneel Algra JPMini - Team 24 0,70 --- 59 59
Danielle Offringa MPC - Team 21 0,75 --- 60 60
Dione van Gelder MPB - Team 18 0,70 --- 41 0
Edith Jensma MPB - Team 18 0,75 --- 47 47
Elbrich Busman MPB - Team 16 0,85 --- 61 61
Fanta Kondeh MPC - Team 23 0,70 --- 52 52
Femke Knijn MPB - Team 15 0,80 --- 54 54
Fleur Brouwer MPB - Team 15 0,75 --- 47 47
Foske Bouma MPC - Team 23 0,65 --- 44 0
Geke Jongsma MPB - Team 13 0,85 --- 61 61
Gijs Dalstra JPMini - Team 17 0,55 --- 33 0
Hans Koopmans JPC - Team 24 0,60 --- 31 0
Hessel Pijlman JPC - Team 18 0,70 --- 44 44
Ids Waanders JPB - Team 18 0,75 --- 43 0
Ilana Tel MPC - Team 23 0,60 --- 36 0
Ilse Jorritsma MPC - Team 18 0,65 --- 44 0
Iris Linnebank MPC - Team 23 0,70 --- 52 52
Isaac Tkabo JPMini - Team 24 0,45 --- 18 0
Jelmer Teppema JPMini - Team 18 0,65 --- 50 50
Jeltsje Scholtens MPC - Team 23 0,50 --- 22 0
Jere Wiersma JPB - Team 13 0,80 --- 49 49
Jeroen Feenstra JPB - Team 16 0,85 --- 56 56
Jesper Schra JPMini - Team 21 0,70 --- 59 59
Jesse Valkema JPC - Team 24 0,55 --- 25 0
Joas Berdik JPMini - Team 18 0,55 --- 33 0
Jort Jellema JPB - Team 18 0,75 --- 43 0
Julie Bodbijl MPB - Team 17 0,65 --- 34 0
Kyra van de Hoonaard MPB - Team 15 0,70 --- 41 0
Levi Oppewal JPMini - Team 24 0,65 --- 50 50
Lisa Bodewes MPC - Team 23 0,80 --- 69 69
Loïs Richardson MPMini - Team 23 0,65 --- 57 57
Mariame Diallo MPB - Team 15 0,80 --- 54 54
Marne van der Kooi JPB - Team 13 0,90 --- 62 62
Mart Bijker JPB - Team 15 0,95 --- 69 69
Marten Hofstra JPC - Team 18 0,70 --- 44 44
Merel Dalstra MPC - Team 17 0,60 --- 36 0
Milou Sieperda MPB - Team 16 0,85 --- 61 61
Minke Hoek MPMini - Team 24 0,65 --- 57 57
Niek IJsbrandij JPMini - Team 24 0,65 --- 50 50
Niels Dijksma JPC - Team 23 0,65 --- 38 0
Noa IJsbrandij MPB - Team 16 0,85 --- 61 61
Noa de Boer MPC - Team 24 0,75 --- 60 60
Norah Keijzer MPB - Team 15 DNS --- 0 0
Quintijn Jansma JPB - Team 15 DNS --- 0 0
Reinder Andringa JPB - Team 18 0,70 --- 37 0
Rick Mastenbroek JPB - Team 17 0,75 --- 43 43
Rico Hassing JPC - Team 17 0,65 --- 38 38
Rienk Loonstra JPB - Team 13 0,75 --- 43 0
Robina Karimi MPC - Team 21 0,55 --- 29 29
Ruben de Jong JPC - Team 18 0,60 --- 31 0
Sander de Haan JPB - Team 16 0,80 --- 49 0
Sian Smit MPB - Team 15 0,70 --- 41 41
Simon Talstra JPMini - Team 21 0,60 --- 41 41
Stijn Weijdema JPC - Team 17 0,75 --- 52 52
Thijmen Smit JPC - Team 17 0,85 --- 67 67
Tieme Wiersma JPB - Team 13 DNS --- 0 0
Tim de Raad JPB - Team 13 0,75 --- 43 0
Tim Duiven JPB - Team 17 0,65 --- 31 0
Tymen Paulus JPB - Team 17 0,75 --- 43 43

Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) AV Horror Sneek - JPB 8 3:04,8 317
2 Team 13 (Team-est) AV Impala - JPB 9 3:06,4 305
2 Team 15 (Team-est) AV Heerenveen - MPB 8 3:06,8 333
2 Team 17 (Team-est) AV Start `78 - JPMini 9 3:08,4 466
5 Team 18 (Team-est) AV Lionitas - JPB 12 3:13,5 256
6 Team 21 (Team-est) AV Impala - JPC 5 3:21,5 246
6 Team 23 (Team-est) AV Heerenveen - MPC 11 3:24,5 263
8 Team 24 (Team-est) AV Horror Sneek - JPC 9 3:29,4 192