Uitslagen CK cross

Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
Marco Ruijs GACH DNS ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Joost ten Barge GACH 12:52,9 ---
2 Martijn de Boer GACH 14:44,4 ---
Laurens van Loenen GACH DNS ---



Jongens Junior C - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Max van Groeningen GACH 7:28,8 ---
2 Max van Craen GACH 7:38,2 ---
3 Tobias van Ee GACH 7:59,9 ---
4 Lars Mol GACH 8:18,4 ---
5 Jasper van Kesteren GACH 8:22,5 ---
6 Bob Voorneveld GACH 8:57,2 ---
7 Julius Elbracht GACH 8:59,3 ---
8 Stijn Visser GACH 9:08,3 ---
9 Jurrian Brouwer GACH 9:12,5 ---
10 Tim Buskens GACH 9:13,6 ---
11 Roemer van Wijk GACH 9:14,2 ---
12 Niels de Boer GACH 9:19,8 ---
13 Rob Dankers GACH 10:00,7 ---
Tom Fontani GACH DNS ---
Thijmen Hakenkruger GACH DNS ---
Rijk Stiemer GACH DNS ---
Koen Duikersloot GACH DNS ---
Luc Blank GACH DNS ---
Lucas Knecht GACH DNS ---
Emiel Breken GACH DNS ---
Jesse Minnema GACH DNS ---
Joris van Luyken GACH DNS ---
Lars Heldring GACH DNS ---
Sean Moriarty GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Pos GACH 8:04,7 ---
2 Lukas Renaud GACH 8:27,9 ---
3 Dennis Janssen GACH 8:33,9 ---
4 Jente Faber GACH 8:49,5 ---
5 Koen van den Hende GACH 9:05,5 ---
6 Melle Olthuis GACH 9:44,0 ---
7 Splinter Elbracht GACH 9:45,3 ---
8 Ivar Pijnenburg GACH 9:51,2 ---
9 Lucas van der Haven GACH 10:49,7 ---
Lucas Man GACH DNS ---
Dani Suparmono GACH DNS ---
Rafael Suidhoff GACH DNS ---
Floris de Jager GACH DNS ---
Lorenzo Hogendoorn GACH DNS ---
Rune Bergen GACH DNS ---
Valentijn de Graaf GACH DNS ---



Jongens Junior D2 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 7:37,4 ---
2 Jurre Brouwer GACH 7:55,5 ---
3 Jasper Steenvoorden GACH 8:10,2 ---
4 David Neidig GACH 8:14,1 ---
5 Laurens Jordense GACH 8:17,3 ---
6 Bastian Jansma GACH 8:28,3 ---
7 Jonas Elzinga GACH 8:47,2 ---
8 Miro van Wieringen GACH 9:26,3 ---
9 Abel Bakker GACH 9:36,9 ---
10 Milan Falentijn GACH 10:01,7 ---
11 Flo van Raalte GACH 10:13,8 ---
12 Roy van den Kommer GACH 10:15,5 ---
13 Onno Krans GACH 11:01,7 ---
14 Rinke Niemeijer GACH 11:30,9 ---
15 Jesse de Heus GACH 11:31,1 ---
16 Yordi Wingelaar GACH 11:45,4 ---
17 Yoep van Loenen GACH 11:47,3 ---
Aron Doehri GACH DNS ---
Daan van den Hende GACH DNS ---
Max Veldhuizen GACH DNS ---
Casper Mur GACH DNS ---
Lennox Betlem GACH DNS ---
Merlijn Munneke GACH DNS ---



Jongens Pupil A1 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Florian Vriezen GACH 7:59,6 ---
2 Tijs Hollander GACH 8:24,5 ---
3 Senne Gisius GACH 8:36,3 ---
4 Luce Wijma GACH 8:51,5 ---
5 Aidan Zorgdrager GACH 8:58,1 ---
6 Toon van den Hende GACH 9:34,1 ---
7 Robbe Noordanus GACH 9:55,7 ---
8 Joey van Wieringen GACH 10:02,9 ---
9 Alexander Coonen GACH 10:08,3 ---
10 Jesse Cents GACH 10:09,8 ---
11 Tibbe Teeuwen GACH 10:18,5 ---
12 Casper Sollman GACH 10:24,1 ---
13 Quin Spieker GACH 10:31,0 ---
14 Arthur Borger GACH 12:17,0 ---
Dylan Eberhard GACH DNS ---
Jim Spiering GACH DNS ---
Jippe van ...ogenbroek GACH DNS ---
Max Stalenhoef GACH DNS ---
Maxx Verhoeven GACH DNS ---
Sandro Voshart GACH DNS ---
Tristan Laman GACH DNS ---



Jongens Pupil A2 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Fons Borninkhof GACH 8:24,3 ---
2 Thijn Dorrestein GACH 8:32,0 ---
3 Daniël va...Brummelen GACH 8:38,4 ---
4 Mich Sweep GACH 8:43,4 ---
5 Wouter Westeneng GACH 9:15,6 ---
6 Hugo Krans GACH 9:23,0 ---
7 Ryan Andela GACH 9:28,8 ---
8 Kaj van Raalte GACH 9:32,9 ---
9 Pieter Kroeze GACH 9:33,3 ---
10 David Elzinga GACH 9:34,9 ---
11 Mees Munneke GACH 9:39,2 ---
12 Teun Pagen GACH 10:01,6 ---
13 Fu Shan Lamers GACH 10:09,3 ---
14 Sepp Vermeulen GACH 10:13,4 ---
15 Thomas van...uttervelt GACH 10:23,6 ---
16 Thomas Linnartz GACH 10:48,0 ---
17 Merijn Sc...onderbeek GACH 11:12,5 ---
18 Gijs de Graaf GACH 11:34,9 ---
Emmanuel Amaefule GACH DNS ---
Martijn Bink GACH DNS ---
Mees van der Meer GACH DNS ---
Olaf de Vries GACH DNS ---
Pepijn van Arendonk GACH DNS ---



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Henry Battle GACH 4:10,9 ---
2 Niels Bitter GACH 4:14,7 ---
3 Ruben Lagas GACH 4:22,1 ---
4 Borre Brouwer GACH 4:24,3 ---
5 Tim van der Knaap GACH 4:25,7 ---
6 Boris van Zwam GACH 4:26,4 ---
7 Daan de Vries GACH 4:31,9 ---
8 Marijn Walstra GACH 4:34,0 ---
9 Tijmen de Beer GACH 4:44,1 ---
10 Simon Egberts GACH 4:51,0 ---
11 Jip van Calck GACH 4:52,4 ---
12 Bas Wesselink GACH 4:52,9 ---
13 Jurre Dijkstra GACH 4:57,6 ---
14 Thijs van den Berg GACH 4:59,2 ---
15 Bastijn Pel GACH 5:06,1 ---
16 Jochem Krans GACH 5:08,1 ---
17 Gabriel Klus GACH 5:20,0 ---
18 Koen Bader GACH 5:35,0 ---
19 Teun van Loenen GACH 5:41,9 ---
Daniël Westerweel GACH DNS ---



Jongens Pupil C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thimo Gisius GACH 4:18,3 ---
2 Nout van der Schoot GACH 4:23,3 ---
3 Sebastiaan...uttervelt GACH 4:24,0 ---
4 Youri van der Linden GACH 4:28,4 ---
5 Kealan Steba GACH 4:28,8 ---
6 Boudewijn ... den Haak GACH 4:37,7 ---
7 Siebe van ...r Weerden GACH 4:56,2 ---
8 Joris Kleingeld GACH 4:59,4 ---
9 Siebren Verra GACH 5:04,3 ---
10 Thomar Neidig GACH 5:05,3 ---
11 Hugo Bosman GACH 5:06,1 ---
12 Ziggy Groenewoud GACH 5:12,3 ---
13 Douwe Sipma GACH 5:16,9 ---
14 David Spieker GACH 5:22,9 ---
15 Sjaak de Boer GACH 5:24,1 ---
16 Milan Zijdel GACH 5:29,6 ---
17 Thijmen Moen GACH 6:33,3 ---
18 Felipe Verdonschot GACH 6:55,3 ---
Youri van der Linden GACH DNS ---



Jongens Pupil Mini - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Florian van Wijchen GACH 4:22,2 ---
2 Thijmen van Wijchen GACH 4:32,2 ---
3 Flint Woolfitt GACH 4:56,2 ---
4 Gavin Hulsman GACH 5:03,1 ---
5 Maarten de Vries GACH 5:05,7 ---
6 Anton Verweij GACH 5:09,4 ---
7 Roan Snel GACH 5:18,7 ---
8 Rick van Harn GACH 5:20,6 ---
9 Luke van den Berg GACH 5:31,2 ---
10 Joep Deiman GACH 6:55,8 ---
Ben Kolman GACH DNS ---
Thijmen Middag GACH DNS ---



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 1000 meter

# Naam ResOBP
Timo Vos GACH DNS ---
Thomas Dissevelt GACH DNS ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
Evelien Hooijman GACH DNF ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Maaike Verstege GACH 12:37,9 ---
2 Eden Göbbels GACH 13:09,3 ---
Sophie Martens GACH DNS ---



Meisjes Junior C - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Jolente Bleijs GACH 8:08,9 ---
2 Pien Scheer GACH 8:21,2 ---
3 Mette Oosterink GACH 8:44,1 ---
4 Babet Tabak GACH 8:56,1 ---
5 Ilse Hengeveld GACH 9:11,0 ---
6 Merel Kanters GACH 10:04,3 ---
Alessandra Viola GACH DNS ---
Amélie Zoetemeyer GACH DNS ---
Chelsea Hughes GACH DNS ---
Ella Keijser GACH DNS ---
Isa van Vliet GACH DNS ---
Julia Baaij GACH DNS ---
Levi Krol GACH DNS ---
Mika van d...esthuyzen GACH DNS ---
Roxy Standaert GACH DNS ---
Sterre Renner GACH DNS ---
Vera Labrujere GACH DNS ---
Xanthe Buruma GACH DNS ---



Meisjes Junior D1 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Myrte van der Schoot GACH 8:16,4 ---
2 Mila Nijsse GACH 8:53,6 ---
3 Roos Wortel GACH 8:56,0 ---
4 Minte Mentrop GACH 9:20,6 ---
5 Rikkie Bosman GACH 9:35,4 ---
6 Sophie Brouwer GACH 9:49,8 ---
7 Jildou Smit GACH 9:51,9 ---
8 Hassanatou Barry GACH 9:58,9 ---
9 Marit van der Vliet GACH 10:42,5 ---
10 Sterre de Beer GACH 10:55,7 ---
Mare Lei GACH DNS ---
Meike Bakker GACH DNS ---
Samantha Westerweel GACH DNS ---
Elisa van der Linden GACH DNS ---
Eva Schwencke GACH DNS ---
Frederique van Dijk GACH DNS ---
Masja Wilders GACH DNS ---
Mila van Schie GACH DNS ---
Nathalie Sloof GACH DNS ---
Nynke Lei GACH DNS ---
Eva Kok GACH DNS ---
Zoe Zeedijk GACH DNS ---



Meisjes Junior D2 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Helena Kruger GACH 8:54,5 ---
2 Isa Nijkamp GACH 10:06,4 ---
3 Sacha Dekker GACH 10:16,3 ---
4 Meintje Glimmerveen GACH 10:17,1 ---
5 Eva van Kampen GACH 10:22,5 ---
6 Eva Huis in 't Veld GACH 11:08,0 ---
7 Rheya Siombos GACH 11:43,8 ---
Wicky Hulselmans GACH DNS ---
Charlotte Kooiman GACH DNS ---
Flore Scheidt GACH DNS ---
Isabelle Loewy GACH DNS ---
Jamie Helmonds GACH DNS ---
Lara van Beusekom GACH DNS ---
Marieke Buskens GACH DNS ---
Maud Snel GACH DNS ---
Merle Mijnhout GACH DNS ---
Moorle Slager GACH DNS ---
Rejanne Cruts GACH DNS ---
Sarah Breken GACH DNS ---
Sophie Romagnoli GACH DNS ---
Tamara van Hoeksel GACH DNS ---
Marit Dijkstra GACH DNS ---



Meisjes Pupil A1 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie van...er Schoot GACH 8:37,8 ---
2 Lotte Pos GACH 9:00,8 ---
3 Emmelie Pos GACH 9:02,9 ---
4 Jiska Welp GACH 9:16,7 ---
5 Paula Kliphuis GACH 9:31,6 ---
6 Iris Mackaaij GACH 10:04,6 ---
7 Mingxia Oppers GACH 10:07,0 ---
8 Amber van ...r Straten GACH 10:11,4 ---
9 Mana Messing GACH 10:19,8 ---
10 Janneke Wattel GACH 10:27,4 ---
11 Elin Doorduijn GACH 10:48,5 ---
12 Tess Janssen GACH 10:49,4 ---
13 Marjolein ...chelfhout GACH 10:53,1 ---
14 Hannah Nijkamp GACH 10:54,1 ---
15 Dinisha Overvliet GACH 11:00,7 ---
16 Nouhou Barry GACH 11:37,4 ---
17 Marit Roosendaal GACH 11:38,1 ---
18 Pien Putter GACH 12:56,7 ---
Amal Hajji GACH DNS ---
Amélie Kooiman GACH DNS ---
Yentl Pool GACH DNS ---



Meisjes Pupil A2 - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Lianne Wuring GACH 8:32,6 ---
2 Maaike van Kesteren GACH 9:11,8 ---
3 Tara Zorgdrager GACH 9:17,7 ---
4 Lucca Vos GACH 9:19,1 ---
5 Zoë Vos GACH 9:36,8 ---
6 Isabel Fennebeumer GACH 9:40,5 ---
7 Manon Greeve GACH 9:56,5 ---
8 Marjolein Padt GACH 9:58,4 ---
9 Sienna Poels GACH 10:03,2 ---
10 Leonie Smid GACH 10:18,1 ---
11 Roos Kanters GACH 10:22,1 ---
12 Carlijn Koster GACH 10:39,0 ---
13 Marit Jansma GACH 10:55,7 ---
14 Rozemarijn de Bruin GACH 11:00,0 ---
Babette Bakker GACH DNS ---
Eva van Groeningen GACH DNS ---
Marie Kooiman GACH DNS ---
Meis Huibers GACH DNS ---
Nine de Vries GACH DNS ---
Senne Wijma GACH DNS ---
Sigrid Mur GACH DNS ---
Sophie Voschezang GACH DNS ---



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Florien van Kesteren GACH 4:16,9 ---
2 Julia Velt GACH 4:20,3 ---
3 Inte van Kralingen GACH 4:28,5 ---
4 Tess Wuring GACH 4:40,5 ---
5 Ivanka Majoor GACH 4:52,8 ---
6 Fleur Sleeman GACH 4:54,9 ---
7 Anna-Sophi...der Haven GACH 5:02,2 ---
8 Lize Aben GACH 5:08,8 ---
9 Auk Witsenburg GACH 5:09,9 ---
10 Karlijn Greeve GACH 5:20,4 ---
11 Senne Wierenga GACH 5:31,6 ---
12 Saar Fortuin GACH 5:39,5 ---
13 Liselotte Struik GACH 5:41,3 ---
14 Eline de Vries GACH 5:44,7 ---
15 Kimmi Berg GACH 5:48,3 ---
16 An Ge Lamers GACH 5:49,3 ---
17 Jasmijn van Winsen GACH 5:51,4 ---
Anna van den Burg GACH DNS ---
Claire Voschezang GACH DNS ---
Loes van der Linden GACH DNS ---
Sylke Faber GACH DNS ---
Ceciel Vos GACH DNS ---



Meisjes Pupil C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jet Molkenboer-Jet GACH 4:21,6 ---
2 Lucile Verburg GACH 4:45,7 ---
3 Kate Nijs-Kate GACH 5:03,1 ---
4 Fay Spier GACH 5:10,6 ---
5 Jente Vroon GACH 5:13,1 ---
6 Jente Meertens GACH 5:24,7 ---
7 Carmen van Soest GACH 5:25,4 ---
8 Milou van 't Hof GACH 5:34,3 ---
9 Sophie Harms GACH 5:36,6 ---
10 Evie Jurgens GACH 5:38,3 ---
11 Rozemarijn...chelfhout GACH 5:39,1 ---
12 Anouk Dekker GACH 5:41,6 ---
13 Sophie Battle GACH 5:43,8 ---
14 Brechtje Hoekstra GACH 5:44,8 ---
15 Sara Bink GACH 5:46,2 ---
16 Anouk Lucassen GACH 5:47,3 ---
17 Caroline Peters GACH 5:57,5 ---
18 Frederique...Brederode GACH 5:58,7 ---
19 Bridget Borger GACH 6:37,0 ---
20 Lisanne Mellenbergh GACH 6:57,5 ---
21 Loïcq Koutstaal GACH 7:28,2 ---
Anna Kamphuis GACH DNS ---
Noor Cents GACH DNS ---



Meisjes Pupil Mini - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maaike van Klei GACH 4:44,4 ---
2 Fay Janssen GACH 4:48,5 ---
3 Merle Brocks GACH 4:51,9 ---
4 Nienke Smit GACH 4:55,0 ---
5 Cheyenne van den Bos GACH 4:59,3 ---
6 Jinthe van Loon GACH 5:07,1 ---
7 Meja Doorduijn GACH 5:11,2 ---
8 Sarah van Wieringen GACH 5:30,8 ---
9 Kiki Spier GACH 5:35,0 ---
10 Samar Hajji GACH 5:36,8 ---
11 Jasmijn van 't Hof GACH 5:39,1 ---
Ilja van Maanen GACH DNS ---
Julie van de Laar GACH DNS ---
Stine Welp-Stine GACH DNS ---
Emma van Straalen GACH DNS ---



Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 1000 meter

# Naam ResOBP
Myrthe Hersbach GACH DNS ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Nick van Tol GACH 10:13,6 ---
2 Jelle Jansen GACH 10:18,2 ---
3 Bart van Manen GACH 10:20,0 ---
4 Michiel Stiemer GACH 11:07,4 ---
5 Remco Hoetmer GACH 11:41,9 ---
Melle Albada GACH DNS ---