Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Alexander Stefas JPMini - Team 08 8,5 775,00 9,0 9,50 13,50 0,70 365 365
Anna Arentz MPB - Team 08 8,4 850,00 8,7 8,00 9,00 0,70 239 100
Anna Stefas MPC - Team 08 8,7 725,00 9,7 9,00 6,00 0,65 232 95
Denzel Brehen JPB - Team 05 8,0 675,00 8,5 10,00 8,50 0,70 216 131
Douwe Huisman JPB - Team 06 6,9 825,00 7,6 14,00 18,00 0,80 362 362
Elias Nahuis JPMini - Team 07 8,3 725,00 9,7 9,00 10,00 0,55 289 216
Fenne Hartjes MPB - Team 08 8,1 850,00 9,3 7,00 9,50 0,60 218 94
Finn Kolkman JPB - Team 06 8,6 800,00 9,8 9,50 14,50 0,65 215 82
Finn Halkers JPB - Team 06 7,8 775,00 8,4 11,00 10,00 0,65 243 50
Francisco ...n de Kamp JPB - Team 05 8,1 800,00 10,1 7,50 7,50 0,60 174 62
George Mitchell JPB - Team 08 9,1 800,00 9,3 11,50 12,50 0,70 223 91
Gijs Meijer JPB - Team 05 7,5 800,00 8,6 7,00 11,50 0,75 243 219
Jack Bevers JPB - Team 05 8,4 700,00 10,3 6,00 6,00 0,60 137 0
Jesper Wertheim JPB - Team 06 7,9 750,00 9,4 7,00 9,00 0,60 185 0
Jesse Kruithof JPB - Team 05 7,2 850,00 7,9 12,00 16,00 0,70 316 316
Jikke van den Bremen MPC - Team 07 8,8 625,00 10,5 6,00 9,00 0,60 184 0
Justin Boer JPMini - Team 07 9,3 725,00 10,8 6,00 11,50 0,60 223 94
Lara Wiebing MPB - Team 05 8,0 700,00 8,7 11,50 9,50 0,65 247 223
Lena Saarloos MPB - Team 08 9,2 625,00 9,9 7,00 8,50 0,55 143 0
Lieke Ernst MPB - Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Loraine Manhoef MPB - Team 08 7,9 625,00 8,5 9,50 12,50 0,65 244 150
Louise Schaapman MPC - Team 07 8,1 900,00 9,0 5,50 8,50 0,55 269 190
Maren Wessels MPB - Team 05 7,7 850,00 8,1 7,00 11,50 0,75 278 252
Mathias le Net JPC - Team 07 7,9 825,00 8,2 10,00 11,50 0,75 316 316
Mathijs Erinkveld JPB - Team 08 7,4 975,00 8,0 13,50 14,50 0,75 341 341
Mika Lammersen JPB - Team 06 7,3 775,00 8,3 11,00 12,50 0,75 281 211
Mirko Kunst JPB - Team 06 7,3 825,00 7,6 9,00 14,50 0,75 297 260
Moog Workel JPB - Team 06 7,3 1025,00 7,7 10,00 18,50 0,80 358 358
Remco den Held JPB - Team 05 7,7 925,00 8,6 11,00 10,00 0,60 261 185
Roos Bleiker MPMini - Team 08 8,3 725,00 9,4 7,50 5,50 0,65 303 237
Saar Kok MPC - Team 07 7,5 725,00 7,5 9,00 9,00 0,65 341 273
Sanne Keizer MPC - Team 07 8,6 725,00 9,6 7,50 11,00 0,65 253 127
Stijn Willems JPC - Team 07 8,9 600,00 9,4 8,50 11,00 0,55 192 40
Sven Kuijs JPB - Team 08 8,3 725,00 9,3 10,00 14,50 0,65 222 47
Sylke Schut MPMini - Team 07 8,5 750,00 10,0 5,50 7,50 0,60 268 210
Tijn Striekwold JPMini - Team 08 9,5 650,00 10,0 8,50 8,00 0,60 223 95
Toon Hulman JPB - Team 06 7,0 900,00 7,5 16,50 29,50 0,85 447 447
Victor Hunink JPC - Team 07 8,1 825,00 10,0 8,00 18,50 0,70 288 167

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Alexander Stefas JPMini - Team 08 8,5 --- 54 54
Anna Arentz MPB - Team 08 8,4 --- 39 0
Anna Stefas MPC - Team 08 8,7 --- 41 0
Denzel Brehen JPB - Team 05 8,0 --- 45 0
Douwe Huisman JPB - Team 06 6,9 --- 74 74
Elias Nahuis JPMini - Team 07 8,3 --- 61 61
Fenne Hartjes MPB - Team 08 8,1 --- 47 47
Finn Kolkman JPB - Team 06 8,6 --- 31 0
Finn Halkers JPB - Team 06 7,8 --- 49 0
Francisco ...n de Kamp JPB - Team 05 8,1 --- 42 0
George Mitchell JPB - Team 08 9,1 --- 22 0
Gijs Meijer JPB - Team 05 7,5 --- 57 57
Jack Bevers JPB - Team 05 8,4 --- 36 0
Jesper Wertheim JPB - Team 06 7,9 --- 47 0
Jesse Kruithof JPB - Team 05 7,2 --- 65 65
Jikke van den Bremen MPC - Team 07 8,8 --- 39 0
Justin Boer JPMini - Team 07 9,3 --- 30 0
Lara Wiebing MPB - Team 05 8,0 --- 49 49
Lena Saarloos MPB - Team 08 9,2 --- 22 0
Lieke Ernst MPB - Team 08 DNS --- 0 0
Loraine Manhoef MPB - Team 08 7,9 --- 52 52
Louise Schaapman MPC - Team 07 8,1 --- 59 59
Maren Wessels MPB - Team 05 7,7 --- 57 57
Mathias le Net JPC - Team 07 7,9 --- 57 57
Mathijs Erinkveld JPB - Team 08 7,4 --- 60 60
Mika Lammersen JPB - Team 06 7,3 --- 63 63
Mirko Kunst JPB - Team 06 7,3 --- 63 63
Moog Workel JPB - Team 06 7,3 --- 63 63
Remco den Held JPB - Team 05 7,7 --- 52 52
Roos Bleiker MPMini - Team 08 8,3 --- 68 68
Saar Kok MPC - Team 07 7,5 --- 80 80
Sanne Keizer MPC - Team 07 8,6 --- 44 0
Stijn Willems JPC - Team 07 8,9 --- 31 0
Sven Kuijs JPB - Team 08 8,3 --- 38 0
Sylke Schut MPMini - Team 07 8,5 --- 61 61
Tijn Striekwold JPMini - Team 08 9,5 --- 25 0
Toon Hulman JPB - Team 06 7,0 --- 71 71
Victor Hunink JPC - Team 07 8,1 --- 51 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Alexander Stefas JPMini - Team 08 775,00 --- 51 51
Anna Arentz MPB - Team 08 850,00 --- 47 47
Anna Stefas MPC - Team 08 725,00 --- 35 0
Denzel Brehen JPB - Team 05 675,00 --- 19 0
Douwe Huisman JPB - Team 06 825,00 --- 39 39
Elias Nahuis JPMini - Team 07 725,00 --- 40 0
Fenne Hartjes MPB - Team 08 850,00 --- 47 47
Finn Kolkman JPB - Team 06 800,00 --- 35 35
Finn Halkers JPB - Team 06 775,00 --- 32 0
Francisco ...n de Kamp JPB - Team 05 800,00 --- 35 35
George Mitchell JPB - Team 08 800,00 --- 35 0
Gijs Meijer JPB - Team 05 800,00 --- 35 35
Jack Bevers JPB - Team 05 700,00 --- 22 0
Jesper Wertheim JPB - Team 06 750,00 --- 28 0
Jesse Kruithof JPB - Team 05 850,00 --- 42 42
Jikke van den Bremen MPC - Team 07 625,00 --- 20 0
Justin Boer JPMini - Team 07 725,00 --- 40 40
Lara Wiebing MPB - Team 05 700,00 --- 24 0
Lena Saarloos MPB - Team 08 625,00 --- 16 0
Lieke Ernst MPB - Team 08 DNS --- 0 0
Loraine Manhoef MPB - Team 08 625,00 --- 16 0
Louise Schaapman MPC - Team 07 900,00 --- 71 71
Maren Wessels MPB - Team 05 850,00 --- 47 47
Mathias le Net JPC - Team 07 825,00 --- 46 46
Mathijs Erinkveld JPB - Team 08 975,00 --- 64 64
Mika Lammersen JPB - Team 06 775,00 --- 32 0
Mirko Kunst JPB - Team 06 825,00 --- 39 39
Moog Workel JPB - Team 06 1025,00 --- 73 73
Remco den Held JPB - Team 05 925,00 --- 55 55
Roos Bleiker MPMini - Team 08 725,00 --- 46 46
Saar Kok MPC - Team 07 725,00 --- 35 0
Sanne Keizer MPC - Team 07 725,00 --- 35 0
Stijn Willems JPC - Team 07 600,00 --- 14 0
Sven Kuijs JPB - Team 08 725,00 --- 25 0
Sylke Schut MPMini - Team 07 750,00 --- 51 51
Tijn Striekwold JPMini - Team 08 650,00 --- 27 0
Toon Hulman JPB - Team 06 900,00 --- 50 50
Victor Hunink JPC - Team 07 825,00 --- 46 46

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Alexander Stefas JPMini - Team 08 9,0 --- 69 69
Anna Arentz MPB - Team 08 8,7 --- 53 53
Anna Stefas MPC - Team 08 9,7 --- 45 0
Denzel Brehen JPB - Team 05 8,5 --- 51 51
Douwe Huisman JPB - Team 06 7,6 --- 68 68
Elias Nahuis JPMini - Team 07 9,7 --- 52 52
Fenne Hartjes MPB - Team 08 9,3 --- 42 0
Finn Kolkman JPB - Team 06 9,8 --- 31 0
Finn Halkers JPB - Team 06 8,4 --- 53 0
Francisco ...n de Kamp JPB - Team 05 10,1 --- 27 0
George Mitchell JPB - Team 08 9,3 --- 38 0
Gijs Meijer JPB - Team 05 8,6 --- 50 50
Jack Bevers JPB - Team 05 10,3 --- 24 0
Jesper Wertheim JPB - Team 06 9,4 --- 37 0
Jesse Kruithof JPB - Team 05 7,9 --- 62 62
Jikke van den Bremen MPC - Team 07 10,5 --- 31 0
Justin Boer JPMini - Team 07 10,8 --- 30 0
Lara Wiebing MPB - Team 05 8,7 --- 53 53
Lena Saarloos MPB - Team 08 9,9 --- 32 0
Lieke Ernst MPB - Team 08 DNS --- 0 0
Loraine Manhoef MPB - Team 08 8,5 --- 56 56
Louise Schaapman MPC - Team 07 9,0 --- 60 60
Maren Wessels MPB - Team 05 8,1 --- 64 64
Mathias le Net JPC - Team 07 8,2 --- 68 68
Mathijs Erinkveld JPB - Team 08 8,0 --- 60 60
Mika Lammersen JPB - Team 06 8,3 --- 55 55
Mirko Kunst JPB - Team 06 7,6 --- 68 68
Moog Workel JPB - Team 06 7,7 --- 66 66
Remco den Held JPB - Team 05 8,6 --- 50 0
Roos Bleiker MPMini - Team 08 9,4 --- 66 66
Saar Kok MPC - Team 07 7,5 --- 98 98
Sanne Keizer MPC - Team 07 9,6 --- 47 0
Stijn Willems JPC - Team 07 9,4 --- 44 0
Sven Kuijs JPB - Team 08 9,3 --- 38 0
Sylke Schut MPMini - Team 07 10,0 --- 51 51
Tijn Striekwold JPMini - Team 08 10,0 --- 45 0
Toon Hulman JPB - Team 06 7,5 --- 70 70
Victor Hunink JPC - Team 07 10,0 --- 34 0

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Alexander Stefas JPMini - Team 08 9,50 --- 64 64
Anna Arentz MPB - Team 08 8,00 --- 33 0
Anna Stefas MPC - Team 08 9,00 --- 51 51
Denzel Brehen JPB - Team 05 10,00 --- 43 43
Douwe Huisman JPB - Team 06 14,00 --- 70 70
Elias Nahuis JPMini - Team 07 9,00 --- 59 59
Fenne Hartjes MPB - Team 08 7,00 --- 26 0
Finn Kolkman JPB - Team 06 9,50 --- 40 0
Finn Halkers JPB - Team 06 11,00 --- 50 50
Francisco ...n de Kamp JPB - Team 05 7,50 --- 27 27
George Mitchell JPB - Team 08 11,50 --- 53 53
Gijs Meijer JPB - Team 05 7,00 --- 24 0
Jack Bevers JPB - Team 05 6,00 --- 18 0
Jesper Wertheim JPB - Team 06 7,00 --- 24 0
Jesse Kruithof JPB - Team 05 12,00 --- 57 57
Jikke van den Bremen MPC - Team 07 6,00 --- 25 0
Justin Boer JPMini - Team 07 6,00 --- 28 0
Lara Wiebing MPB - Team 05 11,50 --- 59 59
Lena Saarloos MPB - Team 08 7,00 --- 26 0
Lieke Ernst MPB - Team 08 DNS --- 0 0
Loraine Manhoef MPB - Team 08 9,50 --- 44 0
Louise Schaapman MPC - Team 07 5,50 --- 20 0
Maren Wessels MPB - Team 05 7,00 --- 26 0
Mathias le Net JPC - Team 07 10,00 --- 52 52
Mathijs Erinkveld JPB - Team 08 13,50 --- 67 67
Mika Lammersen JPB - Team 06 11,00 --- 50 50
Mirko Kunst JPB - Team 06 9,00 --- 37 0
Moog Workel JPB - Team 06 10,00 --- 43 43
Remco den Held JPB - Team 05 11,00 --- 50 50
Roos Bleiker MPMini - Team 08 7,50 --- 49 0
Saar Kok MPC - Team 07 9,00 --- 51 51
Sanne Keizer MPC - Team 07 7,50 --- 38 38
Stijn Willems JPC - Team 07 8,50 --- 40 40
Sven Kuijs JPB - Team 08 10,00 --- 43 0
Sylke Schut MPMini - Team 07 5,50 --- 26 0
Tijn Striekwold JPMini - Team 08 8,50 --- 54 54
Toon Hulman JPB - Team 06 16,50 --- 88 88
Victor Hunink JPC - Team 07 8,00 --- 36 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Alexander Stefas JPMini - Team 08 13,50 --- 68 68
Anna Arentz MPB - Team 08 9,00 --- 26 0
Anna Stefas MPC - Team 08 6,00 --- 16 0
Denzel Brehen JPB - Team 05 8,50 --- 21 0
Douwe Huisman JPB - Team 06 18,00 --- 62 62
Elias Nahuis JPMini - Team 07 10,00 --- 44 44
Fenne Hartjes MPB - Team 08 9,50 --- 28 0
Finn Kolkman JPB - Team 06 14,50 --- 47 47
Finn Halkers JPB - Team 06 10,00 --- 28 0
Francisco ...n de Kamp JPB - Team 05 7,50 --- 17 0
George Mitchell JPB - Team 08 12,50 --- 38 38
Gijs Meijer JPB - Team 05 11,50 --- 34 34
Jack Bevers JPB - Team 05 6,00 --- 11 0
Jesper Wertheim JPB - Team 06 9,00 --- 23 0
Jesse Kruithof JPB - Team 05 16,00 --- 53 53
Jikke van den Bremen MPC - Team 07 9,00 --- 33 0
Justin Boer JPMini - Team 07 11,50 --- 54 54
Lara Wiebing MPB - Team 05 9,50 --- 28 28
Lena Saarloos MPB - Team 08 8,50 --- 24 0
Lieke Ernst MPB - Team 08 DNS --- 0 0
Loraine Manhoef MPB - Team 08 12,50 --- 42 42
Louise Schaapman MPC - Team 07 8,50 --- 30 0
Maren Wessels MPB - Team 05 11,50 --- 37 37
Mathias le Net JPC - Team 07 11,50 --- 41 41
Mathijs Erinkveld JPB - Team 08 14,50 --- 47 47
Mika Lammersen JPB - Team 06 12,50 --- 38 0
Mirko Kunst JPB - Team 06 14,50 --- 47 47
Moog Workel JPB - Team 06 18,50 --- 64 64
Remco den Held JPB - Team 05 10,00 --- 28 28
Roos Bleiker MPMini - Team 08 5,50 --- 17 0
Saar Kok MPC - Team 07 9,00 --- 33 0
Sanne Keizer MPC - Team 07 11,00 --- 45 45
Stijn Willems JPC - Team 07 11,00 --- 38 0
Sven Kuijs JPB - Team 08 14,50 --- 47 47
Sylke Schut MPMini - Team 07 7,50 --- 32 0
Tijn Striekwold JPMini - Team 08 8,00 --- 31 0
Toon Hulman JPB - Team 06 29,50 --- 112 112
Victor Hunink JPC - Team 07 18,50 --- 77 77

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Alexander Stefas JPMini - Team 08 0,70 --- 59 59
Anna Arentz MPB - Team 08 0,70 --- 41 0
Anna Stefas MPC - Team 08 0,65 --- 44 44
Denzel Brehen JPB - Team 05 0,70 --- 37 37
Douwe Huisman JPB - Team 06 0,80 --- 49 49
Elias Nahuis JPMini - Team 07 0,55 --- 33 0
Fenne Hartjes MPB - Team 08 0,60 --- 28 0
Finn Kolkman JPB - Team 06 0,65 --- 31 0
Finn Halkers JPB - Team 06 0,65 --- 31 0
Francisco ...n de Kamp JPB - Team 05 0,60 --- 26 0
George Mitchell JPB - Team 08 0,70 --- 37 0
Gijs Meijer JPB - Team 05 0,75 --- 43 43
Jack Bevers JPB - Team 05 0,60 --- 26 0
Jesper Wertheim JPB - Team 06 0,60 --- 26 0
Jesse Kruithof JPB - Team 05 0,70 --- 37 37
Jikke van den Bremen MPC - Team 07 0,60 --- 36 0
Justin Boer JPMini - Team 07 0,60 --- 41 0
Lara Wiebing MPB - Team 05 0,65 --- 34 34
Lena Saarloos MPB - Team 08 0,55 --- 23 0
Lieke Ernst MPB - Team 08 DNS --- 0 0
Loraine Manhoef MPB - Team 08 0,65 --- 34 0
Louise Schaapman MPC - Team 07 0,55 --- 29 0
Maren Wessels MPB - Team 05 0,75 --- 47 47
Mathias le Net JPC - Team 07 0,75 --- 52 52
Mathijs Erinkveld JPB - Team 08 0,75 --- 43 43
Mika Lammersen JPB - Team 06 0,75 --- 43 43
Mirko Kunst JPB - Team 06 0,75 --- 43 43
Moog Workel JPB - Team 06 0,80 --- 49 49
Remco den Held JPB - Team 05 0,60 --- 26 0
Roos Bleiker MPMini - Team 08 0,65 --- 57 57
Saar Kok MPC - Team 07 0,65 --- 44 44
Sanne Keizer MPC - Team 07 0,65 --- 44 44
Stijn Willems JPC - Team 07 0,55 --- 25 0
Sven Kuijs JPB - Team 08 0,65 --- 31 0
Sylke Schut MPMini - Team 07 0,60 --- 47 47
Tijn Striekwold JPMini - Team 08 0,60 --- 41 41
Toon Hulman JPB - Team 06 0,85 --- 56 56
Victor Hunink JPC - Team 07 0,70 --- 44 44

Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:13,0 259
2 Team 08 (Team-est) - JPB 12 3:18,2 226
3 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:20,2 213
4 Team 07 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 10 3:30,4 186