Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Auke Koe JPA2 - Team 03 1400,00 13,4 5,00 22,50 0,90 3,40 265 109
Barbara va...der Sluys MPA1 - Team 01 1150,00 11,6 4,40 11,00 0,85 2,80 226 138
Bart Gestel JPA1 - Team 02 1400,00 11,8 5,50 17,00 0,95 3,50 280 226
Berber van Bremen MPA2 - Team 03 1050,00 13,2 3,50 8,00 0,95 2,70 180 0
Cas Hoksbergen JPA1 - Team 02 1600,00 11,4 5,90 23,50 1,00 3,75 350 350
Daen Bonthuis JPA1 - Team 02 1425,00 10,9 4,80 24,00 0,90 2,65 282 184
Eke Evers MPA1 - Team 01 1225,00 13,2 3,00 13,00 0,95 3,40 232 141
Fenne Huiskamp MPA1 - Team 01 1250,00 12,1 4,40 15,50 0,95 2,70 254 177
Floris van Velsen JPA2 - Team 03 1450,00 11,0 6,50 22,50 1,05 3,00 322 291
Jens Haferkamp JPA1 - Team 04 1150,00 14,2 4,40 18,00 0,85 2,75 186 39
Jet Wassink MPA1 - Team 04 1000,00 15,4 4,20 9,00 0,90 2,95 163 70
Joep Reinhart JPA1 - Team 01 1125,00 13,0 3,20 15,00 0,95 2,70 181 0
Joey Karselius JPA1 - Team 01 1125,00 13,3 5,30 15,50 1,00 3,20 221 111
Jona Brans JPA2 - Team 02 1250,00 14,3 2,70 7,00 0,85 2,40 131 0
Jonne van Elck JPA2 - Team 03 1350,00 12,5 3,80 16,50 1,00 2,50 221 82
Kasper Halfwerk JPA1 - Team 01 1175,00 14,5 4,10 13,00 1,00 2,65 177 0
Kees Hulman JPA2 - Team 02 1425,00 10,2 6,40 39,00 1,25 4,60 462 462
Kees Kok JPA1 - Team 02 1125,00 12,4 4,90 16,00 0,95 3,50 234 128
Koen Wertheim JPA2 - Team 03 1350,00 11,1 5,30 15,00 1,05 3,45 283 201
Koen de Winter JPA1 - Team 02 1400,00 12,5 3,90 14,50 0,90 3,25 233 54
Lione van der Horst MPA1 - Team 01 DNS 11,9 4,70 14,00 1,05 3,30 241 241
Lisa Rougoor MPA1 - Team 04 1150,00 12,0 3,90 11,50 0,95 2,85 227 141
Luka Geerlings JPA1 - Team 04 1225,00 12,8 4,00 22,50 1,05 2,90 243 172
Marick Tonnaer JPA2 - Team 03 1275,00 11,8 5,70 24,00 1,10 3,75 316 276
Max Langeland JPA1 - Team 04 1275,00 11,3 4,50 13,50 1,00 2,70 232 137
Meike Zoethout MPA1 - Team 01 1275,00 12,8 4,30 14,50 1,05 3,15 266 228
Merel Talens MPA2 - Team 04 1325,00 13,1 DNS 12,50 1,00 2,75 203 107
Nathan van Noort JPA1 - Team 02 1425,00 12,0 6,70 21,50 1,05 4,05 336 336
Neele Hesselink MPA2 - Team 03 1350,00 12,2 3,80 14,50 1,00 3,40 280 217
Nora Roskam MPA2 - Team 03 400,00 11,5 5,40 13,00 1,10 3,40 262 236
Pien Korving MPA1 - Team 01 1100,00 13,5 3,00 12,00 1,00 2,80 196 55
Ravian Rupert JPA2 - Team 02 925,00 13,9 3,90 14,50 0,85 0,80 131 0
Seb Peterman JPA1 - Team 01 DNS DNS 3,50 DNS 1,00 DNS 72 0
Siel Franck JPA1 - Team 04 1075,00 13,1 3,30 10,00 0,95 2,20 149 0
Sterre Lakwijk MPA2 - Team 04 1125,00 13,1 4,50 13,00 0,90 3,00 221 146
Suze Zeevat MPA2 - Team 04 1175,00 11,4 7,30 26,50 1,20 3,90 409 409
Tom Swartjes JPA2 - Team 03 1050,00 12,0 5,80 25,00 1,15 3,90 309 236
Wiep van der Mark MPA2 - Team 04 1175,00 11,7 7,00 21,50 1,15 2,60 328 304
Willemijn Tijs MPA1 - Team 01 1275,00 11,8 4,60 22,50 1,10 3,50 334 334

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Auke Koe JPA2 - Team 03 1400,00 --- 54 54
Barbara va...der Sluys MPA1 - Team 01 1150,00 --- 33 33
Bart Gestel JPA1 - Team 02 1400,00 --- 54 0
Berber van Bremen MPA2 - Team 03 1050,00 --- 24 0
Cas Hoksbergen JPA1 - Team 02 1600,00 --- 78 78
Daen Bonthuis JPA1 - Team 02 1425,00 --- 56 56
Eke Evers MPA1 - Team 01 1225,00 --- 41 41
Fenne Huiskamp MPA1 - Team 01 1250,00 --- 43 43
Floris van Velsen JPA2 - Team 03 1450,00 --- 59 59
Jens Haferkamp JPA1 - Team 04 1150,00 --- 29 0
Jet Wassink MPA1 - Team 04 1000,00 --- 20 0
Joep Reinhart JPA1 - Team 01 1125,00 --- 26 0
Joey Karselius JPA1 - Team 01 1125,00 --- 26 0
Jona Brans JPA2 - Team 02 1250,00 --- 38 0
Jonne van Elck JPA2 - Team 03 1350,00 --- 48 48
Kasper Halfwerk JPA1 - Team 01 1175,00 --- 31 0
Kees Hulman JPA2 - Team 02 1425,00 --- 56 56
Kees Kok JPA1 - Team 02 1125,00 --- 26 0
Koen Wertheim JPA2 - Team 03 1350,00 --- 48 48
Koen de Winter JPA1 - Team 02 1400,00 --- 54 54
Lione van der Horst MPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
Lisa Rougoor MPA1 - Team 04 1150,00 --- 33 0
Luka Geerlings JPA1 - Team 04 1225,00 --- 35 35
Marick Tonnaer JPA2 - Team 03 1275,00 --- 40 0
Max Langeland JPA1 - Team 04 1275,00 --- 40 40
Meike Zoethout MPA1 - Team 01 1275,00 --- 46 46
Merel Talens MPA2 - Team 04 1325,00 --- 52 52
Nathan van Noort JPA1 - Team 02 1425,00 --- 56 56
Neele Hesselink MPA2 - Team 03 1350,00 --- 55 55
Nora Roskam MPA2 - Team 03 400,00 --- 0 0
Pien Korving MPA1 - Team 01 1100,00 --- 28 0
Ravian Rupert JPA2 - Team 02 925,00 --- 12 0
Seb Peterman JPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
Siel Franck JPA1 - Team 04 1075,00 --- 22 0
Sterre Lakwijk MPA2 - Team 04 1125,00 --- 31 0
Suze Zeevat MPA2 - Team 04 1175,00 --- 35 35
Tom Swartjes JPA2 - Team 03 1050,00 --- 21 0
Wiep van der Mark MPA2 - Team 04 1175,00 --- 35 35
Willemijn Tijs MPA1 - Team 01 1275,00 --- 46 46

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Auke Koe JPA2 - Team 03 13,4 --- 35 0
Barbara va...der Sluys MPA1 - Team 01 11,6 --- 66 66
Bart Gestel JPA1 - Team 02 11,8 --- 55 55
Berber van Bremen MPA2 - Team 03 13,2 --- 43 0
Cas Hoksbergen JPA1 - Team 02 11,4 --- 61 61
Daen Bonthuis JPA1 - Team 02 10,9 --- 68 68
Eke Evers MPA1 - Team 01 13,2 --- 43 0
Fenne Huiskamp MPA1 - Team 01 12,1 --- 59 59
Floris van Velsen JPA2 - Team 03 11,0 --- 67 67
Jens Haferkamp JPA1 - Team 04 14,2 --- 26 0
Jet Wassink MPA1 - Team 04 15,4 --- 18 0
Joep Reinhart JPA1 - Team 01 13,0 --- 39 0
Joey Karselius JPA1 - Team 01 13,3 --- 36 0
Jona Brans JPA2 - Team 02 14,3 --- 25 0
Jonne van Elck JPA2 - Team 03 12,5 --- 46 0
Kasper Halfwerk JPA1 - Team 01 14,5 --- 23 0
Kees Hulman JPA2 - Team 02 10,2 --- 79 79
Kees Kok JPA1 - Team 02 12,4 --- 47 0
Koen Wertheim JPA2 - Team 03 11,1 --- 65 65
Koen de Winter JPA1 - Team 02 12,5 --- 46 0
Lione van der Horst MPA1 - Team 01 11,9 --- 62 62
Lisa Rougoor MPA1 - Team 04 12,0 --- 60 60
Luka Geerlings JPA1 - Team 04 12,8 --- 42 0
Marick Tonnaer JPA2 - Team 03 11,8 --- 55 55
Max Langeland JPA1 - Team 04 11,3 --- 62 62
Meike Zoethout MPA1 - Team 01 12,8 --- 48 48
Merel Talens MPA2 - Team 04 13,1 --- 44 0
Nathan van Noort JPA1 - Team 02 12,0 --- 52 52
Neele Hesselink MPA2 - Team 03 12,2 --- 57 57
Nora Roskam MPA2 - Team 03 11,5 --- 68 68
Pien Korving MPA1 - Team 01 13,5 --- 39 0
Ravian Rupert JPA2 - Team 02 13,9 --- 29 0
Seb Peterman JPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
Siel Franck JPA1 - Team 04 13,1 --- 38 0
Sterre Lakwijk MPA2 - Team 04 13,1 --- 44 44
Suze Zeevat MPA2 - Team 04 11,4 --- 70 70
Tom Swartjes JPA2 - Team 03 12,0 --- 52 0
Wiep van der Mark MPA2 - Team 04 11,7 --- 65 65
Willemijn Tijs MPA1 - Team 01 11,8 --- 63 63

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Auke Koe JPA2 - Team 03 5,00 --- 40 0
Barbara va...der Sluys MPA1 - Team 01 4,40 --- 39 39
Bart Gestel JPA1 - Team 02 5,50 --- 46 46
Berber van Bremen MPA2 - Team 03 3,50 --- 28 0
Cas Hoksbergen JPA1 - Team 02 5,90 --- 50 50
Daen Bonthuis JPA1 - Team 02 4,80 --- 38 0
Eke Evers MPA1 - Team 01 3,00 --- 22 0
Fenne Huiskamp MPA1 - Team 01 4,40 --- 39 39
Floris van Velsen JPA2 - Team 03 6,50 --- 57 57
Jens Haferkamp JPA1 - Team 04 4,40 --- 34 0
Jet Wassink MPA1 - Team 04 4,20 --- 36 36
Joep Reinhart JPA1 - Team 01 3,20 --- 21 0
Joey Karselius JPA1 - Team 01 5,30 --- 43 43
Jona Brans JPA2 - Team 02 2,70 --- 16 0
Jonne van Elck JPA2 - Team 03 3,80 --- 27 0
Kasper Halfwerk JPA1 - Team 01 4,10 --- 30 0
Kees Hulman JPA2 - Team 02 6,40 --- 56 56
Kees Kok JPA1 - Team 02 4,90 --- 39 39
Koen Wertheim JPA2 - Team 03 5,30 --- 43 43
Koen de Winter JPA1 - Team 02 3,90 --- 28 0
Lione van der Horst MPA1 - Team 01 4,70 --- 42 42
Lisa Rougoor MPA1 - Team 04 3,90 --- 33 0
Luka Geerlings JPA1 - Team 04 4,00 --- 29 0
Marick Tonnaer JPA2 - Team 03 5,70 --- 48 48
Max Langeland JPA1 - Team 04 4,50 --- 35 35
Meike Zoethout MPA1 - Team 01 4,30 --- 38 0
Merel Talens MPA2 - Team 04 DNS --- 0 0
Nathan van Noort JPA1 - Team 02 6,70 --- 59 59
Neele Hesselink MPA2 - Team 03 3,80 --- 31 0
Nora Roskam MPA2 - Team 03 5,40 --- 51 51
Pien Korving MPA1 - Team 01 3,00 --- 22 0
Ravian Rupert JPA2 - Team 02 3,90 --- 28 0
Seb Peterman JPA1 - Team 01 3,50 --- 24 0
Siel Franck JPA1 - Team 04 3,30 --- 22 0
Sterre Lakwijk MPA2 - Team 04 4,50 --- 40 40
Suze Zeevat MPA2 - Team 04 7,30 --- 76 76
Tom Swartjes JPA2 - Team 03 5,80 --- 49 49
Wiep van der Mark MPA2 - Team 04 7,00 --- 72 72
Willemijn Tijs MPA1 - Team 01 4,60 --- 41 41

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Auke Koe JPA2 - Team 03 22,50 --- 55 55
Barbara va...der Sluys MPA1 - Team 01 11,00 --- 19 0
Bart Gestel JPA1 - Team 02 17,00 --- 36 36
Berber van Bremen MPA2 - Team 03 8,00 --- 8 0
Cas Hoksbergen JPA1 - Team 02 23,50 --- 58 58
Daen Bonthuis JPA1 - Team 02 24,00 --- 60 60
Eke Evers MPA1 - Team 01 13,00 --- 26 0
Fenne Huiskamp MPA1 - Team 01 15,50 --- 36 36
Floris van Velsen JPA2 - Team 03 22,50 --- 55 55
Jens Haferkamp JPA1 - Team 04 18,00 --- 39 39
Jet Wassink MPA1 - Team 04 9,00 --- 11 0
Joep Reinhart JPA1 - Team 01 15,00 --- 29 0
Joey Karselius JPA1 - Team 01 15,50 --- 31 31
Jona Brans JPA2 - Team 02 7,00 --- 3 0
Jonne van Elck JPA2 - Team 03 16,50 --- 34 34
Kasper Halfwerk JPA1 - Team 01 13,00 --- 23 0
Kees Hulman JPA2 - Team 02 39,00 --- 112 112
Kees Kok JPA1 - Team 02 16,00 --- 33 0
Koen Wertheim JPA2 - Team 03 15,00 --- 29 0
Koen de Winter JPA1 - Team 02 14,50 --- 28 0
Lione van der Horst MPA1 - Team 01 14,00 --- 30 30
Lisa Rougoor MPA1 - Team 04 11,50 --- 20 0
Luka Geerlings JPA1 - Team 04 22,50 --- 55 55
Marick Tonnaer JPA2 - Team 03 24,00 --- 60 60
Max Langeland JPA1 - Team 04 13,50 --- 24 0
Meike Zoethout MPA1 - Team 01 14,50 --- 32 32
Merel Talens MPA2 - Team 04 12,50 --- 24 0
Nathan van Noort JPA1 - Team 02 21,50 --- 51 51
Neele Hesselink MPA2 - Team 03 14,50 --- 32 0
Nora Roskam MPA2 - Team 03 13,00 --- 26 0
Pien Korving MPA1 - Team 01 12,00 --- 22 0
Ravian Rupert JPA2 - Team 02 14,50 --- 28 0
Seb Peterman JPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
Siel Franck JPA1 - Team 04 10,00 --- 13 0
Sterre Lakwijk MPA2 - Team 04 13,00 --- 26 26
Suze Zeevat MPA2 - Team 04 26,50 --- 79 79
Tom Swartjes JPA2 - Team 03 25,00 --- 63 63
Wiep van der Mark MPA2 - Team 04 21,50 --- 59 59
Willemijn Tijs MPA1 - Team 01 22,50 --- 63 63

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Auke Koe JPA2 - Team 03 0,90 --- 38 0
Barbara va...der Sluys MPA1 - Team 01 0,85 --- 39 0
Bart Gestel JPA1 - Team 02 0,95 --- 43 43
Berber van Bremen MPA2 - Team 03 0,95 --- 50 0
Cas Hoksbergen JPA1 - Team 02 1,00 --- 48 48
Daen Bonthuis JPA1 - Team 02 0,90 --- 38 0
Eke Evers MPA1 - Team 01 0,95 --- 50 50
Fenne Huiskamp MPA1 - Team 01 0,95 --- 50 0
Floris van Velsen JPA2 - Team 03 1,05 --- 53 53
Jens Haferkamp JPA1 - Team 04 0,85 --- 34 0
Jet Wassink MPA1 - Team 04 0,90 --- 44 0
Joep Reinhart JPA1 - Team 01 0,95 --- 43 0
Joey Karselius JPA1 - Team 01 1,00 --- 48 0
Jona Brans JPA2 - Team 02 0,85 --- 34 0
Jonne van Elck JPA2 - Team 03 1,00 --- 48 0
Kasper Halfwerk JPA1 - Team 01 1,00 --- 48 0
Kees Hulman JPA2 - Team 02 1,25 --- 75 75
Kees Kok JPA1 - Team 02 0,95 --- 43 43
Koen Wertheim JPA2 - Team 03 1,05 --- 53 0
Koen de Winter JPA1 - Team 02 0,90 --- 38 0
Lione van der Horst MPA1 - Team 01 1,05 --- 61 61
Lisa Rougoor MPA1 - Team 04 0,95 --- 50 50
Luka Geerlings JPA1 - Team 04 1,05 --- 53 53
Marick Tonnaer JPA2 - Team 03 1,10 --- 58 58
Max Langeland JPA1 - Team 04 1,00 --- 48 0
Meike Zoethout MPA1 - Team 01 1,05 --- 61 61
Merel Talens MPA2 - Team 04 1,00 --- 55 55
Nathan van Noort JPA1 - Team 02 1,05 --- 53 53
Neele Hesselink MPA2 - Team 03 1,00 --- 55 55
Nora Roskam MPA2 - Team 03 1,10 --- 67 67
Pien Korving MPA1 - Team 01 1,00 --- 55 55
Ravian Rupert JPA2 - Team 02 0,85 --- 34 0
Seb Peterman JPA1 - Team 01 1,00 --- 48 0
Siel Franck JPA1 - Team 04 0,95 --- 43 0
Sterre Lakwijk MPA2 - Team 04 0,90 --- 44 0
Suze Zeevat MPA2 - Team 04 1,20 --- 80 80
Tom Swartjes JPA2 - Team 03 1,15 --- 64 64
Wiep van der Mark MPA2 - Team 04 1,15 --- 73 73
Willemijn Tijs MPA1 - Team 01 1,10 --- 67 67

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Auke Koe JPA2 - Team 03 3,40 --- 43 0
Barbara va...der Sluys MPA1 - Team 01 2,80 --- 30 0
Bart Gestel JPA1 - Team 02 3,50 --- 46 46
Berber van Bremen MPA2 - Team 03 2,70 --- 27 0
Cas Hoksbergen JPA1 - Team 02 3,75 --- 55 55
Daen Bonthuis JPA1 - Team 02 2,65 --- 22 0
Eke Evers MPA1 - Team 01 3,40 --- 50 50
Fenne Huiskamp MPA1 - Team 01 2,70 --- 27 0
Floris van Velsen JPA2 - Team 03 3,00 --- 31 0
Jens Haferkamp JPA1 - Team 04 2,75 --- 24 0
Jet Wassink MPA1 - Team 04 2,95 --- 34 34
Joep Reinhart JPA1 - Team 01 2,70 --- 23 0
Joey Karselius JPA1 - Team 01 3,20 --- 37 37
Jona Brans JPA2 - Team 02 2,40 --- 15 0
Jonne van Elck JPA2 - Team 03 2,50 --- 18 0
Kasper Halfwerk JPA1 - Team 01 2,65 --- 22 0
Kees Hulman JPA2 - Team 02 4,60 --- 84 84
Kees Kok JPA1 - Team 02 3,50 --- 46 46
Koen Wertheim JPA2 - Team 03 3,45 --- 45 45
Koen de Winter JPA1 - Team 02 3,25 --- 39 0
Lione van der Horst MPA1 - Team 01 3,30 --- 46 46
Lisa Rougoor MPA1 - Team 04 2,85 --- 31 31
Luka Geerlings JPA1 - Team 04 2,90 --- 29 29
Marick Tonnaer JPA2 - Team 03 3,75 --- 55 55
Max Langeland JPA1 - Team 04 2,70 --- 23 0
Meike Zoethout MPA1 - Team 01 3,15 --- 41 41
Merel Talens MPA2 - Team 04 2,75 --- 28 0
Nathan van Noort JPA1 - Team 02 4,05 --- 65 65
Neele Hesselink MPA2 - Team 03 3,40 --- 50 50
Nora Roskam MPA2 - Team 03 3,40 --- 50 50
Pien Korving MPA1 - Team 01 2,80 --- 30 0
Ravian Rupert JPA2 - Team 02 0,80 --- 0 0
Seb Peterman JPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
Siel Franck JPA1 - Team 04 2,20 --- 11 0
Sterre Lakwijk MPA2 - Team 04 3,00 --- 36 36
Suze Zeevat MPA2 - Team 04 3,90 --- 69 69
Tom Swartjes JPA2 - Team 03 3,90 --- 60 60
Wiep van der Mark MPA2 - Team 04 2,60 --- 24 0
Willemijn Tijs MPA1 - Team 01 3,50 --- 54 54

Uitslagen Teamestafette Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:53,5 256
2 Team 04 (Team-est) - JPA2 10 2:59,2 208
3 Team 03 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 9 2:59,5 205
4 Team 01 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 11 3:00,3 199