Uitslagen Meerkamp Jongens Junior B

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Gerwin de Haan Heerenveen 12,08 6,18 12,58 1,78 55,17 15,79 43,60 3,70 47,55 5:07,44 6205
2 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,14 6,18 12,91 1,78 53,99 17,64 38,54 3,10 49,93 4:44,13 5980
3 Arjen de Kock Spado 12,06 5,70 11,80 1,66 57,46 16,37 39,97 3,60 39,87 5:08,54 5589
4 Boris Bintanja AC TION 12,34 5,84 11,28 1,69 56,85 18,32 33,74 3,00 45,64 5:06,05 5203
5 Hidde Leenders AV Oss `78 11,91 5,51 9,39 1,69 53,15 16,65 24,57 2,20 35,07 4:54,38 4975
6 Tim Verhoeven AV Attila 11,84 5,52 10,59 1,54 55,75 16,79 27,66 3,00 29,91 5:13,45 4882
7 Jochem Holleman AV Sprint 12,40 5,16 12,00 1,75 56,46 17,49 37,50 2,50 35,89 5:56,44 4811
8 Marijn Kriegsman Triathlon 12,92 5,63 10,33 1,69 58,34 16,83 24,82 2,70 35,20 5:04,56 4700
9 Taco van der Werff AV34 12,08 5,00 11,11 1,48 1:00,08 18,49 29,06 2,60 33,07 5:13,36 4370
10 Siem ter Braake GACH 12,32 5,85 10,24 1,66 54,64 DNF 32,26 3,90 36,40 DNF 4257
11 Olivier van Namen DJA 12,55 4,98 10,64 1,48 58,69 18,51 24,84 2,20 40,21 5:20,66 4193
12 Melle van der Stoel AV34 12,36 5,43 7,51 1,63 57,15 20,76 20,63 2,80 23,25 5:13,74 3962
13 Sander van den Brink AV34 12,53 4,97 9,33 1,51 1:00,96 20,39 26,98 3,10 29,09 5:44,53 3872
14 Sander Smits LGDR 12,31 5,49 9,19 1,78 DNF 16,21 28,23 3,20 DNS DNS 3662

Uitslagen Meerkamp 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tim Verhoeven AV Attila 11,84 +0.8 m/s12,15 683
2 Hidde Leenders AV Oss `78 11,91 +0.1 m/s12,02 669
3 Arjen de Kock Spado 12,06 +0.8 m/s12,33 639
4 Gerwin de Haan Heerenveen 12,08 +0.1 m/s11,90 635
4 Taco van der Werff AV34 12,08 +0.8 m/s12,64 635
6 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,14 +0.8 m/s12,40 624
7 Sander Smits LGDR 12,31 +0.1 m/s12,12 591
8 Siem ter Braake GACH 12,32 +0.8 m/s12,53 589
9 Boris Bintanja AC TION 12,34 +0.1 m/s11,90 586
10 Melle van der Stoel AV34 12,36 +0.2 m/s--- 582
11 Jochem Holleman AV Sprint 12,40 +0.1 m/s12,07 574
12 Sander van den Brink AV34 12,53 +0.2 m/s12,66 551
13 Olivier van Namen DJA 12,55 +0.2 m/s12,82 547
14 Marijn Kriegsman Triathlon 12,92 +0.2 m/s12,92 481

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Gerwin de Haan Heerenveen X 5,65 6,18 6,18 +0.4 m/s5,95 626
1 Wilbert Dennekamp AV Rijssen X 6,18 5,98 6,18 -0.2 m/s5,74 626
3 Siem ter Braake GACH X 5,76 5,85 5,85 +1.2 m/s--- 554
4 Boris Bintanja AC TION 5,84 X 5,75 5,84 +0.0 m/s6,16 552
5 Arjen de Kock Spado 5,57 X 5,70 5,70 -0.9 m/s5,84 523
6 Marijn Kriegsman Triathlon 5,59 5,55 5,63 5,63 -0.5 m/s5,82 508
7 Tim Verhoeven AV Attila 5,31 5,13 5,52 5,52 +1.1 m/s--- 485
8 Hidde Leenders AV Oss `78 5,25 5,51 5,50 5,51 -0.4 m/s5,75 483
9 Sander Smits LGDR 5,18 5,11 5,49 5,49 +0.2 m/s5,30 479
10 Melle van der Stoel AV34 5,38 5,43 5,37 5,43 +1.7 m/s--- 467
11 Jochem Holleman AV Sprint 5,16 4,70 5,12 5,16 +0.0 m/s5,78 413
12 Taco van der Werff AV34 5,00 4,83 4,66 5,00 +0.0 m/s--- 382
13 Olivier van Namen DJA 4,97 4,94 4,98 4,98 +0.7 m/s--- 378
14 Sander van den Brink AV34 X 4,93 4,97 4,97 -0.4 m/s5,04 377

Uitslagen Meerkamp 110 meter horden Jongens Junior B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Gerwin de Haan Heerenveen 15,79 -0.3 m/s15,36 757
2 Sander Smits LGDR 16,21 -0.3 m/s16,64 709
3 Arjen de Kock Spado 16,37 -0.3 m/s16,79 692
4 Hidde Leenders AV Oss `78 16,65 -0.3 m/s15,93 661
5 Tim Verhoeven AV Attila 16,79 +0.1 m/s17,81 646
6 Marijn Kriegsman Triathlon 16,83 +0.1 m/s17,09 642
7 Jochem Holleman AV Sprint 17,49 -0.4 m/s--- 574
8 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 17,64 +0.1 m/s17,20 559
9 Boris Bintanja AC TION 18,32 +0.1 m/s18,95 494
10 Taco van der Werff AV34 18,49 -0.4 m/s--- 478
11 Olivier van Namen DJA 18,51 -0.4 m/s19,88 476
12 Sander van den Brink AV34 20,39 +0.1 m/s19,70 319
13 Melle van der Stoel AV34 20,76 -0.4 m/s--- 292
Siem ter Braake GACH DNF 15,89 0