Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Akke van Linden JPMini - Pallas mini DNS 2,10 8,00 0,75 2,20 147 95
Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 875,00 4,10 10,00 0,85 2,70 219 146
Armin Belderok JPB - Team AVW 4 775,00 5,00 13,50 0,95 2,40 214 182
Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 500,00 2,70 10,50 0,80 2,05 209 209
Bas Berning JPB - Team AVW 3 875,00 7,80 24,00 1,10 3,10 358 312
Bente Bouwman MPB - Ciko 3 775,00 5,80 15,00 0,95 2,55 261 261
Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 825,00 4,00 13,00 0,90 2,40 279 70
Brent Brenner JPC - Ciko 2 825,00 4,30 16,50 0,80 2,35 245 245
Brent Hormes JPB - Team AVW 3 875,00 5,00 13,00 1,00 2,45 235 0
Carlijn ter Haar MPMini - Arena 850,00 3,40 10,50 0,80 2,50 318 318
Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 925,00 2,50 8,50 0,65 2,05 222 150
Chloé Smit MPB - Pallas B 950,00 5,00 19,50 0,95 2,80 308 308
Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 950,00 5,20 16,00 0,85 2,70 404 404
David van Heijden JPC - Team AVW 2 875,00 4,80 11,00 0,80 2,45 239 0
Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 1025,00 5,00 21,50 0,95 2,80 363 363
Elise van Genuchten MPC - Pallas C 950,00 3,70 9,00 1,05 2,80 325 292
Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 725,00 4,70 16,50 0,90 2,50 299 128
Ellen Poos MPB - Team AVW 4 900,00 4,40 9,00 0,95 2,60 234 161
Elvira Claassens MPB - Pallas B 950,00 3,90 11,00 0,90 2,35 230 65
Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 850,00 3,80 9,50 1,00 2,90 388 342
Evy Wall MPC - Team AVW 2 925,00 4,80 12,00 0,95 2,65 333 214
Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 1025,00 5,70 16,00 1,05 3,00 341 274
Guus Oenema JPC - Pallas C 900,00 4,60 16,50 0,85 2,50 278 278
Hanne Mourits MPB - Pallas B 950,00 5,40 15,00 0,95 2,55 285 285
Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 925,00 3,90 10,50 0,95 2,55 237 164
Irene Overmars MPC - Ciko 2 875,00 3,90 7,50 1,00 2,30 270 270
Isa van Swam MPB - Team AVW 3 900,00 5,80 13,50 0,95 2,70 280 124
Isa Jansen MPC - Arena 800,00 3,80 9,00 0,80 2,25 223 174
Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 750,00 3,60 9,00 0,80 2,05 143 0
Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 625,00 3,70 13,00 0,80 2,45 258 175
Jonne Lange MPC - Team AVW 2 800,00 3,50 9,50 0,95 2,45 256 79
Jordy Botman JPC - Team AVW 2 1025,00 5,50 24,00 1,10 2,85 411 411
Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 900,00 5,70 13,50 1,10 3,15 318 204
Julien Adam JPB - Team AVW 3 975,00 7,90 22,00 1,15 3,30 382 382
Kalle van Eupen JPB - Arena 975,00 5,50 16,50 0,95 2,55 271 233
Leanne Beek MPC - Ciko 2 825,00 4,70 13,00 0,95 2,55 308 308
Liena Heck MPC - Pallas C 850,00 3,30 8,50 0,80 2,25 221 152
Lisa Dam MPB - Team AVW 4 775,00 4,00 10,00 0,80 2,20 177 76
Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 875,00 3,00 7,00 0,85 2,35 291 219
Loek Uitterhoeve JPC - Arena 1025,00 6,20 17,50 1,00 2,95 376 376
Loek Derks JPB - Team AVW 4 525,00 4,20 17,00 0,75 2,05 157 57
Loesje van Hal MPB - Pallas B 875,00 4,90 14,50 0,85 2,50 245 51
Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 750,00 5,90 15,50 0,85 2,50 245 166
Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 900,00 5,80 17,50 0,95 2,80 301 183
Luca Thimister JPMini - Pallas mini 925,00 3,40 17,50 0,70 2,30 321 321
Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 NM 3,50 8,50 0,90 2,40 190 190
Marit Huisman MPC - Team AVW 2 850,00 5,60 15,00 0,90 2,40 328 151
Marleen Blaauw MPB - Pallas B DNS 4,20 12,50 0,85 2,10 161 0
Mats Roepman JPB - Team AVW 3 925,00 5,20 16,50 0,95 2,50 256 0
Maud Poos MPB - Team AVW 4 925,00 4,50 11,00 0,80 2,35 219 178
Maxime Smit JPMini - Pallas mini 675,00 2,20 11,50 0,50 1,35 130 54
Minke Reurings MPB - Team AVW 4 800,00 5,50 10,50 0,85 3,10 246 246
Nele Brunen MPB - Ciko 3 900,00 4,10 10,00 0,90 2,70 231 231
Nienke Graven MPC - Team AVW 2 850,00 5,50 12,50 0,90 2,25 304 211
Noa Jutte MPB - Team AVW 3 825,00 4,60 10,50 0,85 2,55 216 0
Noah Heck JPMini - Pallas mini 925,00 3,00 13,50 0,55 2,20 257 239
Noor Leenders MPB - Ciko 3 825,00 5,20 14,50 0,90 2,55 250 250
Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 825,00 4,90 11,00 0,95 2,45 233 195
Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 875,00 5,30 16,50 0,90 2,50 340 270
Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 950,00 6,00 25,50 0,95 2,70 380 313
Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 725,00 2,80 9,50 0,65 2,15 191 191
Rebekka Kool MPB - Arena 1000,00 4,40 8,50 1,00 2,95 271 247
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 975,00 3,10 9,00 0,75 2,35 283 191
Roos Buijs MPB - Team AVW 4 775,00 4,40 8,50 0,80 2,05 172 47
Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 800,00 3,50 11,50 0,90 2,25 322 270
Samuel Kruit JPC - Pallas C 800,00 3,70 13,50 0,90 2,35 231 189
Saro Doctor JPB - Pallas B 1075,00 7,90 28,00 1,25 3,80 460 460
Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 1000,00 7,10 26,00 1,05 2,80 360 314
Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 850,00 5,60 14,50 0,95 2,55 242 115
Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 850,00 4,70 11,00 1,00 2,25 234 234
Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 750,00 3,20 12,00 0,80 2,25 252 0
Tim Limpens JPC - Pallas C 850,00 4,50 13,50 0,80 2,25 235 155
Timo van Eck JPB - Pallas B 825,00 4,80 17,00 0,95 2,55 238 57
Tristan Scheer JPB - Pallas B 950,00 5,80 11,50 0,95 3,05 265 116
Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 900,00 3,60 16,00 0,65 2,40 303 303
Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS DNS 14,50 DNS DNS 65 65
Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 925,00 4,20 12,50 0,85 2,60 346 346
Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 775,00 3,60 14,00 0,75 2,10 263 71

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Akke van Linden JPMini - Pallas mini DNS --- 0 0
Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 875,00 --- 51 51
Armin Belderok JPB - Team AVW 4 775,00 --- 32 0
Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 500,00 --- 8 8
Bas Berning JPB - Team AVW 3 875,00 --- 46 0
Bente Bouwman MPB - Ciko 3 775,00 --- 35 35
Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 825,00 --- 54 0
Brent Brenner JPC - Ciko 2 825,00 --- 46 46
Brent Hormes JPB - Team AVW 3 875,00 --- 46 0
Carlijn ter Haar MPMini - Arena 850,00 --- 77 77
Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 925,00 --- 88 88
Chloé Smit MPB - Pallas B 950,00 --- 65 65
Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 950,00 --- 95 95
David van Heijden JPC - Team AVW 2 875,00 --- 56 0
Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 1025,00 --- 88 88
Elise van Genuchten MPC - Pallas C 950,00 --- 83 83
Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 725,00 --- 35 0
Ellen Poos MPB - Team AVW 4 900,00 --- 56 56
Elvira Claassens MPB - Pallas B 950,00 --- 65 65
Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 850,00 --- 77 77
Evy Wall MPC - Team AVW 2 925,00 --- 77 77
Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 1025,00 --- 81 81
Guus Oenema JPC - Pallas C 900,00 --- 61 61
Hanne Mourits MPB - Pallas B 950,00 --- 65 65
Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 925,00 --- 60 60
Irene Overmars MPC - Ciko 2 875,00 --- 65 65
Isa van Swam MPB - Team AVW 3 900,00 --- 56 56
Isa Jansen MPC - Arena 800,00 --- 49 0
Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 750,00 --- 28 0
Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 625,00 --- 23 0
Jonne Lange MPC - Team AVW 2 800,00 --- 49 0
Jordy Botman JPC - Team AVW 2 1025,00 --- 88 88
Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 900,00 --- 56 56
Julien Adam JPB - Team AVW 3 975,00 --- 64 64
Kalle van Eupen JPB - Arena 975,00 --- 64 64
Leanne Beek MPC - Ciko 2 825,00 --- 54 54
Liena Heck MPC - Pallas C 850,00 --- 60 60
Lisa Dam MPB - Team AVW 4 775,00 --- 35 35
Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 875,00 --- 84 84
Loek Uitterhoeve JPC - Arena 1025,00 --- 88 88
Loek Derks JPB - Team AVW 4 525,00 --- 6 0
Loesje van Hal MPB - Pallas B 875,00 --- 51 0
Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 750,00 --- 31 0
Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 900,00 --- 56 0
Luca Thimister JPMini - Pallas mini 925,00 --- 88 88
Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 NM --- 0 0
Marit Huisman MPC - Team AVW 2 850,00 --- 60 0
Marleen Blaauw MPB - Pallas B DNS --- 0 0
Mats Roepman JPB - Team AVW 3 925,00 --- 55 0
Maud Poos MPB - Team AVW 4 925,00 --- 60 60
Maxime Smit JPMini - Pallas mini 675,00 --- 31 0
Minke Reurings MPB - Team AVW 4 800,00 --- 39 39
Nele Brunen MPB - Ciko 3 900,00 --- 56 56
Nienke Graven MPC - Team AVW 2 850,00 --- 60 60
Noa Jutte MPB - Team AVW 3 825,00 --- 43 0
Noah Heck JPMini - Pallas mini 925,00 --- 88 88
Noor Leenders MPB - Ciko 3 825,00 --- 43 43
Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 825,00 --- 43 43
Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 875,00 --- 65 65
Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 950,00 --- 71 71
Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 725,00 --- 40 40
Rebekka Kool MPB - Arena 1000,00 --- 75 75
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 975,00 --- 102 102
Roos Buijs MPB - Team AVW 4 775,00 --- 35 0
Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 800,00 --- 63 63
Samuel Kruit JPC - Pallas C 800,00 --- 42 0
Saro Doctor JPB - Pallas B 1075,00 --- 83 83
Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 1000,00 --- 68 68
Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 850,00 --- 42 0
Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 850,00 --- 47 47
Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 750,00 --- 45 0
Tim Limpens JPC - Pallas C 850,00 --- 51 51
Timo van Eck JPB - Pallas B 825,00 --- 39 0
Tristan Scheer JPB - Pallas B 950,00 --- 59 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 900,00 --- 81 81
Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 925,00 --- 88 88
Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 775,00 --- 51 0

Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Akke van Linden JPMini - Pallas mini 2,10 --- 21 0
Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 4,10 --- 43 0
Armin Belderok JPB - Team AVW 4 5,00 --- 51 51
Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 2,70 --- 37 37
Bas Berning JPB - Team AVW 3 7,80 --- 91 91
Bente Bouwman MPB - Ciko 3 5,80 --- 68 68
Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 4,00 --- 52 0
Brent Brenner JPC - Ciko 2 4,30 --- 50 50
Brent Hormes JPB - Team AVW 3 5,00 --- 51 0
Carlijn ter Haar MPMini - Arena 3,40 --- 53 53
Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 2,50 --- 29 29
Chloé Smit MPB - Pallas B 5,00 --- 56 56
Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 5,20 --- 86 86
David van Heijden JPC - Team AVW 2 4,80 --- 58 0
Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 5,00 --- 61 61
Elise van Genuchten MPC - Pallas C 3,70 --- 47 47
Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 4,70 --- 66 0
Ellen Poos MPB - Team AVW 4 4,40 --- 47 0
Elvira Claassens MPB - Pallas B 3,90 --- 40 0
Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 3,80 --- 63 63
Evy Wall MPC - Team AVW 2 4,80 --- 68 0
Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 5,70 --- 67 0
Guus Oenema JPC - Pallas C 4,60 --- 55 55
Hanne Mourits MPB - Pallas B 5,40 --- 62 62
Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 3,90 --- 40 0
Irene Overmars MPC - Ciko 2 3,90 --- 51 51
Isa van Swam MPB - Team AVW 3 5,80 --- 68 68
Isa Jansen MPC - Arena 3,80 --- 49 49
Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 3,60 --- 32 0
Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 3,70 --- 54 54
Jonne Lange MPC - Team AVW 2 3,50 --- 43 0
Jordy Botman JPC - Team AVW 2 5,50 --- 69 69
Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 5,70 --- 67 0
Julien Adam JPB - Team AVW 3 7,90 --- 92 92
Kalle van Eupen JPB - Arena 5,50 --- 58 58
Leanne Beek MPC - Ciko 2 4,70 --- 66 66
Liena Heck MPC - Pallas C 3,30 --- 39 0
Lisa Dam MPB - Team AVW 4 4,00 --- 41 0
Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 3,00 --- 44 0
Loek Uitterhoeve JPC - Arena 6,20 --- 81 81
Loek Derks JPB - Team AVW 4 4,20 --- 40 0
Loesje van Hal MPB - Pallas B 4,90 --- 55 0
Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 5,90 --- 70 70
Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 5,80 --- 68 68
Luca Thimister JPMini - Pallas mini 3,40 --- 47 47
Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 3,50 --- 43 43
Marit Huisman MPC - Team AVW 2 5,60 --- 83 83
Marleen Blaauw MPB - Pallas B 4,20 --- 44 0
Mats Roepman JPB - Team AVW 3 5,20 --- 54 0
Maud Poos MPB - Team AVW 4 4,50 --- 48 48
Maxime Smit JPMini - Pallas mini 2,20 --- 23 0
Minke Reurings MPB - Team AVW 4 5,50 --- 64 64
Nele Brunen MPB - Ciko 3 4,10 --- 43 43
Nienke Graven MPC - Team AVW 2 5,50 --- 81 81
Noa Jutte MPB - Team AVW 3 4,60 --- 50 0
Noah Heck JPMini - Pallas mini 3,00 --- 39 39
Noor Leenders MPB - Ciko 3 5,20 --- 59 59
Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 4,90 --- 55 55
Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 5,30 --- 77 77
Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 6,00 --- 78 78
Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 2,80 --- 35 35
Rebekka Kool MPB - Arena 4,40 --- 47 47
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 3,10 --- 41 0
Roos Buijs MPB - Team AVW 4 4,40 --- 47 47
Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 3,50 --- 56 56
Samuel Kruit JPC - Pallas C 3,70 --- 40 40
Saro Doctor JPB - Pallas B 7,90 --- 92 92
Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 7,10 --- 80 80
Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 5,60 --- 59 59
Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 4,70 --- 51 51
Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 3,20 --- 43 0
Tim Limpens JPC - Pallas C 4,50 --- 53 53
Timo van Eck JPB - Pallas B 4,80 --- 48 0
Tristan Scheer JPB - Pallas B 5,80 --- 62 62
Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 3,60 --- 51 51
Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 4,20 --- 64 64
Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 3,60 --- 51 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Akke van Linden JPMini - Pallas mini 8,00 --- 31 0
Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 10,00 --- 30 0
Armin Belderok JPB - Team AVW 4 13,50 --- 42 42
Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 10,50 --- 54 54
Bas Berning JPB - Team AVW 3 24,00 --- 88 88
Bente Bouwman MPB - Ciko 3 15,00 --- 54 54
Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 13,00 --- 56 0
Brent Brenner JPC - Ciko 2 16,50 --- 66 66
Brent Hormes JPB - Team AVW 3 13,00 --- 40 0
Carlijn ter Haar MPMini - Arena 10,50 --- 54 54
Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 8,50 --- 35 0
Chloé Smit MPB - Pallas B 19,50 --- 75 75
Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 16,00 --- 85 85
David van Heijden JPC - Team AVW 2 11,00 --- 38 0
Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 21,50 --- 92 92
Elise van Genuchten MPC - Pallas C 9,00 --- 33 0
Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 16,50 --- 77 77
Ellen Poos MPB - Team AVW 4 9,00 --- 26 0
Elvira Claassens MPB - Pallas B 11,00 --- 35 0
Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 9,50 --- 46 0
Evy Wall MPC - Team AVW 2 12,00 --- 51 0
Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 16,00 --- 58 58
Guus Oenema JPC - Pallas C 16,50 --- 66 66
Hanne Mourits MPB - Pallas B 15,00 --- 54 54
Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 10,50 --- 33 0
Irene Overmars MPC - Ciko 2 7,50 --- 24 24
Isa van Swam MPB - Team AVW 3 13,50 --- 47 0
Isa Jansen MPC - Arena 9,00 --- 33 33
Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 9,00 --- 23 0
Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 13,00 --- 65 65
Jonne Lange MPC - Team AVW 2 9,50 --- 36 0
Jordy Botman JPC - Team AVW 2 24,00 --- 105 105
Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 13,50 --- 47 0
Julien Adam JPB - Team AVW 3 22,00 --- 79 79
Kalle van Eupen JPB - Arena 16,50 --- 55 55
Leanne Beek MPC - Ciko 2 13,00 --- 56 56
Liena Heck MPC - Pallas C 8,50 --- 30 0
Lisa Dam MPB - Team AVW 4 10,00 --- 30 0
Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 7,00 --- 28 0
Loek Uitterhoeve JPC - Arena 17,50 --- 71 71
Loek Derks JPB - Team AVW 4 17,00 --- 57 57
Loesje van Hal MPB - Pallas B 14,50 --- 51 51
Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 15,50 --- 56 56
Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 17,50 --- 65 65
Luca Thimister JPMini - Pallas mini 17,50 --- 95 95
Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 8,50 --- 30 30
Marit Huisman MPC - Team AVW 2 15,00 --- 68 68
Marleen Blaauw MPB - Pallas B 12,50 --- 42 0
Mats Roepman JPB - Team AVW 3 16,50 --- 55 0
Maud Poos MPB - Team AVW 4 11,00 --- 35 35
Maxime Smit JPMini - Pallas mini 11,50 --- 54 54
Minke Reurings MPB - Team AVW 4 10,50 --- 33 33
Nele Brunen MPB - Ciko 3 10,00 --- 30 30
Nienke Graven MPC - Team AVW 2 12,50 --- 53 0
Noa Jutte MPB - Team AVW 3 10,50 --- 33 0
Noah Heck JPMini - Pallas mini 13,50 --- 68 68
Noor Leenders MPB - Ciko 3 14,50 --- 51 51
Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 11,00 --- 35 35
Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 16,50 --- 77 77
Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 25,50 --- 113 113
Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 9,50 --- 41 41
Rebekka Kool MPB - Arena 8,50 --- 24 0
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 9,00 --- 38 38
Roos Buijs MPB - Team AVW 4 8,50 --- 24 0
Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 11,50 --- 61 61
Samuel Kruit JPC - Pallas C 13,50 --- 51 51
Saro Doctor JPB - Pallas B 28,00 --- 105 105
Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 26,00 --- 96 96
Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 14,50 --- 47 0
Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 11,00 --- 35 35
Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 12,00 --- 58 0
Tim Limpens JPC - Pallas C 13,50 --- 51 51
Timo van Eck JPB - Pallas B 17,00 --- 57 57
Tristan Scheer JPB - Pallas B 11,50 --- 34 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 16,00 --- 85 85
Veerle van Rijn MPC - Pallas C 14,50 --- 65 65
Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 12,50 --- 61 61
Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 14,00 --- 71 71

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Akke van Linden JPMini - Pallas mini 0,75 --- 51 51
Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 0,85 --- 48 48
Armin Belderok JPB - Team AVW 4 0,95 --- 56 56
Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 0,80 --- 68 68
Bas Berning JPB - Team AVW 3 1,10 --- 77 77
Bente Bouwman MPB - Ciko 3 0,95 --- 62 62
Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 70
Brent Brenner JPC - Ciko 2 0,80 --- 45 45
Brent Hormes JPB - Team AVW 3 1,00 --- 63 0
Carlijn ter Haar MPMini - Arena 0,80 --- 68 68
Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 0,65 --- 33 33
Chloé Smit MPB - Pallas B 0,95 --- 62 62
Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 0,85 --- 70 70
David van Heijden JPC - Team AVW 2 0,80 --- 45 0
Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 0,95 --- 67 67
Elise van Genuchten MPC - Pallas C 1,05 --- 98 98
Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 0
Ellen Poos MPB - Team AVW 4 0,95 --- 62 62
Elvira Claassens MPB - Pallas B 0,90 --- 55 0
Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 1,00 --- 113 113
Evy Wall MPC - Team AVW 2 0,95 --- 79 79
Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 1,05 --- 77 77
Guus Oenema JPC - Pallas C 0,85 --- 52 52
Hanne Mourits MPB - Pallas B 0,95 --- 62 62
Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 0,95 --- 62 62
Irene Overmars MPC - Ciko 2 1,00 --- 88 88
Isa van Swam MPB - Team AVW 3 0,95 --- 62 0
Isa Jansen MPC - Arena 0,80 --- 52 52
Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 0,80 --- 37 0
Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 0,80 --- 60 0
Jonne Lange MPC - Team AVW 2 0,95 --- 79 79
Jordy Botman JPC - Team AVW 2 1,10 --- 92 92
Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 1,10 --- 84 84
Julien Adam JPB - Team AVW 3 1,15 --- 84 84
Kalle van Eupen JPB - Arena 0,95 --- 56 56
Leanne Beek MPC - Ciko 2 0,95 --- 79 79
Liena Heck MPC - Pallas C 0,80 --- 52 52
Lisa Dam MPB - Team AVW 4 0,80 --- 41 41
Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 0,85 --- 78 78
Loek Uitterhoeve JPC - Arena 1,00 --- 75 75
Loek Derks JPB - Team AVW 4 0,75 --- 31 0
Loesje van Hal MPB - Pallas B 0,85 --- 48 0
Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 0,85 --- 48 0
Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 0,95 --- 62 0
Luca Thimister JPMini - Pallas mini 0,70 --- 42 42
Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 0,90 --- 70 70
Marit Huisman MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 0
Marleen Blaauw MPB - Pallas B 0,85 --- 48 0
Mats Roepman JPB - Team AVW 3 0,95 --- 56 0
Maud Poos MPB - Team AVW 4 0,80 --- 41 0
Maxime Smit JPMini - Pallas mini 0,50 --- 12 0
Minke Reurings MPB - Team AVW 4 0,85 --- 48 48
Nele Brunen MPB - Ciko 3 0,90 --- 55 55
Nienke Graven MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 70
Noa Jutte MPB - Team AVW 3 0,85 --- 48 0
Noah Heck JPMini - Pallas mini 0,55 --- 18 0
Noor Leenders MPB - Ciko 3 0,90 --- 55 55
Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 0,95 --- 62 62
Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 0
Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 0,95 --- 67 0
Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 0,65 --- 33 33
Rebekka Kool MPB - Arena 1,00 --- 69 69
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 0,75 --- 51 0
Roos Buijs MPB - Team AVW 4 0,80 --- 41 0
Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 0,90 --- 90 90
Samuel Kruit JPC - Pallas C 0,90 --- 60 60
Saro Doctor JPB - Pallas B 1,25 --- 99 99
Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 1,05 --- 70 70
Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 0,95 --- 56 56
Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 1,00 --- 69 69
Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 0,80 --- 60 0
Tim Limpens JPC - Pallas C 0,80 --- 45 0
Timo van Eck JPB - Pallas B 0,95 --- 56 0
Tristan Scheer JPB - Pallas B 0,95 --- 56 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 0,65 --- 33 33
Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 0,85 --- 70 70
Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 0,75 --- 51 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Akke van Linden JPMini - Pallas mini 2,20 --- 44 44
Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 2,70 --- 47 47
Armin Belderok JPB - Team AVW 4 2,40 --- 33 33
Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 2,05 --- 42 42
Bas Berning JPB - Team AVW 3 3,10 --- 56 56
Bente Bouwman MPB - Ciko 3 2,55 --- 42 42
Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 2,40 --- 47 0
Brent Brenner JPC - Ciko 2 2,35 --- 38 38
Brent Hormes JPB - Team AVW 3 2,45 --- 35 0
Carlijn ter Haar MPMini - Arena 2,50 --- 66 66
Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 2,05 --- 37 0
Chloé Smit MPB - Pallas B 2,80 --- 50 50
Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 2,70 --- 68 68
David van Heijden JPC - Team AVW 2 2,45 --- 42 0
Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 2,80 --- 55 55
Elise van Genuchten MPC - Pallas C 2,80 --- 64 64
Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 2,50 --- 51 51
Ellen Poos MPB - Team AVW 4 2,60 --- 43 43
Elvira Claassens MPB - Pallas B 2,35 --- 35 0
Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 2,90 --- 89 89
Evy Wall MPC - Team AVW 2 2,65 --- 58 58
Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 3,00 --- 58 58
Guus Oenema JPC - Pallas C 2,50 --- 44 44
Hanne Mourits MPB - Pallas B 2,55 --- 42 42
Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 2,55 --- 42 42
Irene Overmars MPC - Ciko 2 2,30 --- 42 42
Isa van Swam MPB - Team AVW 3 2,70 --- 47 0
Isa Jansen MPC - Arena 2,25 --- 40 40
Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 2,05 --- 23 0
Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 2,45 --- 56 56
Jonne Lange MPC - Team AVW 2 2,45 --- 49 0
Jordy Botman JPC - Team AVW 2 2,85 --- 57 57
Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 3,15 --- 64 64
Julien Adam JPB - Team AVW 3 3,30 --- 63 63
Kalle van Eupen JPB - Arena 2,55 --- 38 0
Leanne Beek MPC - Ciko 2 2,55 --- 53 53
Liena Heck MPC - Pallas C 2,25 --- 40 40
Lisa Dam MPB - Team AVW 4 2,20 --- 30 0
Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 2,35 --- 57 57
Loek Uitterhoeve JPC - Arena 2,95 --- 61 61
Loek Derks JPB - Team AVW 4 2,05 --- 23 0
Loesje van Hal MPB - Pallas B 2,50 --- 40 0
Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 2,50 --- 40 40
Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 2,80 --- 50 50
Luca Thimister JPMini - Pallas mini 2,30 --- 49 49
Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 2,40 --- 47 47
Marit Huisman MPC - Team AVW 2 2,40 --- 47 0
Marleen Blaauw MPB - Pallas B 2,10 --- 27 0
Mats Roepman JPB - Team AVW 3 2,50 --- 36 0
Maud Poos MPB - Team AVW 4 2,35 --- 35 35
Maxime Smit JPMini - Pallas mini 1,35 --- 10 0
Minke Reurings MPB - Team AVW 4 3,10 --- 62 62
Nele Brunen MPB - Ciko 3 2,70 --- 47 47
Nienke Graven MPC - Team AVW 2 2,25 --- 40 0
Noa Jutte MPB - Team AVW 3 2,55 --- 42 0
Noah Heck JPMini - Pallas mini 2,20 --- 44 44
Noor Leenders MPB - Ciko 3 2,55 --- 42 42
Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 2,45 --- 38 0
Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 2,50 --- 51 51
Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 2,70 --- 51 51
Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 2,15 --- 42 42
Rebekka Kool MPB - Arena 2,95 --- 56 56
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 2,35 --- 51 51
Roos Buijs MPB - Team AVW 4 2,05 --- 25 0
Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 2,25 --- 52 0
Samuel Kruit JPC - Pallas C 2,35 --- 38 38
Saro Doctor JPB - Pallas B 3,80 --- 81 81
Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 2,80 --- 46 0
Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 2,55 --- 38 0
Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 2,25 --- 32 32
Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 2,25 --- 46 0
Tim Limpens JPC - Pallas C 2,25 --- 35 0
Timo van Eck JPB - Pallas B 2,55 --- 38 0
Tristan Scheer JPB - Pallas B 3,05 --- 54 54
Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 2,40 --- 53 53
Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 2,60 --- 63 63
Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 2,10 --- 39 0
[+/-] alles
#Naam DuurPtnM-balPtnVortexPtnHoogPtnVerPtn Punten
1 AV Wijchen 10393 [+/-]
2 AV Pallas `67 6103 [+/-]
3 Ciko `66 2661 [+/-]
4 Arena Atletiek 1742 [+/-]


Uitslagen Hindernis pendelestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team AVW 3 (Pendel) AV Wijchen - MPB 10 1:13,2 423
1 Team AVW 2 (Pendel) AV Wijchen - MPC 11 1:18,3 436
3 Pallas B (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 11 1:19,3 297
3 Team AVW 4 (Pendel) AV Wijchen - MPB 9 1:19,9 318
5 Ciko 3 (Pendel) Ciko `66 - MPB 6 1:22,7 279
5 Pallas C (Pendel) AV Pallas `67 - MPC 7 1:24,4 325
7 Arena (Pendel) Arena Atletiek - JPC 6 1:25,9 258
8 Ciko 2 (Pendel) Ciko `66 - MPC 5 1:29,5 244
8 Team AVW 1 (Pendel) AV Wijchen - MPMini 8 1:31,0 286
10 Pallas mini (Pendel) AV Pallas `67 - MPC 7 1:39,0 122