Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam 60mDuurKogelSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 11,9 1100,00 3,70 12,50 13,50 2,25 187 28
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas A1 10,6 1150,00 5,50 13,00 16,00 3,25 248 98
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 10,8 1200,00 6,80 19,00 24,50 3,05 313 313
Camil ter Haar JPA1 - Pallas/Arena 11,0 1050,00 4,40 9,00 11,50 2,70 173 0
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas A2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Dawit Verwers JPA2 - Pallas A2 9,3 1500,00 7,70 18,00 33,00 3,50 427 427
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 10,9 1050,00 5,90 16,00 17,50 2,80 280 256
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 11,9 1100,00 4,30 12,50 12,00 2,55 198 133
Esmée Beukers MPA2 - Pallas/Arena 10,8 1350,00 4,90 14,00 17,00 2,85 290 244
Esther Ros MPA2 - Pallas A2 10,0 1150,00 6,20 15,00 16,50 3,15 317 317
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 10,8 1125,00 5,20 14,50 17,00 2,80 234 126
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas A2 9,5 1400,00 6,60 13,50 23,50 3,65 403 403
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 10,7 1100,00 6,50 16,00 12,00 2,65 270 128
Florien Hofstad MPA1 - Pallas A1 11,1 1275,00 4,90 13,00 17,00 3,00 274 180
Hester Moene MPA2 - Pallas A2 10,4 1250,00 5,10 12,50 14,00 3,15 280 158
Imke den Breejen MPA2 - Pallas A2 11,2 1050,00 5,00 12,00 12,00 2,55 213 0
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 10,3 1175,00 5,20 13,50 20,50 2,45 248 48
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 10,6 1375,00 5,50 14,00 19,00 2,60 306 107
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 11,2 1175,00 4,50 12,00 12,00 2,85 227 205
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 11,4 1175,00 4,50 12,50 14,50 2,90 237 237
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 9,8 1200,00 6,40 13,00 19,50 2,90 324 238
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jasmijn Leisink MPA2 - Ciko 1 10,0 1075,00 4,80 11,50 11,00 4,40 301 256
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 9,8 1125,00 5,60 12,00 16,50 3,40 307 276
Joeke Vroom MPA2 - Pallas/Arena 12,1 1100,00 4,30 14,50 22,50 2,55 245 156
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas/Arena 9,8 1400,00 5,10 13,50 16,50 3,65 347 347
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 10,4 1325,00 4,90 11,50 18,50 2,95 255 121
Karin Wolf MPA2 - Ciko 1 DNS DNS 5,80 DNS DNS 4,25 152 152
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 10,6 1200,00 3,90 12,00 12,00 3,10 245 135
Levi van de Wetering JPA2 - Ciko 1 9,5 1250,00 6,40 15,50 19,50 3,65 327 263
Lisa van Schalen MPA2 - Ciko 1 10,7 1150,00 4,50 10,50 13,00 3,05 239 146
Luc de Graag JPA2 - Pallas A2 9,2 1275,00 6,70 23,50 38,50 4,00 455 455
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas/Arena 10,6 1425,00 3,60 12,50 13,00 3,15 276 221
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 10,0 1175,00 4,10 10,50 13,50 2,60 241 105
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 10,3 1250,00 5,00 16,50 19,00 2,75 309 263
Merel Talens MPA2 - Ciko 1 10,4 1200,00 4,80 10,50 15,50 4,00 299 264
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 9,9 1125,00 6,30 17,00 26,50 2,95 313 244
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 10,4 1175,00 4,70 10,50 16,50 2,95 259 224
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 10,2 1150,00 4,90 14,50 14,00 2,65 267 119
Milan de Bok JPA1 - Pallas A1 10,1 1250,00 5,30 13,50 21,00 3,10 279 151
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 10,4 1175,00 5,00 11,00 14,50 3,05 263 231
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 10,4 1200,00 4,40 14,00 20,50 3,15 262 228
Niek Christen JPA1 - Ciko 1 11,6 1350,00 4,60 14,50 26,00 3,85 298 163
Nina Admiraal MPA1 - Pallas A1 9,8 1300,00 6,20 14,50 18,50 3,30 348 348
Nora Mourits MPA2 - Pallas A2 10,5 1150,00 5,30 17,50 25,00 3,00 335 194
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas A1 10,4 1250,00 4,70 12,00 14,00 3,25 276 161
Odi van Eupen MPA2 - Pallas/Arena 10,9 1200,00 4,10 12,00 13,00 2,85 236 175
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 9,3 1300,00 5,80 15,50 18,50 3,40 367 320
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas A1 10,1 1300,00 5,50 12,50 23,50 3,40 300 261
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 9,6 1225,00 5,70 13,00 15,50 3,35 324 240
Roos Peters MPA1 - Ciko 1 10,8 1200,00 3,40 6,50 9,00 3,65 216 112
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 11,0 1100,00 4,00 9,50 12,50 2,90 210 152
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 10,3 1300,00 6,60 11,50 16,00 3,05 309 231
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas A1 11,0 1100,00 3,80 12,50 14,50 2,85 228 45
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 11,8 DNS 5,20 14,00 19,50 2,65 223 193
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 10,3 1125,00 5,20 10,50 14,50 2,80 253 218
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 11,2 1125,00 5,00 12,50 16,00 2,35 201 0
Suze Zeevat MPA2 - Ciko 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Thomas Arp JPA1 - Pallas A1 10,1 1350,00 6,30 16,50 18,00 3,40 312 312
Ties Jansen JPA1 - Pallas/Arena 10,8 1150,00 5,10 13,00 16,50 3,05 234 121
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 11,2 1300,00 4,90 13,50 13,00 3,00 229 229
Vasco Stip JPA2 - Pallas/Arena 10,4 1250,00 6,70 12,50 27,00 3,30 311 272
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 12,5 925,00 4,30 13,50 15,00 2,35 161 0
Wiep van der Mark MPA2 - Ciko 1 9,4 775,00 7,80 14,00 23,00 4,30 390 384
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 10,1 1325,00 5,20 15,00 20,50 3,00 287 245
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 10,1 1300,00 6,90 20,00 37,50 3,15 391 333

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS --- 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 11,9 --- 28 0
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS --- 0 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas A1 10,6 --- 47 0
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 10,8 --- 43 43
Camil ter Haar JPA1 - Pallas/Arena 11,0 --- 40 0
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas A2 DNS --- 0 0
Dawit Verwers JPA2 - Pallas A2 9,3 --- 78 78
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 10,9 --- 48 48
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 11,9 --- 28 0
Esmée Beukers MPA2 - Pallas/Arena 10,8 --- 50 50
Esther Ros MPA2 - Pallas A2 10,0 --- 70 70
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 10,8 --- 43 0
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas A2 9,5 --- 83 83
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 10,7 --- 52 0
Florien Hofstad MPA1 - Pallas A1 11,1 --- 43 0
Hester Moene MPA2 - Pallas A2 10,4 --- 59 59
Imke den Breejen MPA2 - Pallas A2 11,2 --- 41 0
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 10,3 --- 54 0
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 10,6 --- 55 0
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 11,2 --- 41 41
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 11,4 --- 37 37
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 9,8 --- 75 75
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Jasmijn Leisink MPA2 - Ciko 1 10,0 --- 70 70
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 9,8 --- 75 75
Joeke Vroom MPA2 - Pallas/Arena 12,1 --- 24 0
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas/Arena 9,8 --- 75 75
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 10,4 --- 52 0
Karin Wolf MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 10,6 --- 55 0
Levi van de Wetering JPA2 - Ciko 1 9,5 --- 72 72
Lisa van Schalen MPA2 - Ciko 1 10,7 --- 52 52
Luc de Graag JPA2 - Pallas A2 9,2 --- 80 80
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas/Arena 10,6 --- 55 55
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 10,0 --- 70 70
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 10,3 --- 62 62
Merel Talens MPA2 - Ciko 1 10,4 --- 59 59
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 9,9 --- 63 63
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 10,4 --- 59 59
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 10,2 --- 64 64
Milan de Bok JPA1 - Pallas A1 10,1 --- 58 58
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 10,4 --- 59 59
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 10,4 --- 52 52
Niek Christen JPA1 - Ciko 1 11,6 --- 29 0
Nina Admiraal MPA1 - Pallas A1 9,8 --- 75 75
Nora Mourits MPA2 - Pallas A2 10,5 --- 57 0
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas A1 10,4 --- 59 59
Odi van Eupen MPA2 - Pallas/Arena 10,9 --- 48 48
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 9,3 --- 89 89
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas A1 10,1 --- 58 58
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 9,6 --- 81 81
Roos Peters MPA1 - Ciko 1 10,8 --- 50 0
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 11,0 --- 46 46
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 10,3 --- 62 62
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas A1 11,0 --- 46 0
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 11,8 --- 30 0
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 10,3 --- 62 62
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 11,2 --- 36 0
Suze Zeevat MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Thomas Arp JPA1 - Pallas A1 10,1 --- 58 58
Ties Jansen JPA1 - Pallas/Arena 10,8 --- 43 0
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 11,2 --- 36 36
Vasco Stip JPA2 - Pallas/Arena 10,4 --- 52 52
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 12,5 --- 16 0
Wiep van der Mark MPA2 - Ciko 1 9,4 --- 86 86
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 10,1 --- 58 58
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 10,1 --- 58 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS --- 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 1100,00 --- 28 28
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS --- 0 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas A1 1150,00 --- 29 0
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 1200,00 --- 33 33
Camil ter Haar JPA1 - Pallas/Arena 1050,00 --- 21 0
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas A2 DNS --- 0 0
Dawit Verwers JPA2 - Pallas A2 1500,00 --- 65 65
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 1050,00 --- 24 0
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 1100,00 --- 28 28
Esmée Beukers MPA2 - Pallas/Arena 1350,00 --- 55 55
Esther Ros MPA2 - Pallas A2 1150,00 --- 33 33
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 1125,00 --- 26 0
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas A2 1400,00 --- 62 62
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 1100,00 --- 28 0
Florien Hofstad MPA1 - Pallas A1 1275,00 --- 46 46
Hester Moene MPA2 - Pallas A2 1250,00 --- 43 43
Imke den Breejen MPA2 - Pallas A2 1050,00 --- 24 0
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 1175,00 --- 31 0
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 1375,00 --- 58 58
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 1175,00 --- 35 35
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 1175,00 --- 35 35
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 1200,00 --- 38 0
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Jasmijn Leisink MPA2 - Ciko 1 1075,00 --- 26 0
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 1125,00 --- 31 0
Joeke Vroom MPA2 - Pallas/Arena 1100,00 --- 28 0
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas/Arena 1400,00 --- 62 62
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 1325,00 --- 45 45
Karin Wolf MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 1200,00 --- 38 38
Levi van de Wetering JPA2 - Ciko 1 1250,00 --- 38 38
Lisa van Schalen MPA2 - Ciko 1 1150,00 --- 33 33
Luc de Graag JPA2 - Pallas A2 1275,00 --- 40 40
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas/Arena 1425,00 --- 65 65
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 1175,00 --- 35 35
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 1250,00 --- 43 43
Merel Talens MPA2 - Ciko 1 1200,00 --- 38 38
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 1125,00 --- 26 0
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 1175,00 --- 35 35
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 1150,00 --- 33 0
Milan de Bok JPA1 - Pallas A1 1250,00 --- 38 0
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 1175,00 --- 35 35
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 1200,00 --- 33 33
Niek Christen JPA1 - Ciko 1 1350,00 --- 48 48
Nina Admiraal MPA1 - Pallas A1 1300,00 --- 49 49
Nora Mourits MPA2 - Pallas A2 1150,00 --- 33 0
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas A1 1250,00 --- 43 43
Odi van Eupen MPA2 - Pallas/Arena 1200,00 --- 38 38
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 1300,00 --- 49 49
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas A1 1300,00 --- 43 43
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 1225,00 --- 41 41
Roos Peters MPA1 - Ciko 1 1200,00 --- 38 38
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 1100,00 --- 28 0
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 1300,00 --- 49 49
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas A1 1100,00 --- 28 0
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 1125,00 --- 31 31
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 1125,00 --- 26 0
Suze Zeevat MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Thomas Arp JPA1 - Pallas A1 1350,00 --- 48 48
Ties Jansen JPA1 - Pallas/Arena 1150,00 --- 29 0
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 1300,00 --- 43 43
Vasco Stip JPA2 - Pallas/Arena 1250,00 --- 38 38
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 925,00 --- 12 0
Wiep van der Mark MPA2 - Ciko 1 775,00 --- 6 0
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 1325,00 --- 45 45
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 1300,00 --- 43 43

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS --- 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 3,70 --- 30 0
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS --- 0 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas A1 5,50 --- 46 46
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 6,80 --- 60 60
Camil ter Haar JPA1 - Pallas/Arena 4,40 --- 34 0
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas A2 DNS --- 0 0
Dawit Verwers JPA2 - Pallas A2 7,70 --- 70 70
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 5,90 --- 58 58
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 4,30 --- 38 38
Esmée Beukers MPA2 - Pallas/Arena 4,90 --- 45 45
Esther Ros MPA2 - Pallas A2 6,20 --- 61 61
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 5,20 --- 42 42
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas A2 6,60 --- 67 67
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 6,50 --- 65 65
Florien Hofstad MPA1 - Pallas A1 4,90 --- 45 45
Hester Moene MPA2 - Pallas A2 5,10 --- 47 0
Imke den Breejen MPA2 - Pallas A2 5,00 --- 46 0
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 5,20 --- 42 0
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 5,50 --- 53 0
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 4,50 --- 40 40
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 4,50 --- 40 40
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 6,40 --- 64 64
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Jasmijn Leisink MPA2 - Ciko 1 4,80 --- 44 44
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 5,60 --- 54 54
Joeke Vroom MPA2 - Pallas/Arena 4,30 --- 38 38
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas/Arena 5,10 --- 47 47
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 4,90 --- 39 0
Karin Wolf MPA2 - Ciko 1 5,80 --- 56 56
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 3,90 --- 33 0
Levi van de Wetering JPA2 - Ciko 1 6,40 --- 56 56
Lisa van Schalen MPA2 - Ciko 1 4,50 --- 40 0
Luc de Graag JPA2 - Pallas A2 6,70 --- 59 59
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas/Arena 3,60 --- 29 0
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 4,10 --- 35 0
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 5,00 --- 46 0
Merel Talens MPA2 - Ciko 1 4,80 --- 44 44
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 6,30 --- 54 54
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 4,70 --- 42 42
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 4,90 --- 45 0
Milan de Bok JPA1 - Pallas A1 5,30 --- 43 0
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 5,00 --- 46 46
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 4,40 --- 34 0
Niek Christen JPA1 - Ciko 1 4,60 --- 36 0
Nina Admiraal MPA1 - Pallas A1 6,20 --- 61 61
Nora Mourits MPA2 - Pallas A2 5,30 --- 50 50
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas A1 4,70 --- 42 0
Odi van Eupen MPA2 - Pallas/Arena 4,10 --- 35 0
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 5,80 --- 56 56
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas A1 5,50 --- 46 46
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 5,70 --- 55 55
Roos Peters MPA1 - Ciko 1 3,40 --- 27 0
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 4,00 --- 34 34
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 6,60 --- 67 67
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas A1 3,80 --- 31 0
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 5,20 --- 49 49
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 5,20 --- 49 49
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 5,00 --- 40 0
Suze Zeevat MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Thomas Arp JPA1 - Pallas A1 6,30 --- 54 54
Ties Jansen JPA1 - Pallas/Arena 5,10 --- 41 41
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 4,90 --- 39 39
Vasco Stip JPA2 - Pallas/Arena 6,70 --- 59 59
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 4,30 --- 33 0
Wiep van der Mark MPA2 - Ciko 1 7,80 --- 82 82
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 5,20 --- 42 0
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 6,90 --- 61 61

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS --- 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 12,50 --- 45 0
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS --- 0 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas A1 13,00 --- 41 0
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 19,00 --- 69 69
Camil ter Haar JPA1 - Pallas/Arena 9,00 --- 24 0
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas A2 DNS --- 0 0
Dawit Verwers JPA2 - Pallas A2 18,00 --- 64 64
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 16,00 --- 63 63
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 12,50 --- 45 45
Esmée Beukers MPA2 - Pallas/Arena 14,00 --- 53 53
Esther Ros MPA2 - Pallas A2 15,00 --- 58 58
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 14,50 --- 48 48
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas A2 13,50 --- 50 50
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 16,00 --- 63 63
Florien Hofstad MPA1 - Pallas A1 13,00 --- 48 48
Hester Moene MPA2 - Pallas A2 12,50 --- 45 0
Imke den Breejen MPA2 - Pallas A2 12,00 --- 43 0
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 13,50 --- 44 0
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 14,00 --- 53 0
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 12,00 --- 43 43
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 12,50 --- 45 45
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 13,00 --- 48 0
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Jasmijn Leisink MPA2 - Ciko 1 11,50 --- 40 40
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 12,00 --- 43 43
Joeke Vroom MPA2 - Pallas/Arena 14,50 --- 55 55
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas/Arena 13,50 --- 50 50
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 11,50 --- 35 35
Karin Wolf MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 12,00 --- 43 43
Levi van de Wetering JPA2 - Ciko 1 15,50 --- 53 53
Lisa van Schalen MPA2 - Ciko 1 10,50 --- 35 35
Luc de Graag JPA2 - Pallas A2 23,50 --- 90 90
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas/Arena 12,50 --- 45 45
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 10,50 --- 35 0
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 16,50 --- 66 66
Merel Talens MPA2 - Ciko 1 10,50 --- 35 0
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 17,00 --- 59 59
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 10,50 --- 35 0
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 14,50 --- 55 55
Milan de Bok JPA1 - Pallas A1 13,50 --- 44 44
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 11,00 --- 38 38
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 14,00 --- 46 46
Niek Christen JPA1 - Ciko 1 14,50 --- 48 48
Nina Admiraal MPA1 - Pallas A1 14,50 --- 55 55
Nora Mourits MPA2 - Pallas A2 17,50 --- 71 71
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas A1 12,00 --- 43 0
Odi van Eupen MPA2 - Pallas/Arena 12,00 --- 43 43
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 15,50 --- 61 61
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas A1 12,50 --- 39 0
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 13,00 --- 48 0
Roos Peters MPA1 - Ciko 1 6,50 --- 16 0
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 9,50 --- 30 0
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 11,50 --- 40 0
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas A1 12,50 --- 45 45
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 14,00 --- 53 53
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 10,50 --- 35 0
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 12,50 --- 39 0
Suze Zeevat MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Thomas Arp JPA1 - Pallas A1 16,50 --- 57 57
Ties Jansen JPA1 - Pallas/Arena 13,00 --- 41 0
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 13,50 --- 44 44
Vasco Stip JPA2 - Pallas/Arena 12,50 --- 39 0
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 13,50 --- 44 0
Wiep van der Mark MPA2 - Ciko 1 14,00 --- 53 53
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 15,00 --- 50 50
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 20,00 --- 73 73

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS --- 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 13,50 --- 28 0
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS --- 0 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas A1 16,00 --- 33 0
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 24,50 --- 62 62
Camil ter Haar JPA1 - Pallas/Arena 11,50 --- 18 0
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas A2 DNS --- 0 0
Dawit Verwers JPA2 - Pallas A2 33,00 --- 91 91
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 17,50 --- 43 43
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 12,00 --- 22 22
Esmée Beukers MPA2 - Pallas/Arena 17,00 --- 41 41
Esther Ros MPA2 - Pallas A2 16,50 --- 39 39
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 17,00 --- 36 36
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas A2 23,50 --- 67 67
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 12,00 --- 22 0
Florien Hofstad MPA1 - Pallas A1 17,00 --- 41 41
Hester Moene MPA2 - Pallas A2 14,00 --- 30 0
Imke den Breejen MPA2 - Pallas A2 12,00 --- 22 0
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 20,50 --- 48 48
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 19,00 --- 49 49
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 12,00 --- 22 0
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 14,50 --- 32 32
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 19,50 --- 51 51
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Jasmijn Leisink MPA2 - Ciko 1 11,00 --- 19 0
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 16,50 --- 39 39
Joeke Vroom MPA2 - Pallas/Arena 22,50 --- 63 63
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas/Arena 16,50 --- 39 39
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 18,50 --- 41 41
Karin Wolf MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 12,00 --- 22 0
Levi van de Wetering JPA2 - Ciko 1 19,50 --- 44 44
Lisa van Schalen MPA2 - Ciko 1 13,00 --- 26 26
Luc de Graag JPA2 - Pallas A2 38,50 --- 111 111
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas/Arena 13,00 --- 26 0
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 13,50 --- 28 0
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 19,00 --- 49 49
Merel Talens MPA2 - Ciko 1 15,50 --- 36 36
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 26,50 --- 68 68
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 16,50 --- 39 39
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 14,00 --- 30 0
Milan de Bok JPA1 - Pallas A1 21,00 --- 49 49
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 14,50 --- 32 0
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 20,50 --- 48 48
Niek Christen JPA1 - Ciko 1 26,00 --- 67 67
Nina Admiraal MPA1 - Pallas A1 18,50 --- 47 47
Nora Mourits MPA2 - Pallas A2 25,00 --- 73 73
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas A1 14,00 --- 30 0
Odi van Eupen MPA2 - Pallas/Arena 13,00 --- 26 0
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 18,50 --- 47 0
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas A1 23,50 --- 58 58
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 15,50 --- 36 0
Roos Peters MPA1 - Ciko 1 9,00 --- 11 0
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 12,50 --- 24 24
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 16,00 --- 38 0
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas A1 14,50 --- 32 0
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 19,50 --- 51 51
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 14,50 --- 32 32
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 16,00 --- 33 0
Suze Zeevat MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Thomas Arp JPA1 - Pallas A1 18,00 --- 39 39
Ties Jansen JPA1 - Pallas/Arena 16,50 --- 34 34
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 13,00 --- 23 23
Vasco Stip JPA2 - Pallas/Arena 27,00 --- 70 70
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 15,00 --- 29 0
Wiep van der Mark MPA2 - Ciko 1 23,00 --- 65 65
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 20,50 --- 48 48
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 37,50 --- 107 107

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - Team AVW 6 DNS --- 0 0
Amber Buijs MPA2 - Team AVW 8 2,25 --- 28 0
Anne Moolenaar MPA1 - Team AVW 5 DNS --- 0 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas A1 3,25 --- 52 52
Bart Verstraaten JPA2 - Team AVW 8 3,05 --- 46 46
Camil ter Haar JPA1 - Pallas/Arena 2,70 --- 36 0
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas A2 DNS --- 0 0
Dawit Verwers JPA2 - Pallas A2 3,50 --- 59 59
Eline Schapendonk MPA2 - Team AVW 8 2,80 --- 44 44
Erin Boschman MPA1 - Team AVW 6 2,55 --- 37 0
Esmée Beukers MPA2 - Pallas/Arena 2,85 --- 46 0
Esther Ros MPA2 - Pallas A2 3,15 --- 56 56
Ferdinand Sanders JPA2 - Team AVW 8 2,80 --- 39 0
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas A2 3,65 --- 74 74
Floor Poos MPA2 - Team AVW 7 2,65 --- 40 0
Florien Hofstad MPA1 - Pallas A1 3,00 --- 51 0
Hester Moene MPA2 - Pallas A2 3,15 --- 56 56
Imke den Breejen MPA2 - Pallas A2 2,55 --- 37 0
Imme Lange JPA2 - Team AVW 7 2,45 --- 29 0
Inge van Heumen MPA2 - Team AVW 7 2,60 --- 38 0
Iris Huisman MPA1 - Team AVW 6 2,85 --- 46 46
Iris Martens MPA1 - Team AVW 6 2,90 --- 48 48
Iris de Vries MPA2 - Team AVW 7 2,90 --- 48 48
Isabel Eggenhuizen MPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Jasmijn Leisink MPA2 - Ciko 1 4,40 --- 102 102
Jenice Isibor MPA1 - Team AVW 5 3,40 --- 65 65
Joeke Vroom MPA2 - Pallas/Arena 2,55 --- 37 0
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas/Arena 3,65 --- 74 74
Justin Wijnen JPA1 - Team AVW 5 2,95 --- 43 0
Karin Wolf MPA2 - Ciko 1 4,25 --- 96 96
Kim van Wezel MPA1 - Team AVW 5 3,10 --- 54 54
Levi van de Wetering JPA2 - Ciko 1 3,65 --- 64 0
Lisa van Schalen MPA2 - Ciko 1 3,05 --- 53 0
Luc de Graag JPA2 - Pallas A2 4,00 --- 75 75
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas/Arena 3,15 --- 56 56
Maaike Verheijen MPA2 - Team AVW 8 2,60 --- 38 0
Mariken Sanders MPA2 - Team AVW 7 2,75 --- 43 43
Merel Talens MPA2 - Ciko 1 4,00 --- 87 87
Miel Kromwijk JPA1 - Team AVW 5 2,95 --- 43 0
Mila Hendriks MPA1 - Team AVW 5 2,95 --- 49 49
Mila Spelbrink MPA2 - Team AVW 7 2,65 --- 40 0
Milan de Bok JPA1 - Pallas A1 3,10 --- 47 0
Minke Keltjens MPA1 - Team AVW 5 3,05 --- 53 53
Niek van Gemert JPA1 - Team AVW 6 3,15 --- 49 49
Niek Christen JPA1 - Ciko 1 3,85 --- 70 0
Nina Admiraal MPA1 - Pallas A1 3,30 --- 61 61
Nora Mourits MPA2 - Pallas A2 3,00 --- 51 0
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas A1 3,25 --- 59 59
Odi van Eupen MPA2 - Pallas/Arena 2,85 --- 46 46
Paula Spoelman MPA2 - Team AVW 7 3,40 --- 65 65
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas A1 3,40 --- 56 56
Rick Wijnen JPA2 - Team AVW 8 DNS --- 0 0
Robin Arts MPA2 - Team AVW 8 3,35 --- 63 63
Roos Peters MPA1 - Ciko 1 3,65 --- 74 74
Ruby Steenhuis MPA1 - Team AVW 6 2,90 --- 48 48
Sarah Botman MPA2 - Team AVW 7 3,05 --- 53 53
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas A1 2,85 --- 46 0
Silke Derks MPA2 - Team AVW 8 2,65 --- 40 40
Sofie Dam MPA1 - Team AVW 5 2,80 --- 44 44
Stijn Hormes JPA2 - Team AVW 8 2,35 --- 27 0
Suze Zeevat MPA2 - Ciko 1 DNS --- 0 0
Thomas Arp JPA1 - Pallas A1 3,40 --- 56 56
Ties Jansen JPA1 - Pallas/Arena 3,05 --- 46 46
Tijn van Wijk JPA1 - Team AVW 6 3,00 --- 44 44
Vasco Stip JPA2 - Pallas/Arena 3,30 --- 53 53
Wiebe Jonkers JPA2 - Team AVW 8 2,35 --- 27 0
Wiep van der Mark MPA2 - Ciko 1 4,30 --- 98 98
Willem Glaudemans JPA2 - Team AVW 8 3,00 --- 44 44
Yannick Adam JPA2 - Team AVW 7 3,15 --- 49 49
[+/-] alles
#Naam 60mPtnDuurPtnKogelPtnSlingPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 AV Wijchen 8500 [+/-]
2 AV Pallas `67 5853 [+/-]
3 Ciko `66 2222 [+/-]
4 Arena Atletiek 954 [+/-]